All Results

Most recent results appear at the top

 LANSW Region 7                                13/02/2022 - 8:14 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 163  Girls U13 - 80m Hurdles (76cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 12.66  18/02/2018  Latecia Lolohea, Holroyd        
       State: S 12.26  15/02/2015  Mia Hemsworth, Ku-Ring-Gai      
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Maya Idriss                  Bankstown Aths           14.11Q   
  2 Lara Tindall                 Camden                   14.47Q   
  3 Amelia Darek                 Holroyd                  15.19Q   
  4 Rose Lebolo-Carey            Smithfield               16.90q   
  5 Natalie Ikenasio-Shlamon     Cabra Vale/Fair          18.87    
 -- Charlotte Eagle              Liverpool City             DNS    
 -- Gemma Nader                  Greystanes                 DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Alyssa Michael               Prestons Robins          13.64Q   
  2 Dominique Bzdega             Campbelltown             14.64Q   
  3 Madeline Lee                 Camden                   14.92Q   
  4 Sofia El Rez                 Bankstown Aths           16.92q   
  5 Khloie Wolf                  Campbelltown             17.47    
  6 Demour Moukhallalati         Smithfield               19.81    
 -- Chloe Pamplin                Campbelltown               DNS    
===================================================================
      Region: R 12.66  18/02/2018  Latecia Lolohea, Holroyd        
       State: S 12.26  15/02/2015  Mia Hemsworth, Ku-Ring-Gai      
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Alyssa Michael               Prestons Robins          13.64Q  2
  2 Maya Idriss                  Bankstown Aths           14.11Q  1
  3 Lara Tindall                 Camden                   14.47Q  1
  4 Dominique Bzdega             Campbelltown             14.64Q  2
  5 Madeline Lee                 Camden                   14.92Q  2
  6 Amelia Darek                 Holroyd                  15.19Q  1
  7 Rose Lebolo-Carey            Smithfield               16.90q  1
  8 Sofia El Rez                 Bankstown Aths           16.92q  2
  9 Khloie Wolf                  Campbelltown             17.47   2
 10 Natalie Ikenasio-Shlamon     Cabra Vale/Fair          18.87   1
 11 Demour Moukhallalati         Smithfield               19.81   2
 -- Chloe Pamplin                Campbelltown               DNS   2
 -- Gemma Nader                  Greystanes                 DNS   1
 -- Charlotte Eagle              Liverpool City             DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                               12/02/2022 - 10:12 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 38  Boys U12 - 80m Hurdles (68cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 13.23  7/02/2021   Keiran Siemionow, Prestons Ro   
       State: S 12.51  6/02/2021   Hugo Macri, St George           
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Jayden Todoroski             Greystanes               14.65Q   
  2 Kenewa Gamanga               Bankstown Aths           14.86Q   
  3 Brodie Harkness              Prestons Robins          14.94Q   
  4 Harrison Barden              Smithfield               17.08q   
  5 Selcan Baranli               Cabra Vale/Fair          17.33    
  6 Rhys Farlow                  Campbelltown             19.12    
 -- Lucas Aholahi                Girraween                  DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Akeem Kabba                  Holroyd                  14.49Q   
  2 Bryant Diep                  Bankstown Aths           14.96Q   
  3 Bailey Perfect               Campbelltown             16.63Q   
  4 Baiden Green                 Camden                   17.29q   
  5 Levi Chhun                   Cabra Vale/Fair          17.41    
 -- Masen Mallia                 Bankstown Aths             DNS    
 -- Phoenix Ogston               Liverpool City             DNS    
 -- Ryan Worsley                 Eschol Park                DNS    
===================================================================
      Region: R 13.23  7/02/2021   Keiran Siemionow, Prestons Robin
       State: S 12.51  6/02/2021   Hugo Macri, St George           
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Akeem Kabba                  Holroyd                  14.49Q  2
  2 Jayden Todoroski             Greystanes               14.65Q  1
  3 Kenewa Gamanga               Bankstown Aths           14.86Q  1
  4 Bryant Diep                  Bankstown Aths           14.96Q  2
  5 Brodie Harkness              Prestons Robins          14.94Q  1
  6 Bailey Perfect               Campbelltown             16.63Q  2
  7 Harrison Barden              Smithfield               17.08q  1
  8 Baiden Green                 Camden                   17.29q  2
  9 Selcan Baranli               Cabra Vale/Fair          17.33   1
 10 Levi Chhun                   Cabra Vale/Fair          17.41   2
 11 Rhys Farlow                  Campbelltown             19.12   1
 -- Masen Mallia                 Bankstown Aths             DNS   2
 -- Ryan Worsley                 Eschol Park                DNS   2
 -- Phoenix Ogston               Liverpool City             DNS   2
 -- Lucas Aholahi                Girraween                  DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                               12/02/2022 - 10:08 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 37  Girls U12 - 80m Hurdles (68cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 13.47  7/02/2021   Alyssa Michael, Prestons Robi   
       State: S 12.61  7/02/2021   Erin Blayney, Northern Suburb   
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Hannah Sorojevic             Campbelltown             14.36Q   
  2 Ivy Harper                   Eschol Park              16.80Q   
  3 Brianna Webster              Eschol Park              17.52Q   
  4 Aya Khodr                    Bankstown Aths           18.03    
  5 Shia Tadiyal                 Liverpool City           18.08    
  6 Alma Maria Jinesh            Girraween                19.80    
  7 Kiandra Brook                Campbelltown             19.84    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Ruth Ifejika                 Liverpool City           15.17Q   
  2 Cailyn Iro                   Campbelltown             15.43Q   
  3 Emily Kot                    Girraween                16.00Q   
  4 Maya Bower                   Campbelltown             17.56q   
  5 Alyssa De Cillis             Bankstown Aths           17.96q   
  6 Phoebe Keogh                 Campbelltown             19.22    
  7 Carlie Eagles                Eschol Park              19.50    
===================================================================
      Region: R 13.47  7/02/2021   Alyssa Michael, Prestons Robins 
       State: S 12.61  7/02/2021   Erin Blayney, Northern Suburbs  
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Hannah Sorojevic             Campbelltown             14.36Q  1
  2 Ruth Ifejika                 Liverpool City           15.17Q  2
  3 Cailyn Iro                   Campbelltown             15.43Q  2
  4 Ivy Harper                   Eschol Park              16.80Q  1
  5 Emily Kot                    Girraween                16.00Q  2
  6 Brianna Webster              Eschol Park              17.52Q  1
  7 Maya Bower                   Campbelltown             17.56q  2
  8 Alyssa De Cillis             Bankstown Aths           17.96q  2
  9 Aya Khodr                    Bankstown Aths           18.03   1
 10 Shia Tadiyal                 Liverpool City           18.08   1
 11 Phoebe Keogh                 Campbelltown             19.22   2
 12 Carlie Eagles                Eschol Park              19.50   2
 13 Alma Maria Jinesh            Girraween                19.80   1
 14 Kiandra Brook                Campbelltown             19.84   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                               12/02/2022 - 10:01 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 36  Boys U11 - 80m Hurdles (60cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 13.98  7/02/2021   Akeem Kabba, Holroyd            
       State: S 12.96  29/02/2020  Trent Alley, Port Macquarie     
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Harrison Skinner             Camden                   14.81Q   
  2 Nate Milne                   Eschol Park              15.62Q   
  3 Noah Maarbani                Bankstown Aths           17.33Q   
  4 Ethan Wall                   Prestons Robins          18.32q   
  5 William Barrett              Prestons Robins          19.90    
 -- Vinushan Jatheswaran         Girraween                  DNS    
 -- Isaac Zerafa                 Smithfield                 DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Lucas Siemionow              Prestons Robins          14.96Q   
  2 Sebastion Mato               Campbelltown             15.46Q   
  3 Noah Bronger                 Bankstown Aths           17.47Q   
  4 Aiden Sorojevic              Cabra Vale/Fair          18.06q   
  5 Muhammad Hassan Khan         Liverpool City           20.13    
  6 Ryan Muc                     Prestons Robins          20.60    
 -- Searalan Palanickumaran      Girraween                  DNS    
===================================================================
      Region: R 13.98  7/02/2021   Akeem Kabba, Holroyd            
       State: S 12.96  29/02/2020  Trent Alley, Port Macquarie     
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Harrison Skinner             Camden                   14.81Q  1
  2 Lucas Siemionow              Prestons Robins          14.96Q  2
  3 Sebastion Mato               Campbelltown             15.46Q  2
  4 Nate Milne                   Eschol Park              15.62Q  1
  5 Noah Maarbani                Bankstown Aths           17.33Q  1
  6 Noah Bronger                 Bankstown Aths           17.47Q  2
  7 Aiden Sorojevic              Cabra Vale/Fair          18.06q  2
  8 Ethan Wall                   Prestons Robins          18.32q  1
  9 William Barrett              Prestons Robins          19.90   1
 10 Muhammad Hassan Khan         Liverpool City           20.13   2
 11 Ryan Muc                     Prestons Robins          20.60   2
 -- Vinushan Jatheswaran         Girraween                  DNS   1
 -- Searalan Palanickumaran      Girraween                  DNS   2
 -- Isaac Zerafa                 Smithfield                 DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                12/02/2022 - 9:54 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 35  Girls U11 - 80m Hurdles (60cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 13.72  16/02/2020  Alyssa Michael, Prestons Robi   
       State: S 13.16  21/02/2021  Rhema Adelaja, Port Hacking     
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Evanjaline Mcgoon            Campbelltown             14.93Q   
  2 Alana Main                   Cabra Vale/Fair          17.20Q   
  3 Jasmin Dandachi              Bankstown Aths           17.29Q   
  4 Olivia Bright                Camden                   17.43q   
  5 Salamatu Kabba               Holroyd                  18.83    
  6 Alexis Shore                 Smithfield               19.24    
  7 Zanthia Neale                Prestons Robins          19.37    
 -- Stephanie Trpkoski           Smithfield                 DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Lyla Grech                   Eschol Park              15.66Q   
  2 Demi Spiteri                 Smithfield               17.07Q   
  3 Sarvika Ganji                Girraween                17.55Q   
  4 Jayda Shadid                 Bankstown Aths           17.70q   
  5 Tayah Lee                    Campbelltown             17.96    
  6 Darcy Phillips               Cabra Vale/Fair          19.24    
  7 Chloe Young                  Camden                   19.57    
  8 Aleisha Robinson             Camden                   20.43    
===================================================================
      Region: R 13.72  16/02/2020  Alyssa Michael, Prestons Robins 
       State: S 13.16  21/02/2021  Rhema Adelaja, Port Hacking     
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Evanjaline Mcgoon            Campbelltown             14.93Q  1
  2 Lyla Grech                   Eschol Park              15.66Q  2
  3 Demi Spiteri                 Smithfield               17.07Q  2
  4 Alana Main                   Cabra Vale/Fair          17.20Q  1
  5 Jasmin Dandachi              Bankstown Aths           17.29Q  1
  6 Sarvika Ganji                Girraween                17.55Q  2
  7 Olivia Bright                Camden                   17.43q  1
  8 Jayda Shadid                 Bankstown Aths           17.70q  2
  9 Tayah Lee                    Campbelltown             17.96   2
 10 Salamatu Kabba               Holroyd                  18.83   1
 11 Alexis Shore                 Smithfield               19.24   1
 12 Darcy Phillips               Cabra Vale/Fair          19.24   2
 13 Zanthia Neale                Prestons Robins          19.37   1
 14 Chloe Young                  Camden                   19.57   2
 15 Aleisha Robinson             Camden                   20.43   2
 -- Stephanie Trpkoski           Smithfield                 DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                12/02/2022 - 9:41 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 34  Boys U10 - 60m Hurdles (60cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 10.19  15/02/2014  Noah Ingleton, Camden           
       State: S  9.74  16/03/2002  Sean Potter, Macquarie Shores   
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Jacob Leke                   Holroyd                  12.36Q   
  2 Jayden Taing                 Liverpool City           12.90Q   
  3 Zayd Dandachi                Bankstown Aths           13.44Q   
  4 Saswin Sivapragas            Girraween                13.46q   
  5 Ethan McAteer                Smithfield               16.76    
 -- Param Patel                  Girraween                  DNS    
 -- Liam Raftery                 Greystanes                 DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Kamsi Mbaegbu                Liverpool City           12.41Q   
  2 Ricky Yacoub                 Cabra Vale/Fair          13.22Q   
  3 Ilias Orfali                 Campbelltown             13.49Q   
  4 Chase Stanton                Eschol Park              14.66q   
  5 Lachlan Pearce               Girraween                14.70    
  6 Oliver Miller                Prestons Robins          15.97    
===================================================================
      Region: R 10.19  15/02/2014  Noah Ingleton, Camden           
       State: S  9.74  16/03/2002  Sean Potter, Macquarie Shores   
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Jacob Leke                   Holroyd                  12.36Q  1
  2 Kamsi Mbaegbu                Liverpool City           12.41Q  2
  3 Jayden Taing                 Liverpool City           12.90Q  1
  4 Ricky Yacoub                 Cabra Vale/Fair          13.22Q  2
  5 Zayd Dandachi                Bankstown Aths           13.44Q  1
  6 Ilias Orfali                 Campbelltown             13.49Q  2
  7 Saswin Sivapragas            Girraween                13.46q  1
  8 Chase Stanton                Eschol Park              14.66q  2
  9 Lachlan Pearce               Girraween                14.70   2
 10 Oliver Miller                Prestons Robins          15.97   2
 11 Ethan McAteer                Smithfield               16.76   1
 -- Param Patel                  Girraween                  DNS   1
 -- Liam Raftery                 Greystanes                 DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                12/02/2022 - 9:43 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 33  Girls U10 - 60m Hurdles (60cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 10.84  16/02/2019  Alyssa Michael, Prestons Robi   
       State: S  9.78  24/03/2018  Tammin Lampret, Port Hacking    
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Elanor Scott                 Camden                   12.24Q   
  2 Aaliyah Idriss               Bankstown Aths           13.65Q   
  3 Taliyah Wright               Everley Park             13.78Q   
  4 Elisabeth Lee                Camden                   14.01q   
  5 Ella Webb                    Campbelltown             14.08    
  6 Charitha Gulla               Girraween                14.68    
  7 Sian Vaz                     Prestons Robins          15.07    
  8 Arousha Khan                 Liverpool City           15.19    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Ruby Tindall                 Camden                   12.59Q   
  2 Patience Time                Smithfield               13.34Q   
  3 Akshara Kumaran              Girraween                13.62Q   
  4 Nur Hannah Hewitt            Bankstown Aths           13.91q   
  5 Zoe Hawkes                   Campbelltown             14.46    
  6 Anya Arthandi                Western Blues            14.52    
  7 Elle Bereyne                 Everley Park             14.80    
  8 Kaya Macioch                 Girraween                15.23    
===================================================================
      Region: R 10.84  16/02/2019  Alyssa Michael, Prestons Robins 
       State: S  9.78  24/03/2018  Tammin Lampret, Port Hacking    
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Elanor Scott                 Camden                   12.24Q  1
  2 Ruby Tindall                 Camden                   12.59Q  2
  3 Patience Time                Smithfield               13.34Q  2
  4 Aaliyah Idriss               Bankstown Aths           13.65Q  1
  5 Akshara Kumaran              Girraween                13.62Q  2
  6 Taliyah Wright               Everley Park             13.78Q  1
  7 Nur Hannah Hewitt            Bankstown Aths           13.91q  2
  8 Elisabeth Lee                Camden                   14.01q  1
  9 Ella Webb                    Campbelltown             14.08   1
 10 Zoe Hawkes                   Campbelltown             14.46   2
 11 Anya Arthandi                Western Blues            14.52   2
 12 Charitha Gulla               Girraween                14.68   1
 13 Elle Bereyne                 Everley Park             14.80   2
 14 Sian Vaz                     Prestons Robins          15.07   1
 15 Arousha Khan                 Liverpool City           15.19   1
 16 Kaya Macioch                 Girraween                15.23   2
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                12/02/2022 - 9:31 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 32  Boys U9 - 60m Hurdles (45cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 10.30  23/02/2013  Anthony E. Mbonu, Greystanes    
       State: S  9.54  21/02/1999  Joshua Mulligan, Gosford        
       State: S  9.54  21/03/2009  Rory Barkley, Northern Suburb   
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Nate Grech                   Eschol Park              12.09Q   
  2 Neev Faldu                   Girraween                12.55Q   
  3 Hunter Clark                 Camden                   12.62Q   
  4 Hudson Pickering             Campbelltown             12.68q   
 -- Frescenai Abaddi             Holroyd                    DNS    
 -- Isaiah Smith                 Camden                     DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Lucas Guercio                Bankstown Aths           11.35Q   
  2 Ivansh Tadiyal               Liverpool City           11.57Q   
  3 Tye McConnell                Eschol Park              12.39Q   
  4 Nicholas Sargent             Camden                   12.55q   
  5 Marcus Lam                   Greystanes               12.97    
  6 Nate Connell                 Douglas Park             13.18    
  7 Luca Johnstone               Campbelltown             13.71    
===================================================================
      Region: R 10.30  23/02/2013  Anthony E. Mbonu, Greystanes    
       State: S  9.54  21/02/1999  Joshua Mulligan, Gosford        
       State: S  9.54  21/03/2009  Rory Barkley, Northern Suburbs  
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Lucas Guercio                Bankstown Aths           11.35Q  2
  2 Nate Grech                   Eschol Park              12.09Q  1
  3 Ivansh Tadiyal               Liverpool City           11.57Q  2
  4 Neev Faldu                   Girraween                12.55Q  1
  5 Tye McConnell                Eschol Park              12.39Q  2
  6 Hunter Clark                 Camden                   12.62Q  1
  7 Nicholas Sargent             Camden                   12.55q  2
  8 Hudson Pickering             Campbelltown             12.68q  1
  9 Marcus Lam                   Greystanes               12.97   2
 10 Nate Connell                 Douglas Park             13.18   2
 11 Luca Johnstone               Campbelltown             13.71   2
 -- Frescenai Abaddi             Holroyd                    DNS   1
 -- Isaiah Smith                 Camden                     DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                      12/02/2022 - 11:07 AM
                   REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                      CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                       
 
Event 31  Girls U9 - 60m Hurdles (45cm)
9 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================          
      Region: R 10.57  6/02/2021   Halo Keays, Camden                     
       State: S  9.84  21/02/2009  Chyna Tavai-Willams, Bankstow          
    Name                     Age Centre                   Heats           
================================================================          
Heat  1 Heats                                                             
  1 Eva Luximon                  Campbelltown             11.60Q          
  2 Ve'a Tavita                  Campbelltown             12.24Q          
  3 Claire Leke                  Holroyd                  12.41Q          
  4 Annalise Batup               Camden                   12.95q          
 -- Liya Dagher                  Bankstown Aths             DNS           
 -- Tamarley Quinlan             Campbelltown               DNS           
 -- Sofia-Rose Misitano          Western Blues              DNS           
 -- Pippa Zerafa                 Smithfield                 DNS           
Heat  2 Heats                                                             
  1 Charlotte Harper             Eschol Park              11.87Q          
  2 Aaliyah Khouis               Bankstown Aths           12.58Q          
  3 Aliyah Abou-Mahmoud          Smithfield               12.76Q 12.752   
  4 Olivia Heckenberg            Prestons Robins          12.76q 12.756   
  5 Athiksha Jeyaramanan         Greystanes               12.95q          
  6 Layla Green                  Camden                   12.97           
  7 Aaliyah Mcgoon               Campbelltown             13.10           
  8 Aanya Pathak                 Girraween                14.22           
===================================================================       
      Region: R 10.57  6/02/2021   Halo Keays, Camden                     
       State: S  9.84  21/02/2009  Chyna Tavai-Willams, Bankstown S       
    Name                     Age Centre                   Heats  H#       
===================================================================       
Heats                                                                     
  1 Eva Luximon                  Campbelltown             11.60Q  1       
  2 Charlotte Harper             Eschol Park              11.87Q  2       
  3 Ve'a Tavita                  Campbelltown             12.24Q  1       
  4 Aaliyah Khouis               Bankstown Aths           12.58Q  2       
  5 Claire Leke                  Holroyd                  12.41Q  1       
  6 Aliyah Abou-Mahmoud          Smithfield               12.76Q  2 12.752
  7 Olivia Heckenberg            Prestons Robins          12.76q  2 12.756
  8 Annalise Batup               Camden                   12.95q  1       
  8 Athiksha Jeyaramanan         Greystanes               12.95q  2       
 10 Layla Green                  Camden                   12.97   2       
 11 Aaliyah Mcgoon               Campbelltown             13.10   2       
 12 Aanya Pathak                 Girraween                14.22   2       
 -- Pippa Zerafa                 Smithfield                 DNS   1       
 -- Sofia-Rose Misitano          Western Blues              DNS   1       
 -- Liya Dagher                  Bankstown Aths             DNS   1       
 -- Tamarley Quinlan             Campbelltown               DNS   1       
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                12/02/2022 - 9:16 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 30  Boys U8 - 60m Hurdles (45cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 10.63  15/02/2014  Jesse Ingleton, Camden          
       State: S 10.63  15/02/2014  Jesse Ingleton, Camden          
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Lenny Haywood                Camden                   12.33Q   
  2 Seth Sadler                  Liverpool City           13.74Q   
  3 Louis Sultana                Girraween                13.81Q   
  4 William Aholahi              Girraween                14.38q   
  5 Laksh Pradeep                Prestons Robins          14.72    
  6 Isaac Barber                 Greystanes               15.66    
 -- Ethan Abraham                Girraween                  DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Samvith Chavan               Campbelltown             12.70Q   
  2 Connor Mackie                Girraween                12.73Q   
  3 Isaac Salabogi               Greystanes               13.99Q   
  4 Mason Best                   Prestons Robins          14.48q   
  5 Archie Willis                Camden                   14.81    
  6 Himansh Bayawat              Girraween                14.97    
 -- Easton Helmbrecht            Western Blues              DNS    
===================================================================
      Region: R 10.63  15/02/2014  Jesse Ingleton, Camden          
       State: S 10.63  15/02/2014  Jesse Ingleton, Camden          
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Lenny Haywood                Camden                   12.33Q  1
  2 Samvith Chavan               Campbelltown             12.70Q  2
  3 Connor Mackie                Girraween                12.73Q  2
  4 Seth Sadler                  Liverpool City           13.74Q  1
  5 Louis Sultana                Girraween                13.81Q  1
  6 Isaac Salabogi               Greystanes               13.99Q  2
  7 William Aholahi              Girraween                14.38q  1
  8 Mason Best                   Prestons Robins          14.48q  2
  9 Laksh Pradeep                Prestons Robins          14.72   1
 10 Archie Willis                Camden                   14.81   2
 11 Himansh Bayawat              Girraween                14.97   2
 12 Isaac Barber                 Greystanes               15.66   1
 -- Easton Helmbrecht            Western Blues              DNS   2
 -- Ethan Abraham                Girraween                  DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                12/02/2022 - 9:12 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 29  Girls U8 - 60m Hurdles (45cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 12.07  23/02/2013  Charli Reid, Bankstown Sports   
       State: S 10.92  30/01/2016  Tammin Lampret, Port Hacking    
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Amalie Tedesco               Campbelltown             12.60Q   
  2 Laylah Abou-Mahmoud          Smithfield               13.71Q   
  3 Indie Tulich                 Camden                   14.12Q   
  4 Ava Wray                     Camden                   14.51    
  5 Lizzy-Violet Ferguson        Western Blues            18.70    
 -- Addison Jenkins              Girraween                  DNS    
 -- Chloe O'Neill                Eschol Park                DNS    
 -- Scarlett Bechara             Greystanes                 DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Stephanie Lee                Camden                   12.66Q   
  2 Shanaya Kukutla              Western Blues            13.84Q   
  3 Isabella Garai               Camden                   13.85Q   
  4 Angelique Kouroutis          Girraween                13.92q   
  5 Ciela Ruxton                 Liverpool City           14.00q   
  6 Jakshajaa Gowreeswaran       Girraween                15.23    
  7 Grisha Wagle                 Girraween                18.80    
 -- Ella-Rose Campbell           Campbelltown               DNS    
===================================================================
      Region: R 12.07  23/02/2013  Charli Reid, Bankstown Sports   
       State: S 10.92  30/01/2016  Tammin Lampret, Port Hacking    
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Amalie Tedesco               Campbelltown             12.60Q  1
  2 Stephanie Lee                Camden                   12.66Q  2
  3 Laylah Abou-Mahmoud          Smithfield               13.71Q  1
  4 Shanaya Kukutla              Western Blues            13.84Q  2
  5 Isabella Garai               Camden                   13.85Q  2
  6 Indie Tulich                 Camden                   14.12Q  1
  7 Angelique Kouroutis          Girraween                13.92q  2
  8 Ciela Ruxton                 Liverpool City           14.00q  2
  9 Ava Wray                     Camden                   14.51   1
 10 Jakshajaa Gowreeswaran       Girraween                15.23   2
 11 Lizzy-Violet Ferguson        Western Blues            18.70   1
 12 Grisha Wagle                 Girraween                18.80   2
 -- Chloe O'Neill                Eschol Park                DNS   1
 -- Ella-Rose Campbell           Campbelltown               DNS   2
 -- Scarlett Bechara             Greystanes                 DNS   1
 -- Addison Jenkins              Girraween                  DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                13-Feb-22 - 12:37 PM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 216  Boys U17 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 21.74  19-Feb-17   Yadin Ngeng, Bankstown Sports   
       State: S 21.32  19-Mar-17   Yadin Ngeng, Bankstown Sports   
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Joshua Iofrida               Bankstown Aths           24.62Q   
  2 Neelesh Shrestha             Girraween                24.95Q   
  3 Sumeet Dasgupta              Girraween                25.13Q   
  4 Bakr Khodr                   Bankstown Aths           25.46q   
  5 Jayden Keats                 Camden                   27.39    
  6 Mataira Tutaka               Bankstown Aths           27.53    
 -- Cody Hasler                  Camden                     DNS    
 -- Gregory Parzakonis           Liverpool City             DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Rashid Kabba                 Holroyd                  21.96Q   
  2 Cameron Banovich             Liverpool City           24.66Q   
  3 Kunal Menon                  Liverpool City           25.12Q   
  4 Adam Arduin                  Liverpool City           25.22q   
  5 Joey Gossayn                 Campbelltown             26.26    
  6 William Slattery             Western Blues            26.95    
  7 Adam Calicetto               Bankstown Aths           27.05    
 -- Patrick Um                   Campbelltown               DNS    
===================================================================
      Region: R 21.74  19-Feb-17   Yadin Ngeng, Bankstown Sports   
       State: S 21.32  19-Mar-17   Yadin Ngeng, Bankstown Sports   
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Rashid Kabba                 Holroyd                  21.96Q  2
  2 Joshua Iofrida               Bankstown Aths           24.62Q  1
  3 Cameron Banovich             Liverpool City           24.66Q  2
  4 Neelesh Shrestha             Girraween                24.95Q  1
  5 Kunal Menon                  Liverpool City           25.12Q  2
  6 Sumeet Dasgupta              Girraween                25.13Q  1
  7 Adam Arduin                  Liverpool City           25.22q  2
  8 Bakr Khodr                   Bankstown Aths           25.46q  1
  9 Joey Gossayn                 Campbelltown             26.26   2
 10 William Slattery             Western Blues            26.95   2
 11 Adam Calicetto               Bankstown Aths           27.05   2
 12 Jayden Keats                 Camden                   27.39   1
 13 Mataira Tutaka               Bankstown Aths           27.53   1
 -- Cody Hasler                  Camden                     DNS   1
 -- Patrick Um                   Campbelltown               DNS   2
 -- Gregory Parzakonis           Liverpool City             DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                               13/02/2022 - 12:26 PM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 214  Boys U15 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 22.84  16/02/2020  Rashid Kabba, Holroyd           
       State: S 21.74  22/02/2009  Nicholas Hough, Hills Distric   
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Jesse Ike                    Liverpool City           24.44Q   
  2 Alex Goetz                   Smithfield               24.68Q   
  3 Jordan Tadich                Greystanes               25.85Q   
  4 Christian Isaac              Liverpool City           25.98q   
  5 Aidan O'Brien                Girraween                34.38    
 -- Riley Bentham                Camden                     DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Lachlan Orchard              Prestons Robins          24.60Q   
  2 Jesse Chukwudi               Liverpool City           24.91Q   
  3 Tyler Bussier                Greystanes               24.95Q   
  4 Mark Misud                   Greystanes               26.26q   
  5 Ansh Kapoor                  Eschol Park              30.36    
  6 Cameron Eagles               Eschol Park              31.86    
===================================================================
      Region: R 22.84  16/02/2020  Rashid Kabba, Holroyd           
       State: S 21.74  22/02/2009  Nicholas Hough, Hills District  
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Jesse Ike                    Liverpool City           24.44Q  1
  2 Lachlan Orchard              Prestons Robins          24.60Q  2
  3 Alex Goetz                   Smithfield               24.68Q  1
  4 Jesse Chukwudi               Liverpool City           24.91Q  2
  5 Tyler Bussier                Greystanes               24.95Q  2
  6 Jordan Tadich                Greystanes               25.85Q  1
  7 Christian Isaac              Liverpool City           25.98q  1
  8 Mark Misud                   Greystanes               26.26q  2
  9 Ansh Kapoor                  Eschol Park              30.36   2
 10 Cameron Eagles               Eschol Park              31.86   2
 11 Aidan O'Brien                Girraween                34.38   1
 -- Riley Bentham                Camden                     DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                               13/02/2022 - 12:25 PM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 213  Girls U15 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 26.03  18/02/2018  Emma Matthews, Camden           
       State: S 24.24  20/03/2005  Olivia Tauro, Kurri Kurri       
       State: S 24.24  22/02/2009  Ella Nelson, Sutherland         
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Kaitlin Tattersall           Camden                   27.06Q   
  2 Lana Amin                    Bankstown Aths           27.72Q   
  3 Layla Iuta                   Campbelltown             27.98Q   
  4 Sarah Challinor              Holroyd                  35.48q   
  5 Umika Ganji                  Girraween                35.66    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Emma Hazelton                Camden                   27.27Q   
  2 Tiarna Green                 Camden                   29.26Q   
  3 Jessamine Aloalii            Cabra Vale/Fair          30.69Q   
  4 Christina Lay                Liverpool City           31.84q   
===================================================================
      Region: R 26.03  18/02/2018  Emma Matthews, Camden           
       State: S 24.24  20/03/2005  Olivia Tauro, Kurri Kurri       
       State: S 24.24  22/02/2009  Ella Nelson, Sutherland         
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Kaitlin Tattersall           Camden                   27.06Q  1
  2 Emma Hazelton                Camden                   27.27Q  2
  3 Lana Amin                    Bankstown Aths           27.72Q  1
  4 Tiarna Green                 Camden                   29.26Q  2
  5 Layla Iuta                   Campbelltown             27.98Q  1
  6 Jessamine Aloalii            Cabra Vale/Fair          30.69Q  2
  7 Christina Lay                Liverpool City           31.84q  2
  8 Sarah Challinor              Holroyd                  35.48q  1
  9 Umika Ganji                  Girraween                35.66   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                               13/02/2022 - 12:17 PM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 212  Boys U14 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 23.11  24/02/2013  Alec Nguyen, Bankstown Sports   
       State: S 22.64  19/02/2006  Luke Hamer, St George           
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Iftikhar Mirzai              Holroyd                  25.36Q   
  2 Alejandro Araujo             Western Blues            25.46Q   
  3 Marc Moufarrege              Prestons Robins          28.74Q   
  4 Meet Joshi                   Girraween                29.16    
 -- Jordan Taing                 Liverpool City             DNS    
 -- Mark Sorojevic               Cabra Vale/Fair            DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Finn Miller                  Campbelltown             25.88Q   
  2 Iopu Iuta                    Campbelltown             27.67Q   
  3 Alexander Perrey             Greystanes               27.91Q   
  4 Jayden Schiavon              Smithfield               28.30q   
  5 Fuinelakei Aukafolau         Everley Park             28.90q   
===================================================================
      Region: R 23.11  24/02/2013  Alec Nguyen, Bankstown Sports   
       State: S 22.64  19/02/2006  Luke Hamer, St George           
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Iftikhar Mirzai              Holroyd                  25.36Q  1
  2 Finn Miller                  Campbelltown             25.88Q  2
  3 Alejandro Araujo             Western Blues            25.46Q  1
  4 Iopu Iuta                    Campbelltown             27.67Q  2
  5 Alexander Perrey             Greystanes               27.91Q  2
  6 Marc Moufarrege              Prestons Robins          28.74Q  1
  7 Jayden Schiavon              Smithfield               28.30q  2
  8 Fuinelakei Aukafolau         Everley Park             28.90q  2
  9 Meet Joshi                   Girraween                29.16   1
 -- Mark Sorojevic               Cabra Vale/Fair            DNS   1
 -- Jordan Taing                 Liverpool City             DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                               13/02/2022 - 11:17 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 203  Girls U13 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 25.57  17/02/2019  Damita Betham, Campbelltown     
       State: S 24.96  19/03/2017  Alice Dixon, Northern Suburbs   
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Hannah Shortland             Campbelltown             27.58Q   
  2 Lea Matar                    Bankstown Aths           29.00Q   
  3 Taleena Boseski              Campbelltown             29.05Q   
  4 Savannah Carruthers          Bankstown Aths           29.78q   
  5 Alessia Pisano               Smithfield               30.16    
  6 Kashika Muhunthan            Girraween                31.03    
 -- Alyssa Michael               Prestons Robins            DNS    
 -- Chloe Pamplin                Campbelltown               DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Indii Bower                  Campbelltown             27.02Q   
  2 Elysse Diep                  Bankstown Aths           27.73Q   
  3 Dominique Bzdega             Campbelltown             29.24Q   
  4 Evonne Simon                 Smithfield               29.87q   
  5 Ruby Rose Talbot             Liverpool City           30.96    
  6 Jasmine Yilmaz-Hanson        Bankstown Aths           31.40    
  7 Aaliyah Rakuraku             Liverpool City           33.65    
 -- Isabella Baptist             Liverpool City             DNS    
===================================================================
      Region: R 25.57  17/02/2019  Damita Betham, Campbelltown     
       State: S 24.96  19/03/2017  Alice Dixon, Northern Suburbs   
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Indii Bower                  Campbelltown             27.02Q  2
  2 Hannah Shortland             Campbelltown             27.58Q  1
  3 Elysse Diep                  Bankstown Aths           27.73Q  2
  4 Lea Matar                    Bankstown Aths           29.00Q  1
  5 Taleena Boseski              Campbelltown             29.05Q  1
  6 Dominique Bzdega             Campbelltown             29.24Q  2
  7 Savannah Carruthers          Bankstown Aths           29.78q  1
  8 Evonne Simon                 Smithfield               29.87q  2
  9 Alessia Pisano               Smithfield               30.16   1
 10 Ruby Rose Talbot             Liverpool City           30.96   2
 11 Kashika Muhunthan            Girraween                31.03   1
 12 Jasmine Yilmaz-Hanson        Bankstown Aths           31.40   2
 13 Aaliyah Rakuraku             Liverpool City           33.65   2
 -- Alyssa Michael               Prestons Robins            DNS   1
 -- Isabella Baptist             Liverpool City             DNS   2
 -- Chloe Pamplin                Campbelltown               DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                13-Feb-22 - 11:19 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 202  Boys U12 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 24.80  18-Feb-18   Rashid Kabba, Holroyd           
       State: S 24.43  25-Mar-18   Rashid Kabba, Holroyd           
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Kenewa Gamanga               Bankstown Aths           28.23Q   
  2 Lebanner Tima                Campbelltown             28.76Q   
  3 Gabriel Tauiliili            Greystanes               29.86Q   
  4 Bailey Conte                 Camden                   30.80q   
  5 Bailey Perfect               Campbelltown             31.14    
 -- Marco Lombardo               Western Blues              DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Jayden Todoroski             Greystanes               27.85Q   
  2 Akeem Kabba                  Holroyd                  29.57Q   
  3 Bryant Diep                  Bankstown Aths           30.42Q   
  4 Kayden Thompson              Campbelltown             31.03q   
  5 Daniel Lowndes               Smithfield               32.39    
 -- Baiden Green                 Camden                     DNS    
 -- Noah Pita                    Campbelltown               DNS    
===================================================================
      Region: R 24.80  18-Feb-18   Rashid Kabba, Holroyd           
       State: S 24.43  25-Mar-18   Rashid Kabba, Holroyd           
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Jayden Todoroski             Greystanes               27.85Q  2
  2 Kenewa Gamanga               Bankstown Aths           28.23Q  1
  3 Lebanner Tima                Campbelltown             28.76Q  1
  4 Akeem Kabba                  Holroyd                  29.57Q  2
  5 Gabriel Tauiliili            Greystanes               29.86Q  1
  6 Bryant Diep                  Bankstown Aths           30.42Q  2
  7 Bailey Conte                 Camden                   30.80q  1
  8 Kayden Thompson              Campbelltown             31.03q  2
  9 Bailey Perfect               Campbelltown             31.14   1
 10 Daniel Lowndes               Smithfield               32.39   2
 -- Baiden Green                 Camden                     DNS   2
 -- Marco Lombardo               Western Blues              DNS   1
 -- Noah Pita                    Campbelltown               DNS   2
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                               13/02/2022 - 11:13 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 201  Girls U12 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 26.84  18/02/2018  Damita Betham, Campbelltown     
       State: S 25.69  25/03/2018  Chelsea Ezeoke, Wollongong Ci   
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Ruth Ifejika                 Liverpool City           29.31Q   
  2 Maya Bower                   Campbelltown             29.53Q   
  3 Aliah Ahmadzai               Western Blues            31.84Q   
  4 Keisha Prasad                Campbelltown             32.93q   
  5 Phalguni Goyal               Girraween                40.70    
 -- Aya Khodr                    Bankstown Aths             DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Tahlia Tabone                Camden                   28.37Q   
  2 Emily Kot                    Girraween                29.54Q   
  3 Diamalaini Salabogi          Greystanes               31.45Q   
  4 Alyssa De Cillis             Bankstown Aths           34.70q   
  5 Nursyakirah Hewitt           Bankstown Aths           36.60    
 -- Emily Campbell               Campbelltown               DNS    
===================================================================
      Region: R 26.84  18/02/2018  Damita Betham, Campbelltown     
       State: S 25.69  25/03/2018  Chelsea Ezeoke, Wollongong City 
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Tahlia Tabone                Camden                   28.37Q  2
  2 Ruth Ifejika                 Liverpool City           29.31Q  1
  3 Maya Bower                   Campbelltown             29.53Q  1
  4 Emily Kot                    Girraween                29.54Q  2
  5 Diamalaini Salabogi          Greystanes               31.45Q  2
  6 Aliah Ahmadzai               Western Blues            31.84Q  1
  7 Keisha Prasad                Campbelltown             32.93q  1
  8 Alyssa De Cillis             Bankstown Aths           34.70q  2
  9 Nursyakirah Hewitt           Bankstown Aths           36.60   2
 10 Phalguni Goyal               Girraween                40.70   1
 -- Aya Khodr                    Bankstown Aths             DNS   1
 -- Emily Campbell               Campbelltown               DNS   2
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                13-Feb-22 - 11:01 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 200  Boys U11 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 27.71  19-Feb-17   Rashid Kabba, Holroyd           
       State: S 25.84  11-Mar-78   Robert Stanford, Nepean         
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Aaron Finnerty               Prestons Robins          29.42Q   
  2 Calen Tadich                 Greystanes               31.21Q   
  3 Logan Galway                 Ambarvale                33.91Q   
  4 Waiora Kingi                 Western Blues            37.40    
  5 Blaine Best                  Prestons Robins          38.00    
 -- Oscar Fryer                  Campbelltown               DNS    
 -- Hagob Tatian                 Western Blues              DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Nate Milne                   Eschol Park              30.94Q   
  2 Lucas Siemionow              Prestons Robins          31.22Q   
  3 Lachlan Simons               Bankstown Aths           32.20Q   
  4 Aiden Sorojevic              Cabra Vale/Fair          33.60q   
  5 Andrew Vastag                Camden                   34.07q   
  6 Ethan Wall                   Prestons Robins          36.09    
  7 Danny Andrade                Warradale                38.63    
 -- Noah Mohamed                 Campbelltown               DNS    
===================================================================
      Region: R 27.71  19-Feb-17   Rashid Kabba, Holroyd           
       State: S 25.84  11-Mar-78   Robert Stanford, Nepean         
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Aaron Finnerty               Prestons Robins          29.42Q  1
  2 Nate Milne                   Eschol Park              30.94Q  2
  3 Calen Tadich                 Greystanes               31.21Q  1
  4 Lucas Siemionow              Prestons Robins          31.22Q  2
  5 Lachlan Simons               Bankstown Aths           32.20Q  2
  6 Logan Galway                 Ambarvale                33.91Q  1
  7 Aiden Sorojevic              Cabra Vale/Fair          33.60q  2
  8 Andrew Vastag                Camden                   34.07q  2
  9 Ethan Wall                   Prestons Robins          36.09   2
 10 Waiora Kingi                 Western Blues            37.40   1
 11 Blaine Best                  Prestons Robins          38.00   1
 12 Danny Andrade                Warradale                38.63   2
 -- Oscar Fryer                  Campbelltown               DNS   1
 -- Hagob Tatian                 Western Blues              DNS   1
 -- Noah Mohamed                 Campbelltown               DNS   2
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                              13/02/2022 - 11:11 AM
                       REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                       
                          CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                           
 
Event 199  Girls U11 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================                  
      Region: R 28.73  15/02/2015  Amalia Plummer, Camden                         
       State: S 26.12  19/03/2017  Chelsea Ezeoke, Albion Park                    
    Name                     Age Centre                   Heats                   
================================================================                  
Heat  1 Heats                                                                     
  1 Divine Chukwudi              Liverpool City           29.57Q                  
  2 Larae Ah Mu                  Campbelltown             32.11Q Amended Result   
  3 Eleni Salabogi               Greystanes               32.40Q                  
  4 Sofia Choucairi              Campbelltown             32.40q                  
  5 Amina Hakkaoui               Smithfield               33.01                   
  6 Alexis Shore                 Smithfield               37.94                   
 -- Charlotte Bates              Bankstown Aths             DNS                   
 -- Tayla Fail                   Douglas Park               DNS                   
Heat  2 Heats                                                                     
  1 Alicia Webb                  Campbelltown             30.67Q                  
  2 Evanjaline Mcgoon            Campbelltown             30.68Q                  
  3 Demi Spiteri                 Smithfield               31.25Q                  
  4 Charlotte Davis              Camden                   32.60q                  
  5 Sarvika Ganji                Girraween                33.53                   
  6 Ashley Galatoulas            Greystanes               34.60                   
  7 Salamatu Kabba               Holroyd                  35.17                   
  8 Rihanna Todoroski            Greystanes               36.10                   
===================================================================               
      Region: R 28.73  15/02/2015  Amalia Plummer, Camden                         
       State: S 26.12  19/03/2017  Chelsea Ezeoke, Albion Park                    
    Name                     Age Centre                   Heats  H#               
===================================================================               
Heats                                                                             
  1 Divine Chukwudi              Liverpool City           29.57Q  1               
  2 Alicia Webb                  Campbelltown             30.67Q  2               
  3 Evanjaline Mcgoon            Campbelltown             30.68Q  2               
  4 Larae Ah Mu                  Campbelltown             32.11Q  1 Amended Result
  5 Demi Spiteri                 Smithfield               31.25Q  2               
  6 Eleni Salabogi               Greystanes               32.40Q  1               
  7 Sofia Choucairi              Campbelltown             32.40q  1               
  8 Charlotte Davis              Camden                   32.60q  2               
  9 Amina Hakkaoui               Smithfield               33.01   1               
 10 Sarvika Ganji                Girraween                33.53   2               
 11 Ashley Galatoulas            Greystanes               34.60   2               
 12 Salamatu Kabba               Holroyd                  35.17   2               
 13 Rihanna Todoroski            Greystanes               36.10   2               
 14 Alexis Shore                 Smithfield               37.94   1               
 -- Charlotte Bates              Bankstown Aths             DNS   1               
 -- Tayla Fail                   Douglas Park               DNS   1               
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                13-Feb-22 - 11:35 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 206  Boys U10 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 27.91  18-Feb-18   Jonathan Veljanovski, Banksto   
       State: S 26.94  11-Mar-78   Chris Newman, Queanbeyan        
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Victor Ogbonna               Girraween                30.63Q   
  2 Ryda Sharpe                  Campbelltown             31.85Q   
  3 Jacob Leke                   Holroyd                  32.26Q   
  4 Ibrahim Kassem               Bankstown Aths           32.33q   
  5 Phoenix Davis                Camden                   38.22    
  6 Oliver Miller                Prestons Robins          41.16    
  7 Chase Stanton                Eschol Park              42.75    
 -- Jamal Alime                  Liverpool City             DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Ryan Younie                  Camden                   30.47Q   
  2 Kooper Thompson              Campbelltown             32.13Q   
  3 Ricky Yacoub                 Cabra Vale/Fair          32.71Q   
  4 James Sadler                 Liverpool City           36.68q   
  5 Lachlan Pearce               Girraween                37.31    
  6 Kiaan Patel                  Girraween                40.23    
 -- Jayce Fuller                 Camden                     DNS    
===================================================================
      Region: R 27.91  18-Feb-18   Jonathan Veljanovski, Bankstown 
       State: S 26.94  11-Mar-78   Chris Newman, Queanbeyan        
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Ryan Younie                  Camden                   30.47Q  2
  2 Victor Ogbonna               Girraween                30.63Q  1
  3 Ryda Sharpe                  Campbelltown             31.85Q  1
  4 Kooper Thompson              Campbelltown             32.13Q  2
  5 Jacob Leke                   Holroyd                  32.26Q  1
  6 Ricky Yacoub                 Cabra Vale/Fair          32.71Q  2
  7 Ibrahim Kassem               Bankstown Aths           32.33q  1
  8 James Sadler                 Liverpool City           36.68q  2
  9 Lachlan Pearce               Girraween                37.31   2
 10 Phoenix Davis                Camden                   38.22   1
 11 Kiaan Patel                  Girraween                40.23   2
 12 Oliver Miller                Prestons Robins          41.16   1
 13 Chase Stanton                Eschol Park              42.75   1
 -- Jamal Alime                  Liverpool City             DNS   1
 -- Jayce Fuller                 Camden                     DNS   2
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                               13/02/2022 - 11:32 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 205  Girls U10 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 29.82  24/02/2013  Summer Waine, Camden            
       State: S 28.22  21/03/2010  Kristie Edwards, Manly Warrin   
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Sienna Miles                 Camden                   31.33Q   
  2 Taliyah Wright               Everley Park             33.90Q   
  3 J'Ziyah Foakeni              Cabra Vale/Fair          34.60Q   
  4 Stella McAndrew              Bankstown Aths           35.68q   
  5 Indi Farlow                  Campbelltown             37.61    
  6 Elliyah Nassif               Cabra Vale/Fair          38.95    
 -- Arousha Khan                 Liverpool City             DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Spandala Yiadom              Bankstown Aths           33.02Q   
  2 Ebony Akinpetide             Prestons Robins          35.44Q   
  3 Annalise Realph              Camden                   35.46Q   
  4 Aurora Stanic-Bradshaw       Girraween                35.68q   
  5 Aaliyah Idriss               Bankstown Aths           36.59    
  6 Anya Arthandi                Western Blues            37.90    
  7 Emma Cramp                   Smithfield               48.45    
===================================================================
      Region: R 29.82  24/02/2013  Summer Waine, Camden            
       State: S 28.22  21/03/2010  Kristie Edwards, Manly Warringah
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Sienna Miles                 Camden                   31.33Q  1
  2 Spandala Yiadom              Bankstown Aths           33.02Q  2
  3 Taliyah Wright               Everley Park             33.90Q  1
  4 Ebony Akinpetide             Prestons Robins          35.44Q  2
  5 J'Ziyah Foakeni              Cabra Vale/Fair          34.60Q  1
  6 Annalise Realph              Camden                   35.46Q  2
  7 Aurora Stanic-Bradshaw       Girraween                35.68q  2
  8 Stella McAndrew              Bankstown Aths           35.68q  1
  9 Aaliyah Idriss               Bankstown Aths           36.59   2
 10 Indi Farlow                  Campbelltown             37.61   1
 11 Anya Arthandi                Western Blues            37.90   2
 12 Elliyah Nassif               Cabra Vale/Fair          38.95   1
 13 Emma Cramp                   Smithfield               48.45   2
 -- Arousha Khan                 Liverpool City             DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                13-Feb-22 - 11:46 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 208  Boys U9 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 30.22  24-Feb-13   Nathaniel Calvelo, Campbellto   
       State: S 28.44  22-Mar-75   Glen Murgatroyd, Campbelltown   
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Woojin Son                   Eschol Park              32.43Q   
  2 Michael Isaac                Liverpool City           33.08Q   
  3 Henry McDonough              Smithfield               34.86Q   
  4 Ivansh Tadiyal               Liverpool City           34.99q   
  5 Phoenix Simon                Smithfield               36.25    
  6 Zane Garner                  Campbelltown             38.79    
 -- Nathan Baptist               Liverpool City             DNS    
 -- Isaac Aad                    Bankstown Aths             DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Lucas Guercio                Bankstown Aths           32.40Q   
  2 Hunter Clark                 Camden                   32.62Q   
  3 Christian Lipovic            Campbelltown             33.39Q   
  4 Nicholas Sargent             Camden                   35.77q   
  5 Setelo Matakaiongo           Liverpool City           36.30    
  6 Shreevarshaan Jatheswara     Girraween                36.77    
  7 Rafael Mokamba               Girraween                36.90    
 -- Frescenai Abaddi             Holroyd                    DNS    
===================================================================
      Region: R 30.22  24-Feb-13   Nathaniel Calvelo, Campbelltown 
       State: S 28.44  22-Mar-75   Glen Murgatroyd, Campbelltown   
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Lucas Guercio                Bankstown Aths           32.40Q  2
  2 Woojin Son                   Eschol Park              32.43Q  1
  3 Hunter Clark                 Camden                   32.62Q  2
  4 Michael Isaac                Liverpool City           33.08Q  1
  5 Christian Lipovic            Campbelltown             33.39Q  2
  6 Henry McDonough              Smithfield               34.86Q  1
  7 Ivansh Tadiyal               Liverpool City           34.99q  1
  8 Nicholas Sargent             Camden                   35.77q  2
  9 Phoenix Simon                Smithfield               36.25   1
 10 Setelo Matakaiongo           Liverpool City           36.30   2
 11 Shreevarshaan Jatheswara     Girraween                36.77   2
 12 Rafael Mokamba               Girraween                36.90   2
 13 Zane Garner                  Campbelltown             38.79   1
 -- Frescenai Abaddi             Holroyd                    DNS   2
 -- Nathan Baptist               Liverpool City             DNS   1
 -- Isaac Aad                    Bankstown Aths             DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                               13/02/2022 - 11:39 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 207  Girls U9 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 30.52  24/02/2013  Emily Parmaxidis, Bankstown S   
       State: S 28.74  25/03/1990  Rosemary Hayward, Wyong         
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Ve'a Tavita                  Campbelltown             33.73Q   
  2 Casey Bugeja                 Bankstown Aths           35.13Q   
  3 Claire Leke                  Holroyd                  37.11Q   
  4 Rachel Mahinthan             Girraween                40.98    
 -- Aaliyah Khouis               Bankstown Aths             DNS    
 -- Koah Lee                     Campbelltown               DNS    
 -- Siana Tatian                 Western Blues              DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Eva Luximon                  Campbelltown             34.32Q   
  2 Alexis Green                 Camden                   35.79Q   
  3 Sabela Moyo                  Camden                   37.61Q   
  4 Ariana Siemionow             Prestons Robins          38.79q   
  5 Lilijana Perkov              Prestons Robins          38.87q   
 -- Tamarley Quinlan             Campbelltown               DNS    
 -- Annabel Howells              Liverpool City             DNS    
===================================================================
      Region: R 30.52  24/02/2013  Emily Parmaxidis, Bankstown Spor
       State: S 28.74  25/03/1990  Rosemary Hayward, Wyong         
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Ve'a Tavita                  Campbelltown             33.73Q  1
  2 Eva Luximon                  Campbelltown             34.32Q  2
  3 Casey Bugeja                 Bankstown Aths           35.13Q  1
  4 Alexis Green                 Camden                   35.79Q  2
  5 Claire Leke                  Holroyd                  37.11Q  1
  6 Sabela Moyo                  Camden                   37.61Q  2
  7 Ariana Siemionow             Prestons Robins          38.79q  2
  8 Lilijana Perkov              Prestons Robins          38.87q  2
  9 Rachel Mahinthan             Girraween                40.98   1
 -- Koah Lee                     Campbelltown               DNS   1
 -- Annabel Howells              Liverpool City             DNS   2
 -- Siana Tatian                 Western Blues              DNS   1
 -- Aaliyah Khouis               Bankstown Aths             DNS   1
 -- Tamarley Quinlan             Campbelltown               DNS   2
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                13-Feb-22 - 11:57 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 210  Boys U8 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 31.09  18-Feb-18   Akeem Kabba, Holroyd            
       State: S 30.64  19-Feb-17   Joseph Ezekiel, Werrington      
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Ryan Anesu Chidamba          Campbelltown             35.26Q   
  2 Lachlan Keats                Camden                   36.15Q   
  3 Ibrahim Sabbagh              Prestons Robins          36.92Q   
  4 Thomas Barisic               Smithfield               37.79q   
  5 Yohan Modi                   Girraween                39.50    
  6 Lachlan Realph               Camden                   40.27    
  7 Laksh Pradeep                Prestons Robins          41.17    
 -- Danraj David                 Douglas Park               DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Isaac Dabait                 Prestons Robins          34.97Q   
  2 Xavier Bates                 Bankstown Aths           35.18Q   
  3 Caleb Luck                   Camden                   35.44Q   
  4 Xavier Pedavoli              Greystanes               38.21q   
  5 Louis Sultana                Girraween                38.64    
  6 Brody Foley                  Greystanes               40.47    
  7 Isaac Salabogi               Greystanes               42.19    
 -- Joziah Lokondo               Western Blues              DNS    
===================================================================
      Region: R 31.09  18-Feb-18   Akeem Kabba, Holroyd            
       State: S 30.64  19-Feb-17   Joseph Ezekiel, Werrington      
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Isaac Dabait                 Prestons Robins          34.97Q  2
  2 Ryan Anesu Chidamba          Campbelltown             35.26Q  1
  3 Xavier Bates                 Bankstown Aths           35.18Q  2
  4 Lachlan Keats                Camden                   36.15Q  1
  5 Caleb Luck                   Camden                   35.44Q  2
  6 Ibrahim Sabbagh              Prestons Robins          36.92Q  1
  7 Thomas Barisic               Smithfield               37.79q  1
  8 Xavier Pedavoli              Greystanes               38.21q  2
  9 Louis Sultana                Girraween                38.64   2
 10 Yohan Modi                   Girraween                39.50   1
 11 Lachlan Realph               Camden                   40.27   1
 12 Brody Foley                  Greystanes               40.47   2
 13 Laksh Pradeep                Prestons Robins          41.17   1
 14 Isaac Salabogi               Greystanes               42.19   2
 -- Danraj David                 Douglas Park               DNS   1
 -- Joziah Lokondo               Western Blues              DNS   2
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                               13/02/2022 - 11:51 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 209  Girls U8 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 33.36  24/02/2013  Chantelle Barnard, Campbellto   
       State: S 31.74  18/03/1984  Bronwyn Piening, Nepean         
       State: S 31.74  16/02/1997  Emily Pollett, Manly Warringa   
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Deaisu Surendrakumar         Girraween                35.95Q   
  2 Ava Keys                     Camden                   37.15Q   
  3 Leilani Pritchard            Cabra Vale/Fair          37.93Q   
  4 Scarlett Bechara             Greystanes               38.10q   
  5 Annabeth Betham              Campbelltown             38.36q   
  6 Charvi Pradeep               Prestons Robins          51.98    
 -- Chloe O'Neill                Eschol Park                DNS    
 -- Zainab Alime                 Liverpool City             DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Liana Shadid                 Bankstown Aths           36.60Q   
  2 Stephanie Lee                Camden                   37.16Q   
  3 Shanaya Kukutla              Western Blues            38.26Q   
  4 Ava Webb                     Campbelltown             38.86    
  5 Nur Azizah Hewitt            Bankstown Aths           39.74    
  6 Delinya Maddumapatabendi     Camden                   40.55    
  7 Isabella Garai               Camden                   41.44    
===================================================================
      Region: R 33.36  24/02/2013  Chantelle Barnard, Campbelltown 
       State: S 31.74  18/03/1984  Bronwyn Piening, Nepean         
       State: S 31.74  16/02/1997  Emily Pollett, Manly Warringah  
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Deaisu Surendrakumar         Girraween                35.95Q  1
  2 Liana Shadid                 Bankstown Aths           36.60Q  2
  3 Ava Keys                     Camden                   37.15Q  1
  4 Stephanie Lee                Camden                   37.16Q  2
  5 Leilani Pritchard            Cabra Vale/Fair          37.93Q  1
  6 Shanaya Kukutla              Western Blues            38.26Q  2
  7 Scarlett Bechara             Greystanes               38.10q  1
  8 Annabeth Betham              Campbelltown             38.36q  1
  9 Ava Webb                     Campbelltown             38.86   2
 10 Nur Azizah Hewitt            Bankstown Aths           39.74   2
 11 Delinya Maddumapatabendi     Camden                   40.55   2
 12 Isabella Garai               Camden                   41.44   2
 13 Charvi Pradeep               Prestons Robins          51.98   1
 -- Zainab Alime                 Liverpool City             DNS   1
 -- Chloe O'Neill                Eschol Park                DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                               12/02/2022 - 12:48 PM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 66  Boys U17 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 10.82  17/02/2018  Godwin Opoku Mensan, Campbell   
       State: S 10.80  17/02/2018  Godfrey Okerenyang, Camden      
       State: S 10.80  24/02/2018  Taine Petersen                  
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Joshua Iofrida               Bankstown Aths           12.20Q   
  2 Neelesh Shrestha             Girraween                12.24Q   
  3 Patrick Um                   Campbelltown             12.67Q   
  4 Jayden Keats                 Camden                   13.30    
  5 Gregory Parzakonis           Liverpool City           13.71    
  6 Kai Simmons                  Greystanes               16.75    
 -- Kunal Menon                  Liverpool City             DNS    
 -- Gabriel Trad                 Bankstown Aths             DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Cody Hasler                  Camden                   11.21Q   
  2 Cameron Banovich             Liverpool City           11.85Q   
  3 Sumeet Dasgupta              Girraween                12.34Q   
  4 Alexander Ky                 Cabra Vale/Fair          12.46q   
  5 Luke Moran                   Smithfield               12.56q   
  6 Noah Krebs                   Greystanes               12.92    
  7 Joey Gossayn                 Campbelltown             13.02    
 -- Zachariah Krayem             Bankstown Aths             DNS    
===================================================================
      Region: R 10.82  17/02/2018  Godwin Opoku Mensan, Campbelltow
       State: S 10.80  17/02/2018  Godfrey Okerenyang, Camden      
       State: S 10.80  24/02/2018  Taine Petersen                  
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Cody Hasler                  Camden                   11.21Q  2
  2 Joshua Iofrida               Bankstown Aths           12.20Q  1
  3 Cameron Banovich             Liverpool City           11.85Q  2
  4 Neelesh Shrestha             Girraween                12.24Q  1
  5 Sumeet Dasgupta              Girraween                12.34Q  2
  6 Patrick Um                   Campbelltown             12.67Q  1
  7 Alexander Ky                 Cabra Vale/Fair          12.46q  2
  8 Luke Moran                   Smithfield               12.56q  2
  9 Noah Krebs                   Greystanes               12.92   2
 10 Joey Gossayn                 Campbelltown             13.02   2
 11 Jayden Keats                 Camden                   13.30   1
 12 Gregory Parzakonis           Liverpool City           13.71   1
 13 Kai Simmons                  Greystanes               16.75   1
 -- Gabriel Trad                 Bankstown Aths             DNS   1
 -- Kunal Menon                  Liverpool City             DNS   1
 -- Zachariah Krayem             Bankstown Aths             DNS   2
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                               12/02/2022 - 12:41 PM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 65  Girls U17 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 12.42  16/02/2019  Emma Matthews, Camden           
       State: S 11.89  28/01/2017  Maisie Stevens, Eastern Subur   
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Damita Betham                Campbelltown             12.56Q   
  2 Emily Malakovski             Prestons Robins          13.66Q   
  3 Chaela-Lee Falls             Greystanes               14.16Q   
  4 Stefania Guercio             Bankstown Aths           14.44q   
  5 Molly Goetz                  Smithfield               15.14    
  6 Katie D'Cunha                Prestons Robins          15.42    
 -- Crystal Rose Siteman         Campbelltown               DNS    
 -- Charlotte Smith              Liverpool City             DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Destiny Mcgoon               Campbelltown             13.11Q   
  2 Sophie Latimer               Camden                   13.79Q   
  3 Marissa Tnokovski            Smithfield               13.87Q   
  4 Megan Mifsud                 Greystanes               13.88q   
  5 Cassandra Nguyen             Liverpool City           14.85    
  6 Jacinta Neale                Prestons Robins          15.74    
  7 Emily Challinor              Holroyd                  19.31    
 -- Lisa Matar                   Bankstown Aths             DNS    
===================================================================
      Region: R 12.42  16/02/2019  Emma Matthews, Camden           
       State: S 11.89  28/01/2017  Maisie Stevens, Eastern Suburbs 
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Damita Betham                Campbelltown             12.56Q  1
  2 Destiny Mcgoon               Campbelltown             13.11Q  2
  3 Emily Malakovski             Prestons Robins          13.66Q  1
  4 Sophie Latimer               Camden                   13.79Q  2
  5 Marissa Tnokovski            Smithfield               13.87Q  2
  6 Chaela-Lee Falls             Greystanes               14.16Q  1
  7 Megan Mifsud                 Greystanes               13.88q  2
  8 Stefania Guercio             Bankstown Aths           14.44q  1
  9 Cassandra Nguyen             Liverpool City           14.85   2
 10 Molly Goetz                  Smithfield               15.14   1
 11 Katie D'Cunha                Prestons Robins          15.42   1
 12 Jacinta Neale                Prestons Robins          15.74   2
 13 Emily Challinor              Holroyd                  19.31   2
 -- Charlotte Smith              Liverpool City             DNS   1
 -- Lisa Matar                   Bankstown Aths             DNS   2
 -- Crystal Rose Siteman         Campbelltown               DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                12-Feb-22 - 12:36 PM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 64  Boys U15 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 11.26  13-Feb-16   Gafar Ajelara, Campbelltown     
       State: S 10.84  21-Mar-09   Nicholas Hough, Hills Distric   
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Tyler Bussier                Greystanes               12.43Q   
  1 Jesse Chukwudi               Liverpool City           12.43Q   
  3 Lachlan Orchard              Prestons Robins          12.62Q   
  4 Jordan Tadich                Greystanes               13.07q   
  5 Aidan O'Brien                Girraween                16.54    
 -- Brock Croucher-Stratton      Western Blues              DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Jesse Ike                    Liverpool City           11.98Q   
  2 Alex Goetz                   Smithfield               12.27Q   
  3 Christian Isaac              Liverpool City           12.56Q   
  4 Ansh Kapoor                  Eschol Park              14.25q   
 -- Riley Bentham                Camden                     DNS    
===================================================================
      Region: R 11.26  13-Feb-16   Gafar Ajelara, Campbelltown     
       State: S 10.84  21-Mar-09   Nicholas Hough, Hills District  
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Jesse Ike                    Liverpool City           11.98Q  2
  2 Jesse Chukwudi               Liverpool City           12.43Q  1
  2 Tyler Bussier                Greystanes               12.43Q  1
  4 Alex Goetz                   Smithfield               12.27Q  2
  5 Christian Isaac              Liverpool City           12.56Q  2
  6 Lachlan Orchard              Prestons Robins          12.62Q  1
  7 Jordan Tadich                Greystanes               13.07q  1
  8 Ansh Kapoor                  Eschol Park              14.25q  2
  9 Aidan O'Brien                Girraween                16.54   1
 -- Brock Croucher-Stratton      Western Blues              DNS   1
 -- Riley Bentham                Camden                     DNS   2
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                12-Feb-22 - 12:33 PM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 63  Girls U15 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 12.56  16-Feb-19   Shola Adeniran, Bankstown Spo   
       State: S 12.04  21-Mar-92   Sonia Willis, Wagga PCYC        
       State: S 12.04  20-Mar-99   Preya Carey, Hills District     
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Tiarna Green                 Camden                   13.31Q   
  2 Emma Hazelton                Camden                   13.49Q   
  3 Jessamine Aloalii            Cabra Vale/Fair          14.59Q   
  4 Mikaylah Robinson            Camden                   15.04q   
  5 Christina Lay                Liverpool City           15.54q   
  6 Ella Rowe                    Campbelltown             15.83    
  7 Umika Ganji                  Girraween                16.48    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Kaitlin Tattersall           Camden                   13.37Q   
  2 Layla Iuta                   Campbelltown             13.70Q   
  3 Lana Amin                    Bankstown Aths           13.72Q   
  4 Dakota Douglas               Prestons Robins          15.94    
  5 Daniella Nahoum              Holroyd                  16.47    
 -- Tasha Peterkin               Camden                     DNS    
 -- Kiara Stewart                Camden                     DNS    
===================================================================
      Region: R 12.56  16-Feb-19   Shola Adeniran, Bankstown Sports
       State: S 12.04  21-Mar-92   Sonia Willis, Wagga PCYC        
       State: S 12.04  20-Mar-99   Preya Carey, Hills District     
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Tiarna Green                 Camden                   13.31Q  1
  2 Kaitlin Tattersall           Camden                   13.37Q  2
  3 Emma Hazelton                Camden                   13.49Q  1
  4 Layla Iuta                   Campbelltown             13.70Q  2
  5 Lana Amin                    Bankstown Aths           13.72Q  2
  6 Jessamine Aloalii            Cabra Vale/Fair          14.59Q  1
  7 Mikaylah Robinson            Camden                   15.04q  1
  8 Christina Lay                Liverpool City           15.54q  1
  9 Ella Rowe                    Campbelltown             15.83   1
 10 Dakota Douglas               Prestons Robins          15.94   2
 11 Daniella Nahoum              Holroyd                  16.47   2
 12 Umika Ganji                  Girraween                16.48   1
 -- Tasha Peterkin               Camden                     DNS   2
 -- Kiara Stewart                Camden                     DNS   2
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                12-Feb-22 - 12:23 PM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 62  Boys U14 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 11.55  16-Feb-19   Rashid Kabba, Holroyd           
       State: S 11.17  28-Mar-21   Billy Blair, Balmain            
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Brayden Brook                Campbelltown             13.09Q   
  2 Rishit Singh                 Girraween                13.80Q   
  3 Jaxon Newham                 Smithfield               13.99Q   
  4 Alexander Perrey             Greystanes               14.01q   
  5 Tristan Chanthivong          Eschol Park              14.41    
  6 Jordan Taing                 Liverpool City           14.53    
 -- Cooper Conte                 Camden                     DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Iftikhar Mirzai              Holroyd                  12.82Q   
  2 Iopu Iuta                    Campbelltown             13.59Q   
  3 Jayden Schiavon              Smithfield               14.22Q   
  4 Marc Moufarrege              Prestons Robins          14.29q   
  5 Fuinelakei Aukafolau         Everley Park             14.33    
  6 Travis McConnell             Eschol Park              15.20    
 -- Jayden Ogston                Liverpool City             DNS    
===================================================================
      Region: R 11.55  16-Feb-19   Rashid Kabba, Holroyd           
       State: S 11.17  28-Mar-21   Billy Blair, Balmain            
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Iftikhar Mirzai              Holroyd                  12.82Q  2
  2 Brayden Brook                Campbelltown             13.09Q  1
  3 Iopu Iuta                    Campbelltown             13.59Q  2
  4 Rishit Singh                 Girraween                13.80Q  1
  5 Jaxon Newham                 Smithfield               13.99Q  1
  6 Jayden Schiavon              Smithfield               14.22Q  2
  7 Alexander Perrey             Greystanes               14.01q  1
  8 Marc Moufarrege              Prestons Robins          14.29q  2
  9 Fuinelakei Aukafolau         Everley Park             14.33   2
 10 Tristan Chanthivong          Eschol Park              14.41   1
 11 Jordan Taing                 Liverpool City           14.53   1
 12 Travis McConnell             Eschol Park              15.20   2
 -- Jayden Ogston                Liverpool City             DNS   2
 -- Cooper Conte                 Camden                     DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                12-Feb-22 - 12:19 PM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 61  Girls U14 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 12.34  16-Feb-19   Aleksandra Stoilova, Campbell   
       State: S 12.14  23-Mar-91   Shelley Peattie, Macquarie Sh   
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Jessica Landrigan            Camden                   13.52Q   
  2 Mariam Hussain               Bankstown Aths           13.55Q   
  3 Sukanya Dasgupta             Girraween                14.40Q   
  4 Allison Hoang                Prestons Robins          14.51q   
  5 Destiny ekechukwu            Western Blues            15.66    
  6 Anastasia Rekoumis           Liverpool City           18.22    
 -- Ava Hilton                   Campbelltown               DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Kaylee Attard                Campbelltown             13.56Q   
  2 Gypsy Plummer                Camden                   14.06Q   
  3 Reki Roberts                 Campbelltown             14.13Q   
  4 Ishi Tadiyal                 Liverpool City           15.21q   
  5 Breeanna Williams            Girraween                15.44    
 -- Mikayla Skundric             Liverpool City             DNS    
 -- Charlotte Skundric           Liverpool City             DNS    
===================================================================
      Region: R 12.34  16-Feb-19   Aleksandra Stoilova, Campbelltow
       State: S 12.14  23-Mar-91   Shelley Peattie, Macquarie Shore
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Jessica Landrigan            Camden                   13.52Q  1
  2 Kaylee Attard                Campbelltown             13.56Q  2
  3 Mariam Hussain               Bankstown Aths           13.55Q  1
  4 Gypsy Plummer                Camden                   14.06Q  2
  5 Reki Roberts                 Campbelltown             14.13Q  2
  6 Sukanya Dasgupta             Girraween                14.40Q  1
  7 Allison Hoang                Prestons Robins          14.51q  1
  8 Ishi Tadiyal                 Liverpool City           15.21q  2
  9 Breeanna Williams            Girraween                15.44   2
 10 Destiny ekechukwu            Western Blues            15.66   1
 11 Anastasia Rekoumis           Liverpool City           18.22   1
 -- Mikayla Skundric             Liverpool City             DNS   2
 -- Charlotte Skundric           Liverpool City             DNS   2
 -- Ava Hilton                   Campbelltown               DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                                    12-Feb-22 - 12:17 PM
                         REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                          
                             CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                             
 
Event 60  Boys U13 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================                       
      Region: R 11.94  15-Feb-14   Gafar Ajelara, Campbelltown                         
       State: S 11.72  22-Mar-14   James Roach, Randwick Botany                        
    Name                     Age Centre                   Heats                        
================================================================                       
Heat  1 Heats                                                                          
  1 Zachariah Tuki               Cabra Vale/Fair          14.64Q                       
  2 Jonathan Nahoum              Holroyd                  14.83Q                       
  3 Mohammed Choucairi           Campbelltown             15.30Q                       
  4 Riley Webster                Eschol Park              15.63                        
  5 Justin Taing                 Liverpool City           16.52                        
 -- Cooper Cannon                Camden                      DQ  LANSW SECT. A  7.5g   
 -- Xavier Aholahi               Girraween                  DNS                        
Heat  2 Heats                                                                          
  1 Shrey Kumar Godla            Girraween                13.70Q                       
  2 Koben Best                   Prestons Robins          14.02Q                       
  3 Axel Steel                   Campbelltown             14.81Q                       
  4 Kerem Tuncbilek              Cabra Vale/Fair          14.91q                       
  5 Harry Koroma                 Greystanes               14.91q                       
  6 Dominic Vella                Warradale                15.54                        
  7 Aidan Kirk                   Eschol Park              15.73                        
===================================================================                    
      Region: R 11.94  15-Feb-14   Gafar Ajelara, Campbelltown                         
       State: S 11.72  22-Mar-14   James Roach, Randwick Botany                        
    Name                     Age Centre                   Heats  H#                    
===================================================================                    
Heats                                                                                  
  1 Shrey Kumar Godla            Girraween                13.70Q  2                    
  2 Zachariah Tuki               Cabra Vale/Fair          14.64Q  1                    
  3 Koben Best                   Prestons Robins          14.02Q  2                    
  4 Jonathan Nahoum              Holroyd                  14.83Q  1                    
  5 Axel Steel                   Campbelltown             14.81Q  2                    
  6 Mohammed Choucairi           Campbelltown             15.30Q  1                    
  7 Kerem Tuncbilek              Cabra Vale/Fair          14.91q  2                    
  8 Harry Koroma                 Greystanes               14.91q  2                    
  9 Dominic Vella                Warradale                15.54   2                    
 10 Riley Webster                Eschol Park              15.63   1                    
 11 Aidan Kirk                   Eschol Park              15.73   2                    
 12 Justin Taing                 Liverpool City           16.52   1                    
 -- Cooper Cannon                Camden                      DQ   1 LANSW SECT. A  7.5g
 -- Xavier Aholahi               Girraween                  DNS   1                    
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                12-Feb-22 - 12:07 PM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 59  Girls U13 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 12.40  16-Feb-19   Damita Betham, Campbelltown     
       State: S 12.34  15-Mar-86   Jo-anne Swan, Camden            
       State: S 12.34  07-Mar-87   Rebecca Vormister, Wollongong   
       State: S 12.34  17-Mar-96   Haylee Mathieson, Wollongong    
       State: S 12.34  19-Feb-05   Laura Turner, Port Hacking      
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Alyssa Michael               Prestons Robins          13.67Q   
  2 Hannah Shortland             Campbelltown             13.90Q   
  3 Maya Idriss                  Bankstown Aths           14.33Q   
  4 Alessia Pisano               Smithfield               14.63q   
  5 Madeline Lee                 Camden                   14.76    
  6 Savannah Carruthers          Bankstown Aths           14.81    
  7 Jasmine Yilmaz-Hanson        Bankstown Aths           15.65    
  8 Charlotte Eagle              Liverpool City           15.82    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Indii Bower                  Campbelltown             13.39Q   
  2 Elysse Diep                  Bankstown Aths           13.54Q   
  3 Taleena Boseski              Campbelltown             13.85Q   
  4 Evonne Simon                 Smithfield               14.65q   
  5 Ruby Rose Talbot             Liverpool City           14.71    
  6 Kashika Muhunthan            Girraween                14.96    
  7 Chloe Pamplin                Campbelltown             15.48    
 -- Lea Matar                    Bankstown Aths             DNS    
===================================================================
      Region: R 12.40  16-Feb-19   Damita Betham, Campbelltown     
       State: S 12.34  15-Mar-86   Jo-anne Swan, Camden            
       State: S 12.34  07-Mar-87   Rebecca Vormister, Wollongong   
       State: S 12.34  17-Mar-96   Haylee Mathieson, Wollongong    
       State: S 12.34  19-Feb-05   Laura Turner, Port Hacking      
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Indii Bower                  Campbelltown             13.39Q  2
  2 Alyssa Michael               Prestons Robins          13.67Q  1
  3 Elysse Diep                  Bankstown Aths           13.54Q  2
  4 Hannah Shortland             Campbelltown             13.90Q  1
  5 Taleena Boseski              Campbelltown             13.85Q  2
  6 Maya Idriss                  Bankstown Aths           14.33Q  1
  7 Alessia Pisano               Smithfield               14.63q  1
  8 Evonne Simon                 Smithfield               14.65q  2
  9 Ruby Rose Talbot             Liverpool City           14.71   2
 10 Madeline Lee                 Camden                   14.76   1
 11 Savannah Carruthers          Bankstown Aths           14.81   1
 12 Kashika Muhunthan            Girraween                14.96   2
 13 Chloe Pamplin                Campbelltown             15.48   2
 14 Jasmine Yilmaz-Hanson        Bankstown Aths           15.65   1
 15 Charlotte Eagle              Liverpool City           15.82   1
 -- Lea Matar                    Bankstown Aths             DNS   2
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                12/02/2022 - 1:39 PM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 76  Boys U12 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 12.11  17/02/2018  Rashid Kabba, Holroyd           
       State: S 12.04  20/03/1999  Todd Shanahan, Macquarie Shor   
       State: S 12.04  23/03/2013  James Roach, Randwick Botany    
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Jayden Todoroski             Greystanes               13.72Q   
  2 Lucas Aholahi                Girraween                14.15Q   
  3 Akeem Kabba                  Holroyd                  14.31Q   
  4 Bryant Diep                  Bankstown Aths           14.95q   
 -- Dylan Tasker                 Douglas Park               DNS    
 -- Noah Pita                    Campbelltown               DNS    
 -- Daniel Lowndes               Smithfield                 DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Kenewa Gamanga               Bankstown Aths           13.82Q   
  2 Lebanner Tima                Campbelltown             14.13Q   
  3 Marco Lombardo               Western Blues            15.18Q   
  4 Bailey Perfect               Campbelltown             15.19q   
  5 Noah Miller                  Campbelltown             15.28    
  6 Harrison Barden              Smithfield               15.66    
  7 Rhys Morton                  Camden                   15.67    
 -- Zinadeen Aboulahaf           Bankstown Aths             DNS    
===================================================================
      Region: R 12.11  17/02/2018  Rashid Kabba, Holroyd           
       State: S 12.04  20/03/1999  Todd Shanahan, Macquarie Shores 
       State: S 12.04  23/03/2013  James Roach, Randwick Botany    
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Jayden Todoroski             Greystanes               13.72Q  1
  2 Kenewa Gamanga               Bankstown Aths           13.82Q  2
  3 Lebanner Tima                Campbelltown             14.13Q  2
  4 Lucas Aholahi                Girraween                14.15Q  1
  5 Akeem Kabba                  Holroyd                  14.31Q  1
  6 Marco Lombardo               Western Blues            15.18Q  2
  7 Bryant Diep                  Bankstown Aths           14.95q  1
  8 Bailey Perfect               Campbelltown             15.19q  2
  9 Noah Miller                  Campbelltown             15.28   2
 10 Harrison Barden              Smithfield               15.66   2
 11 Rhys Morton                  Camden                   15.67   2
 -- Zinadeen Aboulahaf           Bankstown Aths             DNS   2
 -- Noah Pita                    Campbelltown               DNS   1
 -- Daniel Lowndes               Smithfield                 DNS   1
 -- Dylan Tasker                 Douglas Park               DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                12/02/2022 - 1:30 PM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 75  Girls U12 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 12.96  17/02/2018  Damita Betham, Campbelltown     
       State: S 12.53  24/03/2018  Chelsea Ezeoke, Wollongong Ci   
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Ruth Ifejika                 Liverpool City           14.04Q   
  2 Maya Bower                   Campbelltown             14.22Q   
  3 Mia Tattersall               Camden                   14.99Q   
  4 Cailyn Iro                   Campbelltown             15.47q   
  5 Kiandra Brook                Campbelltown             17.55    
  6 Aya Khodr                    Bankstown Aths           17.74    
  7 Phoebe Keogh                 Campbelltown             18.42    
  8 Joy Ikenasio-Shlamon         Cabra Vale/Fair          19.01    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Tahlia Tabone                Camden                   14.00Q   
  2 Hannah Sorojevic             Campbelltown             15.11Q   
  3 Aliah Ahmadzai               Western Blues            15.29Q   
  4 Diamalaini Salabogi          Greystanes               15.33q   
  5 Alyssa De Cillis             Bankstown Aths           16.78    
  6 Shia Tadiyal                 Liverpool City           17.68    
  7 Nursyakirah Hewitt           Bankstown Aths           18.05    
===================================================================
      Region: R 12.96  17/02/2018  Damita Betham, Campbelltown     
       State: S 12.53  24/03/2018  Chelsea Ezeoke, Wollongong City 
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Tahlia Tabone                Camden                   14.00Q  2
  2 Ruth Ifejika                 Liverpool City           14.04Q  1
  3 Maya Bower                   Campbelltown             14.22Q  1
  4 Hannah Sorojevic             Campbelltown             15.11Q  2
  5 Mia Tattersall               Camden                   14.99Q  1
  6 Aliah Ahmadzai               Western Blues            15.29Q  2
  7 Diamalaini Salabogi          Greystanes               15.33q  2
  8 Cailyn Iro                   Campbelltown             15.47q  1
  9 Alyssa De Cillis             Bankstown Aths           16.78   2
 10 Kiandra Brook                Campbelltown             17.55   1
 11 Shia Tadiyal                 Liverpool City           17.68   2
 12 Aya Khodr                    Bankstown Aths           17.74   1
 13 Nursyakirah Hewitt           Bankstown Aths           18.05   2
 14 Phoebe Keogh                 Campbelltown             18.42   1
 15 Joy Ikenasio-Shlamon         Cabra Vale/Fair          19.01   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                12/02/2022 - 1:27 PM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 74  Boys U11 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 13.46  17/02/2018  Onitoni Large, Eschol Park      
       State: S 12.64  12/03/1978  Robert Stanford, Nepean         
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Nate Milne                   Eschol Park              15.19Q   
  1 Calen Tadich                 Greystanes               15.19Q   
  3 Aiden Garai                  Camden                   16.23Q   
  4 Blaine Best                  Prestons Robins          17.31q   
  5 Waiora Kingi                 Western Blues            17.34    
  6 Noah Maarbani                Bankstown Aths           17.40    
 -- Searalan Palanickumaran      Girraween                  DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Aaron Finnerty               Prestons Robins          14.28Q   
  2 Harrison Skinner             Camden                   14.84Q   
  3 Noah Bronger                 Bankstown Aths           15.99Q   
  4 Nathaniel Tuki               Cabra Vale/Fair          17.27q   
  5 Ethan Wall                   Prestons Robins          17.41    
  6 Isaac Zerafa                 Smithfield               17.79    
  7 Muhammad Hassan Khan         Liverpool City           17.81    
 -- Christan Misitano            Western Blues              DNS    
===================================================================
      Region: R 13.46  17/02/2018  Onitoni Large, Eschol Park      
       State: S 12.64  12/03/1978  Robert Stanford, Nepean         
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Aaron Finnerty               Prestons Robins          14.28Q  2
  2 Calen Tadich                 Greystanes               15.19Q  1
  2 Nate Milne                   Eschol Park              15.19Q  1
  4 Harrison Skinner             Camden                   14.84Q  2
  5 Noah Bronger                 Bankstown Aths           15.99Q  2
  6 Aiden Garai                  Camden                   16.23Q  1
  7 Nathaniel Tuki               Cabra Vale/Fair          17.27q  2
  8 Blaine Best                  Prestons Robins          17.31q  1
  9 Waiora Kingi                 Western Blues            17.34   1
 10 Noah Maarbani                Bankstown Aths           17.40   1
 11 Ethan Wall                   Prestons Robins          17.41   2
 12 Isaac Zerafa                 Smithfield               17.79   2
 13 Muhammad Hassan Khan         Liverpool City           17.81   2
 -- Christan Misitano            Western Blues              DNS   2
 -- Searalan Palanickumaran      Girraween                  DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                12/02/2022 - 1:23 PM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 73  Girls U11 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 13.61  15/02/2014  Summer Waine, Camden            
       State: S 12.94  12/03/1978  Michelle Moroney, Bankstown     
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Demi Spiteri                 Smithfield               15.01Q   
  2 Alicia Webb                  Campbelltown             15.08Q   
  3 Nadira Khoury                Campbelltown             15.38Q   
  4 Larae Ah Mu                  Campbelltown             15.42q   
  5 Olivia Bright                Camden                   16.22    
  6 Ashley Galatoulas            Greystanes               16.47    
  7 Salamatu Kabba               Holroyd                  16.61    
 -- Stephanie Trpkoski           Smithfield                 DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Divine Chukwudi              Liverpool City           14.49Q   
  2 Evanjaline Mcgoon            Campbelltown             15.38Q   
  3 Sofia Choucairi              Campbelltown             15.93Q   
  4 Charlotte Davis              Camden                   15.99q   
  5 Eleni Salabogi               Greystanes               16.18    
  6 Amina Hakkaoui               Smithfield               16.60    
  7 Sarvika Ganji                Girraween                16.66    
 -- Keira Eagles                 Campbelltown               DNS    
===================================================================
      Region: R 13.61  15/02/2014  Summer Waine, Camden            
       State: S 12.94  12/03/1978  Michelle Moroney, Bankstown     
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Divine Chukwudi              Liverpool City           14.49Q  2
  2 Demi Spiteri                 Smithfield               15.01Q  1
  3 Alicia Webb                  Campbelltown             15.08Q  1
  4 Evanjaline Mcgoon            Campbelltown             15.38Q  2
  5 Nadira Khoury                Campbelltown             15.38Q  1
  6 Sofia Choucairi              Campbelltown             15.93Q  2
  7 Larae Ah Mu                  Campbelltown             15.42q  1
  8 Charlotte Davis              Camden                   15.99q  2
  9 Eleni Salabogi               Greystanes               16.18   2
 10 Olivia Bright                Camden                   16.22   1
 11 Ashley Galatoulas            Greystanes               16.47   1
 12 Amina Hakkaoui               Smithfield               16.60   2
 13 Salamatu Kabba               Holroyd                  16.61   1
 14 Sarvika Ganji                Girraween                16.66   2
 -- Keira Eagles                 Campbelltown               DNS   2
 -- Stephanie Trpkoski           Smithfield                 DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                12/02/2022 - 1:17 PM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 72  Boys U10 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 13.63  17/02/2018  Jonathan Veljanovski, Banksto   
       State: S 12.94  12/03/1978  Philip Provenzano, Randwick B   
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Ryan Younie                  Camden                   14.88Q   
  2 Jacob Leke                   Holroyd                  15.51Q   
  3 Jayce Fuller                 Camden                   15.70Q   
  4 Lachlan Pearce               Girraween                17.44q   
  5 Saswin Sivapragas            Girraween                17.75    
  6 Oliver Miller                Prestons Robins          18.91    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Victor Ogbonna               Girraween                14.99Q   
  2 Kamsi Mbaegbu                Liverpool City           15.95Q   
  3 Reuben Bennett               Eschol Park              15.98Q   
  4 Anaiah Ewing                 Campbelltown             16.66q   
  5 Phoenix Davis                Camden                   18.43    
  6 Ethan McAteer                Smithfield               18.78    
===================================================================
      Region: R 13.63  17/02/2018  Jonathan Veljanovski, Bankstown 
       State: S 12.94  12/03/1978  Philip Provenzano, Randwick Bota
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Ryan Younie                  Camden                   14.88Q  1
  2 Victor Ogbonna               Girraween                14.99Q  2
  3 Jacob Leke                   Holroyd                  15.51Q  1
  4 Kamsi Mbaegbu                Liverpool City           15.95Q  2
  5 Jayce Fuller                 Camden                   15.70Q  1
  6 Reuben Bennett               Eschol Park              15.98Q  2
  7 Anaiah Ewing                 Campbelltown             16.66q  2
  8 Lachlan Pearce               Girraween                17.44q  1
  9 Saswin Sivapragas            Girraween                17.75   1
 10 Phoenix Davis                Camden                   18.43   2
 11 Ethan McAteer                Smithfield               18.78   2
 12 Oliver Miller                Prestons Robins          18.91   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                12/02/2022 - 1:13 PM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 71  Girls U10 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 14.44  15/02/2014  Emily Parmaxidis, Bankstown S   
       State: S 13.54  12/03/1978  Annette Osborne, Lethbridge P   
       State: S 13.54  23/03/1991  Rosemary Hayward, Wyong         
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Sienna Miles                 Camden                   15.34Q   
  2 Aurora Stanic-Bradshaw       Girraween                16.62Q   
  3 Annalise Realph              Camden                   17.08Q   
  4 Charitha Gulla               Girraween                17.09q   
  5 Tiahna Chhun                 Cabra Vale/Fair          17.33    
  6 Aashney Durqa Sathiaseel     Girraween                18.28    
  7 Akshara Kumaran              Girraween                18.58    
 -- Stella McAndrew              Bankstown Aths             DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Spandala Yiadom              Bankstown Aths           15.56Q   
  2 Emily Perry                  Camden                   16.15Q   
  3 Ebony Akinpetide             Prestons Robins          16.86Q   
  4 Patience Time                Smithfield               17.14q   
  5 Anya Arthandi                Western Blues            17.75    
  6 Kaya Macioch                 Girraween                18.46    
  7 Elise Kirk                   Eschol Park              19.18    
  8 Arousha Khan                 Liverpool City           19.41    
===================================================================
      Region: R 14.44  15/02/2014  Emily Parmaxidis, Bankstown Spor
       State: S 13.54  12/03/1978  Annette Osborne, Lethbridge Park
       State: S 13.54  23/03/1991  Rosemary Hayward, Wyong         
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Sienna Miles                 Camden                   15.34Q  1
  2 Spandala Yiadom              Bankstown Aths           15.56Q  2
  3 Emily Perry                  Camden                   16.15Q  2
  4 Aurora Stanic-Bradshaw       Girraween                16.62Q  1
  5 Ebony Akinpetide             Prestons Robins          16.86Q  2
  6 Annalise Realph              Camden                   17.08Q  1
  7 Charitha Gulla               Girraween                17.09q  1
  8 Patience Time                Smithfield               17.14q  2
  9 Tiahna Chhun                 Cabra Vale/Fair          17.33   1
 10 Anya Arthandi                Western Blues            17.75   2
 11 Aashney Durqa Sathiaseel     Girraween                18.28   1
 12 Kaya Macioch                 Girraween                18.46   2
 13 Akshara Kumaran              Girraween                18.58   1
 14 Elise Kirk                   Eschol Park              19.18   2
 15 Arousha Khan                 Liverpool City           19.41   2
 -- Stella McAndrew              Bankstown Aths             DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                12/02/2022 - 1:08 PM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 70  Boys U9 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 14.41  6/02/2021   Jardii Ikamui, Liverpool City   
       State: S 13.64  21/02/1998  Christopher Lawrence, Campbel   
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Michael Isaac                Liverpool City           15.61Q   
  2 Hunter Clark                 Camden                   16.15Q   
  3 Lucas Guercio                Bankstown Aths           16.43Q   
  4 Phoenix Simon                Smithfield               16.69q   
  5 Tye McConnell                Eschol Park              16.85q   
  6 Hudson Pickering             Campbelltown             17.56    
  7 Anojan Rujeirthan            Girraween                17.99    
 -- Zac Turner                   Douglas Park               DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Woojin Son                   Eschol Park              16.06Q   
  2 Christian Lipovic            Campbelltown             16.99Q   
  3 Setelo Matakaiongo           Liverpool City           17.34Q   
  4 Oliver Raciti                Prestons Robins          17.77    
  5 Vedanth Namblar              Girraween                17.91    
 -- Frescenai Abaddi             Holroyd                    DNS    
 -- Ivansh Tadiyal               Liverpool City             DNS    
 -- Isaiah Smith                 Camden                     DNS    
===================================================================
      Region: R 14.41  6/02/2021   Jardii Ikamui, Liverpool City   
       State: S 13.64  21/02/1998  Christopher Lawrence, Campbellto
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Michael Isaac                Liverpool City           15.61Q  1
  2 Woojin Son                   Eschol Park              16.06Q  2
  3 Hunter Clark                 Camden                   16.15Q  1
  4 Christian Lipovic            Campbelltown             16.99Q  2
  5 Lucas Guercio                Bankstown Aths           16.43Q  1
  6 Setelo Matakaiongo           Liverpool City           17.34Q  2
  7 Phoenix Simon                Smithfield               16.69q  1
  8 Tye McConnell                Eschol Park              16.85q  1
  9 Hudson Pickering             Campbelltown             17.56   1
 10 Oliver Raciti                Prestons Robins          17.77   2
 11 Vedanth Namblar              Girraween                17.91   2
 12 Anojan Rujeirthan            Girraween                17.99   1
 -- Ivansh Tadiyal               Liverpool City             DNS   2
 -- Zac Turner                   Douglas Park               DNS   1
 -- Isaiah Smith                 Camden                     DNS   2
 -- Frescenai Abaddi             Holroyd                    DNS   2
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                12/02/2022 - 1:05 PM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 69  Girls U9 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 14.93  23/02/2013  Emily Parmaxidis, Bankstown S   
       State: S 14.14  23/03/1979  Kate Farrell, Holroyd           
       State: S 14.14  15/03/1980  Helen Clarke, Orange            
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Ve'a Tavita                  Campbelltown             16.35Q   
  2 Alexis Green                 Camden                   17.57Q   
  3 Tamarley Quinlan             Campbelltown             17.74Q   
  4 Olivia Heckenberg            Prestons Robins          17.82    
  5 Athiksha Jeyaramanan         Greystanes               18.40    
  6 Annalise Batup               Camden                   18.52    
  7 Aaliyah Khouis               Bankstown Aths           19.16    
 -- Sofia-Rose Misitano          Western Blues              DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Charlotte Harper             Eschol Park              16.33Q   
  2 Eva Luximon                  Campbelltown             16.92Q   
  3 Claire Leke                  Holroyd                  17.50Q   
  4 Casey Bugeja                 Bankstown Aths           17.60q   
  5 Aliyah Abou-Mahmoud          Smithfield               17.69q   
  6 Torah Bromley                Camden                   19.57    
 -- Maia Twentyman               Eschol Park                DNS    
 -- Siana Tatian                 Western Blues              DNS    
===================================================================
      Region: R 14.93  23/02/2013  Emily Parmaxidis, Bankstown Spor
       State: S 14.14  23/03/1979  Kate Farrell, Holroyd           
       State: S 14.14  15/03/1980  Helen Clarke, Orange            
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Charlotte Harper             Eschol Park              16.33Q  2
  2 Ve'a Tavita                  Campbelltown             16.35Q  1
  3 Eva Luximon                  Campbelltown             16.92Q  2
  4 Alexis Green                 Camden                   17.57Q  1
  5 Claire Leke                  Holroyd                  17.50Q  2
  6 Tamarley Quinlan             Campbelltown             17.74Q  1
  7 Casey Bugeja                 Bankstown Aths           17.60q  2
  8 Aliyah Abou-Mahmoud          Smithfield               17.69q  2
  9 Olivia Heckenberg            Prestons Robins          17.82   1
 10 Athiksha Jeyaramanan         Greystanes               18.40   1
 11 Annalise Batup               Camden                   18.52   1
 12 Aaliyah Khouis               Bankstown Aths           19.16   1
 13 Torah Bromley                Camden                   19.57   2
 -- Maia Twentyman               Eschol Park                DNS   2
 -- Sofia-Rose Misitano          Western Blues              DNS   1
 -- Siana Tatian                 Western Blues              DNS   2
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                12/02/2022 - 1:03 PM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 68  Boys U8 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 15.12  13/02/2016  Olayode Adeniran, Bankstown S   
       State: S 14.24  12/03/1978  Tim Harper, Weston Creek        
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Lenny Haywood                Camden                   17.18Q   
  2 Joziah Lokondo               Western Blues            17.99Q   
  3 Ethan Abraham                Girraween                18.52Q   
  4 Lachlan Keats                Camden                   18.77    
  5 Izaiah Akinpetide            Prestons Robins          21.22    
 -- kaleb tasker                 Douglas Park               DNS    
 -- Billy Khouiss                Bankstown Aths             DNS    
 -- Samvith Chavan               Campbelltown               DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Ibrahim Sabbagh              Prestons Robins          17.12Q   
  2 Caleb Luck                   Camden                   17.31Q   
  3 Xavier Bates                 Bankstown Aths           17.34Q   
  4 Ryan Anesu Chidamba          Campbelltown             17.35q   
  5 Connor Mackie                Girraween                17.39q   
  6 Danraj David                 Douglas Park             17.54    
  7 Yohan Modi                   Girraween                18.64    
  8 Cameron Lowndes              Smithfield               19.64    
===================================================================
      Region: R 15.12  13/02/2016  Olayode Adeniran, Bankstown Spor
       State: S 14.24  12/03/1978  Tim Harper, Weston Creek        
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Ibrahim Sabbagh              Prestons Robins          17.12Q  2
  2 Lenny Haywood                Camden                   17.18Q  1
  3 Caleb Luck                   Camden                   17.31Q  2
  4 Joziah Lokondo               Western Blues            17.99Q  1
  5 Xavier Bates                 Bankstown Aths           17.34Q  2
  6 Ethan Abraham                Girraween                18.52Q  1
  7 Ryan Anesu Chidamba          Campbelltown             17.35q  2
  8 Connor Mackie                Girraween                17.39q  2
  9 Danraj David                 Douglas Park             17.54   2
 10 Yohan Modi                   Girraween                18.64   2
 11 Lachlan Keats                Camden                   18.77   1
 12 Cameron Lowndes              Smithfield               19.64   2
 13 Izaiah Akinpetide            Prestons Robins          21.22   1
 -- kaleb tasker                 Douglas Park               DNS   1
 -- Billy Khouiss                Bankstown Aths             DNS   1
 -- Samvith Chavan               Campbelltown               DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                               12/02/2022 - 12:58 PM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 67  Girls U8 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 15.91  17/02/2018  Olivia Large, Eschol Park       
       State: S 14.44  23/03/1979  Helen Clarke, Orange            
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Deaisu Surendrakumar         Girraween                17.16Q   
  2 Annabeth Betham              Campbelltown             17.80Q   
  3 Mariah Batti                 Campbelltown             17.84Q   
  4 Scarlett Bechara             Greystanes               17.84q   
  5 Leilani Pritchard            Cabra Vale/Fair          18.18q   
  6 Ava Wray                     Camden                   19.16    
  7 Nur Azizah Hewitt            Bankstown Aths           19.18    
  8 Elizabeth Craig              Smithfield               19.47    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Liana Shadid                 Bankstown Aths           17.97Q   
  2 Indie Tulich                 Camden                   18.19Q   
  3 Ava Keys                     Camden                   18.22Q   
  4 Ava Webb                     Campbelltown             18.69    
  5 Laylah Abou-Mahmoud          Smithfield               18.72    
  6 Shanaya Kukutla              Western Blues            18.78    
  7 Angelique Kouroutis          Girraween                19.00    
  8 Ciela Ruxton                 Liverpool City           19.03    
===================================================================
      Region: R 15.91  17/02/2018  Olivia Large, Eschol Park       
       State: S 14.44  23/03/1979  Helen Clarke, Orange            
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Deaisu Surendrakumar         Girraween                17.16Q  1
  2 Liana Shadid                 Bankstown Aths           17.97Q  2
  3 Annabeth Betham              Campbelltown             17.80Q  1
  4 Indie Tulich                 Camden                   18.19Q  2
  5 Mariah Batti                 Campbelltown             17.84Q  1
  6 Ava Keys                     Camden                   18.22Q  2
  7 Scarlett Bechara             Greystanes               17.84q  1
  8 Leilani Pritchard            Cabra Vale/Fair          18.18q  1
  9 Ava Webb                     Campbelltown             18.69   2
 10 Laylah Abou-Mahmoud          Smithfield               18.72   2
 11 Shanaya Kukutla              Western Blues            18.78   2
 12 Angelique Kouroutis          Girraween                19.00   2
 13 Ciela Ruxton                 Liverpool City           19.03   2
 14 Ava Wray                     Camden                   19.16   1
 15 Nur Azizah Hewitt            Bankstown Aths           19.18   1
 16 Elizabeth Craig              Smithfield               19.47   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                13-Feb-22 - 10:32 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 194  Boys U10 - 70m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R  9.97  18-Feb-18   Jesse Chukwudi, Liverpool Cit   
       State: S  9.54  20-Mar-99   Christopher Lawrence, Campbel   
       State: S  9.54  19-Mar-00   Josh Mulligan, Gosford          
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Ryan Younie                  Camden                   10.64Q   
  2 Ryda Sharpe                  Campbelltown             11.00Q   
  3 Reuben Bennett               Eschol Park              11.14Q   
  4 Samuel Jackson               Girraween                11.64q   
  5 Jack Gale                    Girraween                12.06q   
  6 Kiaan Patel                  Girraween                12.78    
  7 Ethan McAteer                Smithfield               13.10    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Victor Ogbonna               Girraween                10.48Q   
  2 Jacob Leke                   Holroyd                  10.86Q   
  3 Maayon Sudarshan             Girraween                10.93Q   
  4 Lachlan Pearce               Girraween                12.09    
 -- Sullivan Ewing               Campbelltown               DNS    
 -- Jayce Fuller                 Camden                     DNS    
===================================================================
      Region: R  9.97  18-Feb-18   Jesse Chukwudi, Liverpool City  
       State: S  9.54  20-Mar-99   Christopher Lawrence, Campbellto
       State: S  9.54  19-Mar-00   Josh Mulligan, Gosford          
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Victor Ogbonna               Girraween                10.48Q  2
  2 Ryan Younie                  Camden                   10.64Q  1
  3 Jacob Leke                   Holroyd                  10.86Q  2
  4 Ryda Sharpe                  Campbelltown             11.00Q  1
  5 Maayon Sudarshan             Girraween                10.93Q  2
  6 Reuben Bennett               Eschol Park              11.14Q  1
  7 Samuel Jackson               Girraween                11.64q  1
  8 Jack Gale                    Girraween                12.06q  1
  9 Lachlan Pearce               Girraween                12.09   2
 10 Kiaan Patel                  Girraween                12.78   1
 11 Ethan McAteer                Smithfield               13.10   1
 -- Sullivan Ewing               Campbelltown               DNS   2
 -- Jayce Fuller                 Camden                     DNS   2
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                               13/02/2022 - 10:27 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 193  Girls U10 - 70m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 10.24  24/02/2013  Summer Waine, Camden            
       State: S  9.84  19/03/2000  Grace Naseby, Griffith          
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Sienna Miles                 Camden                   10.94Q   
  2 Ebony Akinpetide             Prestons Robins          11.52Q   
  3 Elisabeth Lee                Camden                   11.72Q   
  4 J'Ziyah Foakeni              Cabra Vale/Fair          11.77q   
  5 Aurora Stanic-Bradshaw       Girraween                11.79q   
  6 Stella McAndrew              Bankstown Aths           11.90    
  7 Indi Farlow                  Campbelltown             12.20    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Spandala Yiadom              Bankstown Aths           11.00Q   
  2 Emily Perry                  Camden                   11.16Q   
  3 Jade Bubb-Edwards            Campbelltown             11.62Q   
  4 Nur Hannah Hewitt            Bankstown Aths           11.90    
  5 Aaliyah Idriss               Bankstown Aths           12.24    
  6 Charitha Gulla               Girraween                12.25    
 -- Anya Arthandi                Western Blues              DNS    
===================================================================
      Region: R 10.24  24/02/2013  Summer Waine, Camden            
       State: S  9.84  19/03/2000  Grace Naseby, Griffith          
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Sienna Miles                 Camden                   10.94Q  1
  2 Spandala Yiadom              Bankstown Aths           11.00Q  2
  3 Emily Perry                  Camden                   11.16Q  2
  4 Ebony Akinpetide             Prestons Robins          11.52Q  1
  5 Jade Bubb-Edwards            Campbelltown             11.62Q  2
  6 Elisabeth Lee                Camden                   11.72Q  1
  7 J'Ziyah Foakeni              Cabra Vale/Fair          11.77q  1
  8 Aurora Stanic-Bradshaw       Girraween                11.79q  1
  9 Nur Hannah Hewitt            Bankstown Aths           11.90   2
 10 Stella McAndrew              Bankstown Aths           11.90   1
 11 Indi Farlow                  Campbelltown             12.20   1
 12 Aaliyah Idriss               Bankstown Aths           12.24   2
 13 Charitha Gulla               Girraween                12.25   2
 -- Anya Arthandi                Western Blues              DNS   2
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                13-Feb-22 - 10:37 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 196  Boys U9 - 70m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 10.20  24-Feb-13   Nathaniel Calvelo, Campbellto   
       State: S  9.94  22-Mar-98   John Grant, Canowindra          
       State: S  9.94  20-Feb-00   Daniel Perkins, Sutherland      
       State: S  9.94  19-Mar-00   Michael Oldfield, Manly Warri   
       State: S  9.94  18-Mar-07   Benjamin Alessio, St George     
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Tye McConnell                Eschol Park              11.93Q   
  2 Hudson Pickering             Campbelltown             12.02Q   
  3 Anojan Rujeirthan            Girraween                12.18Q   
  4 Ryan Harpley                 Bankstown Aths           12.70q   
  5 Luca Johnstone               Campbelltown             12.70    
  6 Tareek Kabba                 Holroyd                  13.11    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Lucas Guercio                Bankstown Aths           11.40Q   
  2 Joshua Reader                Girraween                12.09Q   
  3 Nate Grech                   Eschol Park              12.14Q   
  4 Vedanth Namblar              Girraween                12.46q   
  5 Luca Di Martino              Bankstown Aths           12.96    
 -- Finn Hilton                  Campbelltown               DNS    
===================================================================
      Region: R 10.20  24-Feb-13   Nathaniel Calvelo, Campbelltown 
       State: S  9.94  22-Mar-98   John Grant, Canowindra          
       State: S  9.94  20-Feb-00   Daniel Perkins, Sutherland      
       State: S  9.94  19-Mar-00   Michael Oldfield, Manly Warringa
       State: S  9.94  18-Mar-07   Benjamin Alessio, St George     
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Lucas Guercio                Bankstown Aths           11.40Q  2
  2 Tye McConnell                Eschol Park              11.93Q  1
  3 Hudson Pickering             Campbelltown             12.02Q  1
  4 Joshua Reader                Girraween                12.09Q  2
  5 Nate Grech                   Eschol Park              12.14Q  2
  6 Anojan Rujeirthan            Girraween                12.18Q  1
  7 Vedanth Namblar              Girraween                12.46q  2
  8 Ryan Harpley                 Bankstown Aths           12.70q  1
  9 Luca Johnstone               Campbelltown             12.70   1
 10 Luca Di Martino              Bankstown Aths           12.96   2
 11 Tareek Kabba                 Holroyd                  13.11   1
 -- Finn Hilton                  Campbelltown               DNS   2
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                               13/02/2022 - 10:36 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 195  Girls U9 - 70m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 10.50  24/02/2013  Emily Parmaxidis, Bankstown S   
       State: S 10.14  22/03/1998  Briony Kanard, Port Hacking     
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Ve'a Tavita                  Campbelltown             11.38Q   
  2 Aliyah Abou-Mahmoud          Smithfield               12.29Q   
  3 Kathryn Newham               Smithfield               12.43Q   
  4 Lilijana Perkov              Prestons Robins          12.51q   
  5 Athiksha Jeyaramanan         Greystanes               12.64q   
  6 Haaishni Saradan             Greystanes               12.87    
  7 Torah Bromley                Camden                   13.53    
 -- Annabel Howells              Liverpool City             DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Charlotte Harper             Eschol Park              11.44Q   
  2 Alexis Green                 Camden                   11.87Q   
  3 Claire Leke                  Holroyd                  11.95Q   
  4 Layla Green                  Camden                   12.93    
  5 Aanya Pathak                 Girraween                12.96    
  6 Polina Nassif                Cabra Vale/Fair          13.35    
 -- Aaliyah Khouis               Bankstown Aths             DNS    
 -- Maia Twentyman               Eschol Park                DNS    
===================================================================
      Region: R 10.50  24/02/2013  Emily Parmaxidis, Bankstown Spor
       State: S 10.14  22/03/1998  Briony Kanard, Port Hacking     
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Ve'a Tavita                  Campbelltown             11.38Q  1
  2 Charlotte Harper             Eschol Park              11.44Q  2
  3 Alexis Green                 Camden                   11.87Q  2
  4 Aliyah Abou-Mahmoud          Smithfield               12.29Q  1
  5 Claire Leke                  Holroyd                  11.95Q  2
  6 Kathryn Newham               Smithfield               12.43Q  1
  7 Lilijana Perkov              Prestons Robins          12.51q  1
  8 Athiksha Jeyaramanan         Greystanes               12.64q  1
  9 Haaishni Saradan             Greystanes               12.87   1
 10 Layla Green                  Camden                   12.93   2
 11 Aanya Pathak                 Girraween                12.96   2
 12 Polina Nassif                Cabra Vale/Fair          13.35   2
 13 Torah Bromley                Camden                   13.53   1
 -- Annabel Howells              Liverpool City             DNS   1
 -- Aaliyah Khouis               Bankstown Aths             DNS   2
 -- Maia Twentyman               Eschol Park                DNS   2
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                13-Feb-22 - 10:46 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 198  Boys U8 - 70m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 10.67  14-Feb-16   Jesse Chukwudi, Liverpool Cit   
       State: S 10.34  11-Mar-78   Tim Harper, Weston Creek        
       State: S 10.34  11-Mar-78   Mark Lever, Hornsby             
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Caleb Luck                   Camden                   11.98Q   
  2 Samvith Chavan               Campbelltown             11.98Q   
  3 Lachlan Keats                Camden                   12.17Q   
  4 Lachlan Realph               Camden                   12.50q   
  5 Mason Best                   Prestons Robins          13.57    
  6 Edward Norrie                Smithfield               14.43    
 -- William Aholahi              Girraween                  DNS    
 -- Billy Khouiss                Bankstown Aths             DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Lenny Haywood                Camden                   11.60Q   
  2 Connor Mackie                Girraween                11.70Q   
  3 Ibrahim Sabbagh              Prestons Robins          11.91Q   
  4 Xavier Pedavoli              Greystanes               12.28q   
  5 Gordon Tauiliili             Greystanes               12.51    
  6 Knox Miller                  Campbelltown             12.98    
  7 Cameron Lowndes              Smithfield               13.47    
 -- Danraj David                 Douglas Park               DNS    
===================================================================
      Region: R 10.67  14-Feb-16   Jesse Chukwudi, Liverpool City  
       State: S 10.34  11-Mar-78   Tim Harper, Weston Creek        
       State: S 10.34  11-Mar-78   Mark Lever, Hornsby             
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Lenny Haywood                Camden                   11.60Q  2
  2 Caleb Luck                   Camden                   11.98Q  1
  3 Connor Mackie                Girraween                11.70Q  2
  4 Samvith Chavan               Campbelltown             11.98Q  1
  5 Ibrahim Sabbagh              Prestons Robins          11.91Q  2
  6 Lachlan Keats                Camden                   12.17Q  1
  7 Xavier Pedavoli              Greystanes               12.28q  2
  8 Lachlan Realph               Camden                   12.50q  1
  9 Gordon Tauiliili             Greystanes               12.51   2
 10 Knox Miller                  Campbelltown             12.98   2
 11 Cameron Lowndes              Smithfield               13.47   2
 12 Mason Best                   Prestons Robins          13.57   1
 13 Edward Norrie                Smithfield               14.43   1
 -- Billy Khouiss                Bankstown Aths             DNS   1
 -- William Aholahi              Girraween                  DNS   1
 -- Danraj David                 Douglas Park               DNS   2
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                               13/02/2022 - 10:40 AM
               REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                
                   CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                   
 
Event 197  Girls U8 - 70m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
      Region: R 11.41  24/02/2013  Chantelle Barnard, Campbellto   
       State: S 10.54  16/03/1980  Annette Cavanagh, Blacktown     
    Name                     Age Centre                   Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 Amalie Tedesco               Campbelltown             11.71Q   
  2 Laylah Abou-Mahmoud          Smithfield               12.65Q   
  3 Mariah Batti                 Campbelltown             12.66Q   
  4 Leilani Pritchard            Cabra Vale/Fair          12.71q   
 -- Angelique Kouroutis          Girraween                  DNS    
 -- Indie Tulich                 Camden                     DNS    
 -- Chloe O'Neill                Eschol Park                DNS    
Heat  2 Heats                                                      
  1 Liana Shadid                 Bankstown Aths           12.07Q   
  2 Deaisu Surendrakumar         Girraween                12.08Q   
  3 Scarlett Bechara             Greystanes               12.52Q   
  4 Ava Wray                     Camden                   13.23q   
  5 Aliya Tuncbilek              Cabra Vale/Fair          13.30    
 -- Estelle Azer                 Campbelltown               DNS    
===================================================================
      Region: R 11.41  24/02/2013  Chantelle Barnard, Campbelltown 
       State: S 10.54  16/03/1980  Annette Cavanagh, Blacktown     
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 Amalie Tedesco               Campbelltown             11.71Q  1
  2 Liana Shadid                 Bankstown Aths           12.07Q  2
  3 Deaisu Surendrakumar         Girraween                12.08Q  2
  4 Laylah Abou-Mahmoud          Smithfield               12.65Q  1
  5 Scarlett Bechara             Greystanes               12.52Q  2
  6 Mariah Batti                 Campbelltown             12.66Q  1
  7 Leilani Pritchard            Cabra Vale/Fair          12.71q  1
  8 Ava Wray                     Camden                   13.23q  2
  9 Aliya Tuncbilek              Cabra Vale/Fair          13.30   2
 -- Estelle Azer                 Campbelltown               DNS   2
 -- Angelique Kouroutis          Girraween                  DNS   1
 -- Chloe O'Neill                Eschol Park                DNS   1
 -- Indie Tulich                 Camden                     DNS   1
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 11:00 AM
                  REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                      
 
Event 127  Boys U15-17 Multi Class Shot Put
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 Riley Farrugia (T/F20)       Greystanes               3.33m   19.26%
  2 Adnan Darwiche (T/F20)       Greystanes               2.69m   15.56%

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 10:59 AM
                  REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                      
 
Event 126  Boys U13-14 Multi Class Shot Put
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 Dominic Baker (T/F37)        Eschol Park              3.75m   21.40%

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 10:58 AM
                  REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                      
 
Event 125  Girls U11-12 Multi Class Shot Put
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 Heidi Lewtschenko (T/F37     Warradale                3.31m   21.35%

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 12:02 PM
                  REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                      
 
Event 58  Boys U15-17 200m Multi Class Run
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 Adnan Darwiche (T/F20)       Greystanes               37.94   56.54%
  2 Riley Farrugia (T/F20)       Greystanes               41.85   51.25%
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 12:02 PM
                  REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                      
 
Event 57  Boys U13-14 200m Multi Class Run
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 Dominic Baker (T/F37)        Eschol Park              55.92   40.40%
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 12:02 PM
                  REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                      
 
Event 56  Girls U11-12 200m Multi Class Run
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 Heidi Lewtschenko (T/F37     Warradale                48.81   55.54%
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                     13/02/2022 - 1:12 PM
                  REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                      
 
Event 224  Boys U15-17 800m Multi Class Run
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 Adnan Darwiche (T/F20)       Greystanes             3:42.24   49.46%
 -- Riley Farrugia (T/F20)       Greystanes                 DNF         

 LANSW Region 7                                     13/02/2022 - 1:10 PM
                  REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                      
 
Event 223  Boys U13-14 800m Multi Class Run
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 Dominic Baker (T/F37)        Eschol Park            5:48.08   33.66%

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 3:59 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 260  Boys U12-17 4x100m Relay (Snr)
=======================================================================
      Region: R 46.16  15/02/2015  Campbelltown Collegians             
                       R Dueza, D Darko, G Agelara, J Ripinskis        
       State: S 45.63  21/03/2010  Cherrybrook                         
    Centre                                                Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Liverpool City                                        48.65        
     1) Edward Issac 13                 2) Jesse Ike 15                
     3) Justin Ike 13                   4) Cameron Banovich 17         
  2 Holroyd                                               49.02        
     1) Jonathan Nahoum 13              2) Rashid Kabba 17             
     3) Akeem Kabba 12                  4) Iftikhar Mirzai 14          
  3 Prestons Robins                                       50.49        
     1) Marc Moufarrege 14              2) Koben Best 13               
     3) Lachlan Orchard 15              4) Michael King 17             
  4 Campbelltown Collegians                               50.65        
     1) Iopu Iuta 14                    2) Joseph Christl 17           
     3) Brayden Brook 14                4) Mohammed Choucairi 13       
  5 Greystanes                                            51.61        
     1) Jayden Todoroski 12             2) Alexander Perrey 14         
     3) Tyler Bussier 15                4) Mark Misud 15               
 -- Camden                                                  DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 3:54 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 259  Girls U12-17 4x100m Relay (Snr)
=======================================================================
      Region: R 50.54  18/02/2018  Campbelltown Collegians             
                       C Barnard, E Parmaxidis, I Lawrence, L Cranston 
       State: S 48.69  24/03/2013  Manly Warringah                     
    Centre                                                Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Campbelltown Collegians                               50.46R       
     1) Hannah Shortland 13             2) Layla Iuta 15               
     3) Kaylee Attard 14                4) Damita Betham 17            
  2 Camden                                                52.40        
     1) Jessica Landrigan 14            2) Kaitlin Tattersall 15       
     3) Lara Tindall 13                 4) Sophie Latimer 17           
  3 Bankstown Sports Athletics                            54.22        
     1) Elysse Diep 13                  2) Maya Idriss 13              
     3) Lana Amin 15                    4) Israa Andrist 15            
  4 Prestons Robins                                       54.73        
     1) Allison Hoang 14                2) Teagan Hunter 17            
     3) Isabella Muc 13                 4) Alyssa Michael 13           
  5 Smithfield                                            55.61        
     1) Alessia Pisano 13               2) Le'ati Moefaauo 14          
     3) Evonne Simon 13                 4) Marissa Tnokovski 17        
  6 Girraween                                             57.29        
     1) Breeanna Williams 14            2) Chloe Bingham 17            
     3) Imaani Sivaganesan 13           4) Sukanya Dasgupta 14         
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 4:12 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 262  Boys U9-12 4x100m Relay (Jnr)
=======================================================================
      Region: R 56.17  18/02/2018  Camden                              
                       C Clugston, N Bray, Z Moroney, A Judge          
       State: S 53.84  17/03/1996  Bankstown Sports                    
       State: S 53.84  20/03/2016  Ku-Ring-Gai                         
    Centre                                                Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Camden                                                59.25        
     1) Hunter Clark 9                  2) Ryan Younie 10              
     3) Harrison Skinner 11             4) Baiden Green 12             
  2 Eschol Park                                         1:01.17        
     1) Ryan Worsley 12                 2) Reuben Bennett 10           
     3) Woojin Son 9                    4) Nate Milne 11               
  3 Bankstown Sports Athletics                          1:01.58        
     1) Lachlan Simons 11               2) Kenewa Gamanga 12           
     3) Lucas Guercio 9                 4) Ibrahim Kassem 10           
  4 Prestons Robins                                     1:04.02        
     1) Oliver Raciti 9                 2) Brodie Harkness 12          
     3) Oliver Miller 10                4) Aaron Finnerty 11           
  5 Girraween                                           1:04.95        
     1) Maayon Sudarshan 10             2) Jordon Curmi 9              
     3) Sai Shailesh 12                 4) Caleb Williams 10           
  6 Smithfield                                          1:08.04        
     1) Ethan McAteer 10                2) Isaac Zerafa 11             
     3) Harrison Barden 12              4) Phoenix Simon 9             
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 4:05 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 261  Girls U9-12 4x100m Relay (Jnr)
=======================================================================
      Region: R 57.58  24/02/2013  Camden                              
                       A Plummer, S Waine, B Walker, T Bailey          
       State: S 54.62  25/03/2012  Manly Warringah                     
    Centre                                                Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Camden                                              1:00.24        
     1) Alexis Green 9                  2) Tahlia Tabone 12            
     3) Charlotte Davis 11              4) Sienna Miles 10             
  2 Smithfield                                          1:04.30        
     1) Aliyah Abou-Mahmoud 9           2) Amina Hakkaoui 11           
     3) Patience Time 10                4) Demi Spiteri 11             
  3 Liverpool City                                      1:04.31        
     1) Peace Chukwudi 9                2) Ruth Ifejika 12             
     3) Lara Penney 9                   4) Divine Chukwudi 11          
  4 Eschol Park                                         1:05.13        
     1) Nuala Fashoyin 10               2) Lyla Grech 11               
     3) Charlotte Harper 9              4) Brianna Webster 12          
  5 Girraween                                           1:05.94        
     1) Charitha Gulla 10               2) Emme Avellino-Laidlaw 9     
     3) Sai Sraddha Shailesh 9          4) Emily Kot 12                
  6 Bankstown Sports Athletics                          1:06.42        
     1) Casey Bugeja 9                  2) Spandala Yiadom 10          
     3) Alyssa De Cillis 12             4) Lujain Aboulahaf 11         
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 11:07 AM
                  REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                      
 
Event 285  Boys U15-17 Multi Class Discus
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 Adnan Darwiche (T/F20)       Greystanes               9.92m   21.66%
  2 Riley Farrugia (T/F20)       Greystanes               6.80m   14.85%

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 11:05 AM
                  REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                      
 
Event 284  Boys U13-14 Multi Class Discus
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 Dominic Baker (T/F37)        Eschol Park             12.24m   20.49%

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 11:04 AM
                  REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                      
 
Event 283  Girls U11-12 Multi Class Discus
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 Heidi Lewtschenko (T/F37     Warradale               10.82m   28.26%

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 11:26 AM
                  REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                      
 
Event 143  Boys U15-17 Multi Class Long Jump
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 Riley Farrugia (T/F20)       Greystanes               2.33m   30.50%
  2 Adnan Darwiche (T/F20)       Greystanes               1.69m   22.12%

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 11:24 AM
                  REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                      
 
Event 142  Girls U11-12 Multi Class Long Jump
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 Heidi Lewtschenko (T/F37     Warradale                2.24m   42.91%

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 10:23 AM
                  REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                      
 
Event 192  Boys U15-17 100m Multi Class Run
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 Adnan Darwiche (T/F20)       Greystanes               18.08   59.91%
  2 Riley Farrugia (T/F20)       Greystanes               19.61   53.39%
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 10:22 AM
                  REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                      
 
Event 191  Boys U13-14 100m Multi Class Run
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 Dominic Baker (T/F37)        Eschol Park              25.26   43.75%
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 10:22 AM
                  REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                      
 
Event 190  Girls U11-12 100m Multi Class Run
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 Heidi Lewtschenko (T/F37     Warradale                22.45   58.35%
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 3:30 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 298  Boys U17 - Javelin (700 Gram)
=======================================================================
      Region: R 62.55m  24/02/2013  Rhys Stein, Warradale              
       State: S 68.40m  24/03/2013  Rhys Stein, Warradale              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Connor Bell                  Camden                  49.02m        
  2 Cristobal Corvalan Sotom     Girraween               48.10m        
  3 Adam Arduin                  Liverpool City          40.16m        
  4 Kajanan Srisivaeaswaran      Girraween               38.71m        
  5 Jacob Stramandinoli          Campbelltown            30.36m        
  6 Mataira Tutaka               Bankstown Aths          25.12m        
  7 Christopher Issa             Cabra Vale/Fair         19.77m        
  8 Cody Scicluna-Bishop         Smithfield              13.17m        
 -- Luke Moran                   Smithfield                  ND        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 1:49 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 153  Girls U17 - Javelin (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 40.80m  18/02/2017  Natasha Milakovic, Smithfield      
       State: S 52.66m  16/03/2019  Lianna Davidson, Kurrajong Bilpin  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Charlotte Smith              Liverpool City          32.80m        
  2 Emily Malakovski             Prestons Robins         25.29m        
  3 Alessia Lombardo             Western Blues           24.94m        
  4 Trinity Brook                Campbelltown            24.74m        
  5 Molly Goetz                  Smithfield              22.70m        
  6 Mya Bailey                   Greystanes              21.40m        
  7 Mikayla Osgood               Campbelltown            20.59m        
  8 Harini Paranthaman           Girraween               16.10m        
  9 Angel Ogston                 Liverpool City          13.29m        
 10 Emily Challinor              Holroyd                  7.58m        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 2:35 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 161  Boys U15 - Javelin (700 Gram)
=======================================================================
      Region: R 46.93m  14/02/2015  Luke Gleeson, Warradale            
       State: S 59.69m  15/02/2014  Cameron McEntyre, Ku-Ring-Gai      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Alex Goetz                   Smithfield              40.32m        
  2 Joshua Smith                 Liverpool City          27.43m        
  3 Brock Croucher-Stratton      Western Blues           25.55m        
  4 Nathan Hardman               Prestons Robins         21.02m        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 1:37 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 303  Girls U15 - Javelin (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 35.72m  16/02/2014  Sarah Ringrose, Western Blues      
       State: S 45.81m  25/03/2018  Lianna Davidson, Kurrajong Bilpin  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Manaia Coulter               Prestons Robins         24.84m        
  2 Emma Hazelton                Camden                  23.73m        
  3 Tasha Reader                 Girraween               22.23m        
  4 Ella Rowe                    Campbelltown            18.92m        
  5 Mikaylah Robinson            Camden                  18.46m        
  6 Tehine Tutaka                Prestons Robins         14.81m        
  7 Isabella Vella               Warradale               14.28m        
  8 Sarah Challinor              Holroyd                  9.35m        
  9 Risa Dhinakaran              Girraween                7.22m        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 2:37 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 158  Boys U14 - Javelin (600 Gram)
=======================================================================
      Region: R 46.73m  18/02/2018  Jason Parmaxidis, Campbelltown     
       State: S 56.87m  18/03/2001  Jonathon Wynn, Camden Haven        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Jozef Cluff                  Smithfield              43.62m        
  2 Kyson Ruxton                 Liverpool City          19.77m        
  3 Jayden Ogston                Liverpool City          19.34m        
  4 Matthew Moran                Smithfield              15.98m        
  5 Hayden Menteith              Prestons Robins         11.99m        
 -- Brayden Brook                Campbelltown               DNS        
 -- Mark Sorojevic               Cabra Vale/Fair            DNS        

 LANSW Region 7                                    11/02/2022 - 8:08 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 20  Girls U14 - Javelin (400 Gram)
=======================================================================
      Region: R 38.45m  18/02/2017  Mia Gleeson, Warradale             
       State: S 52.23m  18/03/2017  Lianna Davidson, Kurrajong Bilpin  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Mikayla Skundric             Liverpool City          26.28m        
  2 Laura Corvalan Sotomayor     Girraween               21.52m        
  3 Zaynab El-Biza               Bankstown Aths          19.21m        
  4 Vine Aloalii                 Cabra Vale/Fair         16.41m        
  5 Mackenzie Hawkes             Campbelltown            15.52m        
  6 Katherine Farrugia           Girraween               14.77m        
 -- Piper Todd                   Bankstown Aths             DNS        

 LANSW Region 7                                     11-Feb-22 - 7:40 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 16  Boys U13 - Javelin (600 Gram)
=======================================================================
      Region: R 40.49m  18-Feb-17   Jason Parmaxidis, Campbelltown     
       State: S 48.80m  18-Mar-07   Shane Nicholls, Kurrajong Bilpin   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Filtomas Finekifolau         Bankstown Aths          25.82m        
  2 Myles Brooks                 Camden                  24.08m        
  3 Kerem Tuncbilek              Cabra Vale/Fair         20.68m        
  4 Keiran Siemionow             Prestons Robins         20.35m        
  5 Jaxson Horton                Liverpool City          17.68m        
  6 Brodie Bennett               Smithfield              16.12m        
  7 Mohamad Dandachi             Bankstown Aths          15.75m        
  8 Kash Matthews                Greystanes              15.44m        
  9 Mthunzini Moyo               Camden                  12.21m        
 -- Blake Goller                 Smithfield                FOUL        
 -- Dominic Vella                Warradale                  DNS        
 -- Adam El-Biza                 Bankstown Aths             DNS        
 -- Shrey Kumar Godla            Girraween                  DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 2:59 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 306  Girls U13 - Javelin (400 Gram)
=======================================================================
      Region: R 33.97m  18/02/2018  Maliyah Osbaldiston, Bankstown Spor
       State: S 45.91m  22/03/2009  Taylah Sengul, Winston Hills       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Jaylah Sullivan              Camden                  29.81m        
  2 Amelia Darek                 Holroyd                 25.01m        
  3 Lara Tindall                 Camden                  24.05m        
  4 Alyssa Michael               Prestons Robins         21.48m        
  5 Taleena Boseski              Campbelltown            18.42m        
  6 Georgia Stone                Camden                  18.32m        
  7 Maya Idriss                  Bankstown Aths          16.99m        
  8 Sofia El Rez                 Bankstown Aths          16.17m        
  9 Sianna Trpkoski              Smithfield              13.59m        
 10 Natalie Ikenasio-Shlamon     Cabra Vale/Fair         13.58m        
 11 Charlotte Eagle              Liverpool City           9.55m        
 12 Nicola Parzakonis            Liverpool City           6.01m        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 3:39 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 162  Boys U12 - Javelin (400 Gram)
=======================================================================
      Region: R 34.05m  14/02/2016  Mohamad Ghaddar, Holroyd           
       State: S 40.48m  21/03/2015  Daniel Menin, Parramatta           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Kavin Tharmanesan            Girraween               25.04m        
  2 Christian Kassiotes          Campbelltown            21.51m        
  3 Sai Shailesh                 Girraween               20.15m        
  4 Rhys Morton                  Camden                  15.53m        
  5 Adrian Siciliano             Girraween               15.37m        
  6 Xavier Aad                   Bankstown Aths          14.46m        
  7 Aiden Wotton                 Cabra Vale/Fair         13.45m        
  8 Phoenix Ogston               Liverpool City           9.00m        
  9 Luke Challinor               Holroyd                  6.22m        
 -- Zinadeen Aboulahaf           Bankstown Aths             DNS        

 LANSW Region 7                                    12-Feb-22 - 12:44 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 145  Girls U12 - Javelin (400 Gram)
=======================================================================
      Region: R 30.23m  18-Feb-17   Maliyah Osbaldiston, Bankstown Spor
       State: S 34.42m  21-Mar-15   Lianna Davidson, Kurrajong Bilpin  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Annisha Reader               Girraween               28.30m        
  2 Charlotte Richards           Warradale               18.29m        
  3 Joy Ikenasio-Shlamon         Cabra Vale/Fair         14.33m        
  4 Valentina Richetti           Campbelltown            13.18m        
  5 Breeanna Bennett             Smithfield              12.33m        
  6 Ashleigh Farrugia            Girraween               11.67m        
  7 Mia Tattersall               Camden                   9.80m        
  8 Milani Connell               Douglas Park             6.24m        
 -- Shia Tadiyal                 Liverpool City             DNS        
 -- Aya Khodr                    Bankstown Aths             DNS        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 3:34 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 160  Boys U11 - Javelin (400 Gram)
=======================================================================
      Region: R 26.70m  18/02/2017  Lachlan Stanley, Camden            
       State: S 35.48m  24/03/2018  Liam Sykes, Port Hacking           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Aiden Sorojevic              Cabra Vale/Fair         15.54m        
  2 Michael Southby              Campbelltown            12.76m        
  3 Ethan Hammond                Greystanes              11.06m        
  4 Luka Planinic                Western Blues           10.92m        
  5 Isaac Zerafa                 Smithfield               6.83m        
 -- Eric Valdivia                Smithfield                 DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 1:04 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 295  Girls U11 - Javelin (400 Gram)
=======================================================================
      Region: R 24.37m  7/02/2021   Annisha Reader, Girraween          
       State: S 28.94m  19/03/2017  Rachel Bardney, Kings Langley      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Lujain Aboulahaf             Bankstown Aths          14.37m        
  2 Lyla Grech                   Eschol Park             11.35m        
  3 Gloria Tauiliili             Greystanes               7.24m        
  4 Alexis Shore                 Smithfield               7.06m        
  5 Zanthia Neale                Prestons Robins          5.61m        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 9:36 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 120  Boys U17 - Shot Put (5.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 16.79m  8/02/2020   Jason Parmaxidis, Campbelltown     
       State: S 17.89m  24/03/2012  Tepai Moeroa, Doonside             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Mitchell Elphick             Campbelltown            12.57m        
  2 Mataira Tutaka               Bankstown Aths          12.18m        
  3 Jacob Stramandinoli          Campbelltown            10.96m        
  4 Avilash Tharmanesan          Girraween               10.91m        
  5 Cristobal Corvalan Sotom     Girraween               10.42m        
  6 Joshua Iofrida               Bankstown Aths          10.07m        
  7 Kajanan Srisivaeaswaran      Girraween               10.01m        
  8 Emillio Martinez             Liverpool City           9.91m        
  9 Christopher Issa             Cabra Vale/Fair          8.81m        
 10 Cody Scicluna-Bishop         Smithfield               8.37m        
 11 luke marion                  Douglas Park             7.83m        
 -- Noah Krebs                   Greystanes                 DNS        
 -- Alexander Ky                 Cabra Vale/Fair            DNS        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 10:59 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 282  Girls U17 - Shot Put (3.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 14.87m  18/02/2018  Venita Mailei, Campbelltown        
       State: S 16.29m  18/02/2012  Taylah Sengul, Nepean              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Molly Goetz                  Smithfield              12.90m        
  2 Damita Betham                Campbelltown            12.55m        
  3 Chaela-Lee Falls             Greystanes              11.65m        
  4 Trinity Brook                Campbelltown             9.85m        
  5 Mikayla Osgood               Campbelltown             9.53m        
  6 Harini Paranthaman           Girraween                9.33m        
  7 Angel Ogston                 Liverpool City           7.36m        
  8 Charlotte Smith              Liverpool City           7.13m        
 -- Alessia Lombardo             Western Blues              DNS        
 -- Elizabeth Afungia            Liverpool City             DNS        
 -- Emily Challinor              Holroyd                    DNS        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 1:04 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 152  Boys U15 - Shot Put (4.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 15.37m  18/02/2017  Arthur Leleai Inu, Bankstown Sports
       State: S 19.62m  18/03/2011  Tepai Moeroa, Doonside             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Alex Goetz                   Smithfield              12.44m        
  2 Jaxon Taeiloa                Campbelltown            11.25m        
  3 Brock Croucher-Stratton      Western Blues            9.29m        
  4 Ansh Kapoor                  Eschol Park              7.64m        
 -- Jordan Tadich                Greystanes                 DNS        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 11:50 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 292  Girls U15 - Shot Put (3.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 13.57m  18/02/2018  Deamma Taganesia, Bankstown Sports 
       State: S 15.25m  16/02/2014  Grace Robinson, St George          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Manaia Coulter               Prestons Robins         13.08m        
  2 Lily Hreszczuk               Camden                  11.80m        
  3 Tehine Tutaka                Prestons Robins         11.26m        
  4 Tasha Reader                 Girraween                8.33m        
  5 Mikaylah Robinson            Camden                   6.73m        
 -- Isabella Vella               Warradale                  DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 8:59 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 270  Boys U14 - Shot Put (3.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 16.99m  18/02/2018  Jason Parmaxidis, Campbelltown     
       State: S 18.51m  16/02/2013  Tyrone Taukamo, Randwick Botany    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Jozef Cluff                  Smithfield              16.50m        
  2 Drake Ayers                  Eschol Park              9.93m        
  3 Raphael Bent                 Greystanes               7.44m        
  4 Matthew Moran                Smithfield               7.34m        
  5 Hayden Menteith              Prestons Robins          6.48m        
 -- Phoenix Chelin               Camden                     DNS        
 -- Travis McConnell             Eschol Park                DNS        

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 10:02 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 124  Girls U14 - Shot Put (3.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 12.71m  15/02/2014  Renee Fassolis, Campbelltown       
       State: S 15.94m  22/03/2013  Grace Robinson, St George          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Le'ati Moefaauo              Smithfield              10.98m        
  2 Mikayla Skundric             Liverpool City           9.00m        
  3 Vine Aloalii                 Cabra Vale/Fair          8.80m        
  4 Reki Roberts                 Campbelltown             8.71m        
  5 Breeanna Williams            Girraween                8.43m        
  6 Elyse stonebridge            Douglas Park             6.75m        
  7 Ishi Tadiyal                 Liverpool City           6.73m        
  8 Katherine Farrugia           Girraween                6.54m        
  9 Deianeira Abaddi             Holroyd                  6.52m        
 10 Mackenzie Hawkes             Campbelltown             5.79m        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 1:08 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 297  Boys U13 - Shot Put (3.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 15.60m  19/02/2017  Jason Parmaxidis, Campbelltown     
       State: S 19.11m  20/03/2009  Tepai Moeroa, Doonside             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Zain Bronger                 Bankstown Aths          10.58m        
  2 Blake Goller                 Smithfield               9.92m        
  3 Kerem Tuncbilek              Cabra Vale/Fair          9.39m        
  4 Filtomas Finekifolau         Bankstown Aths           9.08m        
  5 Mthunzini Moyo               Camden                   8.35m        
  6 Zachariah Tuki               Cabra Vale/Fair          8.19m        
  7 Riley Webster                Eschol Park              7.74m        
  8 Brodie Bennett               Smithfield               7.45m        
  9 Kash Matthews                Greystanes               6.39m        
 10 Tyrone Ayers                 Eschol Park              4.97m        
 -- Adam El-Biza                 Bankstown Aths             DNS        
 -- Xavier Aholahi               Girraween                  DNS        
 -- Dominic Vella                Warradale                  DNS        
 -- Jonathan Nahoum              Holroyd                    DNS        

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 11:17 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 134  Girls U13 - Shot Put (3.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 12.70m  17/02/2018  Maliyah Osbaldiston, Bankstown Spor
       State: S 14.95m  24/03/2012  Grace Robinson, St George          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Georgia Stone                Camden                   9.22m        
  2 Taleena Boseski              Campbelltown             8.12m        
  3 Lara Tindall                 Camden                   7.73m        
  4 Amelia Darek                 Holroyd                  7.55m        
  5 Sofia El Rez                 Bankstown Aths           7.46m        
  6 Madeline Lee                 Camden                   6.74m        
  7 Evonne Simon                 Smithfield               5.82m        
  8 Sianna Trpkoski              Smithfield               5.72m        
  9 Imaani Sivaganesan           Girraween                5.53m        
 10 Lucy Andrade                 Warradale                5.36m        
 11 Charlotte Eagle              Liverpool City           5.31m        
 12 Joanna Dixon                 Girraween                4.10m        
 13 Tifiga Togia Moe             Cabra Vale/Fair          2.70m        
 -- Madison Gale                 Girraween                  DNS        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 10:20 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 272  Boys U12 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 14.36m  16/02/2020  Jozef Cluff, Smithfield            
       State: S 15.69m  2/03/2019   Benjamin Kasozi, Hills District    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Ashton Taeiloa               Campbelltown            13.70m        
  2 Kavin Tharmanesan            Girraween               11.89m        
  3 Christian Kassiotes          Campbelltown             9.86m        
  4 Cooper Pritchard             Cabra Vale/Fair          8.00m        
  5 Adrian Siciliano             Girraween                7.34m        
  6 Aiden Wotton                 Cabra Vale/Fair          6.72m        
  7 Neel Modi                    Girraween                6.14m        
  8 Matthew Craig                Smithfield               6.04m        
  9 Luke Challinor               Holroyd                  4.24m        
 10 Phoenix Ogston               Liverpool City           4.18m        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 12:06 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 293  Girls U12 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 14.01m  19/02/2017  Maliyah Osbaldiston, Bankstown Spor
       State: S 16.19m  20/03/1988  Kylie Standing, Bankstown          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Chelsea Falls                Greystanes              10.78m        
  2 Mele Fuko-Poharama           Western Blues           10.76m        
  3 Annisha Reader               Girraween                9.87m        
  4 Valentina Richetti           Campbelltown             8.91m        
  5 Keisha Prasad                Campbelltown             7.32m        
  6 Carlie Eagles                Eschol Park              6.23m        
  7 Breeanna Bennett             Smithfield               5.24m        
  8 Joy Ikenasio-Shlamon         Cabra Vale/Fair          5.02m        
  9 Phoebe Keogh                 Campbelltown             4.26m        
 -- Milani Connell               Douglas Park               DNS        
 -- Aliah Ahmadzai               Western Blues              DNS        

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 12:39 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 149  Boys U11 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 12.79m  14/02/2015  Jason Parmaxidis, Campbelltown     
       State: S 14.42m  19/03/2011  Payne Haas, Macquarie Hunter       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Izach Saalea-Morgan          Campbelltown             9.99m        
  2 Noah Bronger                 Bankstown Aths           9.74m        
  3 Theophilus Matakaiongo       Liverpool City           7.85m        
  4 Cohen Bromley                Camden                   6.73m        
  5 Eren Tuncbilek               Cabra Vale/Fair          6.27m        
  6 Michael Southby              Campbelltown             6.04m        
  7 Luke Brown                   Western Blues            5.82m        
  8 Alexander Thuaux             Girraween                5.53m        
  9 Luka Planinic                Western Blues            4.82m        
 10 Patrick Dabait               Prestons Robins          4.27m        
 -- Vinushan Jatheswaran         Girraween                  DNS        

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 11:41 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 144  Girls U11 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 11.92m  13/02/2016  Maliyah Osbaldiston, Bankstown Spor
       State: S 14.07m  18/03/2007  Filoi Aokuso, Blacktown            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Savannah Stanford            Warradale                9.17m        
  2 Keeley Bale                  Greystanes               6.06m        
  3 Aleisha Robinson             Camden                   5.31m        
  4 Francesca Vella              Warradale                4.94m        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 8:53 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 265  Boys U10 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 11.46m  8/02/2020   Ashton Taeiloa, Campbelltown       
       State: S 13.22m  20/02/2011  EJ Brown-Vaelua, Nepean            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Jack Gale                    Girraween                7.88m        
  2 Ibrahim Kassem               Bankstown Aths           7.34m        
  3 Caleb Williams               Girraween                7.15m        
  4 Zayd Dandachi                Bankstown Aths           5.68m        
  5 Kiaan Patel                  Girraween                5.24m        
 -- Asaeli Aholahi               Girraween                  DNS        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 11:12 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 281  Girls U10 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 11.01m  15/02/2015  Maliyah Osbaldiston, Bankstown Spor
       State: S 11.92m  19/02/2006  Filoi Aokuso, Blacktown            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Eleni Rakasi                 Bankstown Aths           8.34m        
  2 Ruby Tindall                 Camden                   7.85m        
  3 Patience Time                Smithfield               7.71m        
  4 Emily Barisic                Smithfield               5.03m        
  5 Miah Curran                  Liverpool City           5.02m        
  6 Annalise Realph              Camden                   4.97m        
  7 Nuala Fashoyin               Eschol Park              4.91m        
  8 Neve Curran                  Liverpool City           4.37m        
  9 Sophie Pastuszak             Liverpool City           4.14m        
 10 Keetrah Pandian              Girraween                3.84m        
 11 Emily Howland                Smithfield               3.73m        
 12 Sian Vaz                     Prestons Robins          3.62m        
 13 Aarika Jaganiya              Girraween                3.49m        
 -- Ashmiga Nagulan              Girraween                  DNS        
 -- Layla Ahmadzai               Western Blues              DNS        

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 11:11 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 135  Boys U9 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R  9.43m  18/02/2017  Jozef Cluff, Smithfield            
       State: S 11.33m  20/03/1999  Jamal Idris, Bankstown Sports      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 John Penney                  Liverpool City           5.92m        
  2 Justin Tran                  Greystanes               5.11m        
  3 Neev Faldu                   Girraween                4.50m        
  4 Jireh Sua                    Cabra Vale/Fair          4.23m        
  5 Soane Tuineau                Cabra Vale/Fair          4.00m        
  6 Samuel Planinic              Western Blues            3.71m        
 -- Adrian Manua                 Cabra Vale/Fair            DNS        
 -- Ari Plassan                  Girraween                  DNS        
 -- Adam Jones                   Eschol Park                DNS        

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 12:34 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 140  Girls U9 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 8.52m  15/02/2014  Maliyah Osbaldiston, Bankstown Sport
       State: S 9.23m  1/03/2014   Maliyah Osbaldiston, Bankstown Sport
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Emme Avellino-Laidlaw        Girraween                5.58m        
  2 Sabela Moyo                  Camden                   5.33m        
  3 Maia Twentyman               Eschol Park              5.05m        
  4 Peace Chukwudi               Liverpool City           4.94m        
  5 Sai Sraddha Shailesh         Girraween                4.54m        
  6 Lara Penney                  Liverpool City           4.49m        
  7 Mariam Issa                  Cabra Vale/Fair          4.13m        
  8 April E                      Prestons Robins          3.72m        
  9 Aalayah Sudarshan            Girraween                3.39m        
 10 Olivia Heckenberg            Prestons Robins          3.31m        
 11 Eliza Buckley                Camden                   3.25m        
 12 Nicole Mccue                 Eschol Park              3.24m        
 13 Bronte Buckley               Camden                   3.20m        
 14 Anastasia Ogston             Liverpool City           3.19m        
 15 Kathryn Newham               Smithfield               2.99m        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 9:26 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 121  Boys U8 - Shot Put (1.5 Kg)
=======================================================================
      Region: R  8.81m  13/02/2016  Jozef Cluff, Smithfield            
       State: S 10.98m  6/03/2011   Blake Toohey, Sutherland           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Levi McKenzie                Camden                   6.04m        
  2 Lachlan Barden               Smithfield               4.75m        
  3 Jai Douglas                  Bankstown Aths           4.69m        
  4 Riyansh Panchal              Girraween                4.23m        
  5 Gordon Tauiliili             Greystanes               4.00m        
  6 Joshua Dening                Bankstown Aths           3.87m        
  7 Izaiah Akinpetide            Prestons Robins          3.72m        
 -- Samvith Chavan               Campbelltown               DNS        
 -- Isaac Barber                 Greystanes                 DNS        
 -- Himansh Bayawat              Girraween                  DNS        
 -- Lachlan Realph               Camden                     DNS        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 10:08 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 276  Girls U8 - Shot Put (1.5 Kg)
=======================================================================
      Region: R 6.39m  16/02/2020  Eleni Rakasi, Bankstown Aths        
       State: S 8.52m  17/02/2002  Kristy Dingwall, Smithfield         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Annabeth Betham              Campbelltown             5.46m        
  2 Malia Matakaiongo            Liverpool City           4.70m        
  3 Zoe Hammond                  Greystanes               3.83m        
  4 Yasmin El-Biza               Bankstown Aths           3.70m        
  5 Nneka Fashoyin               Eschol Park              3.55m        
  6 Raima Goyal                  Girraween                2.46m        
  7 Aliya Tuncbilek              Cabra Vale/Fair          2.25m        
 -- Brooklynn Iro                Campbelltown               DNS        
 -- Addison Jenkins              Girraween                  DNS        
 -- Zainab Alime                 Liverpool City             DNS        

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 12:47 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 138  Boys U17 - Discus (1.5 Kg)
=======================================================================
      Region: R 51.96m  19/02/2017  Kyle Ekstrom, Holroyd              
       State: S 56.17m  22/03/2009  Liam Speers, Macquarie Hunter      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Mataira Tutaka               Bankstown Aths          46.90m        
  2 Joseph Christl               Campbelltown            42.95m        
  3 Emillio Martinez             Liverpool City          39.52m        
  4 Jacob Stramandinoli          Campbelltown            39.27m        
  5 Luke Moran                   Smithfield              32.31m        
  6 Kajanan Srisivaeaswaran      Girraween               30.76m        
  7 Mitchell Elphick             Campbelltown            28.24m        
  8 Joey Gossayn                 Campbelltown            27.88m        
  9 Avilash Tharmanesan          Girraween               26.80m        
 10 Christopher Issa             Cabra Vale/Fair         25.39m        
 11 Cody Scicluna-Bishop         Smithfield              21.88m        
 12 Noah Krebs                   Greystanes              18.95m        
 -- Daniel Sheehan               Girraween                  DNS        
 -- Cameron Banovich             Liverpool City             DNS        

 LANSW Region 7                                    11/02/2022 - 8:48 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 19  Girls U17 - Discus (1.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 41.88m  17/02/2018  Venita Mailei, Campbelltown        
       State: S 48.65m  17/02/2012  Taylah Sengul, Nepean              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Zoe Daniels                  Douglas Park            42.53mR       
  2 Molly Goetz                  Smithfield              36.32m        
  3 Damita Betham                Campbelltown            32.08m        
  4 Mikayla Osgood               Campbelltown            29.47m        
  5 Harini Paranthaman           Girraween               26.12m        
  6 Olivia Pyda                  Liverpool City          25.46m        
  7 Angel Ogston                 Liverpool City          24.38m        
  8 Courtney Scicluna-Bishop     Smithfield              12.93m        
  9 Jacinta Neale                Prestons Robins         12.22m        
 10 Emily Challinor              Holroyd                 10.90m        
 -- Alessia Lombardo             Western Blues              DNS        
 -- Emily Malakovski             Prestons Robins            DNS        
 -- Charlotte Smith              Liverpool City             DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 8:56 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 271  Boys U15 - Discus (1.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 57.38m  18/02/2018  Lamarr Sovilj-Talo, Campbelltown   
       State: S 64.26m  15/02/2015  Nicholas Frost, Parramatta         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Alex Goetz                   Smithfield              37.53m        
  2 Jaxon Taeiloa                Campbelltown            30.59m        
  3 Ryan Wen                     Girraween               26.53m        
  4 Jordan Tadich                Greystanes              24.82m        

 LANSW Region 7                                     11-Feb-22 - 7:17 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 15  Girls U15 - Discus (1.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 39.67m  17-Feb-18   Deamma Taganesia, Bankstown Sports 
       State: S 48.18m  29-Nov-95   Katrina Steele, Springwood         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Manaia Coulter               Prestons Robins         34.87m        
  2 Tehine Tutaka                Prestons Robins         28.18m        
  3 Tasha Reader                 Girraween               26.92m        
  4 Ella Rowe                    Campbelltown            16.01m        
  5 Mikaylah Robinson            Camden                  14.49m        
 -- Isabella Vella               Warradale                  DNS        
 -- Dakota Douglas               Prestons Robins            DNS        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 9:40 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 118  Boys U14 - Discus (1.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 49.31m  13/02/2016  Arthur Leleai Inu, Bankstown Sports
       State: S 57.71m  20/03/2010  Tepai Moeroa, Doonside             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Jozef Cluff                  Smithfield              47.70m        
  2 Brayden Brook                Campbelltown            27.33m        
  3 Drake Ayers                  Eschol Park             25.93m        
  4 Jayden Ogston                Liverpool City          24.02m        
  5 Nathan Farrugia              Greystanes              23.48m        
  6 Matthew Moran                Smithfield              22.15m        
  7 Alexander Perrey             Greystanes              21.61m        
  8 Fuinelakei Aukafolau         Everley Park            19.34m        
  9 Hayden Menteith              Prestons Robins         15.35m        
 -- Mark Sorojevic               Cabra Vale/Fair            DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 3:04 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 305  Girls U14 - Discus (1.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 39.13m  17/02/2017  Deamma Taganesia, Bankstown Sports 
       State: S 45.39m  20/03/2016  Sally Shokry, Hills District       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Le'ati Moefaauo              Smithfield              35.55m        
  2 Reki Roberts                 Campbelltown            28.19m        
  3 Breeanna Williams            Girraween               27.14m        
  4 Mikayla Skundric             Liverpool City          20.21m        
  5 Elyse stonebridge            Douglas Park            19.25m        
  6 Charlotte Skundric           Liverpool City          18.96m        
  7 Vine Aloalii                 Cabra Vale/Fair         18.41m        
  8 Katherine Farrugia           Girraween               17.18m        
  9 Mackenzie Hawkes             Campbelltown            15.74m        
 10 Deianeira Abaddi             Holroyd                 15.08m        
 11 Chloe Grogan                 Girraween               13.37m        
 12 Isabella Stapleton           Eschol Park             12.83m        

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 11:46 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 136  Boys U13 - Discus (750 Gram)
=======================================================================
      Region: R 38.51m  16/02/2019  Joseph Christl, Douglas Park       
       State: S 60.74m  2/02/2019   Angus Clues, Springwood            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Filtomas Finekifolau         Bankstown Aths          36.12m        
  2 Zain Bronger                 Bankstown Aths          29.89m        
  3 Brodie Bennett               Smithfield              25.72m        
  4 Blake Goller                 Smithfield              25.70m        
  5 Kerem Tuncbilek              Cabra Vale/Fair         24.79m        
  6 Jaxson Horton                Liverpool City          24.71m        
  7 Riley Webster                Eschol Park             21.76m        
  8 Kash Matthews                Greystanes              20.98m        
  9 Mohamad Dandachi             Bankstown Aths          15.10m        
 10 Dominic Vella                Warradale               15.03m        
 11 Mthunzini Moyo               Camden                  14.84m        
 12 Tyrone Ayers                 Eschol Park             12.01m        
 -- Jayden Tran                  Greystanes                 DNS        
 -- Alexander Misitano           Western Blues              DNS        
 -- Adam El-Biza                 Bankstown Aths             DNS        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 10:14 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 273  Girls U13 - Discus (750 Gram)
=======================================================================
      Region: R 44.09m  18/02/2018  Maliyah Osbaldiston, Bankstown Spor
       State: S 49.57m  20/03/2009  Taylah Sengul, Winston Hills       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Amelia Darek                 Holroyd                 29.36m        
  2 Taleena Boseski              Campbelltown            26.69m        
  3 Madison Gale                 Girraween               24.60m        
  4 Georgia Stone                Camden                  23.49m        
  5 Evonne Simon                 Smithfield              18.85m        
  6 Emily Fowler                 Camden                  17.80m        
  7 Charlotte Eagle              Liverpool City          15.60m        
  8 Sianna Trpkoski              Smithfield              14.22m        
  9 Joanna Dixon                 Girraween               12.44m        
 10 Nicola Parzakonis            Liverpool City           9.87m        
 11 Lani Williams                Eschol Park              9.58m        
 -- Lucy Andrade                 Warradale                  DNS        
 -- Gemma Nader                  Greystanes                 DNS        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 9:30 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 116  Boys U12 - Discus (750 Gram)
=======================================================================
      Region: R 41.74m  18/02/2017  Bryce Nolan, Smithfield            
       State: S 52.43m  16/03/2002  Emanuele Fuamatu, Fairfield        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Ashton Taeiloa               Campbelltown            37.97m        
  2 Christian Kassiotes          Campbelltown            26.92m        
  3 Kavin Tharmanesan            Girraween               26.03m        
  4 Cooper Pritchard             Cabra Vale/Fair         17.45m        
  5 Adrian Siciliano             Girraween               16.42m        
  6 Harrison Barden              Smithfield              16.30m        
  7 Aiden Wotton                 Cabra Vale/Fair         15.80m        
  8 Phoenix Ogston               Liverpool City          11.40m        
 -- Masen Mallia                 Bankstown Aths             DNS        
 -- Noah Pita                    Campbelltown               DNS        
 -- Dylan Tasker                 Douglas Park               DNS        
 -- Jack Jones                   Eschol Park                DNS        
 -- Zinadeen Aboulahaf           Bankstown Aths             DNS        
 -- Ryan Worsley                 Eschol Park                DNS        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 3:08 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 154  Girls U12 - Discus (750 Gram)
=======================================================================
      Region: R 38.24m  18/02/2017  Maliyah Osbaldiston, Bankstown Spor
       State: S 46.19m  15/03/2008  Filoi Aokuso, Blacktown            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Annisha Reader               Girraween               33.99m        
  2 Mele Fuko-Poharama           Western Blues           25.33m        
  3 Valentina Richetti           Campbelltown            18.49m        
  4 Keisha Prasad                Campbelltown            16.95m        
  5 Ashleigh Farrugia            Girraween               16.70m        
  6 Joy Ikenasio-Shlamon         Cabra Vale/Fair         15.00m        
  7 Charlotte Richards           Warradale               12.34m        
  8 Breeanna Bennett             Smithfield              12.11m        
  9 Mackenzie Wilson             Everley Park            11.36m        
 10 Phalguni Goyal               Girraween               10.97m        
 11 Carlie Eagles                Eschol Park             10.89m        
 -- Aya Khodr                    Bankstown Aths             DNS        
 -- Talia Yilmaz-Hanson          Bankstown Aths             DNS        
 -- Cailyn Iro                   Campbelltown               DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 1:34 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 300  Boys U11 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 40.14m  17/02/2019  Jozef Cluff, Smithfield            
       State: S 41.51m  17/03/2019  Jozef Cluff, Smithfield            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Izach Saalea-Morgan          Campbelltown            38.79m        
  2 Noah Bronger                 Bankstown Aths          33.09m        
  3 Aaron Finnerty               Prestons Robins         31.13m        
  4 Theophilus Matakaiongo       Liverpool City          27.20m        
  5 Michael Southby              Campbelltown            25.81m        
  6 Kian Mirhadi                 Girraween               23.51m        
  7 Luke Brown                   Western Blues           23.15m        
  8 Nirosh Kanapathy Pillai      Girraween               19.12m        
  9 Ethan Hammond                Greystanes              17.91m        
 10 Eren Tuncbilek               Cabra Vale/Fair         16.14m        
 11 Nathaniel Tuki               Cabra Vale/Fair         13.60m        
 12 Isaac Zerafa                 Smithfield              13.47m        
 -- Ryan Muc                     Prestons Robins            DNS        
 -- Liam Tasker                  Douglas Park               DNS        
 -- William Barrett              Prestons Robins            DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 9:02 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 266  Girls U11 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 37.74m  7/02/2021   Annisha Reader, Girraween          
       State: S 37.74m  7/02/2021   Annisha Reader, Girraween          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Savannah Stanford            Warradale               23.75m        
  2 Keeley Bale                  Greystanes              19.75m        
  3 Zara Bullock                 Camden                  16.12m        
  4 Olivia Bright                Camden                  15.92m        
  5 Lujain Aboulahaf             Bankstown Aths          14.80m        
  6 Gloria Tauiliili             Greystanes              14.20m        
  7 Francesca Vella              Warradale               14.06m        
  8 Aleisha Robinson             Camden                  13.44m        

 LANSW Region 7                                    12-Feb-22 - 11:18 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 128  Boys U10 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 39.40m  15-Feb-14   Jason Parmaxidis, Bankstown Sports 
       State: S 43.20m  19-Mar-83   Jason Amberger, Nepean             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Jack Gale                    Girraween               28.35m        
  2 Caleb Williams               Girraween               26.22m        
  3 Reuben Bennett               Eschol Park             21.74m        
  4 Ibrahim Kassem               Bankstown Aths          19.90m        
  5 Zayd Dandachi                Bankstown Aths          17.73m        
  6 Ethan McAteer                Smithfield              15.77m        
  7 Aayan Singh                  Girraween               14.33m        
  8 James Sadler                 Liverpool City          14.21m        
  9 Furmaan Gill                 Girraween               11.76m        
 10 Jayden Taing                 Liverpool City           9.55m        
 -- Jordan De Jersey             Cabra Vale/Fair            DNS        
 -- Cameron Worsley              Eschol Park                DNS        
 -- Asaeli Aholahi               Girraween                  DNS        

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 11:07 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 123  Girls U10 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 32.45m  14/02/2015  Maliyah Osbaldiston, Bankstown Spor
       State: S 37.22m  16/03/1985  Michelle Haage, Bankstown          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Ruby Tindall                 Camden                  22.04m        
  2 Patience Time                Smithfield              20.13m        
  3 Ebony Akinpetide             Prestons Robins         18.20m        
  4 Miah Curran                  Liverpool City          13.89m        
  5 Elisabeth Lee                Camden                  13.60m        
  6 Keshika Tharmanesan          Girraween               13.23m        
  7 Annalise Realph              Camden                  13.01m        
  8 Keetrah Pandian              Girraween               12.62m        
  9 Akshara Kumaran              Girraween               11.24m        
 10 Layla Ahmadzai               Western Blues           11.00m        
 11 Neve Curran                  Liverpool City          10.93m        
 12 Jade Bubb-Edwards            Campbelltown            10.57m        
 13 Emily Howland                Smithfield               8.80m        
 -- Eleni Rakasi                 Bankstown Aths              ND        
 -- Aaliyah Idriss               Bankstown Aths             DNS        
 -- Aarika Jaganiya              Girraween                  DNS        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 12:01 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 286  Boys U9 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 32.25m  19/02/2017  Jozef Cluff, Smithfield            
       State: S 36.68m  22/11/1998  Jamal Idris, Bankstown Sports      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Setelo Matakaiongo           Liverpool City          22.76m        
  2 Phoenix Simon                Smithfield              17.76m        
  3 John Penney                  Liverpool City          16.98m        
  4 Joshua Reader                Girraween               15.67m        
  5 Thomas Caruana               Western Blues           14.30m        
  6 Justin Tran                  Greystanes              14.30m        
  7 Rafael Mokamba               Girraween               13.10m        
  8 Luca Johnstone               Campbelltown            11.44m        
  9 Soane Tuineau                Cabra Vale/Fair         11.37m        
 10 Riley Hill                   Ambarvale               10.80m        
 11 Adam Jones                   Eschol Park             10.64m        
 12 Marcus Lam                   Greystanes               9.81m        
 13 Ibrahim De Savi              Girraween                9.19m        
 14 Abdullah Darwiche            Greystanes               8.53m        
 -- Isaac Aad                    Bankstown Aths             DNS        
 -- Leo Cognetta                 Campbelltown               DNS        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 11:56 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 290  Girls U9 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 27.52m  18/02/2018  Esther Molly Taganesia, Bankstown S
       State: S 31.22m  28/11/2004  Filoi Aokuso, Blacktown            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Lara Penney                  Liverpool City          16.18m        
  2 Maia Twentyman               Eschol Park             15.54m        
  3 Aaliyah Mcgoon               Campbelltown            13.31m        
  4 Anastasia Ogston             Liverpool City          12.96m        
  5 Sabela Moyo                  Camden                  12.78m        
  6 Haaishni Saradan             Greystanes              11.79m        
  7 Polina Nassif                Cabra Vale/Fair         10.99m        
  8 Pippa Zerafa                 Smithfield              10.62m        
  9 Layla Green                  Camden                   8.89m        
 10 Mariam Issa                  Cabra Vale/Fair          7.47m        
 11 Aksharah Thayanth            Girraween                7.35m        
 12 Mahi Kaur Sooden             Girraween                5.66m        
 -- Emme Avellino-Laidlaw        Girraween                   ND        
 -- Siana Tatian                 Western Blues              DNS        
 -- April E                      Prestons Robins            DNS        
 -- Kayla Read                   Prestons Robins            DNS        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 10:54 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 274  Boys U8 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 25.58m  14/02/2016  Jozef Cluff, Smithfield            
       State: S 31.36m  16/02/1992  Gareth Care, Nth Rocks Carlingford 
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Levi McKenzie                Camden                  20.14m        
  2 Lachlan Barden               Smithfield              13.85m        
  3 Jai Douglas                  Bankstown Aths          11.12m        
  4 Yohan Modi                   Girraween               10.57m        
  5 Seth Sadler                  Liverpool City           9.80m        
  6 Xavier Pedavoli              Greystanes               9.43m        
  7 Cameron Lowndes              Smithfield               8.92m        
  8 Noah Krayem                  Bankstown Aths           8.45m        
  9 Joshua Dening                Bankstown Aths           8.15m        
 10 Wyatt Fuller                 Camden                   8.04m        
 11 Edward Norrie                Smithfield               7.91m        
 12 Zyah Brown                   Western Blues            7.31m        
 13 Shlok Bhandari               Girraween                7.02m        
 14 Brody Foley                  Greystanes               6.29m        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 1:44 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 147  Girls U8 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 20.72m  17/02/2018  Annisha Reader, Girraween          
       State: S 24.42m  23/11/2003  Taylah Sengul, Winston Hills       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Zoe Hammond                  Greystanes              11.89m        
  2 Annabeth Betham              Campbelltown            11.51m        
  3 Malia Matakaiongo            Liverpool City          10.19m        
  4 Aliya Tuncbilek              Cabra Vale/Fair          9.22m        
  5 Yasmin El-Biza               Bankstown Aths           8.85m        
  6 Lizzy-Violet Ferguson        Western Blues            8.03m        
  7 Isabella Garai               Camden                   7.28m        
  8 Brooklynn Iro                Campbelltown             6.97m        
  9 Rithvi Pandian               Girraween                6.82m        
 10 Grisha Wagle                 Girraween                6.58m        

 LANSW Region 7                                    11/02/2022 - 9:11 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 18  Boys U17 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 13.36m  16/02/2014  Drey Faaeteete, Campbelltown       
       State: S 14.93m  3/02/2019   Connor Murphy, Illawong            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Luke Moran                   Smithfield              12.24m        
  2 Joshua Iofrida               Bankstown Aths          11.99m        
  3 Alexander Ky                 Cabra Vale/Fair         11.97m        
  4 Gibral Khodr                 Bankstown Aths          11.33m        
  5 Kayden Vu                    Cabra Vale/Fair         10.85m        
  6 Brayden Wheeler              Camden                  10.85m        
  7 Robert Ong                   Liverpool City          10.81m        
  8 Joey Gossayn                 Campbelltown            10.77m        
  9 Mataira Tutaka               Bankstown Aths          10.25m        
 10 Jayden Keats                 Camden                  10.02m        
 11 Jacob Stramandinoli          Campbelltown             9.78m        
 12 William Slattery             Western Blues            9.75m        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 2:26 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 159  Girls U17 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 11.42m  8/02/2020   Nakeisha Brimble, Camden           
       State: S 12.52m  31/01/2016  Jasmine Fountas, Randwick Botany   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Teagan Hunter                Prestons Robins         10.48m        
  2 Crystal Rose Siteman         Campbelltown             9.97m        
  3 Cassandra Nguyen             Liverpool City           9.66m        
  4 Marissa Tnokovski            Smithfield               9.59m        
  5 Chaela-Lee Falls             Greystanes               9.54m        
  6 Trinity Brook                Campbelltown             9.38m        
  7 Chloe Apps                   Greystanes               9.28m        
  8 Chloe Bingham                Girraween                9.21m        
  9 Alessia Lombardo             Western Blues            8.01m        
 10 Kyla Jones                   Campbelltown             7.66m        
 11 Courtney Scicluna-Bishop     Smithfield               6.13m        
 -- Katie D'Cunha                Prestons Robins            DNS        
 -- Anvesha Bhushan              Girraween                  DNS        

 LANSW Region 7                                     11-Feb-22 - 7:47 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 14  Boys U15 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 12.59m  16-Feb-20   Pengfei Zhao, Bankstown Aths       
       State: S 14.35m  21-Mar-99   Fabrice Lapierre, Blacktown        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Lachlan Harkness             Prestons Robins         10.61m        
  2 Campbell Wilson              Everley Park            10.53m        
  3 Kyle Siemionow               Prestons Robins         10.53m        
  4 Riley Bentham                Camden                   9.48m        
  5 Ansh Kapoor                  Eschol Park              8.26m        
  6 Cameron Eagles               Eschol Park              8.25m        
 -- Tharuka Thantirige           Girraween                  DNS        
 -- Sohum Chaudhri               Girraween                  DNS        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 9:05 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 119  Girls U15 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 11.01m  16/02/2019  Nakeisha Brimble, Camden           
       State: S 12.42m  21/03/2004  Alyisha House, Kooringal Wagga     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Kaitlin Tattersall           Camden                  10.16m        
  2 Tiarna Green                 Camden                   9.05m        
  3 Mikaylah Robinson            Camden                   8.57m        
  4 Risa Dhinakaran              Girraween                8.44m        
  5 Isabella Vella               Warradale                8.19m        
  6 Ella Rowe                    Campbelltown             7.82m        
  7 Dakota Douglas               Prestons Robins          6.55m        
 -- Jessica Mallia               Bankstown Aths             DNS        

 LANSW Region 7                                    11/02/2022 - 8:28 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 17  Boys U14 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 12.64m  17/02/2018  Anthony Mbonu, Greystanes          
       State: S 13.48m  17/03/1996  David Geddes, Manly Warringah      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Brayden Brook                Campbelltown            10.58m        
  2 Drake Ayers                  Eschol Park             10.45m        
  3 Jaxon Newham                 Smithfield               9.99m        
  4 Alexander Perrey             Greystanes               9.76m        
  5 Jayden Schiavon              Smithfield               9.57m        
  6 Justin Brown                 Campbelltown             9.37m        
  7 Tristan Chanthivong          Eschol Park              8.78m        
  8 Kyson Ruxton                 Liverpool City           8.50m        
 -- Cooper Conte                 Camden                     DNS        
 -- Meet Joshi                   Girraween                  DNS        
 -- Iftikhar Mirzai              Holroyd                    DNS        
 -- Phoenix Chelin               Camden                     DNS        

 LANSW Region 7                                    13-Feb-22 - 10:23 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 277  Girls U14 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 10.66m  18-Feb-18   Nakeisha Brimble, Camden           
       State: S 12.15m  16-Mar-03   Alyisha House, Kooringal Wagga     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Reki Roberts                 Campbelltown             9.83m        
  2 Gypsy Plummer                Camden                   9.77m        
  3 Indiana Miles                Camden                   9.49m        
  4 Le'ati Moefaauo              Smithfield               9.18m        
  5 Matilda Harper               Eschol Park              9.11m        
  6 Sukanya Dasgupta             Girraween                8.21m        
  7 Chloe Grogan                 Girraween                7.83m        
 -- Deianeira Abaddi             Holroyd                     ND        
 -- Ava Hilton                   Campbelltown               DNS        
 -- Zaynab El-Biza               Bankstown Aths             DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 9:57 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 269  Boys U13 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 10.89m  17/02/2018  Tye Febuleai, Campbelltown         
       State: S 12.72m  18/03/2007  Nicholas Hough, Hills District     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Keiran Siemionow             Prestons Robins          9.56m        
  2 Zachariah Tuki               Cabra Vale/Fair          9.30m        
  3 Koben Best                   Prestons Robins          9.28m        
  4 Harry Koroma                 Greystanes               8.38m        
  5 Sean Hoarau                  Campbelltown             7.13m        
  6 Kash Matthews                Greystanes               6.14m        
  7 Sean Wen                     Girraween                5.57m        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 12:44 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 296  Girls U13 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 10.68m  15/02/2019  Damita Betham, Campbelltown        
       State: S 11.66m  25/03/2018  Clara Nourdine, The Ponds          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Lara Tindall                 Camden                   9.37m        
  2 Alyssa Michael               Prestons Robins          9.10m        
  3 Dominique Bzdega             Campbelltown             9.08m        
  4 Alessia Pisano               Smithfield               8.89m        
  5 Hannah Shortland             Campbelltown             8.73m        
  6 Madeline Lee                 Camden                   8.31m        
  7 Jaylah Sullivan              Camden                   8.25m        
  8 Jasmine Yilmaz-Hanson        Bankstown Aths           7.79m        
  9 Madison Galatoulas           Greystanes               7.61m        
 10 Demour Moukhallalati         Smithfield               7.55m        
 11 Natalie Ikenasio-Shlamon     Cabra Vale/Fair          7.54m        
 12 Imaani Sivaganesan           Girraween                7.53m        
 13 Emily Fowler                 Camden                   7.02m        
 -- Gemma Nader                  Greystanes                 DNS        
 -- Hannah Spannenberg           Campbelltown               DNS        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 11:25 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 288  Boys U12 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 10.86m  12/02/2016  Anthony Mbonu, Greystanes          
       State: S 12.78m  19/03/1995  Gima Keimelo, Randwick Botany      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Brodie Harkness              Prestons Robins          9.56m        
  2 Jayden Todoroski             Greystanes               8.92m        
  3 Sai Shailesh                 Girraween                8.51m        
  4 Rhys Farlow                  Campbelltown             7.84m        
  5 Matthew Craig                Smithfield               7.50m        
  6 Cooper Pritchard             Cabra Vale/Fair          7.33m        
  7 Josiah Jackson               Girraween                7.32m        
  8 Baiden Green                 Camden                   7.28m        
  9 Neel Modi                    Girraween                6.07m        
 -- Marco Lombardo               Western Blues              DNS        

 LANSW Region 7                                     11-Feb-22 - 7:35 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 13  Girls U12 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 10.04m  14-Feb-16   Nakeisha Brimble, Camden           
       State: S 11.05m  25-Mar-18   Raphaila Idris, Blacktown          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Mia Tattersall               Camden                   8.70m        
  2 Emily Kot                    Girraween                8.41m        
  3 Ivy Harper                   Eschol Park              7.73m        
  4 Brianna Webster              Eschol Park              7.64m        
  5 Ashleigh Farrugia            Girraween                6.74m        
  6 Alyssa De Cillis             Bankstown Aths           6.71m        
  7 Shia Tadiyal                 Liverpool City           6.02m        
  8 Carlie Eagles                Eschol Park              5.83m        
  9 Mackenzie Wilson             Everley Park             5.63m        
 10 Charlotte Richards           Warradale                5.46m        

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 10:47 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 129  Boys U11 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R  9.90m  13/02/2016  Ricardo Gomes, Campbelltown        
       State: S 11.06m  27/03/1993  David Geddes, Manly Warringah      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Harrison Skinner             Camden                   8.14m        
  2 Lucas Siemionow              Prestons Robins          7.95m        
  3 Calen Tadich                 Greystanes               7.74m        
  4 Sebastion Mato               Campbelltown             7.69m        
  5 Fraser Buckley               Camden                   7.37m        
  6 Ethan Wall                   Prestons Robins          6.31m        
  7 Eren Tuncbilek               Cabra Vale/Fair          5.68m        
 -- Kian Mirhadi                 Girraween                  DNS        
 -- James E                      Prestons Robins            DNS        

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 12:49 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 151  Girls U11 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R  9.71m  14/02/2015  Nakeisha Brimble, Camden           
       State: S 10.38m  21/03/2004  Rebecca Mounsey, Albion Park       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Minnie-Mae Grose             Camden                   7.57m        
  2 Zara Bullock                 Camden                   7.07m        
  3 Lyla Grech                   Eschol Park              6.97m        
  4 Francesca Vella              Warradale                6.61m        
  5 Violet Finn                  Camden                   6.55m        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 1:46 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 304  Boys U17 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 7.04m  18/02/2017  Joshua Azzopardi, Camden            
       State: S 7.28m  18/03/2017  Alex Willett, Manly Warringah       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Rashid Kabba                 Holroyd                  6.58m        
  2 Cameron Banovich             Liverpool City           6.06m        
  3 Joshua Iofrida               Bankstown Aths           6.00m        
  4 Luke Moran                   Smithfield               5.42m        
  5 Joey Gossayn                 Campbelltown             5.30m        
  6 Neelesh Shrestha             Girraween                5.27m        
  7 Sumeet Dasgupta              Girraween                5.23m        
  8 Jayden Keats                 Camden                   5.11m        
  9 Gibral Khodr                 Bankstown Aths           4.95m        
 10 William Slattery             Western Blues            4.77m        
 11 Blake Iofrida                Bankstown Aths           4.21m        
 -- Danny Koroma                 Greystanes                 DNS        
 -- Kajanan Srisivaeaswaran      Girraween                  DNS        
 -- Patrick Um                   Campbelltown               DNS        
 -- Robert Ong                   Liverpool City             DNS        
 -- Mitchell Elphick             Campbelltown               DNS        

 LANSW Region 7                                    12-Feb-22 - 11:23 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 132  Girls U17 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.49m  16-Feb-20   Jessie Wong, Girraween              
       State: S 6.02m  27-Mar-21   Sienne Bond, Ku-Ring-Gai            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Emily Malakovski             Prestons Robins          4.90m        
  2 Teagan Hunter                Prestons Robins          4.77m        
  3 Destiny Mcgoon               Campbelltown             4.63m        
  4 Chaela-Lee Falls             Greystanes               4.46m        
  5 Cassandra Nguyen             Liverpool City           4.43m        
  6 Marissa Tnokovski            Smithfield               4.39m        
  7 Harini Paranthaman           Girraween                4.38m        
  8 Trinity Brook                Campbelltown             4.23m        
  9 Chloe Bingham                Girraween                4.08m        
 10 Alessia Lombardo             Western Blues            3.82m        
 11 Katie D'Cunha                Prestons Robins          3.52m        
 12 Kyla Jones                   Campbelltown             3.25m        
 13 Jacinta Neale                Prestons Robins          3.21m        
 14 Courtney Scicluna-Bishop     Smithfield               2.42m        
 -- Anvesha Bhushan              Girraween                  DNS        
 -- Crystal Rose Siteman         Campbelltown               DNS        

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 12:03 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 141  Boys U15 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 6.51m  8/02/2020   Rashid Kabba, Holroyd               
       State: S 7.12m  20/03/2009  Thomas Soliman, Blacktown           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Ryan Wen                     Girraween                5.27m        
  2 Thomas Koro                  Cabra Vale/Fair          4.89m        
  3 Jordan Tadich                Greystanes               4.87m        
  4 Riley Bentham                Camden                   4.81m        
  5 Mark Misud                   Greystanes               4.76m        
  6 Simon Koroma                 Greystanes               4.38m        
  7 Cameron Eagles               Eschol Park              3.81m        
  8 Ansh Kapoor                  Eschol Park              3.54m        
  9 Sohum Chaudhri               Girraween                3.06m        
 -- Tharuka Thantirige           Girraween                  DNS        
 -- Lachlan Orchard              Prestons Robins            DNS        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 11:18 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 280  Girls U15 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.25m  14/02/2016  Mercedes Sovilj, Campbelltown       
       State: S 5.80m  19/03/2005  Jacinta Doyle, Port Hacking         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Kaitlin Tattersall           Camden                   4.86m        
  2 Tiarna Green                 Camden                   4.42m        
  3 Risa Dhinakaran              Girraween                3.84m        
  4 Jessamine Aloalii            Cabra Vale/Fair          3.81m        
  5 Aniela Williams              Eschol Park              3.60m        
  6 Dakota Douglas               Prestons Robins          3.49m        
  7 Daniella Nahoum              Holroyd                  3.21m        
  8 Sarah Challinor              Holroyd                  2.64m        
 -- Isabella Vella               Warradale                  DNS        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 12:37 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 289  Boys U14 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 6.08m  17/02/2019  Rashid Kabba, Holroyd               
       State: S 6.52m  17/03/1996  Stephen Jacenko, Balmain            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Finn Miller                  Campbelltown             5.13m        
  2 Brayden Brook                Campbelltown             5.11m        
  3 Drake Ayers                  Eschol Park              4.75m        
  4 Alexander Perrey             Greystanes               4.74m        
  5 Iftikhar Mirzai              Holroyd                  4.59m        
  6 Meet Joshi                   Girraween                4.53m        
  7 Justin Brown                 Campbelltown             4.14m        
  8 Jordan Taing                 Liverpool City           4.05m        
  9 Kyson Ruxton                 Liverpool City           3.88m        
 10 Tristan Chanthivong          Eschol Park              3.84m        
 11 Mark Sorojevic               Cabra Vale/Fair          3.62m        
 -- Cooper Conte                 Camden                     DNS        
 -- Jozef Cluff                  Smithfield                 DNS        
 -- Alejandro Araujo             Western Blues              DNS        
 -- Jaxon Newham                 Smithfield                 DNS        
 -- Phoenix Chelin               Camden                     DNS        

 LANSW Region 7                                    12-Feb-22 - 12:59 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 148  Girls U14 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.39m  17-Feb-18   Nakeisha Brimble, Camden            
       State: S 5.87m  18-Mar-17   Tomysha Clark, Port Hacking         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Indiana Miles                Camden                   4.36m        
  2 Gypsy Plummer                Camden                   4.29m        
  3 Le'ati Moefaauo              Smithfield               4.18m        
  4 Reki Roberts                 Campbelltown             4.10m        
  5 Matilda Harper               Eschol Park              4.09m        
  6 Ishi Tadiyal                 Liverpool City           3.78m        
  7 Kyella Perfect               Campbelltown             3.78m        
  8 Vine Aloalii                 Cabra Vale/Fair          3.18m        
  9 Deianeira Abaddi             Holroyd                  2.95m        
 -- Ava Hilton                   Campbelltown               DNS        
 -- Mariam Hussain               Bankstown Aths             DNS        
 -- Breeanna Williams            Girraween                  DNS        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 9:48 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 114  Boys U13 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.22m  16/02/2019  Ashton Judge, Camden                
       State: S 6.11m  19/03/2006  Kurt Jenner, Mt Pritchard           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Koben Best                   Prestons Robins          4.53m        
  2 Keiran Siemionow             Prestons Robins          4.36m        
  3 Harry Koroma                 Greystanes               4.23m        
  4 Filtomas Finekifolau         Bankstown Aths           4.22m        
  5 Zachariah Tuki               Cabra Vale/Fair          4.05m        
  6 Dominic Vella                Warradale                3.87m        
  7 Maximilian Okorovik          Girraween                3.42m        
  8 Mohammed Choucairi           Campbelltown             3.41m        
  9 Kerem Tuncbilek              Cabra Vale/Fair          3.14m        
 10 Mohamad Dandachi             Bankstown Aths           2.59m        
 -- Cooper Cannon                Camden                     DNS        
 -- Jonathan Nahoum              Holroyd                    DNS        
 -- Axel Steel                   Campbelltown               DNS        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 9:55 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 117  Girls U13 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.11m  18/02/2017  Nakeisha Brimble, Camden            
       State: S 5.58m  16/03/2019  Delta Amidzovski, Wollongong City   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Lara Tindall                 Camden                   4.08m        
  2 Indii Bower                  Campbelltown             4.06m        
  3 Taleena Boseski              Campbelltown             3.72m        
  4 Madeline Lee                 Camden                   3.68m        
  5 Hannah Shortland             Campbelltown             3.68m        
  6 Evonne Simon                 Smithfield               3.50m        
  7 Ruby Rose Talbot             Liverpool City           3.33m        
  8 Rose Lebolo-Carey            Smithfield               3.33m        
  9 Alessia Pisano               Smithfield               3.27m        
 10 Madison Galatoulas           Greystanes               3.17m        
 11 Mia Hanson                   Smithfield               2.57m        
 12 Tifiga Togia Moe             Cabra Vale/Fair          2.02m        
 -- Isabella Evans               Campbelltown               DNS        
 -- Hannah Spannenberg           Campbelltown               DNS        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 2:44 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 157  Boys U12 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.56m  23/02/2013  Gafar Ajelara, Campbelltown         
       State: S 5.86m  17/03/1996  Michael Doggett, Lithgow            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Akeem Kabba                  Holroyd                  4.58m        
  2 Lucas Aholahi                Girraween                4.29m        
  3 Bailey Perfect               Campbelltown             4.17m        
  4 Baiden Green                 Camden                   3.89m        
  5 Marco Lombardo               Western Blues            3.83m        
  6 Kenewa Gamanga               Bankstown Aths           3.80m        
  7 Rhys Farlow                  Campbelltown             3.79m        
  8 Bryant Diep                  Bankstown Aths           3.73m        
  9 Matthew Craig                Smithfield               3.41m        
 10 Harrison Barden              Smithfield               3.39m        
 11 Cooper Pritchard             Cabra Vale/Fair          3.20m        
 -- Masen Mallia                 Bankstown Aths             DNS        
 -- Unish Shrestha               Holroyd                    DNS        
 -- Jayden Todoroski             Greystanes                 DNS        
 -- Daniel Lowndes               Smithfield                 DNS        
 -- Noah Pita                    Campbelltown               DNS        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 10:32 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 279  Girls U12 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 4.77m  13/02/2016  Nakeisha Brimble, Camden            
       State: S 5.42m  16/03/1986  Tracy Blackburn, Kurri Kurri        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Tahlia Tabone                Camden                   4.11m        
  2 Maya Bower                   Campbelltown             4.06m        
  3 Emily Kot                    Girraween                4.00m        
  4 Aliah Ahmadzai               Western Blues            3.89m        
  5 Mia Tattersall               Camden                   3.62m        
  6 Kiandra Brook                Campbelltown             3.20m        
  7 Alyssa De Cillis             Bankstown Aths           3.14m        
  8 Talia Yilmaz-Hanson          Bankstown Aths           2.99m        
  9 Madison Harpley              Bankstown Aths           2.71m        
 10 Phoebe Keogh                 Campbelltown             2.60m        
 -- Breeanna Bennett             Smithfield                 DNS        
 -- Aya Khodr                    Bankstown Aths             DNS        
 -- Cailyn Iro                   Campbelltown               DNS        
 -- Georgia Betar                Camden                     DNS        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 12:10 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 291  Boys U11 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 4.69m  19/02/2017  Russell Royal, Bankstown Sports     
       State: S 5.34m  7/02/1987   Craig Woodroff, Manly Warringah     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Aaron Finnerty               Prestons Robins          3.91m        
  2 Calen Tadich                 Greystanes               3.65m        
  3 Aiden Garai                  Camden                   3.57m        
  4 Lachlan Simons               Bankstown Aths           3.47m        
  5 Andrew Vastag                Camden                   3.18m        
  6 Adya Bhushan                 Girraween                3.16m        
  7 Patrick Dabait               Prestons Robins          3.13m        
  8 Blaine Best                  Prestons Robins          3.09m        
  9 Eren Tuncbilek               Cabra Vale/Fair          2.74m        
 10 Waiora Kingi                 Western Blues            2.65m        
 11 William Barrett              Prestons Robins          2.58m        
 12 Luke Brown                   Western Blues            2.39m        
 -- Vinushan Jatheswaran         Girraween                  DNS        
 -- Sebastion Mato               Campbelltown               DNS        
 -- Noah Mohamed                 Campbelltown               DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 1:51 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 299  Girls U11 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 4.54m  15/02/2015  Nakeisha Brimble, Camden            
       State: S 4.97m  20/03/2011  Chyna Tavai-Williams, Bankstown Spor
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Demi Spiteri                 Smithfield               3.85m        
  2 Evanjaline Mcgoon            Campbelltown             3.81m        
  3 Tayla Fail                   Douglas Park             3.43m        
  4 Charlotte Davis              Camden                   3.34m        
  5 Sofia Choucairi              Campbelltown             3.28m        
  6 Olivia Bright                Camden                   3.27m        
  7 Zara Bullock                 Camden                   3.22m        
  8 Selena Dagher                Bankstown Aths           3.20m        
  9 Amina Hakkaoui               Smithfield               2.96m        
 10 Francesca Vella              Warradale                2.94m        
 11 Alana Main                   Cabra Vale/Fair          2.78m        
 12 Jayda Shadid                 Bankstown Aths           2.76m        
 13 Chloe Young                  Camden                   2.61m        
 -- Ashley Galatoulas            Greystanes                 DNS        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 1:15 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 150  Boys U10 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 4.56m  17/02/2018  Jonathan Veljanovski, Bankstown Spor
       State: S 5.17m  16/03/1980  Martin Moore, Bathurst              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Victor Ogbonna               Girraween                4.20m        
  2 Maayon Sudarshan             Girraween                3.76m        
  3 Ibrahim Kassem               Bankstown Aths           3.65m        
  4 Ricky Yacoub                 Cabra Vale/Fair          3.11m        
  5 Joseph Curmi                 Girraween                3.00m        
  6 Sineth Thantirige            Girraween                2.92m        
  7 Chase Stanton                Eschol Park              2.74m        
  8 Furmaan Gill                 Girraween                2.62m        
 -- Jordan De Jersey             Cabra Vale/Fair            DNS        
 -- Jayden Taing                 Liverpool City             DNS        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 2:31 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 156  Girls U10 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 4.23m  15/02/2014  Nakeisha Brimble, Camden            
       State: S 4.75m  24/03/1991  Rosemary Hayward, Wyong             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Spandala Yiadom              Bankstown Aths           3.79m        
  2 Elanor Scott                 Camden                   3.41m        
  3 Ruby Tindall                 Camden                   3.36m        
  4 Emily Barisic                Smithfield               3.24m        
  5 J'Ziyah Foakeni              Cabra Vale/Fair          3.24m        
  6 Tiahna Chhun                 Cabra Vale/Fair          3.07m        
  7 Emily Perry                  Camden                   3.07m        
  8 Jade Bubb-Edwards            Campbelltown             3.06m        
  9 Aashney Durqa Sathiaseel     Girraween                2.94m        
 10 Aurora Stanic-Bradshaw       Girraween                2.85m        
 11 Nuala Fashoyin               Eschol Park              2.78m        
 12 Ella Webb                    Campbelltown             2.71m        
 13 Sian Vaz                     Prestons Robins          2.69m        
 14 Zoe Hawkes                   Campbelltown             2.67m        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 10:04 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 263  Boys U9 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 4.08m  7/02/2021   Jardii Ikamui, Liverpool City       
       State: S 4.71m  24/03/1991  Grant Buchanan, Illawong            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Woojin Son                   Eschol Park              3.56m        
  2 Phoenix Simon                Smithfield               3.35m        
  3 Nicholas Sargent             Camden                   3.28m        
  4 Michael Isaac                Liverpool City           3.14m        
  5 Rafael Mokamba               Girraween                3.03m        
  6 Thomas Caruana               Western Blues            3.00m        
  7 Ivansh Tadiyal               Liverpool City           2.99m        
  8 Oliver Raciti                Prestons Robins          2.96m        
  9 Setelo Matakaiongo           Liverpool City           2.88m        
 10 Ryan Harpley                 Bankstown Aths           2.64m        
 11 Oliver Chanthivong           Eschol Park              2.61m        
 12 Luca Johnstone               Campbelltown             2.54m        
 13 Luca Di Martino              Bankstown Aths           2.44m        
 14 Justin Tran                  Greystanes               2.39m        
 15 Jordon Curmi                 Girraween                2.33m        
 -- Yuvan Patel                  Girraween                  DNS        

 LANSW Region 7                                    13-Feb-22 - 10:15 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 268  Girls U9 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 3.68m  17-Feb-19   Tahlia Rose Tabone, Camden          
       State: S 4.42m  16-Mar-85   Selina Dundas, Armidale             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Eva Luximon                  Campbelltown             3.13m        
  2 Aliyah Abou-Mahmoud          Smithfield               3.06m        
  3 Sabela Moyo                  Camden                   2.92m        
  4 Annalise Batup               Camden                   2.91m        
  5 Liya Dagher                  Bankstown Aths           2.85m        
  6 Athiksha Jeyaramanan         Greystanes               2.81m        
  7 Chloe Buckley                Camden                   2.79m        
  8 Bronte Buckley               Camden                   2.78m        
  9 Emme Avellino-Laidlaw        Girraween                2.53m        
 10 Lilijana Perkov              Prestons Robins          2.49m        
 11 Ariana Siemionow             Prestons Robins          2.48m        
 12 Aaliyah Mcgoon               Campbelltown             2.47m        
 13 Haaishni Saradan             Greystanes               2.41m        
 14 Pippa Zerafa                 Smithfield               2.09m        
 15 Anastasia Ogston             Liverpool City           1.68m        
 -- Siana Tatian                 Western Blues              DNS        

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 11:53 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 139  Boys U8 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 3.74m  8/02/2020   Jardii Ikamui, Liverpool City       
       State: S 4.24m  22/02/1987  Steven Grant, Port Hacking          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Lenny Haywood                Camden                   3.40m        
  2 Levi McKenzie                Camden                   3.26m        
  3 Isaac Dabait                 Prestons Robins          3.03m        
  4 Lachlan Realph               Camden                   2.74m        
  5 Ethan Abraham                Girraween                2.73m        
  6 Himansh Bayawat              Girraween                2.60m        
  7 Jai Douglas                  Bankstown Aths           2.60m        
  8 Thomas Barisic               Smithfield               2.59m        
  9 Mason Best                   Prestons Robins          2.37m        
 10 Danraj David                 Douglas Park             2.27m        
 11 Cameron Lowndes              Smithfield               2.14m        
 12 Wyatt Fuller                 Camden                   2.10m        
 13 William Aholahi              Girraween                1.84m        
 -- kaleb tasker                 Douglas Park               DNS        
 -- Lachlan Keats                Camden                     DNS        
 -- Knox Miller                  Campbelltown               DNS        

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 11:36 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 131  Girls U8 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 3.32m  17/02/2018  Milana Di Stefano, Bankstown Sports 
       State: S 4.17m  2/03/1986   Danya Kerr, Winston Hills           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Liana Shadid                 Bankstown Aths           3.20m        
  2 Stephanie Lee                Camden                   3.10m        
  3 Nneka Fashoyin               Eschol Park              2.99m        
  4 Amalie Tedesco               Campbelltown             2.94m        
  5 Leilani Pritchard            Cabra Vale/Fair          2.76m        
  6 Angelique Kouroutis          Girraween                2.68m        
  7 Jakshajaa Gowreeswaran       Girraween                2.66m        
  8 Indie Tulich                 Camden                   2.63m        
  9 Laylah Abou-Mahmoud          Smithfield               2.50m        
 10 Delinya Maddumapatabendi     Camden                   2.47m        
 11 Mariah Batti                 Campbelltown             2.37m        
 12 Aliya Tuncbilek              Cabra Vale/Fair          2.23m        
 13 Zoe Hammond                  Greystanes               2.17m        
 14 Ciela Ruxton                 Liverpool City           2.16m        
 15 Lizzy-Violet Ferguson        Western Blues            1.92m        
 16 Charvi Pradeep               Prestons Robins          1.72m        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 1:55 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 155  Boys U17 - High Jump (S/H 1.35m)
=======================================================================
      Region: R 2.05m  15/02/2014  Drey Faaeteete, Campbelltown        
       State: S 2.10m  20/03/2010  Brandon Starc, Parramatta           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Joshua Iofrida               Bankstown Aths           1.80m        
  2 Luke Moran                   Smithfield               1.75m        
  3 Bakr Khodr                   Bankstown Aths           1.70m        
  4 Gibral Khodr                 Bankstown Aths           1.60m        
  5 Mitchell Elphick             Campbelltown             1.50m        
 -- Danny Koroma                 Greystanes                 DNS        
 -- Gregory Parzakonis           Liverpool City             DNS        
 -- Jai Horton                   Liverpool City             DNS        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 11:37 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 294  Girls U17 - High Jump (S/H 1.30m)
=======================================================================
      Region: R 1.67m  16/02/2014  Charbella Nandan, Bankstown Sports  
       State: S 1.84m  21/03/2010  Emily Crutcher, Grenfell            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Emily Malakovski             Prestons Robins          1.60m        
  2 Chaela-Lee Falls             Greystanes               1.45m        
  3 Crystal Rose Siteman         Campbelltown             1.40m        
  4 Marissa Tnokovski            Smithfield               1.40m        
  5 Olivia Pyda                  Liverpool City           1.35m        
  6 Charlotte Smith              Liverpool City           1.30m        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 11:22 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 287  Boys U15 - High Jump (S/H 1.30m)
=======================================================================
      Region: R 1.79m  18/02/2018  Brett Harriman, Camden              
       State: S 2.06m  18/03/2000  James Watson, Manly Warringah       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Ryan Wen                     Girraween                1.60m        
  2 Lachlan Harkness             Prestons Robins          1.55m        
  3 Simon Koroma                 Greystanes               1.47m        
  4 Nathan Hardman               Prestons Robins          1.45m        
  5 Campbell Wilson              Everley Park             1.35m        
  6 Cameron Eagles               Eschol Park              1.35m        
 -- Riley Bentham                Camden                     DNS        
 -- Tharuka Thantirige           Girraween                  DNS        

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 10:08 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 137  Girls U15 - High Jump (S/H 1.25m)
=======================================================================
      Region: R 1.70m  13/02/2016  Mercedes Sovilj, Campbelltown       
       State: S 1.80m  16/03/2008  Amy Pejkovic, Cherrybrook           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Mikaylah Robinson            Camden                   1.35m        
  2 Risa Dhinakaran              Girraween                1.30m        
  3 Jera Thomas-gearside         Campbelltown             1.30m        
 -- Aniela Williams              Eschol Park                 NH        

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 10:43 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 133  Boys U14 - High Jump (S/H 1.30m)
=======================================================================
      Region: R 1.70m  18/02/2017  Brett Harriman, Camden              
       State: S 1.95m  20/03/1994  Justin Hathway, Tamworth            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Drake Ayers                  Eschol Park              1.50m        
  2 Meet Joshi                   Girraween                1.42m        
  3 Jordan Taing                 Liverpool City           1.40m        
  4 Cooper Foley                 Greystanes               1.35m        
  5 Riley Hammond                Greystanes               1.30m        
 -- Phoenix Chelin               Camden                     DNS        
 -- Brayden Brook                Campbelltown               DNS        
 -- Travis McConnell             Eschol Park                DNS        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 11:29 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 301  Girls U14 - High Jump (S/H 1.25m)
=======================================================================
      Region: R 1.60m  15/02/2015  Mercedes Sovilj, Campbelltown       
       State: S 1.75m  19/03/2006  Mia McKinnon, Port Hacking          
       State: S 1.75m  18/03/2007  Amy Pejkovic, Cherrybrook           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Isabella Stapleton           Eschol Park              1.40m        
  2 Le'ati Moefaauo              Smithfield               1.37m        
 -- Isabella Howle               Eschol Park                 NH        
 -- Mia Schulstad                Campbelltown                NH        
 -- Piper Todd                   Bankstown Aths             DNS        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 10:16 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 278  Boys U13 - High Jump (S/H 1.25m)
=======================================================================
      Region: R 1.65m  16/02/2014  Gafar Ajelara, Campbelltown         
       State: S 1.81m  21/03/2010  Thibaut Potin, Illawong             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Myles Brooks                 Camden                   1.60m        
  2 Axel Steel                   Campbelltown             1.30m        
  3 Harry Koroma                 Greystanes               1.30m        
  4 Xavier O'Neill               Eschol Park              1.30m        
 -- Benjamin Westwood            Camden                      NH        
 -- Filtomas Finekifolau         Bankstown Aths             DNS        

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 11:30 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 146  Girls U13 - High Jump (S/H 1.20m)
=======================================================================
      Region: R 1.55m  23/02/2013  Chyna Tavai-Williams, Bankstown Spor
       State: S 1.80m  22/03/1987  Sonja Wennekes, Sutherland          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Indii Bower                  Campbelltown             1.30m        
  2 Maya Idriss                  Bankstown Aths           1.25m        
  3 Khloie Wolf                  Campbelltown             1.20m        
  3 Chloe Pamplin                Campbelltown             1.20m        
  5 Natalie Ikenasio-Shlamon     Cabra Vale/Fair          1.20m        
 -- Demour Moukhallalati         Smithfield                  NH        
 -- Emily Fowler                 Camden                      NH        
 -- Zara James                   Camden                     DNS        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 12:13 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 302  Boys U12 - High Jump (S/H 1.20m)
=======================================================================
      Region: R 1.53m  18/02/2017  Flynn Withers, Douglas Park         
       State: S 1.72m  21/03/2009  Thibaut Potin, Illawong             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Brodie Harkness              Prestons Robins          1.37m        
  2 Selcan Baranli               Cabra Vale/Fair          1.35m        
  3 Jarryd Wheeler               Camden                   1.30m        
  4 Rhys Farlow                  Campbelltown             1.30m        
  5 Gabriel Tauiliili            Greystanes               1.25m        
  6 Rhys Morton                  Camden                   1.25m        

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 8:32 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 115  Girls U12 - High Jump (S/H 1.15m)
=======================================================================
      Region: R 1.53m  24-Feb-13   Mercedes Sovilj, Campbelltown       
      Region: R 1.53m  14-Feb-16   Nakeisha Brimble, Camden            
       State: S 1.65m  20-Mar-15   Tomysha Clark, Port Hacking         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Emily Kot                    Girraween                1.15m        
 -- Brianna Webster              Eschol Park                 NH        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 8:36 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 267  Boys U11 - High Jump (S/H 1.10m)
=======================================================================
      Region: R 1.43m  19/02/2017  Luke Moran, Smithfield              
       State: S 1.63m  17/03/1996  John Thornell, Green Valley         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Harrison Skinner             Camden                   1.15m        
  2 Fraser Buckley               Camden                   1.15m        
 -- Aiden Garai                  Camden                      NH        
 -- Sebastion Mato               Campbelltown                NH        
 -- Liam Tasker                  Douglas Park               DNS        
 -- Christan Misitano            Western Blues              DNS        

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 10:11 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 122  Girls U11 - High Jump (S/H 1.05m)
=======================================================================
      Region: R 1.40m  14/02/2015  Nakeisha Brimble, Camden            
       State: S 1.55m  22/03/2014  Tomysha Clark, Port Hacking         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Lyla Grech                   Eschol Park              1.20m        
  2 Violet Finn                  Camden                   1.10m        
  3 Charlotte Davis              Camden                   1.05m        
 -- Madeline Kot                 Girraween                   NH        
 -- Jasmin Dandachi              Bankstown Aths              NH        
 -- Keira Eagles                 Campbelltown               DNS        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 10:03 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 275  Boys U10 - High Jump (S/H 1.00m)
=======================================================================
      Region: R 1.27m  18/02/2018  Ethan Matthews, Douglas Park        
       State: S 1.45m  16/03/2019  Cadel Holmes, Northern Suburbs      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Reuben Bennett               Eschol Park              1.10m        
  2 James Sadler                 Liverpool City           1.00m        
  2 Ilias Orfali                 Campbelltown             1.00m        
  4 Kiaan Patel                  Girraween                1.00m        
 -- Chase Stanton                Eschol Park                 NH        
 -- Anaiah Ewing                 Campbelltown               DNS        
 -- Ryan Younie                  Camden                     DNS        
 -- Sullivan Ewing               Campbelltown               DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 9:53 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 264  Girls U10 - High Jump (S/H 0.95m)
=======================================================================
      Region: R 1.23m  18/02/2018  Mikaylah Robinson, Camden           
       State: S 1.33m  18/02/2019  Mia Davis, St Georges Basin         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Jade Bubb-Edwards            Campbelltown             1.07m        
  2 Emily Perry                  Camden                   1.05m        
  3 J'Ziyah Foakeni              Cabra Vale/Fair          1.05m        
  4 Emily Barisic                Smithfield               1.00m        
  5 Nuala Fashoyin               Eschol Park              0.95m        
 -- Elisabeth Lee                Camden                      NH        

 LANSW Region 7                                    12-Feb-22 - 11:25 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 113  Boys U9 - High Jump (S/H 0.90m)
=======================================================================
      Region: R 1.17m  17-Feb-19   Daniel Walsh, Bankstown Sports      
       State: S 1.30m  17-Mar-18   Joseph Ezekiel, Werrington          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Nicholas Sargent             Camden                   0.95m        
  2 Nate Connell                 Douglas Park             0.90m        
 -- Tye McConnell                Eschol Park                 NH        
 -- Luca Di Martino              Bankstown Aths              NH        
 -- Oliver Chanthivong           Eschol Park                 NH        
 -- Neev Faldu                   Girraween                   NH        
 -- Hudson Pickering             Campbelltown               DNS        
 -- Yuvan Patel                  Girraween                  DNS        
 -- Michael Isaac                Liverpool City             DNS        
 -- Isaiah Smith                 Camden                     DNS        
 -- Jake Stephens                Camden                     DNS        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 9:44 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 130  Girls U9 - High Jump (S/H 0.85m)
=======================================================================
      Region: R 1.19m  18/02/2017  Mikaylah Robinson, Camden           
       State: S 1.19m  18/02/2017  Mikaylah Robinson, Camden           
       State: S 1.19m  24/03/2019  Mariah Photi, Illawong              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Charlotte Harper             Eschol Park              1.01m        
  2 Eliza Buckley                Camden                   0.95m        
  3 Koah Lee                     Campbelltown             0.90m        
 -- Anastasia Ogston             Liverpool City              NH        
 -- Sai Sraddha Shailesh         Girraween                  DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 9:54 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 185  Girls U17 - 1500m Walk
=======================================================================
      Region: R 6:52.49  14/02/2016  Shanae Norton, Bankstown Sports   
       State: S 6:32.20  28/03/2021  Elizabeth McMillen, Manly Warringa
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Isabella Farrell             Prestons Robins        7:41.27        
  2 Laelia Byatt                 Girraween              8:09.64        
  3 Jacinta Neale                Prestons Robins        9:04.25        
  4 Millie Harper                Eschol Park           10:20.80        
  5 Bronte Mckenna               Eschol Park           10:37.63        
  6 Emily Challinor              Holroyd               11:38.50        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 9:54 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 184  Boys U15 - 1500m Walk
=======================================================================
      Region: R 7:29.13  17/02/2019  Raven Pyda, Liverpool City        
       State: S 5:48.10  22/03/1998  Douglas Connolly, Mt Druitt       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Joel Byatt                   Girraween              7:49.76        
  2 Joshua O'Neill               Eschol Park            9:16.44        
  3 Sohum Chaudhri               Girraween              9:31.03        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 9:53 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 183  Girls U15 - 1500m Walk
=======================================================================
      Region: R 7:30.68  16/02/2014  Shanae Norton, Bankstown          
       State: S 6:24.20  16/03/1997  Renee McAskill, Doonside          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Isabella Vella               Warradale              9:38.67        
  2 Sarah Challinor              Holroyd               10:39.26        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 9:53 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 182  Boys U14 - 1500m Walk
=======================================================================
      Region: R 7:24.21  16/02/2014  Benjamin Tisdale, Girraween       
       State: S 6:13.40  19/03/1995  Troy Sundstrom, Highlanders       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Hayden Menteith              Prestons Robins       11:01.82        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 9:53 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 181  Girls U14 - 1500m Walk
=======================================================================
      Region: R 7:36.03  16/02/2020  Marisa Stojanovic, Liverpool City 
       State: S 6:15.40  17/03/1996  Renee McAskill, Nepean            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Laura Corvalan Sotomayor     Girraween              9:16.86        
  2 Isabella Howle               Eschol Park            9:34.39        
  3 Katherine Farrugia           Girraween              9:58.84        
  4 Anastasia Rekoumis           Liverpool City        10:31.20        
  5 Charlotte Skundric           Liverpool City        11:19.62        

 LANSW Region 7                                                13/02/2022 - 9:48 AM
                       REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                        
                           CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                           
 
Event 180  Boys U13 - 1500m Walk
=======================================================================            
      Region: R 7:46.90  24/02/2013  Benjamin Tisdale, Girraween                   
       State: S 6:30.40  28/03/1993  David Beacroft, Blacktown                     
    Name                     Age Centre                   Final  Points            
=======================================================================            
Final                                                                              
  1 Jaxson Horton                Liverpool City         8:21.00                    
  2 Aidan Kirk                   Eschol Park            8:26.44                    
 -- Xavier O'Neill               Eschol Park                 DQ   LANSW SEC A 7.9.5
 -- Cale Grech                   Eschol Park                 DQ   LANSW SEC A 7.9.5

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 9:40 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 179  Girls U13 - 1500m Walk
=======================================================================
      Region: R 8:03.86  16/02/2014  Bianca Gannan, Ingleburn RSL      
       State: S 6:35.30  19/03/2006  Shannon Jennings, Nepean          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Khloie Wolf                  Campbelltown           9:32.42        
  2 Ruby Bryan                   Girraween              9:56.23        
  3 Elliana Henderson            Girraween             10:22.78        

 LANSW Region 7                                                13/02/2022 - 9:47 AM
                       REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                        
                           CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                           
 
Event 178  Boys U12 - 1500m Walk
=======================================================================            
      Region: R 8:28.26  19/02/2017  Raven Pyda, Liverpool City                    
       State: S 6:45.20  19/03/2000  Luke Fitzgerald, Nepean                       
    Name                     Age Centre                   Final  Points            
=======================================================================            
Final                                                                              
 -- Sai Shailesh                 Girraween                   DQ   LANSW SEC A 7.9.5

 LANSW Region 7                                                13/02/2022 - 9:46 AM
                       REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                        
                           CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                           
 
Event 177  Girls U12 - 1500m Walk
=======================================================================            
      Region: R 8:16.09  19/02/2017  Isabella Farrell, Prestons Robins             
       State: S 6:38.70  20/03/1994  Renee McAskill, Nepean                        
    Name                     Age Centre                   Final  Points            
=======================================================================            
Final                                                                              
  1 Ashleigh Farrugia            Girraween              9:01.34                    
  2 Lilly Twigden                Liverpool City         9:02.68                    
  3 Brianna Webster              Eschol Park            9:43.75                    
  4 Nursyakirah Hewitt           Bankstown Aths        11:25.74                    
 -- Talia Yilmaz-Hanson          Bankstown Aths              DQ   LANSW SEC A 7.9.5
 -- Emily Campbell               Campbelltown               DNS                    
 -- Emilija Planinic             Western Blues              DNS                    

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 9:15 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 172  Boys U11 - 1100m Walk
=======================================================================
      Region: R 6:00.03  16/02/2014  Jarrod Beasley, Girraween         
       State: S 5:05.80  21/03/1999  Luke Fitzgerald, Nepean           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Lucas Siemionow              Prestons Robins        6:44.14        
  2 Adya Bhushan                 Girraween              7:12.65        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 9:14 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 171  Girls U11 - 1100m Walk
=======================================================================
      Region: R 5:58.82  14/02/2016  Breanna Cunningham, Campbelltown  
       State: S 5:01.30  20/03/2005  Kini Chapple, Nepean              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Madeline Kot                 Girraween              7:08.32        
  2 Zanthia Neale                Prestons Robins        8:03.69        
 -- Anne Assaad                  Campbelltown               DNS        

 LANSW Region 7                                                13/02/2022 - 9:45 AM
                       REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                        
                           CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                           
 
Event 174  Boys U10 - 1100m Walk
=======================================================================            
      Region: R 6:21.89  15/02/2015  Jack Miller, Eschol Park                      
       State: S 5:01.70  22/03/1998  Luke Fitzgerald, Nepean                       
    Name                     Age Centre                   Final  Points            
=======================================================================            
Final                                                                              
  1 Joseph Curmi                 Girraween              9:44.06                    
 -- Caleb Williams               Girraween                   DQ   LANSW SEC A 7.9.5

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 9:15 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 173  Girls U10 - 1100m Walk
=======================================================================
      Region: R 5:59.96  24/02/2013  Lauren Tisdale, Girraween         
       State: S 5:21.20  21/03/2004  Kini Chapple, Nepean              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Nur Hannah Hewitt            Bankstown Aths         7:08.66        
  2 Mikayla Robinson             Girraween              8:15.21        
  3 Elise Kirk                   Eschol Park            8:21.80        
  4 Nuala Fashoyin               Eschol Park            8:52.26        
  5 Sharani Sanjayan             Girraween              8:52.70        
  6 Sophie Pastuszak             Liverpool City         9:10.93        
  7 Keetrah Pandian              Girraween              9:46.85        

 LANSW Region 7                                                13/02/2022 - 9:46 AM
                       REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                        
                           CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                           
 
Event 176  Boys U9 - 700m Walk
=======================================================================            
      Region: R 3:57.99  16/02/2020  Lucas Siemionow, Prestons Robins              
       State: S 3:15.36  20/03/2016  Peter Elliott, Quakers Hill                   
    Name                     Age Centre                   Final  Points            
=======================================================================            
Final                                                                              
 -- Nate Grech                   Eschol Park                 DQ   LANSW SEC A 7.9.5

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 9:21 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 175  Girls U9 - 700m Walk
=======================================================================
      Region: R 4:02.75  15/02/2015  Marisa Stojanovic, Liverpool City 
       State: S 3:21.70  21/03/1999  Natasha Agius, Nepean             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Lara Penney                  Liverpool City         4:52.16        
  2 Chloe Farrugia               Girraween              5:29.50        
  3 Ariana Siemionow             Prestons Robins        5:55.83        

 LANSW Region 7                                    11/02/2022 - 7:55 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 12  Boys U17 - 3000m Run
=======================================================================
      Region: R 9:21.19  17/02/2017  David Baker, Camden               
       State: S 7:47.39  7/02/2020   Daniel Kelly, Emu Plains          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 13411 Benjamin Napier        Camden                 9:45.35        
  2 20482 Mohamad Hage           Liverpool City         9:53.88        
  3 16408 Daniel Sheehan         Girraween             10:30.89        
  4 13192 Matthew Westwood       Camden                10:37.74        
  5 13558 Luke Kembrey           Campbelltown          12:21.81        
  6 26010 Thomas Cramp           Smithfield            12:21.85        
  7 12671 Blake Iofrida          Bankstown Aths        13:52.60        

 LANSW Region 7                                    11/02/2022 - 7:55 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 11  Girls U17 - 3000m Run
=======================================================================
      Region: R 10:20.97  13/02/2015  Matilda Offord, Camden           
       State: S  9:45.64  2/02/2019   Lauren Carey, St George          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 13554 Monique Jakovljevi     Campbelltown          10:56.68        

 LANSW Region 7                                    11/02/2022 - 7:56 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 10  Boys U15 - 3000m Run
=======================================================================
      Region: R 9:28.66  12/02/2016  Samuel Griffiths, Douglas Park    
       State: S 8:50.60  18/03/2006  Cameron Page, Gosford             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Lincoln Judge                Campbelltown          10:29.88        
  2 Thomas Koro                  Cabra Vale/Fair       11:34.34        
  3 Campbell Wilson              Everley Park          11:34.59        
  4 Tharuka Thantirige           Girraween             12:14.35        
  5 Sohum Chaudhri               Girraween             13:41.86        
 -- Aidan O'Brien                Girraween                  DNS        

 LANSW Region 7                                    11/02/2022 - 7:55 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 9  Girls U15 - 3000m Run
=======================================================================
      Region: R 10:28.30  14/02/2014  Matilda Offord, Camden           
       State: S  9:43.02  18/03/2016  Emily Schneider, Sutherland      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 15904 Aniela Williams        Eschol Park           13:56.89        

 LANSW Region 7                                    11/02/2022 - 7:55 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 8  Boys U14 - 3000m Run
=======================================================================
      Region: R 9:39.52  13/02/2015  Samuel Griffiths, Douglas Park    
       State: S 9:13.83  21/03/2014  Harrison Wade, Ryde               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 12604 Kobe Stewart           Bankstown Aths         9:20.86R       
  2 16488 Cooper Foley           Greystanes            10:43.43        
  3 13183 Owen Kenneally         Camden                11:09.27        
  4 16573 Raphael Bent           Greystanes            13:18.35        
 -- 16579 Nathan Farrugia        Greystanes                 DNS        

 LANSW Region 7                                    11/02/2022 - 7:55 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 7  Girls U14 - 3000m Run
=======================================================================
      Region: R 10:32.48  17/02/2017  Erin Wooldridge, Camden          
       State: S  9:56.16  20/03/2015  Emily Schneider, Sutherland      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 16125 Chloe Grogan           Girraween             11:58.86        
  2 15885 Isabella Howle         Eschol Park           15:11.11        

 LANSW Region 7                                    11/02/2022 - 7:55 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 6  Boys U13 - 3000m Run
=======================================================================
      Region: R 10:22.90  13/02/2015  Cody Salter, Camden              
       State: S  9:31.40  2/02/2020   Harry Halleen, Balmain           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 13234 Benjamin Westwood      Camden                12:30.44        
  2 15850 Aidan Kirk             Eschol Park           13:00.37        
  3 15891 Riley Webster          Eschol Park           13:47.72        
  4 15853 Cale Grech             Eschol Park           16:15.87        
 -- 29022 Alexander Misitano     Western Blues              DNS        

 LANSW Region 7                                    11/02/2022 - 7:55 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 5  Girls U13 - 3000m Run
=======================================================================
      Region: R 10:58.68  13/02/2015  Hannah Moloney, Bankstown Sports 
       State: S  9:53.44  4/02/2018   Imogen Stewart, Illawong         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 13539 Eva Gawel              Campbelltown          11:01.03        
  2 23986 Isabella Muc           Prestons Robins       11:09.52        
  3 13360 Larissa Grima          Camden                11:12.36        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 9:02 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 28  Boys U17 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 4:13.94  8/02/2020   Thomas Hamilton, Bankstown Aths   
       State: S 3:59.64  2/02/2019   Angus Beer, Balmain               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Michael King                 Prestons Robins        4:20.77        
  2 Benjamin Napier              Camden                 4:21.84        
  3 Mohamad Hage                 Liverpool City         4:32.25        
  4 Alessandro Richetti          Campbelltown           4:42.09        
  5 Daniel Sheehan               Girraween              4:48.20        
  6 Matthew Westwood             Camden                 4:48.98        
  7 Jai Horton                   Liverpool City         5:00.59        
  8 Luke Kembrey                 Campbelltown           5:31.00        
 -- Gregory Parzakonis           Liverpool City             DNS        
 -- Blake Iofrida                Bankstown Aths             DNS        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 9:02 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 27  Girls U17 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 4:53.87  14/02/2015  Matilda Offord, Camden            
       State: S 4:27.21  21/03/2021  Imogen Stewart, Bankstown Athetics
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Monique Jakovljevic          Campbelltown           5:12.09        
  2 Emma Ciscato                 Camden                 5:24.14        
  3 Olivia Pyda                  Liverpool City         5:40.02        
 -- Chloe Apps                   Greystanes                 DNS        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 8:53 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 26  Boys U15 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 4:21.97  8/02/2020   Michael King, Prestons Robins     
       State: S 4:03.70  15/03/2008  James Connor, Campbelltown UWS    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Archie Nott                  Campbelltown           4:29.13        
  2 Lachlan Harkness             Prestons Robins        4:39.57        
  3 Thomas Koro                  Cabra Vale/Fair        4:57.16        
  4 Lincoln Judge                Campbelltown           5:00.82        
  5 Campbell Wilson              Everley Park           5:32.73        
  6 Tharuka Thantirige           Girraween              5:37.16        
  7 Kyle Siemionow               Prestons Robins        5:45.33        
  8 Cameron Eagles               Eschol Park            7:11.42        
 -- Christian Isaac              Liverpool City             DNS        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 8:52 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 25  Girls U15 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 4:55.93  18/02/2017  Hannah Moloney, Bankstown Sports  
       State: S 4:30.10  19/03/2016  Emily Schneider, Sutherland       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Israa Andrist                Bankstown Aths         5:52.65        
  2 Kiara Stewart                Camden                 5:58.79        
  3 Aniela Williams              Eschol Park            6:30.83        
 -- Tasha Peterkin               Camden                     DNF        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 8:45 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 24  Boys U14 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 4:38.05  15/02/2014  Jordan Doris, Eschol Park         
       State: S 4:11.93  22/03/2014  Harrison Wade, Ryde               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Ethan Littlewood             Campbelltown           4:48.05        
  2 Cooper Foley                 Greystanes             5:02.99        
  3 Owen Kenneally               Camden                 5:15.36        
  4 Jaxon Newham                 Smithfield             5:26.93        
  5 Raphael Bent                 Greystanes             6:04.11        
  6 Nathan Farrugia              Greystanes             6:50.14        
 -- Jayden Ogston                Liverpool City             DNS        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 8:33 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 23  Girls U14 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 4:58.36  18/02/2017  Olivia Southby, Campbelltown      
       State: S 4:33.92  24/03/2018  Sarah Schiffmann, Myall Coast     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Zaynab Darwiche              Greystanes             5:20.64        
  2 Bronte Clark                 Camden                 5:23.90        
  3 Chloe Grogan                 Girraween              5:35.13        
  4 Kyella Perfect               Campbelltown           6:02.87        
  5 Deema Abdel Khaleq           Prestons Robins        6:13.53        
  6 Laura Corvalan Sotomayor     Girraween              6:51.80        
 -- Anastasia Rekoumis           Liverpool City             DNF        
 -- Ayesha Khodr                 Bankstown Aths             DNS        
 -- Zaynab Khodr                 Bankstown Aths             DNS        

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 8:21 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 22  Boys U13 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 4:46.77  8/02/2020   Archie Nott, Campbelltown         
       State: S 4:21.30  18/03/2006  James Connor, Campbelltown UWS    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Cooper Clugston              Camden                 5:00.94        
  2 Jaxson Horton                Liverpool City         5:26.81        
  3 Benjamin Westwood            Camden                 5:30.08        
  4 Jack Orchard                 Prestons Robins        5:58.86        
  5 Riley Webster                Eschol Park            6:22.88        
  6 Sean Hoarau                  Campbelltown           6:31.39        
 -- Cale Grech                   Eschol Park                DNS        
 -- Alexander Misitano           Western Blues              DNS        

 LANSW Region 7                                    12-Feb-22 - 11:03 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 21  Girls U13 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 5:03.74  17-Feb-18   Bianca Chauvin, Camden            
       State: S 4:33.78  24-Mar-18   Imogen Stewart, Illawong          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Eva Gawel                    Campbelltown           5:04.57        
  2 Isabella Muc                 Prestons Robins        5:05.79        
  3 Larissa Grima                Camden                 5:13.15        
  4 Mia Hanson                   Smithfield             6:15.70        
  5 Khloie Wolf                  Campbelltown           6:26.95        
  6 Lani Williams                Eschol Park            6:47.75        
 -- Amelia Taylor                Campbelltown               DNS        
 -- Jaylah Sullivan              Camden                     DNS        
 -- Lea Matar                    Bankstown Aths             DNS        
 -- Ruby Bryan                   Girraween                  DNS        

 LANSW Region 7                                    11/02/2022 - 7:55 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 4  Boys U12 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 4:36.08  7/02/2020   Kobe Stewart, Bankstown Aths      
       State: S 4:27.20  19/03/1983  Peter Stellino, Hills District    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 12599 Zane Krayem            Bankstown Aths         5:04.35        
  2 13131 Harry Kourembes        Camden                 5:07.49        
  3 16277 Xavier Parsons         Girraween              5:23.54        
  4 13755 Kayden Thompson        Campbelltown           5:27.70        
  5 12583 Xavier Aad             Bankstown Aths         5:29.76        
  6 13359 Levi Grima             Camden                 5:32.54        
  7 16101 Sai Shailesh           Girraween              5:32.72        
  8 13167 Cooper Grose           Camden                 5:38.93        
  9 26078 Daniel Lowndes         Smithfield             5:44.61        
 10 15977 Riley Breckon          Eschol Park            5:50.20        
 11 12983 Selcan Baranli         Cabra Vale/Fair        6:34.55        
 12 29007 Lachlan Slattery       Western Blues          6:52.00        
 13 12965 Levi Chhun             Cabra Vale/Fair        7:03.85        
 -- 16560 Bronson Stokes         Greystanes                 DNS        

 LANSW Region 7                                    11/02/2022 - 7:55 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 3  Girls U12 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 5:14.50  15/02/2014  Ella Wooldridge, Camden           
       State: S 4:34.47  22/03/2014  Abbey Rockliff, Ku-Ring-Gai       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 13466 Georgia Betar          Camden                 5:56.60        
  2 15892 Brianna Webster        Eschol Park            6:02.89        
  3 12587 Talia Yilmaz-Hanso     Bankstown Aths         6:09.21        
  4 20328 Lilly Twigden          Liverpool City         6:16.94        
  5 12582 Nursyakirah Hewitt     Bankstown Aths         6:25.33        
  6 16099 Ashleigh Farrugia      Girraween              6:37.66        
  7 16302 Alma Maria Jinesh      Girraween              6:49.68        
  8 28999 Emilija Planinic       Western Blues          6:55.23        
 -- 15947 Carlie Eagles          Eschol Park                DNF        

 LANSW Region 7                                    11/02/2022 - 7:55 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 2  Boys U11 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 4:46.59  15/02/2019  Kobe Stewart, Bankstown Sports    
       State: S 4:36.90  17/03/1984  Richard McCarthy, Randwick Botany 
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 13384 Fraser Buckley         Camden                 5:09.87        
  2 13537 Oscar Fryer            Campbelltown           5:36.09        
  3 24008 James E                Prestons Robins        5:36.11        
  4 13521 Heath Cunningham       Campbelltown           5:50.49        
  5 15870 Nate Milne             Eschol Park            5:53.35        
  6 13232 Cohen Bromley          Camden                 6:05.83        
  7 12562 Noah Maarbani          Bankstown Aths         6:25.19        
  8 16584 Ethan Hammond          Greystanes             6:54.91        
  9 23961 William Barrett        Prestons Robins        6:56.14        
 10 23985 Ryan Muc               Prestons Robins        7:46.02        
 -- 12370 Logan Galway           Ambarvale                  DNS        
 -- 28601 Danny Andrade          Warradale                  DNS        
 -- 16245 Alexander Thuaux       Girraween                  DNS        
 -- 31103 Hagob Tatian           Western Blues              DNS        
 -- 16126 Adya Bhushan           Girraween                  DNS        

 LANSW Region 7                                    11/02/2022 - 7:55 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 1  Girls U11 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 5:20.91  7/02/2020   Eva Gawel, Campbelltown           
       State: S 4:44.07  19/03/2016  Imogen Stewart, Illawong          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 13160 Minnie-Mae Grose       Camden                 5:44.29        
  2 12557 Charlotte Bates        Bankstown Aths         6:00.17        
  3 12567 Selena Dagher          Bankstown Aths         6:06.15        
  4 16455 Hitanshi Jain          Girraween              6:12.19        
  5 13566 Tayah Lee              Campbelltown           6:26.88        
  6 13433 Chloe Young            Camden                 6:33.13        
  7 16104 Madeline Kot           Girraween              6:38.95        
  8 12559 Claudia Aad            Bankstown Aths         6:40.58        
 -- 16401 Ahana Sharma           Girraween                  DNS        

 LANSW Region 7                                                   13/02/2022 - 2:21 PM
                         REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                         
                            CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                             
 
Event 236  Boys U17 - 800m Run
=======================================================================               
      Region: R 1:58.02  14/02/2016  Jordan Doris, Camden                             
       State: S 1:53.49  10/02/2019  Joshua Atkinson, Hills District                  
    Name                     Age Centre                   Final  Points               
=======================================================================               
Final                                                                                 
  1 Michael King                 Prestons Robins        2:01.85   Amended Results     
  2 Benjamin Napier              Camden                 2:06.39                       
  3 Matthew Westwood             Camden                 2:18.60                       
  4 Daniel Sheehan               Girraween              2:19.38                       
  5 Brayden Wheeler              Camden                 2:23.21                       
  6 Thomas Cramp                 Smithfield             2:41.49                       
  7 Blake Iofrida                Bankstown Aths         2:55.91                       
 -- Alessandro Richetti          Campbelltown                DQ   LANSW SEC  A 7.6.2 c
 -- Mohamad Hage                 Liverpool City             DNS                       
 -- Kai Simmons                  Greystanes                 DNS                       

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 2:08 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 235  Girls U17 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:16.86  17/02/2019  Ruby Demasi, Camden               
       State: S 2:09.22  28/03/2021  Montana Monk, Macquarie Hunter    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Olivia Pyda                  Liverpool City         2:29.85        
  2 Emma Ciscato                 Camden                 2:30.75        
  3 Taylor Bieman                Camden                 2:31.00        
  4 Monique Jakovljevic          Campbelltown           2:33.62        
  5 A'Laa Andrist                Bankstown Aths         2:36.94        
  6 Isabella Farrell             Prestons Robins        2:54.95        
  7 Chloe Apps                   Greystanes             2:56.81        
  8 Bronte Mckenna               Eschol Park            4:00.93        
 -- Natalia Malikowski           Western Blues              DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 2:04 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 234  Boys U15 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:02.80  15/02/2015  Jordan Doris, Eschol Park         
       State: S 1:57.20  20/02/2005  James Kaan, Hills District        
       State: S 1:57.20  16/03/2008  James Connor, Campbelltown UWS    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Archie Nott                  Campbelltown           2:08.66        
  2 Lachlan Harkness             Prestons Robins        2:11.68        
  3 Ryan Wen                     Girraween              2:22.27        
  4 Lincoln Judge                Campbelltown           2:24.28        
  5 Campbell Wilson              Everley Park           2:25.29        
  6 Christian Isaac              Liverpool City         2:26.40        
  7 Kyle Siemionow               Prestons Robins        2:34.24        
  8 Sohum Chaudhri               Girraween              2:43.93        
 -- Tharuka Thantirige           Girraween                  DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 1:59 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 233  Girls U15 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:20.31  16/02/2014  Katrina Lamas, Holroyd            
       State: S 2:09.57  20/03/2016  Carley Thomas, Hills District     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Israa Andrist                Bankstown Aths         2:38.21        
  2 Kiara Stewart                Camden                 2:48.23        
  3 Aniela Williams              Eschol Park            3:05.12        
  4 Nancy Kiwarkis               Western Blues          3:23.16        
 -- Lana Amin                    Bankstown Aths             DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 1:53 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 232  Boys U14 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:07.73  16/02/2014  Jordan Doris, Eschol Park         
       State: S 2:01.40  19/03/2017  Joshua Atkinson, Hills District   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Ethan Littlewood             Campbelltown           2:14.37        
  2 Cooper Wilson                Campbelltown           2:21.20        
  3 Justin Brown                 Campbelltown           2:25.54        
  4 Cooper Foley                 Greystanes             2:27.21        
  5 Kyson Ruxton                 Liverpool City         2:41.71        
  6 Meet Joshi                   Girraween              2:43.31        
  7 Raphael Bent                 Greystanes             2:55.79        
  8 Jayden Ogston                Liverpool City         3:25.73        
 -- Alejandro Araujo             Western Blues              DNS        
 -- Nathan Farrugia              Greystanes                 DNS        
 -- Owen Kenneally               Camden                     DNS        
 -- Mark Sorojevic               Cabra Vale/Fair            DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 1:48 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 231  Girls U14 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:18.88  19/02/2017  Olivia Southby, Campbelltown      
       State: S 2:12.29  28/03/2021  Ivy Boothroyd, Sutherland         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Zaynab Darwiche              Greystanes             2:30.42        
  2 Bronte Clark                 Camden                 2:33.36        
  3 Chloe Grogan                 Girraween              2:42.72        
  4 Kyella Perfect               Campbelltown           2:48.02        
  5 Isla Ckarke                  Campbelltown           2:53.28        
  6 Deema Abdel Khaleq           Prestons Robins        2:55.53        
  7 Isabella Stapleton           Eschol Park            3:17.71        
 -- Isabella Howle               Eschol Park                DNS        
 -- Zaynab Khodr                 Bankstown Aths             DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 1:43 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 230  Boys U13 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:19.33  24/02/2013  Jordan Doris, Eschol Park         
       State: S 2:06.10  17/03/1985  Robert Wunder, Northern Suburbs   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Cooper Clugston              Camden                 2:20.36        
  2 Myles Brooks                 Camden                 2:28.04        
  3 Justin Ike                   Liverpool City         2:35.71        
  4 Benjamin Westwood            Camden                 2:44.55        
  5 Jack Orchard                 Prestons Robins        2:46.98        
  6 Aidan Kirk                   Eschol Park            2:48.08        
  7 Jaxson Horton                Liverpool City         2:49.47        
  8 Sean Hoarau                  Campbelltown           2:58.12        
  9 Riley Webster                Eschol Park            2:58.64        
 -- Axel Steel                   Campbelltown               DNS        
 -- Alexander Misitano           Western Blues              DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 1:37 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 229  Girls U13 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:24.94  18/02/2018  Bianca Chauvin, Camden            
       State: S 2:14.30  25/03/2018  Imogen Stewart, Illawong          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Eva Gawel                    Campbelltown           2:28.19        
  2 Larissa Grima                Camden                 2:29.74        
  3 Lea Matar                    Bankstown Aths         2:30.94        
  4 Isabella Muc                 Prestons Robins        2:33.09        
  5 Isabella Baptist             Liverpool City         2:39.97        
  6 Khloie Wolf                  Campbelltown           3:03.15        
  7 Aaliyah Rakuraku             Liverpool City         3:03.52        
  8 Lani Williams                Eschol Park            3:21.02        
 -- Emily Fowler                 Camden                     DNS        
 -- Mia Hanson                   Smithfield                 DNS        
 -- Amelia Taylor                Campbelltown               DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 1:33 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 228  Boys U12 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:17.55  15/02/2015  Cameron Gill, Warradale           
       State: S 2:12.80  17/03/2019  Joshua O'Connell, Balmain         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Zane Krayem                  Bankstown Aths         2:30.53        
  2 Harry Kourembes              Camden                 2:30.86        
  3 Daniel Lowndes               Smithfield             2:39.14        
  4 Sai Shailesh                 Girraween              2:39.35        
  5 Brodie Harkness              Prestons Robins        2:41.76        
  6 Xavier Aad                   Bankstown Aths         2:42.92        
  7 Levi Grima                   Camden                 2:43.82        
  8 Kayden Thompson              Campbelltown           2:44.19        
  9 Cooper Grose                 Camden                 2:44.96        
 10 Saeid Orfali                 Campbelltown           3:08.94        
 -- Bailey Conte                 Camden                     DNS        
 -- Unish Shrestha               Holroyd                    DNS        
 -- Josiah Jackson               Girraween                  DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 1:28 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 227  Girls U12 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:29.83  14/02/2016  Mackenzie Court, Camden           
       State: S 2:16.34  23/03/2014  Abbey Rockliff, Ku-Ring-Gai       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Georgia Betar                Camden                 2:43.48        
  2 Talia Yilmaz-Hanson          Bankstown Aths         3:00.20        
  3 Keisha Prasad                Campbelltown           3:02.18        
  4 Heidi Lam                    Greystanes             3:03.50        
  5 Ashleigh Farrugia            Girraween              3:09.39        
  6 Alma Maria Jinesh            Girraween              3:12.55        
  7 Nursyakirah Hewitt           Bankstown Aths         3:13.52        
  8 Emilija Planinic             Western Blues          3:20.41        
  9 Mackenzie Wilson             Everley Park           3:33.73        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 1:22 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 226  Boys U11 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:24.51  17/02/2019  Kobe Stewart, Bankstown Sports    
       State: S 2:17.37  24/03/2013  Luke Young, Macquarie Hunter      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Fraser Buckley               Camden                 2:36.26        
  2 Noah Fletcher                Prestons Robins        2:45.58        
  3 Oscar Fryer                  Campbelltown           2:46.54        
  4 Cohen Bromley                Camden                 2:47.01        
  5 Heath Cunningham             Campbelltown           2:52.49        
  6 James E                      Prestons Robins        2:56.67        
  7 Lachlan Simons               Bankstown Aths         2:57.22        
  8 Andrew Vastag                Camden                 3:01.59        
  9 Noah Maarbani                Bankstown Aths         3:07.68        
 10 Patrick Dabait               Prestons Robins        3:21.51        
 11 Ethan Hammond                Greystanes             3:31.48        
 12 Danny Andrade                Warradale              3:53.08        
 -- Logan Galway                 Ambarvale                  DNS        
 -- Christan Misitano            Western Blues              DNS        
 -- Hagob Tatian                 Western Blues              DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 1:18 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 225  Girls U11 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:34.07  14/02/2016  Bianca Chauvin, Camden            
       State: S 2:21.80  20/03/2016  Imogen Stewart, Illawong          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Alicia Webb                  Campbelltown           2:44.30        
  2 Minnie-Mae Grose             Camden                 2:46.62        
  3 Charlotte Bates              Bankstown Aths         2:53.40        
  4 Selena Dagher                Bankstown Aths         2:54.65        
  5 Hitanshi Jain                Girraween              3:01.32        
  6 Anne Assaad                  Campbelltown           3:08.02        
  7 Chloe Young                  Camden                 3:13.25        
  8 Claudia Aad                  Bankstown Aths         3:14.91        
  9 Madeline Kot                 Girraween              3:20.02        
 10 Tayla Fail                   Douglas Park           3:32.62        
 11 Darcy Phillips               Cabra Vale/Fair        3:32.82        
 -- Rihanna Todoroski            Greystanes                 DNS        
 -- Stephanie Trpkoski           Smithfield                 DNS        
 -- Zanthia Neale                Prestons Robins            DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 2:29 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 238  Boys U10 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:33.00  19/02/2017  Tyler Volcov, Campbelltown        
       State: S 2:21.60  25/03/1979  Paul Kelly, Greystanes            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Ryda Sharpe                  Campbelltown           2:46.26        
  2 Kooper Thompson              Campbelltown           2:49.34        
  3 Maayon Sudarshan             Girraween              2:53.23        
  4 Caleb Williams               Girraween              3:14.62        
  5 Ilias Orfali                 Campbelltown           3:17.39        
  6 James Sadler                 Liverpool City         3:28.69        
  7 Samuel Jackson               Girraween              3:30.93        
  8 Oliver Miller                Prestons Robins        3:40.59        
 -- Kieran Naicker               Campbelltown               DNS        
 -- Sineth Thantirige            Girraween                  DNS        
 -- Jamal Alime                  Liverpool City             DNS        
 -- Sullivan Ewing               Campbelltown               DNS        
 -- Anaiah Ewing                 Campbelltown               DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 2:22 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 237  Girls U10 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:43.22  15/02/2015  Bianca Chauvin, Camden            
       State: S 2:27.30  19/02/2012  Abbey Rockliff, Ku-Ring-Gai       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Sarah Amin                   Bankstown Aths         2:58.92        
  2 Elanor Scott                 Camden                 2:59.38        
  3 Emily Barisic                Smithfield             3:00.28        
  4 Taliyah Wright               Everley Park           3:06.95        
  5 Elliyah Nassif               Cabra Vale/Fair        3:12.96        
  6 Zoe Hawkes                   Campbelltown           3:15.89        
  7 Charitha Gulla               Girraween              3:21.78        
  8 Sian Vaz                     Prestons Robins        3:22.67        
  9 Ella Webb                    Campbelltown           3:23.95        
 10 Chloe Betar                  Camden                 3:25.42        
 11 Sophie Pastuszak             Liverpool City         3:38.75        
 12 Mikayla Robinson             Girraween              3:47.33        
 -- Sharani Sanjayan             Girraween                  DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 2:43 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 240  Boys U9 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:41.12  15/02/2015  Kynan Summers, Campbelltown       
       State: S 2:25.70  17/03/2002  Alex Pettigrew, Hornsby           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Christian Lipovic            Campbelltown           2:57.06        
  2 Jordon Curmi                 Girraween              2:59.03        
  3 Henry McDonough              Smithfield             3:05.36        
  4 Oliver Raciti                Prestons Robins        3:07.48        
  5 Shreevarshaan Jatheswara     Girraween              3:08.68        
  6 Rafael Mokamba               Girraween              3:09.30        
  7 Nate Connell                 Douglas Park           3:10.47        
  8 Marcus Lam                   Greystanes             3:11.67        
  9 Rafael Richetti              Campbelltown           3:26.52        
 10 Thomas Caruana               Western Blues          3:28.46        
 11 Leo Cognetta                 Campbelltown           3:37.25        
 -- Ibrahim De Savi              Girraween                  DNS        
 -- Isaac Aad                    Bankstown Aths             DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 2:36 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 239  Girls U9 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:53.21  15/02/2015  Chloe Gill, Warradale             
       State: S 2:33.00  20/03/2011  Abbey Rockliff, Ku-Ring-Gai       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Sai Sraddha Shailesh         Girraween              3:01.51        
  2 Liya Dagher                  Bankstown Aths         3:03.12        
  3 Casey Bugeja                 Bankstown Aths         3:08.01        
  4 Eliza Buckley                Camden                 3:21.16        
  5 Bronte Buckley               Camden                 3:21.72        
  6 Chloe Buckley                Camden                 3:21.99        
  7 Lara Penney                  Liverpool City         3:24.58        
  8 Chloe Farrugia               Girraween              3:30.29        
  9 Aksharah Thayanth            Girraween              3:35.58        
 10 Kathryn Newham               Smithfield             3:38.41        
 11 Harper Galatoulas            Greystanes             3:38.92        
 12 Layla Green                  Camden                 3:48.84        
 13 Rachel Mahinthan             Girraween              3:51.91        

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 10:05 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 187  Boys U8 - 700m Run Pack Start
=======================================================================
      Region: R 2:22.43  18/02/2018  Lachlan Farrell, Prestons Robins  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Xavier Bates                 Bankstown Aths         2:27.51        
  2 Isaac Dabait                 Prestons Robins        2:37.30        
  3 Seth Sadler                  Liverpool City         2:38.43        
  4 Louis Sultana                Girraween              2:42.15        
  5 Thomas Barisic               Smithfield             2:43.02        
  6 Yohan Modi                   Girraween              2:52.41        
  7 Xavier Pedavoli              Greystanes             2:53.59        
  8 Brody Foley                  Greystanes             2:57.51        
  9 Archie Willis                Camden                 2:59.56        
 10 Knox Miller                  Campbelltown           3:02.55        
 11 Jai Douglas                  Bankstown Aths         3:08.76        
 12 Oliver Pearce                Girraween              3:22.12        
 13 Edward Norrie                Smithfield             3:25.89        
 -- Noah Krayem                  Bankstown Aths             DNS        

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 9:55 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 186  Girls U8 - 700m Run Pack Start
=======================================================================
      Region: R 2:34.58  16/02/2014  Isabella Christou, Holroyd        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Ava Webb                     Campbelltown           2:47.95        
  2 Yasmin El-Biza               Bankstown Aths         2:51.03        
  3 Delinya Maddumapatabendi     Camden                 2:54.79        
  4 Nneka Fashoyin               Eschol Park            2:59.23        
  5 Nur Azizah Hewitt            Bankstown Aths         3:01.87        
  6 Erika Raftery                Greystanes             3:17.72        
  7 Zainab Alime                 Liverpool City         3:29.32        
  8 Charvi Pradeep               Prestons Robins        3:32.19        
  9 Lizzy-Violet Ferguson        Western Blues          3:45.24        
 -- Addison Jenkins              Girraween                  DNS        
 -- Ava Keys                     Camden                     DNS        

 LANSW Region 7                                    12-Feb-22 - 11:02 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 45  Boys U17 - 300m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 39.90  17-Feb-18   Tyson Isakka, Campbelltown          
       State: S 37.14  18-Mar-17   Sebastien Moir, South Eastern       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Bakr Khodr                   Bankstown Aths           42.60        
  2 Neelesh Shrestha             Girraween                44.98        
  3 Gibral Khodr                 Bankstown Aths           45.95        
  4 Thomas Cramp                 Smithfield               49.34        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 1:10 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 44  Girls U17 - 300m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 46.32  18/02/2017  Brooke Wilkins, Campbelltown        
       State: S 42.35  16/03/2019  Tiahna Skelton, Wallsend RSL        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 A'Laa Andrist                Bankstown Aths           48.39        
  2 Megan Mifsud                 Greystanes               50.15        
  3 Marissa Tnokovski            Smithfield               50.95        
  4 Natalia Malikowski           Western Blues            53.17        
  5 Olivia Pyda                  Liverpool City           54.07        
  6 Millie Harper                Eschol Park              54.17        
  7 Teagan Hunter                Prestons Robins          54.67        
  8 Kyla Jones                   Campbelltown           1:01.89        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    12-Feb-22 - 10:56 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 43  Boys U15 - 300m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 41.20  17-Feb-18   Diesel Sheppard, Campbelltown       
       State: S 38.92  18-Mar-17   Thomas Hunt, Northern Suburbs       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Kyle Siemionow               Prestons Robins          50.11        
  2 Sohum Chaudhri               Girraween                53.89        
  3 Ansh Kapoor                  Eschol Park              56.27        
  4 Cameron Eagles               Eschol Park            1:00.00        
  5 Aidan O'Brien                Girraween              1:03.18        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    12-Feb-22 - 10:59 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 42  Girls U15 - 300m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 46.96  08-Feb-20   Chantelle Barnard, Campbelltown     
       State: S 44.10  24-Mar-18   Isabella Guthrie, Northern Districts
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Israa Andrist                Bankstown Aths           52.48        
  2 Ella Rowe                    Campbelltown           1:00.82        
  3 Risa Dhinakaran              Girraween              1:06.11        
 -- Jessica Mallia               Bankstown Aths             DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    12-Feb-22 - 10:45 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 41  Girls U14 - 200m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 29.12  16-Feb-19   Chantelle Barnard, Campbelltown     
       State: S 27.04  18-Mar-06   Carly Rodger, Port Hacking          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
 -- Piper Todd                   Bankstown Aths             DNS        

 LANSW Region 7                                    12-Feb-22 - 10:32 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 40  Boys U13 - 200m Hurdles (68cm)
=======================================================================
      Region: R 29.47  13-Feb-16   Cameron Gill, Warradale             
       State: S 26.21  19-Mar-11   Jarrod Cullen, Canterbury           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Justin Ike                   Liverpool City           30.57        
  2 Keiran Siemionow             Prestons Robins          31.12        
  3 Aidan Kirk                   Eschol Park              34.78        
  4 Filtomas Finekifolau         Bankstown Aths           37.63        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    12-Feb-22 - 10:28 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 39  Girls U13 - 200m Hurdles (68cm)
=======================================================================
      Region: R 28.82  17-Feb-18   Latecia Lolohea, Holroyd            
       State: S 27.56  24-Mar-18   Chantelle Barnard, Campbelltown Coll
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Lara Tindall                 Camden                   31.82        
  2 Dominique Bzdega             Campbelltown             32.36        
  3 Sofia El Rez                 Bankstown Aths           34.61        
  4 Kashika Muhunthan            Girraween                36.51        
  5 Khloie Wolf                  Campbelltown             36.67        
  6 Elliana Henderson            Girraween                38.65        
  7 Savannah Carruthers          Bankstown Aths           39.75        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 8:53 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 188  Boys U17 - 110m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 14.21  16/02/2014  Sebastian Acosta-Vazquez, Bankstown 
      Region: R 14.21  19/02/2017  Joshua Azzopardi, Camden            
       State: S 13.60  25/03/2018  William Humberstone, Port Hacking   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Rashid Kabba                 Holroyd                  13.87R       
  2 Joseph Christl               Campbelltown             15.72        
  3 Bakr Khodr                   Bankstown Aths           16.02        
  4 Kunal Menon                  Liverpool City           16.15        
  5 Neelesh Shrestha             Girraween                16.80        
  6 Gibral Khodr                 Bankstown Aths           18.31        
  7 William Slattery             Western Blues            18.94        
  8 Thomas Cramp                 Smithfield               19.44        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 8:41 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 169  Girls U17 - 100m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 14.99  19/02/2017  Doveinah Vine-Ah Kau, Bankstown Spor
       State: S 13.87  21/03/2010  Michelle Jenneke, Cherrybrook       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Megan Mifsud                 Greystanes               16.85        
  2 Crystal Rose Siteman         Campbelltown             18.48        
  3 Millie Harper                Eschol Park              18.73        
  4 Natalia Malikowski           Western Blues            19.26        
  5 Katie D'Cunha                Prestons Robins          20.19        
  6 Alessia Lombardo             Western Blues            20.38        
 -- Kyla Jones                   Campbelltown               DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 8:42 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 168  Boys U15 - 100m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 13.42  16/02/2020  Rashid Kabba, Holroyd               
       State: S 12.64  22/03/2009  Nicholas Hough, Hills District      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Ryan Wen                     Girraween                17.15        
  2 Aidan O'Brien                Girraween                25.04        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                     13-Feb-22 - 8:35 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 167  Girls U15 - 90m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 13.64  16-Feb-20   Latecia Lolohea, Bankstown Aths     
       State: S 12.44  03-Mar-07   Carly Rodger, Port Hacking          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Lauren Ruediger              Camden                   14.41        
  2 Tiarna Green                 Camden                   17.00        
  3 Dakota Douglas               Prestons Robins          21.48        
 -- Ella Rowe                    Campbelltown               DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                     13-Feb-22 - 8:29 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 166  Boys U14 - 90m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 12.78  17-Feb-19   Rashid Kabba, Holroyd               
       State: S 11.96  28-Mar-21   Billy Blair, Balmain                
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Drake Ayers                  Eschol Park              15.03        
  2 Fuinelakei Aukafolau         Everley Park             16.31        
  3 Jaxon Newham                 Smithfield               16.53        
  4 Jayden Schiavon              Smithfield               17.57        
  5 Tristan Chanthivong          Eschol Park              19.30        
  6 Travis McConnell             Eschol Park              19.37        
  7 Riley Hammond                Greystanes               21.31        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 8:21 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 165  Girls U14 - 80m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 12.51  16/02/2014  Chyna Tavai-Williams, Bankstown Spor
       State: S 11.94  19/03/2006  Carly Rodger, Port Hacking          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Le'ati Moefaauo              Smithfield               14.90        
  2 Allison Hoang                Prestons Robins          17.22        
  3 Sukanya Dasgupta             Girraween                17.68        
  4 Mia Schulstad                Campbelltown             17.85        
  5 Kyella Perfect               Campbelltown             18.00        
 -- Indiana Miles                Camden                     DNS        
 -- Piper Todd                   Bankstown Aths             DNS        
 -- Ayesha Khodr                 Bankstown Aths             DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 8:19 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 164  Boys U13 - 80m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 13.33  16/02/2014  Brad McGrath, Holroyd               
       State: S 12.04  16/03/1997  Ahmed Abou-Mahmoud, Winston Hills   
       State: S 12.04  19/03/2000  Ross Roberts, Gosford               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Keiran Siemionow             Prestons Robins          14.01        
  2 Koben Best                   Prestons Robins          14.79        
  3 Cooper Cannon                Camden                   15.50        
  4 Cale Grech                   Eschol Park              18.07        
  5 Aidan Kirk                   Eschol Park              18.41        
  6 Jackson McConnell            Eschol Park              19.04        
 -- Dominic Vella                Warradale                  DNS        
 -- Kash Matthews                Greystanes                 DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 10:11 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 189  Girls U13 - 80m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 12.66  18/02/2018  Latecia Lolohea, Holroyd            
       State: S 12.26  15/02/2015  Mia Hemsworth, Ku-Ring-Gai          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Alyssa Michael               Prestons Robins          13.47        
  2 Maya Idriss                  Bankstown Aths           14.31        
  3 Lara Tindall                 Camden                   14.46        
  4 Dominique Bzdega             Campbelltown             14.48        
  5 Madeline Lee                 Camden                   14.69        
  6 Amelia Darek                 Holroyd                  14.80        
  7 Sofia El Rez                 Bankstown Aths           16.91        
  8 Rose Lebolo-Carey            Smithfield               27.58        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    12-Feb-22 - 11:51 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 55  Boys U12 - 80m Hurdles (68cm)
=======================================================================
      Region: R 13.23  07-Feb-21   Keiran Siemionow, Prestons Robins   
       State: S 12.51  06-Feb-21   Hugo Macri, St George               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Akeem Kabba                  Holroyd                  13.74        
  2 Jayden Todoroski             Greystanes               13.81        
  3 Bryant Diep                  Bankstown Aths           13.84        
  4 Brodie Harkness              Prestons Robins          14.00        
  5 Kenewa Gamanga               Bankstown Aths           14.68        
  6 Bailey Perfect               Campbelltown             15.70        
  7 Harrison Barden              Smithfield               16.32        
  8 Baiden Green                 Camden                   16.37        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    12-Feb-22 - 11:46 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 54  Girls U12 - 80m Hurdles (68cm)
=======================================================================
      Region: R 13.47  07-Feb-21   Alyssa Michael, Prestons Robins     
       State: S 12.61  07-Feb-21   Erin Blayney, Northern Suburbs      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Hannah Sorojevic             Campbelltown             13.53        
  2 Ruth Ifejika                 Liverpool City           14.36        
  3 Emily Kot                    Girraween                15.52        
  4 Cailyn Iro                   Campbelltown             15.55        
  5 Ivy Harper                   Eschol Park              16.14        
  6 Brianna Webster              Eschol Park              16.99        
  7 Maya Bower                   Campbelltown             17.29        
  8 Alyssa De Cillis             Bankstown Aths           18.16        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    12-Feb-22 - 11:41 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 53  Boys U11 - 80m Hurdles (60cm)
=======================================================================
      Region: R 13.98  07-Feb-21   Akeem Kabba, Holroyd                
       State: S 12.96  29-Feb-20   Trent Alley, Port Macquarie         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Harrison Skinner             Camden                   14.64        
  2 Lucas Siemionow              Prestons Robins          14.94        
  3 Nate Milne                   Eschol Park              15.82        
  4 Sebastion Mato               Campbelltown             16.58        
  5 Noah Maarbani                Bankstown Aths           17.37        
  6 Noah Bronger                 Bankstown Aths           17.44        
  7 Aiden Sorojevic              Cabra Vale/Fair          17.92        
  8 Ethan Wall                   Prestons Robins          18.44        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 11:39 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 52  Girls U11 - 80m Hurdles (60cm)
=======================================================================
      Region: R 13.72  16/02/2020  Alyssa Michael, Prestons Robins     
       State: S 13.16  21/02/2021  Rhema Adelaja, Port Hacking         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Evanjaline Mcgoon            Campbelltown             14.99        
  2 Demi Spiteri                 Smithfield               16.26        
  3 Lyla Grech                   Eschol Park              16.32        
  4 Alana Main                   Cabra Vale/Fair          17.19        
  5 Olivia Bright                Camden                   17.29        
  6 Sarvika Ganji                Girraween                17.69        
  7 Jayda Shadid                 Bankstown Aths           18.13        
  8 Jasmin Dandachi              Bankstown Aths           18.14        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 11:36 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 51  Boys U10 - 60m Hurdles (60cm)
=======================================================================
      Region: R 10.19  15/02/2014  Noah Ingleton, Camden               
       State: S  9.74  16/03/2002  Sean Potter, Macquarie Shores       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Jacob Leke                   Holroyd                  11.92        
  2 Kamsi Mbaegbu                Liverpool City           12.29        
  3 Jayden Taing                 Liverpool City           12.60        
  4 Ilias Orfali                 Campbelltown             13.08        
  5 Zayd Dandachi                Bankstown Aths           13.12        
  6 Ricky Yacoub                 Cabra Vale/Fair          13.20        
  7 Saswin Sivapragas            Girraween                13.27        
  8 Chase Stanton                Eschol Park              14.77        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 11:34 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 50  Girls U10 - 60m Hurdles (60cm)
=======================================================================
      Region: R 10.84  16/02/2019  Alyssa Michael, Prestons Robins     
       State: S  9.78  24/03/2018  Tammin Lampret, Port Hacking        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Elanor Scott                 Camden                   11.93        
  2 Ruby Tindall                 Camden                   12.11        
  3 Nur Hannah Hewitt            Bankstown Aths           13.22        
  4 Patience Time                Smithfield               13.27        
  5 Aaliyah Idriss               Bankstown Aths           13.39        
  6 Akshara Kumaran              Girraween                13.44        
  7 Taliyah Wright               Everley Park             13.64        
  8 Elisabeth Lee                Camden                   13.67        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 11:30 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 49  Boys U9 - 60m Hurdles (45cm)
=======================================================================
      Region: R 10.30  23/02/2013  Anthony E. Mbonu, Greystanes        
       State: S  9.54  21/02/1999  Joshua Mulligan, Gosford            
       State: S  9.54  21/03/2009  Rory Barkley, Northern Suburbs      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Lucas Guercio                Bankstown Aths           10.90        
  2 Nate Grech                   Eschol Park              11.48        
  3 Tye McConnell                Eschol Park              11.59        
  4 Nicholas Sargent             Camden                   12.32        
  5 Hunter Clark                 Camden                   12.42        
  6 Hudson Pickering             Campbelltown             12.66        
  7 Neev Faldu                   Girraween                12.79        
  8 Ivansh Tadiyal               Liverpool City           16.03        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 11:24 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 48  Girls U9 - 60m Hurdles (45cm)
=======================================================================
      Region: R 10.57  6/02/2021   Halo Keays, Camden                  
       State: S  9.84  21/02/2009  Chyna Tavai-Willams, Bankstown Sport
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Charlotte Harper             Eschol Park              11.43        
  2 Eva Luximon                  Campbelltown             11.46        
  3 Ve'a Tavita                  Campbelltown             11.82        
  4 Claire Leke                  Holroyd                  11.84        
  5 Annalise Batup               Camden                   12.36        
  6 Aaliyah Khouis               Bankstown Aths           12.55        
  7 Olivia Heckenberg            Prestons Robins          12.56        
  8 Aliyah Abou-Mahmoud          Smithfield               12.70        
  9 Athiksha Jeyaramanan         Greystanes               13.06        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 11:20 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 47  Boys U8 - 60m Hurdles (45cm)
=======================================================================
      Region: R 10.63  15/02/2014  Jesse Ingleton, Camden              
       State: S 10.63  15/02/2014  Jesse Ingleton, Camden              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Lenny Haywood                Camden                   12.01        
  2 Samvith Chavan               Campbelltown             12.08        
  3 Connor Mackie                Girraween                12.42        
  4 Seth Sadler                  Liverpool City           13.17        
  5 Louis Sultana                Girraween                13.39        
  6 Mason Best                   Prestons Robins          13.73        
  7 William Aholahi              Girraween                14.27        
  8 Isaac Salabogi               Greystanes               14.43        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                   12/02/2022 - 11:15 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 46  Girls U8 - 60m Hurdles (45cm)
=======================================================================
      Region: R 12.07  23/02/2013  Charli Reid, Bankstown Sports       
       State: S 10.92  30/01/2016  Tammin Lampret, Port Hacking        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Stephanie Lee                Camden                   12.20        
  2 Amalie Tedesco               Campbelltown             12.22        
  3 Laylah Abou-Mahmoud          Smithfield               13.32        
  4 Indie Tulich                 Camden                   13.34        
  5 Isabella Garai               Camden                   13.44        
  6 Shanaya Kukutla              Western Blues            13.76        
  7 Angelique Kouroutis          Girraween                13.91        
  8 Ciela Ruxton                 Liverpool City           13.93        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 2:27 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 84  Boys U17 - 400m Sprint
=======================================================================
      Region: R 50.99  18-Feb-17   Jordan Doris, Camden                
       State: S 48.09  17-Mar-17   Tyler Gunn, Gosford                 
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Michael King                 Prestons Robins          51.95        
  2 Alessandro Richetti          Campbelltown             54.51        
  3 Brayden Wheeler              Camden                   55.58        
  4 Bakr Khodr                   Bankstown Aths           56.51        
  5 Adam Arduin                  Liverpool City         1:01.65        
  6 Thomas Cramp                 Smithfield             1:03.41        
  7 Joey Gossayn                 Campbelltown           1:03.97        
  8 Adam Calicetto               Bankstown Aths         1:04.02        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                        12-Feb-22 - 2:24 PM
                   REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                      CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                       
 
Event 83  Girls U17 - 400m Sprint
=======================================================================   
      Region: R 58.87  17-Feb-18   Ruby Demasi, Camden                    
       State: S 55.25  24-Mar-18   Caitlin Ferrier, Kurrajong Bilpin      
    Name                     Age Centre                   Final  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Olivia Pyda                  Liverpool City         1:05.43           
  2 Lisa Matar                   Bankstown Aths         1:11.92           
  3 Kyla Jones                   Campbelltown           1:17.13           
  4 Emily Challinor              Holroyd                1:45.46           
Section  2                                                                
  1 Damita Betham                Campbelltown             56.84R          
  2 Destiny Mcgoon               Campbelltown           1:01.13           
  3 Taylor Bieman                Camden                 1:04.85           
  4 A'Laa Andrist                Bankstown Aths         1:05.73           
  5 Natalia Malikowski           Western Blues          1:09.73           
==========================================================================
      Region: R 58.87  17-Feb-18   Ruby Demasi, Camden                    
       State: S 55.25  24-Mar-18   Caitlin Ferrier, Kurrajong Bilpin      
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 Damita Betham                Campbelltown             56.84R  2       
  2 Destiny Mcgoon               Campbelltown           1:01.13   2       
  3 Taylor Bieman                Camden                 1:04.85   2       
  4 Olivia Pyda                  Liverpool City         1:05.43   1       
  5 A'Laa Andrist                Bankstown Aths         1:05.73   2       
  6 Natalia Malikowski           Western Blues          1:09.73   2       
  7 Lisa Matar                   Bankstown Aths         1:11.92   1       
  8 Kyla Jones                   Campbelltown           1:17.13   1       
  9 Emily Challinor              Holroyd                1:45.46   1       
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                        12-Feb-22 - 2:22 PM
                   REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                      CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                       
 
Event 82  Boys U15 - 400m Sprint
=======================================================================   
      Region: R 52.34  14-Feb-15   Jordan Doris, Eschol Park              
       State: S 49.64  15-Mar-97   David Geddes, Manly Warringah          
    Name                     Age Centre                   Final  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Christian Isaac              Liverpool City         1:00.33           
  2 Thomas Koro                  Cabra Vale/Fair        1:01.88           
  3 Campbell Wilson              Everley Park           1:03.44           
  4 Kyle Siemionow               Prestons Robins        1:03.91           
Section  2                                                                
  1 Lachlan Harkness             Prestons Robins          55.71           
  2 Lachlan Orchard              Prestons Robins          56.10           
  3 Tyler Bussier                Greystanes               56.48           
  4 Ryan Wen                     Girraween                57.76           
  5 Mark Misud                   Greystanes               59.15           
  6 Jordan Tadich                Greystanes             1:00.61           
==========================================================================
      Region: R 52.34  14-Feb-15   Jordan Doris, Eschol Park              
       State: S 49.64  15-Mar-97   David Geddes, Manly Warringah          
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 Lachlan Harkness             Prestons Robins          55.71   2       
  2 Lachlan Orchard              Prestons Robins          56.10   2       
  3 Tyler Bussier                Greystanes               56.48   2       
  4 Ryan Wen                     Girraween                57.76   2       
  5 Mark Misud                   Greystanes               59.15   2       
  6 Christian Isaac              Liverpool City         1:00.33   1       
  7 Jordan Tadich                Greystanes             1:00.61   2       
  8 Thomas Koro                  Cabra Vale/Fair        1:01.88   1       
  9 Campbell Wilson              Everley Park           1:03.44   1       
 10 Kyle Siemionow               Prestons Robins        1:03.91   1       
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 2:14 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 81  Girls U15 - 400m Sprint
=======================================================================
      Region: R 59.83  15-Feb-14   Katrina Lamas, Holroyd              
       State: S 55.74  18-Feb-96   Rosemary Hayward, Toukley           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Emma Hazelton                Camden                 1:02.94        
  2 Lana Amin                    Bankstown Aths         1:04.50        
  3 Israa Andrist                Bankstown Aths         1:05.64        
  4 Christina Lay                Liverpool City         1:14.70        
  5 Jessamine Aloalii            Cabra Vale/Fair        1:18.97        
  6 Sarah Challinor              Holroyd                1:29.06        
  7 Umika Ganji                  Girraween              1:34.41        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                        12-Feb-22 - 2:10 PM
                   REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                      CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                       
 
Event 80  Boys U14 - 400m Sprint
=======================================================================   
      Region: R 54.79  15-Feb-14   Jordan Doris, Eschol Park              
       State: S 50.97  23-Mar-12   Jarrod Cullen, Canterbury              
    Name                     Age Centre                   Final  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Meet Joshi                   Girraween              1:08.23           
  2 Riley Hammond                Greystanes             1:13.36           
  3 Raphael Bent                 Greystanes             1:14.46           
  4 Nathan Farrugia              Greystanes             1:26.43           
Section  2                                                                
  1 Ethan Littlewood             Campbelltown             58.09           
  2 Finn Miller                  Campbelltown             59.17           
  3 Iftikhar Mirzai              Holroyd                  59.38           
  4 Cooper Wilson                Campbelltown           1:00.11           
  5 Jozef Cluff                  Smithfield             1:00.55           
  6 Justin Brown                 Campbelltown           1:03.83           
  7 Cooper Foley                 Greystanes             1:04.60           
 -- Phoenix Chelin               Camden                     DNS           
==========================================================================
      Region: R 54.79  15-Feb-14   Jordan Doris, Eschol Park              
       State: S 50.97  23-Mar-12   Jarrod Cullen, Canterbury              
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 Ethan Littlewood             Campbelltown             58.09   2       
  2 Finn Miller                  Campbelltown             59.17   2       
  3 Iftikhar Mirzai              Holroyd                  59.38   2       
  4 Cooper Wilson                Campbelltown           1:00.11   2       
  5 Jozef Cluff                  Smithfield             1:00.55   2       
  6 Justin Brown                 Campbelltown           1:03.83   2       
  7 Cooper Foley                 Greystanes             1:04.60   2       
  8 Meet Joshi                   Girraween              1:08.23   1       
  9 Riley Hammond                Greystanes             1:13.36   1       
 10 Raphael Bent                 Greystanes             1:14.46   1       
 11 Nathan Farrugia              Greystanes             1:26.43   1       
 -- Phoenix Chelin               Camden                     DNS   2       
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 2:08 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 79  Girls U14 - 400m Sprint
=======================================================================
      Region: R 59.60  08-Feb-20   Damita Betham, Campbelltown         
       State: S 56.02  23-Mar-12   Molly Blakey, South Eastern         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Zaynab Darwiche              Greystanes             1:06.09        
  2 Bronte Clark                 Camden                 1:08.13        
  3 Chloe Grogan                 Girraween              1:14.03        
  4 Isabella Howle               Eschol Park            1:19.17        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 2:00 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 78  Boys U13 - 400m Sprint
=======================================================================
      Region: R 56.96  15-Feb-14   Brad McGrath, Holroyd               
       State: S 53.33  17-Mar-17   Donovan Bradshaw, Cherrybrook       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Cooper Clugston              Camden                 1:01.20        
  2 Justin Ike                   Liverpool City         1:04.86        
  3 Shrey Kumar Godla            Girraween              1:06.23        
  4 Axel Steel                   Campbelltown           1:09.94        
  5 Jonathan Nahoum              Holroyd                1:11.15        
  6 Jack Orchard                 Prestons Robins        1:11.28        
 -- Mohammed Choucairi           Campbelltown               DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                           12-Feb-22 - 1:56 PM
                    REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                     
                        CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                        
 
Event 77  Girls U13 - 400m Sprint
=======================================================================      
      Region: R 59.91  16-Feb-19   Damita Betham, Campbelltown               
       State: S 57.24  16-Mar-86   Jo-anne Swan, Camden                      
    Name                     Age Centre                   Final  Points      
=======================================================================      
Section  1                                                                   
  1 Aaliyah Rakuraku             Liverpool City         1:16.24              
  2 Ruby Rose Talbot             Liverpool City         1:16.92              
  3 Natalie Ikenasio-Shlamon     Cabra Vale/Fair        1:19.96              
  4 Lani Williams                Eschol Park            1:22.06              
 -- Bianca Ike                   Liverpool City             DNS              
Section  2                                                                   
  1 Lea Matar                    Bankstown Aths         1:04.19   1:04.184   
  2 Elysse Diep                  Bankstown Aths         1:04.19   1:04.190   
  3 Hannah Shortland             Campbelltown           1:05.92              
  4 Isabella Baptist             Liverpool City         1:07.51              
  5 Dominique Bzdega             Campbelltown           1:08.63              
  6 Madison Xuereb               Greystanes             1:13.96              
  7 Kashika Muhunthan            Girraween              1:15.38              
 -- Evonne Simon                 Smithfield                 DNS              
==========================================================================   
      Region: R 59.91  16-Feb-19   Damita Betham, Campbelltown               
       State: S 57.24  16-Mar-86   Jo-anne Swan, Camden                      
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points   
==========================================================================   
Final                                                                        
  1 Lea Matar                    Bankstown Aths         1:04.19   2  1:04.184
  2 Elysse Diep                  Bankstown Aths         1:04.19   2  1:04.190
  3 Hannah Shortland             Campbelltown           1:05.92   2          
  4 Isabella Baptist             Liverpool City         1:07.51   2          
  5 Dominique Bzdega             Campbelltown           1:08.63   2          
  6 Madison Xuereb               Greystanes             1:13.96   2          
  7 Kashika Muhunthan            Girraween              1:15.38   2          
  8 Aaliyah Rakuraku             Liverpool City         1:16.24   1          
  9 Ruby Rose Talbot             Liverpool City         1:16.92   1          
 10 Natalie Ikenasio-Shlamon     Cabra Vale/Fair        1:19.96   1          
 11 Lani Williams                Eschol Park            1:22.06   1          
 -- Evonne Simon                 Smithfield                 DNS   2          
 -- Bianca Ike                   Liverpool City             DNS   1          
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                        12-Feb-22 - 3:27 PM
                   REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                      CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                       
 
Event 94  Boys U12 - 400m Sprint
=======================================================================   
      Region: R 1:00.68  13-Feb-16   Mohamad Ghaddar, Holroyd             
       State: S   56.88  18-Mar-16   Donovan Bradshaw, Cherrybrook        
    Name                     Age Centre                   Final  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Selcan Baranli               Cabra Vale/Fair        1:18.70           
  2 Lachlan Slattery             Western Blues          1:21.04           
  3 Levi Chhun                   Cabra Vale/Fair        1:23.61           
  4 Jaryd Oostenderp             Douglas Park           1:30.57           
 -- Marco Lombardo               Western Blues              DNS           
Section  2                                                                
  1 Gabriel Tauiliili            Greystanes             1:08.22           
  2 Kenewa Gamanga               Bankstown Aths         1:10.61           
  3 Sai Shailesh                 Girraween              1:11.37           
  4 Kayden Thompson              Campbelltown           1:12.44           
  5 Bailey Conte                 Camden                 1:13.84           
  6 Xavier Aad                   Bankstown Aths         1:14.23           
 -- Zane Krayem                  Bankstown Aths             DNS           
 -- Jayden Todoroski             Greystanes                 DNS           
==========================================================================
      Region: R 1:00.68  13-Feb-16   Mohamad Ghaddar, Holroyd             
       State: S   56.88  18-Mar-16   Donovan Bradshaw, Cherrybrook        
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 Gabriel Tauiliili            Greystanes             1:08.22   2       
  2 Kenewa Gamanga               Bankstown Aths         1:10.61   2       
  3 Sai Shailesh                 Girraween              1:11.37   2       
  4 Kayden Thompson              Campbelltown           1:12.44   2       
  5 Bailey Conte                 Camden                 1:13.84   2       
  6 Xavier Aad                   Bankstown Aths         1:14.23   2       
  7 Selcan Baranli               Cabra Vale/Fair        1:18.70   1       
  8 Lachlan Slattery             Western Blues          1:21.04   1       
  9 Levi Chhun                   Cabra Vale/Fair        1:23.61   1       
 10 Jaryd Oostenderp             Douglas Park           1:30.57   1       
 -- Jayden Todoroski             Greystanes                 DNS   2       
 -- Marco Lombardo               Western Blues              DNS   1       
 -- Zane Krayem                  Bankstown Aths             DNS   2       
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 3:22 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 93  Girls U12 - 400m Sprint
=======================================================================
      Region: R 1:02.15  13-Feb-16   Emily Parmaxidis, Campbelltown    
       State: S   57.74  21-Feb-79   Nicole Leistenschneider, Manly War
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Emily Kot                    Girraween              1:05.55        
  2 Diamalaini Salabogi          Greystanes             1:09.53        
  3 Ruth Ifejika                 Liverpool City         1:14.84        
  4 Keisha Prasad                Campbelltown           1:19.20        
  5 Heidi Lam                    Greystanes             1:19.33        
  6 Nursyakirah Hewitt           Bankstown Aths         1:24.43        
  7 Alyssa De Cillis             Bankstown Aths         1:27.42        
  8 Mackenzie Wilson             Everley Park           1:34.12        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                        12-Feb-22 - 3:16 PM
                   REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                      CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                       
 
Event 92  Boys U11 - 400m Sprint
=======================================================================   
      Region: R 1:02.82  15-Feb-14   Cameron Gill, Warradale              
       State: S   57.64  23-Mar-79   Chris Newman, Queanbeyan             
    Name                     Age Centre                   Final  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 James E                      Prestons Robins        1:13.53           
  2 Aiden Sorojevic              Cabra Vale/Fair        1:22.52           
  3 Muhammad Hassan Khan         Liverpool City         1:41.32           
 -- Nirosh Kanapathy Pillai      Girraween                  DNS           
 -- Searalan Palanickumaran      Girraween                  DNS           
 -- Christan Misitano            Western Blues              DNS           
 -- Hagob Tatian                 Western Blues              DNS           
 -- Patrick Dabait               Prestons Robins            DNS           
Section  2                                                                
  1 Noah Fletcher                Prestons Robins        1:10.37           
  2 Oscar Fryer                  Campbelltown           1:12.59           
  3 Lachlan Simons               Bankstown Aths         1:13.25           
  4 Heath Cunningham             Campbelltown           1:14.84           
  5 Cohen Bromley                Camden                 1:17.12           
  6 Logan Galway                 Ambarvale              1:19.38           
  7 Andrew Vastag                Camden                 1:23.85           
  8 Aiden Garai                  Camden                 1:28.90           
==========================================================================
      Region: R 1:02.82  15-Feb-14   Cameron Gill, Warradale              
       State: S   57.64  23-Mar-79   Chris Newman, Queanbeyan             
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 Noah Fletcher                Prestons Robins        1:10.37   2       
  2 Oscar Fryer                  Campbelltown           1:12.59   2       
  3 Lachlan Simons               Bankstown Aths         1:13.25   2       
  4 James E                      Prestons Robins        1:13.53   1       
  5 Heath Cunningham             Campbelltown           1:14.84   2       
  6 Cohen Bromley                Camden                 1:17.12   2       
  7 Logan Galway                 Ambarvale              1:19.38   2       
  8 Aiden Sorojevic              Cabra Vale/Fair        1:22.52   1       
  9 Andrew Vastag                Camden                 1:23.85   2       
 10 Aiden Garai                  Camden                 1:28.90   2       
 11 Muhammad Hassan Khan         Liverpool City         1:41.32   1       
 -- Patrick Dabait               Prestons Robins            DNS   1       
 -- Hagob Tatian                 Western Blues              DNS   1       
 -- Christan Misitano            Western Blues              DNS   1       
 -- Nirosh Kanapathy Pillai      Girraween                  DNS   1       
 -- Searalan Palanickumaran      Girraween                  DNS   1       
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                        12-Feb-22 - 3:13 PM
                   REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                      CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                       
 
Event 91  Girls U11 - 400m Sprint
=======================================================================   
      Region: R 1:04.81  13-Feb-16   Bianca Chauvin, Camden               
       State: S 1:01.34  12-Mar-78   Michelle Moroney, Bankstown          
       State: S 1:01.34  17-Mar-01   Jacinta Doyle, Port Hacking          
    Name                     Age Centre                   Final  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Charlotte Bates              Bankstown Aths         1:17.94           
  2 Claudia Aad                  Bankstown Aths         1:25.53           
  3 Rihanna Todoroski            Greystanes             1:32.06           
 -- Tayah Lee                    Campbelltown               DNS           
 -- Anne Assaad                  Campbelltown               DNS           
 -- Stephanie Trpkoski           Smithfield                 DNS           
Section  2                                                                
  1 Divine Chukwudi              Liverpool City         1:08.63           
  2 Alicia Webb                  Campbelltown           1:09.55           
  3 Eleni Salabogi               Greystanes             1:14.92           
  4 Minnie-Mae Grose             Camden                 1:16.55           
  5 Sofia Choucairi              Campbelltown           1:17.28           
  6 Sarvika Ganji                Girraween              1:17.32           
  7 Hitanshi Jain                Girraween              1:18.36           
 -- Selena Dagher                Bankstown Aths             DNS           
==========================================================================
      Region: R 1:04.81  13-Feb-16   Bianca Chauvin, Camden               
       State: S 1:01.34  12-Mar-78   Michelle Moroney, Bankstown          
       State: S 1:01.34  17-Mar-01   Jacinta Doyle, Port Hacking          
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 Divine Chukwudi              Liverpool City         1:08.63   2       
  2 Alicia Webb                  Campbelltown           1:09.55   2       
  3 Eleni Salabogi               Greystanes             1:14.92   2       
  4 Minnie-Mae Grose             Camden                 1:16.55   2       
  5 Sofia Choucairi              Campbelltown           1:17.28   2       
  6 Sarvika Ganji                Girraween              1:17.32   2       
  7 Charlotte Bates              Bankstown Aths         1:17.94   1       
  8 Hitanshi Jain                Girraween              1:18.36   2       
  9 Claudia Aad                  Bankstown Aths         1:25.53   1       
 10 Rihanna Todoroski            Greystanes             1:32.06   1       
 -- Tayah Lee                    Campbelltown               DNS   1       
 -- Anne Assaad                  Campbelltown               DNS   1       
 -- Stephanie Trpkoski           Smithfield                 DNS   1       
 -- Selena Dagher                Bankstown Aths             DNS   2       
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                        12-Feb-22 - 3:05 PM
                   REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                      CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                       
 
Event 90  Boys U10 - 400m Sprint
=======================================================================   
      Region: R 1:05.89  15-Feb-14   Nathaniel Calvelo, Campbelltown      
       State: S 1:01.34  16-Mar-03   Alex Pettigrew, Parramatta           
    Name                     Age Centre                   Final  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Kamsi Mbaegbu                Liverpool City         1:22.57           
  2 Ricky Yacoub                 Cabra Vale/Fair        1:23.68           
  3 Ilias Orfali                 Campbelltown           1:23.83           
  4 Phoenix Davis                Camden                 1:29.01           
Section  2                                                                
  1 Ryda Sharpe                  Campbelltown           1:11.22           
  2 Kooper Thompson              Campbelltown           1:12.46           
  3 Maayon Sudarshan             Girraween              1:16.23           
  4 Anaiah Ewing                 Campbelltown           1:19.95           
  5 Sullivan Ewing               Campbelltown           1:22.42           
  6 Saswin Sivapragas            Girraween              1:26.55           
  7 Sineth Thantirige            Girraween              1:28.36           
 -- Liam Raftery                 Greystanes                 DNS           
==========================================================================
      Region: R 1:05.89  15-Feb-14   Nathaniel Calvelo, Campbelltown      
       State: S 1:01.34  16-Mar-03   Alex Pettigrew, Parramatta           
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 Ryda Sharpe                  Campbelltown           1:11.22   2       
  2 Kooper Thompson              Campbelltown           1:12.46   2       
  3 Maayon Sudarshan             Girraween              1:16.23   2       
  4 Anaiah Ewing                 Campbelltown           1:19.95   2       
  5 Sullivan Ewing               Campbelltown           1:22.42   2       
  6 Kamsi Mbaegbu                Liverpool City         1:22.57   1       
  7 Ricky Yacoub                 Cabra Vale/Fair        1:23.68   1       
  8 Ilias Orfali                 Campbelltown           1:23.83   1       
  9 Saswin Sivapragas            Girraween              1:26.55   2       
 10 Sineth Thantirige            Girraween              1:28.36   2       
 11 Phoenix Davis                Camden                 1:29.01   1       
 -- Liam Raftery                 Greystanes                 DNS   2       
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                        12-Feb-22 - 2:58 PM
                   REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                      CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                       
 
Event 89  Girls U10 - 400m Sprint
=======================================================================   
      Region: R 1:08.97  15-Feb-14   Emily Parmaxidis, Bankstown Sports   
       State: S 1:03.84  15-Mar-03   Paige Fenech, Albion Park            
    Name                     Age Centre                   Final  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Elle Bereyne                 Everley Park           1:29.88           
  2 Arousha Khan                 Liverpool City         1:42.13           
  3 Emma Cramp                   Smithfield             1:45.98           
  4 Courtney Eagles              Eschol Park            1:56.59           
 -- Sharani Sanjayan             Girraween                  DNS           
Section  2                                                                
  1 Taliyah Wright               Everley Park           1:16.28           
  2 Nur Hannah Hewitt            Bankstown Aths         1:18.75           
  3 Sarah Amin                   Bankstown Aths         1:20.59           
  4 Elanor Scott                 Camden                 1:23.31           
  5 Elliyah Nassif               Cabra Vale/Fair        1:26.44           
  6 Zoe Hawkes                   Campbelltown           1:27.19           
  7 Ella Webb                    Campbelltown           1:32.66           
 -- Stella McAndrew              Bankstown Aths             DNS           
==========================================================================
      Region: R 1:08.97  15-Feb-14   Emily Parmaxidis, Bankstown Sports   
       State: S 1:03.84  15-Mar-03   Paige Fenech, Albion Park            
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 Taliyah Wright               Everley Park           1:16.28   2       
  2 Nur Hannah Hewitt            Bankstown Aths         1:18.75   2       
  3 Sarah Amin                   Bankstown Aths         1:20.59   2       
  4 Elanor Scott                 Camden                 1:23.31   2       
  5 Elliyah Nassif               Cabra Vale/Fair        1:26.44   2       
  6 Zoe Hawkes                   Campbelltown           1:27.19   2       
  7 Elle Bereyne                 Everley Park           1:29.88   1       
  8 Ella Webb                    Campbelltown           1:32.66   2       
  9 Arousha Khan                 Liverpool City         1:42.13   1       
 10 Emma Cramp                   Smithfield             1:45.98   1       
 11 Courtney Eagles              Eschol Park            1:56.59   1       
 -- Sharani Sanjayan             Girraween                  DNS   1       
 -- Stella McAndrew              Bankstown Aths             DNS   2       
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                        12-Feb-22 - 2:52 PM
                   REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                      CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                       
 
Event 88  Boys U9 - 400m Sprint
=======================================================================   
      Region: R 1:09.79  16-Feb-19   Jayden Todoroski, Greystanes         
       State: S 1:04.40  23-Mar-75   Glen Murgatroyd, Campbelltown        
    Name                     Age Centre                   Final  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Jordon Curmi                 Girraween              1:23.47           
  2 Sean Oostenderp              Douglas Park           1:32.13           
  3 Leo Cognetta                 Campbelltown           1:35.13           
  4 Zaiah Maarbani               Bankstown Aths         1:37.13           
  5 Rafael Richetti              Campbelltown           1:38.04           
 -- Samuel Planinic              Western Blues              DNS           
 -- Yuvan Patel                  Girraween                  DNS           
Section  2                                                                
  1 Woojin Son                   Eschol Park            1:13.05           
  2 Christian Lipovic            Campbelltown           1:17.32           
  3 Henry McDonough              Smithfield             1:19.85           
  4 Oliver Raciti                Prestons Robins        1:25.62           
 -- Frescenai Abaddi             Holroyd                    DNS           
 -- Jake Stephens                Camden                     DNS           
 -- Shreevarshaan Jatheswara     Girraween                  DNS           
 -- Isaac Aad                    Bankstown Aths             DNS           
==========================================================================
      Region: R 1:09.79  16-Feb-19   Jayden Todoroski, Greystanes         
       State: S 1:04.40  23-Mar-75   Glen Murgatroyd, Campbelltown        
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 Woojin Son                   Eschol Park            1:13.05   2       
  2 Christian Lipovic            Campbelltown           1:17.32   2       
  3 Henry McDonough              Smithfield             1:19.85   2       
  4 Jordon Curmi                 Girraween              1:23.47   1       
  5 Oliver Raciti                Prestons Robins        1:25.62   2       
  6 Sean Oostenderp              Douglas Park           1:32.13   1       
  7 Leo Cognetta                 Campbelltown           1:35.13   1       
  8 Zaiah Maarbani               Bankstown Aths         1:37.13   1       
  9 Rafael Richetti              Campbelltown           1:38.04   1       
 -- Yuvan Patel                  Girraween                  DNS   1       
 -- Jake Stephens                Camden                     DNS   2       
 -- Frescenai Abaddi             Holroyd                    DNS   2       
 -- Samuel Planinic              Western Blues              DNS   1       
 -- Shreevarshaan Jatheswara     Girraween                  DNS   2       
 -- Isaac Aad                    Bankstown Aths             DNS   2       
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                        12-Feb-22 - 2:46 PM
                   REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                      CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                       
 
Event 87  Girls U9 - 400m Sprint
=======================================================================   
      Region: R 1:12.46  06-Feb-21   Halo Keays, Camden                   
       State: S 1:06.64  24-Mar-90   Rosemary Hayward, Wyong              
    Name                     Age Centre                   Final  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Annalise Batup               Camden                 1:26.27           
  2 Kathryn Newham               Smithfield             1:30.10           
  3 Aaliyah Mcgoon               Campbelltown           1:30.54           
  4 Aksharah Thayanth            Girraween              1:34.04           
  5 Evelyn Craig                 Smithfield             1:34.17           
  6 Rachel Mahinthan             Girraween              1:39.11           
 -- Pippa Zerafa                 Smithfield                 DNS           
 -- Sofia-Rose Misitano          Western Blues              DNS           
Section  2                                                                
  1 Sai Sraddha Shailesh         Girraween              1:17.92           
  2 Alexis Green                 Camden                 1:20.46           
  3 Liya Dagher                  Bankstown Aths         1:21.06           
  4 Casey Bugeja                 Bankstown Aths         1:21.46           
  5 Olivia Heckenberg            Prestons Robins        1:27.52           
  6 Eliza Buckley                Camden                 1:36.26           
  7 Chloe Buckley                Camden                 1:38.13           
 -- Tamarley Quinlan             Campbelltown               DNS           
==========================================================================
      Region: R 1:12.46  06-Feb-21   Halo Keays, Camden                   
       State: S 1:06.64  24-Mar-90   Rosemary Hayward, Wyong              
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 Sai Sraddha Shailesh         Girraween              1:17.92   2       
  2 Alexis Green                 Camden                 1:20.46   2       
  3 Liya Dagher                  Bankstown Aths         1:21.06   2       
  4 Casey Bugeja                 Bankstown Aths         1:21.46   2       
  5 Annalise Batup               Camden                 1:26.27   1       
  6 Olivia Heckenberg            Prestons Robins        1:27.52   2       
  7 Kathryn Newham               Smithfield             1:30.10   1       
  8 Aaliyah Mcgoon               Campbelltown           1:30.54   1       
  9 Aksharah Thayanth            Girraween              1:34.04   1       
 10 Evelyn Craig                 Smithfield             1:34.17   1       
 11 Eliza Buckley                Camden                 1:36.26   2       
 12 Chloe Buckley                Camden                 1:38.13   2       
 13 Rachel Mahinthan             Girraween              1:39.11   1       
 -- Sofia-Rose Misitano          Western Blues              DNS   1       
 -- Pippa Zerafa                 Smithfield                 DNS   1       
 -- Tamarley Quinlan             Campbelltown               DNS   2       
Image for H1

Image for H2

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 2:40 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 86  Boys U8 - 400m Run Pack Start
=======================================================================
       State: S 1:07.44  23-Mar-75   David Misson, Randwick Botany     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Xavier Bates                 Bankstown Aths         1:14.78        
  2 Levi McKenzie                Camden                 1:18.09        
  3 Seth Sadler                  Liverpool City         1:23.13        
  4 Isaac Dabait                 Prestons Robins        1:24.32        
  5 Caleb Luck                   Camden                 1:24.91        
  6 Louis Sultana                Girraween              1:26.75        
  7 Thomas Barisic               Smithfield             1:28.45        
  8 Brody Foley                  Greystanes             1:30.98        
  9 Archie Willis                Camden                 1:34.40        
 10 Knox Miller                  Campbelltown           1:34.44        
 11 Ethan Abraham                Girraween              1:38.38        
 -- Easton Helmbrecht            Western Blues              DNS        
 -- Joziah Lokondo               Western Blues              DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 2:39 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 85  Girls U8 - 400m Run Pack Start
=======================================================================
       State: S 1:11.44  21-Mar-81   Jo-anne Swan, Camden              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Deaisu Surendrakumar         Girraween              1:25.51        
  2 Stephanie Lee                Camden                 1:28.12        
  3 Delinya Maddumapatabendi     Camden                 1:29.22        
  4 Nneka Fashoyin               Eschol Park            1:29.34        
  5 Yasmin El-Biza               Bankstown Aths         1:30.05        
  6 Shanaya Kukutla              Western Blues          1:31.85        
  7 Ava Webb                     Campbelltown           1:33.78        
  8 Elizabeth Craig              Smithfield             1:37.66        
  9 Ciela Ruxton                 Liverpool City         1:39.35        
 10 Nur Azizah Hewitt            Bankstown Aths         1:40.89        
 -- Ava Keys                     Camden                     DNF        
 -- Amy Assaad                   Campbelltown               DNS        
 -- Addison Jenkins              Girraween                  DNS        
 -- Chloe O'Neill                Eschol Park                DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 3:24 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 254  Boys U17 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 21.74  19/02/2017  Yadin Ngeng, Bankstown Sports       
       State: S 21.32  19/03/2017  Yadin Ngeng, Bankstown Sports       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Rashid Kabba                 Holroyd                  21.96        
  2 Cameron Banovich             Liverpool City           23.87        
  3 Joshua Iofrida               Bankstown Aths           24.54        
  4 Neelesh Shrestha             Girraween                24.92        
  5 Kunal Menon                  Liverpool City           25.24        
  6 Bakr Khodr                   Bankstown Aths           25.38        
  7 Sumeet Dasgupta              Girraween                25.43        
 -- Adam Arduin                  Liverpool City             DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 12:36 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 253  Girls U17 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 25.73  16/02/2020  Emma Matthews, Camden               
       State: S 24.08  25/03/2018  Caitlin Ferrier, Kurrajong Bilpin   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Damita Betham                Campbelltown             24.95R       
  2 Destiny Mcgoon               Campbelltown             26.33        
  3 Sophie Latimer               Camden                   27.56        
  4 Marissa Tnokovski            Smithfield               28.52        
  5 Megan Mifsud                 Greystanes               29.31        
  6 Stefania Guercio             Bankstown Aths           29.42        
  7 Katie D'Cunha                Prestons Robins          31.91        
  8 Jacinta Neale                Prestons Robins          34.70        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 3:18 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 252  Boys U15 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 22.84  16/02/2020  Rashid Kabba, Holroyd               
       State: S 21.74  22/02/2009  Nicholas Hough, Hills District      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Jesse Ike                    Liverpool City           24.39        
  2 Lachlan Orchard              Prestons Robins          24.51        
  3 Alex Goetz                   Smithfield               24.60        
  4 Jesse Chukwudi               Liverpool City           24.76        
  5 Tyler Bussier                Greystanes               25.04        
  6 Mark Misud                   Greystanes               25.92        
  7 Christian Isaac              Liverpool City           25.99        
  8 Jordan Tadich                Greystanes               26.15        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 3:16 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 251  Girls U15 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 26.03  18/02/2018  Emma Matthews, Camden               
       State: S 24.24  20/03/2005  Olivia Tauro, Kurri Kurri           
       State: S 24.24  22/02/2009  Ella Nelson, Sutherland             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Kaitlin Tattersall           Camden                   26.09        
  2 Emma Hazelton                Camden                   26.72        
  3 Tiarna Green                 Camden                   27.32        
  4 Layla Iuta                   Campbelltown             27.71        
  5 Lana Amin                    Bankstown Aths           28.34        
  6 Jessamine Aloalii            Cabra Vale/Fair          31.12        
  7 Christina Lay                Liverpool City           32.36        
 -- Sarah Challinor              Holroyd                    DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 3:12 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 250  Boys U14 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 23.11  24/02/2013  Alec Nguyen, Bankstown Sports       
       State: S 22.64  19/02/2006  Luke Hamer, St George               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Iftikhar Mirzai              Holroyd                  25.11        
  2 Alejandro Araujo             Western Blues            25.39        
  3 Finn Miller                  Campbelltown             25.41        
  4 Iopu Iuta                    Campbelltown             26.84        
  5 Alexander Perrey             Greystanes               27.40        
  6 Jayden Schiavon              Smithfield               27.97        
  7 Marc Moufarrege              Prestons Robins          28.54        
  8 Fuinelakei Aukafolau         Everley Park             29.52        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 12:10 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 249  Girls U14 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 25.63  17/02/2019  Aleksandra Stoilova, Campbelltown   
       State: S 24.54  16/03/2008  Ella Nelson, Sutherland             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Kaylee Attard                Campbelltown             27.23        
  2 Jessica Landrigan            Camden                   27.78        
  3 Gypsy Plummer                Camden                   28.39        
  4 Reki Roberts                 Campbelltown             28.44        
  5 Allison Hoang                Prestons Robins          29.72        
  6 Destiny ekechukwu            Western Blues            30.13        
  7 Ishi Tadiyal                 Liverpool City           31.01        
  8 Breeanna Williams            Girraween                31.97        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13-Feb-22 - 11:27 AM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 248  Boys U13 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 25.05  17-Feb-19   Chris Alaelua, Bankstown Sports     
       State: S 23.34  18-Mar-07   Nicholas Hough, Hills District      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Shrey Kumar Godla            Girraween                27.02        
  2 Myles Brooks                 Camden                   27.08        
  3 Koben Best                   Prestons Robins          28.13        
  4 Jonathan Nahoum              Holroyd                  28.47        
  5 Axel Steel                   Campbelltown             30.01        
  6 Mohammed Choucairi           Campbelltown             30.09        
  7 Sean Wen                     Girraween                36.63        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 3:08 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 247  Girls U13 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 25.57  17/02/2019  Damita Betham, Campbelltown         
       State: S 24.96  19/03/2017  Alice Dixon, Northern Suburbs       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Indii Bower                  Campbelltown             27.13        
  2 Hannah Shortland             Campbelltown             27.71        
  3 Elysse Diep                  Bankstown Aths           27.95        
  4 Lea Matar                    Bankstown Aths           29.14        
  5 Taleena Boseski              Campbelltown             29.19        
  6 Dominique Bzdega             Campbelltown             29.37        
  7 Savannah Carruthers          Bankstown Aths           30.05        
  8 Evonne Simon                 Smithfield               30.11        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 3:06 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 246  Boys U12 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 24.80  18/02/2018  Rashid Kabba, Holroyd               
       State: S 24.43  25/03/2018  Rashid Kabba, Holroyd               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Jayden Todoroski             Greystanes               27.05        
  2 Kenewa Gamanga               Bankstown Aths           27.88        
  3 Akeem Kabba                  Holroyd                  28.38        
  4 Lebanner Tima                Campbelltown             28.46        
  5 Gabriel Tauiliili            Greystanes               29.67        
  6 Bryant Diep                  Bankstown Aths           30.29        
  7 Bailey Conte                 Camden                   30.35        
  8 Kayden Thompson              Campbelltown             30.77        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 3:00 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 245  Girls U12 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 26.84  18/02/2018  Damita Betham, Campbelltown         
       State: S 25.69  25/03/2018  Chelsea Ezeoke, Wollongong City     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Tahlia Tabone                Camden                   27.63        
  2 Ruth Ifejika                 Liverpool City           28.95        
  3 Emily Kot                    Girraween                28.95        
  4 Maya Bower                   Campbelltown             29.02        
  5 Diamalaini Salabogi          Greystanes               31.16        
  6 Alyssa De Cillis             Bankstown Aths           32.94        
  7 Keisha Prasad                Campbelltown             33.02        
 -- Aliah Ahmadzai               Western Blues              DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 2:56 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 244  Boys U11 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 27.71  19/02/2017  Rashid Kabba, Holroyd               
       State: S 25.84  11/03/1978  Robert Stanford, Nepean             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Aaron Finnerty               Prestons Robins          29.30        
  2 Nate Milne                   Eschol Park              30.03        
  3 Lucas Siemionow              Prestons Robins          30.27        
  4 Calen Tadich                 Greystanes               30.44        
  5 Logan Galway                 Ambarvale                33.61        
  6 Aiden Sorojevic              Cabra Vale/Fair          33.99        
  7 Andrew Vastag                Camden                   34.06        
 -- Lachlan Simons               Bankstown Aths             DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 2:54 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 243  Girls U11 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 28.73  15/02/2015  Amalia Plummer, Camden              
       State: S 26.12  19/03/2017  Chelsea Ezeoke, Albion Park         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Divine Chukwudi              Liverpool City           28.57R       
  2 Alicia Webb                  Campbelltown             30.35        
  3 Evanjaline Mcgoon            Campbelltown             30.84        
  4 Demi Spiteri                 Smithfield               31.61        
  5 Larae Ah Mu                  Campbelltown             31.94        
  6 Eleni Salabogi               Greystanes               31.97        
  6 Charlotte Davis              Camden                   31.97        
  8 Sofia Choucairi              Campbelltown             32.88        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 3:30 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 256  Boys U10 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 27.91  18/02/2018  Jonathan Veljanovski, Bankstown Spor
       State: S 26.94  11/03/1978  Chris Newman, Queanbeyan            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Ryan Younie                  Camden                   29.32        
  2 Ryda Sharpe                  Campbelltown             30.60        
  3 Jacob Leke                   Holroyd                  31.02        
  4 Victor Ogbonna               Girraween                32.03        
  5 Kooper Thompson              Campbelltown             32.09        
  6 Ricky Yacoub                 Cabra Vale/Fair          32.51        
  7 Ibrahim Kassem               Bankstown Aths           32.82        
  8 James Sadler                 Liverpool City           36.51        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 3:27 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 255  Girls U10 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 29.82  24/02/2013  Summer Waine, Camden                
       State: S 28.22  21/03/2010  Kristie Edwards, Manly Warringah    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Spandala Yiadom              Bankstown Aths           31.44        
  2 Sienna Miles                 Camden                   32.13        
  3 Taliyah Wright               Everley Park             33.94        
  4 Annalise Realph              Camden                   34.07        
  5 Aurora Stanic-Bradshaw       Girraween                34.09        
  6 Stella McAndrew              Bankstown Aths           35.92        
  7 Ebony Akinpetide             Prestons Robins          36.76        
 -- J'Ziyah Foakeni              Cabra Vale/Fair            DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 3:36 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 258  Boys U9 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 30.22  24/02/2013  Nathaniel Calvelo, Campbelltown     
       State: S 28.44  22/03/1975  Glen Murgatroyd, Campbelltown       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Woojin Son                   Eschol Park              32.23        
  2 Hunter Clark                 Camden                   32.43        
  3 Lucas Guercio                Bankstown Aths           32.59        
  4 Michael Isaac                Liverpool City           34.20        
  5 Christian Lipovic            Campbelltown             34.67        
  6 Nicholas Sargent             Camden                   35.10        
  7 Henry McDonough              Smithfield               36.35        
  8 Ivansh Tadiyal               Liverpool City           39.12        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 3:34 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 257  Girls U9 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 30.52  24/02/2013  Emily Parmaxidis, Bankstown Sports  
       State: S 28.74  25/03/1990  Rosemary Hayward, Wyong             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Ve'a Tavita                  Campbelltown             33.14        
  2 Eva Luximon                  Campbelltown             33.85        
  3 Alexis Green                 Camden                   34.54        
  4 Casey Bugeja                 Bankstown Aths           35.26        
  5 Claire Leke                  Holroyd                  35.61        
  6 Sabela Moyo                  Camden                   37.48        
  7 Ariana Siemionow             Prestons Robins          39.13        
  8 Lilijana Perkov              Prestons Robins          39.22        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 2:51 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 242  Boys U8 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 31.09  18/02/2018  Akeem Kabba, Holroyd                
       State: S 30.64  19/02/2017  Joseph Ezekiel, Werrington          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Xavier Bates                 Bankstown Aths           34.05        
  2 Ryan Anesu Chidamba          Campbelltown             34.65        
  3 Caleb Luck                   Camden                   34.90        
  4 Isaac Dabait                 Prestons Robins          34.94        
  5 Lachlan Keats                Camden                   37.81        
  6 Thomas Barisic               Smithfield               38.38        
  7 Xavier Pedavoli              Greystanes               41.14        
  8 Ibrahim Sabbagh              Prestons Robins          42.34        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    13/02/2022 - 2:49 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 241  Girls U8 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 33.36  24/02/2013  Chantelle Barnard, Campbelltown     
       State: S 31.74  18/03/1984  Bronwyn Piening, Nepean             
       State: S 31.74  16/02/1997  Emily Pollett, Manly Warringah      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Deaisu Surendrakumar         Girraween                35.18        
  2 Stephanie Lee                Camden                   35.64        
  3 Ava Keys                     Camden                   36.56        
  4 Liana Shadid                 Bankstown Aths           36.80        
  5 Annabeth Betham              Campbelltown             37.97        
  6 Leilani Pritchard            Cabra Vale/Fair          38.04        
  7 Scarlett Bechara             Greystanes               38.06        
  8 Shanaya Kukutla              Western Blues            38.49        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 3:54 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 102  Boys U17 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 10.82  17-Feb-18   Godwin Opoku Mensan, Campbelltown   
       State: S 10.80  17-Feb-18   Godfrey Okerenyang, Camden          
       State: S 10.80  24-Feb-18   Taine Petersen                      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Cody Hasler                  Camden                   11.26        
  2 Cameron Banovich             Liverpool City           11.76        
  3 Neelesh Shrestha             Girraween                12.09        
  4 Joshua Iofrida               Bankstown Aths           12.26        
  5 Sumeet Dasgupta              Girraween                12.41        
  6 Alexander Ky                 Cabra Vale/Fair          12.63        
  7 Luke Moran                   Smithfield               12.89        
 -- Patrick Um                   Campbelltown               DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 3:50 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 101  Girls U17 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 12.42  16-Feb-19   Emma Matthews, Camden               
       State: S 11.89  28-Jan-17   Maisie Stevens, Eastern Suburbs     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Damita Betham                Campbelltown             12.20R       
  2 Destiny Mcgoon               Campbelltown             12.89        
  3 Emily Malakovski             Prestons Robins          13.42        
  4 Sophie Latimer               Camden                   13.81        
  5 Megan Mifsud                 Greystanes               13.98        
  6 Marissa Tnokovski            Smithfield               14.17        
  7 Stefania Guercio             Bankstown Aths           14.34        
 -- Chaela-Lee Falls             Greystanes                 DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 3:49 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 100  Boys U15 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 11.26  13/02/2016  Gafar Ajelara, Campbelltown         
       State: S 10.84  21/03/2009  Nicholas Hough, Hills District      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Jesse Ike                    Liverpool City           11.93        
  2 Alex Goetz                   Smithfield               12.09        
  3 Tyler Bussier                Greystanes               12.26        
  4 Jesse Chukwudi               Liverpool City           12.28        
  5 Christian Isaac              Liverpool City           12.32        
  6 Lachlan Orchard              Prestons Robins          12.85        
  7 Jordan Tadich                Greystanes               12.92        
  8 Ansh Kapoor                  Eschol Park              14.28        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 3:49 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 99  Girls U15 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 12.56  16/02/2019  Shola Adeniran, Bankstown Sports    
       State: S 12.04  21/03/1992  Sonia Willis, Wagga PCYC            
       State: S 12.04  20/03/1999  Preya Carey, Hills District         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Kaitlin Tattersall           Camden                   12.82        
  2 Emma Hazelton                Camden                   13.19        
  3 Layla Iuta                   Campbelltown             13.37        
  4 Tiarna Green                 Camden                   13.40        
  5 Lana Amin                    Bankstown Aths           13.77        
  6 Jessamine Aloalii            Cabra Vale/Fair          14.53        
  7 Mikaylah Robinson            Camden                   14.98        
  8 Christina Lay                Liverpool City           15.52        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 3:42 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 98  Boys U14 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 11.55  16/02/2019  Rashid Kabba, Holroyd               
       State: S 11.17  28/03/2021  Billy Blair, Balmain                
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Iftikhar Mirzai              Holroyd                  12.53        
  2 Rishit Singh                 Girraween                12.92        
  3 Brayden Brook                Campbelltown             13.17        
  4 Iopu Iuta                    Campbelltown             13.32        
  5 Alexander Perrey             Greystanes               13.76        
  6 Jayden Schiavon              Smithfield               13.84        
  7 Jaxon Newham                 Smithfield               13.96        
  8 Marc Moufarrege              Prestons Robins          13.98        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                    12/02/2022 - 3:39 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 97  Girls U14 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 12.34  16/02/2019  Aleksandra Stoilova, Campbelltown   
       State: S 12.14  23/03/1991  Shelley Peattie, Macquarie Shores   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Kaylee Attard                Campbelltown             13.21        
  2 Jessica Landrigan            Camden                   13.29        
  3 Mariam Hussain               Bankstown Aths           13.35        
  4 Gypsy Plummer                Camden                   13.82        
  5 Reki Roberts                 Campbelltown             13.92        
  6 Sukanya Dasgupta             Girraween                14.19        
  7 Allison Hoang                Prestons Robins          14.33        
 -- Ishi Tadiyal                 Liverpool City             DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 3:35 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 96  Boys U13 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 11.94  15-Feb-14   Gafar Ajelara, Campbelltown         
       State: S 11.72  22-Mar-14   James Roach, Randwick Botany        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Shrey Kumar Godla            Girraween                13.46        
  2 Koben Best                   Prestons Robins          13.49        
  3 Zachariah Tuki               Cabra Vale/Fair          14.20        
  4 Jonathan Nahoum              Holroyd                  14.30        
  5 Axel Steel                   Campbelltown             14.54        
  6 Mohammed Choucairi           Campbelltown             14.70        
  7 Kerem Tuncbilek              Cabra Vale/Fair          15.58        
 -- Harry Koroma                 Greystanes                 DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 3:34 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 95  Girls U13 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 12.40  16-Feb-19   Damita Betham, Campbelltown         
       State: S 12.34  15-Mar-86   Jo-anne Swan, Camden                
       State: S 12.34  07-Mar-87   Rebecca Vormister, Wollongong       
       State: S 12.34  17-Mar-96   Haylee Mathieson, Wollongong        
       State: S 12.34  19-Feb-05   Laura Turner, Port Hacking          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Indii Bower                  Campbelltown             13.35        
  2 Alyssa Michael               Prestons Robins          13.48        
  3 Elysse Diep                  Bankstown Aths           13.75        
  4 Hannah Shortland             Campbelltown             13.79        
  5 Taleena Boseski              Campbelltown             14.06        
  6 Maya Idriss                  Bankstown Aths           14.34        
  7 Alessia Pisano               Smithfield               14.40        
  8 Evonne Simon                 Smithfield               14.67        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 4:23 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 112  Boys U12 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 12.11  17-Feb-18   Rashid Kabba, Holroyd               
       State: S 12.04  20-Mar-99   Todd Shanahan, Macquarie Shores     
       State: S 12.04  23-Mar-13   James Roach, Randwick Botany        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Jayden Todoroski             Greystanes               13.76        
  2 Kenewa Gamanga               Bankstown Aths           14.10        
  3 Lebanner Tima                Campbelltown             14.28        
  4 Akeem Kabba                  Holroyd                  14.79        
  5 Bryant Diep                  Bankstown Aths           15.07        
  6 Bailey Perfect               Campbelltown             15.43        
 -- Marco Lombardo               Western Blues              DNS        
 -- Lucas Aholahi                Girraween                  DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 4:20 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 111  Girls U12 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 12.96  17-Feb-18   Damita Betham, Campbelltown         
       State: S 12.53  24-Mar-18   Chelsea Ezeoke, Wollongong City     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Tahlia Tabone                Camden                   13.70        
  2 Ruth Ifejika                 Liverpool City           14.15        
  3 Maya Bower                   Campbelltown             14.21        
  4 Hannah Sorojevic             Campbelltown             14.77        
  5 Aliah Ahmadzai               Western Blues            14.85        
  6 Diamalaini Salabogi          Greystanes               15.02        
  7 Mia Tattersall               Camden                   15.25        
  8 Cailyn Iro                   Campbelltown             15.44        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 4:17 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 110  Boys U11 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 13.46  17-Feb-18   Onitoni Large, Eschol Park          
       State: S 12.64  12-Mar-78   Robert Stanford, Nepean             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Aaron Finnerty               Prestons Robins          14.41        
  2 Nate Milne                   Eschol Park              14.85        
  3 Harrison Skinner             Camden                   14.94        
  4 Calen Tadich                 Greystanes               15.17        
  5 Aiden Garai                  Camden                   16.26        
  6 Noah Bronger                 Bankstown Aths           16.30        
  7 Nathaniel Tuki               Cabra Vale/Fair          17.75        
  8 Blaine Best                  Prestons Robins          18.09        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 4:15 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 109  Girls U11 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 13.61  15-Feb-14   Summer Waine, Camden                
       State: S 12.94  12-Mar-78   Michelle Moroney, Bankstown         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Divine Chukwudi              Liverpool City           14.65        
  2 Demi Spiteri                 Smithfield               15.21        
  3 Evanjaline Mcgoon            Campbelltown             15.35        
  4 Alicia Webb                  Campbelltown             15.46        
  5 Larae Ah Mu                  Campbelltown             15.70        
  6 Nadira Khoury                Campbelltown             15.75        
  7 Sofia Choucairi              Campbelltown             16.14        
  8 Charlotte Davis              Camden                   16.23        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 4:13 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 108  Boys U10 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 13.63  17-Feb-18   Jonathan Veljanovski, Bankstown Spor
       State: S 12.94  12-Mar-78   Philip Provenzano, Randwick Botany  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Victor Ogbonna               Girraween                14.55        
  2 Ryan Younie                  Camden                   14.92        
  3 Jacob Leke                   Holroyd                  15.26        
  4 Reuben Bennett               Eschol Park              15.73        
  5 Jayce Fuller                 Camden                   16.00        
  6 Kamsi Mbaegbu                Liverpool City           16.15        
  7 Lachlan Pearce               Girraween                17.71        
 -- Anaiah Ewing                 Campbelltown               DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 4:11 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 107  Girls U10 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 14.44  15-Feb-14   Emily Parmaxidis, Bankstown Sports  
       State: S 13.54  12-Mar-78   Annette Osborne, Lethbridge Park    
       State: S 13.54  23-Mar-91   Rosemary Hayward, Wyong             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Sienna Miles                 Camden                   15.52        
  2 Spandala Yiadom              Bankstown Aths           15.84        
  3 Emily Perry                  Camden                   15.85        
  4 Aurora Stanic-Bradshaw       Girraween                16.70        
  5 Patience Time                Smithfield               17.21        
  5 Annalise Realph              Camden                   17.21        
  7 Ebony Akinpetide             Prestons Robins          17.22        
  8 Charitha Gulla               Girraween                17.34        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 4:05 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 106  Boys U9 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 14.41  06-Feb-21   Jardii Ikamui, Liverpool City       
       State: S 13.64  21-Feb-98   Christopher Lawrence, Campbelltown  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Woojin Son                   Eschol Park              16.12        
  2 Michael Isaac                Liverpool City           16.19        
  3 Hunter Clark                 Camden                   16.49        
  4 Lucas Guercio                Bankstown Aths           16.62        
  5 Phoenix Simon                Smithfield               16.97        
  6 Christian Lipovic            Campbelltown             17.04        
  7 Setelo Matakaiongo           Liverpool City           17.64        
  8 Tye McConnell                Eschol Park              18.17        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 4:03 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 105  Girls U9 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 14.93  23-Feb-13   Emily Parmaxidis, Bankstown Sports  
       State: S 14.14  23-Mar-79   Kate Farrell, Holroyd               
       State: S 14.14  15-Mar-80   Helen Clarke, Orange                
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Ve'a Tavita                  Campbelltown             16.19        
  2 Charlotte Harper             Eschol Park              16.27        
  3 Eva Luximon                  Campbelltown             16.91        
  4 Claire Leke                  Holroyd                  17.11        
  5 Casey Bugeja                 Bankstown Aths           17.47        
  6 Alexis Green                 Camden                   17.67        
  7 Aliyah Abou-Mahmoud          Smithfield               17.77        
 -- Tamarley Quinlan             Campbelltown               DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 4:01 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 104  Boys U8 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 15.12  13-Feb-16   Olayode Adeniran, Bankstown Sports  
       State: S 14.24  12-Mar-78   Tim Harper, Weston Creek            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Lenny Haywood                Camden                   16.56        
  2 Xavier Bates                 Bankstown Aths           17.27        
  3 Ryan Anesu Chidamba          Campbelltown             17.32        
  4 Connor Mackie                Girraween                17.34        
  5 Caleb Luck                   Camden                   17.39        
  6 Ibrahim Sabbagh              Prestons Robins          17.54        
  7 Joziah Lokondo               Western Blues            17.82        
  8 Ethan Abraham                Girraween                18.20        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                     12-Feb-22 - 3:58 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 103  Girls U8 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 15.91  17-Feb-18   Olivia Large, Eschol Park           
       State: S 14.44  23-Mar-79   Helen Clarke, Orange                
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Deaisu Surendrakumar         Girraween                17.43        
  2 Liana Shadid                 Bankstown Aths           17.78        
  3 Annabeth Betham              Campbelltown             17.93        
  4 Scarlett Bechara             Greystanes               17.98        
  5 Ava Keys                     Camden                   18.34        
  6 Mariah Batti                 Campbelltown             18.36        
  7 Indie Tulich                 Camden                   18.49        
  8 Leilani Pritchard            Cabra Vale/Fair          18.70        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 12:46 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 218  Boys U10 - 70m Sprint
=======================================================================
      Region: R  9.97  18/02/2018  Jesse Chukwudi, Liverpool City      
       State: S  9.54  20/03/1999  Christopher Lawrence, Campbelltown  
       State: S  9.54  19/03/2000  Josh Mulligan, Gosford              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Ryan Younie                  Camden                   10.18        
  2 Victor Ogbonna               Girraween                10.25        
  3 Jacob Leke                   Holroyd                  10.48        
  4 Reuben Bennett               Eschol Park              10.75        
  5 Maayon Sudarshan             Girraween                10.80        
  6 Ryda Sharpe                  Campbelltown             10.88        
  7 Samuel Jackson               Girraween                11.49        
 -- Jack Gale                    Girraween                  DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 12:45 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 217  Girls U10 - 70m Sprint
=======================================================================
      Region: R 10.24  24/02/2013  Summer Waine, Camden                
       State: S  9.84  19/03/2000  Grace Naseby, Griffith              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Sienna Miles                 Camden                   10.69        
  2 Spandala Yiadom              Bankstown Aths           10.82        
  3 Emily Perry                  Camden                   11.14        
  4 Ebony Akinpetide             Prestons Robins          11.47        
  5 J'Ziyah Foakeni              Cabra Vale/Fair          11.50        
  6 Jade Bubb-Edwards            Campbelltown             11.60        
  7 Elisabeth Lee                Camden                   11.65        
 -- Aurora Stanic-Bradshaw       Girraween                  DNS        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 12:51 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 220  Boys U9 - 70m Sprint
=======================================================================
      Region: R 10.20  24/02/2013  Nathaniel Calvelo, Campbelltown     
       State: S  9.94  22/03/1998  John Grant, Canowindra              
       State: S  9.94  20/02/2000  Daniel Perkins, Sutherland          
       State: S  9.94  19/03/2000  Michael Oldfield, Manly Warringah   
       State: S  9.94  18/03/2007  Benjamin Alessio, St George         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Lucas Guercio                Bankstown Aths           11.38        
  2 Tye McConnell                Eschol Park              11.75        
  3 Vedanth Namblar              Girraween                11.94        
  4 Joshua Reader                Girraween                12.02        
  5 Anojan Rujeirthan            Girraween                12.03        
  6 Hudson Pickering             Campbelltown             12.09        
  7 Nate Grech                   Eschol Park              12.32        
  8 Ryan Harpley                 Bankstown Aths           12.68        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 12:49 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 219  Girls U9 - 70m Sprint
=======================================================================
      Region: R 10.50  24/02/2013  Emily Parmaxidis, Bankstown Sports  
       State: S 10.14  22/03/1998  Briony Kanard, Port Hacking         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Charlotte Harper             Eschol Park              10.97        
  2 Ve'a Tavita                  Campbelltown             11.01        
  3 Claire Leke                  Holroyd                  11.46        
  4 Alexis Green                 Camden                   11.73        
  5 Aliyah Abou-Mahmoud          Smithfield               11.76        
  6 Lilijana Perkov              Prestons Robins          12.06        
  7 Kathryn Newham               Smithfield               12.15        
  8 Athiksha Jeyaramanan         Greystanes               12.22        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 12:54 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 222  Boys U8 - 70m Sprint
=======================================================================
      Region: R 10.67  14/02/2016  Jesse Chukwudi, Liverpool City      
       State: S 10.34  11/03/1978  Tim Harper, Weston Creek            
       State: S 10.34  11/03/1978  Mark Lever, Hornsby                 
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Lenny Haywood                Camden                   11.44        
  2 Connor Mackie                Girraween                11.47        
  3 Samvith Chavan               Campbelltown             11.69        
  4 Caleb Luck                   Camden                   11.71        
  5 Ibrahim Sabbagh              Prestons Robins          11.82        
  6 Lachlan Keats                Camden                   12.17        
  7 Xavier Pedavoli              Greystanes               12.31        
  8 Lachlan Realph               Camden                   12.68        
Photofinish Image

 LANSW Region 7                                   13/02/2022 - 12:53 PM
                 REGION 7 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                  
                     CAMPBELLTOWN ATHLETICS CENTRE                     
 
Event 221  Girls U8 - 70m Sprint
=======================================================================
      Region: R 11.41  24/02/2013  Chantelle Barnard, Campbelltown     
       State: S 10.54  16/03/1980  Annette Cavanagh, Blacktown         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Amalie Tedesco               Campbelltown             11.60        
  2 Deaisu Surendrakumar         Girraween                11.84        
  3 Liana Shadid                 Bankstown Aths           12.22        
  4 Laylah Abou-Mahmoud          Smithfield               12.44        
  5 Scarlett Bechara             Greystanes               12.45        
  6 Mariah Batti                 Campbelltown             12.71        
  7 Leilani Pritchard            Cabra Vale/Fair          12.82        
  8 Ava Wray                     Camden                   13.17        
Photofinish Image

My UTS Norths