All Results

Most recent results appear at the top

 North East Metropolitan Zone Team         13/02/2022 - 10:11 AM
               REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS               
                               .                                
 
Event 130  Boys U 17 - 110 Metre Hurdles (76cm)
Top 8 Advance by Time
================================================================
      Region: R 14.38  17/02/2013  Bryce Collins, Northern Subur
       State: S 13.60  25/03/2018  William Humberstone, Port Hac
    Name                     Age Centre                   Heats 
================================================================
Heats                                                           
  1 22947 Julian Lee             Northern Suburbs         15.01q
  2 22927 Matthew Hunt           Northern Suburbs         15.12q
  3 20682 Gauthier Sanchez       Manly Warringah          15.69q
  4 23074 Evan Venning           Northern Suburbs         16.13q
  5 25825 Thomas Ralph           Ryde                     17.81q

 North East Metropolitan Zone Team         13/02/2022 - 10:11 AM
               REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS               
                               .                                
 
Event 129  Girls U 17 - 100 Metre Hurdles (76cm)
Top 8 Advance by Time
================================================================
      Region: R 14.00  19/02/2012  Melissa Farrington, Northern 
       State: S 13.87  21/03/2010  Michelle Jenneke, Cherrybrook
    Name                     Age Centre                   Heats 
================================================================
Heats                                                           
  1 20694 Talia Kupceric         Manly Warringah          15.06q
  2  1598 Charlotte Greatrex     Ku-Ring-Gai              16.34q
  3 22920 Lucy Hill              Northern Suburbs         16.62q
  4  1252 Eva Bates              Ku-Ring-Gai              16.99q
  5 25746 Mikayla Kelleher       Ryde                     17.42q
  6 23317 Chloe Krklinski        Parramatta               18.16q
 -- 20773 Maya Tedder            Manly Warringah            DNS 
 -- 14163 Nikki McCrostie        Cherrybrook                DNS 

 North East Metropolitan Zone Team         13/02/2022 - 10:11 AM
               REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS               
                               .                                
 
Event 128  Boys U 15 - 100 Metre Hurdles (76cm)
Top 8 Advance by Time
================================================================
      Region: R 12.70  22/02/2009  Nicholas Hough, Hills Distric
       State: S 12.64  22/03/2009  Nicholas Hough, Hills Distric
    Name                     Age Centre                   Heats 
================================================================
Heats                                                           
  1 20771 Leo Brown              Manly Warringah          15.16q
  2 14275 Marco Boccaletti       Cherrybrook              16.58q
  3 22615 Kalan Harding          Northern Districts       17.17q
  4 22331 Isaac Wong             Nth Rocks Carlin         17.31q
  5 22299 Max Byrnes             Nth Rocks Carlin         17.64q
 -- 14392 Aarya Satheesh         Cherrybrook                DNS 

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:15 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 127  Girls U 15 - 90 Metre Hurdles (76cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 12.90  28/02/2010  Melissa Farrington, Northern Sub
       State: S 12.44  3/03/2007   Carly Rodger, Port Hacking      
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 14213 Sarah-anne Koot        Cherrybrook              14.34Q  1
  2 14420 Madison Mitchell       Cherrybrook              15.46Q  2
  3  1171 Veda Arabolu           Ku-Ring-Gai              17.22Q  2
  4  1175 Summer Sivaraj         Ku-Ring-Gai              17.32Q  1
  5 22361 Anesha Busingye        Nth Rocks Carlin         18.96Q  1
  6 18868 Leila Broadley         Hornsby                  18.97Q  2
  7 14146 Rachel Price           Cherrybrook              18.97q  1
  8 22189 Hariclia Leah Kolo     Nth Rocks Carlin         19.20q  2
  9 23296 Isabelle Pericaud      Parramatta               20.01   2
 10 23396 Elise Murray           Parramatta               20.03   1
 -- 25833 Alicia Leggatt         Ryde                       DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:15 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 125  Girls U 14 - 80 Metre Hurdles (76cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 12.20  2002        Marissa Ward, Northern Suburbs  
       State: S 11.94  19/03/2006  Carly Rodger, Port Hacking      
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 22980 Catherine Mikan        Northern Suburbs         13.41Q  1
  2 20736 Grace Townsend         Manly Warringah          13.54Q  2
  3 20693 Sienna Kupceric        Manly Warringah          13.79Q  1
  4 22849 Annika Boys            Northern Suburbs         13.97Q  2
  5 25669 Zara Pawsey            Ryde                     14.23Q  1
  6 22963 Gabriela Marczyk       Northern Suburbs         14.33Q  2
  7  1278 Gemma McIntosh         Ku-Ring-Gai              14.51q  2
  8 22236 Lani Khiroya           Nth Rocks Carlin         14.75q  1
  9 18733 Michaela Couper        Hornsby                  15.00   2
 10 22620 Ava Mitchell           Northern Districts       16.76   1
 -- 25809 Charlotte Nagle        Ryde                       DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:15 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 124  Boys U 13 - 80 Metre Hurdles (76cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 12.00  5/02/2006   Kane Thompson, Manly Warringah  
       State: S 12.04  16/03/1997  Ahmed Abou-Mahmoud, Winston Hill
       State: S 12.04  19/03/2000  Ross Roberts, Gosford           
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 22885 Zak Evans              Northern Suburbs         13.20Q  1
  2  1358 Jake Fourie            Ku-Ring-Gai              13.51Q  2
  3 14198 Samuel Price           Cherrybrook              13.78Q  2
  4 25799 Daniel Cox             Ryde                     14.42Q  1
  5 21473 Jeffrey Benoliel       Mosman                   14.97Q  2
  6 22959 Jude Lumley            Northern Suburbs         15.51Q  1
  7 18746 Luke Photios           Hornsby                  15.48q  2
  8 20953 Isaac Lill             Manly Warringah          16.23q  1
  9 25601 Moses Wolfson          Ryde                     18.37   1
 10 23399 Joshua Leggatt         Parramatta               18.65   2
 -- 25907 Leon Danks             Ryde                       DNS   2
 -- 21472 Joel Daily             Mosman                     DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:15 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 123  Girls U 13 - 80 Metre Hurdles (76cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 12.26  15/02/2015  Mia Hemsworth, Ku-Ring-Gai      
       State: S 12.26  15/02/2015  Mia Hemsworth, Ku-Ring-Gai      
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 22848 Erin Blayney           Northern Suburbs         13.18Q  2
  2 18754 Eden Herring           Hornsby                  14.16Q  1
  3 23047 Reena Son              Northern Suburbs         15.17Q  2
  4 14231 Ruby Semaganda         Cherrybrook              15.35Q  1
  5 22262 Princess Obi           Nth Rocks Carlin         16.11Q  2
  6 22778 Chloe Steptoe          Northern Districts       18.62Q  1
  7 22363 Carys Byrnes           Nth Rocks Carlin         16.40q  2
  8 22632 Kyrah McMahon          Northern Districts       18.75q  2
  9 22677 Tara Collins           Northern Districts       19.79   1
 -- 23107 Ella Drinkwater        Northern Suburbs           DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team                                  13/02/2022 - 5:15 PM
                           REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                           
                                           .                                            
 
Event 122  Boys U 12 - 80 Metre Hurdles (68cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================                     
      Region: R 13.82  16/02/2020  Dominic Lee, Northern Suburbs                        
    Name                     Age Centre                   Heats  H#                     
===================================================================                     
Heats                                                                                   
  1 20585 Ethan McErlane         Manly Warringah        R 13.54Q  1                     
  2 23099 Davin Yap              Northern Suburbs       R 13.63Q  2                     
  3 22340 Henry O'Neil           Nth Rocks Carlin         14.48Q  1                     
  4 21470 Toby Ward              Mosman                   15.25Q  2                     
  5 20663 Kurt Sanbrook          Manly Warringah          15.15Q  1                     
  6  1509 Dylan Ghali            Ku-Ring-Gai              15.75Q  2                     
  7 22308 Marcus Wong            Nth Rocks Carlin         17.23q  1                     
  8 20683 Siddh Mudaliar         Manly Warringah          17.31q  1                     
  9 23338 Leon Sampaio           Parramatta               17.44   2                     
 -- 20540 Byron Borchert         Manly Warringah             DQ   2 pushed hurdle w hand
 --  1436 Max McPherson          Ku-Ring-Gai                DNS   2                     

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:15 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 121  Girls U 12 - 80 Metre Hurdles (68cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 13.62  16/02/2020  Catherine Mikan, Northern Suburb
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 20806 Isla Maris             Manly Warringah          14.20Q  2
  2  1455 Lily Hughes            Ku-Ring-Gai              14.75Q  1
  3 21568 Millie Morrison        Mosman                   15.27Q  1
  4  1372 Ava Grant              Ku-Ring-Gai              15.83Q  2
  5 20692 Emily Kupceric         Manly Warringah          15.59Q  1
  6 21074 Tara Elizabeth Hen     Manly Warringah          16.20Q  2
  7 20735 Poppy J Fleet          Manly Warringah          16.24q  1
  8 14289 Laila Burkhardt        Cherrybrook              16.51q  1
  9 25572 Chloe McGregor         Ryde                     16.83   1
 10 25817 Bianca Harizanov       Ryde                     17.69   2
 11 22354 Annabel Cullen         Nth Rocks Carlin         17.86   1
 12 14349 Heidi Vercoe           Cherrybrook              17.88   2
 -- 23334 Morgan Fowler          Parramatta                 DNS   1
 -- 22238 Scarlett Richards      Nth Rocks Carlin           DNS   2
 -- 30124 April Bateman          Ryde                       DNS   2
 -- 21631 Lucia Randle           Mosman                     DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:15 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 120  Boys U 11 - 80 Metre Hurdles (60cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 13.42  16/02/2020  Zak Evans, Northern Suburbs     
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 20869 Taten Rogers           Manly Warringah        R 13.21Q  1
  2 22888 Kyan Seale             Northern Suburbs       R 13.25Q  2
  3 20764 Kornchawal Benolie     Manly Warringah        R 13.25Q  1
  4 22981 James Mikan            Northern Suburbs         13.95Q  2
  5 20622 James Atkins           Manly Warringah          13.53Q  1
  6 18767 Daniel Sims            Hornsby                  15.02Q  2
  7 23394 Benjamin Bowrey        Parramatta               15.12q  2
  8  1197 Rhys Duncan            Ku-Ring-Gai              15.41q  2
  9 22882 Thomas Eaton           Northern Suburbs         15.65   1
 10 20669 Roman Dobson           Manly Warringah          15.81   2
 11 30849 Marcus Bosnic          Ryde                     15.84   1
 12 25947 William Castrisos      Ryde                     16.88   2
 13 23046 Leo Son                Northern Suburbs         17.13   2
 -- 22373 Alexander Song         Nth Rocks Carlin           DNS   1
 --  1190 Ryan Waugh             Ku-Ring-Gai                DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:15 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 119  Girls U 11 - 80 Metre Hurdles (60cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 13.97  16/02/2020  Erin Blayney, Northern Suburbs  
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 25724 Jacqueline Pawsey      Ryde                     14.59Q  2
  2 20623 Gracie Atkins          Manly Warringah          14.70Q  1
  3 23038 Lucia Schnell          Northern Suburbs         14.88Q  1
  4  1317 Catherine Halgreen     Ku-Ring-Gai              15.35Q  2
  5 22676 Sophia Cottrell        Northern Districts       15.80Q  1
  6 20646 Piper O'Sullivan       Manly Warringah          16.06Q  2
  7 14264 Michiko Paul           Cherrybrook              16.12q  2
  8 18809 Amy Campbell           Hornsby                  16.40q  1
  9 25661 MiaRose Everson        Ryde                     16.47   2
 10  1246 Georgia Birch          Ku-Ring-Gai              16.66   1
 11 21022 Myah Rimmer            Manly Warringah          17.30   2
 12 14442 Sarah Jones            Cherrybrook              17.67   1
 13 20751 Kirrly Sims            Manly Warringah          17.97   2
 14 22292 Ella Hazon             Nth Rocks Carlin         17.99   2
 -- 25815 Bronte Nagle           Ryde                       DNS   1
 -- 23517 Naduli kariyawasam     Parramatta                 DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:15 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 10  Boys U 10 - 60 Metre Hurdles (60cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R  9.70  2005        Sam Mete, Ku-ring-gai           
       State: S  9.74  16/03/2002  Sean Potter, Macquarie Shores   
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 20679 Emerson Ayres          Manly Warringah          11.10Q  2
  2 21531 Charlie Baird-Petr     Mosman                   11.29Q  1
  3 23412 Jackson Aiken          Parramatta               11.25Q  2
  4 20643 Toby Creelman          Manly Warringah          11.30Q  1
  5 25745 Mitchell Cox           Ryde                     11.83Q  2
  6 14215 Ryan Maher             Cherrybrook              11.97Q  1
  7 25794 Daniel Pulfer          Ryde                     12.03q  1
  8 20846 Taj Biddlecombe        Manly Warringah          12.07q  1
  9 22216 Tobias Butler          Nth Rocks Carlin         12.14   1
 10 23090 Cooper Wilson          Northern Suburbs         12.33   2
 11 20620 Jaxon Solomon          Manly Warringah          12.40   2
 12 22726 Xavier Kent            Northern Districts       12.75   1
 13 14218 Charles Wheat          Cherrybrook              13.68   2
 14 22909 Rhys Griffiths         Northern Suburbs         13.71   2
 -- 18721 Sean Ng                Hornsby                    DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:15 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 9  Girls U 10 - 60 Metre Hurdles (60cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 10.00  27/02/2010  Tiana Jaber, Kings Langley      
       State: S  9.78  24/03/2018  Tammin Lampret, Port Hacking    
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1  1189 Manvi Arabolu          Ku-Ring-Gai              10.82Q  1
  2 21558 Lucy Whitehead         Mosman                   11.69Q  2
  3 22596 Hannah Dawson          Northern Districts       12.16Q  2
  4 18805 Grace Carlton          Hornsby                  12.43Q  1
  5 20980 Tyler Taba             Manly Warringah          12.73Q  2
  6  1477 Sophie Mair            Ku-Ring-Gai              12.77Q  1
  7 23204 Mikayli King           Northern Suburbs         12.86q  1
  8 21021 Madison Gatfield-D     Manly Warringah          13.13q  2
  9 22286 Jolin Wirianata        Nth Rocks Carlin         13.27   2
 10 25589 Charlize Anson         Ryde                     13.59   2
 11 25877 Yazmyn Buonocore       Ryde                     13.65   2
 12 23464 Beth Boorman-Frank     Parramatta               14.33   1
 13 14295 Christina Krivozhn     Cherrybrook              14.38   1
 14 23463 Sophie Tazewell        Parramatta               14.55   1
 15 21432 Maisie Yorke           Mosman                   15.03   1
 -- 14263 Millie Haskins         Cherrybrook                DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:15 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 14  Boys U 9 - 60 Metre Hurdles (45cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R  9.30  1999        Joshua Mulligan, Gosford        
       State: S  9.54  21/02/1999  Joshua Mulligan, Gosford        
       State: S  9.54  21/03/2009  Rory Barkley, Northern Suburbs  
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 20670 Jake Maillet           Manly Warringah          10.97Q  1
  2  1198 Reuben Hanly           Ku-Ring-Gai              11.56Q  2
  3 14350 Lachlan Vercoe         Cherrybrook              11.75Q  1
  4  1205 Daniel Hanuska         Ku-Ring-Gai              11.81Q  2
  5 21471 Toby Uys               Mosman                   11.78Q  1
  6 23023 Liam Reville           Northern Suburbs         12.34Q  2
  7 14460 Andre Liyanage         Cherrybrook              11.79q  1
  8  1179 Mitchell Harris        Ku-Ring-Gai              12.07q  1
  9 22924 Ryan Huang             Northern Suburbs         12.24   1
 10  1494 Ethan Lally            Ku-Ring-Gai              12.30   1
 11 23089 Michael Williams       Northern Suburbs         12.39   2
 12 22271 Josiah Smith           Nth Rocks Carlin         12.73   2
 13 22884 Adam Evans             Northern Suburbs         12.80   2
 14  1212 Connor Fitzmaurice     Ku-Ring-Gai              12.81   2
 15 21108 Sebastian Kelly        Manly Warringah          12.86   2
 16 20862 Cian Guerin            Manly Warringah          13.15   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:15 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 13  Girls U 9 - 60 Metre Hurdles (45cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 10.20  1995        A Hamilton, Northern Suburbs    
       State: S  9.84  21/02/2009  Chyna Tavai-Willams, Bankstown S
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 20671 Phoebe Dobson          Manly Warringah          11.38Q  1
  2  1311 Zoe Rudolph            Ku-Ring-Gai              12.05Q  2
  3 20580 Eloise Knorr           Manly Warringah          11.66Q  1
  4 30848 Eliza Bosnic           Ryde                     12.15Q  2
  5 25810 Charlotte Fraser       Ryde                     12.21Q  1
  6 20937 Lucy Wilson            Manly Warringah          12.32Q  2
  7 18728 Samantha Campbell      Hornsby                  12.31q  1
  8 20592 Keira Collins          Manly Warringah          12.43q  2
  9 21599 Lola Francis           Mosman                   12.45   1
 10 14245 Imogen Connell         Cherrybrook              12.48   2
 11 25914 Skye Spiden            Ryde                     12.76   1
 12  1195 Lily Nguyen            Ku-Ring-Gai              12.83   1
 13 22979 Ruby Mercer-witend     Northern Suburbs         13.12   1
 14 22993 Gracie O'Leary         Northern Suburbs         13.20   2
 15 22874 Charlotte Doak         Northern Suburbs         13.55   2
 -- 23300 Serenity Nafoi-Fal     Parramatta                 DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:17 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 12  Boys U 8 - 60 Metre Hurdles (45cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 10.50  2001        Alexander Pettigrew, Hornsby Dis
       State: S 10.63  15/02/2014  Jesse Ingleton, Camden          
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 22837 Liam Baird             Northern Suburbs         11.64Q  1
  2 20691 Levi Patra             Manly Warringah          11.97Q  2
  3 20995 Finn Sorbara           Manly Warringah          11.98Q  2
  4 20918 Edward Gillett         Manly Warringah          12.05Q  1
  5 22604 Ethan Dawson           Northern Districts       12.06Q  2
  6 22891 Nicholas Fijan         Northern Suburbs         12.81Q  1
  7 21598 Flynn Scrivener        Mosman                   12.48q  2
  8 25740 Archer Griffiths       Ryde                     13.29q  2
  9 25728 Nathan Pulfer          Ryde                     13.32   2
 10 25600 Enoch Wolfson          Ryde                     13.61   1
 11 25795 Ethan Bourne           Ryde                     13.68   1
 12 22881 Joshua Eaton           Northern Suburbs         13.86   1
 13 21541 Zachary Sherlock       Mosman                   14.15   1
 14 20754 Hugo Hopkins           Manly Warringah          15.75   1
 --  1472 Julian Conway          Ku-Ring-Gai                DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:17 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 11  Girls U 8 - 60 Metre Hurdles (45cm)
9 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 10.90  1994        Bree Donnelly, Manly Warringah  
       State: S 10.92  30/01/2016  Tammin Lampret, Port Hacking    
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 22822 Sierra Seale           Northern Suburbs         11.77Q  2
  2 20766 Lucy Turner            Manly Warringah          12.88Q  1
  3 21604 Isla Cleland           Mosman                   12.92Q  1
  4 21462 Sabella Sewell         Mosman                   13.22Q  2
  5 20629 Evelyn Vale            Manly Warringah          13.15Q  1
  6 18864 Sophia Chammaa         Hornsby                  13.27Q  2
  7  1430 Anya Keshwara          Ku-Ring-Gai              13.29q  1
  8 25666 Zoey Marando           Ryde                     13.54q  2
  9 22942 Khushi Kitageri        Northern Suburbs         14.05q  2
 10 25660 LilyEve Everson        Ryde                     14.11   1
 11 23333 Alisa Gundogan         Parramatta               14.80   2
 12  1245 Georgia Chiang         Ku-Ring-Gai              15.49   2
 13 20946 Flora Howard           Manly Warringah          16.54   2
 -- 25723 Olivia Head            Ryde                       DNS   1
 -- 14297 Jude Alkhateeb         Cherrybrook                DNS   1
 -- 25856 Sophia Walsh           Ryde                       DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 198  Boys U 17 - 200 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 22.64  17/02/2013  Joshua Swan, MOSMAN             
       State: S 21.32  19/03/2017  Yadin Ngeng, Bankstown Sports   
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 22318 Jacob Taylor           Nth Rocks Carlin         23.63Q  1
  2  1504 Lachlan Herbert        Ku-Ring-Gai              24.25Q  2
  3 20939 Zachary Flynn          Manly Warringah          23.73Q  1
  4 14335 Lachlan Dewar          Cherrybrook              24.49Q  2
  5 21530 Charlie Moriarty       Mosman                   23.81Q  1
  6  1523 Lynden Wiesenhaan      Ku-Ring-Gai              24.73Q  2
  7 22947 Julian Lee             Northern Suburbs         24.36q  1
  8 20923 Oliver Gibbs           Manly Warringah          24.41q  1
  9 14394 James Hanlon           Cherrybrook              24.88   2
 10 20770 Lucas Hamill           Manly Warringah          25.03   2
 11 25837 Jeremy Plummer         Ryde                     25.61   2
 12 23366 Samuel Moore           Parramatta               27.22   1
 -- 20682 Gauthier Sanchez       Manly Warringah            DNS   1
 -- 22278 Nicholas Woodhouse     Nth Rocks Carlin           DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 197  Girls U 17 - 200 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 25.30  16/02/2014  Ruby Ritchie, Manly Warringah   
       State: S 24.08  25/03/2018  Caitlin Ferrier, Kurrajong Bilpi
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 20650 Lucy Scholtens         Manly Warringah          26.04Q  2
  2 20604 Phoebe Berglund        Manly Warringah          27.47Q  1
  3  1292 Inge Ackland           Ku-Ring-Gai              27.79Q  1
  4 25701 Kaitlyn Martin         Ryde                     28.25Q  2
  5 22955 Jasmine Lowe           Northern Suburbs         27.82Q  1
  6 23461 Jessica Anand          Parramatta               29.04Q  2
  7 18789 Bella Kachel           Hornsby                  28.02q  1
  8 22301 Jenah Patel            Nth Rocks Carlin         28.10q  1
  9 25801 Elysha Pawsey          Ryde                     29.47   1
 -- 20922 Lara Williams          Manly Warringah            DNS   2
 --  1598 Charlotte Greatrex     Ku-Ring-Gai                DNS   2
 -- 25736 Ashlee Hu              Ryde                       DNS   1
 --  1252 Eva Bates              Ku-Ring-Gai                DNS   1
 -- 22920 Lucy Hill              Northern Suburbs           DNS   2
 -- 22310 Jasmine Khiroya        Nth Rocks Carlin           DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 196  Boys U 15 - 200 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 21.50  22/02/2009  Nicholas Hough, Hills District  
       State: S 21.74  22/02/2009  Nicholas Hough, Hills District  
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1  1291 Lars Ackland           Ku-Ring-Gai              24.28Q  2
  2  1511 Dylan Hall             Ku-Ring-Gai              24.35Q  1
  3 21025 Hunter Stark           Manly Warringah          25.02Q  2
  4 18730 Nathanael Ramsay       Hornsby                  25.19Q  1
  5 30102 Jaykay Rauqe           Ryde                     25.66Q  2
  6 25718 Owen Chandler          Ryde                     26.13Q  1
  7 20586 Jannik McErlane        Manly Warringah          26.27q  1
  8 14275 Marco Boccaletti       Cherrybrook              27.46q  2
  9 25651 Lucas Low              Ryde                     28.10   2
 10 23427 Jason Ong              Parramatta               28.48   1
 -- 22401 Garry Liu              Nth Rocks Carlin           DNS   1
 -- 14223 Xavier Hennessey       Cherrybrook                DNS   1
 -- 20789 Orlando Grinbergs      Manly Warringah            DNS   2
 -- 23158 Liam Renshaw           Northern Suburbs           DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 195  Girls U 15 - 200 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 25.20  1998        Jana Pittman, Parramatta        
       State: S 24.24  20/03/2005  Olivia Tauro, Kurri Kurri       
       State: S 24.24  22/02/2009  Ella Nelson, Sutherland         
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1  1186 Samara Bond            Ku-Ring-Gai              26.24Q  2
  2 20649 Matilda Vial           Manly Warringah          26.73Q  1
  3 21449 Sofia Fedirchuk        Mosman                   26.86Q  1
  4  1332 Maia Madden Khan       Ku-Ring-Gai              27.16Q  2
  5 20871 Eve Simpson            Manly Warringah          28.05Q  1
  6 20596 Tara Hollyoak          Manly Warringah          28.27Q  2
  7 14420 Madison Mitchell       Cherrybrook              28.43q  2
  8 20729 Eve Rothwell           Manly Warringah          28.58q  2
  9 23384 Tianna Bertolissio     Parramatta               29.41   1
 10 25833 Alicia Leggatt         Ryde                     30.74   2
 11 14146 Rachel Price           Cherrybrook              31.16   1
 12 23330 Kaley Roach            Parramatta               32.42   1
 -- 25832 Claudia Barlow         Ryde                       DNS   1
 -- 22932 Sacha Jones            Northern Suburbs           DNS   2
 -- 14242 Isabella Fisher        Cherrybrook                DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 194  Boys U 14 - 200 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 22.90  17/02/2008  Nicholas Hough, Hills District  
       State: S 22.64  19/02/2006  Luke Hamer, St George           
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 22911 Andres Hampel          Northern Suburbs         25.10Q  2
  2 25706 Joshua Smith           Ryde                     25.22Q  1
  3 18702 Wol Albino             Hornsby                  25.26Q  2
  4 25780 Aiden Wright           Ryde                     25.33Q  1
  5 22875 Hugo Doak              Northern Suburbs         26.11Q  2
  6 18729 Sam Ive                Hornsby                  26.99Q  1
  7  1242 Brodie Shearer         Ku-Ring-Gai              27.68q  1
  8 22337 Lewis Wong             Nth Rocks Carlin         28.18q  1
  9 20742 William Carter         Manly Warringah          28.26   2
 10 25720 James Woods            Ryde                     28.38   2
 11 20878 Max Watson             Manly Warringah          30.79   2
 -- 23272 Karanvir Singh         Parramatta                 DNS   1
 -- 18773 Lachlan Blackwell      Hornsby                    DNS   1
 -- 21463 Xavier Frost           Mosman                     DNS   1
 -- 30841 Christopher Moala      Ryde                       DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 193  Girls U 14 - 200 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 24.60  1995        Rosemary Hayward, Toukley       
       State: S 24.54  16/03/2008  Ella Nelson, Sutherland         
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1   499 Bronte Locane          Parramatta               27.02Q  2
  2  1278 Gemma McIntosh         Ku-Ring-Gai              28.13Q  1
  3 14299 Caitlin Russell        Cherrybrook              28.10Q  2
  4 22980 Catherine Mikan        Northern Suburbs         29.22Q  1
  5 30523 Amelia Steventon       Parramatta               28.60Q  2
  6 25669 Zara Pawsey            Ryde                     29.79Q  1
  7 22614 Bronte Tonkin          Northern Districts       29.85q  1
  8 22953 Isabella Longley       Northern Suburbs         30.15q  2
  9 18733 Michaela Couper        Hornsby                  30.36   2
 10 20809 Ava Gray               Manly Warringah          30.80   1
 11 14403 Leela Ingram           Cherrybrook              31.31   2
 -- 22582 Sinead Hawes           Northern Districts         DNS   2
 -- 21572 Jojo Pike              Mosman                     DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 192  Boys U 13 - 200 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 24.00  18/02/2007  Nicholas Hough, Hills District  
       State: S 23.34  18/03/2007  Nicholas Hough, Hills District  
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 23422 Thomas Aroyan          Parramatta               26.65Q  1
  2  1358 Jake Fourie            Ku-Ring-Gai              28.72Q  2
  3 21467 Riley Grant            Mosman                   28.60Q  1
  4  1380 Lucas Tsui             Ku-Ring-Gai              29.03Q  2
  4 21490 Hugo Stewart           Mosman                   29.03Q  2
  6  1194 Rian Conners           Ku-Ring-Gai              29.53Q  1
  7 23190 Kai Zhe Tan            Northern Suburbs         29.04q  2
  8 23041 Matteo Shipman         Northern Suburbs         29.08q  2
  9 14333 Brendan Armstrong      Cherrybrook              30.42   1
 10 21473 Jeffrey Benoliel       Mosman                   30.63   1
 11 14423 Tyler Cansdale         Cherrybrook              34.77   2
 --  1350 Jimmy Thebridge        Ku-Ring-Gai                DNS   2
 -- 21523 Daniel Benoliel        Mosman                     DNS   1
 -- 22259 Ratu Viliame Lewan     Nth Rocks Carlin           DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 191  Girls U 13 - 200 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 25.80  1994        Rosemary Hayward, Toukley       
       State: S 24.96  19/03/2017  Alice Dixon, Northern Suburbs   
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 20924 Lucinda Gibbs          Manly Warringah          26.98Q  2
  1  1545 Matilda Harrison       Ku-Ring-Gai              26.98Q  2
  3  1229 Arabella Lewis         Ku-Ring-Gai              28.20Q  1
  4 20791 Kaitlinn Dunne         Manly Warringah          28.32Q  1
  5 14228 Sophie Durheim         Cherrybrook              28.75Q  2
  6 25702 Juliette Cooley        Ryde                     29.57Q  1
  7 20728 Tayah Rubes            Manly Warringah          29.01q  2
  8 22632 Kyrah McMahon          Northern Districts       29.08q  2
  9 14324 Hannah Storey          Cherrybrook              29.89   2
 10 20942 Sofia Ehnbom           Manly Warringah          30.05   1
 11 23393 Katie Bowrey           Parramatta               30.24   2
 12 22848 Erin Blayney           Northern Suburbs         30.72   1
 13 23047 Reena Son              Northern Suburbs         31.55   1
 -- 18903 Josie Clayton          Hornsby                    DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 190  Boys U 12 - 200 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 25.80  2005        Kane Thompson, Manly Warringah  
       State: S 24.43  25/03/2018  Rashid Kabba, Holroyd           
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 23537 Sunny Steyn            Parramatta               27.84Q  2
  2  1478 Hamish Webber          Ku-Ring-Gai              28.41Q  1
  3 20947 Harvey Glanville       Manly Warringah          28.39Q  2
  4 22390 Hudson Keeping         Nth Rocks Carlin         29.01Q  1
  5 14252 Harry Wigham           Cherrybrook              29.24Q  1
  6 20884 Finn Bailey            Manly Warringah          29.45Q  2
  7 20618 Oscar Kee              Manly Warringah          29.65q  1
  8 20585 Ethan McErlane         Manly Warringah          29.77q  2
  9 20723 Ed Hammomd             Manly Warringah          30.12   1
 10 22279 Nicholas Smart         Nth Rocks Carlin         30.40   2
 11 22302 Matthew Lawrence       Nth Rocks Carlin         32.21   2
 12 25859 Conor Curley           Ryde                     33.16   1
 -- 20663 Kurt Sanbrook          Manly Warringah            DNS   1
 -- 23419 Phoenix Deng           Parramatta                 DNS   2
 -- 20972 Jack Maldonado         Manly Warringah            DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 189  Girls U 12 - 200 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 26.30  2005        Karlie Morton, Manly Warringah  
       State: S 25.69  25/03/2018  Chelsea Ezeoke, Wollongong City 
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 23436 Clara Fetrie           Parramatta               27.74Q  1
  2  1240 Amalia Bond            Ku-Ring-Gai              28.61Q  2
  3 20558 Naomi Krajancic        Manly Warringah          28.34Q  1
  4 20806 Isla Maris             Manly Warringah          28.70Q  2
  5  1467 Hayley Loreto-Dick     Ku-Ring-Gai              28.98Q  2
  6 18760 Liesel Walsh           Hornsby                  29.69Q  1
  7 20792 Erin Dunne             Manly Warringah          30.41q  1
  8 22268 Evana Butler           Nth Rocks Carlin         32.24q  1
  9 22242 Safiya Yip             Nth Rocks Carlin         33.87   2
 10 22371 Alison Hubbard         Nth Rocks Carlin         34.22   2
 11 14289 Laila Burkhardt        Cherrybrook              34.28   1
 -- 21074 Tara Elizabeth Hen     Manly Warringah            DNS   2
 -- 22238 Scarlett Richards      Nth Rocks Carlin           DNS   1
 -- 30124 April Bateman          Ryde                       DNS   2
 -- 25572 Chloe McGregor         Ryde                       DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 188  Boys U 11 - 200 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 27.10  22/02/2004  Alexander Pettigrew, Parramatta 
       State: S 25.84  11/03/1978  Robert Stanford, Nepean         
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1  1444 Thomas Vedris          Ku-Ring-Gai              28.81Q  2
  2  1234 Callum Gilchrist       Ku-Ring-Gai              28.87Q  1
  3 20648 Jake O'Sullivan        Manly Warringah          28.98Q  2
  4 22888 Kyan Seale             Northern Suburbs         29.53Q  1
  5 18674 Andy Rio               Hornsby                  29.62Q  2
  6 20599 Jake Wood              Manly Warringah          29.85Q  1
  7 25778 Liam Martin            Ryde                     30.08q  1
  8 25673 Xavier Mitchell        Ryde                     30.50q  2
  9 20869 Taten Rogers           Manly Warringah          30.59   1
 10  1197 Rhys Duncan            Ku-Ring-Gai              30.72   2
 11 14189 Charithu De mel        Cherrybrook              30.90   1
 12 20886 Jye Faulkner           Manly Warringah          31.95   2
 13 23077 John Wechsler          Northern Suburbs         32.08   1
 14 23394 Benjamin Bowrey        Parramatta               32.99   2
 15 23078 Lewis Wechsler         Northern Suburbs         33.45   2
 -- 22944 Sean Kok               Northern Suburbs           DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 187  Girls U 11 - 200 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 27.50  1992        Rosemary Hayward, Toukley       
       State: S 26.12  19/03/2017  Chelsea Ezeoke, Albion Park     
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 21605 Lexi Hartigan          Mosman                   30.75Q  2
  2 20991 Willow Toll            Manly Warringah          30.97Q  1
  3 23517 Naduli kariyawasam     Parramatta               31.19Q  1
  4  1317 Catherine Halgreen     Ku-Ring-Gai              31.44Q  2
  5 23167 Sienna Wade            Northern Suburbs         31.25Q  1
  6 20548 Pilard Shephard        Manly Warringah          31.80Q  2
  7 20938 Amelia Wilson          Manly Warringah          32.30q  1
  8 25724 Jacqueline Pawsey      Ryde                     32.71q  1
  9 23038 Lucia Schnell          Northern Suburbs         32.78   1
  9 14192 Ridhi Jasrotia         Cherrybrook              32.78   1
 11 14264 Michiko Paul           Cherrybrook              33.05   2
 12 25821 Bella Fraser           Ryde                     33.69   2
 13 22334 Irene Ding             Nth Rocks Carlin         34.14   2
 -- 20983 Emma Kramer            Manly Warringah            DNS   2
 -- 22686 Ashya Mathews          Northern Districts         DNS   1
 --  1338 Zayna Rashid           Ku-Ring-Gai                DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 186  Boys U 10 - 200 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 27.50  2001        Justin Hayward, Manly Warringah 
       State: S 26.94  11/03/1978  Chris Newman, Queanbeyan        
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 20679 Emerson Ayres          Manly Warringah          30.75Q  2
  2 20606 Isaac Robinson         Manly Warringah          31.34Q  1
  3 22964 Maksymilian Marczy     Northern Suburbs         32.03Q  2
  4 23418 Lincoln Deng           Parramatta               32.11Q  1
  5 22865 Jayden Chong           Northern Suburbs         32.12Q  1
  6 20600 Alex Kinner            Manly Warringah          32.54Q  2
  7 21531 Charlie Baird-Petr     Mosman                   33.24q  1
  8 20615 Luca Escribano         Manly Warringah          33.40q  1
  9  1132 Andy Zhang             Ku-Ring-Gai              34.46   1
 10 22581 Tyler Cosier           Northern Districts       34.48   1
 11 23174 Tom Brewer             Northern Suburbs         34.50   2
 12 20620 Jaxon Solomon          Manly Warringah          34.89   2
 13 22332 Cohen Keeping          Nth Rocks Carlin         34.96   2
 14 14375 Oliver Cox             Cherrybrook              35.70   1
 15 14218 Charles Wheat          Cherrybrook              37.10   2
 -- 22867 John Coutts            Northern Suburbs           DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 185  Girls U 10 - 200 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 28.40  1991        Rosemary Hayward, Wyong         
       State: S 28.22  21/03/2010  Kristie Edwards, Manly Warringah
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1  1199 Ella Achike            Ku-Ring-Gai              32.40Q  2
  2 22596 Hannah Dawson          Northern Districts       32.49Q  1
  3 20626 Valerie Pickup         Manly Warringah          33.10Q  1
  4 20887 Ciara Faulkner         Manly Warringah          33.36Q  2
  5 14278 Madison Tabrett        Cherrybrook              33.66Q  1
  6 25779 Alessandra Lombard     Ryde                     34.41Q  2
  7 23216 Meredith Lee           Northern Suburbs         34.07q  1
  8 23464 Beth Boorman-Frank     Parramatta               34.78q  1
  9 20556 Lotte Roessler         Manly Warringah          34.95   2
 10  1262 Zara Denney            Ku-Ring-Gai              34.98   2
 11 21432 Maisie Yorke           Mosman                   36.42   1
 12 21424 Gracie Scammell        Mosman                   36.87   2
 13 30840 Lesieli Moala          Ryde                     36.97   2
 14 22286 Jolin Wirianata        Nth Rocks Carlin         37.29   1
 15 22217 Tiana Wang             Nth Rocks Carlin         39.47   2
 16 14188 Chanya De mel          Cherrybrook              39.69   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 184  Boys U 9 - 200 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 29.10  2002        Alexander Pettigrew, Hornsby Dis
       State: S 28.44  22/03/1975  Glen Murgatroyd, Campbelltown   
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 18774 James Bissaker         Hornsby                  32.98Q  2
  2 20673 Heath Towers           Manly Warringah          33.95Q  1
  3 25775 Alexander Economid     Ryde                     34.35Q  2
  4  1395 Nick Bennett           Ku-Ring-Gai              34.49Q  1
  5 18795 Henry Davis            Hornsby                  34.72Q  2
  6 14224 Tyler O'Connell        Cherrybrook              34.89Q  1
  7 20954 Jimmy Keating          Manly Warringah          35.11q  1
  7 23089 Michael Williams       Northern Suburbs         35.11q  2
  9 21440 Peter Phillipou        Mosman                   35.37   1
 10 20710 Flynn Jauncey          Manly Warringah          35.80   1
 11 22432 Jeffrey Chong          Nth Rocks Carlin         35.94   2
 12 21471 Toby Uys               Mosman                   36.30   2
 -- 22461 Ponshankaran Nalla     Nth Rocks Carlin           DNS   1
 -- 14350 Lachlan Vercoe         Cherrybrook                DNS   2
 -- 22894 Oliver Fratini         Northern Suburbs           DNS   2
 -- 25576 Max Reichel            Ryde                       DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 183  Girls U 9 - 200 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 30.30  22/02/2009  Mikayla Mestoussis, Ryde        
       State: S 28.74  25/03/1990  Rosemary Hayward, Wyong         
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 22577 Evie Moore-Mulcahy     Northern Districts       33.41Q  1
  2 20959 Amity Batchler         Manly Warringah          34.30Q  2
  3 20671 Phoebe Dobson          Manly Warringah          33.71Q  1
  4  1188 Safina Burgess         Ku-Ring-Gai              35.99Q  2
  5 20790 Lily Dunne             Manly Warringah          34.25Q  1
  6 20979 Mia Taba               Manly Warringah          36.29Q  2
  7 30848 Eliza Bosnic           Ryde                     35.63q  1
  8 25914 Skye Spiden            Ryde                     35.97q  1
  9  1422 Imogen Newey           Ku-Ring-Gai              36.05   1
 10  1152 Chloe McCulloch        Ku-Ring-Gai              36.41   2
 11 14310 Anna Wegener           Cherrybrook              37.94   2
 12 22874 Charlotte Doak         Northern Suburbs         38.03   2
 13 14477 Eloise Dagg            Cherrybrook              41.64   2
 14 22191 Bailey Downs           Nth Rocks Carlin         47.30   1
 -- 23299 Bavatarini Chandru     Parramatta                 DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:17 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 182  Boys U 8 - 200 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 30.86  18/02/2018  Rian Conners, Ku-Ring-Gai       
       State: S 30.64  19/02/2017  Joseph Ezekiel, Werrington      
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 20680 Hudson McGregor        Manly Warringah          33.83Q  1
  2 22316 Jake Lambert           Nth Rocks Carlin         34.48Q  2
  3 22837 Liam Baird             Northern Suburbs         34.94Q  2
  4 22840 Matthew Balcombe       Northern Suburbs         35.07Q  1
  5 20754 Hugo Hopkins           Manly Warringah          35.27Q  1
  6 14308 Archie Gulczynski      Cherrybrook              35.45Q  2
  7 14316 Alastair Brill         Cherrybrook              36.79q  2
  8 20752 Darcy Sims             Manly Warringah          36.83q  2
  9 22637 Riley Daley            Northern Districts       37.09   1
 10  1370 Nicolas James-Tayl     Ku-Ring-Gai              37.46   2
 11 22275 Joshua Loudon          Nth Rocks Carlin         37.61   2
 12 21363 Angus Robertson        Mosman                   38.23   1
 13 25858 Dara Curley            Ryde                     39.83   1
 14 22608 Liam Cosier            Northern Districts       40.12   2
 15 20851 Hamish Beaton          Manly Warringah          40.39   1
 16 14475 Morgan Dagg            Cherrybrook              41.52   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:17 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 181  Girls U 8 - 200 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 31.50  1997        Emily Pollett, Manly Warringah  
       State: S 31.74  18/03/1984  Bronwyn Piening, Nepean         
       State: S 31.74  16/02/1997  Emily Pollett, Manly Warringah  
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 22822 Sierra Seale           Northern Suburbs         35.77Q  1
  2 20688 Josephine Han          Manly Warringah          36.63Q  2
  3 25748 Indiana Mitchell       Ryde                     36.93Q  2
  4 20766 Lucy Turner            Manly Warringah          37.35Q  1
  5 22558 Stephanie Ross         Northern Districts       37.02Q  2
  6 21498 Aurelia Stewart        Mosman                   38.55Q  1
  7 20629 Evelyn Vale            Manly Warringah          37.91q  2
  8 20904 Amelia Berry           Manly Warringah          38.07q  2
  9 22553 Emily Davies           Northern Districts       38.16   2
 10 25666 Zoey Marando           Ryde                     38.64   1
 11 25660 LilyEve Everson        Ryde                     40.21   1
 12  1245 Georgia Chiang         Ku-Ring-Gai              40.61   1
 13 22317 Jacqueline Zhang       Nth Rocks Carlin         41.33   2
 14 23140 Ananshi Chopra         Northern Suburbs         45.14   1
 -- 23335 Casey Fowler           Parramatta                 DNS   2
 -- 14297 Jude Alkhateeb         Cherrybrook                DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 43  Girls U 17 - 100 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 12.08  9/02/2019   Greta Andrews, Northern Suburbs 
       State: S 11.89  28/01/2017  Maisie Stevens, Eastern Suburbs 
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 20955 Gabriella Taylor       Manly Warringah          12.67Q  2
  2 20650 Lucy Scholtens         Manly Warringah          12.79Q  1
  3  1292 Inge Ackland           Ku-Ring-Gai              13.46Q  2
  4 20604 Phoebe Berglund        Manly Warringah          13.57Q  1
  5 22920 Lucy Hill              Northern Suburbs         13.49Q  2
  6 22955 Jasmine Lowe           Northern Suburbs         13.75Q  1
  7 14226 Tara Webb              Cherrybrook              13.61q  2
  8 30842 Aliana Moala           Ryde                     13.88q  1
  9 18789 Bella Kachel           Hornsby                  13.95   2
 10 25701 Kaitlyn Martin         Ryde                     13.98   2
 11 22301 Jenah Patel            Nth Rocks Carlin         14.09   1
 12 25923 Annabel Macdonald      Ryde                     14.26   1
 13 14163 Nikki McCrostie        Cherrybrook              14.31   1
 14 22664 Charlotte Blair        Northern Districts       14.61   2
 15  1276 Olivia Lee-Jackson     Ku-Ring-Gai              14.77   2
 -- 20773 Maya Tedder            Manly Warringah            DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 42  Boys U 15 - 100 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 10.70  21/02/2009  Nicholas Hough, Hills District  
       State: S 10.84  21/03/2009  Nicholas Hough, Hills District  
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1  1511 Dylan Hall             Ku-Ring-Gai              11.35Q  1
  2  1291 Lars Ackland           Ku-Ring-Gai              11.93Q  2
  3 21025 Hunter Stark           Manly Warringah          12.03Q  1
  4 18730 Nathanael Ramsay       Hornsby                  12.05Q  2
  5 20552 Michael Godden         Manly Warringah          12.51Q  2
  6 18848 Sidney Gosschalk       Hornsby                  13.55Q  1
  7 20632 Joshua Lowe            Manly Warringah          12.91q  2
  8 23427 Jason Ong              Parramatta               13.30q  2
  9 14392 Aarya Satheesh         Cherrybrook              13.58   1
 10 14275 Marco Boccaletti       Cherrybrook              13.85   2
 -- 22615 Kalan Harding          Northern Districts         DNS   1
 -- 22401 Garry Liu              Nth Rocks Carlin           DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 41  Girls U 15 - 100 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 12.10  1991        R Massey, Ryde AA               
       State: S 12.04  21/03/1992  Sonia Willis, Wagga PCYC        
       State: S 12.04  20/03/1999  Preya Carey, Hills District     
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1  1332 Maia Madden Khan       Ku-Ring-Gai              12.98Q  1
  2 20649 Matilda Vial           Manly Warringah          13.01Q  2
  3 21449 Sofia Fedirchuk        Mosman                   13.00Q  1
  4  1186 Samara Bond            Ku-Ring-Gai              13.02Q  2
  5 20596 Tara Hollyoak          Manly Warringah          13.67Q  2
  6 14213 Sarah-anne Koot        Cherrybrook              13.85Q  1
  7 20729 Eve Rothwell           Manly Warringah          13.96q  1
  8 23384 Tianna Bertolissio     Parramatta               14.03q  2
  9 23120 Ruby Perkins           Northern Suburbs         14.46   1
 10 22932 Sacha Jones            Northern Suburbs         14.53   1
 -- 23396 Elise Murray           Parramatta                 DNS   2
 -- 22297 Eliza Matthews         Nth Rocks Carlin           DNS   2
 -- 22257 Gabriella Smart        Nth Rocks Carlin           DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 40  Boys U 14 - 100 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 11.20  1995        Scott Fraser, Manly Warringah   
       State: S 11.34  17/03/1996  Matthew Manns, Ingleburn RSL    
       State: S 11.34  15/03/2008  Nicholas Hough, Hills District  
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 22911 Andres Hampel          Northern Suburbs         12.22Q  2
  2 18702 Wol Albino             Hornsby                  12.42Q  1
  3 18729 Sam Ive                Hornsby                  13.21Q  1
  4 30841 Christopher Moala      Ryde                     13.31Q  2
  5 21463 Xavier Frost           Mosman                   13.39Q  1
  6 22337 Lewis Wong             Nth Rocks Carlin         13.47Q  2
  7 23446 Sanderson Keyser       Parramatta               13.80q  1
  8 25720 James Woods            Ryde                     13.86q  1
  9 20878 Max Watson             Manly Warringah          14.13   2
 10 20742 William Carter         Manly Warringah          14.19   2
 11 18773 Lachlan Blackwell      Hornsby                  14.46   1
 -- 25706 Joshua Smith           Ryde                       DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 39  Girls U 14 - 100 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 12.10  2005        Sarah Thompson, Cherrybrook     
       State: S 12.14  23/03/1991  Shelley Peattie, Macquarie Shore
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1   499 Bronte Locane          Parramatta               13.06Q  1
  2 14299 Caitlin Russell        Cherrybrook              13.45Q  2
  3 30523 Amelia Steventon       Parramatta               13.57Q  2
  4 20693 Sienna Kupceric        Manly Warringah          13.76Q  1
  4 22980 Catherine Mikan        Northern Suburbs         13.76Q  1
  6  1278 Gemma McIntosh         Ku-Ring-Gai              13.70Q  2
  7 22180 Mila Burdett           Nth Rocks Carlin         14.08q  2
  8 20674 Alessandra Rounsle     Manly Warringah          14.09q  2
  9 18733 Michaela Couper        Hornsby                  14.28   1
 10 20985 Kristina Prizmic       Manly Warringah          14.42   1
 11  1326 Amber Jobson           Ku-Ring-Gai              14.45   1
 12 23110 Aqua Fisher            Northern Suburbs         14.80   2
 13 22204 Zaara Yip              Nth Rocks Carlin         14.94   1
 14 22620 Ava Mitchell           Northern Districts       15.60   2
 15 22582 Sinead Hawes           Northern Districts       24.23   1
 -- 22849 Annika Boys            Northern Suburbs           DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 38  Boys U 13 - 100 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 11.70  17/02/2007  Nicholas Hough, Hills District  
       State: S 11.72  22/03/2014  James Roach, Randwick Botany    
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1  1358 Jake Fourie            Ku-Ring-Gai              13.29Q  1
  2 21472 Joel Daily             Mosman                   13.55Q  2
  3 23422 Thomas Aroyan          Parramatta               13.31Q  1
  4  1380 Lucas Tsui             Ku-Ring-Gai              14.02Q  2
  5 22885 Zak Evans              Northern Suburbs         13.72Q  1
  6 21523 Daniel Benoliel        Mosman                   14.03Q  2
  7 22259 Ratu Viliame Lewan     Nth Rocks Carlin         13.85q  1
  8 23190 Kai Zhe Tan            Northern Suburbs         13.93q  1
  9 25799 Daniel Cox             Ryde                     14.11   2
 10 21490 Hugo Stewart           Mosman                   14.33   2
 11 21467 Riley Grant            Mosman                   14.34   1
 12 22889 Alexander Fijan        Northern Suburbs         14.42   1
 13  1384 Gerhardus Burger       Ku-Ring-Gai              14.53   2
 14 23360 Cooper Shanahan        Parramatta               15.22   1
 --  1350 Jimmy Thebridge        Ku-Ring-Gai                DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 37  Girls U 13 - 100 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 12.30  2005        Jordan Lumley, Nortern Districts
       State: S 12.34  15/03/1986  Jo-anne Swan, Camden            
       State: S 12.34  7/03/1987   Rebecca Vormister, Wollongong   
       State: S 12.34  17/03/1996  Haylee Mathieson, Wollongong    
       State: S 12.34  19/02/2005  Laura Turner, Port Hacking      
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1  1545 Matilda Harrison       Ku-Ring-Gai              13.28Q  1
  2  1229 Arabella Lewis         Ku-Ring-Gai              13.82Q  2
  3 20791 Kaitlinn Dunne         Manly Warringah          13.86Q  2
  4  1210 Olivia Achike          Ku-Ring-Gai              13.98Q  1
  5 14228 Sophie Durheim         Cherrybrook              14.10Q  2
  6 20924 Lucinda Gibbs          Manly Warringah          14.33Q  1
  7 20728 Tayah Rubes            Manly Warringah          14.31q  2
  8 14324 Hannah Storey          Cherrybrook              14.65q  2
  9 18903 Josie Clayton          Hornsby                  14.91   1
 10 23047 Reena Son              Northern Suburbs         14.99   2
 11 21077 Fiorella Collins       Manly Warringah          15.00   2
 12 23277 Lisara Seneviratne     Parramatta               15.08   1
 13 22262 Princess Obi           Nth Rocks Carlin         15.15   1
 14 22389 Maddison Minard        Nth Rocks Carlin         16.01   1
 -- 23202 Tsi Shan Chong         Northern Suburbs           DNS   2
 -- 22848 Erin Blayney           Northern Suburbs           DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 36  Boys U 12 - 100 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 12.30  2005        Kane Thompson, Manly Warringah  
       State: S 12.04  20/03/1999  Todd Shanahan, Macquarie Shores 
       State: S 12.04  23/03/2013  James Roach, Randwick Botany    
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 23537 Sunny Steyn            Parramatta               13.49Q  1
  2 14252 Harry Wigham           Cherrybrook              13.88Q  2
  3 20947 Harvey Glanville       Manly Warringah          13.77Q  1
  4 21535 Edward Godfrey         Mosman                   14.49Q  2
  5 20585 Ethan McErlane         Manly Warringah          13.99Q  1
  6 22390 Hudson Keeping         Nth Rocks Carlin         14.54Q  2
  7 20540 Byron Borchert         Manly Warringah          14.39q  1
  8 20723 Ed Hammomd             Manly Warringah          14.46q  1
  9 22450 Rowan Joslin           Nth Rocks Carlin         14.65   2
 10 22279 Nicholas Smart         Nth Rocks Carlin         14.96   2
 11 20618 Oscar Kee              Manly Warringah          15.23   1
 12 25859 Conor Curley           Ryde                     15.70   1
 13 22308 Marcus Wong            Nth Rocks Carlin         15.85   1
 -- 20972 Jack Maldonado         Manly Warringah            DNS   2
 --  1478 Hamish Webber          Ku-Ring-Gai                DNS   2
 -- 23419 Phoenix Deng           Parramatta                 DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 35  Girls U 12 - 100 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 12.40  2005        Annaliese Gardiner, Ku-ring-gai 
       State: S 12.53  24/03/2018  Chelsea Ezeoke, Wollongong City 
       State: S 12.64  16/03/2002  Jacinta Doyle, Port Hacking     
       State: S 12.64  19/02/2005  Annaliese Gardiner, Ku-Ring-Gai 
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 23436 Clara Fetrie           Parramatta               13.65Q  1
  2  1240 Amalia Bond            Ku-Ring-Gai              14.14Q  2
  3 20806 Isla Maris             Manly Warringah          13.95Q  1
  4 21631 Lucia Randle           Mosman                   14.36Q  2
  5 23111 Tanya Graham           Northern Suburbs         14.35Q  1
  6 20792 Erin Dunne             Manly Warringah          14.59Q  2
  7 18760 Liesel Walsh           Hornsby                  14.40q  1
  8  1130 Jada Taylor            Ku-Ring-Gai              14.88q  2
  9 22597 Alyssa Holmes          Northern Districts       15.23   1
 10 22268 Evana Butler           Nth Rocks Carlin         15.59   2
 11 23414 Sofia Gasparini        Parramatta               15.66   1
 12 22242 Safiya Yip             Nth Rocks Carlin         16.29   1
 -- 30124 April Bateman          Ryde                       DNS   2
 -- 25817 Bianca Harizanov       Ryde                       DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 34  Boys U 11 - 100 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 13.04  17/02/2018  Dylan Hall, Ku-Ring-Gai         
       State: S 12.64  12/03/1978  Robert Stanford, Nepean         
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1  1234 Callum Gilchrist       Ku-Ring-Gai              13.71Q  1
  2  1444 Thomas Vedris          Ku-Ring-Gai              13.93Q  2
  3 18674 Andy Rio               Hornsby                  13.96Q  2
  4 20648 Jake O'Sullivan        Manly Warringah          14.07Q  1
  5 22981 James Mikan            Northern Suburbs         14.12Q  2
  6 20869 Taten Rogers           Manly Warringah          14.29Q  1
  7 22373 Alexander Song         Nth Rocks Carlin         14.45q  2
  8 25778 Liam Martin            Ryde                     14.56q  1
  9 21443 Orlando Stewart        Mosman                   14.85   1
 10  1197 Rhys Duncan            Ku-Ring-Gai              14.88   2
 11 25673 Xavier Mitchell        Ryde                     14.89   1
 12 20886 Jye Faulkner           Manly Warringah          14.97   2
 13 23394 Benjamin Bowrey        Parramatta               15.21   1
 14 22882 Thomas Eaton           Northern Suburbs         15.34   2
 -- 14189 Charithu De mel        Cherrybrook                DNS   1
 -- 23543 Michael Cullen         Parramatta                 DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 33  Girls U 11 - 100 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 13.40  1992        Rossemary Hayward, Toukley      
       State: S 12.94  12/03/1978  Michelle Moroney, Bankstown     
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 20991 Willow Toll            Manly Warringah          14.79Q  1
  1  1335 Sienna Vassella        Ku-Ring-Gai              14.79Q  1
  3 21605 Lexi Hartigan          Mosman                   14.95Q  2
  4 14251 Pippa Burke            Cherrybrook              15.12Q  2
  5  1317 Catherine Halgreen     Ku-Ring-Gai              15.22Q  1
  6 23038 Lucia Schnell          Northern Suburbs         15.34Q  2
  7 20938 Amelia Wilson          Manly Warringah          15.44q  1
  8 14264 Michiko Paul           Cherrybrook              15.48q  1
  9 22852 Annah Bratton          Northern Suburbs         15.50   1
  9 25757 Andie Schokman         Ryde                     15.50   2
 11 23517 Naduli kariyawasam     Parramatta               15.61   1
 12 22699 Maddison Barratt       Northern Districts       15.73   2
 -- 21571 Alessandra McWilli     Mosman                     DNS   2
 -- 23379 Stuti Thakur           Parramatta                 DNS   2
 -- 20983 Emma Kramer            Manly Warringah            DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 50  Boys U 10 - 100 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 13.30  2000        Joshua Mulligan, Gosford        
       State: S 12.94  12/03/1978  Philip Provenzano, Randwick Bota
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 20679 Emerson Ayres          Manly Warringah          15.06Q  2
  2 22865 Jayden Chong           Northern Suburbs         15.77Q  1
  3 20846 Taj Biddlecombe        Manly Warringah          15.24Q  2
  4 25823 Axcel Schokman         Ryde                     15.81Q  1
  4 23418 Lincoln Deng           Parramatta               15.81Q  1
  6  1239 Caelan Drysdale        Ku-Ring-Gai              15.52Q  2
  7 25794 Daniel Pulfer          Ryde                     15.83q  1
  8  1530 James Xin              Ku-Ring-Gai              16.12q  1
  9  1132 Andy Zhang             Ku-Ring-Gai              16.31   1
 10 22332 Cohen Keeping          Nth Rocks Carlin         16.57   1
 11 20620 Jaxon Solomon          Manly Warringah          16.59   2
 12 22909 Rhys Griffiths         Northern Suburbs         17.38   2
 -- 18721 Sean Ng                Hornsby                    DNS   2
 -- 22867 John Coutts            Northern Suburbs           DNS   2
 --  1273 Finn Wilson            Ku-Ring-Gai                DNS   1
 -- 14218 Charles Wheat          Cherrybrook                DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 49  Girls U 10 - 100 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 13.70  1991        Rosemary Hayward, Wyong         
       State: S 13.54  12/03/1978  Annette Osborne, Lethbridge Park
       State: S 13.54  23/03/1991  Rosemary Hayward, Wyong         
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1  1199 Ella Achike            Ku-Ring-Gai              15.30Q  2
  2 20887 Ciara Faulkner         Manly Warringah          15.61Q  1
  3 14278 Madison Tabrett        Cherrybrook              15.66Q  1
  4 23228 Maddie Burge           Northern Suburbs         16.05Q  2
  5 20626 Valerie Pickup         Manly Warringah          15.95Q  1
  6 18805 Grace Carlton          Hornsby                  16.07Q  2
  7 21558 Lucy Whitehead         Mosman                   16.05q  1
  8 22949 Millie Lim             Northern Suburbs         16.29q  2
  9 14319 Abigail Wigham         Cherrybrook              16.30   1
 10 21481 Hana Horii             Mosman                   16.51   2
 11 20702 Claudia Patfield       Manly Warringah          16.66   1
 12 22286 Jolin Wirianata        Nth Rocks Carlin         16.69   2
 13 23204 Mikayli King           Northern Suburbs         16.70   2
 14 23464 Beth Boorman-Frank     Parramatta               16.75   1
 15  1166 Zara Connor            Ku-Ring-Gai              16.98   1
 16 25877 Yazmyn Buonocore       Ryde                     17.29   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:14 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 48  Boys U 9 - 100 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 13.90  2000        Michael Oldfield, Manly Warringa
       State: S 13.64  21/02/1998  Christopher Lawrence, Campbellto
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 21513 Edward Sharp           Mosman                   15.38Q  2
  2 22625 Jensen Barrett         Northern Districts       15.53Q  1
  3 18774 James Bissaker         Hornsby                  15.68Q  2
  4 25775 Alexander Economid     Ryde                     15.88Q  1
  5 25854 Max Williamson         Ryde                     16.01Q  2
  6 20670 Jake Maillet           Manly Warringah          16.12Q  1
  7 14224 Tyler O'Connell        Cherrybrook              16.48q  1
  8 22432 Jeffrey Chong          Nth Rocks Carlin         16.73q  2
  9 20557 Kyahn Hyde             Manly Warringah          16.79   1
 10 23089 Michael Williams       Northern Suburbs         16.92   1
 11  1198 Reuben Hanly           Ku-Ring-Gai              16.94   1
 11 20943 Harley Ehnbom          Manly Warringah          16.94   2
 13 23023 Liam Reville           Northern Suburbs         17.04   1
 14 21471 Toby Uys               Mosman                   17.23   2
 15 14350 Lachlan Vercoe         Cherrybrook              17.63   2
 -- 23544 Jack Cullen            Parramatta                 DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:13 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 47  Girls U 9 - 100 Metre Sprint
9 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 14.70  1998        Emily Pollett, Manly Warringah  
       State: S 14.14  23/03/1979  Kate Farrell, Holroyd           
       State: S 14.14  15/03/1980  Helen Clarke, Orange            
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 20671 Phoebe Dobson          Manly Warringah          16.13Q  1
  2 20990 Edwina Seve            Manly Warringah          16.59Q  2
  3 20790 Lily Dunne             Manly Warringah          16.47Q  1
  4 23019 Ava Rathore            Northern Suburbs         16.65Q  2
  5 21505 Eloise Eslick          Mosman                   16.88Q  2
  6 23437 Claire Fetrie          Parramatta               16.98Q  1
  7 30848 Eliza Bosnic           Ryde                     17.28q  1
  8  1152 Chloe McCulloch        Ku-Ring-Gai              17.46q  1
  8  1188 Safina Burgess         Ku-Ring-Gai              17.46q  2
 10 21599 Lola Francis           Mosman                   17.59   2
 11 25810 Charlotte Fraser       Ryde                     17.60   2
 12 20937 Lucy Wilson            Manly Warringah          17.61   1
 13 23210 Sophie Arblaster       Northern Suburbs         18.11   2
 14 25880 Florence Webb          Ryde                     18.31   2
 15 23299 Bavatarini Chandru     Parramatta               19.02   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:17 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 46  Boys U 8 - 100 Metre Sprint
Top 8 Advance by Time
===================================================================
      Region: R 13.90  1995        J DeSilva, Winston Hills        
       State: S 14.24  12/03/1978  Tim Harper, Weston Creek        
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 20680 Hudson McGregor        Manly Warringah          16.10q  2
  2 22837 Liam Baird             Northern Suburbs         16.67q  1
  3 22316 Jake Lambert           Nth Rocks Carlin         16.72q  1
  4 21598 Flynn Scrivener        Mosman                   16.81q  2
  5 20691 Levi Patra             Manly Warringah          16.89q  1
  6 23087 Henry Wilkin-Smith     Northern Suburbs         16.93q  1
  7 20995 Finn Sorbara           Manly Warringah          16.97q  2
  8 20752 Darcy Sims             Manly Warringah          17.06q  2
  9  1235 Hamish Skeates         Ku-Ring-Gai              17.18   1
 10 25858 Dara Curley            Ryde                     17.25   2
 11 14308 Archie Gulczynski      Cherrybrook              17.28   1
 12 22604 Ethan Dawson           Northern Districts       17.51   2
 13 25793 Ethan Moyo             Ryde                     17.58   2
 14 14316 Alastair Brill         Cherrybrook              17.69   1
 15 25740 Archer Griffiths       Ryde                     18.28   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:17 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 45  Girls U 8 - 100 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 15.20  2005        Lauren Gilbert, Parramatta      
       State: S 14.44  23/03/1979  Helen Clarke, Orange            
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 22558 Stephanie Ross         Northern Districts       16.86Q  2
  2 22822 Sierra Seale           Northern Suburbs         16.98Q  1
  3 25748 Indiana Mitchell       Ryde                     17.46Q  2
  4 22942 Khushi Kitageri        Northern Suburbs         17.58Q  1
  5 21032 Grace Coleman          Manly Warringah          17.59Q  1
  6 22553 Emily Davies           Northern Districts       17.68Q  2
  7 21554 Gisele Camus           Mosman                   17.93q  2
  8 25666 Zoey Marando           Ryde                     17.94q  1
  9 21604 Isla Cleland           Mosman                   18.07   1
 10 21498 Aurelia Stewart        Mosman                   18.12   2
 11  1245 Georgia Chiang         Ku-Ring-Gai              18.34   2
 12  1203 Jasmine Gong           Ku-Ring-Gai              18.38   2
 13 22898 Ajabu Gebhard          Northern Suburbs         18.67   1
 -- 25723 Olivia Head            Ryde                       DNS   2
 -- 14297 Jude Alkhateeb         Cherrybrook                DNS   1
 -- 25892 Clara Forstinger-S     Ryde                       DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:13 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 114  Boys U 10 - 70 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R  9.50  2000        Joshua Mulligan, Gosford        
       State: S  9.54  20/03/1999  Christopher Lawrence, Campbellto
       State: S  9.54  19/03/2000  Josh Mulligan, Gosford          
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 20643 Toby Creelman          Manly Warringah          10.58Q  2
  2  1239 Caelan Drysdale        Ku-Ring-Gai              10.67Q  1
  3 20772 Blaine Lappin          Manly Warringah          10.69Q  1
  4 22865 Jayden Chong           Northern Suburbs         10.87Q  2
  5 20846 Taj Biddlecombe        Manly Warringah          10.76Q  1
  6 23418 Lincoln Deng           Parramatta               10.92Q  2
  7 23090 Cooper Wilson          Northern Suburbs         11.06q  1
  8 25794 Daniel Pulfer          Ryde                     11.11q  2
  9 20620 Jaxon Solomon          Manly Warringah          11.25   2
 10  1530 James Xin              Ku-Ring-Gai              11.33   2
 11 23173 Zenon Zielinski -      Northern Suburbs         11.34   2
 12 25745 Mitchell Cox           Ryde                     11.39   1
 13  1339 Harrison Nicholls      Ku-Ring-Gai              11.46   1
 14 23174 Tom Brewer             Northern Suburbs         11.53   1
 15 22309 Daymon Wong            Nth Rocks Carlin         12.53   2
 --  1273 Finn Wilson            Ku-Ring-Gai                DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:13 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 113  Girls U 10 - 70 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R  9.80  2000        Alice Wilson, Ku-ring-gai       
       State: S  9.84  19/03/2000  Grace Naseby, Griffith          
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1  1199 Ella Achike            Ku-Ring-Gai              10.82Q  2
  2  1189 Manvi Arabolu          Ku-Ring-Gai              11.25Q  1
  3 14278 Madison Tabrett        Cherrybrook              11.03Q  2
  4 18805 Grace Carlton          Hornsby                  11.34Q  1
  5 23228 Maddie Burge           Northern Suburbs         11.30Q  2
  6 20887 Ciara Faulkner         Manly Warringah          11.36Q  1
  7 20556 Lotte Roessler         Manly Warringah          11.66q  1
  8 22286 Jolin Wirianata        Nth Rocks Carlin         11.83q  1
  9 23464 Beth Boorman-Frank     Parramatta               11.86   2
 10 20571 Alice Larbey           Manly Warringah          11.89   2
 11  1166 Zara Connor            Ku-Ring-Gai              11.99   1
 11 14295 Christina Krivozhn     Cherrybrook              11.99   2
 13 25779 Alessandra Lombard     Ryde                     12.08   1
 14 25755 Andrea Gorringe        Ryde                     12.11   2
 15 14319 Abigail Wigham         Cherrybrook              15.11   2
 -- 18810 Amelia Dubsky          Hornsby                    DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:13 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 116  Boys U 9 - 70 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 10.00  2000        Michael Oldfield, Manly Warringa
       State: S  9.94  22/03/1998  John Grant, Canowindra          
       State: S  9.94  20/02/2000  Daniel Perkins, Sutherland      
       State: S  9.94  19/03/2000  Michael Oldfield, Manly Warringa
       State: S  9.94  18/03/2007  Benjamin Alessio, St George     
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 21513 Edward Sharp           Mosman                   11.23Q  1
  2 18774 James Bissaker         Hornsby                  11.31Q  2
  3 20673 Heath Towers           Manly Warringah          11.40Q  2
  4 20670 Jake Maillet           Manly Warringah          11.48Q  1
  5 25775 Alexander Economid     Ryde                     11.50Q  1
  6 14460 Andre Liyanage         Cherrybrook              11.60Q  2
  6  1198 Reuben Hanly           Ku-Ring-Gai              11.60Q  2
  8 14224 Tyler O'Connell        Cherrybrook              11.59q  1
  9 20557 Kyahn Hyde             Manly Warringah          11.85   1
 10 22432 Jeffrey Chong          Nth Rocks Carlin         11.86   1
 11  1212 Connor Fitzmaurice     Ku-Ring-Gai              11.96   2
 12 23089 Michael Williams       Northern Suburbs         12.15   2
 13 20943 Harley Ehnbom          Manly Warringah          12.33   1
 14 22884 Adam Evans             Northern Suburbs         13.52   2
 -- 23544 Jack Cullen            Parramatta                 DNS   1
 -- 25854 Max Williamson         Ryde                       DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:13 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 115  Girls U 9 - 70 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 10.20  1998        Emily Pollett, Manly Warringah  
       State: S 10.14  22/03/1998  Briony Kanard, Port Hacking     
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 20671 Phoebe Dobson          Manly Warringah          11.00Q  2
  2  1231 Camilla Roderick       Ku-Ring-Gai              11.25Q  1
  3 20790 Lily Dunne             Manly Warringah          11.64Q  2
  4 20937 Lucy Wilson            Manly Warringah          12.04Q  1
  5 23437 Claire Fetrie          Parramatta               12.07Q  1
  6  1236 Amelie Gilchrist       Ku-Ring-Gai              12.12Q  2
  7 18728 Samantha Campbell      Hornsby                  12.15q  1
  8 21599 Lola Francis           Mosman                   12.30q  1
  9 14310 Anna Wegener           Cherrybrook              12.32   2
 10 25810 Charlotte Fraser       Ryde                     12.33   2
 11 22979 Ruby Mercer-witend     Northern Suburbs         12.49   2
 12 21041 Freya Tilling          Manly Warringah          12.63   2
 13 22993 Gracie O'Leary         Northern Suburbs         12.99   1
 14 14477 Eloise Dagg            Cherrybrook              13.47   1
 -- 23462 Lucy C Tazewell        Parramatta                 DNS   2

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:17 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 118  Boys U 8 - 70 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 10.60  19/02/2006  Jordan Shelley, Hills District  
       State: S 10.34  11/03/1978  Tim Harper, Weston Creek        
       State: S 10.34  11/03/1978  Mark Lever, Hornsby             
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 23087 Henry Wilkin-Smith     Northern Suburbs         11.99Q  2
  2 20691 Levi Patra             Manly Warringah          12.05Q  1
  3 20752 Darcy Sims             Manly Warringah          12.10Q  2
  4 20995 Finn Sorbara           Manly Warringah          12.13Q  1
  5 22837 Liam Baird             Northern Suburbs         12.17Q  2
  6 22316 Jake Lambert           Nth Rocks Carlin         12.26Q  1
  7 25793 Ethan Moyo             Ryde                     12.47q  1
  8 20754 Hugo Hopkins           Manly Warringah          12.59q  1
  9 20583 Robbie Sellick         Manly Warringah          12.62   2
 10 21363 Angus Robertson        Mosman                   12.69   2
 11 14316 Alastair Brill         Cherrybrook              12.83   2
 12 22881 Joshua Eaton           Northern Suburbs         13.09   2
 13  1296 Liam Carter            Ku-Ring-Gai              13.15   1
 14 25600 Enoch Wolfson          Ryde                     13.43   1
 15 14475 Morgan Dagg            Cherrybrook              13.52   2
 16  1466 Eduardo Laurino Ma     Ku-Ring-Gai              13.78   1

 North East Metropolitan Zone Team             13/02/2022 - 5:17 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 117  Girls U 8 - 70 Metre Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 10.90  1997        Natasha Finlay, Manly Warringah 
       State: S 10.54  16/03/1980  Annette Cavanagh, Blacktown     
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 23413 Nadia Gasparini        Parramatta               12.33Q  2
  2 21032 Grace Coleman          Manly Warringah          12.34Q  1
  3 22553 Emily Davies           Northern Districts       12.59Q  2
  3 22942 Khushi Kitageri        Northern Suburbs         12.59Q  1
  5  1379 Sarah Lin              Ku-Ring-Gai              12.82Q  1
  6 21604 Isla Cleland           Mosman                   12.99Q  2
  7 21462 Sabella Sewell         Mosman                   12.95q  1
  8 20946 Flora Howard           Manly Warringah          13.03q  2
  9 25660 LilyEve Everson        Ryde                     13.17   1
 10  1245 Georgia Chiang         Ku-Ring-Gai              13.23   2
 11 30839 Olivia Moala           Ryde                     13.49   2
 12 25676 Valentina Lombardi     Ryde                     13.56   2
 13 20913 Florence Morgan        Manly Warringah          13.79   2
 14 23333 Alisa Gundogan         Parramatta               14.07   1
 -- 23545 Mia Cullen             Parramatta                 DNS   1
 -- 22233 Leila Kahric           Nth Rocks Carlin           DNS   1

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 316  Boys U 15-17 Shot Put Para
=======================================================================
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 25729 Nathan Barbara (T/     Ryde                     5.55m        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 316  Boys U 13-14 Shot Put Para
=======================================================================
      Region: R 5.20m  15/02/2020  Nathan Barbara TF 61, Ryde          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 23482 Cooper Robb-Jackso     Parramatta               6.76mR       

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 316  Boys U 11-12 Shot Put Para
=======================================================================
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 14341 Aaron Palmer T/F20     Cherrybrook              2.15m        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 316  Girls U 11-12 Shot Put Para
=======================================================================
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
 -- 20584 Gemma Sellick (T/F     Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 205  Girls U 15-17 200 Metre Run Para
=======================================================================
      Region: R 33.40  16/02/2020  Mali Lovell TF 36, Manly Warringah  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20612 Sybella Warton (T/     Manly Warringah          32.81R       

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 204  Boys U 13-14 200 Metre Run Para
=======================================================================
      Region: R 34.75  16/02/2020  Jackson Love TF 37, Manly Warringah 
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 23482 Cooper Robb-Jackso     Parramatta               29.21R       
  2 22374 Alexander Evans (T     Nth Rocks Carlin         40.75        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 202  Boys U 11-12 200 Metre Run Para
=======================================================================
      Region: R 43.85  16/02/2020  Alexander Evans TF 13, Nth Rocks Car
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
 -- 14341 Aaron Palmer T/F20     Cherrybrook                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 201  Girls U 11-12 200 Metre Run Para
=======================================================================
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20584 Gemma Sellick (T/F     Manly Warringah          32.46        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 200  Boys U 9-10 200 Metre Run Para
=======================================================================
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
 --  1116 Jeremiah Middleton     Ku-Ring-Gai                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 110  Boys U 13-14 800 Metre Run Para
=======================================================================
      Region: R 3:15.66  16/02/2020  Matthew Engesser TF 37, Parramatta
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 23482 Cooper Robb-Jackso     Parramatta             2:27.71R       
  2 22374 Alexander Evans (T     Nth Rocks Carlin       4:10.48        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 228  Boys U 12-17 4x100 Metre Relay (Snr)
=======================================================================
      Region: R 46.09  16/02/2020  Ku-Ring-Gai, Ku-Ring-Gai            
                       D Hall, A Jones, L Herbert, C Bond              
       State: S 45.63  21/03/2010  Cherrybrook                         
    Centre                                                Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Ku-Ring-Gai                                           47.71        
     1) 1242 Brodie Shearer 14          2) 1504 Lachlan Herbert 17     
     3) 1358 Jake Fourie 13             4) 1511 Dylan Hall 15          
  2 Northern Suburbs                                      48.50        
     1) 22885 Zak Evans 13              2) 22875 Hugo Doak 14          
     3) 23158 Liam Renshaw 15           4) 22911 Andres Hampel 14      
  3 Ryde                                                  49.71        
     1) 25799 Daniel Cox 13             2) 25780 Aiden Wright 14       
     3) 25718 Owen Chandler 15          4) 25837 Jeremy Plummer 17     
  4 Hornsby                                               50.10        
     1) 18702 Wol Albino 14             2) 18729 Sam Ive 14            
     3) 18746 Luke Photios 13           4) 18730 Nathanael Ramsay 15   
  5 Mosman                                                50.80        
     1) 21473 Jeffrey Benoliel 13       2) 21530 Charlie Moriarty 17   
     3) 21463 Xavier Frost 14           4) 21467 Riley Grant 13        
  6 Cherrybrook                                           51.69        
     1) 14327 Joel Moresi 13            2) 14272 Zenith Duggal 14      
     3) 14198 Samuel Price 13           4) 14335 Lachlan Dewar 17      

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 227  Girls U 12-17 4x100 Metre Relay (Snr)
=======================================================================
      Region: R 50.08  12/02/2017  Northern Suburbs, Northern Suburbs  
                       A Dixon, E Cramer, N D'Onofrio, A Fisher        
       State: S 48.69  24/03/2013  Manly Warringah                     
    Centre                                                Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Manly Warringah                                       50.27        
     1) 20791 Kaitlinn Dunne 13         2) 20693 Sienna Kupceric 14    
     3) 20649 Matilda Vial 15           4) 20955 Gabriella Taylor 17   
  2 Ku-Ring-Gai                                           50.66        
     1) 1210 Olivia Achike 13           2) 1332 Maia Madden Khan 15    
     3) 1278 Gemma McIntosh 14          4) 1176 Sienna Bond 17         
  3 Cherrybrook                                           52.40        
     1) 14228 Sophie Durheim 13         2) 14299 Caitlin Russell 14    
     3) 14420 Madison Mitchell 15       4) 14226 Tara Webb 17          
  4 Northern Suburbs                                      53.01        
     1) 22848 Erin Blayney 13           2) 22980 Catherine Mikan 14    
     3) 22953 Isabella Longley 14       4) 22955 Jasmine Lowe 17       
  5 Parramatta                                            53.05        
     1) 23384 Tianna Bertolissio 15     2) 30523 Amelia Steventon 14   
     3) 23277 Lisara Seneviratne 13     4) 499 Bronte Locane 14        
  6 Hornsby                                               53.79        
     1) 18754 Eden Herring 13           2) 18789 Bella Kachel 17       
     3) 18785 Bianca Case 15            4) 18733 Michaela Couper 14    

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 226  Boys U 9-12 4x100 Metre Relay (Jnr)
=======================================================================
      Region: R 54.70  14/02/2016  Ku-Ring-Gai, Ku-Ring-Gai            
                       D Hall, L Herbert, A Jones, R Hemsworth         
       State: S 53.84  17/03/1996  Bankstown Sports                    
       State: S 53.84  20/03/2016  Ku-Ring-Gai                         
    Centre                                                Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Manly Warringah                                       57.18        
     1) 20670 Jake Maillet 9            2) 20679 Emerson Ayres 10      
     3) 20648 Jake O'Sullivan 11        4) 20947 Harvey Glanville 12   
  2 Ku-Ring-Gai                                           57.54        
     1) 1198 Reuben Hanly 9             2) 1478 Hamish Webber 12       
     3) 1239 Caelan Drysdale 10         4) 1234 Callum Gilchrist 11    
  3 Cherrybrook                                           59.14        
     1) 14460 Andre Liyanage 9          2) 14215 Ryan Maher 10         
     3) 14189 Charithu De mel 11        4) 14252 Harry Wigham 12       
  4 Mosman                                                59.29        
     1) 21543 Xavier Hokins 10          2) 21535 Edward Godfrey 12     
     3) 21443 Orlando Stewart 11        4) 21513 Edward Sharp 9        
  5 North Rocks Carlingford                             1:00.09        
     1) 22271 Josiah Smith 9            2) 22373 Alexander Song 11     
     3) 22332 Cohen Keeping 10          4) 22390 Hudson Keeping 12     
  6 Ryde                                                1:00.56        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 225  Girls U 9-12 4x100 Metre Relay (Jnr)
=======================================================================
      Region: R 55.41  19/02/2012  Manly Warringah, Manly Warringah    
                       A Jeremy, O Wrightson, S Stanley, K Edwards     
       State: S 54.62  25/03/2012  Manly Warringah                     
    Centre                                                Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Manly Warringah                                       58.92        
     1) 20790 Lily Dunne 9              2) 20887 Ciara Faulkner 10     
     3) 20991 Willow Toll 11            4) 20558 Naomi Krajancic 12    
  2 Ku-Ring-Gai                                           59.62        
     1) 1231 Camilla Roderick 9         2) 1130 Jada Taylor 12         
     3) 1199 Ella Achike 10             4) 1335 Sienna Vassella 11     
  3 Northern Districts                                  1:00.95        
     1) 22596 Hannah Dawson 10          2) 22676 Sophia Cottrell 11    
     3) 22597 Alyssa Holmes 12          4) 22577 Evie Moore-Mulcahy 9  
  4 Northern Suburbs                                    1:01.33        
     1) 23066 Zoe Thompson 9            2) 22852 Annah Bratton 11      
     3) 23111 Tanya Graham 12           4) 22949 Millie Lim 10         
  5 Parramatta                                          1:02.93        
     1) 23437 Claire Fetrie 9           2) 23436 Clara Fetrie 12       
     3) 23517 Naduli kariyawasam 11     4) 23464 Beth Boorman-Franks 10
  6 North Rocks Carlingford                             1:03.86        
     1) 22235 Selina Lewanavanua 9      2) 22286 Jolin Wirianata 10    
     3) 22362 Hannah Lambert 11         4) 22268 Evana Butler 12       

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 372  Boys U 15-17 Discus Para
=======================================================================
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 25729 Nathan Barbara (T/     Ryde                    14.91m        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 372  Boys U 13-14 Discus Para
=======================================================================
      Region: R 16.69m  16/02/2020  Matthew Engesser TF 37, Parramatta 
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22374 Alexander Evans (T     Nth Rocks Carlin         9.32m        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 372  Boys U 11-12 Discus Para
=======================================================================
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
 -- 14341 Aaron Palmer T/F20     Cherrybrook                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 372  Girls U 11-12 Discus Para
=======================================================================
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20584 Gemma Sellick (T/F     Manly Warringah         14.57m        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 338  Boys U 13-14 Long Jump Para
=======================================================================
      Region: R 1.91m  15/02/2020  Nathan Barbara TF 61, Ryde          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22374 Alexander Evans (T     Nth Rocks Carlin         2.71mR       
 -- 23482 Cooper Robb-Jackso     Parramatta                 DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 338  Boys U 11-12 Long Jump Para
=======================================================================
      Region: R 2.38m  15/02/2020  Alexander Evans TF 13, Nth Rocks Car
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 14341 Aaron Palmer T/F20     Cherrybrook              2.20m        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 338  Girls U 11-12 Long Jump Para
=======================================================================
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20584 Gemma Sellick (T/F     Manly Warringah          3.06m        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 338  Boys U 9-10 Long Jump Para
=======================================================================
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
 --  1116 Jeremiah Middleton     Ku-Ring-Gai                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 76  Boys U 15-17 100 Metre Run Para
=======================================================================
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 25729 Nathan Barbara (T/     Ryde                     27.19        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 75  Girls U 15-17 100 Metre Run Para
=======================================================================
      Region: R 16.27  15/02/2020  Mali Lovell TF 36, Manly Warringah  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20612 Sybella Warton (T/     Manly Warringah          15.81R       

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 74  Boys U 13-14 100 Metre Run Para
=======================================================================
      Region: R 16.30  15/02/2020  Jackson Love TF 37, Manly Warringah 
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 23482 Cooper Robb-Jackso     Parramatta               14.75R       
  2 22374 Alexander Evans (T     Nth Rocks Carlin         18.99        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 72  Boys U 11-12 100 Metre Run Para
=======================================================================
      Region: R 20.09  15/02/2020  Alexander Evans TF 13, Nth Rocks Car
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 14341 Aaron Palmer T/F20     Cherrybrook              22.83        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 71  Girls U 11-12 100 Metre Run Para
=======================================================================
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20584 Gemma Sellick (T/F     Manly Warringah          16.21        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 70  Boys U 9-10 100 Metre Run Para
=======================================================================
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
 --  1116 Jeremiah Middleton     Ku-Ring-Gai                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 349  Boys U 17 - Javelin (700 Gram)
=======================================================================
      Region: R 62.32m  17/02/2013  Tyson Davis, Manly Warringah       
       State: S 68.40m  24/03/2013  Rhys Stein, Warradale              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 21027 Noah Sturzaker         Manly Warringah         44.75m        
  2  1318 Felix Scholle          Ku-Ring-Gai             38.81m        
  3 25837 Jeremy Plummer         Ryde                    37.61m        
  4 23366 Samuel Moore           Parramatta              37.38m        
  5  1389 Samuel Langridge       Ku-Ring-Gai             35.92m        
 -- 20639 Oliver Benson Spar     Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 392  Girls U 17 - Javelin (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 40.34m  17/02/2018  Brooke East, Manly Warringah       
       State: S 52.66m  16/03/2019  Lianna Davidson, Kurrajong Bilpin  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20781 Isabel Harris          Manly Warringah         36.56m        
  2 22590 Isabelle Cruicksha     Northern Districts      36.39m        
  3  1599 Brianna Worsfold       Ku-Ring-Gai             32.11m        
  4  1249 Felicity Stewart       Ku-Ring-Gai             30.88m        
  5 18789 Bella Kachel           Hornsby                 30.32m        
  6 23317 Chloe Krklinski        Parramatta              29.21m        
  7 25763 Maddison Duncombe      Ryde                    25.63m        
  8 22326 Isabelle Nilon         Nth Rocks Carlin        25.02m        
  9 22586 Sarah Hughes-Narbo     Northern Districts      24.65m        
 10 22369 Caitlin Waldron        Nth Rocks Carlin        23.08m        
 -- 20638 Emma Polikowski        Manly Warringah           FOUL        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 313  Boys U 15 - Javelin (700 Gram)
=======================================================================
      Region: R 59.69m  15/02/2014  Cameron McEntyre, Ku-Ring-Gai      
       State: S 59.69m  15/02/2014  Cameron McEntyre, Ku-Ring-Gai      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20879 Ruann Eksteen          Manly Warringah         52.00m        
  2 20640 Freddie Benson Spa     Manly Warringah         44.96m        
  3 18730 Nathanael Ramsay       Hornsby                 43.30m        
  4 25932 Andrew Kalos           Ryde                    42.51m        
  5 23288 Declan Bragg           Parramatta              30.68m        
  6 30102 Jaykay Rauqe           Ryde                    29.82m        
  7 23427 Jason Ong              Parramatta              28.92m        
  8 18768 Daniel Photios         Hornsby                 23.29m        
 -- 23270 Michael Ajaka          Parramatta                 DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 378  Girls U 15 - Javelin (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 42.06m  14/02/2016  Brooke East, Manly Warringah       
       State: S 45.81m  25/03/2018  Lianna Davidson, Kurrajong Bilpin  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 25713 Jessica Johnston       Ryde                    32.58m        
  2 22367 Amelia Nagy            Nth Rocks Carlin        31.10m        
  3 22716 Elise Oliver           Northern Districts      26.58m        
  4 23331 Macda Berhane          Parramatta              26.37m        
  5 20596 Tara Hollyoak          Manly Warringah         22.27m        
  6 22847 Nellie Bealby          Northern Suburbs        22.18m        
  7 14354 Caitlin Gurney         Cherrybrook             21.49m        
  8 23384 Tianna Bertolissio     Parramatta              20.97m        
  9 25832 Claudia Barlow         Ryde                    15.92m        
 10 23396 Elise Murray           Parramatta              14.82m        
 -- 18736 Emily Loughran-Fow     Hornsby                    DNS        
 -- 21578 Olivia Vecchio         Mosman                     DNS        
 -- 21495 Fenella Burns          Mosman                     DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 354  Boys U 14 - Javelin (600 Gram)
=======================================================================
      Region: R 53.00m  17/02/2013  Cameron McEntyre, Ku-Ring-Gai      
       State: S 56.87m  18/03/2001  Jonathon Wynn, Camden Haven        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22237 Lachlan Waldron        Nth Rocks Carlin        34.70m        
  2 22845 Jude Bealby            Northern Suburbs        30.52m        
  3 30841 Christopher Moala      Ryde                    27.01m        
  4 22921 Cadel Holmes           Northern Suburbs        26.29m        
  5 18729 Sam Ive                Hornsby                 26.04m        
  6 25711 Oliver Tsang           Ryde                    25.38m        
  7 20878 Max Watson             Manly Warringah         22.30m        
  8 23343 Simon Forsyth          Parramatta              20.03m        
 -- 14212 Teddy Hampton          Cherrybrook                DNS        
 -- 21028 Nile Sturzaker         Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 304  Girls U 14 - Javelin (400 Gram)
=======================================================================
      Region: R 38.01m  13/02/2016  Amie Bowrey, Cherrybrook           
       State: S 52.23m  18/03/2017  Lianna Davidson, Kurrajong Bilpin  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 25662 Jessica Koussas        Ryde                    31.89m        
  2 22903 Emily Govers           Northern Suburbs        29.26m        
  3 22963 Gabriela Marczyk       Northern Suburbs        29.24m        
  4 22467 Rithaja Sankaran       Nth Rocks Carlin        24.61m        
  5 20988 Adriana Prizmic        Manly Warringah         22.21m        
  6 23232 Sophie Quinnell        Northern Suburbs        21.14m        
  7  1230 Annabelle Stewart      Ku-Ring-Gai             20.80m        
  8 23522 Amelia Shepherd        Parramatta              15.12m        
  9 20985 Kristina Prizmic       Manly Warringah         13.47m        
 10 23283 Bridget Butler         Parramatta              13.08m        
 11 22549 Charlotte Toynbee      Northern Districts      10.16m        
 12 22582 Sinead Hawes           Northern Districts       3.30m        
 -- 14314 Ally Maclaine          Cherrybrook                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 333  Boys U 13 - Javelin (600 Gram)
=======================================================================
      Region: R 42.98m  17/02/2007  Elliot Lang, Northern Suburbs      
       State: S 48.80m  18/03/2007  Shane Nicholls, Kurrajong Bilpin   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22379 Benjamin Lawrence      Nth Rocks Carlin        30.27m        
  2 14175 Ryan Redhead           Cherrybrook             29.56m        
  3 20916 Alberto Jordan         Manly Warringah         28.83m        
  4 14198 Samuel Price           Cherrybrook             28.61m        
  5 21490 Hugo Stewart           Mosman                  25.67m        
  6 14287 Edward Darby           Cherrybrook             24.94m        
  7 23360 Cooper Shanahan        Parramatta              24.00m        
  8 22959 Jude Lumley            Northern Suburbs        23.34m        
  9 20755 Max Figueira           Manly Warringah         20.60m        
 10 18746 Luke Photios           Hornsby                 18.90m        
 11 25948 Ambrose Feng           Ryde                    16.19m        
 12 23399 Joshua Leggatt         Parramatta              15.74m        
 13 20987 Luka Prizmic           Manly Warringah         15.52m        
 14 20866 Jacob Kimball          Manly Warringah         13.12m        
 15 18738 Manning Johnson        Hornsby                  9.90m        
 -- 25819 Benjamin Proszenko     Ryde                       DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 386  Girls U 13 - Javelin (400 Gram)
=======================================================================
      Region: R 44.37m  21/02/2009  Taylah Sengul, Winston Hills       
       State: S 45.91m  22/03/2009  Taylah Sengul, Winston Hills       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 14286 Layla Tawbe            Cherrybrook             26.68m        
  2 18740 Makayla Ariyan         Hornsby                 25.49m        
  3 21435 Sally Fainga'anuku     Mosman                  24.42m        
  4 14244 Indianna Wijeyesin     Cherrybrook             22.92m        
  5  1196 Lily Greig             Ku-Ring-Gai             21.12m        
  6  1283 Nehara De Mel          Ku-Ring-Gai             18.12m        
  7 22626 Isla Honor             Northern Districts      15.73m        
  8 23269 Stella White           Parramatta              14.99m        
  9 25602 Mikayla Duncombe       Ryde                    14.31m        
 10 22328 Lily Scahill           Nth Rocks Carlin        13.75m        
 11 21019 Claudia Palmer         Manly Warringah         12.96m        
 12 18704 Tiffany Fong           Hornsby                 12.35m        
 13 22857 Annabelle Twyman       Northern Suburbs        10.44m        
 -- 22610 Eliza Olthof-Hardw     Northern Districts         DNS        
 -- 20687 Gabriella Han          Manly Warringah            DNS        
 -- 18903 Josie Clayton          Hornsby                    DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 341  Boys U 12 - Javelin (400 Gram)
=======================================================================
      Region: R 36.96m  15/02/2015  Daniel Menin, Parramatta           
       State: S 40.48m  21/03/2015  Daniel Menin, Parramatta           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22302 Matthew Lawrence       Nth Rocks Carlin        31.44m        
  2 23287 Owen Bragg             Parramatta              27.26m        
  3 20711 Ethan Jauncey          Manly Warringah         24.29m        
  4 14353 Blake Billingsley      Cherrybrook             22.24m        
  5 23453 Senuka Kankanige       Parramatta              16.38m        
  6 21454 Nicolas Chaseling      Mosman                  15.41m        
  7 25705 Joshua Tsang           Ryde                    12.17m        
 -- 22902 Benjamin Govers        Northern Suburbs           DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 363  Girls U 12 - Javelin (400 Gram)
=======================================================================
      Region: R 30.70m  15/02/2014  Amie Bowrey, Cherrybrook           
       State: S 34.42m  21/03/2015  Lianna Davidson, Kurrajong Bilpin  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1219 Chelsea Forte          Ku-Ring-Gai             26.15m        
  2 22268 Evana Butler           Nth Rocks Carlin        20.35m        
  3  1174 Sophie Farrell         Ku-Ring-Gai             19.66m        
  4 14257 Nisini Rajapaksha      Cherrybrook             17.22m        
  5 20695 Rory Nordenson         Manly Warringah         16.40m        
  6 14232 Ruby Penn              Cherrybrook             16.02m        
  7 14329 Claudia Wyatt          Cherrybrook             15.97m        
  8 23414 Sofia Gasparini        Parramatta              15.73m        
  9 20559 Jessica Pulis          Manly Warringah         14.09m        
 10 22227 Sophie Polkinghorn     Nth Rocks Carlin        13.03m        
 11 25797 Erin Armstrong         Ryde                    12.17m        
 12 25817 Bianca Harizanov       Ryde                    10.77m        
 13 23370 Summer Aiken           Parramatta               9.57m        
 14 21043 Bridgette Taudien      Manly Warringah          7.15m        
 -- 20822 Millie Buxton          Manly Warringah            DNS        
 -- 18757 Lilly Martin           Hornsby                    DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 324  Boys U 11 - Javelin (400 Gram)
=======================================================================
      Region: R 32.74m  14/02/2016  Ethan Oliver, Northern Distric     
       State: S 35.48m  24/03/2018  Liam Sykes, Port Hacking           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20764 Kornchawal Benolie     Manly Warringah         23.64m        
  2 18758 Joel Ramsay            Hornsby                 23.23m        
  3 14351 Wade Billingsley       Cherrybrook             20.49m        
  4 23267 Cody Dunn              Parramatta              17.88m        
  5 18767 Daniel Sims            Hornsby                 17.27m        
  6 20660 William King           Manly Warringah         15.53m        
  7 20756 Lucas Figueira         Manly Warringah         15.51m        
  8 21443 Orlando Stewart        Mosman                  14.64m        
  9 23022 John Reville           Northern Suburbs        12.68m        
 10 20885 Sonny Bailey           Manly Warringah         10.86m        
 11 22678 Niall Collins          Northern Districts       7.95m        
 -- 14305 Aston Maclaine         Cherrybrook                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 396  Girls U 11 - Javelin (400 Gram)
=======================================================================
      Region: R 23.70m  17/02/2018  Isabelle Cruickshank, Northern Dist
       State: S 28.94m  19/03/2017  Rachel Bardney, Kings Langley      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22958 Collette Lumley        Northern Suburbs        17.17m        
  2 20579 Lauren Knorr           Manly Warringah         16.64m        
  3  1335 Sienna Vassella        Ku-Ring-Gai             16.05m        
  4 14378 Gemma Dixon            Cherrybrook             14.31m        
  5 21434 Elizabeth Fainga'a     Mosman                  12.77m        
  6 23108 Zara Drinkwater        Northern Suburbs        12.49m        
  7 20776 Ava Greenaway          Manly Warringah         12.15m        
  8 25663 Isabella Koussas       Ryde                    11.94m        
  9 22292 Ella Hazon             Nth Rocks Carlin        10.83m        
 10 20830 Lily Brennan           Manly Warringah         10.68m        
 11 21022 Myah Rimmer            Manly Warringah          9.22m        
 12 20915 Isabel Jordan          Manly Warringah          9.10m        
 13 23021 Olivia Rendall         Northern Suburbs         8.10m        
 14 23410 Alana Kokay            Parramatta               7.65m        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 307  Boys U 17 - Shot Put (5.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 16.18m  16/02/2013  Tyson Davis, Manly Warringah       
       State: S 17.89m  24/03/2012  Tepai Moeroa, Doonside             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 25818 Benjamin Stevens       Ryde                    17.65mR       
  2  1389 Samuel Langridge       Ku-Ring-Gai             10.43m        
  3 20639 Oliver Benson Spar     Manly Warringah         10.37m        
  4 23568 Marcus El-Chaar        Parramatta              10.08m        
  5 23470 Adam Butcher           Parramatta               8.76m        
 -- 23276 Julian Ajaka           Parramatta                 DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 367  Girls U 17 - Shot Put (3.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 13.57m  14/02/2016  Josephine Ritchie, Manly Warringah 
       State: S 16.29m  18/02/2012  Taylah Sengul, Nepean              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20638 Emma Polikowski        Manly Warringah         15.00mR       
  2  1599 Brianna Worsfold       Ku-Ring-Gai             12.57m        
  3 22369 Caitlin Waldron        Nth Rocks Carlin        12.10m        
  4  1249 Felicity Stewart       Ku-Ring-Gai             11.11m        
  5 30842 Aliana Moala           Ryde                    10.66m        
  6 22590 Isabelle Cruicksha     Northern Districts      10.32m        
  7 22755 Ella Gibbons           Northern Districts      10.21m        
  8 20949 Tahlia Obrien          Manly Warringah          9.26m        
  9 22584 Shayla Gleeson         Northern Districts       8.96m        
 10 22326 Isabelle Nilon         Nth Rocks Carlin         7.84m        
 11 25763 Maddison Duncombe      Ryde                     7.43m        
 12 23285 Amy White              Parramatta               7.20m        
 13 22405 Alyssa Khaw            Nth Rocks Carlin         7.06m        
 -- 23518 Hirandi kariyawasa     Parramatta                 DNS        
 -- 14301 Jessica Coppolelli     Cherrybrook                DNS        
 -- 20922 Lara Williams          Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 327  Boys U 15 - Shot Put (4.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 17.44m  1995        P Elvy, Manly Warringah            
       State: S 19.62m  18/03/2011  Tepai Moeroa, Doonside             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 23385 Ryan Croan             Parramatta              14.41m        
  2 20640 Freddie Benson Spa     Manly Warringah         13.11m        
  3 25932 Andrew Kalos           Ryde                    12.91m        
  4 20879 Ruann Eksteen          Manly Warringah         11.87m        
  5 22615 Kalan Harding          Northern Districts      10.63m        
  6 21044 John Engledew          Manly Warringah          9.09m        
  7 20789 Orlando Grinbergs      Manly Warringah          9.03m        
  8 22617 Joshua Harding         Northern Districts       7.95m        
  9 22679 Conor Collins          Northern Districts       5.82m        
 -- 18848 Sidney Gosschalk       Hornsby                    DNS        
 -- 23270 Michael Ajaka          Parramatta                 DNS        
 -- 22336 Hugo Matthews          Nth Rocks Carlin           DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 357  Girls U 15 - Shot Put (3.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 14.00m  2000        B Johnson, Northern Suburbs        
       State: S 15.25m  16/02/2014  Grace Robinson, St George          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1332 Maia Madden Khan       Ku-Ring-Gai             12.17m        
  2 25713 Jessica Johnston       Ryde                    12.16m        
  3 25741 Isabella Barbara       Ryde                     9.94m        
  4 22367 Amelia Nagy            Nth Rocks Carlin         9.15m        
  5 20596 Tara Hollyoak          Manly Warringah          9.02m        
  6 22716 Elise Oliver           Northern Districts       8.93m        
  7 25832 Claudia Barlow         Ryde                    J8.93m        
  8 22297 Eliza Matthews         Nth Rocks Carlin         8.86m        
  9 22361 Anesha Busingye        Nth Rocks Carlin         7.77m        
 -- 23331 Macda Berhane          Parramatta                 DNS        
 -- 23396 Elise Murray           Parramatta                 DNS        
 -- 21495 Fenella Burns          Mosman                     DNS        
 -- 23384 Tianna Bertolissio     Parramatta                 DNS        
 -- 21578 Olivia Vecchio         Mosman                     DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 376  Boys U 14 - Shot Put (3.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 16.85m  16/02/2014  Kieren Briggs, Parramatta          
       State: S 18.51m  16/02/2013  Tyrone Taukamo, Randwick Botany    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22219 Thomas Schneider       Nth Rocks Carlin        12.71m        
  2 30841 Christopher Moala      Ryde                    12.15m        
  3 22237 Lachlan Waldron        Nth Rocks Carlin        11.77m        
  4 18729 Sam Ive                Hornsby                 10.90m        
  5 20742 William Carter         Manly Warringah         10.28m        
  6 21494 Finn Pereira           Mosman                  10.09m        
  7 22591 Nathan Holmes          Northern Districts       9.52m        
 -- 18745 Luke Woods             Hornsby                    DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 317  Girls U 14 - Shot Put (3.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 14.67m  27/02/2010  Taylah Sengul, WInston Hills       
       State: S 15.94m  22/03/2013  Grace Robinson, St George          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 14225 Tayla Moore            Cherrybrook             11.01m        
  2 22903 Emily Govers           Northern Suburbs        10.67m        
  3 20560 Elisabeth Pulis        Manly Warringah         10.13m        
  4  1230 Annabelle Stewart      Ku-Ring-Gai              9.42m        
  5 23110 Aqua Fisher            Northern Suburbs         7.98m        
  6 20787 Ella Dunstan           Manly Warringah          7.89m        
  7 22467 Rithaja Sankaran       Nth Rocks Carlin         7.63m        
  8  1278 Gemma McIntosh         Ku-Ring-Gai              7.41m        
  9 22620 Ava Mitchell           Northern Districts       6.30m        
 10 23522 Amelia Shepherd        Parramatta               6.21m        
 11 22549 Charlotte Toynbee      Northern Districts       5.73m        
 12 22582 Sinead Hawes           Northern Districts       2.72m        
 -- 14328 Chloe Leivesley        Cherrybrook                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 366  Boys U 13 - Shot Put (3.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 15.66m  1994        S Novkovic, WInston Hills          
       State: S 19.11m  20/03/2009  Tepai Moeroa, Doonside             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1384 Gerhardus Burger       Ku-Ring-Gai             11.25m        
  2 20916 Alberto Jordan         Manly Warringah         10.65m        
  3 14198 Samuel Price           Cherrybrook             10.56m        
  4 22220 Thomas Lawler          Nth Rocks Carlin         9.41m        
  5  1194 Rian Conners           Ku-Ring-Gai              9.38m        
  6 14287 Edward Darby           Cherrybrook              9.30m        
  7 23360 Cooper Shanahan        Parramatta               8.22m        
  8 23041 Matteo Shipman         Northern Suburbs         7.78m        
  9 14382 Oliver Crispin         Cherrybrook              7.12m        
 10 22379 Benjamin Lawrence      Nth Rocks Carlin         6.92m        
 11 18738 Manning Johnson        Hornsby                  6.87m        
 12 20553 Thomas Greenaway       Manly Warringah          5.86m        
 -- 14333 Brendan Armstrong      Cherrybrook                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 308  Girls U 13 - Shot Put (3.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 14.23m  22/02/2009  Taylah Sengul, Winston Hills       
       State: S 14.95m  24/03/2012  Grace Robinson, St George          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 21435 Sally Fainga'anuku     Mosman                  10.43m        
  2 21077 Fiorella Collins       Manly Warringah         10.27m        
  3  1283 Nehara De Mel          Ku-Ring-Gai              9.98m        
  4 25602 Mikayla Duncombe       Ryde                     7.84m        
  5 20630 Indianna Vale          Manly Warringah          7.80m        
  6 23269 Stella White           Parramatta               7.70m        
  7 22610 Eliza Olthof-Hardw     Northern Districts       7.53m        
  8 22328 Lily Scahill           Nth Rocks Carlin         6.80m        
  9 14286 Layla Tawbe            Cherrybrook              6.65m        
 10 22626 Isla Honor             Northern Districts       6.60m        
 11 22594 Imogen Cochrane        Northern Districts       6.41m        
 12 18704 Tiffany Fong           Hornsby                  5.98m        
 -- 20687 Gabriella Han          Manly Warringah            DNS        
 -- 14228 Sophie Durheim         Cherrybrook                DNS        
 -- 23202 Tsi Shan Chong         Northern Suburbs           DNS        
 -- 20826 Georgia Hanna          Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 388  Boys U 12 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 14.75m  10/02/2019  Michael Ajaka, Parramatta          
       State: S 15.69m  2/03/2019   Benjamin Kasozi, Hills District    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1357 Zach Fourie            Ku-Ring-Gai             11.07m        
  2 20647 Tyler Winterbach       Manly Warringah         10.50m        
  3  1215 Oliver Fisher          Ku-Ring-Gai             10.22m        
  4 21454 Nicolas Chaseling      Mosman                  10.00m        
  5 21591 Bailey Bartlett        Mosman                   9.71m        
  6 20884 Finn Bailey            Manly Warringah          9.24m        
  7 23452 Vinuka Kankanige       Parramatta               9.20m        
  8 22302 Matthew Lawrence       Nth Rocks Carlin         9.12m        
  9 23287 Owen Bragg             Parramatta               7.95m        
 10 26009 Lincoln Griffiths      Ryde                     7.55m        
 11 21470 Toby Ward              Mosman                   7.36m        
 12 21535 Edward Godfrey         Mosman                   7.32m        
 13 23453 Senuka Kankanige       Parramatta               6.77m        
 -- 23222 Lachlan Quinnell       Northern Suburbs           DNS        
 -- 14240 Jack Wheat             Cherrybrook                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 339  Girls U 12 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 16.12m  17/02/2008  Taylah Sengul, Winston Hills       
       State: S 16.19m  20/03/1988  Kylie Standing, Bankstown          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22268 Evana Butler           Nth Rocks Carlin        11.01m        
  2 20822 Millie Buxton          Manly Warringah         10.35m        
  3  1174 Sophie Farrell         Ku-Ring-Gai              9.98m        
  4  1219 Chelsea Forte          Ku-Ring-Gai              9.06m        
  5 20559 Jessica Pulis          Manly Warringah          8.54m        
  6 18706 Tara Gilkeson          Hornsby                  7.98m        
  7 14257 Nisini Rajapaksha      Cherrybrook              7.93m        
  8 22350 Annalise Boland        Nth Rocks Carlin         7.80m        
  9 20786 Abbie Dunstan          Manly Warringah          7.35m        
 10  1455 Lily Hughes            Ku-Ring-Gai              7.14m        
 11 22597 Alyssa Holmes          Northern Districts       7.13m        
 12 18835 Sophia Tsaousidis      Hornsby                  7.11m        
 13 14349 Heidi Vercoe           Cherrybrook              6.53m        
 14 23101 Lily Zihlmann          Northern Suburbs         6.42m        
 15 23111 Tanya Graham           Northern Suburbs         6.35m        
 16 21043 Bridgette Taudien      Manly Warringah          5.77m        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 358  Boys U 11 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 13.37m  15/02/2014  Daniel Menin, Parramatta           
       State: S 14.42m  19/03/2011  Payne Haas, Macquarie Hunter       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1182 Lachlan Harris         Ku-Ring-Gai              8.24m        
  2  1385 Gustav Burger          Ku-Ring-Gai              8.23m        
  3 18767 Daniel Sims            Hornsby                  7.75m        
  4  1510 James Ghali            Ku-Ring-Gai              6.56m        
  5 20756 Lucas Figueira         Manly Warringah         J6.56m        
  6 20701 Liam Ball              Manly Warringah          6.53m        
  7  1438 Archie Kay             Ku-Ring-Gai              6.40m        
  8 23046 Leo Son                Northern Suburbs         5.99m        
  9 25943 Kieran Webb            Ryde                     5.47m        
 10 23044 Timofey Smirnov        Northern Suburbs         5.16m        
 11 22678 Niall Collins          Northern Districts       4.25m        
 -- 20681 Fletcher McGregor      Manly Warringah            DNS        
 -- 20660 William King           Manly Warringah            DNS        
 -- 22218 Thomas Trujillo        Nth Rocks Carlin           DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 348  Girls U 11 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 12.71m  17/02/2007  Samantha Farrant, Gosford          
       State: S 14.07m  18/03/2007  Filoi Aokuso, Blacktown            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1335 Sienna Vassella        Ku-Ring-Gai              9.70m        
  2 21434 Elizabeth Fainga'a     Mosman                   8.98m        
  3  1297 Annika Henry           Ku-Ring-Gai              8.28m        
  4 23517 Naduli kariyawasam     Parramatta               7.73m        
  5 22958 Collette Lumley        Northern Suburbs         7.23m        
  6  1206 Olivia Johnson         Ku-Ring-Gai              6.85m        
  7 22567 Florence Thompson      Northern Districts       6.62m        
  8 20874 Rosa McVicar           Manly Warringah          6.46m        
  9  1200 Peyton Ashton          Ku-Ring-Gai              6.40m        
 10 20593 Charlie Collins        Manly Warringah          5.83m        
 11 22699 Maddison Barratt       Northern Districts       5.64m        
 12 14476 Sylvia Dagg            Cherrybrook              5.52m        
 13 23410 Alana Kokay            Parramatta               4.70m        
 -- 20983 Emma Kramer            Manly Warringah            DNS        
 -- 25815 Bronte Nagle           Ryde                       DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 340  Boys U 10 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 11.70m  17/02/2013  Daniel Menin, Parramatta           
       State: S 13.22m  20/02/2011  EJ Brown-Vaelua, Nepean            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1273 Finn Wilson            Ku-Ring-Gai             10.51m        
  2 18836 Alexandros Tsaousi     Hornsby                  7.74m        
  3 20615 Luca Escribano         Manly Warringah          7.37m        
  4 23061 Leon Temelkovski       Northern Suburbs         7.28m        
  5 30132 Charlie Shiel          Ryde                     6.79m        
  6 22216 Tobias Butler          Nth Rocks Carlin         6.32m        
  7 20852 George Beaton          Manly Warringah          5.97m        
  8  1213 Cohen Fallowfield      Ku-Ring-Gai              5.87m        
  9 20631 Tasman Vale            Manly Warringah          5.82m        
 10 22383 Bailey Williams        Nth Rocks Carlin         5.77m        
 11 20812 Connor Matthews        Manly Warringah          5.51m        
 12 23344 Liam Forsyth           Parramatta               5.47m        
 13  1339 Harrison Nicholls      Ku-Ring-Gai              5.36m        
 -- 20772 Blaine Lappin          Manly Warringah            DNS        
 -- 21743 Jacob Selby            Mosman                     DNS        
 -- 23298 Adhrith Mallya         Parramatta                 DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 387  Girls U 10 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 10.90m  19/02/2006  Taylah Sengul, Winston Hills       
       State: S 11.92m  19/02/2006  Filoi Aokuso, Blacktown            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1217 Claire Fisher          Ku-Ring-Gai              7.43m        
  2  1264 Hayley Laslett         Ku-Ring-Gai              7.15m        
  3  1226 Charlotte Barnsley     Ku-Ring-Gai              6.30m        
  4 20571 Alice Larbey           Manly Warringah          6.06m        
  5 14419 Emily Horsley          Cherrybrook              5.70m        
  6 25685 Sophie Yeomans         Ryde                     5.56m        
  7 22585 Scarlett Owers         Northern Districts       5.37m        
  8 20539 Rosalie Borchert       Manly Warringah          5.10m        
  9 14321 Jasmine Liu            Cherrybrook              4.75m        
 10 21552 Sasha Grant            Mosman                   4.69m        
 11 22295 Elizabeth Perry        Nth Rocks Carlin         4.22m        
 12 22265 Peyton Beerling        Nth Rocks Carlin         4.11m        
 13 22638 Clara Knight           Northern Districts       4.05m        
 14 22459 Bronte Jamieson        Nth Rocks Carlin         3.40m        
 --  1341 Harmony Satchithan     Ku-Ring-Gai                DNS        
 -- 18810 Amelia Dubsky          Hornsby                    DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 379  Boys U 9 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 10.46m  16/02/2020  Ludvig Persson, Manly Warringah    
       State: S 11.33m  20/03/1999  Jamal Idris, Bankstown Sports      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1179 Mitchell Harris        Ku-Ring-Gai              6.04m        
  2 25573 Mitchell McGregor      Ryde                     6.03m        
  3 14460 Andre Liyanage         Cherrybrook              5.67m        
  4  1366 Beau Lynas             Ku-Ring-Gai              5.31m        
  5 14325 Finn Leivesley         Cherrybrook              5.20m        
  6 20546 Tomasi Lowe            Manly Warringah          5.19m        
  7 20550 Will Turi              Manly Warringah          4.94m        
  8 22951 Donovan Lin            Northern Suburbs         4.58m        
  9 14307 Armaan Duggal          Cherrybrook              4.54m        
 10 23406 Cooper Bruster         Parramatta               4.53m        
 11 22625 Jensen Barrett         Northern Districts       4.42m        
 12 21108 Sebastian Kelly        Manly Warringah          3.93m        
 13 14247 Hugh Giffin            Cherrybrook              3.79m        
 14  1494 Ethan Lally            Ku-Ring-Gai              3.77m        
 15 14425 Sahaan Ghuman          Cherrybrook              3.01m        
 -- 20984 Charlie Kramer         Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 328  Girls U 9 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 8.59m  17/02/2018  Tayla Moore, Cherrybrook            
       State: S 9.23m  1/03/2014   Maliyah Osbaldiston, Bankstown Sport
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 23437 Claire Fetrie          Parramatta               5.75m        
  2 22569 Dulcie Thompson        Northern Districts       5.58m        
  3 14245 Imogen Connell         Cherrybrook              5.53m        
  4 21592 Amelie Bartlett        Mosman                   5.49m        
  5 22993 Gracie O'Leary         Northern Suburbs         5.22m        
  6 22360 Angel Obi              Nth Rocks Carlin         5.15m        
  7  1195 Lily Nguyen            Ku-Ring-Gai              5.01m        
  8 20592 Keira Collins          Manly Warringah          4.89m        
  9 20580 Eloise Knorr           Manly Warringah          4.54m        
 10 20815 Eva Langley            Manly Warringah          4.40m        
 11 14259 Gwenevieve Darby       Cherrybrook              4.33m        
 12 25880 Florence Webb          Ryde                     4.12m        
 13  1233 Anna Sarkodee          Ku-Ring-Gai              4.11m        
 14  1152 Chloe McCulloch        Ku-Ring-Gai              3.87m        
 15 25667 Zoe Tanner             Ryde                     3.82m        
 -- 22224 Sophie Trujillo        Nth Rocks Carlin           DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 347  Boys U 8 - Shot Put (1.5 Kg)
=======================================================================
      Region: R  9.58m  19/02/2011  Daniel Menin, Parramatta           
       State: S 10.98m  6/03/2011   Blake Toohey, Sutherland           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20918 Edward Gillett         Manly Warringah          5.84m        
  2  1437 Tommy Kay              Ku-Ring-Gai              5.66m        
  3  1402 Oliver Kok             Ku-Ring-Gai              5.56m        
  4  1235 Hamish Skeates         Ku-Ring-Gai              5.48m        
  5 18790 Huxley Richardson      Hornsby                  5.01m        
  6 20851 Hamish Beaton          Manly Warringah          4.90m        
  7 20661 Samuel King            Manly Warringah          4.88m        
  8 18823 Aidan Warren           Hornsby                  4.76m        
  9 22880 Xavier Dunne           Northern Suburbs         4.04m        
 10 25728 Nathan Pulfer          Ryde                     4.03m        
 11 22881 Joshua Eaton           Northern Suburbs         3.73m        
 12 22258 Kaixin Xia             Nth Rocks Carlin         3.34m        
 13 22192 Tyler Yan              Nth Rocks Carlin         3.01m        
 -- 20821 Joshua Buxton          Manly Warringah            DNS        
 --  1247 Alexander Conner       Ku-Ring-Gai                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 393  Girls U 8 - Shot Put (1.5 Kg)
=======================================================================
      Region: R 7.85m  22/02/2004  Taylah Sengul, WInston Hills        
       State: S 8.52m  17/02/2002  Kristy Dingwall, Smithfield         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 30839 Olivia Moala           Ryde                     6.10m        
  2 20667 Ayla Davis             Manly Warringah          4.90m        
  3 20870 Alyra Rogers           Manly Warringah          4.85m        
  4 23168 Stella Wade            Northern Suburbs         4.57m        
  5 21433 Gabriella Fainga'a     Mosman                   4.49m        
  6 25897 Eloise Moran           Ryde                     4.36m        
  7 20913 Florence Morgan        Manly Warringah          4.32m        
  8 22589 Beth Cochrane          Northern Districts       4.27m        
  9  1263 Mackenzie Laslett      Ku-Ring-Gai              4.02m        
 10 22599 Matilda Brookes        Northern Districts       3.77m        
 11 25738 Nancy Barlow           Ryde                     3.47m        
 12 25731 Audrey Smith           Ryde                     3.46m        
 13 20614 Maia Escribano         Manly Warringah          3.27m        
 14 22957 Astrid Lumley          Northern Suburbs         3.07m        
 15  1203 Jasmine Gong           Ku-Ring-Gai              2.90m        
 16 20598 Jessica Wood           Manly Warringah          2.06m        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 350  Boys U 17 - Discus (1.5 Kg)
=======================================================================
      Region: R 54.30m  14/02/2016  Nicholas Frost, Parramatta         
       State: S 56.17m  22/03/2009  Liam Speers, Macquarie Hunter      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 25818 Benjamin Stevens       Ryde                    51.48m        
  2  1318 Felix Scholle          Ku-Ring-Gai             37.83m        
  3  1389 Samuel Langridge       Ku-Ring-Gai             34.35m        
  4 20639 Oliver Benson Spar     Manly Warringah         33.87m        
  5 21027 Noah Sturzaker         Manly Warringah         31.44m        
  6 23470 Adam Butcher           Parramatta              29.56m        
  7 21488 Isaac Brooks           Mosman                  29.10m        
  8 23568 Marcus El-Chaar        Parramatta              27.07m        
  9 14415 Syed Saad Mahmud       Cherrybrook             17.65m        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 334  Girls U 17 - Discus (1.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 39.36m  16/02/2013  Maddy Bergfield, RYDE              
       State: S 48.65m  17/02/2012  Taylah Sengul, Nepean              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20638 Emma Polikowski        Manly Warringah         39.96mR       
  2  1599 Brianna Worsfold       Ku-Ring-Gai             38.84m        
  3 22755 Ella Gibbons           Northern Districts      33.45m        
  4 22369 Caitlin Waldron        Nth Rocks Carlin        31.12m        
  5 25763 Maddison Duncombe      Ryde                    29.25m        
  6 22590 Isabelle Cruicksha     Northern Districts      28.19m        
  7  1249 Felicity Stewart       Ku-Ring-Gai             26.18m        
  8 22586 Sarah Hughes-Narbo     Northern Districts      23.70m        
  9 22584 Shayla Gleeson         Northern Districts      22.86m        
 10 23350 Emma Thomas            Parramatta              22.47m        
 11 23285 Amy White              Parramatta              17.13m        
 -- 22405 Alyssa Khaw            Nth Rocks Carlin           DNS        
 -- 14301 Jessica Coppolelli     Cherrybrook                DNS        
 -- 25746 Mikayla Kelleher       Ryde                       DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 390  Boys U 15 - Discus (1.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 64.26m  15/02/2015  Nicholas Frost, Parramatta         
       State: S 64.26m  15/02/2015  Nicholas Frost, Parramatta         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20640 Freddie Benson Spa     Manly Warringah         45.05m        
  2 23385 Ryan Croan             Parramatta              43.78m        
  3 30102 Jaykay Rauqe           Ryde                    42.12m        
  4 22615 Kalan Harding          Northern Districts      39.93m        
  5 20879 Ruann Eksteen          Manly Warringah         36.45m        
  6 20789 Orlando Grinbergs      Manly Warringah         32.96m        
  7 21044 John Engledew          Manly Warringah         25.80m        
  8 22617 Joshua Harding         Northern Districts      22.41m        
 -- 22679 Conor Collins          Northern Districts         DNS        
 -- 23270 Michael Ajaka          Parramatta                 DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 311  Girls U 15 - Discus (1.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 46.12m  14/02/2015  Kristina Moore, Cherrybrook        
       State: S 48.18m  29/11/1995  Katrina Steele, Springwood         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 25713 Jessica Johnston       Ryde                    40.20m        
  2  1332 Maia Madden Khan       Ku-Ring-Gai             35.79m        
  3 25741 Isabella Barbara       Ryde                    26.94m        
  4 25832 Claudia Barlow         Ryde                    24.64m        
  5  1175 Summer Sivaraj         Ku-Ring-Gai             21.82m        
  6 23331 Macda Berhane          Parramatta             J21.82m        
  7 18868 Leila Broadley         Hornsby                 18.46m        
  8 14354 Caitlin Gurney         Cherrybrook             17.38m        
 -- 21578 Olivia Vecchio         Mosman                     DNS        
 -- 21495 Fenella Burns          Mosman                     DNS        
 -- 23220 Grace Carden           Northern Suburbs           DNS        
 -- 23396 Elise Murray           Parramatta                 DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 300  Boys U 14 - Discus (1.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 55.22m  1995        S Novkovic, Winston Hills          
       State: S 57.71m  20/03/2010  Tepai Moeroa, Doonside             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22237 Lachlan Waldron        Nth Rocks Carlin        34.28m        
  2 22219 Thomas Schneider       Nth Rocks Carlin        31.78m        
  3 21463 Xavier Frost           Mosman                  26.50m        
  4 18729 Sam Ive                Hornsby                 26.11m        
  5 23343 Simon Forsyth          Parramatta              24.03m        
  6 20742 William Carter         Manly Warringah         24.00m        
  7 18773 Lachlan Blackwell      Hornsby                 23.59m        
  8 22591 Nathan Holmes          Northern Districts      22.24m        
  9 23415 Julian Gasparini       Parramatta              18.85m        
 -- 21028 Nile Sturzaker         Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 382  Girls U 14 - Discus (1.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 42.86m  27/02/2010  Taylah Sengul, Winston Hills       
       State: S 45.39m  20/03/2016  Sally Shokry, Hills District       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20560 Elisabeth Pulis        Manly Warringah         35.53m        
  2 25662 Jessica Koussas        Ryde                    34.74m        
  3 14225 Tayla Moore            Cherrybrook             33.54m        
  4 21572 Jojo Pike              Mosman                  24.68m        
  5 22236 Lani Khiroya           Nth Rocks Carlin        24.04m        
  6  1230 Annabelle Stewart      Ku-Ring-Gai             23.12m        
  7 22467 Rithaja Sankaran       Nth Rocks Carlin        21.95m        
  8  1278 Gemma McIntosh         Ku-Ring-Gai             20.48m        
  9 20787 Ella Dunstan           Manly Warringah         19.92m        
 10 23283 Bridget Butler         Parramatta              18.00m        
 11 22620 Ava Mitchell           Northern Districts      17.74m        
 12 23232 Sophie Quinnell        Northern Suburbs        15.24m        
 13 18793 Ava Windross           Hornsby                 13.61m        
 14 22582 Sinead Hawes           Northern Districts       5.60m        
 -- 23522 Amelia Shepherd        Parramatta                 DNS        
 -- 22180 Mila Burdett           Nth Rocks Carlin           DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 322  Boys U 13 - Discus (750 Gram)
=======================================================================
      Region: R 48.10m  1994        S Novkovic, Winston Hills          
       State: S 60.74m  2/02/2019   Angus Clues, Springwood            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20916 Alberto Jordan         Manly Warringah         39.54m        
  2  1358 Jake Fourie            Ku-Ring-Gai             39.08m        
  3 14198 Samuel Price           Cherrybrook             35.75m        
  4  1194 Rian Conners           Ku-Ring-Gai             34.51m        
  5  1384 Gerhardus Burger       Ku-Ring-Gai             34.17m        
  6 22885 Zak Evans              Northern Suburbs        33.01m        
  7 23041 Matteo Shipman         Northern Suburbs        25.77m        
  8 14175 Ryan Redhead           Cherrybrook             24.57m        
  9 25799 Daniel Cox             Ryde                    22.83m        
 10 22959 Jude Lumley            Northern Suburbs        22.80m        
 11 20553 Thomas Greenaway       Manly Warringah         19.74m        
 12 22338 Christopher Nilon      Nth Rocks Carlin        17.29m        
 13 18737 Matthew Sims           Hornsby                 16.84m        
 -- 14287 Edward Darby           Cherrybrook               FOUL        
 -- 22379 Benjamin Lawrence      Nth Rocks Carlin          FOUL        
 -- 25907 Leon Danks             Ryde                       DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 361  Girls U 13 - Discus (750 Gram)
=======================================================================
      Region: R 46.71m  21/02/2009  Taylah Sengul, Winston Hills       
       State: S 49.57m  20/03/2009  Taylah Sengul, Winston Hills       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 21077 Fiorella Collins       Manly Warringah         40.86m        
  2  1283 Nehara De Mel          Ku-Ring-Gai             33.95m        
  3 25602 Mikayla Duncombe       Ryde                    31.06m        
  4 21435 Sally Fainga'anuku     Mosman                  30.86m        
  5 14244 Indianna Wijeyesin     Cherrybrook             25.32m        
  6 18775 Catherine Tang         Hornsby                 23.13m        
  7 14286 Layla Tawbe            Cherrybrook             22.25m        
  8 22610 Eliza Olthof-Hardw     Northern Districts      22.14m        
  9 23269 Stella White           Parramatta              20.23m        
 10 18704 Tiffany Fong           Hornsby                 19.20m        
 11 14267 Zoe Connell            Cherrybrook             18.79m        
 12  1196 Lily Greig             Ku-Ring-Gai             16.57m        
 13 22677 Tara Collins           Northern Districts      13.40m        
 14 20687 Gabriella Han          Manly Warringah         12.09m        
 -- 23202 Tsi Shan Chong         Northern Suburbs           DNS        
 -- 22594 Imogen Cochrane        Northern Districts         DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 301  Boys U 12 - Discus (750 Gram)
=======================================================================
      Region: R 44.04m  1993        S Novkovic, Winston Hills          
       State: S 52.43m  16/03/2002  Emanuele Fuamatu, Fairfield        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1357 Zach Fourie            Ku-Ring-Gai             31.32m        
  2  1215 Oliver Fisher          Ku-Ring-Gai             29.56m        
  3 21454 Nicolas Chaseling      Mosman                  26.16m        
  4 23453 Senuka Kankanige       Parramatta              25.93m        
  5 22302 Matthew Lawrence       Nth Rocks Carlin        25.79m        
  6 20711 Ethan Jauncey          Manly Warringah         24.40m        
  7 23452 Vinuka Kankanige       Parramatta              23.55m        
  8 23287 Owen Bragg             Parramatta              22.12m        
  9  1436 Max McPherson          Ku-Ring-Gai             18.76m        
 10 14353 Blake Billingsley      Cherrybrook             18.72m        
 11 20647 Tyler Winterbach       Manly Warringah         17.77m        
 12 21579 Samuel Vecchio         Mosman                  17.44m        
 13 14240 Jack Wheat             Cherrybrook             16.25m        
 14 23222 Lachlan Quinnell       Northern Suburbs        16.16m        
 15 22648 Mathias Almeida Me     Northern Districts      15.54m        
 -- 18865 Farid Chammaa          Hornsby                    DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 391  Girls U 12 - Discus (750 Gram)
=======================================================================
      Region: R 43.10m  16/02/2008  Taylah Sengul, Winston Hills       
       State: S 46.19m  15/03/2008  Filoi Aokuso, Blacktown            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 14257 Nisini Rajapaksha      Cherrybrook             33.07m        
  2  1174 Sophie Farrell         Ku-Ring-Gai             29.98m        
  3 20822 Millie Buxton          Manly Warringah         26.94m        
  4  1219 Chelsea Forte          Ku-Ring-Gai             24.92m        
  5 20559 Jessica Pulis          Manly Warringah         21.75m        
  6 22597 Alyssa Holmes          Northern Districts      21.61m        
  7 18835 Sophia Tsaousidis      Hornsby                 20.80m        
  8 23101 Lily Zihlmann          Northern Suburbs        19.06m        
  9 20786 Abbie Dunstan          Manly Warringah         16.95m        
 10 23411 Grace Kokay            Parramatta              14.12m        
 11 18748 Lucy Van Hooft         Hornsby                 12.95m        
 12 23414 Sofia Gasparini        Parramatta              12.93m        
 13 23370 Summer Aiken           Parramatta              11.08m        
 -- 30124 April Bateman          Ryde                       DNS        
 --  1528 Eve Clark              Ku-Ring-Gai                DNS        
 --  1455 Lily Hughes            Ku-Ring-Gai                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 312  Boys U 11 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 37.09m  20/02/2011  Nicholas Frost, Northern Districts 
       State: S 41.51m  17/03/2019  Jozef Cluff, Smithfield            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 23275 Lucas Ajaka            Parramatta              35.52m        
  2 18767 Daniel Sims            Hornsby                 29.36m        
  3 21443 Orlando Stewart        Mosman                  28.65m        
  4  1182 Lachlan Harris         Ku-Ring-Gai             25.73m        
  5 20660 William King           Manly Warringah         20.98m        
  6  1387 Harry Huie             Ku-Ring-Gai             18.88m        
  7 20756 Lucas Figueira         Manly Warringah         18.71m        
  8 14305 Aston Maclaine         Cherrybrook             18.69m        
  9 22882 Thomas Eaton           Northern Suburbs        17.80m        
 10 14351 Wade Billingsley       Cherrybrook             16.92m        
 11 22739 Ethan Finlay           Northern Districts      16.59m        
 12  1190 Ryan Waugh             Ku-Ring-Gai             13.45m        
 --  1385 Gustav Burger          Ku-Ring-Gai               FOUL        
 -- 22218 Thomas Trujillo        Nth Rocks Carlin           DNS        
 -- 23543 Michael Cullen         Parramatta                 DNS        
 -- 20681 Fletcher McGregor      Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 351  Girls U 11 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 35.18m  18/02/2007  Taylah Sengul, Winston Hills       
       State: S 33.35m  10/02/2019  Tayla Moore, Cherrybrook           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1335 Sienna Vassella        Ku-Ring-Gai             29.21m        
  2  1206 Olivia Johnson         Ku-Ring-Gai             27.67m        
  3 18809 Amy Campbell           Hornsby                 24.08m        
  4 22958 Collette Lumley        Northern Suburbs        23.60m        
  5 23569 Edan Grace El Chaa     Parramatta              23.01m        
  6 21434 Elizabeth Fainga'a     Mosman                  22.07m        
  7  1297 Annika Henry           Ku-Ring-Gai             21.35m        
  8 25663 Isabella Koussas       Ryde                    20.56m        
  9 22551 Jennifer Toynbee       Northern Districts      18.25m        
 10 22676 Sophia Cottrell        Northern Districts      17.17m        
 11 14476 Sylvia Dagg            Cherrybrook             15.92m        
 12 20776 Ava Greenaway          Manly Warringah         15.44m        
 13 23108 Zara Drinkwater        Northern Suburbs        15.37m        
 14 20720 Caitlyn Power          Manly Warringah         13.10m        
 15 14251 Pippa Burke            Cherrybrook             12.35m        
 -- 18769 Cleo Knispel           Hornsby                    DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 373  Boys U 10 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 39.76m  1999        Christopher Bassett, Hornsby Distri
       State: S 43.20m  19/03/1983  Jason Amberger, Nepean             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1273 Finn Wilson            Ku-Ring-Gai             30.56m        
  2 22964 Maksymilian Marczy     Northern Suburbs        28.60m        
  3 18721 Sean Ng                Hornsby                 24.60m        
  4 22629 Christopher Braend     Northern Districts      21.95m        
  5 25908 Harlen Danks           Ryde                    21.94m        
  6 18836 Alexandros Tsaousi     Hornsby                 21.15m        
  7 20812 Connor Matthews        Manly Warringah         20.96m        
  8 30132 Charlie Shiel          Ryde                    20.02m        
  9 22216 Tobias Butler          Nth Rocks Carlin        18.03m        
 10 20686 Isaac Han              Manly Warringah         17.47m        
 11 22466 Tejas Sankaran         Nth Rocks Carlin        16.11m        
 12 20852 George Beaton          Manly Warringah         15.82m        
 13 21482 Hamish Ward            Mosman                  15.58m        
 14  1201 Edward Barnsley        Ku-Ring-Gai             14.48m        
 15 23103 Pablo Zipaquira Ro     Northern Suburbs        10.16m        
 -- 18876 Zachary Lawrence       Hornsby                    DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 323  Girls U 10 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 34.57m  18/02/2006  Taylah Sengul, Winston Hills       
       State: S 37.22m  16/03/1985  Michelle Haage, Bankstown          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1217 Claire Fisher          Ku-Ring-Gai             23.72m        
  2 22585 Scarlett Owers         Northern Districts      22.26m        
  3 20571 Alice Larbey           Manly Warringah         20.26m        
  4  1264 Hayley Laslett         Ku-Ring-Gai             20.19m        
  5  1226 Charlotte Barnsley     Ku-Ring-Gai             17.50m        
  6 20677 Emily Burns            Manly Warringah         16.92m        
  7 22638 Clara Knight           Northern Districts      16.50m        
  8 23204 Mikayli King           Northern Suburbs        16.24m        
  9 23423 Lily Aroyan            Parramatta              12.87m        
 10 25685 Sophie Yeomans         Ryde                    12.45m        
 11 20935 Mikaila Semmens        Manly Warringah         10.45m        
 12 22265 Peyton Beerling        Nth Rocks Carlin        10.29m        
 13 22295 Elizabeth Perry        Nth Rocks Carlin        10.26m        
 14 22269 Julia Perry            Nth Rocks Carlin         9.83m        
 15  1341 Harmony Satchithan     Ku-Ring-Gai              8.56m        
 -- 18727 Samantha Fong          Hornsby                    DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 335  Boys U 9 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 32.96m  1998        Christopher Bassett, Hornsby Distri
       State: S 36.68m  22/11/1998  Jamal Idris, Bankstown Sports      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 25576 Max Reichel            Ryde                    23.60m        
  2 20534 Lewis McNaughtan       Manly Warringah         21.32m        
  3 20829 Edward Brennan         Manly Warringah         21.15m        
  4 14460 Andre Liyanage         Cherrybrook             20.65m        
  5  1366 Beau Lynas             Ku-Ring-Gai             17.63m        
  6 20550 Will Turi              Manly Warringah         17.23m        
  7  1179 Mitchell Harris        Ku-Ring-Gai             15.11m        
  8 22884 Adam Evans             Northern Suburbs        14.45m        
  9 22951 Donovan Lin            Northern Suburbs        14.37m        
 10 14325 Finn Leivesley         Cherrybrook             14.11m        
 11 25861 Samuel Ridger          Ryde                    13.82m        
 12 21471 Toby Uys               Mosman                  13.74m        
 13 21023 Josh Rimmer            Manly Warringah         13.72m        
 14 20546 Tomasi Lowe            Manly Warringah         13.52m        
 -- 22985 Sam Moody              Northern Suburbs           DNS        
 --  1442 Alexander Smith        Ku-Ring-Gai                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 383  Girls U 9 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 27.23m  15/02/2005  Taylah Sengul, Winston Hills       
       State: S 31.22m  28/11/2004  Filoi Aokuso, Blacktown            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 14245 Imogen Connell         Cherrybrook             20.45m        
  2 20580 Eloise Knorr           Manly Warringah         15.68m        
  3 20592 Keira Collins          Manly Warringah         15.17m        
  4 18728 Samantha Campbell      Hornsby                 14.90m        
  5 14259 Gwenevieve Darby       Cherrybrook             13.49m        
  6 22360 Angel Obi              Nth Rocks Carlin        13.19m        
  7  1195 Lily Nguyen            Ku-Ring-Gai             12.84m        
  8 25667 Zoe Tanner             Ryde                    12.40m        
  9 21592 Amelie Bartlett        Mosman                  11.36m        
 10  1371 Taylor Green           Ku-Ring-Gai             10.54m        
 11 25606 Charlotte Royce        Ryde                    10.07m        
 12 22235 Selina Lewanavanua     Nth Rocks Carlin         9.22m        
 13 22191 Bailey Downs           Nth Rocks Carlin         5.97m        
 -- 22595 Annika Owers           Northern Districts        FOUL        
 --  1311 Zoe Rudolph            Ku-Ring-Gai                DNS        
 -- 22224 Sophie Trujillo        Nth Rocks Carlin           DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 362  Boys U 8 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 31.36m  1992        Gareth Care, North Rocks Carlingfor
       State: S 31.36m  16/02/1992  Gareth Care, Nth Rocks Carlingford 
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1296 Liam Carter            Ku-Ring-Gai             13.49m        
  2 21062 Xavier Inman           Manly Warringah         13.45m        
  3 20821 Joshua Buxton          Manly Warringah         13.09m        
  4 25728 Nathan Pulfer          Ryde                    13.01m        
  5 22608 Liam Cosier            Northern Districts      12.07m        
  6 18823 Aidan Warren           Hornsby                 11.75m        
  7  1247 Alexander Conner       Ku-Ring-Gai             11.10m        
  8  1290 Jack Harris            Ku-Ring-Gai             10.06m        
  9 22258 Kaixin Xia             Nth Rocks Carlin        10.03m        
 10 25793 Ethan Moyo             Ryde                     9.56m        
 11  1527 Campbell Monk          Ku-Ring-Gai              9.16m        
 12 20880 Sullivan Good          Manly Warringah          9.12m        
 13 21011 Roman Crouch           Manly Warringah          8.85m        
 14 22192 Tyler Yan              Nth Rocks Carlin         7.11m        
 15 26007 Archer Griffiths       Ryde                     6.53m        
 -- 22247 Kevin Song             Nth Rocks Carlin           DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 342  Girls U 8 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 24.09m  21/02/2004  Taylah Sengul, Winston Hills       
       State: S 24.42m  23/11/2003  Taylah Sengul, Winston Hills       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 23168 Stella Wade            Northern Suburbs        14.70m        
  2 23413 Nadia Gasparini        Parramatta              12.83m        
  3 22599 Matilda Brookes        Northern Districts      12.65m        
  4 20667 Ayla Davis             Manly Warringah         11.73m        
  5 23140 Ananshi Chopra         Northern Suburbs        11.61m        
  6 22589 Beth Cochrane          Northern Districts      10.98m        
  7 25738 Nancy Barlow           Ryde                    10.02m        
  8  1263 Mackenzie Laslett      Ku-Ring-Gai              9.32m        
  9  1268 Sienna Philips         Ku-Ring-Gai              8.24m        
 10 20913 Florence Morgan        Manly Warringah          8.08m        
 11 25731 Audrey Smith           Ryde                     7.79m        
 12  1203 Jasmine Gong           Ku-Ring-Gai              7.73m        
 13 22957 Astrid Lumley          Northern Suburbs         7.09m        
 14 20870 Alyra Rogers           Manly Warringah          6.28m        
 -- 25897 Eloise Moran           Ryde                      FOUL        
 --  1222 Charlotte Newton       Ku-Ring-Gai                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 368  Boys U 17 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 14.75m  10/02/2019  Ryan Marshall, Manly Warringah     
       State: S 14.93m  3/02/2019   Connor Murphy, Illawong            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 23074 Evan Venning           Northern Suburbs        12.66m        
  2 25789 Aidan Mannasz          Ryde                    12.34m        
  3 20986 Ivan Prizmic           Manly Warringah         12.29m        
  4 25837 Jeremy Plummer         Ryde                    12.16m        
  5 25816 Brendan Mannasz        Ryde                    11.85m        
  6 25825 Thomas Ralph           Ryde                    11.29m        
  7 14394 James Hanlon           Cherrybrook             10.57m        
  8 20639 Oliver Benson Spar     Manly Warringah         10.55m        
  9 23366 Samuel Moore           Parramatta               9.93m        
 10 14415 Syed Saad Mahmud       Cherrybrook              8.99m        
 -- 20714 Cameron Nicholas       Manly Warringah           FOUL        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 319  Girls U 17 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 11.88m  13/02/2016  Maya Leverett, Nth Rocks Carlin    
       State: S 12.52m  31/01/2016  Jasmine Fountas, Randwick Botany   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 14226 Tara Webb              Cherrybrook             10.86m        
  2 20827 Sophie Hanna           Manly Warringah         10.77m        
  3 20814 Kelsey Smit            Manly Warringah         10.24m        
  4 25746 Mikayla Kelleher       Ryde                     9.95m        
  5  1282 Orlaith Keogh          Ku-Ring-Gai              9.85m        
  6 30842 Aliana Moala           Ryde                     9.60m        
  7 25979 Sarah Kuang            Ryde                     8.52m        
  8 23518 Hirandi kariyawasa     Parramatta               8.26m        
 -- 25736 Ashlee Hu              Ryde                       DNS        
 -- 22369 Caitlin Waldron        Nth Rocks Carlin           DNS        
 -- 22326 Isabelle Nilon         Nth Rocks Carlin           DNS        
 -- 22664 Charlotte Blair        Northern Districts         DNS        
 -- 22920 Lucy Hill              Northern Suburbs           DNS        
 -- 25826 Mia Marshall           Ryde                       DNS        
 -- 22584 Shayla Gleeson         Northern Districts         DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 360  Boys U 15 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 13.54m  12/02/2017  Ryan Marshall, Manly Warringah     
       State: S 14.35m  21/03/1999  Fabrice Lapierre, Blacktown        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 25718 Owen Chandler          Ryde                    11.85m        
  2 20552 Michael Godden         Manly Warringah         11.76m        
  3 22606 Logan Shepherd         Northern Districts      11.03m        
  4 22331 Isaac Wong             Nth Rocks Carlin         9.64m        
  5 14424 Braeden Cansdale       Cherrybrook              9.33m        
 -- 22679 Conor Collins          Northern Districts         DNS        
 -- 22333 Cody Burton            Nth Rocks Carlin           DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 310  Girls U 15 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 11.67m  17/02/2018  Alexandra York, Northern Suburbs   
       State: S 12.42m  21/03/2004  Alyisha House, Kooringal Wagga     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20596 Tara Hollyoak          Manly Warringah         10.87m        
  2 14420 Madison Mitchell       Cherrybrook             10.68m        
  3 22835 Isabella Azizi         Northern Suburbs        10.43m        
  4  1171 Veda Arabolu           Ku-Ring-Gai              9.99m        
  5  1516 Amelia Watkins         Ku-Ring-Gai              9.80m        
  6 23120 Ruby Perkins           Northern Suburbs         9.76m        
  7 22361 Anesha Busingye        Nth Rocks Carlin         9.35m        
  8 20757 Ashlee O'Reilly        Manly Warringah          9.11m        
  9 22297 Eliza Matthews         Nth Rocks Carlin         8.82m        
 10 25832 Claudia Barlow         Ryde                     8.41m        
 -- 22329 Isabella Primrose      Nth Rocks Carlin           DNS        
 -- 23220 Grace Carden           Northern Suburbs           DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 330  Boys U 14 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 13.27m  1996        D Geddes, Manly Warringah          
       State: S 13.48m  17/03/1996  David Geddes, Manly Warringah      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20933 Cameron Tizzard        Manly Warringah         11.30m        
  2 30841 Christopher Moala      Ryde                    10.45m        
  3 20664 Oliver Sanbrook        Manly Warringah         10.25m        
  4 22337 Lewis Wong             Nth Rocks Carlin         9.66m        
  5 22237 Lachlan Waldron        Nth Rocks Carlin         9.54m        
  6 14272 Zenith Duggal          Cherrybrook              9.22m        
  7 23489 Evan Holman            Parramatta               9.13m        
  8 22209 William Perry          Nth Rocks Carlin         8.27m        
 -- 14212 Teddy Hampton          Cherrybrook                DNS        
 -- 23415 Julian Gasparini       Parramatta                 DNS        
 -- 18661 Dominic D'Souza        Hornsby                    DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 377  Girls U 14 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 11.63m  20/02/2011  Mercy Agbeze, Gosford              
       State: S 12.15m  16/03/2003  Alyisha House, Kooringal Wagga     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22980 Catherine Mikan        Northern Suburbs        10.92m        
  2 22236 Lani Khiroya           Nth Rocks Carlin        10.55m        
  3 20736 Grace Townsend         Manly Warringah         10.33m        
  4 22953 Isabella Longley       Northern Suburbs        10.03m        
  5 20674 Alessandra Rounsle     Manly Warringah          9.69m        
  6 22204 Zaara Yip              Nth Rocks Carlin         9.40m        
  7 21572 Jojo Pike              Mosman                   9.32m        
  8 23200 Grace Bosly            Northern Suburbs         9.16m        
  9 22601 Freya Tonkin           Northern Districts       8.97m        
 10 23072 Akari Vanderwolf       Northern Suburbs         8.81m        
 11 22614 Bronte Tonkin          Northern Districts       8.80m        
 12 20985 Kristina Prizmic       Manly Warringah          8.74m        
 13 22550 Elizabeth Toynbee      Northern Districts       8.46m        
 14 22620 Ava Mitchell           Northern Districts       8.24m        
 15 22467 Rithaja Sankaran       Nth Rocks Carlin         8.16m        
 -- 25809 Charlotte Nagle        Ryde                       DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 309  Boys U 13 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 12.03m  17/02/2007  Nicholas Hough, Hills District     
       State: S 12.72m  18/03/2007  Nicholas Hough, Hills District     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22259 Ratu Viliame Lewan     Nth Rocks Carlin        10.95m        
  2 22959 Jude Lumley            Northern Suburbs        10.34m        
  3 21472 Joel Daily             Mosman                   9.64m        
  4 21473 Jeffrey Benoliel       Mosman                   9.53m        
  5 21523 Daniel Benoliel        Mosman                  J9.53m        
  6 25948 Ambrose Feng           Ryde                     9.01m        
  7 20668 Alexander Wenzel       Manly Warringah          8.88m        
  8 20755 Max Figueira           Manly Warringah          8.74m        
  9 18746 Luke Photios           Hornsby                  8.32m        
 10 22379 Benjamin Lawrence      Nth Rocks Carlin         8.12m        
 11 20866 Jacob Kimball          Manly Warringah          7.82m        
 12 25601 Moses Wolfson          Ryde                     7.58m        
 13 23234 Thayu Runo             Northern Suburbs         7.43m        
 --  1350 Jimmy Thebridge        Ku-Ring-Gai               FOUL        
 -- 23041 Matteo Shipman         Northern Suburbs           DNS        
 -- 25907 Leon Danks             Ryde                       DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 359  Girls U 13 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 10.91m  1995        C Morris, Hornsby District         
       State: S 11.66m  25/03/2018  Clara Nourdine, The Ponds          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 18754 Eden Herring           Hornsby                  9.72m        
  2 23277 Lisara Seneviratne     Parramatta               9.60m        
  3 14231 Ruby Semaganda         Cherrybrook              9.53m        
  4  1210 Olivia Achike          Ku-Ring-Gai              9.45m        
  5 22848 Erin Blayney           Northern Suburbs         9.31m        
  6 14228 Sophie Durheim         Cherrybrook              9.30m        
  7 22695 Aniela Knight          Northern Districts       9.29m        
  8 25881 Emilia Webb            Ryde                     8.99m        
  9 22626 Isla Honor             Northern Districts       8.18m        
 10 22363 Carys Byrnes           Nth Rocks Carlin         8.04m        
 11  1220 Isabelle Green         Ku-Ring-Gai              7.99m        
 12 23564 Alisha Katafono        Parramatta               7.43m        
 -- 23107 Ella Drinkwater        Northern Suburbs           DNS        
 -- 22389 Maddison Minard        Nth Rocks Carlin           DNS        
 -- 20791 Kaitlinn Dunne         Manly Warringah            DNS        
 -- 14286 Layla Tawbe            Cherrybrook                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 369  Boys U 12 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 11.54m  22/02/2004  Martin Stonis, Northern Suburbs    
       State: S 12.78m  19/03/1995  Gima Keimelo, Randwick Botany      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20663 Kurt Sanbrook          Manly Warringah          9.70m        
  2 22450 Rowan Joslin           Nth Rocks Carlin         9.67m        
  3 21535 Edward Godfrey         Mosman                   9.05m        
  4 20884 Finn Bailey            Manly Warringah          8.82m        
  5 22308 Marcus Wong            Nth Rocks Carlin         8.40m        
  6 20711 Ethan Jauncey          Manly Warringah          8.35m        
  7 20540 Byron Borchert         Manly Warringah          8.33m        
  8 23338 Leon Sampaio           Parramatta               7.66m        
  9 25859 Conor Curley           Ryde                     7.46m        
 10 20683 Siddh Mudaliar         Manly Warringah          7.27m        
 11 14353 Blake Billingsley      Cherrybrook              6.61m        
 -- 23419 Phoenix Deng           Parramatta                 DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 329  Girls U 12 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 10.55m  14/02/2016  Danielle Osifo, Cherrybrook        
       State: S 11.05m  25/03/2018  Raphaila Idris, Blacktown          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20806 Isla Maris             Manly Warringah          9.28m        
  2 20558 Naomi Krajancic        Manly Warringah          9.24m        
  3 20792 Erin Dunne             Manly Warringah          8.70m        
  3 14257 Nisini Rajapaksha      Cherrybrook              8.70m        
  5 22268 Evana Butler           Nth Rocks Carlin         8.57m        
  6 22597 Alyssa Holmes          Northern Districts       8.55m        
  7 18662 Seren D'Souza          Hornsby                  7.81m        
  8 25572 Chloe McGregor         Ryde                     7.77m        
  9 22227 Sophie Polkinghorn     Nth Rocks Carlin         7.15m        
 10 23414 Sofia Gasparini        Parramatta               7.08m        
 11 22350 Annalise Boland        Nth Rocks Carlin         6.96m        
 12 23282 Charlotte Butler       Parramatta               6.87m        
 13 22371 Alison Hubbard         Nth Rocks Carlin         6.62m        
 -- 14349 Heidi Vercoe           Cherrybrook                DNS        
 -- 25817 Bianca Harizanov       Ryde                       DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 389  Boys U 11 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 10.29m  1993        D Geddes, Manly Warringah          
       State: S 11.06m  27/03/1993  David Geddes, Manly Warringah      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22888 Kyan Seale             Northern Suburbs         9.53m        
  2 20622 James Atkins           Manly Warringah          9.41m        
  3 22373 Alexander Song         Nth Rocks Carlin         9.36m        
  4 22981 James Mikan            Northern Suburbs         9.23m        
  5 20869 Taten Rogers           Manly Warringah          8.77m        
  6 20764 Kornchawal Benolie     Manly Warringah          8.32m        
  7 18758 Joel Ramsay            Hornsby                  7.94m        
  8 20700 Parker Ball            Manly Warringah          7.35m        
  9 23267 Cody Dunn              Parramatta               7.22m        
 10 20669 Roman Dobson           Manly Warringah          6.81m        
 11 14351 Wade Billingsley       Cherrybrook              6.31m        
 12 22319 Daniel Akbarzadeh      Nth Rocks Carlin         6.10m        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 318  Girls U 11 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 10.18m  19/02/2011  Tiana Jaber, Kings Langley         
       State: S 10.38m  21/03/2004  Rebecca Mounsey, Albion Park       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22362 Hannah Lambert         Nth Rocks Carlin         9.03m        
  2 23354 Olivia Loring          Parramatta               8.86m        
  3 20623 Gracie Atkins          Manly Warringah          8.82m        
  4 22852 Annah Bratton          Northern Suburbs         8.42m        
  5 20646 Piper O'Sullivan       Manly Warringah          8.40m        
  6 20938 Amelia Wilson          Manly Warringah          8.39m        
  7 25724 Jacqueline Pawsey      Ryde                     8.22m        
  8 22699 Maddison Barratt       Northern Districts       7.77m        
  9 25821 Bella Fraser           Ryde                     7.73m        
 10 18809 Amy Campbell           Hornsby                  7.69m        
 11 22551 Jennifer Toynbee       Northern Districts       7.25m        
 12 14251 Pippa Burke            Cherrybrook              7.23m        
 13 22958 Collette Lumley        Northern Suburbs         6.84m        
 14 21512 Elana Smith            Mosman                   6.05m        
 -- 20535 Eden McNaughtan        Manly Warringah           FOUL        
 -- 25770 Alexis Head            Ryde                       DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 314  Boys U 17 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 6.68m  13/02/2016  Willson Lowe, Manly Warringah       
       State: S 7.28m  18/03/2017  Alex Willett, Manly Warringah       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 25837 Jeremy Plummer         Ryde                     6.07m        
  2 20986 Ivan Prizmic           Manly Warringah          5.87m        
  3 21530 Charlie Moriarty       Mosman                   5.66m        
  4 23074 Evan Venning           Northern Suburbs         5.61m        
  5 14394 James Hanlon           Cherrybrook              5.53m        
  6 25825 Thomas Ralph           Ryde                     5.36m        
  7 14415 Syed Saad Mahmud       Cherrybrook              4.78m        
 -- 23366 Samuel Moore           Parramatta                 DNS        
 -- 21027 Noah Sturzaker         Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 384  Girls U 17 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.81m  16/02/2020  Alyssa Lowe, Ryde                   
       State: S 5.87m  10/02/2019  Katie Gunn, Gosford                 
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1176 Sienna Bond            Ku-Ring-Gai              5.87mS       
  2 14226 Tara Webb              Cherrybrook              5.40m        
  3 14163 Nikki McCrostie        Cherrybrook              4.94m        
  4 20814 Kelsey Smit            Manly Warringah          4.91m        
  5 25746 Mikayla Kelleher       Ryde                     4.70m        
  6 20827 Sophie Hanna           Manly Warringah         J4.70m        
  7 30842 Aliana Moala           Ryde                     4.62m        
  8 22310 Jasmine Khiroya        Nth Rocks Carlin         4.53m        
  9  1282 Orlaith Keogh          Ku-Ring-Gai              4.47m        
 10 25701 Kaitlyn Martin         Ryde                     4.39m        
 11 25763 Maddison Duncombe      Ryde                     4.37m        
 12  1410 Claudia Endicott       Ku-Ring-Gai              4.21m        
 -- 22664 Charlotte Blair        Northern Districts         DNS        
 -- 25736 Ashlee Hu              Ryde                       DNS        
 -- 22920 Lucy Hill              Northern Suburbs           DNS        
 -- 20973 Esther Bird Schroe     Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 345  Boys U 15 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 6.47m  1991        J Robinson, Parramatta              
       State: S 7.12m  20/03/2009  Thomas Soliman, Blacktown           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 25718 Owen Chandler          Ryde                     5.58m        
  2 21025 Hunter Stark           Manly Warringah          5.43m        
  3 30102 Jaykay Rauqe           Ryde                     5.37m        
  4 20552 Michael Godden         Manly Warringah          5.33m        
  5 25909 Daryl Yau              Ryde                     5.06m        
  6 20788 Sam Hildebrandt        Manly Warringah          5.04m        
  7 23427 Jason Ong              Parramatta               4.95m        
  8 18768 Daniel Photios         Hornsby                 J4.95m        
  9 18848 Sidney Gosschalk       Hornsby                  4.33m        
 10 14424 Braeden Cansdale       Cherrybrook              4.21m        
 11 22679 Conor Collins          Northern Districts       3.52m        
 -- 22401 Garry Liu              Nth Rocks Carlin           DNS        
 -- 14275 Marco Boccaletti       Cherrybrook                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 364  Girls U 15 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.88m  19/02/2012  Katrina Hunt, Northern Suburbs      
       State: S 5.80m  19/03/2005  Jacinta Doyle, Port Hacking         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20596 Tara Hollyoak          Manly Warringah          5.38m        
  2 14213 Sarah-anne Koot        Cherrybrook              5.14m        
  3  1332 Maia Madden Khan       Ku-Ring-Gai              5.12m        
  4 22835 Isabella Azizi         Northern Suburbs         4.94m        
  5 14326 Olivia Moresi          Cherrybrook              4.90m        
  6  1171 Veda Arabolu           Ku-Ring-Gai              4.81m        
  7 14420 Madison Mitchell       Cherrybrook              4.57m        
  8 23120 Ruby Perkins           Northern Suburbs         4.51m        
  9 22847 Nellie Bealby          Northern Suburbs         4.26m        
 10 22297 Eliza Matthews         Nth Rocks Carlin         4.11m        
 11 22716 Elise Oliver           Northern Districts       4.09m        
 12 23396 Elise Murray           Parramatta               4.08m        
 -- 20658 Luana Da Rocha         Manly Warringah            DNS        
 --  1209 Olivia Belger          Ku-Ring-Gai                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 385  Boys U 14 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 6.22m  18/02/2018  Donovan Bradshaw, Cherrybrook       
       State: S 6.52m  17/03/1996  Stephen Jacenko, Balmain            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 25706 Joshua Smith           Ryde                     5.40m        
  2 25780 Aiden Wright           Ryde                     5.32m        
  3 20933 Cameron Tizzard        Manly Warringah          5.30m        
  4 22921 Cadel Holmes           Northern Suburbs         5.08m        
  5 30841 Christopher Moala      Ryde                     4.84m        
  6 20878 Max Watson             Manly Warringah          4.80m        
  7 25711 Oliver Tsang           Ryde                     4.78m        
  8 18745 Luke Woods             Hornsby                  4.48m        
  9 23272 Karanvir Singh         Parramatta               4.38m        
 10 21463 Xavier Frost           Mosman                  J4.38m        
 11 22337 Lewis Wong             Nth Rocks Carlin         4.35m        
 12 20664 Oliver Sanbrook        Manly Warringah          4.21m        
 13 14272 Zenith Duggal          Cherrybrook              4.08m        
 14 22237 Lachlan Waldron        Nth Rocks Carlin         3.97m        
 -- 18773 Lachlan Blackwell      Hornsby                    DNS        
 -- 18661 Dominic D'Souza        Hornsby                    DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 325  Girls U 14 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.47m  9/02/2019   Sienna Bond, Ku-Ring-Gai            
       State: S 5.87m  18/03/2017  Tomysha Clark, Port Hacking         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20736 Grace Townsend         Manly Warringah          5.19m        
  2 22236 Lani Khiroya           Nth Rocks Carlin         5.18m        
  3 22980 Catherine Mikan        Northern Suburbs         4.99m        
  4 20674 Alessandra Rounsle     Manly Warringah          4.87m        
  5 22953 Isabella Longley       Northern Suburbs         4.71m        
  6 22180 Mila Burdett           Nth Rocks Carlin         4.50m        
  7  1326 Amber Jobson           Ku-Ring-Gai              4.40m        
  8 22204 Zaara Yip              Nth Rocks Carlin         4.32m        
  9 25669 Zara Pawsey            Ryde                     4.31m        
 10 23110 Aqua Fisher            Northern Suburbs         4.22m        
 11 22550 Elizabeth Toynbee      Northern Districts       4.10m        
 12 22614 Bronte Tonkin          Northern Districts       4.05m        
 13 21572 Jojo Pike              Mosman                   4.00m        
 14  1278 Gemma McIntosh         Ku-Ring-Gai              3.86m        
 15 22620 Ava Mitchell           Northern Districts       3.62m        
 16 23072 Akari Vanderwolf       Northern Suburbs         3.47m        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 355  Boys U 13 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.77m  16/02/2020  Dylan Hall, Ku-Ring-Gai             
       State: S 6.11m  19/03/2006  Kurt Jenner, Mt Pritchard           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22259 Ratu Viliame Lewan     Nth Rocks Carlin         5.20m        
  2 14327 Joel Moresi            Cherrybrook              5.16m        
  3 23190 Kai Zhe Tan            Northern Suburbs         5.04m        
  4 22959 Jude Lumley            Northern Suburbs         4.91m        
  5 14198 Samuel Price           Cherrybrook              4.79m        
  6 21472 Joel Daily             Mosman                   4.63m        
  7  1384 Gerhardus Burger       Ku-Ring-Gai              4.62m        
  8 21473 Jeffrey Benoliel       Mosman                   4.32m        
  9  1380 Lucas Tsui             Ku-Ring-Gai              4.19m        
 10 23041 Matteo Shipman         Northern Suburbs         4.17m        
 11 25948 Ambrose Feng           Ryde                     3.87m        
 12 20755 Max Figueira           Manly Warringah          3.75m        
 13 22379 Benjamin Lawrence      Nth Rocks Carlin         3.62m        
 -- 21523 Daniel Benoliel        Mosman                     DNS        
 --  1350 Jimmy Thebridge        Ku-Ring-Gai                DNS        
 -- 20953 Isaac Lill             Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 346  Girls U 13 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.18m  1991        D Kerr, Winston Hills               
       State: S 5.58m  16/03/2019  Delta Amidzovski, Wollongong City   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1545 Matilda Harrison       Ku-Ring-Gai              4.61m        
  2 23277 Lisara Seneviratne     Parramatta               4.52m        
  3 20942 Sofia Ehnbom           Manly Warringah          4.49m        
  4 14228 Sophie Durheim         Cherrybrook              4.46m        
  5  1210 Olivia Achike          Ku-Ring-Gai              4.40m        
  6 22632 Kyrah McMahon          Northern Districts       4.39m        
  7 18754 Eden Herring           Hornsby                  4.25m        
  8 20728 Tayah Rubes            Manly Warringah          4.13m        
  9 14231 Ruby Semaganda         Cherrybrook              4.12m        
 10  1220 Isabelle Green         Ku-Ring-Gai              4.09m        
 11 22695 Aniela Knight          Northern Districts       3.97m        
 12 25881 Emilia Webb            Ryde                     3.63m        
 13 14286 Layla Tawbe            Cherrybrook              3.61m        
 14 14174 Taylor Shandley        Cherrybrook              3.52m        
 -- 22363 Carys Byrnes           Nth Rocks Carlin           DNS        
 -- 23202 Tsi Shan Chong         Northern Suburbs           DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 315  Boys U 12 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.66m  21/02/2004  Martin Stonis, Northern Suburbs     
       State: S 5.86m  17/03/1996  Michael Doggett, Lithgow            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22450 Rowan Joslin           Nth Rocks Carlin         4.58m        
  2 20540 Byron Borchert         Manly Warringah          4.56m        
  3 21535 Edward Godfrey         Mosman                   4.46m        
  4 22390 Hudson Keeping         Nth Rocks Carlin         4.37m        
  5 20663 Kurt Sanbrook          Manly Warringah          4.25m        
  6 20853 Rio Grigg              Manly Warringah          4.23m        
  7 22279 Nicholas Smart         Nth Rocks Carlin         4.13m        
  8  1521 Tyler Stead            Ku-Ring-Gai              4.12m        
  9 20723 Ed Hammomd             Manly Warringah          4.04m        
 10 20711 Ethan Jauncey          Manly Warringah          3.93m        
 11 22302 Matthew Lawrence       Nth Rocks Carlin         3.88m        
 12 21345 Mackenzie Willis       Mosman                   3.85m        
 13 14252 Harry Wigham           Cherrybrook              3.81m        
 14  1509 Dylan Ghali            Ku-Ring-Gai              3.79m        
 15 22308 Marcus Wong            Nth Rocks Carlin         3.46m        
 -- 18818 William Carroll        Hornsby                    DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 375  Girls U 12 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.02m  1994        D Kearney, Winston Hills            
       State: S 5.42m  16/03/1986  Tracy Blackburn, Kurri Kurri        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1240 Amalia Bond            Ku-Ring-Gai              4.58m        
  2 18760 Liesel Walsh           Hornsby                  4.15m        
  3 14257 Nisini Rajapaksha      Cherrybrook              4.14m        
  4  1130 Jada Taylor            Ku-Ring-Gai              4.13m        
  5 21619 Ruby Atherton          Mosman                   4.00m        
  6 20792 Erin Dunne             Manly Warringah          3.98m        
  7 23111 Tanya Graham           Northern Suburbs         3.90m        
  8  1528 Eve Clark              Ku-Ring-Gai              3.85m        
  9  1219 Chelsea Forte          Ku-Ring-Gai              3.77m        
 10  1372 Ava Grant              Ku-Ring-Gai              3.76m        
 11 25572 Chloe McGregor         Ryde                     3.75m        
 12 22656 Alannah Pryor          Northern Districts       3.65m        
 13 21568 Millie Morrison        Mosman                   3.59m        
 14 14289 Laila Burkhardt        Cherrybrook              3.57m        
 15 14349 Heidi Vercoe           Cherrybrook              3.45m        
 -- 30124 April Bateman          Ryde                       DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 336  Boys U 11 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.14m  22/02/2002  Alexander Pettigrew, Parramatta     
       State: S 5.34m  7/02/1987   Craig Woodroff, Manly Warringah     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22981 James Mikan            Northern Suburbs         4.66m        
  2 22373 Alexander Song         Nth Rocks Carlin         4.63m        
  3 20622 James Atkins           Manly Warringah          4.39m        
  4 20760 Oliver Trowell         Manly Warringah          4.31m        
  5 20700 Parker Ball            Manly Warringah          4.09m        
  6 25778 Liam Martin            Ryde                     4.04m        
  7 20603 Henry Smith            Manly Warringah          3.96m        
  8 20764 Kornchawal Benolie     Manly Warringah          3.72m        
  9 21468 Maximilian Nemeth      Mosman                   3.41m        
 10  1385 Gustav Burger          Ku-Ring-Gai              3.23m        
 11 25947 William Castrisos      Ryde                     3.20m        
 12  1190 Ryan Waugh             Ku-Ring-Gai              3.08m        
 13  1340 Noah Satchithanant     Ku-Ring-Gai              3.07m        
 --  1123 Josh Nguyen            Ku-Ring-Gai                DNS        
 -- 23543 Michael Cullen         Parramatta                 DNS        
 -- 23044 Timofey Smirnov        Northern Suburbs           DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 365  Girls U 11 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 4.76m  1998        A Kerr, Winston Hills               
       State: S 4.97m  20/03/2011  Chyna Tavai-Williams, Bankstown Spor
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22362 Hannah Lambert         Nth Rocks Carlin         4.06m        
  2 22852 Annah Bratton          Northern Suburbs         4.02m        
  3 23354 Olivia Loring          Parramatta               3.94m        
  4 14251 Pippa Burke            Cherrybrook              3.78m        
  5 20646 Piper O'Sullivan       Manly Warringah          3.76m        
  6 20991 Willow Toll            Manly Warringah          3.59m        
  7 20938 Amelia Wilson          Manly Warringah          3.56m        
  8 20623 Gracie Atkins          Manly Warringah          3.43m        
  9  1119 Amelia Nicholls        Ku-Ring-Gai              3.21m        
 10 14264 Michiko Paul           Cherrybrook              3.06m        
 11  1297 Annika Henry           Ku-Ring-Gai              3.04m        
 12 25821 Bella Fraser           Ryde                     3.03m        
 13 22676 Sophia Cottrell        Northern Districts       2.95m        
 14 23038 Lucia Schnell          Northern Suburbs         2.70m        
 15 14311 Anna Moresi            Cherrybrook              2.54m        
 -- 20983 Emma Kramer            Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 356  Boys U 10 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 4.84m  11/02/2017  Dylan Hall, Ku-Ring-Gai             
       State: S 5.17m  16/03/1980  Martin Moore, Bathurst              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20606 Isaac Robinson         Manly Warringah          4.03m        
  2 20643 Toby Creelman          Manly Warringah          4.01m        
  3 22865 Jayden Chong           Northern Suburbs         4.00m        
  4 20846 Taj Biddlecombe        Manly Warringah          3.81m        
  5 25794 Daniel Pulfer          Ryde                     3.79m        
  6 22332 Cohen Keeping          Nth Rocks Carlin         3.77m        
  7  1248 Bento Gove             Ku-Ring-Gai              3.74m        
  8 25745 Mitchell Cox           Ryde                     3.72m        
  9  1239 Caelan Drysdale        Ku-Ring-Gai              3.69m        
 10  1339 Harrison Nicholls      Ku-Ring-Gai              3.62m        
 11 22629 Christopher Braend     Northern Districts       3.59m        
 12 23090 Cooper Wilson          Northern Suburbs        J3.59m        
 13 20812 Connor Matthews        Manly Warringah          3.52m        
 14 22909 Rhys Griffiths         Northern Suburbs         3.48m        
 15 23412 Jackson Aiken          Parramatta               3.46m        
 -- 23418 Lincoln Deng           Parramatta                 DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 306  Girls U 10 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 4.54m  21/02/2004  Courtney Cross, Hornsby District    
       State: S 4.75m  24/03/1991  Rosemary Hayward, Wyong             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1189 Manvi Arabolu          Ku-Ring-Gai              4.23m        
  2 23228 Maddie Burge           Northern Suburbs         3.98m        
  3 14278 Madison Tabrett        Cherrybrook              3.92m        
  4 14295 Christina Krivozhn     Cherrybrook              3.56m        
  5 22949 Millie Lim             Northern Suburbs         3.53m        
  6 21481 Hana Horii             Mosman                   3.47m        
  7  1477 Sophie Mair            Ku-Ring-Gai              3.36m        
  8 23216 Meredith Lee           Northern Suburbs         3.35m        
  9  1166 Zara Connor            Ku-Ring-Gai              3.33m        
 10  1262 Zara Denney            Ku-Ring-Gai              3.26m        
 11 25877 Yazmyn Buonocore       Ryde                     3.16m        
 12 25762 Amara Tsen-Braddoc     Ryde                     3.15m        
 13 18810 Amelia Dubsky          Hornsby                  3.14m        
 14 23463 Sophie Tazewell        Parramatta               3.02m        
 15 14306 Ashleigh Mansell       Cherrybrook              2.96m        
 16 14319 Abigail Wigham         Cherrybrook              2.95m        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 305  Boys U 9 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 4.48m  2000        Michael Oldfield, Manly Warrinagh   
       State: S 4.71m  24/03/1991  Grant Buchanan, Illawong            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20673 Heath Towers           Manly Warringah          3.75m        
  2 21513 Edward Sharp           Mosman                   3.69m        
  3 22432 Jeffrey Chong          Nth Rocks Carlin         3.61m        
  4  1205 Daniel Hanuska         Ku-Ring-Gai              3.39m        
  5 20829 Edward Brennan         Manly Warringah          3.38m        
  6 20670 Jake Maillet           Manly Warringah          3.34m        
  7  1395 Nick Bennett           Ku-Ring-Gai              3.27m        
  8 20943 Harley Ehnbom          Manly Warringah          3.25m        
  9 25854 Max Williamson         Ryde                     3.17m        
 10 25775 Alexander Economid     Ryde                     3.11m        
 11 22985 Sam Moody              Northern Suburbs        J3.11m        
 12 22868 Flynn Cox-Gallaghe     Northern Suburbs         3.03m        
 13 21525 Christian Benson       Mosman                   2.96m        
 14 20557 Kyahn Hyde             Manly Warringah          2.32m        
 -- 23544 Jack Cullen            Parramatta                 DNS        
 -- 23377 Aiden McQuillan        Parramatta                 DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 374  Girls U 9 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 4.20m  1998        Emily Pollett, Manly Warringah      
       State: S 4.42m  16/03/1985  Selina Dundas, Armidale             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20959 Amity Batchler         Manly Warringah          3.46m        
  2  1311 Zoe Rudolph            Ku-Ring-Gai              3.36m        
  3  1231 Camilla Roderick       Ku-Ring-Gai              3.32m        
  4 21592 Amelie Bartlett        Mosman                   3.21m        
  5 20708 Anieke Coetsee         Manly Warringah          3.14m        
  6 25810 Charlotte Fraser       Ryde                     3.10m        
  7  1195 Lily Nguyen            Ku-Ring-Gai              3.08m        
  8 21599 Lola Francis           Mosman                  J3.08m        
  9 23210 Sophie Arblaster       Northern Suburbs         2.99m        
 10 20591 Caitlin Butler         Manly Warringah          2.95m        
 11  1216 Claudia Birrell        Ku-Ring-Gai              2.92m        
 12 21041 Freya Tilling          Manly Warringah          2.89m        
 13 22874 Charlotte Doak         Northern Suburbs         2.87m        
 14 14209 Aliya Khan             Cherrybrook              2.69m        
 15 14364 Sarah Lettice          Cherrybrook              2.62m        
 16 14253 Olivia Lalor           Cherrybrook              2.50m        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 326  Boys U 8 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 4.01m  1999        Michael Oldfield, Manly Warringah   
       State: S 4.24m  22/02/1987  Steven Grant, Port Hacking          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22316 Jake Lambert           Nth Rocks Carlin         3.43m        
  2  1235 Hamish Skeates         Ku-Ring-Gai              3.40m        
  2 18790 Huxley Richardson      Hornsby                  3.40m        
  4 25858 Dara Curley            Ryde                     3.32m        
  5 20995 Finn Sorbara           Manly Warringah          3.30m        
  6 20752 Darcy Sims             Manly Warringah          3.22m        
  7 22891 Nicholas Fijan         Northern Suburbs         3.06m        
  8 14316 Alastair Brill         Cherrybrook              3.01m        
  9  1247 Alexander Conner       Ku-Ring-Gai              2.89m        
 10 25795 Ethan Bourne           Ryde                     2.87m        
 11 22245 Ryan Song              Nth Rocks Carlin         2.83m        
 12 22275 Joshua Loudon          Nth Rocks Carlin         2.76m        
 13 20821 Joshua Buxton          Manly Warringah          2.62m        
 14  1437 Tommy Kay              Ku-Ring-Gai              2.41m        
 -- 23087 Henry Wilkin-Smith     Northern Suburbs          FOUL        
 -- 21541 Zachary Sherlock       Mosman                     DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 337  Girls U 8 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 3.65m  1995        A Kerr, Winston Hills               
       State: S 4.17m  2/03/1986   Danya Kerr, Winston Hills           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22822 Sierra Seale           Northern Suburbs         3.30m        
  2 20766 Lucy Turner            Manly Warringah          3.14m        
  3 25660 LilyEve Everson        Ryde                     3.03m        
  4 23201 Laura Bosly            Northern Suburbs         2.92m        
  5 20688 Josephine Han          Manly Warringah          2.88m        
  6 20946 Flora Howard           Manly Warringah          2.83m        
  7  1203 Jasmine Gong           Ku-Ring-Gai              2.81m        
  8 22898 Ajabu Gebhard          Northern Suburbs         2.76m        
  9 20667 Ayla Davis             Manly Warringah          2.70m        
 10 20904 Amelia Berry           Manly Warringah          2.64m        
 11 21498 Aurelia Stewart        Mosman                   2.63m        
 12 25748 Indiana Mitchell       Ryde                     2.61m        
 13 23028 Jessica Robinson       Northern Suburbs         2.54m        
 14 22599 Matilda Brookes        Northern Districts       2.50m        
 15 25738 Nancy Barlow           Ryde                     2.42m        
 -- 14233 Ruby Haskins           Cherrybrook                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 380  Boys U 17 - High Jump (S/H 1.35m)
=======================================================================
      Region: R 2.05m  27/02/2010  Brandon Starc, Parramatta           
       State: S 2.10m  20/03/2010  Brandon Starc, Parramatta           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20986 Ivan Prizmic           Manly Warringah          1.99m        
  2 20542 Mitchell Hatfield      Manly Warringah          1.95m        
  3 25816 Brendan Mannasz        Ryde                     1.91m        
  4 25837 Jeremy Plummer         Ryde                     1.75m        
  5 20770 Lucas Hamill           Manly Warringah         J1.75m        
  6 23366 Samuel Moore           Parramatta               1.70m        
  7 21530 Charlie Moriarty       Mosman                  J1.70m        
 --  1540 Owen Thebridge         Ku-Ring-Gai                DNS        
 -- 23074 Evan Venning           Northern Suburbs           DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 343  Girls U 17 - High Jump (S/H 1.30m)
=======================================================================
      Region: R 1.70m  15/02/2015  Karina Brown, Northern Suburbs      
       State: S 1.84m  21/03/2010  Emily Crutcher, Grenfell            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 14472 Viktorija Calusic      Cherrybrook              1.65m        
  2 20827 Sophie Hanna           Manly Warringah          1.60m        
  3 20694 Talia Kupceric         Manly Warringah         J1.60m        
  4 22584 Shayla Gleeson         Northern Districts       1.50m        
  5 23317 Chloe Krklinski        Parramatta              J1.50m        
  6 22664 Charlotte Blair        Northern Districts       1.47m        
  7 14163 Nikki McCrostie        Cherrybrook             J1.47m        
  8  1276 Olivia Lee-Jackson     Ku-Ring-Gai              1.40m        
  9  1410 Claudia Endicott       Ku-Ring-Gai              1.35m        
 -- 20973 Esther Bird Schroe     Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 381  Boys U 15 - High Jump (S/H 1.30m)
=======================================================================
      Region: R 1.91m  10/02/2019  Darcy Holmes, Northern Suburbs      
       State: S 2.06m  18/03/2000  James Watson, Manly Warringah       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 30102 Jaykay Rauqe           Ryde                     1.67m        
  2 20788 Sam Hildebrandt        Manly Warringah          1.65m        
  3 14424 Braeden Cansdale       Cherrybrook              1.63m        
  4 25718 Owen Chandler          Ryde                    J1.63m        
  5 22606 Logan Shepherd         Northern Districts       1.59m        
  6 18848 Sidney Gosschalk       Hornsby                  1.50m        
  7 23427 Jason Ong              Parramatta              J1.50m        
  8 14275 Marco Boccaletti       Cherrybrook              1.45m        
 -- 18861 Mackenzie Goonan       Hornsby                    DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 14/02/2022 - 8:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 332  Girls U 15 - High Jump (S/H 1.25m)
=======================================================================
      Region: R 1.75m  16/02/2008  Amy Pejkovic, Cherrybrook           
       State: S 1.80m  16/03/2008  Amy Pejkovic, Cherrybrook           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Olivia Moresi                Cherrybrook              1.67m        
  2 Erin Heraghty                Manly Warringah          1.53m        
  3 Catrine Atherton             Manly Warringah         J1.53m        
  4 Lana Waddingham              Northern Districts       1.49m        
  5 Ruby Perkins                 Northern Suburbs         1.45m        
  6 Jessica Johnston             Ryde                     1.39m        
 -- Isabelle Pericaud            Parramatta                  NH        
 -- Jemima Day                   Ku-Ring-Gai                DNS        
 -- Leila Broadley               Hornsby                    DNS        
 -- Grace Carden                 Northern Suburbs           DNS        
 -- Eliza Matthews               Nth Rocks Carlin           DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 344  Boys U 14 - High Jump (S/H 1.30m)
=======================================================================
      Region: R 1.85m  1999        J Watson, Manly Warringah           
       State: S 1.95m  20/03/1994  Justin Hathway, Tamworth            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22921 Cadel Holmes           Northern Suburbs         1.74m        
  2 20933 Cameron Tizzard        Manly Warringah          1.70m        
  3 23060 Ethan Temelkovski      Northern Suburbs         1.54m        
  4 14272 Zenith Duggal          Cherrybrook              1.50m        
  5 25711 Oliver Tsang           Ryde                    J1.50m        
  6 22591 Nathan Holmes          Northern Districts       1.45m        
  7 25960 Julian Emmerson        Ryde                    J1.45m        
  8 18729 Sam Ive                Hornsby                  1.35m        
  9 18773 Lachlan Blackwell      Hornsby                  1.30m        
  9 22209 William Perry          Nth Rocks Carlin         1.30m        
 -- 23489 Evan Holman            Parramatta                 DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 353  Girls U 14 - High Jump (S/H 1.25m)
=======================================================================
      Region: R 1.71m  1991        M Harris, Hornsby District          
       State: S 1.75m  19/03/2006  Mia McKinnon, Port Hacking          
       State: S 1.75m  18/03/2007  Amy Pejkovic, Cherrybrook           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20736 Grace Townsend         Manly Warringah          1.58m        
  2 22236 Lani Khiroya           Nth Rocks Carlin         1.56m        
  3 22849 Annika Boys            Northern Suburbs         1.50m        
  4 25662 Jessica Koussas        Ryde                    J1.50m        
  5 25669 Zara Pawsey            Ryde                     1.46m        
  6 20985 Kristina Prizmic       Manly Warringah          1.42m        
  7 22963 Gabriela Marczyk       Northern Suburbs         1.35m        
  8 22601 Freya Tonkin           Northern Districts       1.30m        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 394  Boys U 13 - High Jump (S/H 1.25m)
=======================================================================
      Region: R 1.71m  19/02/2006  Tom Evans, Tuggerah Lakes           
       State: S 1.81m  21/03/2010  Thibaut Potin, Illawong             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 14327 Joel Moresi            Cherrybrook              1.59m        
  2 20916 Alberto Jordan         Manly Warringah          1.55m        
  3 22259 Ratu Viliame Lewan     Nth Rocks Carlin         1.51m        
  4  1384 Gerhardus Burger       Ku-Ring-Gai              1.45m        
  5 25799 Daniel Cox             Ryde                     1.40m        
  6 21523 Daniel Benoliel        Mosman                  J1.40m        
  7 25948 Ambrose Feng           Ryde                    J1.40m        
  8 22220 Thomas Lawler          Nth Rocks Carlin         1.35m        
  9 23190 Kai Zhe Tan            Northern Suburbs        J1.35m        
 10 20755 Max Figueira           Manly Warringah          1.25m        
 11 22379 Benjamin Lawrence      Nth Rocks Carlin        J1.25m        
 -- 21630 Isaac Holt             Mosman                     DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 321  Girls U 13 - High Jump (S/H 1.20m)
=======================================================================
      Region: R 1.67m  9/02/2019   Viktorija Calusic, Cherrybrook      
       State: S 1.80m  22/03/1987  Sonja Wennekes, Sutherland          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 14231 Ruby Semaganda         Cherrybrook              1.44m        
  2 14228 Sophie Durheim         Cherrybrook              1.42m        
  3 25881 Emilia Webb            Ryde                     1.38m        
  4 22328 Lily Scahill           Nth Rocks Carlin         1.32m        
  5 20898 Isabella Scaturchi     Manly Warringah          1.30m        
  6 20630 Indianna Vale          Manly Warringah          1.20m        
  7 14174 Taylor Shandley        Cherrybrook             J1.20m        
 -- 22857 Annabelle Twyman       Northern Suburbs            NH        
 -- 20826 Georgia Hanna          Manly Warringah            DNS        
 -- 23107 Ella Drinkwater        Northern Suburbs           DNS        
 -- 20924 Lucinda Gibbs          Manly Warringah            DNS        
 -- 22363 Carys Byrnes           Nth Rocks Carlin           DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 395  Boys U 12 - High Jump (S/H 1.20m)
=======================================================================
      Region: R 1.60m  16/02/2020  Cadel Holmes, Northern Suburbs      
       State: S 1.72m  21/03/2009  Thibaut Potin, Illawong             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 23099 Davin Yap              Northern Suburbs         1.46m        
  2 22340 Henry O'Neil           Nth Rocks Carlin         1.36m        
  3 21535 Edward Godfrey         Mosman                  J1.36m        
  4 20711 Ethan Jauncey          Manly Warringah          1.34m        
  5  1436 Max McPherson          Ku-Ring-Gai             J1.34m        
  6 20723 Ed Hammomd             Manly Warringah          1.25m        
  7 20540 Byron Borchert         Manly Warringah         J1.25m        
  8  1509 Dylan Ghali            Ku-Ring-Gai              1.20m        
 -- 18865 Farid Chammaa          Hornsby                    DNS        
 -- 22302 Matthew Lawrence       Nth Rocks Carlin           DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 303  Girls U 12 - High Jump (S/H 1.15m)
=======================================================================
      Region: R 1.58m  2002        T Thompson, Toukley                 
       State: S 1.65m  20/03/2015  Tomysha Clark, Port Hacking         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1372 Ava Grant              Ku-Ring-Gai              1.33m        
  2  1467 Hayley Loreto-Dick     Ku-Ring-Gai              1.31m        
  3 21568 Millie Morrison        Mosman                  J1.31m        
  4  1219 Chelsea Forte          Ku-Ring-Gai             J1.31m        
  5 20806 Isla Maris             Manly Warringah          1.27m        
  6 14257 Nisini Rajapaksha      Cherrybrook              1.25m        
  7 14289 Laila Burkhardt        Cherrybrook              1.20m        
  7 25817 Bianca Harizanov       Ryde                     1.20m        
  9  1474 Isla Stewart           Ku-Ring-Gai             J1.20m        
 10 25572 Chloe McGregor         Ryde                     1.15m        
 11 14349 Heidi Vercoe           Cherrybrook             J1.15m        
 12 25670 Zara Dunn              Ryde                    J1.15m        
 -- 21631 Lucia Randle           Mosman                     DNS        
 -- 21437 Olivia Law             Mosman                     DNS        
 -- 21074 Tara Elizabeth Hen     Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 371  Boys U 11 - High Jump (S/H 1.10m)
=======================================================================
      Region: R 1.59m  16/02/2008  Thomas Cheel, Ku-ring-gai           
       State: S 1.63m  17/03/1996  John Thornell, Green Valley         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22888 Kyan Seale             Northern Suburbs         1.34m        
  2 22846 Max Bealby             Northern Suburbs         1.32m        
  3  1123 Josh Nguyen            Ku-Ring-Gai              1.28m        
  4 21468 Maximilian Nemeth      Mosman                   1.22m        
  5  1340 Noah Satchithanant     Ku-Ring-Gai              1.20m        
  6 20622 James Atkins           Manly Warringah          1.15m        
  7 20932 Sebastian Tizzard      Manly Warringah         J1.15m        
  8 20603 Henry Smith            Manly Warringah         J1.15m        
  9  1182 Lachlan Harris         Ku-Ring-Gai              1.10m        
 -- 22319 Daniel Akbarzadeh      Nth Rocks Carlin          FAIL        
 -- 25947 William Castrisos      Ryde                      FAIL        
 -- 20568 Max Donald             Manly Warringah           FAIL        
 --  1190 Ryan Waugh             Ku-Ring-Gai               FAIL        
 -- 23221 Samuel Carden          Northern Suburbs           DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 331  Girls U 11 - High Jump (S/H 1.05m)
=======================================================================
      Region: R 1.48m  1995        S Lingard, Ku-ring-gai              
       State: S 1.55m  22/03/2014  Tomysha Clark, Port Hacking         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22362 Hannah Lambert         Nth Rocks Carlin         1.28m        
  2 22852 Annah Bratton          Northern Suburbs         1.26m        
  3 25724 Jacqueline Pawsey      Ryde                     1.24m        
  4 22699 Maddison Barratt       Northern Districts       1.15m        
  5 21022 Myah Rimmer            Manly Warringah         J1.15m        
  6  1309 Grace Bartlett         Ku-Ring-Gai             J1.15m        
  7 20535 Eden McNaughtan        Manly Warringah         J1.15m        
  8 25815 Bronte Nagle           Ryde                     1.10m        
  9  1246 Georgia Birch          Ku-Ring-Gai             J1.10m        
 10 20623 Gracie Atkins          Manly Warringah          1.05m        
 -- 18769 Cleo Knispel           Hornsby                    DNS        
 --  1393 Bianca Murrell         Ku-Ring-Gai                DNS        
 -- 23379 Stuti Thakur           Parramatta                 DNS        
 -- 22165 Ella Lin               Nth Rocks Carlin           DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 320  Boys U 10 - High Jump (S/H 1.00m)
=======================================================================
      Region: R 1.42m  17/02/2008  Lachlan Behagg, Manly Warringah     
       State: S 1.51m  21/03/2004  Jake Stein, Warradale               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 23090 Cooper Wilson          Northern Suburbs         1.22m        
  2 20643 Toby Creelman          Manly Warringah          1.20m        
  3 25908 Harlen Danks           Ryde                     1.18m        
  4 23173 Zenon Zielinski -      Northern Suburbs         1.14m        
  5 14215 Ryan Maher             Cherrybrook             J1.14m        
  6 22332 Cohen Keeping          Nth Rocks Carlin         1.12m        
  7 14254 Oliver Penn            Cherrybrook              1.05m        
  8  1156 Lachlan Boak           Ku-Ring-Gai             J1.05m        
  9 20977 Jeremy Enev            Manly Warringah          1.00m        
  9  1248 Bento Gove             Ku-Ring-Gai              1.00m        
 11  1339 Harrison Nicholls      Ku-Ring-Gai             J1.00m        
 -- 21743 Jacob Selby            Mosman                     DNS        
 --  1269 Oscar Forrest          Ku-Ring-Gai                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 370  Girls U 10 - High Jump (S/H 0.95m)
=======================================================================
      Region: R 1.36m  2002        F Sombroek, Northern Suburbs        
       State: S 1.47m  24/03/2013  Tomysha Clark, Port Hacking         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1189 Manvi Arabolu          Ku-Ring-Gai              1.20m        
  2 20978 Emma Knight            Manly Warringah          1.14m        
  3  1341 Harmony Satchithan     Ku-Ring-Gai             J1.14m        
  4 21453 Nina Parkinson         Mosman                   1.10m        
  5 30840 Lesieli Moala          Ryde                     1.05m        
  6 21552 Sasha Grant            Mosman                  J1.05m        
  7 20712 Georgia Warr           Manly Warringah         J1.05m        
  7 23130 Bonnie Castellas       Northern Suburbs        J1.05m        
  9 22269 Julia Perry            Nth Rocks Carlin        J1.05m        
 10 14306 Ashleigh Mansell       Cherrybrook              1.00m        
 11 23423 Lily Aroyan            Parramatta              J1.00m        
 12 20564 Molly Miller           Manly Warringah          0.95m        
 13 22265 Peyton Beerling        Nth Rocks Carlin        J0.95m        
 -- 20917 Hallie Owers           Manly Warringah            DNS        
 --  1477 Sophie Mair            Ku-Ring-Gai                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 352  Boys U 9 - High Jump (S/H 0.90m)
=======================================================================
      Region: R 1.31m  21/02/2004  Joel Edwards, Winston Hills         
       State: S 1.40m  17/03/1985  Jamie Shortland, Randwick Botany    
       State: S 1.40m  21/03/2009  Harrison Brierley, Illawong         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22625 Jensen Barrett         Northern Districts       1.09m        
  2 20534 Lewis McNaughtan       Manly Warringah         J1.09m        
  3 25573 Mitchell McGregor      Ryde                     1.07m        
  4  1179 Mitchell Harris        Ku-Ring-Gai              1.05m        
  5  1205 Daniel Hanuska         Ku-Ring-Gai             J1.05m        
  6 14325 Finn Leivesley         Cherrybrook              1.00m        
  7 20549 Zachariah Kane         Manly Warringah         J1.00m        
  7 20710 Flynn Jauncey          Manly Warringah         J1.00m        
  9  1212 Connor Fitzmaurice     Ku-Ring-Gai             J1.00m        
 10 22884 Adam Evans             Northern Suburbs         0.95m        
 11  1413 Lachlan Meryment       Ku-Ring-Gai             J0.95m        
 12 14350 Lachlan Vercoe         Cherrybrook             J0.95m        
 12 20829 Edward Brennan         Manly Warringah         J0.95m        
 12 23294 Beau Pericaud          Parramatta              J0.95m        
 15  1241 Brody Johnson          Ku-Ring-Gai              0.90m        
 15 22951 Donovan Lin            Northern Suburbs         0.90m        
 17 20943 Harley Ehnbom          Manly Warringah         J0.90m        
 17 21525 Christian Benson       Mosman                  J0.90m        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 302  Girls U 9 - High Jump (S/H 0.85m)
=======================================================================
      Region: R 1.25m  15/02/2014  Cayla Phillips, Manly Warringah     
       State: S 1.39m  24/03/2012  Tomysha Clark, Port Hacking         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20959 Amity Batchler         Manly Warringah          1.13m        
  2  1311 Zoe Rudolph            Ku-Ring-Gai              1.11m        
  3 20580 Eloise Knorr           Manly Warringah          1.03m        
  4 14245 Imogen Connell         Cherrybrook              1.01m        
  5  1371 Taylor Green           Ku-Ring-Gai              0.97m        
  6 30848 Eliza Bosnic           Ryde                     0.95m        
  7 20731 Adalia Schipilliti     Manly Warringah          0.90m        
  8 21380 Olivie Dlugocz         Mosman                  J0.90m        
  9 20708 Anieke Coetsee         Manly Warringah         J0.90m        
 10 14253 Olivia Lalor           Cherrybrook             J0.90m        
 11 21536 Charlotte Godfrey      Mosman                  J0.90m        
 12  1328 Charlotte Stuart       Ku-Ring-Gai              0.85m        
 -- 14364 Sarah Lettice          Cherrybrook                 NH        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 146  Boys U 17 - 1500 Metre Walk
=======================================================================
      Region: R 6:15.10  28/02/2010  Jordan Mulhearn, Parramatta       
       State: S 5:56.11  23/03/2014  Tyler Jones, Wyong                
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 14347 Thomas Shannon         Cherrybrook            7:39.14        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 145  Girls U 17 - 1500 Metre Walk
=======================================================================
      Region: R 6:52.69  15/02/2015  Jasmyn Mc Donald, Parramatta      
       State: S 6:38.80  17/03/2019  Allanah Pitcher, Gosford          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20765 Tara Laytham           Manly Warringah        7:18.56        
  2 23350 Emma Thomas            Parramatta             7:43.06        
  3 23317 Chloe Krklinski        Parramatta             8:06.07        
  4  1314 Alannah Hickson        Ku-Ring-Gai            8:08.10        
  5 20825 Alejandra Blanco       Manly Warringah        8:37.73        
  6 22326 Isabelle Nilon         Nth Rocks Carlin       8:52.64        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 144  Boys U 15 - 1500 Metre Walk
=======================================================================
      Region: R 6:35.20  1995        Andrew Nappin, Manly Warringah    
       State: S 5:48.10  22/03/1998  Douglas Connolly, Mt Druitt       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22336 Hugo Matthews          Nth Rocks Carlin      10:03.84        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 143  Girls U 15 - 1500 Metre Walk
=======================================================================
      Region: R 6:53.10  19/02/2006  Melissa Hayes, Kings Langley      
       State: S 6:24.20  16/03/1997  Renee McAskill, Doonside          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1165 Zoe Woods              Ku-Ring-Gai            7:45.20        
  2 20796 Chloe Lamb             Manly Warringah        7:52.88        
  3  1175 Summer Sivaraj         Ku-Ring-Gai            9:06.85        
  4 22257 Gabriella Smart        Nth Rocks Carlin       9:30.81        
  5 22329 Isabella Primrose      Nth Rocks Carlin      11:34.18        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 142  Boys U 14 - 1500 Metre Walk
=======================================================================
      Region: R 6:28.16  19/02/2012  Tyler Jones, Wyong                
       State: S 6:13.40  19/03/1995  Troy Sundstrom, Highlanders       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1204 Dylan Allabush         Ku-Ring-Gai            8:22.21        
  2 14334 Jethro Penn            Cherrybrook            8:48.44        
  3 23446 Sanderson Keyser       Parramatta             8:50.11        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 141  Girls U 14 - 1500 Metre Walk
=======================================================================
      Region: R 6:52.04  17/02/2013  Jasmyn McDonald, Parramatta       
       State: S 6:15.40  17/03/1996  Renee McAskill, Nepean            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1244 Grace Beck             Ku-Ring-Gai            7:45.35        
  2 14314 Ally Maclaine          Cherrybrook           10:49.54        
  3 25571 Ella McGregor          Ryde                  12:19.46        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 140  Boys U 13 - 1500 Metre Walk
=======================================================================
      Region: R 7:04.60  19/02/2006  Jordan Mulhearn, Parramatta       
       State: S 6:30.40  28/03/1993  David Beacroft, Blacktown         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22338 Christopher Nilon      Nth Rocks Carlin       8:42.16        
  2 25819 Benjamin Proszenko     Ryde                   9:34.19        
  3 25601 Moses Wolfson          Ryde                  10:02.21        
  4 20668 Alexander Wenzel       Manly Warringah       10:46.20        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 139  Girls U 13 - 1500 Metre Walk
=======================================================================
      Region: R 7:01.80  12/02/2017  Elizabeth McMillen, Manly Warringa
       State: S 6:35.30  19/03/2006  Shannon Jennings, Nepean          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 23353 Jessica Loring         Parramatta             8:15.22        
  2 22594 Imogen Cochrane        Northern Districts     8:30.45        
  3 20595 Freya Moore            Manly Warringah        9:43.75        
  4 22328 Lily Scahill           Nth Rocks Carlin      10:34.95        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 138  Boys U 12 - 1500 Metre Walk
=======================================================================
      Region: R 7:06.59  17/02/2013  Harrison Mavin, Ku-Ring-Gai       
       State: S 6:45.20  19/03/2000  Luke Fitzgerald, Nepean           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22628 Alexander Braendle     Northern Districts     8:19.39        
  2 25618 Rhys Chandler          Ryde                   9:04.85        
 -- 20863 Andrew Guerin          Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 137  Girls U 12 - 1500 Metre Walk
=======================================================================
      Region: R 7:19.05  17/02/2013  Eliza De Laine, Northern Suburbs  
       State: S 6:38.70  20/03/1994  Renee McAskill, Nepean            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22227 Sophie Polkinghorn     Nth Rocks Carlin       8:19.47        
  2 20722 Abby Hunt              Manly Warringah        8:27.11        
  3  1408 Lily Horne             Ku-Ring-Gai            8:27.23        
  4  1474 Isla Stewart           Ku-Ring-Gai            9:09.80        
  5 20695 Rory Nordenson         Manly Warringah        9:25.58        
  6 14232 Ruby Penn              Cherrybrook           10:40.57        
  7 22350 Annalise Boland        Nth Rocks Carlin      11:13.30        
  8 20703 Sophia Patfield        Manly Warringah       12:15.64        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 136  Boys U 11 - 1100 Metre Walk
=======================================================================
      Region: R 5:19.18  19/02/2012  Dylan Richardson, Gosford         
       State: S 5:05.80  21/03/1999  Luke Fitzgerald, Nepean           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 25655 Mitchell McCarthy      Ryde                   6:17.90        
  2  1182 Lachlan Harris         Ku-Ring-Gai            6:51.45        
  3 23022 John Reville           Northern Suburbs       6:57.96        
  4 20753 Harrison Kyme          Manly Warringah        7:30.58        
  5 14305 Aston Maclaine         Cherrybrook            7:41.16        
  6 20568 Max Donald             Manly Warringah        8:07.88        
  7 20701 Liam Ball              Manly Warringah        8:27.54        
 -- 20681 Fletcher McGregor      Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 135  Girls U 11 - 1100 Metre Walk
=======================================================================
      Region: R 5:23.40  28/02/2010  Jasmyn McDonald, Parramatta       
       State: S 5:01.30  20/03/2005  Kini Chapple, Nepean              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 14378 Gemma Dixon            Cherrybrook            5:36.44        
  2 20830 Lily Brennan           Manly Warringah        5:53.26        
  3 23354 Olivia Loring          Parramatta             5:57.46        
  4 20709 Georgia Cordell        Manly Warringah        7:29.82        
  5 21014 Amber Sulway           Manly Warringah        7:38.26        
  6 14366 Caitlin Lettice        Cherrybrook            8:10.98        
  7 20836 Katherine Connelly     Manly Warringah        8:15.18        
  8 14346 Ella Shannon           Cherrybrook            8:30.43        
  9 14410 Philippa Smith         Cherrybrook            9:11.04        
 --  1418 Ellie Lau              Ku-Ring-Gai                 DQ        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 134  Boys U 10 - 1100 Metre Walk
=======================================================================
      Region: R 5:45.20  1998        K Tansley, Manly Warringah        
       State: S 5:01.70  22/03/1998  Luke Fitzgerald, Nepean           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 14254 Oliver Penn            Cherrybrook            6:21.07        
  2 14269 Maxwell Penn           Cherrybrook            6:22.54        
  3 20852 George Beaton          Manly Warringah        6:33.24        
  4  1239 Caelan Drysdale        Ku-Ring-Gai            6:55.94        
  5 20686 Isaac Han              Manly Warringah        6:56.22        
  6 23344 Liam Forsyth           Parramatta             7:03.49        
  7 23412 Jackson Aiken          Parramatta             7:27.09        
  8 30132 Charlie Shiel          Ryde                   7:47.41        
  9  1156 Lachlan Boak           Ku-Ring-Gai            7:49.30        
 10 14411 Hamish Smith           Cherrybrook            8:41.08        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 133  Girls U 10 - 1100 Metre Walk
=======================================================================
      Region: R 5:42.80  18/02/2007  Tayla-Paige Billington, Manly Warr
       State: S 5:21.20  21/03/2004  Kini Chapple, Nepean              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20721 Gemma Hunt             Manly Warringah        6:13.95        
  2 20564 Molly Miller           Manly Warringah        6:40.11        
  3 14306 Ashleigh Mansell       Cherrybrook            7:10.93        
  4  1178 Scout Linton           Ku-Ring-Gai            7:34.18        
  5 25762 Amara Tsen-Braddoc     Ryde                   7:49.86        
  6  1226 Charlotte Barnsley     Ku-Ring-Gai            7:56.32        
  7 21021 Madison Gatfield-D     Manly Warringah        7:56.46        
  8  1264 Hayley Laslett         Ku-Ring-Gai            8:46.46        
 --  1250 Evaleigh Gong          Ku-Ring-Gai                DNS        
 -- 20732 Zahli Driver           Manly Warringah            DNS        
 -- 14263 Millie Haskins         Cherrybrook                DNS        
 -- 20917 Hallie Owers           Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 132  Boys U 9 - 700 Metre Walk
=======================================================================
      Region: R 3:34.60  1998        Christopher Bassett, Hornsby Distr
       State: S 3:15.36  20/03/2016  Peter Elliott, Quakers Hill       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20862 Cian Guerin            Manly Warringah        4:16.89        
  2 20829 Edward Brennan         Manly Warringah        4:17.76        
  3 20557 Kyahn Hyde             Manly Warringah        4:35.85        
  4 23023 Liam Reville           Northern Suburbs       4:57.77        
  5  1532 Joshua McCredie        Ku-Ring-Gai            5:13.28        
  6 14247 Hugh Giffin            Cherrybrook            5:15.35        
  7  1366 Beau Lynas             Ku-Ring-Gai            5:27.47        
  8 21064 Cooper Kee             Manly Warringah        5:51.62        
 --  1241 Brody Johnson          Ku-Ring-Gai                 DQ        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 131  Girls U 9 - 700 Metre Walk
=======================================================================
      Region: R 3:27.40  22/02/2004  Amy Bettiol, Manly Warringah      
       State: S 3:21.70  21/03/1999  Natasha Agius, Nepean             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20591 Caitlin Butler         Manly Warringah        4:08.22        
  2 20597 Caitlin Allum          Manly Warringah        4:13.08        
  3 20713 Emilie Warr            Manly Warringah        4:55.60        
  4  1288 Kate McLean            Ku-Ring-Gai            4:59.61        
  5 22595 Annika Owers           Northern Districts     4:59.63        
  6 14364 Sarah Lettice          Cherrybrook            5:09.73        
  7  1216 Claudia Birrell        Ku-Ring-Gai            5:21.34        
  8  1237 Caitlin Ronald         Ku-Ring-Gai            5:24.53        
  9 14253 Olivia Lalor           Cherrybrook            5:33.39        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 102  Boys U 17 - 3000 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 9:20.76  16/02/2013  David Gardiner, Northern Suburbs  
       State: S 8:55.17  16/03/2019  Kai Hammond, St George            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 14344 Ryan Frykberg          Cherrybrook            9:15.22R       
  2 22977 Ethan McKenzie         Northern Suburbs       9:15.73R       
  3 21488 Isaac Brooks           Mosman                 9:41.35        
  4 20865 Joel Solomon           Manly Warringah        9:45.96        
  5 14347 Thomas Shannon         Cherrybrook           10:25.09        
  6 14415 Syed Saad Mahmud       Cherrybrook           10:30.83        
  7 22278 Nicholas Woodhouse     Nth Rocks Carlin      10:48.66        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 101  Girls U 17 - 3000 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 10:19.10  18/02/2012  Kate Spencer, Ryde               
       State: S  9:45.64  2/02/2019   Lauren Carey, St George          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20624 Ingrid Kingsmill       Manly Warringah       10:39.30        
  2 25776 Georgia Phillips       Ryde                  10:44.58        
  3 22850 Eloise Boys            Northern Suburbs      11:57.84        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 100  Boys U 15 - 3000 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 9:12.70  18/02/2006  Cameron Page, Gosford             
       State: S 8:50.60  18/03/2006  Cameron Page, Gosford             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20718 Oliver White           Manly Warringah        9:20.95        
  2 14246 Idris Burkhardt        Cherrybrook            9:28.89        
  3 22679 Conor Collins          Northern Districts    12:15.82        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 99  Girls U 15 - 3000 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 10:31.56  14/02/2015  Leah McDonald, Parramatta        
       State: S  9:43.02  18/03/2016  Emily Schneider, Sutherland      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20864 Rebecca Solomon        Manly Warringah       10:26.94R       
  2  1175 Summer Sivaraj         Ku-Ring-Gai           11:48.67        
  3 14354 Caitlin Gurney         Cherrybrook           11:53.83        
  4 23330 Kaley Roach            Parramatta            13:46.26        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 98  Boys U 14 - 3000 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 9:19.00  2005        Cameron Page, Gosford             
       State: S 9:13.83  21/03/2014  Harrison Wade, Ryde               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1204 Dylan Allabush         Ku-Ring-Gai           10:33.74        
  2 25703 Julian Smith           Ryde                  11:15.97        
  3 18745 Luke Woods             Hornsby               11:29.83        
  4 18756 Lochlann Neilan        Hornsby               11:35.27        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:16 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 97  Girls U 14 - 3000 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 10:35.60  2001        Bree Crawford, Manly Warringah   
       State: S  9:59.16  20/03/2015  Emily Schneider, Sutherland      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1244 Grace Beck             Ku-Ring-Gai           10:49.38        
  2 14313 Amy Timms              Cherrybrook           11:21.88        
  3 21515 Alexandra Pearson      Mosman                12:17.01        
  4 25571 Ella McGregor          Ryde                  13:16.44        
 -- 21522 Adelaide Williams      Mosman                     DNS        
 -- 22550 Elizabeth Toynbee      Northern Districts         DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 96  Boys U 13 - 3000 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 9:47.60  21/02/2004  Cameron Page, Gosford             
       State: S 9:39.60  20/03/2004  Cameron Page, Gosford             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 14379 Owen Dixon             Cherrybrook           10:32.51        
  2  1501 Henry Stuart           Ku-Ring-Gai           10:38.90        
  3  1310 Josh Bartlett          Ku-Ring-Gai           11:44.41        
  4 14423 Tyler Cansdale         Cherrybrook           12:24.40        
  5  1351 Hugo Reynolds          Ku-Ring-Gai           12:31.46        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 95  Girls U 13 - 3000 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 9:58.99  14/02/2015  Abbey Rockliff, Ku-Ring-Gai       
       State: S 9:53.44  4/02/2018   Imogen Stewart, Illawong          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20801 Philippa Quarrell      Manly Warringah       10:26.04        
  2 20941 Lara Hathorn           Manly Warringah       10:45.49        
  3 23393 Katie Bowrey           Parramatta            11:12.28        
  4 23353 Jessica Loring         Parramatta            11:44.00        
  5 18779 Alice Lyng             Hornsby               12:12.05        
  6 20567 Skye Blair             Manly Warringah       12:24.68        
  7 22568 Maude Thompson         Northern Districts    13:27.48        
 -- 18845 Claudia Teutsch        Hornsby                    DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 8  Boys U 17 - 1500 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 4:14.24  16/02/2013  Taylor John, Ku-Ring-Gai          
       State: S 3:59.64  2/02/2019   Angus Beer, Balmain               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 14344 Ryan Frykberg          Cherrybrook            4:16.04        
  2 22977 Ethan McKenzie         Northern Suburbs       4:16.23        
  3 21488 Isaac Brooks           Mosman                 4:16.34        
  4 20865 Joel Solomon           Manly Warringah        4:26.97        
  5 25712 Oliver Smith           Ryde                   4:29.86        
  6  1524 Jensen Wiesenhaan      Ku-Ring-Gai            4:43.90        
  7  1277 Lachlan McIntosh       Ku-Ring-Gai            4:44.48        
  8 22278 Nicholas Woodhouse     Nth Rocks Carlin       4:45.96        
  9 23278 Lachlan Roberts        Parramatta             4:53.80        
 10 14374 Lachlan Lee            Cherrybrook            4:58.11        
 11 14415 Syed Saad Mahmud       Cherrybrook            5:00.09        
 --  1260 Benjamin Woollard      Ku-Ring-Gai                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 7  Girls U 17 - 1500 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 4:34.41  17/02/2018  Imogen Gardner, Northern Suburbs  
       State: S 4:29.51  24/03/2018  Imogen Gardner, Northern Suburbs  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 21601 Mia Fry                Mosman                 4:49.08        
  2 20624 Ingrid Kingsmill       Manly Warringah        5:03.92        
  3 25776 Georgia Phillips       Ryde                   5:08.81        
  4 22310 Jasmine Khiroya        Nth Rocks Carlin       5:45.46        
  5 22252 Rorie Loo              Nth Rocks Carlin       6:05.34        
 -- 14276 Lydia Piper            Cherrybrook                DNS        
 -- 23350 Emma Thomas            Parramatta                 DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 6  Boys U 15 - 1500 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 4:10.70  2005        James Kaan, Hills District        
       State: S 4:03.70  15/03/2008  James Connor, Campbelltown UWS    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 21017 Jasper Scamps-Magr     Manly Warringah        4:25.52        
  2 14246 Idris Burkhardt        Cherrybrook            4:27.01        
  3 22333 Cody Burton            Nth Rocks Carlin       4:35.71        
  4 22679 Conor Collins          Northern Districts     5:43.74        
 -- 25651 Lucas Low              Ryde                       DNS        
 -- 20718 Oliver White           Manly Warringah            DNS        
 -- 14300 Bronsen Brown          Cherrybrook                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 5  Girls U 15 - 1500 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 4:38.31  16/02/2013  Emily Hopper, MOSMAN              
       State: S 4:30.10  19/03/2016  Emily Schneider, Sutherland       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1165 Zoe Woods              Ku-Ring-Gai            4:46.29        
  2 20864 Rebecca Solomon        Manly Warringah        4:47.55        
  3  1516 Amelia Watkins         Ku-Ring-Gai            5:20.82        
  4 14354 Caitlin Gurney         Cherrybrook            5:48.85        
 -- 23207 Hannah Sacco           Northern Suburbs           DNS        
 -- 23330 Kaley Roach            Parramatta                 DNS        
 -- 31473 Zara McCaughey         Northern Suburbs           DNS        
 -- 18825 Charlotte Clayton      Hornsby                    DNS        
 -- 21493 Fleur Cooper           Mosman                     DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 4  Boys U 14 - 1500 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 4:23.88  15/02/2014  Harrison Wade, Ryde               
       State: S 4:11.93  22/03/2014  Harrison Wade, Ryde               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 19393 Alexander Marshall     Parramatta             4:29.43        
  2 25822 Axel Bruntsch          Ryde                   4:34.20        
  3  1204 Dylan Allabush         Ku-Ring-Gai            4:54.06        
  4 25703 Julian Smith           Ryde                   5:04.78        
  5 18745 Luke Woods             Hornsby                5:16.39        
  6 18756 Lochlann Neilan        Hornsby                5:35.80        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 3  Girls U 14 - 1500 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 4:36.10  13/02/2016  Abbey Rockliff, Ku-Ring-Gai       
       State: S 4:33.92  24/03/2018  Sarah Schiffmann, Myall Coast     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1244 Grace Beck             Ku-Ring-Gai            5:13.15        
  2 21515 Alexandra Pearson      Mosman                 5:41.15        
  3 25571 Ella McGregor          Ryde                   5:46.58        
  4 22614 Bronte Tonkin          Northern Districts     5:47.02        
  5 22601 Freya Tonkin           Northern Districts     6:14.91        
  6 23467 Tahlia Butcher         Parramatta             6:17.04        
  7 14348 Caitlin Shannon        Cherrybrook            6:19.55        
  8 14314 Ally Maclaine          Cherrybrook            7:28.21        
 -- 21522 Adelaide Williams      Mosman                     DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 2  Boys U 13 - 1500 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 4:33.00  21/02/2004  Cameron Page, Gosford             
       State: S 4:21.30  18/03/2006  James Connor, Campbelltown UWS    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 25768 Luke Moscos            Ryde                   4:49.74        
  2 20897 Dylan Mortimer         Manly Warringah        4:50.98        
  3  1501 Henry Stuart           Ku-Ring-Gai            4:52.41        
  4 14379 Owen Dixon             Cherrybrook            4:55.02        
  5 20866 Jacob Kimball          Manly Warringah        4:57.38        
  6 23557 James Reilly           Parramatta             5:11.45        
  7  1458 Liam Broome            Ku-Ring-Gai            5:24.99        
  8 31474 Antonio Calcarao       Northern Suburbs       5:29.49        
  9 22893 Benjamin Frantz        Northern Suburbs       5:30.68        
 10 21603 Hamish Cleland         Mosman                 5:30.95        
 11 14423 Tyler Cansdale         Cherrybrook            5:33.64        
 12 22339 Henry Tieste           Nth Rocks Carlin       5:42.92        
 13 18737 Matthew Sims           Hornsby                6:16.50        
 --  1454 Oliver Angyalffy       Ku-Ring-Gai                DNS        
 -- 22717 Ryan Mooney            Northern Districts         DNS        
 -- 21628 Finn Cassidy           Mosman                     DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 1  Girls U 13 - 1500 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 4:37.06  11/02/2017  Nicola Hogg, Mosman               
       State: S 4:33.78  24/03/2018  Imogen Stewart, Illawong          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20801 Philippa Quarrell      Manly Warringah        4:50.33        
  2 20941 Lara Hathorn           Manly Warringah        5:02.29        
  3 23393 Katie Bowrey           Parramatta             5:21.57        
  4 23353 Jessica Loring         Parramatta             5:40.08        
  5 20567 Skye Blair             Manly Warringah        5:49.62        
  6 21019 Claudia Palmer         Manly Warringah        6:01.17        
  7 22202 Zoey Loo               Nth Rocks Carlin       6:11.22        
  8 22411 Luojia Tang            Nth Rocks Carlin       6:29.64        
  9 14390 Jenaya Lubrano         Cherrybrook            6:32.30        
 -- 18779 Alice Lyng             Hornsby                    DNS        
 -- 20958 Mia Guillergan         Manly Warringah            DNS        
 -- 22695 Aniela Knight          Northern Districts         DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 26  Boys U 12 - 1500 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 4:43.00  2005        Alexander Pettigrew, Parramatta   
       State: S 4:27.20  19/03/1983  Peter Stellino, Hills District    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 21470 Toby Ward              Mosman                 5:18.16        
  2 20833 Max McDermott          Manly Warringah        5:29.43        
  3 20576 Oscar Needham          Manly Warringah        5:34.30        
  4 20863 Andrew Guerin          Manly Warringah        5:44.88        
  5 22340 Henry O'Neil           Nth Rocks Carlin       5:49.55        
  6 22279 Nicholas Smart         Nth Rocks Carlin       5:52.00        
  7 20683 Siddh Mudaliar         Manly Warringah        6:18.84        
  8 14261 Nathan Timms           Cherrybrook            7:17.85        
 -- 20972 Jack Maldonado         Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 25  Girls U 12 - 1500 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 4:40.94  15/02/2014  Abbey Rockliff, Ku-Ring-Gai       
       State: S 4:34.47  22/03/2014  Abbey Rockliff, Ku-Ring-Gai       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20610 Eliza Lawton           Manly Warringah        4:50.12        
  2 20921 Eliza Williams         Manly Warringah        5:04.15        
  3 20748 Lyla Rigby             Manly Warringah        5:07.39        
  4 14329 Claudia Wyatt          Cherrybrook            5:11.08        
  5 20740 Maddison Ross          Manly Warringah        5:13.55        
  6 23357 Ivy Kim                Parramatta             5:13.73        
  7 21437 Olivia Law             Mosman                 5:17.66        
  8 20813 Belinda Matthews       Manly Warringah        5:22.71        
  9 21718 Emma Walton            Mosman                 5:34.00        
 10 20738 Ella Hooley            Manly Warringah        5:34.24        
 11 22227 Sophie Polkinghorn     Nth Rocks Carlin       5:38.75        
 12 25798 Emma Gorringe          Ryde                   5:53.09        
 13  1299 Sydney Dries           Ku-Ring-Gai            6:00.66        
 14 14444 Aliyah Bennett         Cherrybrook            6:07.93        
 15 22371 Alison Hubbard         Nth Rocks Carlin       6:22.45        
 --  1271 Freya Forrest          Ku-Ring-Gai                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 24  Boys U 11 - 1500 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 4:47.70  19/02/2011  Elliot Metcalf, Manly Warringah   
       State: S 4:36.90  17/03/1984  Richard McCarthy, Randwick Botany 
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1279 Max McIntosh           Ku-Ring-Gai            5:01.24        
  2 23192 Cristiano Calcarao     Northern Suburbs       5:07.77        
  3 20760 Oliver Trowell         Manly Warringah        5:12.14        
  4 14234 Rohan Sharma           Cherrybrook            5:21.17        
  5 20803 Samuel Cook            Manly Warringah        5:33.33        
  6 20544 Billy Lowe             Manly Warringah        5:42.21        
  7 22241 Samuel Tieste          Nth Rocks Carlin       5:53.44        
  8 21013 Santiago Posteraro     Manly Warringah        5:55.84        
  9 22284 Nathan Sarah           Nth Rocks Carlin       5:56.05        
 10  1385 Gustav Burger          Ku-Ring-Gai            5:59.14        
 11 23022 John Reville           Northern Suburbs       6:09.78        
 12 25782 Dominic Trigwell       Ryde                   6:09.97        
 13 20568 Max Donald             Manly Warringah        6:10.48        
 14 23044 Timofey Smirnov        Northern Suburbs       6:20.76        
 15  1387 Harry Huie             Ku-Ring-Gai            6:27.80        
 16 14305 Aston Maclaine         Cherrybrook            6:33.16        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 23  Girls U 11 - 1500 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 4:54.70  2005        Jenny Blundell, Cherrybrook       
       State: S 4:44.07  19/03/2016  Imogen Stewart, Illawong          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 21571 Alessandra McWilli     Mosman                 5:17.58        
  2 20608 Anais Biasi            Manly Warringah        5:19.52        
  3 23167 Sienna Wade            Northern Suburbs       5:20.15        
  4 14378 Gemma Dixon            Cherrybrook            5:21.21        
  5 21517 Alexandra Bova         Mosman                 5:21.34        
  6 21000 Amelia Mandalinic      Manly Warringah        5:31.68        
  7  1256 Elsie Clatworthy       Ku-Ring-Gai            5:35.60        
  8 21526 Chloe Smith            Mosman                 5:53.63        
  9 20830 Lily Brennan           Manly Warringah        6:03.87        
 10  1173 Sophie Fowler          Ku-Ring-Gai            6:04.68        
 11 14192 Ridhi Jasrotia         Cherrybrook            6:07.68        
 12 22551 Jennifer Toynbee       Northern Districts     6:17.30        
 13 25615 Grace Cooley           Ryde                   6:25.44        
 14 25661 MiaRose Everson        Ryde                   6:30.35        
 -- 22165 Ella Lin               Nth Rocks Carlin           DNS        
 -- 22686 Ashya Mathews          Northern Districts         DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 162  Boys U 17 - 800 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 1:58.90  28/02/2010  Craig Cameron, Gosford            
       State: S 1:54.00  5/03/2017   Tyler Gunn, Gosford               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 21488 Isaac Brooks           Mosman                 2:05.27        
  2 14336 Corey Dewar            Cherrybrook            2:05.97        
  3 14335 Lachlan Dewar          Cherrybrook            2:08.61        
  4 20551 Charlie Bowtell        Manly Warringah        2:09.73        
  5 25712 Oliver Smith           Ryde                   2:10.25        
  6 23278 Lachlan Roberts        Parramatta             2:10.57        
  7  1277 Lachlan McIntosh       Ku-Ring-Gai            2:14.64        
  8 22278 Nicholas Woodhouse     Nth Rocks Carlin       2:18.09        
  9 14347 Thomas Shannon         Cherrybrook            2:18.93        
 10 14415 Syed Saad Mahmud       Cherrybrook            2:20.29        
 11 21716 Hans Heuer             Mosman                 2:21.92        
 12  1524 Jensen Wiesenhaan      Ku-Ring-Gai            2:28.01        
 13 21381 Luis Dlugocz           Mosman                 2:42.06        
 -- 14374 Lachlan Lee            Cherrybrook                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 161  Girls U 17 - 800 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 2:12.75  18/02/2018  Imogen Gardner, Northern Suburbs  
       State: S 2:12.59  25/03/2012  Kate Spencer, Ryde                
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 21601 Mia Fry                Mosman                 2:19.18        
  2 20624 Ingrid Kingsmill       Manly Warringah        2:29.60        
  3 25776 Georgia Phillips       Ryde                   2:30.33        
  4 20814 Kelsey Smit            Manly Warringah        2:31.94        
  5 22850 Eloise Boys            Northern Suburbs       2:34.37        
  6 22310 Jasmine Khiroya        Nth Rocks Carlin       2:39.94        
  7 22252 Rorie Loo              Nth Rocks Carlin       2:49.13        
  8 22405 Alyssa Khaw            Nth Rocks Carlin       2:49.28        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 160  Boys U 15 - 800 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 1:58.88  19/02/2012  Jack Collett, Gosford             
       State: S 1:57.20  20/02/2005  James Kaan, Hills District        
       State: S 1:57.20  16/03/2008  James Connor, Campbelltown UWS    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20771 Leo Brown              Manly Warringah        2:08.40        
  2 23158 Liam Renshaw           Northern Suburbs       2:09.16        
  3 22333 Cody Burton            Nth Rocks Carlin       2:09.39        
  4 14246 Idris Burkhardt        Cherrybrook            2:13.19        
  5 22606 Logan Shepherd         Northern Districts     2:18.42        
  6 14300 Bronsen Brown          Cherrybrook            2:21.43        
  7 18768 Daniel Photios         Hornsby                2:24.73        
  8 25651 Lucas Low              Ryde                   2:24.94        
  9 14373 Ethan Lee              Cherrybrook            2:25.08        
 -- 20718 Oliver White           Manly Warringah            DNS        
 -- 23288 Declan Bragg           Parramatta                 DNS        
 -- 18861 Mackenzie Goonan       Hornsby                    DNS        
 -- 18734 Riley Beven            Hornsby                    DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 159  Girls U 15 - 800 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 2:10.90  22/02/2009  Jenny Blundell, Cherrybrook       
       State: S 2:09.57  20/03/2016  Carley Thomas, Hills District     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1165 Zoe Woods              Ku-Ring-Gai            2:20.77        
  2 20864 Rebecca Solomon        Manly Warringah        2:21.64        
  3 14250 Rani Sharma            Cherrybrook            2:25.79        
  4  1516 Amelia Watkins         Ku-Ring-Gai            2:30.39        
  5 14354 Caitlin Gurney         Cherrybrook            2:42.89        
  6 23330 Kaley Roach            Parramatta             2:50.80        
  7 25833 Alicia Leggatt         Ryde                   2:53.90        
  8 22329 Isabella Primrose      Nth Rocks Carlin       3:02.15        
 -- 22370 Caitlin Brennan        Nth Rocks Carlin           DNS        
 -- 21493 Fleur Cooper           Mosman                     DNS        
 -- 18825 Charlotte Clayton      Hornsby                    DNS        
 --  1175 Summer Sivaraj         Ku-Ring-Gai                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 158  Boys U 14 - 800 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 2:06.83  18/02/2018  Jacob Leon, Ryde                  
       State: S 2:01.40  19/03/2017  Joshua Atkinson, Hills District   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 19393 Alexander Marshall     Parramatta             2:07.19        
  2 25822 Axel Bruntsch          Ryde                   2:08.71        
  3 22377 Benjamin Woodhouse     Nth Rocks Carlin       2:12.13        
  4 18745 Luke Woods             Hornsby                2:26.62        
  5 23446 Sanderson Keyser       Parramatta             2:34.48        
 -- 23272 Karanvir Singh         Parramatta                 DNS        
 -- 25703 Julian Smith           Ryde                       DNS        
 -- 23415 Julian Gasparini       Parramatta                 DNS        
 -- 22591 Nathan Holmes          Northern Districts         DNS        
 --  1131 Sam Kay                Ku-Ring-Gai                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 157  Girls U 14 - 800 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 2:14.69  14/02/2016  Abbey Rockliff, Ku-Ring-Gai       
       State: S 2:13.20  20/03/1988  Suzy Walsham, Ku-Ring-Gai         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22997 Charlotte Odowd        Northern Suburbs       2:27.79        
  2 14313 Amy Timms              Cherrybrook            2:37.61        
  3 20809 Ava Gray               Manly Warringah        2:43.40        
  4 20787 Ella Dunstan           Manly Warringah        2:43.70        
  5 22614 Bronte Tonkin          Northern Districts     2:44.44        
  6 21515 Alexandra Pearson      Mosman                 2:51.42        
  7 22601 Freya Tonkin           Northern Districts     2:55.63        
  8 25571 Ella McGregor          Ryde                   3:01.94        
  9 14348 Caitlin Shannon        Cherrybrook            3:03.85        
 10 14314 Ally Maclaine          Cherrybrook            3:32.64        
 -- 21522 Adelaide Williams      Mosman                     DNS        
 -- 23467 Tahlia Butcher         Parramatta                 DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 156  Boys U 13 - 800 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 2:11.20  2005        Michael Todd, Ryde                
       State: S 2:06.10  17/03/1985  Robert Wunder, Northern Suburbs   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 14327 Joel Moresi            Cherrybrook            2:14.77        
  2 25768 Luke Moscos            Ryde                   2:20.35        
  3 20897 Dylan Mortimer         Manly Warringah        2:20.84        
  4 20866 Jacob Kimball          Manly Warringah        2:23.54        
  5 14379 Owen Dixon             Cherrybrook            2:27.55        
  6  1501 Henry Stuart           Ku-Ring-Gai            2:27.78        
  7 21490 Hugo Stewart           Mosman                 2:28.37        
  8  1458 Liam Broome            Ku-Ring-Gai            2:35.02        
  9 14333 Brendan Armstrong      Cherrybrook            2:35.78        
 10  1310 Josh Bartlett          Ku-Ring-Gai            2:38.64        
 11 22711 Braeden Searles        Northern Districts     2:39.68        
 12 14423 Tyler Cansdale         Cherrybrook            2:42.49        
 13 22709 Matthew Searles        Northern Districts     2:46.69        
 -- 23557 James Reilly           Parramatta                 DNS        
 -- 22339 Henry Tieste           Nth Rocks Carlin           DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 155  Girls U 13 - 800 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 2:15.60  12/02/2017  Jessica Bird, Ku-Ring-Gai         
       State: S 2:14.30  25/03/2018  Imogen Stewart, Illawong          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20801 Philippa Quarrell      Manly Warringah        2:22.21        
  2 20941 Lara Hathorn           Manly Warringah        2:24.53        
  3 22695 Aniela Knight          Northern Districts     2:32.29        
  4 23393 Katie Bowrey           Parramatta             2:36.04        
  5 20630 Indianna Vale          Manly Warringah        2:44.40        
  6 23353 Jessica Loring         Parramatta             2:47.20        
  7 20567 Skye Blair             Manly Warringah        2:48.46        
  8 22696 Jessica Kulk           Northern Districts     2:49.93        
  9 22322 Jaanvi Patel           Nth Rocks Carlin       2:53.52        
 10 18704 Tiffany Fong           Hornsby                2:57.66        
 11 14174 Taylor Shandley        Cherrybrook            3:00.61        
 12 22677 Tara Collins           Northern Districts     3:01.66        
 13 14168 Amy Maher              Cherrybrook            3:05.02        
 -- 20958 Mia Guillergan         Manly Warringah            DNS        
 -- 20619 Ava Prentice           Manly Warringah            DNS        
 -- 14390 Jenaya Lubrano         Cherrybrook                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 154  Boys U 12 - 800 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 2:16.20  2005        Alexander Pettigrew, Parramatta   
       State: S 2:12.80  17/03/2019  Joshua O'Connell, Balmain         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1478 Hamish Webber          Ku-Ring-Gai            2:24.12        
  2 21470 Toby Ward              Mosman                 2:32.14        
  3 20853 Rio Grigg              Manly Warringah        2:32.56        
  4 20647 Tyler Winterbach       Manly Warringah        2:33.12        
  5 21345 Mackenzie Willis       Mosman                 2:38.55        
  6 20863 Andrew Guerin          Manly Warringah        2:43.39        
  7 20576 Oscar Needham          Manly Warringah        2:45.55        
  8 14337 Christopher Whitel     Cherrybrook            2:46.11        
  9 22279 Nicholas Smart         Nth Rocks Carlin       2:48.51        
 10 20683 Siddh Mudaliar         Manly Warringah        2:59.22        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 153  Girls U 12 - 800 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 2:21.69  16/02/2014  Abbey Rockliff, Ku-Ring-Gai       
       State: S 2:16.34  23/03/2014  Abbey Rockliff, Ku-Ring-Gai       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20610 Eliza Lawton           Manly Warringah        2:20.46R       
  2 20921 Eliza Williams         Manly Warringah        2:24.52        
  3 20740 Maddison Ross          Manly Warringah        2:25.04        
  4 14329 Claudia Wyatt          Cherrybrook            2:30.21        
  5 20748 Lyla Rigby             Manly Warringah        2:30.75        
  6 21437 Olivia Law             Mosman                 2:31.21        
  7  1183 Mia Hooton             Ku-Ring-Gai            2:35.12        
  8 20738 Ella Hooley            Manly Warringah        2:35.50        
  9 23357 Ivy Kim                Parramatta             2:36.39        
 10 14444 Aliyah Bennett         Cherrybrook            2:48.63        
 11 22227 Sophie Polkinghorn     Nth Rocks Carlin       2:54.21        
 12 20839 Sophie Irvine          Manly Warringah        2:54.47        
 13 22371 Alison Hubbard         Nth Rocks Carlin       2:59.46        
 -- 21718 Emma Walton            Mosman                     DNS        
 -- 25798 Emma Gorringe          Ryde                       DNS        
 -- 20813 Belinda Matthews       Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 152  Boys U 11 - 800 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 2:21.80  22/02/2004  Alexander Pettigrew, Parramatta   
       State: S 2:17.37  24/03/2013  Luke Young, Macquarie Hunter      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1279 Max McIntosh           Ku-Ring-Gai            2:25.99        
  2 20760 Oliver Trowell         Manly Warringah        2:29.18        
  3 14234 Rohan Sharma           Cherrybrook            2:31.65        
  4 22846 Max Bealby             Northern Suburbs       2:36.42        
  5 20599 Jake Wood              Manly Warringah        2:41.51        
  6 14243 Isaac Wegener          Cherrybrook            2:45.24        
  7 20700 Parker Ball            Manly Warringah        2:45.85        
  8 20544 Billy Lowe             Manly Warringah        2:46.11        
  9 20803 Samuel Cook            Manly Warringah        2:49.91        
 10 23077 John Wechsler          Northern Suburbs       2:50.99        
 11 22241 Samuel Tieste          Nth Rocks Carlin       2:52.96        
 12 23078 Lewis Wechsler         Northern Suburbs       2:53.10        
 13 25782 Dominic Trigwell       Ryde                   2:58.36        
 14  1285 Benjamin Lew           Ku-Ring-Gai            3:01.35        
 15  1510 James Ghali            Ku-Ring-Gai            3:06.40        
 --  1356 Jayden Ng              Ku-Ring-Gai                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 151  Girls U 11 - 800 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 2:26.06  17/02/2013  Abbey Rockliff, Ku-Ring-Gai       
       State: S 2:21.80  20/03/2016  Imogen Stewart, Illawong          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 21571 Alessandra McWilli     Mosman                 2:34.90        
  2 21517 Alexandra Bova         Mosman                 2:35.03        
  3 23167 Sienna Wade            Northern Suburbs       2:36.41        
  4 20608 Anais Biasi            Manly Warringah        2:37.21        
  5 22844 Isla Bealby            Northern Suburbs       2:44.31        
  6 22362 Hannah Lambert         Nth Rocks Carlin       2:46.43        
  7  1256 Elsie Clatworthy       Ku-Ring-Gai            2:47.08        
  8 21526 Chloe Smith            Mosman                 2:54.58        
  9 21000 Amelia Mandalinic      Manly Warringah        2:56.78        
 10  1173 Sophie Fowler          Ku-Ring-Gai            2:58.71        
 11 20830 Lily Brennan           Manly Warringah        3:05.31        
 12 25661 MiaRose Everson        Ryde                   3:13.35        
 -- 14378 Gemma Dixon            Cherrybrook                DNS        
 -- 20548 Pilard Shephard        Manly Warringah            DNS        
 -- 25615 Grace Cooley           Ryde                       DNS        
 -- 22686 Ashya Mathews          Northern Districts         DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 150  Boys U 10 - 800 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 2:27.30  16/02/2003  Alexander Pettigrew, Parramatta   
       State: S 2:21.60  25/03/1979  Paul Kelly, Greystanes            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20606 Isaac Robinson         Manly Warringah        2:32.51        
  2 20750 Jude Rigby             Manly Warringah        2:37.98        
  3 22964 Maksymilian Marczy     Northern Suburbs       2:40.26        
  4 20726 Hugo Condon            Manly Warringah        2:42.90        
  5  1211 Oliver Waterford       Ku-Ring-Gai            2:43.34        
  6 22726 Xavier Kent            Northern Districts     2:49.68        
  7  1213 Cohen Fallowfield      Ku-Ring-Gai            2:51.74        
  8 20812 Connor Matthews        Manly Warringah        2:52.96        
  9  1202 Edward Allison         Ku-Ring-Gai            2:53.30        
 10 14215 Ryan Maher             Cherrybrook            2:53.53        
 11  1530 James Xin              Ku-Ring-Gai            2:54.66        
 12 23103 Pablo Zipaquira Ro     Northern Suburbs       3:02.69        
 13 14254 Oliver Penn            Cherrybrook            3:10.73        
 -- 20600 Alex Kinner            Manly Warringah            DNS        
 -- 22867 John Coutts            Northern Suburbs           DNS        
 -- 23412 Jackson Aiken          Parramatta                 DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 149  Girls U 10 - 800 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 2:27.26  19/02/2012  Abbey Rockliff, Ku-ring-gai       
       State: S 2:27.30  19/02/2012  Abbey Rockliff, Ku-Ring-Gai       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22596 Hannah Dawson          Northern Districts     2:44.99        
  2 21481 Hana Horii             Mosman                 2:46.88        
  3 23216 Meredith Lee           Northern Suburbs       2:47.50        
  4  1281 Ashley Temple          Ku-Ring-Gai            2:48.24        
  5 18824 Juliet Erickson        Hornsby                2:51.60        
  6 23151 Fleur Motteram         Northern Suburbs       2:56.22        
  7  1262 Zara Denney            Ku-Ring-Gai            3:01.75        
  8 20702 Claudia Patfield       Manly Warringah        3:04.22        
  9 25694 Kourtney Holl          Ryde                   3:04.47        
 10 14214 Scarlett Harris        Cherrybrook            3:04.76        
 11 21424 Gracie Scammell        Mosman                 3:06.50        
 12  1327 Eloise Stuart          Ku-Ring-Gai            3:12.57        
 13 20609 Penelope Lawton        Manly Warringah        3:13.35        
 14 14188 Chanya De mel          Cherrybrook            3:14.78        
 -- 22841 Zoe Balcombe           Northern Suburbs           DNS        
 -- 20917 Hallie Owers           Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 148  Boys U 9 - 800 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 2:27.80  2002        Alexander Pettigrew, Hornsby Distr
       State: S 2:25.70  17/03/2002  Alex Pettigrew, Hornsby           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20534 Lewis McNaughtan       Manly Warringah        2:46.39        
  2  1241 Brody Johnson          Ku-Ring-Gai            2:46.53        
  3 22894 Oliver Fratini         Northern Suburbs       2:48.95        
  4 22985 Sam Moody              Northern Suburbs       2:52.79        
  5 23023 Liam Reville           Northern Suburbs       2:56.02        
  6 14247 Hugh Giffin            Cherrybrook            2:56.63        
  7 22868 Flynn Cox-Gallaghe     Northern Suburbs       2:56.77        
  8 20710 Flynn Jauncey          Manly Warringah        2:59.16        
  9 25772 Louis Caldwell         Ryde                   2:59.95        
 10  1305 Kyle Daniell           Ku-Ring-Gai            3:02.94        
 11  1413 Lachlan Meryment       Ku-Ring-Gai            3:03.89        
 12  1308 William Bartlet        Ku-Ring-Gai            3:08.63        
 13 20549 Zachariah Kane         Manly Warringah        3:14.81        
 14 20546 Tomasi Lowe            Manly Warringah        3:15.24        
 15 20636 Oscar Steggles         Manly Warringah        3:20.78        
 -- 21525 Christian Benson       Mosman                     DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 147  Girls U 9 - 800 Metre Run
=======================================================================
      Region: R 2:34.80  20/02/2011  Abbey Rockliff, Ku-ring-gai       
       State: S 2:33.00  20/03/2011  Abbey Rockliff, Ku-Ring-Gai       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20790 Lily Dunne             Manly Warringah        2:54.10        
  2  1469 Katelyn Thorin Dem     Ku-Ring-Gai            2:56.62        
  3 14310 Anna Wegener           Cherrybrook            2:57.25        
  4 21068 Chloe Peaper           Manly Warringah        2:57.78        
  5 22577 Evie Moore-Mulcahy     Northern Districts     3:00.38        
  6  1416 Isabelle Lau           Ku-Ring-Gai            3:05.70        
  7 20591 Caitlin Butler         Manly Warringah        3:06.42        
  8 25592 Kira Ekers             Ryde                   3:09.24        
  9 25914 Skye Spiden            Ryde                   3:10.27        
 10  1519 Zoe Wallace            Ku-Ring-Gai            3:10.54        
 11 14477 Eloise Dagg            Cherrybrook            3:10.69        
 12 21380 Olivie Dlugocz         Mosman                 3:11.27        
 13 21511 Elizabeth Moore        Mosman                 3:12.04        
 14 22979 Ruby Mercer-witend     Northern Suburbs       3:15.10        
 15 22569 Dulcie Thompson        Northern Districts     3:24.12        
 -- 23483 Harper Robb-Jackso     Parramatta                 DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 104  Boys U 8 - 700 Metre Run Pack Start
=======================================================================
      Region: R 2:17.40  2001        Alex Pettigrew, Hornsby District  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20680 Hudson McGregor        Manly Warringah        2:27.88        
  2 20749 Felix Rigby            Manly Warringah        2:28.65        
  3 23087 Henry Wilkin-Smith     Northern Suburbs       2:29.28        
  4 22840 Matthew Balcombe       Northern Suburbs       2:30.15        
  5 20918 Edward Gillett         Manly Warringah        2:34.74        
  6 14308 Archie Gulczynski      Cherrybrook            2:38.88        
  7 22245 Ryan Song              Nth Rocks Carlin       2:39.31        
  8 22637 Riley Daley            Northern Districts     2:39.92        
  9 18813 Ethan Carlton          Hornsby                2:47.91        
 10  1456 Harrison Hughes        Ku-Ring-Gai            2:48.88        
 11  1437 Tommy Kay              Ku-Ring-Gai            2:49.30        
 12 25600 Enoch Wolfson          Ryde                   2:50.67        
 13 14475 Morgan Dagg            Cherrybrook            2:51.53        
 14 22646 James Yao              Northern Districts     2:52.67        
 -- 22303 Dylan Lin              Nth Rocks Carlin           DNS        
 --  1370 Nicolas James-Tayl     Ku-Ring-Gai                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:18 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 103  Girls U 8 - 700 Metre Run Pack Start
=======================================================================
      Region: R 2:20.20  28/02/2010  Abbey Rockliff, Ku-ring-gai       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 21498 Aurelia Stewart        Mosman                 2:33.94        
  2 20766 Lucy Turner            Manly Warringah        2:37.65        
  3 23168 Stella Wade            Northern Suburbs       2:38.36        
  4 20629 Evelyn Vale            Manly Warringah        2:38.94        
  5 20904 Amelia Berry           Manly Warringah        2:48.41        
  6 22558 Stephanie Ross         Northern Districts     2:51.64        
  7 23028 Jessica Robinson       Northern Suburbs       2:57.14        
  8 21554 Gisele Camus           Mosman                 2:57.50        
  9  1222 Charlotte Newton       Ku-Ring-Gai            3:03.26        
 10 20598 Jessica Wood           Manly Warringah        3:06.62        
 11  1460 Georgia Loveday        Ku-Ring-Gai            3:09.65        
 -- 22317 Jacqueline Zhang       Nth Rocks Carlin           DNS        
 -- 14233 Ruby Haskins           Cherrybrook                DNS        
 -- 20688 Josephine Han          Manly Warringah            DNS        
 -- 23201 Laura Bosly            Northern Suburbs           DNS        
 -- 23335 Casey Fowler           Parramatta                 DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 22  Boys U 17 - 300 Metre Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 38.34  9/02/2019   Thomas Hunt, Northern Suburbs       
       State: S 37.14  18/03/2017  Sebastien Moir, South Eastern       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22927 Matthew Hunt           Northern Suburbs         40.70        
  2 22947 Julian Lee             Northern Suburbs         40.80        
  3 14335 Lachlan Dewar          Cherrybrook              42.09        
  4 20682 Gauthier Sanchez       Manly Warringah          42.40        
  5 23278 Lachlan Roberts        Parramatta               42.85        
  6 25825 Thomas Ralph           Ryde                     44.85        
 -- 22278 Nicholas Woodhouse     Nth Rocks Carlin           DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:15 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 21  Girls U 17 - 300 Metre Hurdles (76cm)
==========================================================================
      Region: R 45.69  9/02/2019   Annika Lynch, Northern Suburbs         
       State: S 42.35  16/03/2019  Tiahna Skelton, Wallsend RSL           
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 20694 Talia Kupceric         Manly Warringah          44.22R  2       
  2 20650 Lucy Scholtens         Manly Warringah          45.54R  2       
  3  1252 Eva Bates              Ku-Ring-Gai              47.18   2       
  4  1598 Charlotte Greatrex     Ku-Ring-Gai              47.63   2       
  5 25701 Kaitlyn Martin         Ryde                     49.43   2       
  6 22920 Lucy Hill              Northern Suburbs         49.75   2       
  7 25923 Annabel Macdonald      Ryde                     49.94   2       
  8 23317 Chloe Krklinski        Parramatta               53.52   1       
 -- 25979 Sarah Kuang            Ryde                       DNS   1       
 -- 25746 Mikayla Kelleher       Ryde                       DNS   1       

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 20  Boys U 15 - 300 Metre Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 40.28  11/02/2017  Thomas Hunt, Northern Suburbs       
       State: S 38.92  18/03/2017  Thomas Hunt, Northern Suburbs       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20771 Leo Brown              Manly Warringah          43.69        
  2 14275 Marco Boccaletti       Cherrybrook              46.01        
  3 20586 Jannik McErlane        Manly Warringah          46.27        
  4 18861 Mackenzie Goonan       Hornsby                  46.33        
  5 14300 Bronsen Brown          Cherrybrook              48.91        
  6 14392 Aarya Satheesh         Cherrybrook              49.47        
  7 22299 Max Byrnes             Nth Rocks Carlin         49.64        
 -- 18730 Nathanael Ramsay       Hornsby                    DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 19  Girls U 15 - 300 Metre Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 45.44  17/02/2018  Isabella Guthrie, Northern Distric  
       State: S 44.10  24/03/2018  Isabella Guthrie, Northern Districts
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 14420 Madison Mitchell       Cherrybrook              48.26        
  2 14213 Sarah-anne Koot        Cherrybrook              48.37        
  3 22370 Caitlin Brennan        Nth Rocks Carlin         50.43        
  4  1171 Veda Arabolu           Ku-Ring-Gai              52.16        
  5 22932 Sacha Jones            Northern Suburbs         53.81        
  6 14146 Rachel Price           Cherrybrook              55.97        
 -- 25833 Alicia Leggatt         Ryde                       DNS        
 -- 23207 Hannah Sacco           Northern Suburbs           DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 18  Boys U 14 - 200 Metre Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 24.60  16/02/2008  Nicholas Hough, Hills District      
       State: S 24.64  15/03/2008  Nicholas Hough, Hills District      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22911 Andres Hampel          Northern Suburbs         27.62        
  2 22337 Lewis Wong             Nth Rocks Carlin         30.19        
  3  1131 Sam Kay                Ku-Ring-Gai              30.67        
  4 20742 William Carter         Manly Warringah          31.18        
  5 20664 Oliver Sanbrook        Manly Warringah          31.95        
  6 23060 Ethan Temelkovski      Northern Suburbs         32.63        
  7 14272 Zenith Duggal          Cherrybrook              34.22        
 -- 21028 Nile Sturzaker         Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:15 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 17  Girls U 14 - 200 Metre Hurdles (76cm)
==========================================================================
      Region: R 27.58  17/02/2018  Annika Lynch, Northern Suburbs         
       State: S 27.04  18/03/2006  Carly Rodger, Port Hacking             
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 20736 Grace Townsend         Manly Warringah          29.27   2       
  2 22980 Catherine Mikan        Northern Suburbs         30.03   2       
  3 22849 Annika Boys            Northern Suburbs         31.01   2       
  4 14299 Caitlin Russell        Cherrybrook              31.44   2       
  5 25669 Zara Pawsey            Ryde                     32.25   2       
  6 22236 Lani Khiroya           Nth Rocks Carlin         32.37   2       
  7 25809 Charlotte Nagle        Ryde                     32.61   2       
  8 23072 Akari Vanderwolf       Northern Suburbs         34.49   1       
  9 22963 Gabriela Marczyk       Northern Suburbs         34.61   2       
 10 21572 Jojo Pike              Mosman                   34.62   1       
 11 22550 Elizabeth Toynbee      Northern Districts       38.28   1       

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:15 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 16  Boys U 13 - 200 Metre Hurdles (68cm)
==========================================================================
      Region: R 26.40  18/02/2006  Kane Thompson, Manly Warringah         
       State: S 26.21  19/03/2011  Jarrod Cullen, Canterbury              
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 22885 Zak Evans              Northern Suburbs         29.34   2       
  2 14198 Samuel Price           Cherrybrook              30.10   2       
  3 25799 Daniel Cox             Ryde                     30.53   2       
  4 20916 Alberto Jordan         Manly Warringah          31.43   2       
  5 22959 Jude Lumley            Northern Suburbs         33.09   2       
  6 20953 Isaac Lill             Manly Warringah          33.24   2       
  7 22893 Benjamin Frantz        Northern Suburbs         34.83   1       
  8 23399 Joshua Leggatt         Parramatta               36.55   1       
  9 25601 Moses Wolfson          Ryde                     37.17   1       

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:15 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 15  Girls U 13 - 200 Metre Hurdles (68cm)
==========================================================================
      Region: R 28.00  1991        B Smith, Winston Hills                 
       State: S 27.56  24/03/2018  Chantelle Barnard, Campbelltown Collegi
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 22848 Erin Blayney           Northern Suburbs         30.50   2       
  2 18754 Eden Herring           Hornsby                  32.64   2       
  3 22632 Kyrah McMahon          Northern Districts       33.87   2       
  4 18775 Catherine Tang         Hornsby                  34.37   2       
  5 20619 Ava Prentice           Manly Warringah          34.88   2       
  6 22857 Annabelle Twyman       Northern Suburbs         35.21   1       
  7 23279 Chiara Ewing           Parramatta               36.98   1       
  8 22778 Chloe Steptoe          Northern Districts       37.81   1       
  9 25735 Isla Anderson          Ryde                     37.92   1       
 10 23107 Ella Drinkwater        Northern Suburbs         38.51   2       
 11 22411 Luojia Tang            Nth Rocks Carlin         41.58   1       
 -- 23202 Tsi Shan Chong         Northern Suburbs           DNS   2       
 -- 22363 Carys Byrnes           Nth Rocks Carlin           DNS   2       

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 180  Boys U 17 - 110 Metre Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 14.38  17/02/2013  Bryce Collins, Northern Suburbs     
       State: S 13.60  25/03/2018  William Humberstone, Port Hacking   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22947 Julian Lee             Northern Suburbs         15.01        
  2 22927 Matthew Hunt           Northern Suburbs         15.12        
  3 20682 Gauthier Sanchez       Manly Warringah          15.69        
  4 23074 Evan Venning           Northern Suburbs         16.13        
  5 25825 Thomas Ralph           Ryde                     17.81        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 179  Girls U 17 - 100 Metre Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 14.00  19/02/2012  Melissa Farrington, Northern Suburbs
       State: S 13.87  21/03/2010  Michelle Jenneke, Cherrybrook       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20694 Talia Kupceric         Manly Warringah          15.06        
  2  1598 Charlotte Greatrex     Ku-Ring-Gai              16.34        
  3 22920 Lucy Hill              Northern Suburbs         16.62        
  4  1252 Eva Bates              Ku-Ring-Gai              16.99        
  5 25746 Mikayla Kelleher       Ryde                     17.42        
  6 23317 Chloe Krklinski        Parramatta               18.16        
 -- 20773 Maya Tedder            Manly Warringah            DNS        
 -- 14163 Nikki McCrostie        Cherrybrook                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 178  Boys U 15 - 100 Metre Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 12.70  22/02/2009  Nicholas Hough, Hills District      
       State: S 12.64  22/03/2009  Nicholas Hough, Hills District      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20771 Leo Brown              Manly Warringah          15.16        
  2 14275 Marco Boccaletti       Cherrybrook              16.58        
  3 22615 Kalan Harding          Northern Districts       17.17        
  4 22331 Isaac Wong             Nth Rocks Carlin         17.31        
  5 22299 Max Byrnes             Nth Rocks Carlin         17.64        
 -- 14392 Aarya Satheesh         Cherrybrook                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 177  Girls U 15 - 90 Metre Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 12.90  28/02/2010  Melissa Farrington, Northern Suburbs
       State: S 12.44  3/03/2007   Carly Rodger, Port Hacking          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 14213 Sarah-anne Koot        Cherrybrook              14.35        
  2 14420 Madison Mitchell       Cherrybrook              15.11        
  3  1171 Veda Arabolu           Ku-Ring-Gai              16.52        
  4  1175 Summer Sivaraj         Ku-Ring-Gai              17.12        
  5 22189 Hariclia Leah Kolo     Nth Rocks Carlin         18.52        
  6 22361 Anesha Busingye        Nth Rocks Carlin         18.55        
  7 14146 Rachel Price           Cherrybrook              18.69        
  8 18868 Leila Broadley         Hornsby                  18.97        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 176  Boys U 14 - 90 Metre Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 11.90  17/02/2008  Nicholas Hough, Hills District      
       State: S 12.04  16/03/2008  Nicholas Hough, Hills District      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22911 Andres Hampel          Northern Suburbs         13.59        
  2 22337 Lewis Wong             Nth Rocks Carlin         16.31        
  3 21772 Chase Burrows          Mosman                   16.47        
  4 25720 James Woods            Ryde                     16.52        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 175  Girls U 14 - 80 Metre Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 12.20  2002        Marissa Ward, Northern Suburbs      
       State: S 11.94  19/03/2006  Carly Rodger, Port Hacking          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22980 Catherine Mikan        Northern Suburbs         13.18        
  2 20736 Grace Townsend         Manly Warringah          13.24        
  3 20693 Sienna Kupceric        Manly Warringah          13.75        
  4  1278 Gemma McIntosh         Ku-Ring-Gai              13.90        
  5 25669 Zara Pawsey            Ryde                     13.91        
  6 22849 Annika Boys            Northern Suburbs         13.92        
  7 22236 Lani Khiroya           Nth Rocks Carlin         14.35        
  7 22963 Gabriela Marczyk       Northern Suburbs         14.35        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 174  Boys U 13 - 80 Metre Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 12.00  5/02/2006   Kane Thompson, Manly Warringah      
       State: S 12.04  16/03/1997  Ahmed Abou-Mahmoud, Winston Hills   
       State: S 12.04  19/03/2000  Ross Roberts, Gosford               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22885 Zak Evans              Northern Suburbs         12.81        
  2  1358 Jake Fourie            Ku-Ring-Gai              13.00        
  3 14198 Samuel Price           Cherrybrook              13.55        
  4 25799 Daniel Cox             Ryde                     14.15        
  5 21473 Jeffrey Benoliel       Mosman                   14.57        
  6 22959 Jude Lumley            Northern Suburbs         14.71        
  7 20953 Isaac Lill             Manly Warringah          15.40        
  8 18746 Luke Photios           Hornsby                  15.48        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 173  Girls U 13 - 80 Metre Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 12.26  15/02/2015  Mia Hemsworth, Ku-Ring-Gai          
       State: S 12.26  15/02/2015  Mia Hemsworth, Ku-Ring-Gai          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22848 Erin Blayney           Northern Suburbs         12.98        
  2 18754 Eden Herring           Hornsby                  13.93        
  3 14231 Ruby Semaganda         Cherrybrook              14.76        
  4 23047 Reena Son              Northern Suburbs         15.11        
  5 22262 Princess Obi           Nth Rocks Carlin         16.00        
  6 22363 Carys Byrnes           Nth Rocks Carlin         16.05        
  7 22778 Chloe Steptoe          Northern Districts       18.81        
 -- 22632 Kyrah McMahon          Northern Districts         DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 172  Boys U 12 - 80 Metre Hurdles (68cm)
=======================================================================
      Region: R 13.82  16/02/2020  Dominic Lee, Northern Suburbs       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20585 Ethan McErlane         Manly Warringah          13.02R       
  2 23099 Davin Yap              Northern Suburbs         13.70R       
  3 22340 Henry O'Neil           Nth Rocks Carlin         14.45        
  4 20663 Kurt Sanbrook          Manly Warringah          15.20        
  5 21470 Toby Ward              Mosman                   15.30        
  6  1509 Dylan Ghali            Ku-Ring-Gai              15.72        
  7 20683 Siddh Mudaliar         Manly Warringah          17.15        
  8 22308 Marcus Wong            Nth Rocks Carlin         17.24        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 171  Girls U 12 - 80 Metre Hurdles (68cm)
=======================================================================
      Region: R 13.62  16/02/2020  Catherine Mikan, Northern Suburbs   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20806 Isla Maris             Manly Warringah          13.63        
  2  1455 Lily Hughes            Ku-Ring-Gai              14.65        
  3 21568 Millie Morrison        Mosman                   14.69        
  4 20692 Emily Kupceric         Manly Warringah          14.96        
  5  1372 Ava Grant              Ku-Ring-Gai              15.52        
  6 20735 Poppy J Fleet          Manly Warringah          15.66        
  7 14289 Laila Burkhardt        Cherrybrook              16.25        
 -- 21074 Tara Elizabeth Hen     Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 170  Boys U 11 - 80 Metre Hurdles (60cm)
=======================================================================
      Region: R 13.42  16/02/2020  Zak Evans, Northern Suburbs         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20869 Taten Rogers           Manly Warringah          12.99R       
  2 20764 Kornchawal Benolie     Manly Warringah          13.36R       
  3 22981 James Mikan            Northern Suburbs         13.46        
  4 20622 James Atkins           Manly Warringah          13.51        
  5 22888 Kyan Seale             Northern Suburbs         13.63        
  6 18767 Daniel Sims            Hornsby                  14.79        
  7 23394 Benjamin Bowrey        Parramatta               14.91        
  8  1197 Rhys Duncan            Ku-Ring-Gai              15.71        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 169  Girls U 11 - 80 Metre Hurdles (60cm)
=======================================================================
      Region: R 13.97  16/02/2020  Erin Blayney, Northern Suburbs      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 25724 Jacqueline Pawsey      Ryde                     14.14        
  2 20623 Gracie Atkins          Manly Warringah          14.60        
  3 23038 Lucia Schnell          Northern Suburbs         14.98        
  4  1317 Catherine Halgreen     Ku-Ring-Gai              15.15        
  5 14264 Michiko Paul           Cherrybrook              15.53        
  6 22676 Sophia Cottrell        Northern Districts       16.12        
  7 18809 Amy Campbell           Hornsby                  16.13        
  8 20646 Piper O'Sullivan       Manly Warringah          16.21        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 32  Boys U 10 - 60 Metre Hurdles (60cm)
=======================================================================
      Region: R  9.70  2005        Sam Mete, Ku-ring-gai               
       State: S  9.74  16/03/2002  Sean Potter, Macquarie Shores       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20679 Emerson Ayres          Manly Warringah          11.03        
  2 20643 Toby Creelman          Manly Warringah          11.29        
  3 23412 Jackson Aiken          Parramatta               11.30        
  4 21531 Charlie Baird-Petr     Mosman                   11.44        
  5 25745 Mitchell Cox           Ryde                     11.82        
  6 25794 Daniel Pulfer          Ryde                     11.95        
  7 14215 Ryan Maher             Cherrybrook              12.02        
  8 20846 Taj Biddlecombe        Manly Warringah          13.41        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 31  Girls U 10 - 60 Metre Hurdles (60cm)
=======================================================================
      Region: R 10.00  27/02/2010  Tiana Jaber, Kings Langley          
       State: S  9.78  24/03/2018  Tammin Lampret, Port Hacking        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1189 Manvi Arabolu          Ku-Ring-Gai              11.03        
  2 21558 Lucy Whitehead         Mosman                   11.59        
  3  1477 Sophie Mair            Ku-Ring-Gai              12.19        
  4 18805 Grace Carlton          Hornsby                  12.36        
  5 22596 Hannah Dawson          Northern Districts       12.39        
  6 20980 Tyler Taba             Manly Warringah          12.60        
  7 23204 Mikayli King           Northern Suburbs         13.01        
  8 21021 Madison Gatfield-D     Manly Warringah          13.26        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 30  Boys U 9 - 60 Metre Hurdles (45cm)
=======================================================================
      Region: R  9.30  1999        Joshua Mulligan, Gosford            
       State: S  9.54  21/02/1999  Joshua Mulligan, Gosford            
       State: S  9.54  21/03/2009  Rory Barkley, Northern Suburbs      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20670 Jake Maillet           Manly Warringah          11.42        
  2  1198 Reuben Hanly           Ku-Ring-Gai              11.64        
  3 21471 Toby Uys               Mosman                   11.72        
  4 14460 Andre Liyanage         Cherrybrook              11.78        
  5 14350 Lachlan Vercoe         Cherrybrook              11.91        
  5  1205 Daniel Hanuska         Ku-Ring-Gai              11.91        
  7  1179 Mitchell Harris        Ku-Ring-Gai              12.28        
  8 23023 Liam Reville           Northern Suburbs         12.51        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:15 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 29  Girls U 9 - 60 Metre Hurdles (45cm)
=======================================================================
      Region: R 10.20  1995        A Hamilton, Northern Suburbs        
       State: S  9.84  21/02/2009  Chyna Tavai-Willams, Bankstown Sport
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20671 Phoebe Dobson          Manly Warringah          11.52        
  2 20580 Eloise Knorr           Manly Warringah          11.67        
  3 30848 Eliza Bosnic           Ryde                     11.72        
  4  1311 Zoe Rudolph            Ku-Ring-Gai              11.84        
  5 25810 Charlotte Fraser       Ryde                     11.92        
  6 18728 Samantha Campbell      Hornsby                  12.17        
  7 20592 Keira Collins          Manly Warringah          12.29        
  8 20937 Lucy Wilson            Manly Warringah          12.36        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 28  Boys U 8 - 60 Metre Hurdles (45cm)
=======================================================================
      Region: R 10.50  2001        Alexander Pettigrew, Hornsby Distric
       State: S 10.63  15/02/2014  Jesse Ingleton, Camden              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22837 Liam Baird             Northern Suburbs         11.46        
  2 20995 Finn Sorbara           Manly Warringah          11.54        
  3 22604 Ethan Dawson           Northern Districts       11.75        
  4 21598 Flynn Scrivener        Mosman                   11.78        
  5 20691 Levi Patra             Manly Warringah          11.82        
  6 20918 Edward Gillett         Manly Warringah          11.94        
  7 25740 Archer Griffiths       Ryde                     12.74        
  8 22891 Nicholas Fijan         Northern Suburbs         12.94        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 27  Girls U 8 - 60 Metre Hurdles (45cm)
=======================================================================
      Region: R 10.90  1994        Bree Donnelly, Manly Warringah      
       State: S 10.92  30/01/2016  Tammin Lampret, Port Hacking        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22822 Sierra Seale           Northern Suburbs         11.30        
  2 21604 Isla Cleland           Mosman                   12.47        
  3 20766 Lucy Turner            Manly Warringah          12.55        
  4 21462 Sabella Sewell         Mosman                   13.05        
  5  1245 Georgia Chiang         Ku-Ring-Gai              13.06        
  6  1430 Anya Keshwara          Ku-Ring-Gai              13.08        
  7 25666 Zoey Marando           Ryde                     13.28        
  8 18864 Sophia Chammaa         Hornsby                  13.50        
  9 20629 Evelyn Vale            Manly Warringah          13.79        

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:15 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 58  Boys U 17 - 400 Metre Sprint
==========================================================================
      Region: R 49.75  16/02/2013  Bryce Collins, Northern Suburbs        
       State: S 48.09  17/03/2017  Tyler Gunn, Gosford                    
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1  1504 Lachlan Herbert        Ku-Ring-Gai              50.51   2       
  2 20939 Zachary Flynn          Manly Warringah          51.88   2       
  3 14336 Corey Dewar            Cherrybrook              51.94   2       
  4 20770 Lucas Hamill           Manly Warringah          53.85   2       
  5 14335 Lachlan Dewar          Cherrybrook              53.88   1       
  6  1523 Lynden Wiesenhaan      Ku-Ring-Gai              54.31   2       
  7 20682 Gauthier Sanchez       Manly Warringah          54.56   2       
  8 22927 Matthew Hunt           Northern Suburbs         55.75   1       
  9 20714 Cameron Nicholas       Manly Warringah          55.86   2       
 10 20551 Charlie Bowtell        Manly Warringah          55.92   1       
 11 21716 Hans Heuer             Mosman                   57.20   1       
 12 23366 Samuel Moore           Parramatta             1:02.73   1       
 -- 20923 Oliver Gibbs           Manly Warringah            DNS   2       
 -- 14347 Thomas Shannon         Cherrybrook                DNS   1       

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:15 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 57  Girls U 17 - 400 Metre Sprint
==========================================================================
      Region: R 57.54  13/02/2016  Rowena Craker, Manly Warringah         
       State: S 55.25  24/03/2018  Caitlin Ferrier, Kurrajong Bilpin      
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1  1252 Eva Bates              Ku-Ring-Gai            1:02.15   2       
  2 25701 Kaitlyn Martin         Ryde                   1:03.04   2       
  3 18789 Bella Kachel           Hornsby                1:03.99   2       
  4  1598 Charlotte Greatrex     Ku-Ring-Gai            1:04.61   2       
  5 22586 Sarah Hughes-Narbo     Northern Districts     1:06.72   2       
  6 22955 Jasmine Lowe           Northern Suburbs       1:07.68   1       
  7 25801 Elysha Pawsey          Ryde                   1:08.25   1       
  8 22405 Alyssa Khaw            Nth Rocks Carlin       1:08.48   1       
  9 23350 Emma Thomas            Parramatta             1:09.15   1       
 10  1276 Olivia Lee-Jackson     Ku-Ring-Gai            1:18.99   2       
 -- 25923 Annabel Macdonald      Ryde                       DNS   2       
 -- 25979 Sarah Kuang            Ryde                       DNS   1       
 -- 20922 Lara Williams          Manly Warringah            DNS   2       

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:15 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 56  Boys U 15 - 400 Metre Sprint
==========================================================================
      Region: R 50.90  1991        James Robinson, Parramatta             
       State: S 49.64  15/03/1997  David Geddes, Manly Warringah          
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 18730 Nathanael Ramsay       Hornsby                  55.65   1       
  2 20552 Michael Godden         Manly Warringah          55.91   1       
  3 23158 Liam Renshaw           Northern Suburbs         56.66   1       
  4 22333 Cody Burton            Nth Rocks Carlin         57.33   1       
  5 25651 Lucas Low              Ryde                   1:00.10   1       
  6 23288 Declan Bragg           Parramatta             1:00.83   1       
  7 20789 Orlando Grinbergs      Manly Warringah        1:01.16   1       
 -- 20586 Jannik McErlane        Manly Warringah            DNS   2       
 -- 20771 Leo Brown              Manly Warringah            DNS   2       
 -- 22606 Logan Shepherd         Northern Districts         DNS   2       
 -- 14392 Aarya Satheesh         Cherrybrook                DNS   2       
 -- 21025 Hunter Stark           Manly Warringah            DNS   2       

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:15 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 55  Girls U 15 - 400 Metre Sprint
==========================================================================
      Region: R 55.60  1996        Rosemary Hayward, Toukley              
       State: S 55.74  18/02/1996  Rosemary Hayward, Toukley              
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1  1186 Samara Bond            Ku-Ring-Gai              59.25   2       
  2 20871 Eve Simpson            Manly Warringah        1:01.40   2       
  3 14250 Rani Sharma            Cherrybrook            1:02.05   2       
  4 22370 Caitlin Brennan        Nth Rocks Carlin       1:04.29   2       
  5 14326 Olivia Moresi          Cherrybrook            1:05.58   2       
  6 20581 Freya Bouman           Manly Warringah        1:06.46   2       
  7 14420 Madison Mitchell       Cherrybrook            1:08.70   2       
  8 22932 Sacha Jones            Northern Suburbs       1:09.10   2       
 -- 14354 Caitlin Gurney         Cherrybrook                DNS   1       
 -- 23120 Ruby Perkins           Northern Suburbs           DNS   1       
 -- 22257 Gabriella Smart        Nth Rocks Carlin           DNS   1       
 -- 20945 Catrine Atherton       Manly Warringah            DNS   1       
 -- 14242 Isabella Fisher        Cherrybrook                DNS   1       
 -- 25833 Alicia Leggatt         Ryde                       DNS   1       

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:15 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 54  Boys U 14 - 400 Metre Sprint
==========================================================================
      Region: R 52.37  11/02/2017  Ewan Burns, Manly Warringah            
       State: S 50.97  23/03/2012  Jarrod Cullen, Canterbury              
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 25780 Aiden Wright           Ryde                     55.07   2       
  2 18702 Wol Albino             Hornsby                  55.50   2       
  3 23446 Sanderson Keyser       Parramatta             1:01.99   2       
  4 23272 Karanvir Singh         Parramatta             1:03.66   2       
  5 23482 Cooper Robb-Jackso     Parramatta             1:04.56   2       
  6 23415 Julian Gasparini       Parramatta             1:16.50   2       
 -- 25706 Joshua Smith           Ryde                       DNS   1       
 -- 23489 Evan Holman            Parramatta                 DNS   1       
 --  1131 Sam Kay                Ku-Ring-Gai                DNS   1       
 -- 19393 Alexander Marshall     Parramatta                 DNS   2       

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:15 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 53  Girls U 14 - 400 Metre Sprint
==========================================================================
      Region: R 56.20  1995        Rosemary Hayward, Toukley              
       State: S 56.02  23/03/2012  Molly Blakey, South Eastern            
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 20736 Grace Townsend         Manly Warringah        1:00.14   2       
  2 22997 Charlotte Odowd        Northern Suburbs       1:01.06   2       
  3 22849 Annika Boys            Northern Suburbs       1:03.67   2       
  4 20985 Kristina Prizmic       Manly Warringah        1:04.81   2       
  5 25669 Zara Pawsey            Ryde                   1:07.28   2       
  6 22614 Bronte Tonkin          Northern Districts     1:08.54   2       
  7 22601 Freya Tonkin           Northern Districts     1:11.10   2       
  8 14348 Caitlin Shannon        Cherrybrook            1:11.71   1       
  9 21572 Jojo Pike              Mosman                 1:13.16   1       
 -- 22550 Elizabeth Toynbee      Northern Districts         DNS   1       
 -- 21522 Adelaide Williams      Mosman                     DNS   2       

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:14 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 52  Boys U 13 - 400 Metre Sprint
==========================================================================
      Region: R 55.67  11/02/2017  Donovan Bradshaw, Cherrybrook          
       State: S 53.33  17/03/2017  Donovan Bradshaw, Cherrybrook          
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 23422 Thomas Aroyan          Parramatta               58.16   2       
  2 14327 Joel Moresi            Cherrybrook              58.43   2       
  3 21467 Riley Grant            Mosman                 1:02.21   2       
  4 20916 Alberto Jordan         Manly Warringah        1:03.50   2       
  5  1384 Gerhardus Burger       Ku-Ring-Gai            1:04.56   2       
  6  1194 Rian Conners           Ku-Ring-Gai            1:04.62   2       
  7 21490 Hugo Stewart           Mosman                 1:05.39   2       
  8 20866 Jacob Kimball          Manly Warringah        1:05.72   1       
  9 21630 Isaac Holt             Mosman                 1:08.55   1       
 10 31474 Antonio Calcarao       Northern Suburbs       1:10.44   1       
 11 18738 Manning Johnson        Hornsby                1:10.46   1       
 12 22893 Benjamin Frantz        Northern Suburbs       1:11.84   1       
 13 14423 Tyler Cansdale         Cherrybrook            1:12.21   1       
 14 20755 Max Figueira           Manly Warringah        1:13.18   1       
 -- 20897 Dylan Mortimer         Manly Warringah            DNS   2       
 -- 25768 Luke Moscos            Ryde                       DNS   1       

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:14 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 51  Girls U 13 - 400 Metre Sprint
==========================================================================
      Region: R 58.60  1994        Rosemary Hayward, Toukley              
       State: S 57.24  16/03/1986  Jo-anne Swan, Camden                   
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 14324 Hannah Storey          Cherrybrook            1:04.84   2       
  2 22695 Aniela Knight          Northern Districts     1:04.92   2       
  3 25702 Juliette Cooley        Ryde                   1:06.16   2       
  4  1229 Arabella Lewis         Ku-Ring-Gai            1:06.68   2       
  5 20630 Indianna Vale          Manly Warringah        1:08.10   2       
  6 20595 Freya Moore            Manly Warringah        1:10.34   2       
  7 25735 Isla Anderson          Ryde                   1:12.84   1       
  8 20567 Skye Blair             Manly Warringah        1:12.90   2       
  9 23047 Reena Son              Northern Suburbs       1:12.93   1       
 10 14174 Taylor Shandley        Cherrybrook            1:13.76   1       
 11 22262 Princess Obi           Nth Rocks Carlin       1:14.78   2       
 12 14168 Amy Maher              Cherrybrook            1:17.12   1       
 -- 20956 Sienna Thompson        Manly Warringah            DNS   1       
 -- 20619 Ava Prentice           Manly Warringah            DNS   1       
 -- 14216 Vinudi Jayaweera       Cherrybrook                DNS   1       

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:14 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 68  Boys U 12 - 400 Metre Sprint
==========================================================================
      Region: R 58.60  18/02/2006  Adam Harding, Hills District           
       State: S 56.88  18/03/2016  Donovan Bradshaw, Cherrybrook          
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1  1478 Hamish Webber          Ku-Ring-Gai            1:02.50   2       
  2 20947 Harvey Glanville       Manly Warringah        1:04.14   2       
  3 20884 Finn Bailey            Manly Warringah        1:05.23   2       
  4 23099 Davin Yap              Northern Suburbs       1:05.97   2       
  5 20853 Rio Grigg              Manly Warringah        1:06.93   2       
  6 20863 Andrew Guerin          Manly Warringah        1:08.63   2       
  7 21345 Mackenzie Willis       Mosman                 1:08.74   2       
  8 20618 Oscar Kee              Manly Warringah        1:08.78   1       
  9 21470 Toby Ward              Mosman                 1:10.11   2       
 10 22279 Nicholas Smart         Nth Rocks Carlin       1:12.21   1       
 11 20683 Siddh Mudaliar         Manly Warringah        1:17.80   1       
 -- 23419 Phoenix Deng           Parramatta                 DNS   1       
 -- 20972 Jack Maldonado         Manly Warringah            DNS   1       

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:14 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 67  Girls U 12 - 400 Metre Sprint
==========================================================================
      Region: R 59.87  17/02/2018  Lara Williams, Manly Warringah         
       State: S 57.74  21/02/1979  Nicole Leistenschneider, Manly Warringa
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 20558 Naomi Krajancic        Manly Warringah        1:02.53   2       
  2 20740 Maddison Ross          Manly Warringah        1:04.77   2       
  3  1183 Mia Hooton             Ku-Ring-Gai            1:05.52   2       
  4 20921 Eliza Williams         Manly Warringah        1:06.68   2       
  5 21437 Olivia Law             Mosman                 1:07.38   2       
  6 20813 Belinda Matthews       Manly Warringah        1:09.28   2       
  7  1408 Lily Horne             Ku-Ring-Gai            1:10.22   1       
  8 18706 Tara Gilkeson          Hornsby                1:11.05   1       
  9  1130 Jada Taylor            Ku-Ring-Gai            1:11.80   2       
 10 22855 Erin Campbell          Northern Suburbs       1:12.31   1       
 11  1219 Chelsea Forte          Ku-Ring-Gai            1:12.85   2       
 12 22227 Sophie Polkinghorn     Nth Rocks Carlin       1:17.03   1       
 13 22934 Isabella Jurdeczka     Northern Suburbs       1:22.55   1       
 14 22350 Annalise Boland        Nth Rocks Carlin       1:24.03   1       
 -- 25798 Emma Gorringe          Ryde                       DNS   1       

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:14 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 66  Boys U 11 - 400 Metre Sprint
==========================================================================
      Region: R 1:00.50  22/02/2004  Alexander Pettigrew, Parramatta      
       State: S   57.64  23/03/1979  Chris Newman, Queanbeyan             
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 20599 Jake Wood              Manly Warringah        1:04.54   2       
  2  1444 Thomas Vedris          Ku-Ring-Gai            1:04.67   2       
  3  1279 Max McIntosh           Ku-Ring-Gai            1:06.27   2       
  4 14234 Rohan Sharma           Cherrybrook            1:07.69   2       
  5 23192 Cristiano Calcarao     Northern Suburbs       1:08.36   2       
  6 20760 Oliver Trowell         Manly Warringah        1:08.44   2       
  7 22882 Thomas Eaton           Northern Suburbs       1:08.65   1       
  8 23394 Benjamin Bowrey        Parramatta             1:09.31   1       
  9 14189 Charithu De mel        Cherrybrook            1:09.83   2       
 10 25673 Xavier Mitchell        Ryde                   1:11.11   2       
 11 21443 Orlando Stewart        Mosman                 1:11.87   1       
 12 20803 Samuel Cook            Manly Warringah        1:12.25   1       
 13 20700 Parker Ball            Manly Warringah        1:13.85   1       
 14  1438 Archie Kay             Ku-Ring-Gai            1:14.88   1       
 15 18758 Joel Ramsay            Hornsby                1:15.98   1       
 16  1285 Benjamin Lew           Ku-Ring-Gai            1:17.56   1       

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:14 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 65  Girls U 11 - 400 Metre Sprint
==========================================================================
      Region: R 1:01.90  17/02/2008  Sara Marshall, Gosford               
       State: S 1:01.34  12/03/1978  Michelle Moroney, Bankstown          
       State: S 1:01.34  17/03/2001  Jacinta Doyle, Port Hacking          
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 20991 Willow Toll            Manly Warringah        1:08.22   2       
  2 21571 Alessandra McWilli     Mosman                 1:08.66   2       
  3 23167 Sienna Wade            Northern Suburbs       1:09.59   2       
  4 21517 Alexandra Bova         Mosman                 1:10.40   2       
  5 23354 Olivia Loring          Parramatta             1:13.07   2       
  6 20548 Pilard Shephard        Manly Warringah        1:15.00   2       
  7 14192 Ridhi Jasrotia         Cherrybrook            1:15.46   1       
  8 25661 MiaRose Everson        Ryde                   1:15.73   1       
  9 21000 Amelia Mandalinic      Manly Warringah        1:16.01   1       
 10 22551 Jennifer Toynbee       Northern Districts     1:18.63   1       
 11 14476 Sylvia Dagg            Cherrybrook            1:19.27   1       
 12  1173 Sophie Fowler          Ku-Ring-Gai            1:19.74   1       
 13 25770 Alexis Head            Ryde                   1:21.49   1       
 14  1338 Zayna Rashid           Ku-Ring-Gai            1:24.15   2       
 15 20579 Lauren Knorr           Manly Warringah        1:28.12   1       
 -- 22686 Ashya Mathews          Northern Districts         DNS   2       

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:14 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 64  Boys U 10 - 400 Metre Sprint
==========================================================================
      Region: R 1:02.50  27/02/2010  Tyler Gunn, Gosford                  
       State: S 1:01.34  16/03/2003  Alex Pettigrew, Parramatta           
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 20606 Isaac Robinson         Manly Warringah        1:07.51   2       
  2 20600 Alex Kinner            Manly Warringah        1:10.89   2       
  3 22964 Maksymilian Marczy     Northern Suburbs       1:12.25   2       
  4  1211 Oliver Waterford       Ku-Ring-Gai            1:13.09   2       
  5 20726 Hugo Condon            Manly Warringah        1:13.75   2       
  6  1530 James Xin              Ku-Ring-Gai            1:14.13   1       
  7  1213 Cohen Fallowfield      Ku-Ring-Gai            1:14.60   2       
  8 20745 Nathaniel Barrett      Manly Warringah        1:14.65   1       
  9  1202 Edward Allison         Ku-Ring-Gai            1:18.28   2       
 10 14215 Ryan Maher             Cherrybrook            1:18.95   1       
 11 22581 Tyler Cosier           Northern Districts     1:19.43   1       
 12 14375 Oliver Cox             Cherrybrook            1:22.33   1       
 13 22383 Bailey Williams        Nth Rocks Carlin       1:23.54   1       
 14 22466 Tejas Sankaran         Nth Rocks Carlin       1:27.32   1       
 -- 20679 Emerson Ayres          Manly Warringah            DNS   2       
 -- 22867 John Coutts            Northern Suburbs           DNS   1       

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:14 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 63  Girls U 10 - 400 Metre Sprint
==========================================================================
      Region: R 1:05.60  1991        Rosemary Hayward, Wyong              
       State: S 1:03.84  15/03/2003  Paige Fenech, Albion Park            
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 22596 Hannah Dawson          Northern Districts     1:10.82   2       
  2 21481 Hana Horii             Mosman                 1:13.14   2       
  3 23216 Meredith Lee           Northern Suburbs       1:13.37   2       
  4 18824 Juliet Erickson        Hornsby                1:15.31   2       
  5  1281 Ashley Temple          Ku-Ring-Gai            1:15.32   2       
  6 23151 Fleur Motteram         Northern Suburbs       1:15.72   1       
  7 20626 Valerie Pickup         Manly Warringah        1:16.22   2       
  8  1262 Zara Denney            Ku-Ring-Gai            1:17.88   2       
  9 20702 Claudia Patfield       Manly Warringah        1:18.12   2       
 10 14214 Scarlett Harris        Cherrybrook            1:18.91   1       
 11 21558 Lucy Whitehead         Mosman                 1:18.93   1       
 12  1226 Charlotte Barnsley     Ku-Ring-Gai            1:19.02   1       
 13 25877 Yazmyn Buonocore       Ryde                   1:21.50   1       
 14  1259 Madeleine Burnett      Ku-Ring-Gai            1:21.70   1       
 15 22265 Peyton Beerling        Nth Rocks Carlin       1:28.08   1       
 16 22217 Tiana Wang             Nth Rocks Carlin       1:28.52   1       

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:14 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 62  Boys U 9 - 400 Metre Sprint
==========================================================================
      Region: R 1:05.30  2002        Alexander Pettigrew, Hornsby District
       State: S 1:04.40  23/03/1975  Glen Murgatroyd, Campbelltown        
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 20534 Lewis McNaughtan       Manly Warringah        1:11.99   2       
  2  1241 Brody Johnson          Ku-Ring-Gai            1:13.77   2       
  3 18774 James Bissaker         Hornsby                1:13.85   2       
  4 20954 Jimmy Keating          Manly Warringah        1:15.43   2       
  5 22868 Flynn Cox-Gallaghe     Northern Suburbs       1:18.34   1       
  6 22894 Oliver Fratini         Northern Suburbs       1:18.41   1       
  7 21440 Peter Phillipou        Mosman                 1:18.78   1       
  8 20710 Flynn Jauncey          Manly Warringah        1:19.61   2       
  9 22985 Sam Moody              Northern Suburbs       1:19.69   1       
 10 14247 Hugh Giffin            Cherrybrook            1:20.75   1       
 11 18795 Henry Davis            Hornsby                1:21.91   2       
 12 20546 Tomasi Lowe            Manly Warringah        1:22.08   1       
 13  1305 Kyle Daniell           Ku-Ring-Gai            1:22.21   1       
 14 14325 Finn Leivesley         Cherrybrook            1:23.53   2       
 15 25573 Mitchell McGregor      Ryde                   1:28.83   1       
 -- 21513 Edward Sharp           Mosman                     DNS   2       

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:14 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 61  Girls U 9 - 400 Metre Sprint
==========================================================================
      Region: R 1:09.63  15/02/2014  Brianna Worsfold, Ku-Ring-Gai        
       State: S 1:06.64  24/03/1990  Rosemary Hayward, Wyong              
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 20959 Amity Batchler         Manly Warringah        1:14.77   2       
  2 22577 Evie Moore-Mulcahy     Northern Districts     1:15.72   2       
  3  1469 Katelyn Thorin Dem     Ku-Ring-Gai            1:16.85   2       
  4  1231 Camilla Roderick       Ku-Ring-Gai            1:19.87   2       
  5 20591 Caitlin Butler         Manly Warringah        1:20.77   2       
  6 21041 Freya Tilling          Manly Warringah        1:23.40   2       
  7 21511 Elizabeth Moore        Mosman                 1:23.85   2       
  8 22979 Ruby Mercer-witend     Northern Suburbs       1:24.35   1       
  9 25914 Skye Spiden            Ryde                   1:25.15   1       
 10 20778 Hope Hurley-Eckhar     Manly Warringah        1:26.10   1       
 11 25592 Kira Ekers             Ryde                   1:26.33   1       
 12 14477 Eloise Dagg            Cherrybrook            1:26.53   1       
 13 20708 Anieke Coetsee         Manly Warringah        1:27.50   1       
 14 22569 Dulcie Thompson        Northern Districts     1:28.03   2       
 15 14209 Aliya Khan             Cherrybrook            1:29.48   1       
 -- 23019 Ava Rathore            Northern Suburbs           DNS   1       

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:17 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 60  Boys U 8 - 400 Metre Sprint
==========================================================================
      Region: R 1:09.70  2001        Alexander Pettigrew, Hornsby District
       State: S 1:07.94  23/03/1975  David Misson, Randwick Botany        
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 20680 Hudson McGregor        Manly Warringah        1:15.65   2       
  2 22840 Matthew Balcombe       Northern Suburbs       1:17.14   2       
  3 25858 Dara Curley            Ryde                   1:17.45   2       
  4 14308 Archie Gulczynski      Cherrybrook            1:18.50   2       
  5 20918 Edward Gillett         Manly Warringah        1:18.54   2       
  6 22637 Riley Daley            Northern Districts     1:20.08   1       
  7 21598 Flynn Scrivener        Mosman                 1:20.55   1       
  8 22604 Ethan Dawson           Northern Districts     1:20.70   2       
  9  1370 Nicolas James-Tayl     Ku-Ring-Gai            1:22.23   1       
 10 22245 Ryan Song              Nth Rocks Carlin       1:22.75   1       
 11  1235 Hamish Skeates         Ku-Ring-Gai            1:22.84   2       
 12 21363 Angus Robertson        Mosman                 1:24.41   1       
 13 22275 Joshua Loudon          Nth Rocks Carlin       1:24.81   1       
 14 18813 Ethan Carlton          Hornsby                1:24.94   1       
 15 21011 Roman Crouch           Manly Warringah        1:27.93   2       
 16 25795 Ethan Bourne           Ryde                   1:28.45   1       

 North East Metropolitan Zone Team                    13/02/2022 - 5:17 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 59  Girls U 8 - 400 Metre Sprint
==========================================================================
      Region: R 1:13.90  2002        Courtney Cross, Hornsby District     
       State: S 1:11.44  21/03/1981  Jo-anne Swan, Camden                 
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 20688 Josephine Han          Manly Warringah        1:15.49   2       
  2 23168 Stella Wade            Northern Suburbs       1:20.26   2       
  3 25748 Indiana Mitchell       Ryde                   1:22.43   2       
  4 20904 Amelia Berry           Manly Warringah        1:22.50   2       
  5 22558 Stephanie Ross         Northern Districts     1:24.62   2       
  6 20629 Evelyn Vale            Manly Warringah        1:24.97   2       
  7 21554 Gisele Camus           Mosman                 1:29.59   1       
  8  1222 Charlotte Newton       Ku-Ring-Gai            1:32.27   2       
  9 21462 Sabella Sewell         Mosman                 1:32.45   1       
 10  1460 Georgia Loveday        Ku-Ring-Gai            1:35.50   1       
 -- 21503 Kaiya Smith            Mosman                     DNS   1       
 -- 23028 Jessica Robinson       Northern Suburbs           DNS   1       
 -- 14233 Ruby Haskins           Cherrybrook                DNS   1       
 -- 14297 Jude Alkhateeb         Cherrybrook                DNS   2       
 -- 22317 Jacqueline Zhang       Nth Rocks Carlin           DNS   1       
 -- 23335 Casey Fowler           Parramatta                 DNS   1       

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 224  Boys U 17 - 200 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 22.64  17/02/2013  Joshua Swan, MOSMAN                 
       State: S 21.32  19/03/2017  Yadin Ngeng, Bankstown Sports       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1504 Lachlan Herbert        Ku-Ring-Gai              22.86        
  2 22318 Jacob Taylor           Nth Rocks Carlin         23.04        
  3 20939 Zachary Flynn          Manly Warringah          23.83        
  4 21530 Charlie Moriarty       Mosman                   24.11        
  5 14335 Lachlan Dewar          Cherrybrook              24.16        
  6  1523 Lynden Wiesenhaan      Ku-Ring-Gai              24.57        
  7 22947 Julian Lee             Northern Suburbs         24.62        
 -- 20923 Oliver Gibbs           Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 223  Girls U 17 - 200 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 25.30  16/02/2014  Ruby Ritchie, Manly Warringah       
       State: S 24.08  25/03/2018  Caitlin Ferrier, Kurrajong Bilpin   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20650 Lucy Scholtens         Manly Warringah          25.81        
  2 20604 Phoebe Berglund        Manly Warringah          27.15        
  3  1292 Inge Ackland           Ku-Ring-Gai              27.63        
  4 25701 Kaitlyn Martin         Ryde                     27.86        
  5 22955 Jasmine Lowe           Northern Suburbs         28.02        
  6 18789 Bella Kachel           Hornsby                  28.70        
  7 22301 Jenah Patel            Nth Rocks Carlin         29.16        
  8 23461 Jessica Anand          Parramatta               29.38        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 222  Boys U 15 - 200 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 21.50  22/02/2009  Nicholas Hough, Hills District      
       State: S 21.74  22/02/2009  Nicholas Hough, Hills District      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1511 Dylan Hall             Ku-Ring-Gai              23.00        
  2  1291 Lars Ackland           Ku-Ring-Gai              24.43        
  3 18730 Nathanael Ramsay       Hornsby                  25.06        
  4 21025 Hunter Stark           Manly Warringah          25.27        
  5 25718 Owen Chandler          Ryde                     25.85        
  6 30102 Jaykay Rauqe           Ryde                     26.18        
  7 20586 Jannik McErlane        Manly Warringah          26.33        
  8 14275 Marco Boccaletti       Cherrybrook              27.98        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 221  Girls U 15 - 200 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 25.20  1998        Jana Pittman, Parramatta            
       State: S 24.24  20/03/2005  Olivia Tauro, Kurri Kurri           
       State: S 24.24  22/02/2009  Ella Nelson, Sutherland             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1186 Samara Bond            Ku-Ring-Gai              26.00        
  2 20649 Matilda Vial           Manly Warringah          26.26        
  3 21449 Sofia Fedirchuk        Mosman                   26.34        
  4  1332 Maia Madden Khan       Ku-Ring-Gai              26.92        
  5 20871 Eve Simpson            Manly Warringah          27.49        
  6 20596 Tara Hollyoak          Manly Warringah          28.24        
  7 14420 Madison Mitchell       Cherrybrook              28.38        
  8 20729 Eve Rothwell           Manly Warringah          28.59        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 220  Boys U 14 - 200 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 22.90  17/02/2008  Nicholas Hough, Hills District      
       State: S 22.64  19/02/2006  Luke Hamer, St George               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22911 Andres Hampel          Northern Suburbs         24.73        
  2 18702 Wol Albino             Hornsby                  24.84        
  3 25706 Joshua Smith           Ryde                     24.97        
  4 25780 Aiden Wright           Ryde                     25.61        
  5 22875 Hugo Doak              Northern Suburbs         26.43        
  6 18729 Sam Ive                Hornsby                  27.09        
  7  1242 Brodie Shearer         Ku-Ring-Gai              28.61        
 -- 22337 Lewis Wong             Nth Rocks Carlin           DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 219  Girls U 14 - 200 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 24.60  1995        Rosemary Hayward, Toukley           
       State: S 24.54  16/03/2008  Ella Nelson, Sutherland             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   499 Bronte Locane          Parramatta               26.48        
  2 14299 Caitlin Russell        Cherrybrook              27.30        
  3  1278 Gemma McIntosh         Ku-Ring-Gai              27.37        
  4 22980 Catherine Mikan        Northern Suburbs         28.14        
  5 30523 Amelia Steventon       Parramatta               28.18        
  6 22614 Bronte Tonkin          Northern Districts       28.86        
  7 25669 Zara Pawsey            Ryde                     29.83        
  8 22953 Isabella Longley       Northern Suburbs         30.07        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 218  Boys U 13 - 200 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 24.00  18/02/2007  Nicholas Hough, Hills District      
       State: S 23.34  18/03/2007  Nicholas Hough, Hills District      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 23422 Thomas Aroyan          Parramatta               26.40        
  2  1358 Jake Fourie            Ku-Ring-Gai              27.27        
  3 21467 Riley Grant            Mosman                   28.46        
  4 23190 Kai Zhe Tan            Northern Suburbs         28.66        
  5 21490 Hugo Stewart           Mosman                   28.78        
  6  1380 Lucas Tsui             Ku-Ring-Gai              29.15        
  7 23041 Matteo Shipman         Northern Suburbs         29.18        
  8  1194 Rian Conners           Ku-Ring-Gai              29.20        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 217  Girls U 13 - 200 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 25.80  1994        Rosemary Hayward, Toukley           
       State: S 24.96  19/03/2017  Alice Dixon, Northern Suburbs       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1545 Matilda Harrison       Ku-Ring-Gai              26.99        
  2  1229 Arabella Lewis         Ku-Ring-Gai              28.04        
  3 20791 Kaitlinn Dunne         Manly Warringah          28.60        
  4 20924 Lucinda Gibbs          Manly Warringah          28.91        
  5 20728 Tayah Rubes            Manly Warringah          29.02        
  6 14228 Sophie Durheim         Cherrybrook              29.16        
  7 22632 Kyrah McMahon          Northern Districts       29.44        
  8 25702 Juliette Cooley        Ryde                     29.71        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 216  Boys U 12 - 200 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 25.80  2005        Kane Thompson, Manly Warringah      
       State: S 24.43  25/03/2018  Rashid Kabba, Holroyd               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 23537 Sunny Steyn            Parramatta               27.82        
  2  1478 Hamish Webber          Ku-Ring-Gai              28.06        
  3 20947 Harvey Glanville       Manly Warringah          28.22        
  4 14252 Harry Wigham           Cherrybrook              28.68        
  5 22390 Hudson Keeping         Nth Rocks Carlin         29.35        
  6 20884 Finn Bailey            Manly Warringah          29.53        
  7 20618 Oscar Kee              Manly Warringah          29.94        
  8 20585 Ethan McErlane         Manly Warringah          30.26        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 215  Girls U 12 - 200 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 26.30  2005        Karlie Morton, Manly Warringah      
       State: S 25.69  25/03/2018  Chelsea Ezeoke, Wollongong City     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 23436 Clara Fetrie           Parramatta               27.98        
  2  1240 Amalia Bond            Ku-Ring-Gai              28.07        
  3 20558 Naomi Krajancic        Manly Warringah          28.36        
  4 20806 Isla Maris             Manly Warringah          28.69        
  5  1467 Hayley Loreto-Dick     Ku-Ring-Gai              29.40        
  6 18760 Liesel Walsh           Hornsby                  29.76        
  7 20792 Erin Dunne             Manly Warringah          30.52        
  8 22268 Evana Butler           Nth Rocks Carlin         32.22        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 214  Boys U 11 - 200 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 27.10  22/02/2004  Alexander Pettigrew, Parramatta     
       State: S 25.84  11/03/1978  Robert Stanford, Nepean             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1234 Callum Gilchrist       Ku-Ring-Gai              28.30        
  2  1444 Thomas Vedris          Ku-Ring-Gai              28.33        
  3 20648 Jake O'Sullivan        Manly Warringah          28.76        
  4 22888 Kyan Seale             Northern Suburbs         29.02        
  5 18674 Andy Rio               Hornsby                  29.25        
  6 20599 Jake Wood              Manly Warringah          29.39        
  7 25778 Liam Martin            Ryde                     30.01        
  8 25673 Xavier Mitchell        Ryde                     30.19        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 213  Girls U 11 - 200 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 27.50  1992        Rosemary Hayward, Toukley           
       State: S 26.12  19/03/2017  Chelsea Ezeoke, Albion Park         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20991 Willow Toll            Manly Warringah          30.50        
  2 21605 Lexi Hartigan          Mosman                   30.54        
  3 23517 Naduli kariyawasam     Parramatta               30.92        
  3 23167 Sienna Wade            Northern Suburbs         30.92        
  5 20548 Pilard Shephard        Manly Warringah          31.82        
  6  1317 Catherine Halgreen     Ku-Ring-Gai              32.65        
  7 25724 Jacqueline Pawsey      Ryde                     32.93        
  8 20938 Amelia Wilson          Manly Warringah          32.97        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 212  Boys U 10 - 200 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 27.50  2001        Justin Hayward, Manly Warringah     
       State: S 26.94  11/03/1978  Chris Newman, Queanbeyan            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20679 Emerson Ayres          Manly Warringah          29.94        
  2 20606 Isaac Robinson         Manly Warringah          29.98        
  3 23418 Lincoln Deng           Parramatta               31.47        
  4 22964 Maksymilian Marczy     Northern Suburbs         31.63        
  5 20600 Alex Kinner            Manly Warringah          31.81        
  6 22865 Jayden Chong           Northern Suburbs         32.23        
  7 20615 Luca Escribano         Manly Warringah          33.63        
  8 21531 Charlie Baird-Petr     Mosman                   34.02        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 211  Girls U 10 - 200 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 28.40  1991        Rosemary Hayward, Wyong             
       State: S 28.22  21/03/2010  Kristie Edwards, Manly Warringah    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22596 Hannah Dawson          Northern Districts       32.07        
  2  1199 Ella Achike            Ku-Ring-Gai              32.63        
  3 20887 Ciara Faulkner         Manly Warringah          32.84        
  4 20626 Valerie Pickup         Manly Warringah          32.86        
  5 14278 Madison Tabrett        Cherrybrook              33.76        
  6 23216 Meredith Lee           Northern Suburbs         34.06        
  7 25779 Alessandra Lombard     Ryde                     35.58        
  8 23464 Beth Boorman-Frank     Parramatta               36.49        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 210  Boys U 9 - 200 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 29.10  2002        Alexander Pettigrew, Hornsby Distric
       State: S 28.44  22/03/1975  Glen Murgatroyd, Campbelltown       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 18774 James Bissaker         Hornsby                  32.24        
  2 20673 Heath Towers           Manly Warringah          33.03        
  3 25775 Alexander Economid     Ryde                     33.85        
  4 18795 Henry Davis            Hornsby                  34.10        
  5  1395 Nick Bennett           Ku-Ring-Gai              34.15        
  6 20954 Jimmy Keating          Manly Warringah          34.50        
  7 23089 Michael Williams       Northern Suburbs         35.07        
  8 14224 Tyler O'Connell        Cherrybrook              35.13        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 209  Girls U 9 - 200 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 30.30  22/02/2009  Mikayla Mestoussis, Ryde            
       State: S 28.74  25/03/1990  Rosemary Hayward, Wyong             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20959 Amity Batchler         Manly Warringah          33.58        
  2 22577 Evie Moore-Mulcahy     Northern Districts       34.07        
  3 20790 Lily Dunne             Manly Warringah          34.75        
  4 20671 Phoebe Dobson          Manly Warringah          34.98        
  5 30848 Eliza Bosnic           Ryde                     36.24        
  6  1188 Safina Burgess         Ku-Ring-Gai              36.50        
  7 25914 Skye Spiden            Ryde                     37.09        
  8 20979 Mia Taba               Manly Warringah          37.43        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 208  Boys U 8 - 200 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 30.86  18/02/2018  Rian Conners, Ku-Ring-Gai           
       State: S 30.64  19/02/2017  Joseph Ezekiel, Werrington          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20680 Hudson McGregor        Manly Warringah          33.04        
  2 22837 Liam Baird             Northern Suburbs         34.04        
  3 22316 Jake Lambert           Nth Rocks Carlin         34.38        
  4 20754 Hugo Hopkins           Manly Warringah          34.71        
  5 20752 Darcy Sims             Manly Warringah          35.20        
  6 14308 Archie Gulczynski      Cherrybrook              35.23        
  7 22840 Matthew Balcombe       Northern Suburbs         36.54        
  8 14316 Alastair Brill         Cherrybrook              36.76        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 207  Girls U 8 - 200 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 31.50  1997        Emily Pollett, Manly Warringah      
       State: S 31.74  18/03/1984  Bronwyn Piening, Nepean             
       State: S 31.74  16/02/1997  Emily Pollett, Manly Warringah      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22822 Sierra Seale           Northern Suburbs         34.76        
  2 20688 Josephine Han          Manly Warringah          34.94        
  3 22558 Stephanie Ross         Northern Districts       36.05        
  4 25748 Indiana Mitchell       Ryde                     36.15        
  5 20766 Lucy Turner            Manly Warringah          36.17        
  6 21498 Aurelia Stewart        Mosman                   37.16        
  7 20629 Evelyn Vale            Manly Warringah          37.50        
  8 20904 Amelia Berry           Manly Warringah          38.10        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 84  Boys U 17 - 100 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 11.06  9/02/2019   Connor Bond, Ku-Ring-Gai            
       State: S 10.80  17/02/2018  Godfrey Okerenyang, Camden          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22318 Jacob Taylor           Nth Rocks Carlin         11.62        
  2  1253 Aidan Jones            Ku-Ring-Gai              11.69        
  3 20939 Zachary Flynn          Manly Warringah          12.03        
  4 21530 Charlie Moriarty       Mosman                   12.09        
  5 14394 James Hanlon           Cherrybrook              12.20        
  6 25837 Jeremy Plummer         Ryde                     12.24        
  7 20923 Oliver Gibbs           Manly Warringah          12.33        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 83  Girls U 17 - 100 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 12.08  9/02/2019   Greta Andrews, Northern Suburbs     
       State: S 11.89  28/01/2017  Maisie Stevens, Eastern Suburbs     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20955 Gabriella Taylor       Manly Warringah          12.50        
  2 20650 Lucy Scholtens         Manly Warringah          12.54        
  3 20604 Phoebe Berglund        Manly Warringah          13.14        
  4 22920 Lucy Hill              Northern Suburbs         13.21        
  5  1292 Inge Ackland           Ku-Ring-Gai              13.23        
  6 14226 Tara Webb              Cherrybrook              13.43        
  7 22955 Jasmine Lowe           Northern Suburbs         13.67        
  8 30842 Aliana Moala           Ryde                     13.82        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 82  Boys U 15 - 100 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 10.70  21/02/2009  Nicholas Hough, Hills District      
       State: S 10.84  21/03/2009  Nicholas Hough, Hills District      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1511 Dylan Hall             Ku-Ring-Gai              11.16        
  2  1291 Lars Ackland           Ku-Ring-Gai              11.70        
  3 18730 Nathanael Ramsay       Hornsby                  11.97        
  4 21025 Hunter Stark           Manly Warringah          12.16        
  5 20632 Joshua Lowe            Manly Warringah          12.95        
  6 23427 Jason Ong              Parramatta               13.39        
  7 18848 Sidney Gosschalk       Hornsby                  13.69        
 -- 20552 Michael Godden         Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 81  Girls U 15 - 100 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 12.10  1991        R Massey, Ryde AA                   
       State: S 12.04  21/03/1992  Sonia Willis, Wagga PCYC            
       State: S 12.04  20/03/1999  Preya Carey, Hills District         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20649 Matilda Vial           Manly Warringah          12.64        
  2  1332 Maia Madden Khan       Ku-Ring-Gai              12.79        
  3 21449 Sofia Fedirchuk        Mosman                   12.86        
  4  1186 Samara Bond            Ku-Ring-Gai              13.17        
  5 20596 Tara Hollyoak          Manly Warringah          13.40        
  6 14213 Sarah-anne Koot        Cherrybrook              13.78        
  7 20729 Eve Rothwell           Manly Warringah          13.80        
  8 23384 Tianna Bertolissio     Parramatta               13.86        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 80  Boys U 14 - 100 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 11.20  1995        Scott Fraser, Manly Warringah       
       State: S 11.34  17/03/1996  Matthew Manns, Ingleburn RSL        
       State: S 11.34  15/03/2008  Nicholas Hough, Hills District      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22911 Andres Hampel          Northern Suburbs         12.07        
  2 18702 Wol Albino             Hornsby                  12.26        
  3 18729 Sam Ive                Hornsby                  12.90        
  4 30841 Christopher Moala      Ryde                     13.19        
  5 22337 Lewis Wong             Nth Rocks Carlin         13.30        
  6 21463 Xavier Frost           Mosman                   13.51        
  6 23446 Sanderson Keyser       Parramatta               13.51        
  8 25720 James Woods            Ryde                     13.67        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 79  Girls U 14 - 100 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 12.10  2005        Sarah Thompson, Cherrybrook         
       State: S 12.14  23/03/1991  Shelley Peattie, Macquarie Shores   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   499 Bronte Locane          Parramatta               12.91        
  2 30523 Amelia Steventon       Parramatta               13.33        
  3  1278 Gemma McIntosh         Ku-Ring-Gai              13.39        
  4 14299 Caitlin Russell        Cherrybrook              13.40        
  5 22980 Catherine Mikan        Northern Suburbs         13.58        
  6 20693 Sienna Kupceric        Manly Warringah          13.86        
  7 22180 Mila Burdett           Nth Rocks Carlin         14.20        
 -- 20674 Alessandra Rounsle     Manly Warringah            DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 78  Boys U 13 - 100 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 11.70  17/02/2007  Nicholas Hough, Hills District      
       State: S 11.72  22/03/2014  James Roach, Randwick Botany        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1358 Jake Fourie            Ku-Ring-Gai              12.99        
  1 23422 Thomas Aroyan          Parramatta               12.99        
  3 21472 Joel Daily             Mosman                   13.23        
  4 22885 Zak Evans              Northern Suburbs         13.50        
  5 23190 Kai Zhe Tan            Northern Suburbs         13.55        
  6 22259 Ratu Viliame Lewan     Nth Rocks Carlin         13.64        
  7  1380 Lucas Tsui             Ku-Ring-Gai              13.70        
  8 21523 Daniel Benoliel        Mosman                   13.75        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 77  Girls U 13 - 100 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 12.30  2005        Jordan Lumley, Nortern Districts    
       State: S 12.34  15/03/1986  Jo-anne Swan, Camden                
       State: S 12.34  7/03/1987   Rebecca Vormister, Wollongong       
       State: S 12.34  17/03/1996  Haylee Mathieson, Wollongong        
       State: S 12.34  19/02/2005  Laura Turner, Port Hacking          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1545 Matilda Harrison       Ku-Ring-Gai              13.24        
  2 20791 Kaitlinn Dunne         Manly Warringah          13.54        
  3  1229 Arabella Lewis         Ku-Ring-Gai              13.73        
  4 20924 Lucinda Gibbs          Manly Warringah          13.84        
  5  1210 Olivia Achike          Ku-Ring-Gai              13.97        
  6 14228 Sophie Durheim         Cherrybrook              14.01        
  7 20728 Tayah Rubes            Manly Warringah          14.12        
 -- 14324 Hannah Storey          Cherrybrook                DNS        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 94  Boys U 12 - 100 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 12.30  2005        Kane Thompson, Manly Warringah      
       State: S 12.04  20/03/1999  Todd Shanahan, Macquarie Shores     
       State: S 12.04  23/03/2013  James Roach, Randwick Botany        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 23537 Sunny Steyn            Parramatta               13.69        
  2 20947 Harvey Glanville       Manly Warringah          14.06        
  3 14252 Harry Wigham           Cherrybrook              14.08        
  4 20585 Ethan McErlane         Manly Warringah          14.31        
  5 21535 Edward Godfrey         Mosman                   14.57        
  6 20723 Ed Hammomd             Manly Warringah          14.64        
  7 22390 Hudson Keeping         Nth Rocks Carlin         14.73        
  8 20540 Byron Borchert         Manly Warringah          14.92        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 93  Girls U 12 - 100 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 12.40  2005        Annaliese Gardiner, Ku-ring-gai     
       State: S 12.53  24/03/2018  Chelsea Ezeoke, Wollongong City     
       State: S 12.64  16/03/2002  Jacinta Doyle, Port Hacking         
       State: S 12.64  19/02/2005  Annaliese Gardiner, Ku-Ring-Gai     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 23436 Clara Fetrie           Parramatta               13.50        
  2  1240 Amalia Bond            Ku-Ring-Gai              13.54        
  3 20806 Isla Maris             Manly Warringah          14.03        
  4 21631 Lucia Randle           Mosman                   14.38        
  5 18760 Liesel Walsh           Hornsby                  14.40        
  6 23111 Tanya Graham           Northern Suburbs         14.42        
  7 20792 Erin Dunne             Manly Warringah          14.53        
  8  1130 Jada Taylor            Ku-Ring-Gai              14.76        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 92  Boys U 11 - 100 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 13.04  17/02/2018  Dylan Hall, Ku-Ring-Gai             
       State: S 12.64  12/03/1978  Robert Stanford, Nepean             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20869 Taten Rogers           Manly Warringah          13.96        
  2  1234 Callum Gilchrist       Ku-Ring-Gai              13.98        
  3  1444 Thomas Vedris          Ku-Ring-Gai              14.11        
  4 22981 James Mikan            Northern Suburbs         14.19        
  5 18674 Andy Rio               Hornsby                  14.29        
  6 20648 Jake O'Sullivan        Manly Warringah          14.36        
  7 22373 Alexander Song         Nth Rocks Carlin         14.57        
  8 25778 Liam Martin            Ryde                     15.20        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 91  Girls U 11 - 100 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 13.40  1992        Rossemary Hayward, Toukley          
       State: S 12.94  12/03/1978  Michelle Moroney, Bankstown         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1335 Sienna Vassella        Ku-Ring-Gai              15.02        
  2 20991 Willow Toll            Manly Warringah          15.18        
  3 21605 Lexi Hartigan          Mosman                   15.32        
  4 14251 Pippa Burke            Cherrybrook              15.47        
  5  1317 Catherine Halgreen     Ku-Ring-Gai              15.52        
  6 20938 Amelia Wilson          Manly Warringah          15.53        
  7 14264 Michiko Paul           Cherrybrook              15.90        
  8 23038 Lucia Schnell          Northern Suburbs         15.96        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 90  Boys U 10 - 100 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 13.30  2000        Joshua Mulligan, Gosford            
       State: S 12.94  12/03/1978  Philip Provenzano, Randwick Botany  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20679 Emerson Ayres          Manly Warringah          14.84        
  2 20846 Taj Biddlecombe        Manly Warringah          15.12        
  3 23418 Lincoln Deng           Parramatta               15.15        
  4  1239 Caelan Drysdale        Ku-Ring-Gai              15.25        
  5 25794 Daniel Pulfer          Ryde                     15.65        
  5 22865 Jayden Chong           Northern Suburbs         15.65        
  7 25823 Axcel Schokman         Ryde                     15.76        
  8  1530 James Xin              Ku-Ring-Gai              16.22        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 89  Girls U 10 - 100 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 13.70  1991        Rosemary Hayward, Wyong             
       State: S 13.54  12/03/1978  Annette Osborne, Lethbridge Park    
       State: S 13.54  23/03/1991  Rosemary Hayward, Wyong             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1199 Ella Achike            Ku-Ring-Gai              15.09        
  2 14278 Madison Tabrett        Cherrybrook              15.60        
  3 20887 Ciara Faulkner         Manly Warringah          15.69        
  4 23228 Maddie Burge           Northern Suburbs         15.91        
  5 21558 Lucy Whitehead         Mosman                   16.06        
  6 18805 Grace Carlton          Hornsby                  16.13        
  7 20626 Valerie Pickup         Manly Warringah          16.14        
  8 22949 Millie Lim             Northern Suburbs         16.50        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:14 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 88  Boys U 9 - 100 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 13.90  2000        Michael Oldfield, Manly Warringah   
       State: S 13.64  21/02/1998  Christopher Lawrence, Campbelltown  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 21513 Edward Sharp           Mosman                   15.41        
  2 22625 Jensen Barrett         Northern Districts       15.49        
  3 18774 James Bissaker         Hornsby                  15.75        
  4 25775 Alexander Economid     Ryde                     15.89        
  5 20670 Jake Maillet           Manly Warringah          16.12        
  6 25854 Max Williamson         Ryde                     16.15        
  7 22432 Jeffrey Chong          Nth Rocks Carlin         16.53        
  8 14224 Tyler O'Connell        Cherrybrook              16.67        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:13 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 87  Girls U 9 - 100 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 14.70  1998        Emily Pollett, Manly Warringah      
       State: S 14.14  23/03/1979  Kate Farrell, Holroyd               
       State: S 14.14  15/03/1980  Helen Clarke, Orange                
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20671 Phoebe Dobson          Manly Warringah          16.16        
  2 20790 Lily Dunne             Manly Warringah          16.67        
  3 20990 Edwina Seve            Manly Warringah          16.82        
  4 23019 Ava Rathore            Northern Suburbs         16.85        
  5 23437 Claire Fetrie          Parramatta               17.50        
  6 30848 Eliza Bosnic           Ryde                     17.60        
  7 21505 Eloise Eslick          Mosman                   17.73        
  8  1152 Chloe McCulloch        Ku-Ring-Gai              17.85        
  9  1188 Safina Burgess         Ku-Ring-Gai              17.87        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 86  Boys U 8 - 100 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 13.90  1995        J DeSilva, Winston Hills            
       State: S 14.24  12/03/1978  Tim Harper, Weston Creek            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20680 Hudson McGregor        Manly Warringah          16.15        
  2 21598 Flynn Scrivener        Mosman                   16.33        
  3 22837 Liam Baird             Northern Suburbs         16.49        
  4 20691 Levi Patra             Manly Warringah          16.73        
  5 20995 Finn Sorbara           Manly Warringah          16.75        
  6 22316 Jake Lambert           Nth Rocks Carlin         16.84        
  7 20752 Darcy Sims             Manly Warringah          16.86        
  8 23087 Henry Wilkin-Smith     Northern Suburbs         17.73        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 85  Girls U 8 - 100 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 15.20  2005        Lauren Gilbert, Parramatta          
       State: S 14.44  23/03/1979  Helen Clarke, Orange                
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 22822 Sierra Seale           Northern Suburbs         16.80        
  2 22558 Stephanie Ross         Northern Districts       17.57        
  3 22942 Khushi Kitageri        Northern Suburbs         17.72        
  4 25748 Indiana Mitchell       Ryde                     17.85        
  5 21032 Grace Coleman          Manly Warringah          18.02        
  6 22553 Emily Davies           Northern Districts       18.44        
  6 25666 Zoey Marando           Ryde                     18.44        
  8 21554 Gisele Camus           Mosman                   18.72        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:13 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 168  Boys U 10 - 70 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R  9.50  2000        Joshua Mulligan, Gosford            
       State: S  9.54  20/03/1999  Christopher Lawrence, Campbelltown  
       State: S  9.54  19/03/2000  Josh Mulligan, Gosford              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20643 Toby Creelman          Manly Warringah          10.69        
  2 20846 Taj Biddlecombe        Manly Warringah          10.88        
  3  1239 Caelan Drysdale        Ku-Ring-Gai              10.97        
  4 23418 Lincoln Deng           Parramatta               11.07        
  4 20772 Blaine Lappin          Manly Warringah          11.07        
  6 22865 Jayden Chong           Northern Suburbs         11.34        
  7 25794 Daniel Pulfer          Ryde                     11.37        
  8 23090 Cooper Wilson          Northern Suburbs         11.71        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:13 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 167  Girls U 10 - 70 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R  9.80  2000        Alice Wilson, Ku-ring-gai           
       State: S  9.84  19/03/2000  Grace Naseby, Griffith              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  1199 Ella Achike            Ku-Ring-Gai              10.73        
  2 23228 Maddie Burge           Northern Suburbs         11.00        
  3 20887 Ciara Faulkner         Manly Warringah          11.04        
  4 14278 Madison Tabrett        Cherrybrook              11.10        
  5  1189 Manvi Arabolu          Ku-Ring-Gai              11.23        
  6 18805 Grace Carlton          Hornsby                  11.41        
  7 20556 Lotte Roessler         Manly Warringah          11.74        
  8 22286 Jolin Wirianata        Nth Rocks Carlin         11.89        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:13 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 166  Boys U 9 - 70 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 10.00  2000        Michael Oldfield, Manly Warringah   
       State: S  9.94  22/03/1998  John Grant, Canowindra              
       State: S  9.94  20/02/2000  Daniel Perkins, Sutherland          
       State: S  9.94  19/03/2000  Michael Oldfield, Manly Warringah   
       State: S  9.94  18/03/2007  Benjamin Alessio, St George         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 21513 Edward Sharp           Mosman                   11.05        
  2 20673 Heath Towers           Manly Warringah          11.25        
  3 25775 Alexander Economid     Ryde                     11.26        
  4 18774 James Bissaker         Hornsby                  11.27        
  5 20670 Jake Maillet           Manly Warringah          11.60        
  6 14224 Tyler O'Connell        Cherrybrook              11.69        
  7  1198 Reuben Hanly           Ku-Ring-Gai              11.71        
  8 14460 Andre Liyanage         Cherrybrook              11.74        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:13 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 165  Girls U 9 - 70 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 10.20  1998        Emily Pollett, Manly Warringah      
       State: S 10.14  22/03/1998  Briony Kanard, Port Hacking         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20671 Phoebe Dobson          Manly Warringah          11.19        
  2  1231 Camilla Roderick       Ku-Ring-Gai              11.20        
  3 20790 Lily Dunne             Manly Warringah          11.65        
  4 23437 Claire Fetrie          Parramatta               12.05        
  5  1236 Amelie Gilchrist       Ku-Ring-Gai              12.31        
  6 20937 Lucy Wilson            Manly Warringah          12.36        
  7 18728 Samantha Campbell      Hornsby                  12.39        
  8 21599 Lola Francis           Mosman                   12.43        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 164  Boys U 8 - 70 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 10.60  19/02/2006  Jordan Shelley, Hills District      
       State: S 10.34  11/03/1978  Tim Harper, Weston Creek            
       State: S 10.34  11/03/1978  Mark Lever, Hornsby                 
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 20995 Finn Sorbara           Manly Warringah          11.70        
  2 22837 Liam Baird             Northern Suburbs         11.71        
  3 20691 Levi Patra             Manly Warringah          11.73        
  4 20752 Darcy Sims             Manly Warringah          11.93        
  5 22316 Jake Lambert           Nth Rocks Carlin         12.00        
  6 23087 Henry Wilkin-Smith     Northern Suburbs         12.14        
  6 20754 Hugo Hopkins           Manly Warringah          12.14        
  8 25793 Ethan Moyo             Ryde                     12.41        

 North East Metropolitan Zone Team                 13/02/2022 - 5:17 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 163  Girls U 8 - 70 Metre Sprint
=======================================================================
      Region: R 10.90  1997        Natasha Finlay, Manly Warringah     
       State: S 10.54  16/03/1980  Annette Cavanagh, Blacktown         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 23413 Nadia Gasparini        Parramatta               12.13        
  2 21032 Grace Coleman          Manly Warringah          12.23        
  3 22942 Khushi Kitageri        Northern Suburbs         12.68        
  4 22553 Emily Davies           Northern Districts       12.77        
  5 21604 Isla Cleland           Mosman                   12.91        
  6 21462 Sabella Sewell         Mosman                   13.00        
  7 20946 Flora Howard           Manly Warringah          13.01        
  8  1379 Sarah Lin              Ku-Ring-Gai              13.10        

My UTS Norths