All Results

Most recent results appear at the top

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 102  Girls U13 - 80m Hurdles (76cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 12.85  1/02/2015   Abigail Stevanovic, Inner West  
       State: S 12.26  15/02/2015  Mia Hemsworth, Ku-Ring-Gai      
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 27122 Molly Rayment          Sutherland               13.61Q  1
  2 17651 Harmony-jade Taylo     Helensburgh              14.32Q  2
  3 26641 Audrey Khamphet Pe     South Eastern            14.31Q  1
  4 26675 Georgiana Giatsios     South Eastern            14.60Q  2
  5 15221 Chenzi Mapp            Eastern Suburbs          14.33Q  1
  6 26872 Sienna Latanis         St George                14.63Q  2
  7  2238 Amelie Morrell         Port Hacking             14.76q  2
  8   377 Laura Belling          Balmain                  15.44q  1
  9 27154 Haylee Hanley          Sutherland               17.28   2
 10   466 Hermione Rudd          Balmain                  18.17   2
 --  2501 Kayla Babington        Port Hacking               DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 100  Boys U12 - 80m Hurdles (68cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 13.06  2/02/2020   Oliver Facer, Inner West        
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 26510 Remy Mitchell          South Eastern            13.71Q  1
  2 19337 Rory Muldowney         Eastern Suburbs          13.89Q  2
  3 26519 Josef Sikora           South Eastern            13.92Q  2
  4  2390 Brock Lampret          Port Hacking             14.03Q  1
  5 24850 Lachie Samways         Revesby Workers          14.51Q  1
  6   126 Oliver Watson          Balmain                  14.56Q  2
  7  2291 Max France             Port Hacking             14.56q  1
  8  2381 Aidan Bibby            Port Hacking             14.92q  2
  9  2234 Joshua Potts           Port Hacking             18.90   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 101  Girls U12 - 80m Hurdles (68cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 12.76  2/02/2020   Tammin Lampret, Port Hacking    
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1  2247 Rhema Adelaja          Port Hacking             12.98Q  2
  2  2473 Jade Strahl            Port Hacking             13.48Q  1
  3 27262 Casey Pendleton-ch     Sutherland               13.38Q  2
  4  2281 Allegra Little         Port Hacking             13.72Q  1
  5 15543 Niki Danilis           Eastern Suburbs          14.55Q  1
  6 19046 Mine Antoinette Sn     Illawong                 15.38Q  2
  7 26506 Siena Novak            South Eastern            15.88q  2
  8 19009 Miricah Murdoch        Illawong                 16.00q  2
  9   551 Amelia Weston          Balmain                  16.78   1
 10 26680 Jasmine Burrows        South Eastern            16.97   1
 11 18992 Eve Hooper             Illawong                 17.31   2
 12  2437 Violet Hogan           Port Hacking             19.44   2
 -- 27234 Abby Weinstein         Sutherland                 DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 99  Boys U11 - 80m Hurdles (60cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 13.56  2/02/2020   Jet Powell, South Eastern       
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 15381 Harvey Todd            Eastern Suburbs        R 13.50Q  1
  2 15335 Hugo Clarke            Eastern Suburbs          14.09Q  2
  3  2499 Aston Tompsett         Port Hacking             14.22Q  1
  4 27342 Jacob Milionis         Sutherland               15.18Q  2
  5   366 Maximilian Nelson-     Balmain                  15.51Q  2
  6 17537 Jayden Borg            Helensburgh              16.00Q  1
  7   370 Leo Balmond            Balmain                  15.71q  2
  8 24794 Kian Ottaviano         Randwick Botany          16.04q  1
  9 15222 Chace Mapp             Eastern Suburbs          16.44   2
 10 31188 Bastien Allaume        Randwick Botany          16.63   1
 11 27171 Liam Brennan           Sutherland               17.09   2
 -- 26595 Felix Andersen-All     South Eastern              DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 98  Girls U11 - 80m Hurdles (60cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 13.45  2/02/2020   Amelie O'Neill, Port Hacking    
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 27128 Sadie Rayment          Sutherland             R 13.40Q  2
  2  2509 Alexia Mathison        Port Hacking             13.57Q  1
  3 27177 Emerson Spence         Sutherland               14.54Q  2
  4 15418 Aria Jensen            Eastern Suburbs          14.84Q  1
  5   414 Juliette Nichols       Balmain                  14.84Q  2
  6 13983 Asya Muzaffer          Canterbury               14.89Q  1
  7   128 Piper James            Balmain                  15.80q  2
  8 15234 Maya McHale            Eastern Suburbs          17.12q  2
  9 26606 Kayla Shelley          South Eastern            17.50   1
 10   321 Chloe Gasper           Balmain                  17.81   2
 -- 27309 Poppy Laing            Sutherland                 DNS   1
 -- 15310 Elle Skene             Eastern Suburbs            DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 18  Boys U10 - 60m Hurdles (60cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 10.22  20/02/2010  Jaime Boutros, Bankstown Sports 
       State: S  9.74  16/03/2002  Sean Potter, Macquarie Shores   
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 18996 Riley Death            Illawong                 10.87Q  1
  2 15421 Rocky Bolton           Eastern Suburbs          11.34Q  2
  3 15533 Samuel Smith           Eastern Suburbs          11.25Q  1
  4  2296 Adam Weinstein         Port Hacking             11.35Q  2
  5 15407 Charles Carrano        Eastern Suburbs          11.25Q  1
  6   342 Ryan Volpato           Balmain                  11.53Q  2
  7   424 Jack Spencer           Balmain                  11.46q  1
  8 26720 Max Israel             South Eastern            11.57q  1
  9 18981 Billy Herb             Illawong                 11.79   2
 10   324 William Bailey         Balmain                  11.86   2
 11 26848 Kagan Rayner           St George                12.26   1
 12 30318 Cody Payne             Sutherland               12.70   2
 13  2480 Benjamin Rebeiro       Port Hacking             12.81   1
 --  2386 William Mulcair        Port Hacking               DNS   2
 -- 17504 Ethan Edwick           Helensburgh                DNS   1
 --   444 Isaac O'Brien          Balmain                    DNS   2

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 17  Girls U10 - 60m Hurdles (60cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 10.01  20/02/2010  Chyna Tavai-Williams, Bankstown 
       State: S  9.78  24/03/2018  Tammin Lampret, Port Hacking    
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 15353 Marnie Laurence        Eastern Suburbs          10.48Q  1
  2 15359 Chloe Antony           Eastern Suburbs          10.65Q  2
  3 27161 Lola Rayment           Sutherland               12.34Q  1
  4   541 Annalee Lemura         Balmain                  12.47Q  2
  5  2477 Elaina Cook            Port Hacking             12.55Q  2
  6   667 Beatrix Dargaville     Balmain                  12.71Q  1
  7   364 Nina Kumral            Balmain                  12.79q  2
  8  2235 Georgia Galanopoul     Port Hacking             13.54q  1
  9 30328 Harriet Gallagher      Sutherland               13.65   2
 10 24851 Hayley Samways         Revesby Workers          13.65   1
 11 24880 Gabriella Ho           Revesby Workers          13.73   1
 12 27055 Ruby Carrick           Sutherland               13.87   1
 -- 15152 Betsan Leary           Eastern Suburbs            DNS   2
 -- 24998 Aliana Ridgewell       Revesby Workers            DNS   2
 --   130 Zara Richards          Balmain                    DNS   2
 --   510 Chloe Cassimaty        Balmain                    DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 16  Boys U9 - 60m Hurdles (45cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 10.01  18/02/2012  Kepo Donje, Randwick Botany     
       State: S  9.54  21/02/1999  Joshua Mulligan, Gosford        
       State: S  9.54  21/03/2009  Rory Barkley, Northern Suburbs  
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 27289 Anson Vella            Sutherland               11.11Q  2
  2   165 Thomas Beecham         Balmain                  11.26Q  1
  3 27256 Noah Van Dyk           Sutherland               11.42Q  1
  4   162 Darcy McIntosh         Balmain                  11.69Q  2
  5 15195 Tobias Jordan          Eastern Suburbs          11.79Q  2
  6  2233 Flynn Orsaris          Port Hacking             12.21Q  1
  7 24723 Thomas Pendleton       Randwick Botany          12.00q  2
  8   179 Harry Struthers        Balmain                  12.28q  2
  9  2230 Xavier Potts           Port Hacking             12.46   2
 10 26523 William Kehoe          South Eastern            12.51   1
 11  2343 Jett Carroll           Port Hacking             12.55   1
 12 26814 Christian Schembri     St George                12.69   1
 13  2436 Liam Hogan             Port Hacking             12.88   1
 14 15170 Destin Nguyen          Eastern Suburbs          12.97   2
 15 27162 Grayson Roper          Sutherland               17.05   2
 --   420 Jacob Bechara          Balmain                    DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 15  Girls U9 - 60m Hurdles (45cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 10.09  28/01/2017  Tammin Lampret, Port Hacking    
       State: S  9.84  21/02/2009  Chyna Tavai-Willams, Bankstown S
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 27375 Lani Alexander         Sutherland               12.03Q  1
  2  2337 Annika Kumar           Port Hacking             12.18Q  2
  3   158 Sienna Keeley          Balmain                  12.21Q  2
  4  2529 Zeldi Cilliers         Port Hacking             12.33Q  1
  5 27120 Shiloh Day             Sutherland               12.47Q  2
  6 15395 Billie Rollo           Eastern Suburbs          12.51Q  1
  7 24712 Alana Peric            Randwick Botany          12.72q  2
  8 27385 Bronte Wynne           Sutherland               12.74q  2
  9 27160 Hannah Metti           Sutherland               12.80   2
 10   536 Alexa Lemura           Balmain                  12.95   1
 11 26831 Arianna Calavrias      St George                13.10   2
 12 26609 Natalia Giatsios       South Eastern            13.37   1
 13   470 Felicity Rudd          Balmain                  13.67   2
 --   295 Juliette Buckman       Balmain                    DNS   1
 -- 15128 Lara Blacker           Eastern Suburbs            DNS   1
 --  2516 Jemima Pun             Port Hacking               DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:05 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 14  Boys U8 - 60m Hurdles (45cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 10.78  20/02/2010  Dylan Barclay, Canterbury       
       State: S 10.63  15/02/2014  Jesse Ingleton, Camden          
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 15233 Nicholas Kondilios     Eastern Suburbs          11.79Q  2
  2 27333 Joshua Jackson         Sutherland               12.22Q  1
  3 19505 Nyri Gutierrez-Mor     Inner West               12.43Q  1
  4  2527 Morgan Sidey           Port Hacking             12.48Q  2
  5 31365 Thomas Verghios        St George                12.51Q  2
  6   469 James Nichols          Balmain                  12.85Q  1
  7 26516 Jude Thorpe            South Eastern            12.60q  2
  8  2360 Lyle Andrews           Port Hacking             12.62q  2
  9 26524 Vaughn Mitchell        South Eastern            12.81   2
 10 27146 Zayn Hartup            Sutherland               12.89   2
 11 24852 Noah Samways           Revesby Workers          13.02   1
 12 18983 Archie Herb            Illawong                 13.10   1
 13   156 Oscar Elliott          Balmain                  13.23   1
 -- 26592 Jesse Lo               South Eastern              DNS   1
 --   418 Jude Rootsey           Balmain                    DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:05 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 13  Girls U8 - 60m Hurdles (45cm)
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 10.92  30/01/2016  Tammin Lampret, Port Hacking    
       State: S 10.92  30/01/2016  Tammin Lampret, Port Hacking    
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 26805 Akira Malik            St George                12.78Q  2
  2 27045 Mia Brown              Sutherland               12.81Q  1
  3 26808 Tahli Edwards          St George                12.88Q  2
  4  2571 Ava Gardiner           Port Hacking             12.91Q  1
  5 27362 Lucy Devine            Sutherland               12.90Q  2
  6 26600 Frida Leigh-Young      South Eastern            13.12Q  1
  7   386 Maeve O'Brien          Balmain                  12.96q  2
  8 15503 Charlotte Antony       Eastern Suburbs          13.21q  1
  9 26547 Chelsea Joseph         South Eastern            13.32   1
 10 15470 Sienna Flower          Eastern Suburbs          13.69   2
 11 15468 Zara Maybury           Eastern Suburbs          13.87   1
 12 27056 Lola Carrick           Sutherland               13.87   1
 13 19531 Emelie Tannous         Inner West               13.93   2
 14  2404 Hadley McManus         Port Hacking             14.15   2
 --  2423 Amahlia Sant           Port Hacking               DNS   1
 -- 19289 Isla Chauncy           Inner West                 DNS   2

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 156  Girls U17 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 25.27  4/02/2018   Tierney Dunne, Helensburgh      
       State: S 24.08  25/03/2018  Caitlin Ferrier, Kurrajong Bilpi
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1  2392 Jasynta Lampret        Port Hacking             25.78Q  1
  2 13917 Ledia Ekoue            Canterbury               26.04Q  2
  3 15298 Eden Levit             Eastern Suburbs          26.54Q  2
  4 28258 Angela Windshuttle     Tiger Wests              26.64Q  1
  5 15452 Larisa Arnautovic      Eastern Suburbs          26.84Q  2
  6 27260 Amy Watson             Sutherland               26.96Q  1
  7 26873 Aleisha Foundotos      St George                27.03q  1
  8 25015 Sophia Ghantous        Revesby Workers          27.39q  2
  9 27037 Polly Mcevoy           Sutherland               27.51   1
 10 27115 Sophie Rogers          Sutherland               27.57   2
 11 19387 Flynn Smith            Inner West               27.64   1
 12 19398 Indyanna Pye           Inner West               27.71   1
 13 26920 Amelia Kirby           St George                27.81   2
 14 15578 Lucy Reid              Eastern Suburbs          29.10   2
 -- 19273 Sofia Watts            Inner West                 DNS   1
 -- 27210 Jaimie Byrne           Sutherland                 DNS   2

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 155  Boys U15 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 22.23  4/02/2018   Jack Hornery, Sutherland        
       State: S 21.74  22/02/2009  Nicholas Hough, Hills District  
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 27371 Taurus Traino          Sutherland               23.40Q  2
  2   654 Billy Blair            Balmain                  23.65Q  1
  3  2486 Sebastian Miani        Port Hacking             23.69Q  1
  4 27125 Michael Paino          Sutherland               23.95Q  2
  5 27276 Daniel Hornery         Sutherland               24.23Q  2
  6 27198 Danny Kearney          Sutherland               24.46Q  1
  7 26824 Marco Venturino        St George                24.62q  2
  8 27193 Jett Murphy            Sutherland               24.83q  2
  9 30502 Loic Chiang            Inner West               26.94   2
 --  2282 Kurt Michael           Port Hacking               DNS   1
 -- 31199 Noah Prouteau          Randwick Botany            DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 154  Girls U15 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 24.72  17/02/2013  Jessica Thornton, Randwick Botan
       State: S 24.24  20/03/2005  Olivia Tauro, Kurri Kurri       
       State: S 24.24  22/02/2009  Ella Nelson, Sutherland         
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 27190 Jordan Moore           Sutherland               26.21Q  1
  2  2368 Jordan O'Neill         Port Hacking             26.88Q  2
  3 24973 Eliza Marsh            Revesby Workers          27.52Q  2
  4 28262 Nastasia Grima         Tiger Wests              27.62Q  1
  5  2550 Izobelle Louison-R     Port Hacking             27.62Q  2
  6 14042 Tilly Iveson           Canterbury               27.75Q  1
  7 31179 Sienna Durante         Randwick Botany          27.93q  1
  8 19364 Alessa Ratnavadive     Inner West               28.32q  1
  9   464 Holly Smith            Balmain                  28.32   2
 10 26897 Lani De Cean           St George                28.44   1
 11   150 Audrey Sutton          Balmain                  28.51   2
 12 26820 Victoria Gao           St George                32.77   1
 --   508 Puma Chiacchio         Balmain                    DNS   2
 -- 27335 Jacqui Jackson         Sutherland                 DNS   2
 -- 27167 Gemma Hanley           Sutherland                 DNS   2
 -- 13912 Siena Mace             Canterbury                 DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 153  Boys U14 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 23.30  19/02/2012  Jayden Ripinskis, Campbelltown  
       State: S 22.64  19/02/2006  Luke Hamer, St George           
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 30562 Zaid Khan              Inner West               25.37Q  1
  2 19258 Lucas Duong            Inner West               25.86Q  2
  3 27328 Mason Mcgroder         Sutherland               25.37Q  1
  4 19367 Henri Carli            Inner West               26.40Q  2
  5 26700 Aidan Pearson          South Eastern            26.83Q  2
  6 27236 Antony Holt            Sutherland               27.55Q  1
  7   563 William Wendt          Balmain                  27.65q  1
  8  2290 Hugo France            Port Hacking             27.72q  1
  9   116 Sebastian Gonzalez     Balmain                  29.18   1
 -- 26639 Tomi Reynaldo          South Eastern              DNS   2
 --  2323 Sebastien Impey        Port Hacking               DNS   2

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 145  Boys U13 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 23.91  19/02/2012  Alec Nguyen, Bankstown          
       State: S 23.34  18/03/2007  Nicholas Hough, Hills District  
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 27265 Cameron Badger         Sutherland               26.00Q  2
  2 26867 Dylan Lau              St George                27.00Q  1
  3   210 Freddie Von Menger     Balmain                  27.38Q  2
  4 15518 Sam Patterson          Eastern Suburbs          27.53Q  1
  5 13889 Xavier Milewski        Canterbury               27.72Q  1
  6 15123 Alexander Jang         Eastern Suburbs          27.91Q  2
  7 19366 Sasha Ratnavadivel     Inner West               28.60q  2
  8 13963 Spencer Bowerman       Canterbury               28.93q  1
  9 30572 Charlie Savoca         Inner West               29.19   2
 -- 19316 Benjamin Watts         Inner West                 DNS   2
 -- 19062 Joshua Kannengiess     Illawong                   DNS   1
 -- 27255 Jaxon Gotch            Sutherland                 DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 144  Girls U13 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 25.99  20/02/2011  Molly Blakey, South Eastern     
       State: S 24.96  19/03/2017  Alice Dixon, Northern Suburbs   
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1  2276 Ahlyrah Lubis          Port Hacking             27.28Q  2
  2 27122 Molly Rayment          Sutherland               27.67Q  1
  3   174 Almudena Akeng Sad     Balmain                  27.62Q  2
  4  2448 Tahlee Kostanti        Port Hacking             28.44Q  1
  5   113 Madeleine Gifford      Balmain                  28.25Q  2
  6 26641 Audrey Khamphet Pe     South Eastern            28.93Q  1
  7 17507 Scarlett Dunne         Helensburgh              28.31q  2
  8  2263 Evie Boulos            Port Hacking             28.96q  2
  9 24832 Dulari Choudhury       Revesby Workers          29.10   1
 10 26675 Georgiana Giatsios     South Eastern            29.56   2
 11  2238 Amelie Morrell         Port Hacking             30.56   1
 12 15498 Lola Richardson        Eastern Suburbs          30.72   2
 13   408 Agniia Grimstad        Balmain                  30.94   1
 14 14061 Alina Ciechanowicz     Canterbury               31.01   1
 15 13872 Rubi-May Andrew-Ma     Canterbury               33.73   2
 --  2369 Amelie O'Neill         Port Hacking               DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 143  Boys U12 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 25.29  17/02/2013  James Roach, Randwick Botany    
       State: S 24.43  25/03/2018  Rashid Kabba, Holroyd           
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 19337 Rory Muldowney         Eastern Suburbs          27.04Q  1
  2 13903 Taj Ramtel             Canterbury               27.37Q  2
  3 26604 Leon Baghdadi          South Eastern            27.74Q  2
  4 24850 Lachie Samways         Revesby Workers          27.99Q  1
  5 26519 Josef Sikora           South Eastern            28.53Q  2
  6 25059 Damon Beard            Revesby Workers          29.67Q  1
  7  2551 Mahley Louison-Roe     Port Hacking             28.81q  2
  8 15291 Ryan Cox               Eastern Suburbs          29.63q  2
  9 13875 Qasim Ogle             Canterbury               31.35   2
 10 13980 Huon Wright            Canterbury               32.22   2
 --  2381 Aidan Bibby            Port Hacking               DNS   1
 --  2377 Harry Markou           Port Hacking               DNS   1
 -- 13895 Tom Glover             Canterbury                 DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 142  Girls U12 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 27.03  29/01/2017  Ariana Jamieson, Randwick Botany
       State: S 25.69  25/03/2018  Chelsea Ezeoke, Wollongong City 
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1  2247 Rhema Adelaja          Port Hacking             27.85Q  2
  2 24678 Sophie Dimitrov        Randwick Botany          27.92Q  1
  3 27262 Casey Pendleton-ch     Sutherland               28.38Q  1
  4 26505 Tea McDrury            South Eastern            28.48Q  2
  5 15140 Lola Upfold            Eastern Suburbs          28.43Q  1
  6 15334 Elizabeth Somervil     Eastern Suburbs          28.68Q  2
  7 27252 Annabel Srbinovski     Sutherland               28.83q  1
  8 24893 Courtney Ho            Revesby Workers          30.47q  1
  9 27395 Belle Gardner          Sutherland               30.98   2
 10   551 Amelia Weston          Balmain                  30.99   2
 11 18992 Eve Hooper             Illawong                 31.71   1
 12   591 Sienna Rose Watson     Balmain                  31.96   1
 13 13914 Eliza Dawson           Canterbury               32.40   2
 14   122 Daisha Gonzalez        Balmain                  33.04   1
 --  2358 Isla Smyth             Port Hacking               DNS   2
 --  2481 Scarlett Sams          Port Hacking               DNS   2

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 141  Boys U11 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 27.68  19/02/2012  Sidney Noppen, St George        
       State: S 25.84  11/03/1978  Robert Stanford, Nepean         
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 27208 Connor Wirth           Sutherland               28.61Q  1
  2 15494 James MacGillivray     Eastern Suburbs          28.69Q  2
  3 26630 Krishna Inder          South Eastern            29.28Q  1
  4  2445 Lachlan Hennessy       Port Hacking             29.69Q  2
  5 27342 Jacob Milionis         Sutherland               30.81Q  1
  6 17537 Jayden Borg            Helensburgh              31.79Q  2
  7 15335 Hugo Clarke            Eastern Suburbs          30.84q  1
  8 17638 Harlan Taylor          Helensburgh              31.61q  1
  9 19338 Joshua Bartle          Inner West               31.82   2
 10 15120 Felix Connor           Eastern Suburbs          32.61   2
 11 24794 Kian Ottaviano         Randwick Botany          32.96   2
 12  2285 Sebastian Ryder        Port Hacking             33.85   1
 13 31188 Bastien Allaume        Randwick Botany          34.25   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 140  Girls U11 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 28.49  31/01/2016  Ariana Jamieson, Randwick Botany
       State: S 26.12  19/03/2017  Chelsea Ezeoke, Albion Park     
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1   173 Asuncion Akeng Sad     Balmain                R 27.95Q  1
  2 15418 Aria Jensen            Eastern Suburbs          29.82Q  2
  3 27174 Layla Peterson         Sutherland               29.43Q  1
  4   310 Sophia Keys            Balmain                  29.97Q  2
  5 27128 Sadie Rayment          Sutherland               29.98Q  2
  6 13901 Taylor Verdon          Canterbury               30.64Q  1
  7   571 Eisla Scully           Balmain                  30.43q  2
  8 24918 Liliana Anthony-li     Revesby Workers          30.99q  1
  9  2509 Alexia Mathison        Port Hacking             31.27   1
 10 26513 Olivia Kehoe           South Eastern            31.48   2
 11 24986 Abby Freeman           Revesby Workers          31.58   2
 12  2463 Tenya Kotouc           Port Hacking             32.56   1
 --  2253 Emily Basanovic        Port Hacking               DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 147  Boys U10 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 28.64  19/02/2012  Julian Markworth-Scott, Eastern 
       State: S 26.94  11/03/1978  Chris Newman, Queanbeyan        
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 31127 Corbyn Fainga'a        St George                29.85Q  2
  2 18958 Nolan Grantham         Illawong                 29.91Q  1
  3 18981 Billy Herb             Illawong                 30.29Q  2
  4 26720 Max Israel             South Eastern            30.41Q  1
  5 15517 Stirling Patterson     Eastern Suburbs          30.69Q  2
  6   324 William Bailey         Balmain                  30.98Q  1
  7 27272 Knox Gordon            Sutherland               31.18q  2
  8 24686 Tenison Millward       Randwick Botany          31.52q  1
  9  2299 George Lambousis       Port Hacking             32.25   1
 10  2412 Luke Morris            Port Hacking             33.00   1
 -- 27292 Austin Watson-notl     Sutherland                 DNS   2
 -- 19332 Tyrese-Lloyd Owusu     Inner West                 DNS   1
 --   479 Ethan Suleman          Balmain                    DNS   2
 --   444 Isaac O'Brien          Balmain                    DNS   1
 -- 17561 Harlem Floyd-kerr      Helensburgh                DNS   2

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 146  Girls U10 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 28.65  17/02/2013  Zuni Mendez, Eastern Suburbs    
       State: S 28.22  21/03/2010  Kristie Edwards, Manly Warringah
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 15475 Capri Vincent          Eastern Suburbs          29.47Q  1
  2 15353 Marnie Laurence        Eastern Suburbs          29.73Q  2
  3 26911 Lindsy Jabonillo       St George                31.09Q  2
  4 26504 Alyssa McDrury         South Eastern            31.18Q  1
  5 24725 Emily Halim            Randwick Botany          31.51Q  1
  6 15359 Chloe Antony           Eastern Suburbs          31.72Q  2
  7  2235 Georgia Galanopoul     Port Hacking             32.75q  1
  8 17511 Halle Bostick          Helensburgh              33.25q  2
  9 19231 Chloe Symonds          Inner West               33.46   1
 10 27055 Ruby Carrick           Sutherland               35.50   2
 11 27127 Sage Corran            Sutherland               35.60   2
 12 13970 Emily Sentas           Canterbury               36.10   1
 13 24890 Emilia Cazon           Revesby Workers          37.52   2
 14 17576 Maddison Kendall       Helensburgh              38.17   2
 15 24917 Amelia Smith           Revesby Workers          38.85   1
 --   364 Nina Kumral            Balmain                    DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 149  Boys U9 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 29.45  19/02/2012  Kepo Donje, Randwick Botany     
       State: S 28.44  22/03/1975  Glen Murgatroyd, Campbelltown   
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 24680 Ethan Costa            Randwick Botany          31.31Q  1
  2 27162 Grayson Roper          Sutherland               31.49Q  2
  3   532 Alexander Miller       Balmain                  32.22Q  2
  4 27189 Edward Leyland         Sutherland               33.24Q  1
  5 18967 Jett Dennis            Illawong                 33.13Q  2
  6 15195 Tobias Jordan          Eastern Suburbs          33.30Q  1
  7  2517 Axel Slater            Port Hacking             33.31q  1
  8  2343 Jett Carroll           Port Hacking             34.34q  2
  9 30507 William Symonds        Inner West               34.39   2
 10 18972 Elliott Hagan          Illawong                 34.60   1
 11 19263 Thomas Chabo           Inner West               35.19   2
 12  2365 James Kousoulis        Port Hacking             35.19   1
 13 13915 Leonardo Smith         Canterbury               35.95   1
 14 26814 Christian Schembri     St George                36.39   2
 15 24755 Kobe Morgan            Randwick Botany          36.97   2
 -- 26728 Ben Ebert              South Eastern              DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 148  Girls U9 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 30.03  19/02/2012  Tomysha Clark, Port Hacking     
       State: S 28.74  25/03/1990  Rosemary Hayward, Wyong         
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 27051 Lana Bozic             Sutherland               31.89Q  1
  2  2515 Chloe Pun              Port Hacking             34.33Q  2
  3 24924 Asha Ram               Revesby Workers          34.48Q  2
  4 27180 Cleo Elsdon            Sutherland               34.89Q  1
  5 14062 Edie White             Canterbury               34.84Q  2
  6   158 Sienna Keeley          Balmain                  34.91Q  1
  7  2337 Annika Kumar           Port Hacking             35.93q  1
  8  2272 Hanna El-Helou         Port Hacking             37.25q  2
  9 26629 Shanti Inder           South Eastern            37.43   1
 10 24828 Ella-Skye Beetson      Randwick Botany          38.89   2
 11 26609 Natalia Giatsios       South Eastern            39.36   2
 12 19436 Henriette Pitman       Inner West               40.19   2
 13   319 Reica Kikuchi          Balmain                  42.16   1
 --   500 Emily Liquete          Balmain                    DNS   2
 -- 12260 Sophie Bentley         Revesby Workers            DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:05 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 151  Boys U8 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 31.96  19/02/2012  Nathaniel Calvelo, Ingleburn RSL
       State: S 30.64  19/02/2017  Joseph Ezekiel, Werrington      
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1   155 Sam Kelly              Balmain                  32.72Q  1
  2 30310 Amir Sapateh           Sutherland               33.59Q  2
  3  2526 Dominic Bowyer         Port Hacking             33.67Q  2
  4 17492 Channing Taylor        Helensburgh              35.16Q  1
  5   284 Maximilian Yeo         Balmain                  35.08Q  2
  6 18983 Archie Herb            Illawong                 35.55Q  1
  7 19505 Nyri Gutierrez-Mor     Inner West               35.67q  2
  8 27146 Zayn Hartup            Sutherland               36.09q  1
  9  2428 Connor Beattie         Port Hacking             36.11   1
 10   289 River Stampar          Balmain                  36.14   1
 11 24852 Noah Samways           Revesby Workers          36.49   1
 12  2360 Lyle Andrews           Port Hacking             36.72   2
 13 26674 Brennon Fahey          South Eastern            36.94   2
 14 15175 Lachlan Smith          Eastern Suburbs          38.99   2
 15 26592 Jesse Lo               South Eastern            42.80   2

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:05 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 150  Girls U8 - 200m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 32.32  4/02/2018   EllieMai Levi, Port Hacking     
       State: S 31.74  18/03/1984  Bronwyn Piening, Nepean         
       State: S 31.74  16/02/1997  Emily Pollett, Manly Warringah  
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 30533 Madeleine Bruneau      Inner West               35.49Q  2
  2   445 Jiselle Bechara        Balmain                  36.17Q  1
  3  2286 Olive Ryder            Port Hacking             35.50Q  2
  4 26644 Jolyn Khoo             South Eastern            37.06Q  1
  5 26805 Akira Malik            St George                37.90Q  2
  6 26694 Samantha Penningto     South Eastern            38.11Q  1
  7 27056 Lola Carrick           Sutherland               37.92q  2
  8 27080 Ella Ralston           Sutherland               39.73q  1
  9 19420 Zoe Wang               Inner West               41.59   2
 10 26812 Anais Wilson           St George                41.79   1
 11 27164 Lily Prochazka         Sutherland               43.89   2
 --   606 Mia Antonopoulos       Balmain                    DNS   2
 --   253 Eilidh McGlynn         Balmain                    DNS   1
 -- 15468 Zara Maybury           Eastern Suburbs            DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 40  Boys U17 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 10.92  28/01/2017  Mark Fokas, Randwick Botany     
       State: S 10.80  17/02/2018  Godfrey Okerenyang, Camden      
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 24813 Zac Urbach             Randwick Botany          11.56Q  2
  2 19350 Thomas Comer           Inner West               11.86Q  1
  3 14043 Benjamin Iveson        Canterbury               11.93Q  1
  4  2254 Matthew Basanovic      Port Hacking             12.08Q  2
  5 24656 Barnabas Ronto         Randwick Botany          12.01Q  1
  6  1001 Donovan Roberts        Balmain                  12.32Q  2
  7 12223 Uchenna Egbu           Canterbury               12.25q  1
  8 27380 Jett Dunn              Sutherland               12.46q  1
  9  2310 Blake Jenkins          Port Hacking             13.74   2
 -- 19365 Luca Ratnavadivel      Inner West                 DNS   2
 -- 26517 Josh Ralph             South Eastern              DNS   1
 --  2400 Tristan Tubbs          Port Hacking               DNS   2

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 39  Girls U17 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 11.89  28/01/2017  Maisie Stevens, Eastern Suburbs 
       State: S 11.89  28/01/2017  Maisie Stevens, Eastern Suburbs 
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 13917 Ledia Ekoue            Canterbury               12.75Q  2
  2 28258 Angela Windshuttle     Tiger Wests              13.06Q  1
  3  2392 Jasynta Lampret        Port Hacking             12.84Q  2
  4 15298 Eden Levit             Eastern Suburbs          13.15Q  1
  5 27260 Amy Watson             Sutherland               13.06Q  2
  6 25015 Sophia Ghantous        Revesby Workers          13.19Q  1
  7 15452 Larisa Arnautovic      Eastern Suburbs          13.26q  2
  8 15430 Lara Roets             Eastern Suburbs          13.47q  2
  9 15191 Gabriella Guerrera     Eastern Suburbs          13.48   2
 10 26873 Aleisha Foundotos      St George                13.56   1
 11  2280 Jessica Little         Port Hacking             13.65   1
 12 27246 Molly Fitzpatrick      Sutherland               14.53   1
 --   117 Ellen Murphy           Balmain                    DNS   1
 -- 26659 Isabel Nystrom         South Eastern              DNS   1
 --  2300 Eleni Lambousis        Port Hacking               DNS   2

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:02 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 38  Boys U15 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 10.96  3/02/2018   Jack Hornery, Sutherland        
       State: S 10.84  21/03/2009  Nicholas Hough, Hills District  
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1   654 Billy Blair            Balmain                  11.74Q  1
  2 27371 Taurus Traino          Sutherland               11.78Q  2
  3 27276 Daniel Hornery         Sutherland               11.96Q  1
  4 27198 Danny Kearney          Sutherland               12.26Q  2
  5  2282 Kurt Michael           Port Hacking             12.43Q  1
  6 27193 Jett Murphy            Sutherland               12.57Q  2
  7 26824 Marco Venturino        St George                12.76q  1
  8   428 Lian Anagnostopoul     Balmain                  12.98q  1
  9 13921 Deegan O'Brien-Kra     Canterbury               13.14   2
 10 30502 Loic Chiang            Inner West               13.52   2
 11 26640 Ronin Khamphet Pea     South Eastern            13.56   1
 -- 31199 Noah Prouteau          Randwick Botany            DNS   2
 -- 26706 Miller Corcoran        South Eastern              DNS   1
 -- 18976 Callum Grantham        Illawong                   DNS   2

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:01 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 37  Girls U15 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 12.17  28/01/2017  Tierney Dunne, Helensburgh      
       State: S 12.04  21/03/1992  Sonia Willis, Wagga PCYC        
       State: S 12.04  20/03/1999  Preya Carey, Hills District     
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 27190 Jordan Moore           Sutherland               12.91Q  2
  2  2311 Isobel Usher           Port Hacking             13.12Q  1
  3  2550 Izobelle Louison-R     Port Hacking             13.20Q  1
  4 28262 Nastasia Grima         Tiger Wests              13.47Q  2
  5  2277 Savannah Taylor        Port Hacking             13.70Q  1
  6   150 Audrey Sutton          Balmain                  13.87Q  2
  7 19364 Alessa Ratnavadive     Inner West               13.74q  1
  8   464 Holly Smith            Balmain                  13.79q  1
  9 19386 Alexandra Smith        Inner West               14.03   2
 10 14042 Tilly Iveson           Canterbury               14.12   2
 11 27167 Gemma Hanley           Sutherland               14.43   1
 12   620 Charlotte Kurtz-Ma     Balmain                  14.47   2
 13  2395 Arabella Penfold       Port Hacking             15.26   1
 14 26820 Victoria Gao           St George                15.99   1
 -- 31179 Sienna Durante         Randwick Botany            DNS   2

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:01 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 36  Boys U14 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 11.56  28/01/2017  Iram Palma, Sutherland          
       State: S 11.34  17/03/1996  Matthew Manns, Ingleburn RSL    
       State: S 11.34  15/03/2008  Nicholas Hough, Hills District  
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 30555 Oliver Facer           Inner West               12.36Q  2
  2 30562 Zaid Khan              Inner West               13.00Q  1
  3 27328 Mason Mcgroder         Sutherland               12.56Q  2
  4 19367 Henri Carli            Inner West               13.28Q  1
  5  2290 Hugo France            Port Hacking             13.52Q  1
  6 27236 Antony Holt            Sutherland               14.06Q  2
  7  2476 Kingston Yavala        Port Hacking             13.85q  1
  8   461 Egor Grimstad          Balmain                  14.51q  2
 --   463 Flynn Carle            Balmain                    DNS   2
 -- 19335 Antonio Thillianat     Inner West                 DNS   2
 -- 26639 Tomi Reynaldo          South Eastern              DNS   1
 --  2359 Alexander Facchin      Port Hacking               DNS   1
 -- 26700 Aidan Pearson          South Eastern              DNS   2

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:01 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 35  Girls U14 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 12.56  2/02/2019   Emma Lee, Sutherland            
       State: S 12.14  23/03/1991  Shelley Peattie, Macquarie Shore
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 15476 Eliette Millecamps     Eastern Suburbs          13.14Q  2
  2  2255 Jessica Basanovic      Port Hacking             13.61Q  1
  3  2308 Neve Jenkins           Port Hacking             13.22Q  2
  4 26508 Scarlet Mitchell       South Eastern            14.02Q  1
  5 13989 Rekha Levine           Canterbury               14.00Q  2
  6  2309 Lily Jenkins           Port Hacking             14.09Q  1
  7 19333 Ajaya Owusu            Inner West               14.84q  2
  8 26666 Gabriella Zanapali     South Eastern            15.10q  1
  9 24864 Kwanita Olney          Revesby Workers          15.15   1
 10 15261 Lola Nash              Eastern Suburbs          15.48   2
 -- 27211 Jade Pawson            Sutherland                 DNS   1
 -- 18991 Grace Hooper           Illawong                   DNS   2
 --  2389 Tammin Lampret         Port Hacking               DNS   1
 -- 26643 Josie Khoo             South Eastern              DNS   2
 -- 24927 Ryleigh Delacour-b     Revesby Workers            DNS   2

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:01 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 34  Boys U13 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 12.01  15/02/2014  James Roach, Randwick Botany    
       State: S 11.72  22/03/2014  James Roach, Randwick Botany    
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 26867 Dylan Lau              St George                13.14Q  1
  2 27374 Jahree Katene          Sutherland               13.52Q  2
  3 26818 Hugo Macri             St George                13.67Q  1
  4 15518 Sam Patterson          Eastern Suburbs          13.68Q  2
  5 13889 Xavier Milewski        Canterbury               13.94Q  2
  6 15123 Alexander Jang         Eastern Suburbs          13.98Q  1
  7 24679 Joshua Costa           Randwick Botany          14.08q  1
  8 30572 Charlie Savoca         Inner West               14.17q  2
  9   210 Freddie Von Menger     Balmain                  14.25   1
 10 19366 Sasha Ratnavadivel     Inner West               14.34   2
 11 13963 Spencer Bowerman       Canterbury               14.39   1
 12 27039 Matthew Ryan-sween     Sutherland               15.21   2
 -- 19062 Joshua Kannengiess     Illawong                   DNS   2
 -- 19018 Tom Faulkner           Illawong                   DNS   2
 -- 27255 Jaxon Gotch            Sutherland                 DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:01 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 33  Girls U13 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 12.78  15/02/2014  Sara Dougan, Balmain            
       State: S 12.34  15/03/1986  Jo-anne Swan, Camden            
       State: S 12.34  7/03/1987   Rebecca Vormister, Wollongong   
       State: S 12.34  17/03/1996  Haylee Mathieson, Wollongong    
       State: S 12.34  19/02/2005  Laura Turner, Port Hacking      
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1  2276 Ahlyrah Lubis          Port Hacking             13.33Q  2
  2  2448 Tahlee Kostanti        Port Hacking             13.54Q  1
  3 27122 Molly Rayment          Sutherland               13.73Q  1
  4   174 Almudena Akeng Sad     Balmain                  13.81Q  2
  5 24792 Siara McCreery         Randwick Botany          13.88Q  1
  6   113 Madeleine Gifford      Balmain                  14.03Q  2
  7 17507 Scarlett Dunne         Helensburgh              13.89q  1
  8  2263 Evie Boulos            Port Hacking             14.20q  2
  9 26675 Georgiana Giatsios     South Eastern            14.39   2
 10 24832 Dulari Choudhury       Revesby Workers          14.44   2
 11 17651 Harmony-jade Taylo     Helensburgh              14.69   1
 12 17554 Murphy Hollands        Helensburgh              14.80   1
 13 13919 Sarah Leiva            Canterbury               14.80   2
 14 15221 Chenzi Mapp            Eastern Suburbs          15.08   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:01 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 50  Boys U12 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 12.61  28/01/2017  Henri Hiles-Fraser, Helensburgh 
       State: S 12.04  20/03/1999  Todd Shanahan, Macquarie Shores 
       State: S 12.04  23/03/2013  James Roach, Randwick Botany    
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 15312 Ryan McNamara          Eastern Suburbs          13.58Q  1
  2 19337 Rory Muldowney         Eastern Suburbs          13.69Q  2
  3 26519 Josef Sikora           South Eastern            13.87Q  1
  4 13903 Taj Ramtel             Canterbury               13.92Q  2
  5 24850 Lachie Samways         Revesby Workers          13.99Q  1
  6 25059 Damon Beard            Revesby Workers          14.41Q  2
  7 26604 Leon Baghdadi          South Eastern            14.13q  1
  8 26510 Remy Mitchell          South Eastern            14.45q  1
  9  2390 Brock Lampret          Port Hacking             14.69   2
 10  2551 Mahley Louison-Roe     Port Hacking             14.69   1
 11 15291 Ryan Cox               Eastern Suburbs          14.75   1
 12  2291 Max France             Port Hacking             14.80   2
 13  2381 Aidan Bibby            Port Hacking             15.14   2
 --  2377 Harry Markou           Port Hacking               DNS   2
 --   517 Beau Rootsey           Balmain                    DNS   2

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:01 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 49  Girls U12 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 12.93  20/02/2010  Molly Blakey, South Eastern     
       State: S 12.53  24/03/2018  Chelsea Ezeoke, Wollongong City 
       State: S 12.64  16/03/2002  Jacinta Doyle, Port Hacking     
       State: S 12.64  19/02/2005  Annaliese Gardiner, Ku-Ring-Gai 
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1  2281 Allegra Little         Port Hacking             13.69Q  1
  2  2247 Rhema Adelaja          Port Hacking             13.95Q  2
  3 24678 Sophie Dimitrov        Randwick Botany          13.81Q  1
  4 26505 Tea McDrury            South Eastern            14.15Q  2
  5 27252 Annabel Srbinovski     Sutherland               14.30Q  2
  6 26530 Sophia Kehoe           South Eastern            14.59Q  1
  7  2481 Scarlett Sams          Port Hacking             14.46q  2
  8 15140 Lola Upfold            Eastern Suburbs          14.51q  2
  9 24893 Courtney Ho            Revesby Workers          15.01   1
 10 27334 Jasmine Isabella J     Sutherland               15.15   1
 11 27395 Belle Gardner          Sutherland               15.22   2
 12   551 Amelia Weston          Balmain                  15.25   2
 13   122 Daisha Gonzalez        Balmain                  15.84   1
 -- 17506 Isabella Blythe        Helensburgh                DNS   1
 --   615 Isabella Sartor        Balmain                    DNS   2
 -- 26506 Siena Novak            South Eastern              DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:01 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 48  Boys U11 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 13.18  20/02/2010  Alec Nguyen, Bankstown Sports   
       State: S 12.64  12/03/1978  Robert Stanford, Nepean         
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 15494 James MacGillivray     Eastern Suburbs          14.20Q  2
  2 27208 Connor Wirth           Sutherland               14.57Q  1
  3 26630 Krishna Inder          South Eastern            14.37Q  2
  4  2445 Lachlan Hennessy       Port Hacking             14.70Q  1
  5   747 Zac Dalton             Balmain                  14.91Q  2
  6 15335 Hugo Clarke            Eastern Suburbs          15.09Q  1
  7   366 Maximilian Nelson-     Balmain                  15.15q  1
  8 17537 Jayden Borg            Helensburgh              15.32q  2
  9  2499 Aston Tompsett         Port Hacking             15.37   1
 10 17521 Blake Noble            Helensburgh              15.46   1
 11 17638 Harlan Taylor          Helensburgh              15.81   1
 12 15120 Felix Connor           Eastern Suburbs          15.86   2
 13 15222 Chace Mapp             Eastern Suburbs          15.92   2
 14 26868 Luke Waller            St George                16.66   1
 15 31470 Antonio Stojkovski     St George                17.26   2
 -- 15523 Christian Smith        Eastern Suburbs            DNS   2

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:01 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 47  Girls U11 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 13.55  20/02/2010  Denise Youssef, Bankstown Sports
       State: S 12.94  12/03/1978  Michelle Moroney, Bankstown     
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1   173 Asuncion Akeng Sad     Balmain                  14.42Q  1
  2 15418 Aria Jensen            Eastern Suburbs          14.51Q  2
  3 27023 Mia Wood               Sutherland               14.71Q  1
  4 27174 Layla Peterson         Sutherland               14.81Q  2
  5 27128 Sadie Rayment          Sutherland               14.87Q  1
  6   310 Sophia Keys            Balmain                  14.97Q  2
  7 24918 Liliana Anthony-li     Revesby Workers          15.18q  2
  8 24986 Abby Freeman           Revesby Workers          15.54q  2
  9 27177 Emerson Spence         Sutherland               15.59   1
 10 26534 Alina Meers            South Eastern            15.71   2
 11 13901 Taylor Verdon          Canterbury               15.86   1
 12 17619 Ruby Mcgarity          Helensburgh              16.04   1
 13   246 Sadie O'Sullivan       Balmain                  16.57   1
 -- 18989 Suriya Royal           Illawong                   DNS   2
 -- 26627 Elise Green            South Eastern              DNS   2
 --   571 Eisla Scully           Balmain                    DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:01 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 46  Boys U10 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 13.85  20/02/2010  Sebastien Moir, South Eastern   
       State: S 12.94  12/03/1978  Philip Provenzano, Randwick Bota
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 31127 Corbyn Fainga'a        St George                14.32Q  2
  2 18958 Nolan Grantham         Illawong                 15.02Q  1
  3  2299 George Lambousis       Port Hacking             14.64Q  2
  4   324 William Bailey         Balmain                  15.33Q  1
  5 15407 Charles Carrano        Eastern Suburbs          15.27Q  2
  6 18996 Riley Death            Illawong                 15.36Q  1
  7 19332 Tyrese-Lloyd Owusu     Inner West               15.41q  1
  8 15517 Stirling Patterson     Eastern Suburbs          15.43q  2
  9   479 Ethan Suleman          Balmain                  15.45   1
 10  2391 Duke Lampret           Port Hacking             15.73   2
 11 27272 Knox Gordon            Sutherland               15.96   2
 12 24686 Tenison Millward       Randwick Botany          16.32   2
 --  2386 William Mulcair        Port Hacking               DNS   1
 -- 27292 Austin Watson-notl     Sutherland                 DNS   1
 -- 15421 Rocky Bolton           Eastern Suburbs            DNS   1
 --   444 Isaac O'Brien          Balmain                    DNS   2

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:01 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 45  Girls U10 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 14.21  6/02/2021   Sophie Howson, Port Hacking     
       State: S 13.54  12/03/1978  Annette Osborne, Lethbridge Park
       State: S 13.54  23/03/1991  Rosemary Hayward, Wyong         
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 15353 Marnie Laurence        Eastern Suburbs          14.42Q  2
  2 15475 Capri Vincent          Eastern Suburbs          14.56Q  1
  3 26911 Lindsy Jabonillo       St George                14.69Q  2
  4 26504 Alyssa McDrury         South Eastern            14.89Q  1
  5 24725 Emily Halim            Randwick Botany          15.71Q  2
  6 17511 Halle Bostick          Helensburgh              15.72Q  1
  7 27131 Rylee Nair             Sutherland               15.79q  2
  8 27339 Maggie Treanor         Sutherland               15.88q  2
  9  2235 Georgia Galanopoul     Port Hacking             15.96   2
 10 19231 Chloe Symonds          Inner West               16.02   1
 11 26618 Madison Coutts         South Eastern            16.37   1
 12 24880 Gabriella Ho           Revesby Workers          16.65   2
 13 24751 Sophie Lester          Randwick Botany          16.82   2
 14 24851 Hayley Samways         Revesby Workers          17.07   1
 15 26919 Imogen Kirby           St George                17.17   1
 --   130 Zara Richards          Balmain                    DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:01 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 44  Boys U9 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 14.49  28/01/2017  Jay Robinson, Sutherland        
       State: S 13.64  21/02/1998  Christopher Lawrence, Campbellto
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 24680 Ethan Costa            Randwick Botany          15.01Q  2
  2 24752 Lachlan Chappell       Randwick Botany          15.54Q  1
  3  2517 Axel Slater            Port Hacking             15.71Q  1
  4 15195 Tobias Jordan          Eastern Suburbs          16.36Q  2
  5 27162 Grayson Roper          Sutherland               15.93Q  1
  6 24865 Hunter Olney           Revesby Workers          16.37Q  2
  7 18967 Jett Dennis            Illawong                 16.40q  2
  8 27289 Anson Vella            Sutherland               16.44q  2
  9   532 Alexander Miller       Balmain                  16.46   1
 10  2343 Jett Carroll           Port Hacking             17.26   2
 11 26814 Christian Schembri     St George                17.36   1
 12 15192 Jasper Moore           Eastern Suburbs          17.57   2
 13 30507 William Symonds        Inner West               17.92   1
 -- 27221 Jack Dooley            Sutherland                 DNS   1
 --  2436 Liam Hogan             Port Hacking               DNS   2
 --   420 Jacob Bechara          Balmain                    DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:01 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 43  Girls U9 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 14.84  20/02/2010  Mercedes Sovilj, Campbelltown Co
       State: S 14.14  23/03/1979  Kate Farrell, Holroyd           
       State: S 14.14  15/03/1980  Helen Clarke, Orange            
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 27051 Lana Bozic             Sutherland               15.91Q  1
  2 15395 Billie Rollo           Eastern Suburbs          16.45Q  2
  3  2515 Chloe Pun              Port Hacking             16.46Q  2
  4 27180 Cleo Elsdon            Sutherland               16.48Q  1
  5 24924 Asha Ram               Revesby Workers          16.81Q  2
  6   158 Sienna Keeley          Balmain                  16.88Q  1
  7 14062 Edie White             Canterbury               16.91q  1
  8  2529 Zeldi Cilliers         Port Hacking             17.19q  1
  9 24828 Ella-Skye Beetson      Randwick Botany          17.62   2
 10 26629 Shanti Inder           South Eastern            17.87   2
 11 15360 Indiana Pargeter       Eastern Suburbs          18.30   2
 12  2493 Zara Murphy            Port Hacking             19.00   1
 -- 17642 Fluer Vandenberg       Helensburgh                DNS   2
 --  2399 Piper Hansen           Port Hacking               DNS   1
 --   295 Juliette Buckman       Balmain                    DNS   2
 --   500 Emily Liquete          Balmain                    DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:05 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 42  Boys U8 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 15.30  20/02/2010  Zac Kambos, Randwick Botany     
       State: S 14.24  12/03/1978  Tim Harper, Weston Creek        
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1   155 Sam Kelly              Balmain                  15.91Q  1
  2 15233 Nicholas Kondilios     Eastern Suburbs          16.39Q  2
  3  2526 Dominic Bowyer         Port Hacking             16.50Q  1
  4   284 Maximilian Yeo         Balmain                  16.56Q  2
  5 30310 Amir Sapateh           Sutherland               16.56Q  2
  6 31365 Thomas Verghios        St George                16.76Q  1
  7 24852 Noah Samways           Revesby Workers          16.86q  1
  8 19505 Nyri Gutierrez-Mor     Inner West               16.87q  1
  9 26516 Jude Thorpe            South Eastern            17.08   2
 10 30565 Lachlan Brincat        Inner West               17.23   2
 11 17492 Channing Taylor        Helensburgh              17.66   1
 12 15175 Lachlan Smith          Eastern Suburbs          17.92   2
 13 27146 Zayn Hartup            Sutherland               18.30   2
 14 26909 Jordan Photi           St George                18.88   2
 -- 25029 Issac Brown            Revesby Workers            DNS   1
 --   418 Jude Rootsey           Balmain                    DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:05 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 41  Girls U8 - 100m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 15.14  3/02/2018   EllieMai Levi, Port Hacking     
       State: S 14.44  23/03/1979  Helen Clarke, Orange            
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 27045 Mia Brown              Sutherland               17.17Q  1
  2 26644 Jolyn Khoo             South Eastern            17.35Q  2
  3  2286 Olive Ryder            Port Hacking             17.54Q  1
  4   386 Maeve O'Brien          Balmain                  17.56Q  2
  5   445 Jiselle Bechara        Balmain                  17.83Q  1
  6  2571 Ava Gardiner           Port Hacking             18.13Q  2
  7 15468 Zara Maybury           Eastern Suburbs          18.54q  1
  8 19514 Charlize June          Inner West               18.54q  2
  9   253 Eilidh McGlynn         Balmain                  18.59   2
 10 27056 Lola Carrick           Sutherland               18.82   2
 11 27080 Ella Ralston           Sutherland               19.22   1
 12 30533 Madeleine Bruneau      Inner West               19.37   1
 13  2404 Hadley McManus         Port Hacking             19.53   1
 --   606 Mia Antonopoulos       Balmain                    DNS   2
 --  2423 Amahlia Sant           Port Hacking               DNS   2

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:01 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 134  Girls U10 - 70m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 10.20  2/02/2022   Sophie Howson, Port Hacking     
       State: S  9.84  19/03/2000  Grace Naseby, Griffith          
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 15353 Marnie Laurence        Eastern Suburbs        R 10.07Q  1
  2 26504 Alyssa McDrury         South Eastern            10.50Q  2
  3 17511 Halle Bostick          Helensburgh              10.95Q  2
  4  2235 Georgia Galanopoul     Port Hacking             11.05Q  1
  5 27127 Sage Corran            Sutherland               11.08Q  1
  6   541 Annalee Lemura         Balmain                  11.15Q  2
  7 26618 Madison Coutts         South Eastern            11.28q  2
  8 24880 Gabriella Ho           Revesby Workers          11.30q  1
  9 27161 Lola Rayment           Sutherland               11.63   1
 10 27055 Ruby Carrick           Sutherland               11.65   2
 11 27235 Aaliyah Skuse          Sutherland               12.03   1
 12 26695 Madeleine Penningt     South Eastern            12.11   2
 13 13882 Molly Greenhalgh       Canterbury               12.20   1
 14 24917 Amelia Smith           Revesby Workers          12.65   2
 15   212 Scarlet Richards       Balmain                  14.07   2

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:01 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 137  Boys U9 - 70m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 10.26  19/02/2012  Kepo Donje, Randwick Botany     
       State: S  9.94  22/03/1998  John Grant, Canowindra          
       State: S  9.94  20/02/2000  Daniel Perkins, Sutherland      
       State: S  9.94  19/03/2000  Michael Oldfield, Manly Warringa
       State: S  9.94  18/03/2007  Benjamin Alessio, St George     
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 24680 Ethan Costa            Randwick Botany        R 10.12Q  1
  2 24752 Lachlan Chappell       Randwick Botany          10.66Q  2
  3 27162 Grayson Roper          Sutherland               10.76Q  1
  4 24723 Thomas Pendleton       Randwick Botany          10.92Q  2
  5 26837 Baxter Bishop          St George                10.81Q  1
  6 27289 Anson Vella            Sutherland               11.03Q  2
  7  2343 Jett Carroll           Port Hacking             11.32q  1
  8   530 Cameron Barry          Balmain                  11.55q  1
  9   162 Darcy McIntosh         Balmain                  11.84   2
 10 26814 Christian Schembri     St George                11.86   2
 -- 26728 Ben Ebert              South Eastern              DNS   1
 -- 19336 Paolo Thillainatha     Inner West                 DNS   2

 LANSW Region 8                                            20/02/2022 - 5:01 PM
                      REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                       
                                       .                                       
 
Event 136  Girls U9 - 70m Sprint
9 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================            
      Region: R 10.49  19/02/2012  Rachel Tougher, Sutherland                  
       State: S 10.14  22/03/1998  Briony Kanard, Port Hacking                 
    Name                     Age Centre                   Heats  H#            
===================================================================            
Heats                                                                          
  1 27051 Lana Bozic             Sutherland               10.73Q  1 hand timing
  2  2515 Chloe Pun              Port Hacking             11.22Q  2            
  3 15395 Billie Rollo           Eastern Suburbs          11.08Q  1 hand timing
  4 24924 Asha Ram               Revesby Workers          11.45Q  2            
  5   330 Scarlett Sarah         Balmain                  11.15Q  1 hand timing
  6 17553 Jonesy Hollands        Helensburgh              11.68Q  2            
  7 27180 Cleo Elsdon            Sutherland               11.26q  1 hand timing
  8 24828 Ella-Skye Beetson      Randwick Botany          11.75q  2            
  8  2421 Tayha Sant             Port Hacking             11.75q  2            
 10   536 Alexa Lemura           Balmain                  11.86   1 hand timing
 11 24712 Alana Peric            Randwick Botany          12.03   1 hand timing
 12 26629 Shanti Inder           South Eastern            12.08   2            
 13   534 Ariana Cassimaty       Balmain                  12.36   1 hand timing
 -- 12260 Sophie Bentley         Revesby Workers            DNS   2            
 --  2529 Zeldi Cilliers         Port Hacking               DNS   1 hand timing
 -- 15128 Lara Blacker           Eastern Suburbs            DNS   2            

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:05 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 139  Boys U8 - 70m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 10.96  19/02/2012  Nathaniel Calvelo, Ingleburn RSL
       State: S 10.34  11/03/1978  Tim Harper, Weston Creek        
       State: S 10.34  11/03/1978  Mark Lever, Hornsby             
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1  2526 Dominic Bowyer         Port Hacking             11.32Q  1
  2   284 Maximilian Yeo         Balmain                  11.43Q  2
  3 15233 Nicholas Kondilios     Eastern Suburbs          11.36Q  1
  4 19505 Nyri Gutierrez-Mor     Inner West               11.48Q  2
  5 26516 Jude Thorpe            South Eastern            11.59Q  1
  6 15175 Lachlan Smith          Eastern Suburbs          11.91Q  2
  7 17492 Channing Taylor        Helensburgh              11.65q  1
  8 27031 Zachary May            Sutherland               12.02q  2
  9 26909 Jordan Photi           St George                12.04   1
 10   289 River Stampar          Balmain                  12.39   2
 11 18938 Aston Chisholm         Illawong                 12.59   2
 12 27158 Lucas Halaska          Sutherland               12.94   1
 13 26524 Vaughn Mitchell        South Eastern            13.19   1
 -- 31365 Thomas Verghios        St George                  DNS   2
 -- 27297 Tom Proctor            Sutherland                 DNS   2
 --  2544 Jasper Terides         Port Hacking               DNS   1

 LANSW Region 8                                20/02/2022 - 5:05 PM
                REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                 
                                 .                                 
 
Event 138  Girls U8 - 70m Sprint
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
===================================================================
      Region: R 10.95  4/02/2018   EllieMai Levi, Port Hacking     
       State: S 10.54  16/03/1980  Annette Cavanagh, Blacktown     
    Name                     Age Centre                   Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 26644 Jolyn Khoo             South Eastern            11.98Q  2
  2  2423 Amahlia Sant           Port Hacking             12.37Q  1
  3   386 Maeve O'Brien          Balmain                  12.09Q  2
  4 27056 Lola Carrick           Sutherland               12.45Q  1
  5  2571 Ava Gardiner           Port Hacking             12.35Q  2
  6 26694 Samantha Penningto     South Eastern            12.52Q  1
  7 19514 Charlize June          Inner West               12.54q  1
  8 27308 Audrey Laing           Sutherland               12.86q  1
  9 15171 Destiny Nguyen         Eastern Suburbs          12.89   2
 10 27164 Lily Prochazka         Sutherland               13.29   2
 11   646 Emily Russell          Balmain                  13.38   1
 12 19420 Zoe Wang               Inner West               13.53   2
 13 27121 Shaya Day              Sutherland               15.56   2
 --   606 Mia Antonopoulos       Balmain                    DNS   1
 --  2404 Hadley McManus         Port Hacking               DNS   2

 LANSW Region 8                                     20/02/2022 - 5:06 PM
                   REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                    
 
Event 102  Girls U13-14 Multi Class Discus
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 24956 Rhiannon Bellette      Revesby Workers          9.78m   46.373

 LANSW Region 8                                     20/02/2022 - 5:06 PM
                   REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                    
 
Event 101  Boys U11-12 Multi Class Discus
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 27379 Lachlan Margetson      Sutherland               4.14m   12.695

 LANSW Region 8                                     20/02/2022 - 5:06 PM
                   REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                    
 
Event 161  Girls U13-14 200m Run Para
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 24956 Rhiannon Bellette      Revesby Workers          41.36   63.225

 LANSW Region 8                                     20/02/2022 - 5:05 PM
                   REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                    
 
Event 160  Boys U11-12 200m Run Para
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 27379 Lachlan Margetson      Sutherland             1:10.55   40.227

 LANSW Region 8                                     20/02/2022 - 5:05 PM
                   REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                    
 
Event 159  Girls U11-12 200m Run Para
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 25004 Khloe Hunter (T/F      Revesby Workers          34.95   69.900

 LANSW Region 8                                     20/02/2022 - 5:05 PM
                   REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                    
 
Event 158  Boys U9-10 200m Run Para
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 17566 Eddie Clare (T/F37     Helensburgh              40.01   56.461

 LANSW Region 8                                     20/02/2022 - 5:05 PM
                   REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                    
 
Event 208  Girls U13-14 800m Run Para
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 24956 Rhiannon Bellette      Revesby Workers        4:19.22   54.888

 LANSW Region 8                                     20/02/2022 - 5:05 PM
                   REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                    
 
Event 185  Girls U11-12 800m Run Para
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 25004 Khloe Hunter (T/F      Revesby Workers        3:19.71   63.843

 LANSW Region 8                                     20/02/2022 - 5:05 PM
                   REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                    
 
Event 184  Boys U9-10 800m Run Para
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 17566 Eddie Clare (T/F37     Helensburgh            3:50.51   50.832

 LANSW Region 8                                      20/02/2022 - 5:05 PM
                   REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                    
 
Event 205  Boys U12-17 4x100m Relay (Snr)
=======================================================================  
      Region: R 46.61  4/02/2018   Sutherland, Sutherland                
                       M Scarra, S Noyeaux, D Cattana, J Hornery         
       State: S 45.63  21/03/2010  Cherrybrook                           
    Centre                                                Final  Points  
=======================================================================  
Final                                                                    
  1 Sutherland                                            48.43          
     1) 27374 Jahree Katene 13          2) 27371 Taurus Traino 15        
     3) 27328 Mason Mcgroder 14         4) 27380 Jett Dunn 17            
  2 Port Hacking                                          49.81          
     1) 2390 Brock Lampret 12           2) 2254 Matthew Basanovic 17     
     3) 2290 Hugo France 14             4) 2282 Kurt Michael 15          
  3 Inner West                                            49.85          
     1) 19366 Sasha Ratnavadivel 13     2) 30555 Oliver Facer 14         
     3) 19258 Lucas Duong 14            4) 19288 Ivan Balic 17           
  4 South Eastern                                         50.63          
     1) 26519 Josef Sikora 12           2) 26640 Ronin Khamphet Pearse 15
     3) 26700 Aidan Pearson 14          4) 26517 Josh Ralph 17           

 LANSW Region 8                                       20/02/2022 - 5:05 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 204  Girls U12-17 4x100m Relay (Snr)
=======================================================================   
      Region: R 49.49  19/02/2012  Randwick Botany, Randwick Botany       
                       T Milacic, J Thornton, A Kyriacou, N Fountas       
       State: S 48.69  24/03/2013  Manly Warringah                        
    Centre                                                Final  Points   
=======================================================================   
Final                                                                     
  1 Sutherland                                            51.02           
     1) 27122 Molly Rayment 13          2) 27260 Amy Watson 17            
     3) 27200 Charlize Peterson 14      4) 27190 Jordan Moore 15          
  2 Port Hacking                                          51.05           
     1) 2276 Ahlyrah Lubis 13           2) 2392 Jasynta Lampret 17        
     3) 2550 Izobelle Louison-Roe 15    4) 2308 Neve Jenkins 14           
  3 Eastern Suburbs                                       52.54           
     1) 15337 Zoe Laurence 15           2) 15476 Eliette Millecamps 14    
     3) 15498 Lola Richardson 13        4) 15298 Eden Levit 17            
  4 Canterbury                                            52.95           
     1) 13919 Sarah Leiva 13            2) 13917 Ledia Ekoue 17           
     3) 14042 Tilly Iveson 15           4) 13989 Rekha Levine 14          
  5 South Eastern                                         53.38           
     1) 26546 Claudia Cox 14            2) 26641 Audrey Khamphet Pearse 13
     3) 26636 Sarah Luey 15             4) 26508 Scarlet Mitchell 14      
  6 Helensburgh                                           54.85           
     1) 17651 Harmony-jade Taylor 13    2) 17554 Murphy Hollands 13       
     3) 17560 Rosalee Floyd-kerr 14     4) 17545 Holly Ramsey 17          

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 207  Boys U9-12 4x100m Relay (Jnr)
=======================================================================
      Region: R 54.65  19/02/2012  Randwick Botany, Randwick Botany    
                       H Lester, T Koula, S Malu, M Lazaro             
       State: S 53.84  17/03/1996  Bankstown Sports                    
       State: S 53.84  20/03/2016  Ku-Ring-Gai                         
    Centre                                                Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 Sutherland                                            57.34        
     1) 27289 Anson Vella 9             2) 27208 Connor Wirth 11       
     3) 27272 Knox Gordon 10            4) 27242 Zwi Ratajczak 11      
  2 South Eastern                                         58.71        
     1) 26523 William Kehoe 9           2) 26720 Max Israel 10         
     3) 26630 Krishna Inder 11          4) 26604 Leon Baghdadi 12      
  3 Helensburgh                                         1:01.25        
     1) 17579 Lachlan Butler 9          2) 17537 Jayden Borg 11        
     3) 17521 Blake Noble 11            4) 17561 Harlem Floyd-kerr 10  
  4 Canterbury                                          1:01.60        
     1) 13915 Leonardo Smith 9          2) 13903 Taj Ramtel 12         
     3) 13922 Khalil Ogle 11            4) 14093 Luka Celic Bonin 10   
  5 Port Hacking                                        1:02.38        
     1) 2517 Axel Slater 9              2) 2551 Mahley Louison-Roe 12  
     3) 2299 George Lambousis 10        4) 2445 Lachlan Hennessy 11    

 LANSW Region 8                                       20/02/2022 - 5:05 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 206  Girls U9-12 4x100m Relay (Jnr)
=======================================================================   
      Region: R 57.43  4/02/2018   Balmain, Balmain                       
                       L Modena, B Locane, R Maguire, E Murphy            
       State: S 54.62  25/03/2012  Manly Warringah                        
    Centre                                                Final  Points   
=======================================================================   
Final                                                                     
  1 Eastern Suburbs                                       57.02R          
     1) 15395 Billie Rollo 9            2) 15353 Marnie Laurence 10       
     3) 15418 Aria Jensen 11            4) 15334 Elizabeth Somerville 12  
  2 Sutherland                                            57.99           
     1) 27051 Lana Bozic 9              2) 27262 Casey Pendleton-cherry 12
     3) 27131 Rylee Nair 10             4) 27174 Layla Peterson 11        
  3 Port Hacking                                          59.22           
     1) 2515 Chloe Pun 9                2) 2247 Rhema Adelaja 12          
     3) 2235 Georgia Galanopoulos 10    4) 2509 Alexia Mathison 11        
  4 South Eastern                                         59.84           
     1) 26629 Shanti Inder 9            2) 26504 Alyssa McDrury 10        
     3) 26513 Olivia Kehoe 11           4) 26505 Tea McDrury 12           
  5 Helensburgh                                         1:01.65           
     1) 17553 Jonesy Hollands 9         2) 17552 Kelsey Holands 12        
     3) 17619 Ruby Mcgarity 11          4) 17511 Halle Bostick 10         

 LANSW Region 8                                     20/02/2022 - 5:05 PM
                   REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                    
 
Event 37  Girls U13-14 Multi Class Shot Put
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 24956 Rhiannon Bellette      Revesby Workers          5.66m   61.723

 LANSW Region 8                                     20/02/2022 - 5:05 PM
                   REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                    
 
Event 36  Boys U11-12 Multi Class Shot Put
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 27379 Lachlan Margetson      Sutherland               2.78m   25.136

 LANSW Region 8                                     20/02/2022 - 5:05 PM
                   REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                    
 
Event 35  Boys U9-10 Multi Class Shot Put
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 17566 Eddie Clare (T/F37     Helensburgh              5.24m   29.909

 LANSW Region 8                                     20/02/2022 - 5:05 PM
                   REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                    
 
Event 52  Girls U13-14 Multi Class Long Jump
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 24956 Rhiannon Bellette      Revesby Workers          2.92m   65.033

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 51  Boys U11-12 Multi Class Long Jump
=======================================================================
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27379 Lachlan Margetson      Sutherland               0.44m   9.670

 LANSW Region 8                                     20/02/2022 - 5:05 PM
                   REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                    
 
Event 50  Boys U9-10 Multi Class Long Jump
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 17566 Eddie Clare (T/F37     Helensburgh              2.52m   37.223

 LANSW Region 8                                     20/02/2022 - 5:05 PM
                   REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                    
 
Event 53  Girls U13-14 100m Run Para
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 24956 Rhiannon Bellette      Revesby Workers          19.67   64.667

 LANSW Region 8                                     20/02/2022 - 5:05 PM
                   REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                    
 
Event 52  Boys U11-12 100m Run Para
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 27379 Lachlan Margetson      Sutherland               30.24   45.511

 LANSW Region 8                                     20/02/2022 - 5:05 PM
                   REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                    
 
Event 51  Girls U11-12 100m Run Para
======================================================================= 
    Name                     Age Centre                   Final  Points 
======================================================================= 
Final                                                                   
  1 25004 Khloe Hunter (T/F      Revesby Workers          16.74   69.952

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 99  Boys U17 - Javelin (700 Gram)
=======================================================================
      Region: R 53.53m  29/01/2017  Joshua Smith, Illawong             
       State: S 68.40m  24/03/2013  Rhys Stein, Warradale              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26517 Josh Ralph             South Eastern           59.49mR       
  2 14102 James Stewart          Canterbury              41.08m        
  3   123 Zachary Schmidt        Balmain                 40.13m        
  4 27251 Anthony Valenta        Sutherland              35.47m        
  5  2310 Blake Jenkins          Port Hacking            32.69m        
  6 24943 Benjamin Pittman       Revesby Workers         28.77m        
  7   137 Cooper Hall            Balmain                  7.42m        
 --   694 Velayus Wynne          Balmain                    DNS        
 --   836 Tobias Mossman         Balmain                    DNS        
 -- 19539 Garry Young            Inner West                 DNS        
 --   888 Joshua Chen            Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 53  Girls U17 - Javelin (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 50.20m  3/02/2018   Jasmin Lockwood, Port Hacking      
       State: S 52.66m  16/03/2019  Lianna Davidson, Kurrajong Bilpin  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2357 Tali Baltineshter      Port Hacking            45.88m        
  2 26901 Lili Macpherson        St George               40.68m        
  3  2336 Hayley Blanch          Port Hacking            35.06m        
  4 27325 Haylee Mcnally         Sutherland              30.06m        
  5 18982 Ashleigh Barton        Illawong                28.21m        
  6 19045 Megan Hulme            Illawong                27.92m        
  7 27145 Rachel Elton           Sutherland              25.86m        
  8 26863 Georgie Latanis        St George               23.62m        
  9 26678 Charlie Hawkins        South Eastern           22.50m        
 10 27038 Phoebe Ryan-sweene     Sutherland              22.19m        
 11 28247 Catherine Pane         Tiger Wests             21.00m        
 12 19398 Indyanna Pye           Inner West              17.45m        
 13   597 Helena Macarthur       Balmain                 16.03m        
 -- 26626 Thea Green             South Eastern              DNS        
 -- 26531 Sofia Cleaver          South Eastern              DNS        
 -- 24906 Bridget Morgan         Revesby Workers            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 55  Boys U15 - Javelin (700 Gram)
=======================================================================
      Region: R 50.07m  2/02/2019   Jack Greaves, Canterbury           
       State: S 59.69m  15/02/2014  Cameron McEntyre, Ku-Ring-Gai      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2289 Ryan Arnold            Port Hacking            35.29m        
  2 14116 Aleko Korras           Canterbury              34.37m        
  3  2363 Alexander Zafiris      Port Hacking            31.56m        
  4  2388 Zack Strkljevic        Port Hacking            13.25m        
 -- 26538 Henry Cleaver          South Eastern              DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 104  Girls U15 - Javelin (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 41.15m  29/01/2017  Emily Markoski, Port Hacking       
       State: S 45.81m  25/03/2018  Lianna Davidson, Kurrajong Bilpin  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 13912 Siena Mace             Canterbury              35.63m        
  2 19463 Lily Stewart           Inner West              25.89m        
  3 19447 Charlotte Ranginui     Inner West              24.83m        
  4 18926 Kayla Barton           Illawong                23.27m        
  5 26900 Mareta Carati          St George               22.98m        
  6 19019 Michaela James         Illawong                22.10m        
  7  2395 Arabella Penfold       Port Hacking            20.92m        
  8 26822 Jasmine Franich        St George               20.77m        
  9 26857 Alannah Roberts        St George               17.33m        
 10 27212 Caitlyn Whitbread      Sutherland              16.91m        
 11  2550 Izobelle Louison-R     Port Hacking            13.52m        
 -- 27335 Jacqui Jackson         Sutherland                 DNS        
 --   151 Ella Hafford-McGov     Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 97  Boys U14 - Javelin (600 Gram)
=======================================================================
      Region: R 51.79m  16/02/2014  Joshua Smith, Randwick Botany      
       State: S 56.87m  18/03/2001  Jonathon Wynn, Camden Haven        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 30522 Elijah Pallister       Inner West              36.07m        
  2 27187 Christopher Szeker     Sutherland              26.96m        
  3  2359 Alexander Facchin      Port Hacking            26.38m        
  4   461 Egor Grimstad          Balmain                 24.68m        
 -- 27140 Zoran Szekeres         Sutherland                 DNS        
 --   116 Sebastian Gonzalez     Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 42  Girls U14 - Javelin (400 Gram)
=======================================================================
      Region: R 40.36m  3/02/2018   Georgia Portelli, Port Hacking     
       State: S 52.23m  18/03/2017  Lianna Davidson, Kurrajong Bilpin  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 24864 Kwanita Olney          Revesby Workers         29.94m        
  2  2231 Mackenzie Potts        Port Hacking            23.38m        
  3  2419 Paige Bauer            Port Hacking            22.65m        
  4 26508 Scarlet Mitchell       South Eastern           21.43m        
  5 26666 Gabriella Zanapali     South Eastern           20.09m        
  6  2320 Annaliese Stackpoo     Port Hacking            19.95m        
  7 18953 Maddison Dunkley       Illawong                16.78m        
  8 18975 Isabella Laws          Illawong                14.30m        
  9 26921 Olive Kirby            St George               13.76m        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 34  Boys U13 - Javelin (600 Gram)
=======================================================================
      Region: R 43.35m  16/02/2008  Matt Ferencak, Port Hacking        
       State: S 48.80m  18/03/2007  Shane Nicholls, Kurrajong Bilpin   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   362 Maxx Rennie            Balmain                 26.35m        
  2 30572 Charlie Savoca         Inner West              22.53m        
  3 19543 Tarun Hariharan        Inner West              20.37m        
  4  2362 Joel Andrews           Port Hacking            18.55m        
  5 27039 Matthew Ryan-sween     Sutherland              15.38m        
 -- 13870 Aidan O'Brien-Krat     Canterbury                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 79  Girls U13 - Javelin (400 Gram)
=======================================================================
      Region: R 34.57m  20/02/2000  C Dreves, Sutherland               
       State: S 45.91m  22/03/2009  Taylah Sengul, Winston Hills       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 13902 Tallara Joseph-Rio     Canterbury              32.51m        
  2 26872 Sienna Latanis         St George               28.67m        
  3  2628 Amanda Dapas           Port Hacking            25.07m        
  4 24945 Amelia Lukunic         Revesby Workers         24.40m        
  5 27321 Lauren Mcnally         Sutherland              20.28m        
  6  2303 Lucy Arndell           Port Hacking            17.02m        
  7   377 Laura Belling          Balmain                 15.88m        
  8 24868 Juliet Hearne          Revesby Workers         15.65m        
  9   340 Tola Blicharska        Balmain                 13.94m        
 10 19444 Lara De Francesco      Inner West              13.75m        
 11  2501 Kayla Babington        Port Hacking            13.74m        
 12 28234 Grace Harper           Tiger Wests             12.79m        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 95  Boys U12 - Javelin (400 Gram)
=======================================================================
      Region: R 38.75m  20/02/2011  Joshua Dixon, Canterbury           
       State: S 40.48m  21/03/2015  Daniel Menin, Parramatta           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 18961 Kade Mudadana          Illawong                31.09m        
  2  2291 Max France             Port Hacking            20.77m        
  3  2234 Joshua Potts           Port Hacking            20.27m        
  4 26510 Remy Mitchell          South Eastern           18.49m        
  5 26651 Max Davoren            South Eastern           18.13m        
  6 13903 Taj Ramtel             Canterbury              17.93m        
  7   126 Oliver Watson          Balmain                 17.23m        
  8 25003 Cooper Hunter          Revesby Workers         15.12m        
 -- 24974 Curtis Marsh           Revesby Workers             ND        
 -- 13895 Tom Glover             Canterbury                  ND        
 -- 26519 Josef Sikora           South Eastern              DNS        
 -- 28241 Max Zanic              Tiger Wests                DNS        
 -- 15198 Nathaniel Ng           Eastern Suburbs            DNS        
 --   263 Leo Liquete            Balmain                    DNS        
 -- 15376 Levi Booker            Eastern Suburbs            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 45  Girls U12 - Javelin (400 Gram)
=======================================================================
      Region: R 32.13m  3/02/2018   Karina Bell, Illawong              
       State: S 34.42m  21/03/2015  Lianna Davidson, Kurrajong Bilpin  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27148 Madison Cornish        Sutherland              25.17m        
  2 19020 Alexis James           Illawong                23.59m        
  3  2273 Sara El-Helou          Port Hacking            23.55m        
  4   142 Mila Gazzard           Balmain                 20.68m        
  5  2244 Mikayla Kludass        Port Hacking            20.21m        
  6 27234 Abby Weinstein         Sutherland              16.82m        
  7 13904 Lucy Greenhalgh        Canterbury              16.63m        
  8 18929 Tiffany Laws           Illawong                14.91m        
  9 13929 Jessica Laws           Canterbury              14.00m        
 10 26899 Lowami Carati          St George               12.91m        
 11 24893 Courtney Ho            Revesby Workers         11.78m        
 -- 26552 Lauren Heaney          South Eastern               ND        
 -- 19538 Tanisha Young          Inner West                 DNS        
 -- 26898 Zoe De Cean            St George                  DNS        
 -- 26705 Pearl Corcoran         South Eastern              DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 88  Boys U11 - Javelin (400 Gram)
=======================================================================
      Region: R 32.10m  4/02/2018   Liam Sykes, Port Hacking           
       State: S 35.48m  24/03/2018  Liam Sykes, Port Hacking           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   255 Jett Slade             Balmain                 25.68m        
  2 15381 Harvey Todd            Eastern Suburbs         25.67m        
  3 24692 Joesph Mechreki        Randwick Botany         23.51m        
  4 30564 Cooper Brincat         Inner West              17.47m        
  5 26593 Archie Lo              South Eastern           17.37m        
  6 26615 James Halley           South Eastern           16.70m        
  7 27342 Jacob Milionis         Sutherland              15.69m        
  8 24694 Ryker Nagy             Randwick Botany         15.00m        
  9 17537 Jayden Borg            Helensburgh             13.20m        
 10 26832 John Calavrias         St George               11.58m        
 11  2503 Ty Babington           Port Hacking            11.28m        
 -- 15526 Max Daley              Eastern Suburbs            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 23  Girls U11 - Javelin (400 Gram)
=======================================================================
      Region: R 26.10m  28/01/2017  Lili Macpherson, St George         
       State: S 28.94m  19/03/2017  Rachel Bardney, Kings Langley      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 18946 Tamia Naitaka          Illawong                20.80m        
  2 26650 Lily Davoren           South Eastern           18.92m        
  3 27217 Bronte Whitbread       Sutherland              17.96m        
  4 26509 Lucia Zagora           South Eastern           15.13m        
  5 27202 Charli Whitbread       Sutherland              13.51m        
  6   136 Pip Hall               Balmain                 13.28m        
  7 28232 Rose Harper            Tiger Wests             12.22m        
  8 26649 Lucy Davoren           South Eastern           10.23m        
  9  2366 Elena Kousoulis        Port Hacking             9.15m        
 10 24918 Liliana Anthony-li     Revesby Workers          8.95m        
 11   446 Emily Gasper           Balmain                  8.32m        
 12 17494 Skyla Harris           Helensburgh              6.79m        
 --   304 Sorcha Reid            Balmain                    DNS        
 -- 26917 Imogen O'Shea          St George                  DNS        
 --  2253 Emily Basanovic        Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 9  Boys U17 - Shot Put (5.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 16.73m  31/01/2015  Pita Toamotu, St George            
       State: S 17.89m  24/03/2012  Tepai Moeroa, Doonside             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26910 Alexander Photi        St George               12.91m        
  2 19011 Mathew Lavidis         Illawong                12.89m        
  3 24943 Benjamin Pittman       Revesby Workers         11.84m        
  4 24942 Adam Pittman           Revesby Workers         11.50m        
  5   123 Zachary Schmidt        Balmain                  8.95m        
  6   101 Xavier Gonzalez        Balmain                  6.01m        
 --  2268 Jamie Chernich         Port Hacking               DNS        
 --   107 Tane Dolan             Balmain                    DNS        
 --   888 Joshua Chen            Balmain                    DNS        
 -- 19539 Garry Young            Inner West                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 68  Girls U17 - Shot Put (3.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 15.31m  1/02/2015   Grace Robinson, St George          
       State: S 16.29m  18/02/2012  Taylah Sengul, Nepean              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2629 Lucy Lee               Port Hacking            12.72m        
  2  2548 Joy Levy               Port Hacking            11.21m        
  3  2300 Eleni Lambousis        Port Hacking            11.04m        
  4 19045 Megan Hulme            Illawong                10.61m        
  5  2280 Jessica Little         Port Hacking            10.39m        
  6 19521 Nanditha Hariharan     Inner West               9.95m        
  7 26863 Georgie Latanis        St George                9.42m        
  8 17545 Holly Ramsey           Helensburgh              8.77m        
  9  2336 Hayley Blanch          Port Hacking             8.72m        
 10 28247 Catherine Pane         Tiger Wests              8.40m        
 11   127 Madeline Watson        Balmain                  7.16m        
 -- 26625 Kitty Green            South Eastern              DNS        
 -- 24906 Bridget Morgan         Revesby Workers            DNS        
 --  2357 Tali Baltineshter      Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 30  Boys U15 - Shot Put (4.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 17.34m  15/02/2014  Pita Toamotu, St George            
       State: S 19.62m  18/03/2011  Tepai Moeroa, Doonside             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2363 Alexander Zafiris      Port Hacking            13.44m        
  2 26861 Bailey-dean Latani     St George               12.10m        
  3 30502 Loic Chiang            Inner West               9.81m        
  4  2388 Zack Strkljevic        Port Hacking             9.55m        
 --  2289 Ryan Arnold            Port Hacking               DNS        
 -- 14116 Aleko Korras           Canterbury                 DNS        
 -- 31199 Noah Prouteau          Randwick Botany            DNS        
 -- 26538 Henry Cleaver          South Eastern              DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 87  Girls U15 - Shot Put (3.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 15.25m  16/02/2014  Grace Robinson, St George          
       State: S 15.25m  16/02/2014  Grace Robinson, St George          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26822 Jasmine Franich        St George               12.11m        
  2 26900 Mareta Carati          St George               10.46m        
  3 18977 Brooke Williams        Illawong                10.00m        
  4   151 Ella Hafford-McGov     Balmain                  7.98m        
 -- 19447 Charlotte Ranginui     Inner West                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 64  Boys U14 - Shot Put (3.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 18.51m  17/02/2013  Tyrone Taukamo, Randwick Botany    
       State: S 18.51m  16/02/2013  Tyrone Taukamo, Randwick Botany    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27187 Christopher Szeker     Sutherland              13.68m        
  2 30522 Elijah Pallister       Inner West              13.67m        
  3 27140 Zoran Szekeres         Sutherland              13.01m        
  4 25094 Oliver Ghantous        Revesby Workers         10.58m        
  5  2323 Sebastien Impey        Port Hacking            10.22m        
  6 14106 Lachlan McGeary        Canterbury               9.94m        
  7   461 Egor Grimstad          Balmain                  9.68m        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 20  Girls U14 - Shot Put (3.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 15.51m  16/02/2013  Grace Robinson, St George          
       State: S 15.94m  22/03/2013  Grace Robinson, St George          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2419 Paige Bauer            Port Hacking            10.50m        
  2 26666 Gabriella Zanapali     South Eastern           10.16m        
  3   144 Tallulah Prentice      Balmain                 10.05m        
  4 26508 Scarlet Mitchell       South Eastern            8.70m        
  5  2298 Victoria Lambousis     Port Hacking             8.18m        
  6  2231 Mackenzie Potts        Port Hacking             7.55m        
  7 18975 Isabella Laws          Illawong                 6.92m        
  8 18953 Maddison Dunkley       Illawong                 6.52m        
 -- 26500 Kenya Borlotti         South Eastern              DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 91  Boys U13 - Shot Put (3.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 19.00m  15/02/2003  Emanuele Fuamatu, Fairfield City   
       State: S 19.11m  20/03/2009  Tepai Moeroa, Doonside             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27373 Boston Traino          Sutherland              11.23m        
  2 24679 Joshua Costa           Randwick Botany          9.96m        
  3 18999 Cruz Dennis            Illawong                 9.46m        
  4 26951 Jone Tuqiri            St George                9.36m        
  5 30572 Charlie Savoca         Inner West               9.01m        
  6   362 Maxx Rennie            Balmain                  8.56m        
  7 15592 Sydney Israel          Eastern Suburbs          7.93m        
  8 19543 Tarun Hariharan        Inner West               7.68m        
  9  2362 Joel Andrews           Port Hacking             6.45m        
 -- 27374 Jahree Katene          Sutherland                 DNS        
 -- 13870 Aidan O'Brien-Krat     Canterbury                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 38  Girls U13 - Shot Put (3.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 13.52m  18/02/2012  Grace Robinson, St George          
       State: S 14.95m  24/03/2012  Grace Robinson, St George          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   448 Irini Kapsalis         Balmain                 11.92m        
  2 26872 Sienna Latanis         St George                9.21m        
  3 13902 Tallara Joseph-Rio     Canterbury               9.19m        
  4 27321 Lauren Mcnally         Sutherland               8.24m        
  5 24945 Amelia Lukunic         Revesby Workers          8.08m        
  6 28234 Grace Harper           Tiger Wests              7.01m        
  7 19444 Lara De Francesco      Inner West               6.47m        
  8  2628 Amanda Dapas           Port Hacking             5.72m        
  9  2501 Kayla Babington        Port Hacking             5.57m        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 67  Boys U12 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 12.29m  3/02/2019   Archie Heads, Canterbury           
       State: S 15.69m  2/03/2019   Benjamin Kasozi, Hills District    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27192 Jett Nisbet            Sutherland              14.02mR       
  2   618 Julian Doyle           Balmain                 10.02m        
  3 14119 Ibrahima Yade          Canterbury               9.78m        
  4 26519 Josef Sikora           South Eastern            9.76m        
  5 25003 Cooper Hunter          Revesby Workers          9.65m        
  6  2234 Joshua Potts           Port Hacking             8.03m        
  7 18961 Kade Mudadana          Illawong                 7.87m        
  8 26555 Ari Goodman            South Eastern            7.36m        
  9 24974 Curtis Marsh           Revesby Workers          6.70m        
 -- 26710 Gus Blackley           South Eastern              DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 76  Girls U12 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 15.31m  20/02/2011  Grace Robinson, St George          
       State: S 16.19m  20/03/1988  Kylie Standing, Bankstown          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27148 Madison Cornish        Sutherland              11.04m        
  2 26899 Lowami Carati          St George               10.56m        
  3  2256 LilliyKate Mewton      Port Hacking             9.57m        
  4 19020 Alexis James           Illawong                 8.92m        
  5 27234 Abby Weinstein         Sutherland               8.90m        
  6 26705 Pearl Corcoran         South Eastern            8.76m        
  7   142 Mila Gazzard           Balmain                  7.61m        
  8 24785 Azaria Ige             Randwick Botany          7.40m        
  9 13904 Lucy Greenhalgh        Canterbury               6.73m        
 10 18929 Tiffany Laws           Illawong                 6.62m        
 11 26680 Jasmine Burrows        South Eastern            6.61m        
 12  2437 Violet Hogan           Port Hacking             6.54m        
 13   551 Amelia Weston          Balmain                  5.40m        
 --   538 Aoibhe Carty           Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 10  Boys U11 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 13.96m  18/02/2001  Jamal Idris, Bankstown Sports      
       State: S 14.42m  19/03/2011  Payne Haas, Macquarie Hunter       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26615 James Halley           South Eastern            9.16m        
  2 13886 Gregory Tranxidis      Canterbury               8.45m        
  3 17521 Blake Noble            Helensburgh              8.36m        
  4 26664 Cristiano Zanapali     South Eastern            8.11m        
  5   366 Maximilian Nelson-     Balmain                  8.09m        
  6 24692 Joesph Mechreki        Randwick Botany          7.97m        
  7 26832 John Calavrias         St George                6.88m        
  8 24694 Ryker Nagy             Randwick Botany          5.94m        
  9  2508 Michael Mathison       Port Hacking             5.61m        
 10 24878 Thomas Wighton         Revesby Workers          4.20m        
 -- 15523 Christian Smith        Eastern Suburbs            DNS        
 -- 15526 Max Daley              Eastern Suburbs            DNS        
 -- 26593 Archie Lo              South Eastern              DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 8  Girls U11 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 13.56m  20/02/2010  Grace Robinson, St George          
       State: S 14.07m  18/03/2007  Filoi Aokuso, Blacktown            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27147 Zara Roper             Sutherland               8.15m        
  2 26509 Lucia Zagora           South Eastern            7.98m        
  3 28232 Rose Harper            Tiger Wests              7.44m        
  4 25004 Khloe Hunter (T/F      Revesby Workers          7.13m        
  5 18946 Tamia Naitaka          Illawong                 6.72m        
  6 19528 Hannah Kucic           Inner West               6.57m        
  7 24926 Kenzie Delacour-ba     Revesby Workers          6.12m        
  8 15110 Leila Doyle            Eastern Suburbs          5.72m        
  9 27202 Charli Whitbread       Sutherland               5.66m        
 10 17494 Skyla Harris           Helensburgh              4.36m        
 11   296 Summer Weston          Balmain                  3.90m        
 -- 26627 Elise Green            South Eastern              DNS        
 --   105 Milly Dolan            Balmain                    DNS        
 -- 27248 Giselle Day            Sutherland                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 85  Boys U10 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 13.15m  20/02/2000  Emanuele Fuamatu, Bankstown Sports 
       State: S 13.22m  20/02/2011  EJ Brown-Vaelua, Nepean            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   424 Jack Spencer           Balmain                  9.49m        
  2  2299 George Lambousis       Port Hacking             8.40m        
  3 19277 Sidharth Kale          Inner West               7.40m        
  4   490 Daniel Hardy           Balmain                  7.07m        
  5 17504 Ethan Edwick           Helensburgh              6.71m        
  6 18956 Oliver Cook            Illawong                 6.70m        
  7 27219 Brody Philip           Sutherland               6.53m        
  8 19008 Jacob Fox              Illawong                 6.26m        
  9  2412 Luke Morris            Port Hacking             6.22m        
 10   160 Louis Llavero          Balmain                  6.08m        
 11 14118 Sanou Yade             Canterbury               6.04m        
 12 27101 Zachary Gibson         Sutherland               6.04m        
 13 13880 Nessan Reidy           Canterbury               5.89m        
 -- 26602 Jackson Ryder          South Eastern              DNS        
 -- 26539 Gerry Joseph           South Eastern              DNS        
 --  2296 Adam Weinstein         Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 63  Girls U10 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 11.38m  22/02/2009  Grace Robinson, St George          
       State: S 11.92m  19/02/2006  Filoi Aokuso, Blacktown            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2444 Abigail Russell        Port Hacking             6.02m        
  2 27197 Charlotte Halaska      Sutherland               5.74m        
  3 27235 Aaliyah Skuse          Sutherland               5.63m        
  4   212 Scarlet Richards       Balmain                  4.73m        
  5   415 Lola Mave              Balmain                  4.65m        
  6 30311 Rosie Brown            Sutherland               4.04m        
  7 19297 Hannah Redmond         Inner West               3.95m        
  8 18933 Jessinta Mcanally      Illawong                 3.84m        
  9 25048 Zoe Zantiotis          Revesby Workers          3.40m        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 15  Boys U9 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R  9.80m  20/02/1999  Jamal Idris, Bankstown Sports      
       State: S 11.33m  20/03/1999  Jamal Idris, Bankstown Sports      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 24752 Lachlan Chappell       Randwick Botany          8.86m        
  2 18967 Jett Dennis            Illawong                 7.00m        
  3 27372 Kobi Traino            Sutherland               5.96m        
  4   530 Cameron Barry          Balmain                  5.50m        
  5 15170 Destin Nguyen          Eastern Suburbs          5.16m        
  6 26681 Charlie Burrows        South Eastern            5.10m        
  7 24777 Bailey Savetta         Randwick Botany          4.75m        
  8  2233 Flynn Orsaris          Port Hacking             4.50m        
  9   143 Forbes Prentice        Balmain                  3.62m        
 10   462 Flynn Rennie           Balmain                  3.31m        
 -- 19000 Joshua Wallis          Illawong                   DNS        
 -- 19537 Tyrone Young           Inner West                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 26  Girls U9 - Shot Put (2.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 8.85m  16/02/2008  Grace Robinson, St George           
       State: S 9.23m  1/03/2014   Maliyah Osbaldiston, Bankstown Sport
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 17553 Jonesy Hollands        Helensburgh              5.61m        
  2 26802 Ivy Lane               St George                5.08m        
  3   159 Rani Batchelor         Balmain                  5.05m        
  4  2493 Zara Murphy            Port Hacking             5.01m        
  5   536 Alexa Lemura           Balmain                  4.90m        
  6  2453 Marley Mataka          Port Hacking             4.90m        
  7   332 Violet Moller          Balmain                  4.50m        
  8 27385 Bronte Wynne           Sutherland               4.07m        
  9 24668 Lexie Millward         Randwick Botany          3.81m        
 10 15360 Indiana Pargeter       Eastern Suburbs          3.51m        
 11 30315 Chloe Lucas            Sutherland               2.48m        
 --   500 Emily Liquete          Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 21  Boys U8 - Shot Put (1.5 Kg)
=======================================================================
      Region: R  9.98m  19/02/2011  Blake Toohey, Sutherland           
       State: S 10.98m  6/03/2011   Blake Toohey, Sutherland           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26909 Jordan Photi           St George                5.54m        
  2  2526 Dominic Bowyer         Port Hacking             5.24m        
  3 30565 Lachlan Brincat        Inner West               4.61m        
  4 27169 Fletcher Weinstein     Sutherland               4.32m        
  5 27158 Lucas Halaska          Sutherland               4.29m        
  6 17509 Leo Dan-kaat           Helensburgh              4.16m        
  7 26592 Jesse Lo               South Eastern            4.16m        
 -- 26594 Finlay Andersen-Al     South Eastern              DNS        
 -- 25029 Issac Brown            Revesby Workers            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 77  Girls U8 - Shot Put (1.5 Kg)
=======================================================================
      Region: R 8.52m  17/02/2002  Kristy Dingwall, Smithfield Athletic
       State: S 8.52m  17/02/2002  Kristy Dingwall, Smithfield         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2443 Emma Russell           Port Hacking             5.84m        
  2 24837 Emily Brennan          Revesby Workers          5.03m        
  3 19514 Charlize June          Inner West               3.11m        
  4 15235 Aoife McHale           Eastern Suburbs          3.10m        
  5 27121 Shaya Day              Sutherland               2.22m        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 66  Boys U17 - Discus (1.5 Kg)
=======================================================================
      Region: R 54.96m  1/02/2015   Mitchell Pepper, Helensburgh       
       State: S 56.17m  22/03/2009  Liam Speers, Macquarie Hunter      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 24943 Benjamin Pittman       Revesby Workers         40.40m        
  2 26910 Alexander Photi        St George               38.68m        
  3 19011 Mathew Lavidis         Illawong                38.24m        
  4 24942 Adam Pittman           Revesby Workers         34.86m        
  5   836 Tobias Mossman         Balmain                 26.23m        
  6   123 Zachary Schmidt        Balmain                 24.01m        
  7   137 Cooper Hall            Balmain                 22.43m        
  8  2310 Blake Jenkins          Port Hacking            20.87m        
 --   888 Joshua Chen            Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 13  Girls U17 - Discus (1.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 38.56m  31/01/2015  Grace Robinson, St George          
       State: S 48.65m  17/02/2012  Taylah Sengul, Nepean              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2548 Joy Levy               Port Hacking            36.50m        
  2 28247 Catherine Pane         Tiger Wests             35.18m        
  3 26863 Georgie Latanis        St George               34.57m        
  4  2629 Lucy Lee               Port Hacking            31.11m        
  5   145 Bronte Prentice        Balmain                 28.38m        
  6 27145 Rachel Elton           Sutherland              26.50m        
  7 27038 Phoebe Ryan-sweene     Sutherland              24.64m        
  8 27325 Haylee Mcnally         Sutherland              23.05m        
  9 19521 Nanditha Hariharan     Inner West              22.85m        
 10 19045 Megan Hulme            Illawong                21.62m        
 11 26678 Charlie Hawkins        South Eastern           21.25m        
 12  2461 Kyla Gibson            Port Hacking            19.40m        
 13   127 Madeline Watson        Balmain                 18.75m        
 --  2357 Tali Baltineshter      Port Hacking               DNS        
 --   100 Ada Rand               Balmain                    DNS        
 --  2336 Hayley Blanch          Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 62  Boys U15 - Discus (1.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 62.70m  20/02/2005  Emanuele Fuamatu, Bankstown Sports 
       State: S 64.26m  15/02/2015  Nicholas Frost, Parramatta         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26861 Bailey-dean Latani     St George               38.46m        
  2 30502 Loic Chiang            Inner West              37.32m        
  3 27102 Zac Pokorny            Sutherland              35.66m        
  4  2388 Zack Strkljevic        Port Hacking            28.01m        
  5  2289 Ryan Arnold            Port Hacking            27.03m        
  6 14116 Aleko Korras           Canterbury              22.66m        
 -- 26538 Henry Cleaver          South Eastern              DNS        
 --  2282 Kurt Michael           Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 43  Girls U15 - Discus (1.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 43.30m  18/02/2006  Lomana Fagatuai, Ambarvale         
       State: S 48.18m  29/11/1995  Katrina Steele, Springwood         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26822 Jasmine Franich        St George               35.39m        
  2 18977 Brooke Williams        Illawong                32.25m        
  3 26610 Jaide Almeida          South Eastern           31.32m        
  4 26900 Mareta Carati          St George               30.15m        
  5 18926 Kayla Barton           Illawong                18.92m        
  6  2395 Arabella Penfold       Port Hacking            12.06m        
 -- 27212 Caitlyn Whitbread      Sutherland                 DNS        
 --   151 Ella Hafford-McGov     Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 7  Boys U14 - Discus (1.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 55.88m  18/02/2007  Bradley Sharne, Smithfield Athletic
       State: S 57.71m  20/03/2010  Tepai Moeroa, Doonside             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27187 Christopher Szeker     Sutherland              44.58m        
  2 27140 Zoran Szekeres         Sutherland              40.38m        
  3 30522 Elijah Pallister       Inner West              37.84m        
  4  2494 Max Murphy             Port Hacking            24.99m        
  5  2323 Sebastien Impey        Port Hacking            24.44m        
  6   461 Egor Grimstad          Balmain                 23.89m        
  7 25094 Oliver Ghantous        Revesby Workers         21.38m        
  8  2359 Alexander Facchin      Port Hacking            18.80m        
 -- 19335 Antonio Thillianat     Inner West                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 100  Girls U14 - Discus (1.0 Kg)
=======================================================================
      Region: R 41.98m  17/02/2013  Grace Robinson, St George          
       State: S 45.39m  20/03/2016  Sally Shokry, Hills District       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   144 Tallulah Prentice      Balmain                 30.42m        
  2  2419 Paige Bauer            Port Hacking            27.82m        
  3 26666 Gabriella Zanapali     South Eastern           24.76m        
  4 24864 Kwanita Olney          Revesby Workers         24.02m        
  5 18991 Grace Hooper           Illawong                14.88m        
  6 18975 Isabella Laws          Illawong                14.69m        
  7 18953 Maddison Dunkley       Illawong                12.08m        
 -- 26500 Kenya Borlotti         South Eastern              DNS        
 --  2255 Jessica Basanovic      Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 54  Boys U13 - Discus (750 Gram)
=======================================================================
      Region: R 37.76m  2/02/2019   Leon Kalyvas, Randwick Botany      
       State: S 60.74m  2/02/2019   Angus Clues, Springwood            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 24679 Joshua Costa           Randwick Botany         34.96m        
  2 27373 Boston Traino          Sutherland              33.57m        
  3 26951 Jone Tuqiri            St George               29.62m        
  4 18999 Cruz Dennis            Illawong                27.70m        
  5   362 Maxx Rennie            Balmain                 27.52m        
  6 30572 Charlie Savoca         Inner West              27.27m        
  7  2362 Joel Andrews           Port Hacking            21.08m        
  8 19543 Tarun Hariharan        Inner West              19.90m        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 61  Girls U13 - Discus (750 Gram)
=======================================================================
      Region: R 46.46m  19/02/2012  Grace Robinson, St George          
       State: S 49.57m  20/03/2009  Taylah Sengul, Winston Hills       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 13902 Tallara Joseph-Rio     Canterbury              36.09m        
  2 26872 Sienna Latanis         St George               33.15m        
  3 24945 Amelia Lukunic         Revesby Workers         32.70m        
  4   448 Irini Kapsalis         Balmain                 31.95m        
  5 27321 Lauren Mcnally         Sutherland              25.91m        
  6 28234 Grace Harper           Tiger Wests             23.01m        
  7 15498 Lola Richardson        Eastern Suburbs         20.54m        
  8 19444 Lara De Francesco      Inner West              17.98m        
  9 24868 Juliet Hearne          Revesby Workers         17.47m        
 10   483 Esther Romaniuk        Balmain                 15.48m        
 11 13872 Rubi-May Andrew-Ma     Canterbury              11.20m        
 -- 26847 Havana Rayner          St George                   ND        
 -- 15338 Anna Laurence          Eastern Suburbs            DNS        
 --  2283 Amabel Garvin          Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 46  Boys U12 - Discus (750 Gram)
=======================================================================
      Region: R 51.13m  16/02/2002  Emanuele Fuamatu, Fairfield City   
       State: S 52.43m  16/03/2002  Emanuele Fuamatu, Fairfield        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 25003 Cooper Hunter          Revesby Workers         29.38m        
  2 18961 Kade Mudadana          Illawong                28.23m        
  3   618 Julian Doyle           Balmain                 26.54m        
  4 26710 Gus Blackley           South Eastern           23.38m        
  5 26912 Jarrod Jabonillo       St George               23.02m        
  6 15312 Ryan McNamara          Eastern Suburbs         22.44m        
  7 14119 Ibrahima Yade          Canterbury              21.55m        
  8  2291 Max France             Port Hacking            20.70m        
  9 28241 Max Zanic              Tiger Wests             20.59m        
 10  2319 William Stackpool      Port Hacking            19.19m        
 11 26510 Remy Mitchell          South Eastern           18.72m        
 12  2234 Joshua Potts           Port Hacking            17.95m        
 13 26555 Ari Goodman            South Eastern           17.81m        
 14 19529 Robert Tannous         Inner West              16.48m        
 --   633 Matai Joannou          Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 6  Girls U12 - Discus (750 Gram)
=======================================================================
      Region: R 39.13m  19/02/2011  Grace Robinson, St George          
       State: S 46.19m  15/03/2008  Filoi Aokuso, Blacktown            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27148 Madison Cornish        Sutherland              32.94m        
  2 26899 Lowami Carati          St George               31.62m        
  3  2256 LilliyKate Mewton      Port Hacking            28.50m        
  4 19020 Alexis James           Illawong                22.12m        
  5 18957 Olive Wanless          Illawong                20.90m        
  6 26705 Pearl Corcoran         South Eastern           19.84m        
  7  2244 Mikayla Kludass        Port Hacking            18.40m        
  8   142 Mila Gazzard           Balmain                 17.63m        
  9   538 Aoibhe Carty           Balmain                 14.26m        
 10 18929 Tiffany Laws           Illawong                12.50m        
 11  2437 Violet Hogan           Port Hacking             9.94m        
 -- 24888 Emma Morgan            Revesby Workers            DNS        
 -- 19538 Tanisha Young          Inner West                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 96  Boys U11 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 35.70m  3/02/2019   Elijah Pallister, Inner West       
       State: S 41.51m  17/03/2019  Jozef Cluff, Smithfield            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   255 Jett Slade             Balmain                 33.98m        
  2 13886 Gregory Tranxidis      Canterbury              31.49m        
  3   370 Leo Balmond            Balmain                 30.29m        
  4 24692 Joesph Mechreki        Randwick Botany         27.70m        
  5 26664 Cristiano Zanapali     South Eastern           23.66m        
  6 26615 James Halley           South Eastern           19.51m        
  7 27240 Aidan King             Sutherland              18.51m        
  8 30564 Cooper Brincat         Inner West              18.03m        
  9  2508 Michael Mathison       Port Hacking            17.53m        
 10 26832 John Calavrias         St George               14.58m        
 -- 24694 Ryker Nagy             Randwick Botany             ND        
 -- 19480 Liam Paton             Inner West                 DNS        
 -- 15526 Max Daley              Eastern Suburbs            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 69  Girls U11 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 33.52m  6/02/2021   Lowami Carati, St George           
       State: S 33.35m  10/02/2019  Tayla Moore, Cherrybrook           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 18946 Tamia Naitaka          Illawong                33.09m        
  2 27147 Zara Roper             Sutherland              23.09m        
  3 26509 Lucia Zagora           South Eastern           23.01m        
  4 15110 Leila Doyle            Eastern Suburbs         20.37m        
  5 25004 Khloe Hunter (T/F      Revesby Workers         18.65m        
  6 28232 Rose Harper            Tiger Wests             17.90m        
  7 17494 Skyla Harris           Helensburgh             17.38m        
  8 26650 Lily Davoren           South Eastern           17.26m        
  9 27217 Bronte Whitbread       Sutherland              17.23m        
 10   136 Pip Hall               Balmain                 16.49m        
 11 24988 Leila Carr             Revesby Workers         16.41m        
 12 27202 Charli Whitbread       Sutherland              14.79m        
 13 24926 Kenzie Delacour-ba     Revesby Workers         14.17m        
 14   497 Gabrielle Buckman      Balmain                 13.53m        
 15 26606 Kayla Shelley          South Eastern           12.57m        
 --  2253 Emily Basanovic        Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 31  Boys U10 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 40.72m  19/02/2000  Emanuele Fuamatu, Bankstown Sports 
       State: S 43.20m  19/03/1983  Jason Amberger, Nepean             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2296 Adam Weinstein         Port Hacking            24.73m        
  2 19008 Jacob Fox              Illawong                24.26m        
  3 19277 Sidharth Kale          Inner West              23.71m        
  4   342 Ryan Volpato           Balmain                 22.87m        
  5   484 Davin Carty            Balmain                 22.24m        
  6 18956 Oliver Cook            Illawong                21.88m        
  7 28240 Gabriel Luckan         Tiger Wests             21.38m        
  8   160 Louis Llavero          Balmain                 20.62m        
  9 15407 Charles Carrano        Eastern Suburbs         20.20m        
 10 14118 Sanou Yade             Canterbury              19.85m        
 11 27101 Zachary Gibson         Sutherland              17.85m        
 12 26848 Kagan Rayner           St George               17.81m        
 13 27219 Brody Philip           Sutherland              17.72m        
 14   490 Daniel Hardy           Balmain                 16.35m        
 15 26602 Jackson Ryder          South Eastern           15.87m        
 -- 24671 Mitchell Henville      Randwick Botany            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 17  Girls U10 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 33.68m  17/02/2007  Juanita Lloyd, Bankstown Sports    
       State: S 37.22m  16/03/1985  Michelle Haage, Bankstown          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2444 Abigail Russell        Port Hacking            18.86m        
  2 27197 Charlotte Halaska      Sutherland              18.07m        
  3 15359 Chloe Antony           Eastern Suburbs         17.86m        
  4 27235 Aaliyah Skuse          Sutherland              15.02m        
  5   212 Scarlet Richards       Balmain                 14.33m        
  6 18933 Jessinta Mcanally      Illawong                12.20m        
  7 24890 Emilia Cazon           Revesby Workers         11.69m        
  8 24739 Harriet Hay            Randwick Botany         11.58m        
  9   415 Lola Mave              Balmain                 11.19m        
 10 24693 Jessica Mechreki       Randwick Botany         11.13m        
 11 19297 Hannah Redmond         Inner West              11.05m        
 12 27361 Sophia Devine          Sutherland              10.15m        
 13 25048 Zoe Zantiotis          Revesby Workers          8.03m        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 84  Boys U9 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 30.14m  2/02/1986   Brett Turner, South Eastern        
       State: S 36.68m  22/11/1998  Jamal Idris, Bankstown Sports      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 24752 Lachlan Chappell       Randwick Botany         29.88m        
  2 27372 Kobi Traino            Sutherland              18.12m        
  3   165 Thomas Beecham         Balmain                 16.79m        
  4 24865 Hunter Olney           Revesby Workers         16.76m        
  5   298 Stirling Donaldson     Balmain                 13.29m        
  6  2365 James Kousoulis        Port Hacking            13.00m        
  7   143 Forbes Prentice        Balmain                 11.85m        
  8 18969 Frederick Pelham       Illawong                11.61m        
  9 15166 Carter Doyle           Eastern Suburbs         11.47m        
 10 14123 Billal Ghosn           Canterbury              10.99m        
 11   462 Flynn Rennie           Balmain                  8.73m        
 --  2230 Xavier Potts           Port Hacking                ND        
 -- 19336 Paolo Thillainatha     Inner West                 DNS        
 -- 24777 Bailey Savetta         Randwick Botany            DNS        
 -- 27221 Jack Dooley            Sutherland                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 93  Girls U9 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 26.50m  15/02/2003  Kristy Dingwall, Smithfield Athleti
       State: S 31.22m  28/11/2004  Filoi Aokuso, Blacktown            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27253 Amilia Srbinovski      Sutherland              17.22m        
  2   536 Alexa Lemura           Balmain                 14.52m        
  3 26802 Ivy Lane               St George               14.30m        
  4 17553 Jonesy Hollands        Helensburgh             13.76m        
  5   159 Rani Batchelor         Balmain                 13.61m        
  6 27385 Bronte Wynne           Sutherland              11.42m        
  7 30315 Chloe Lucas            Sutherland              10.51m        
  8 26609 Natalia Giatsios       South Eastern            9.10m        
  9   332 Violet Moller          Balmain                  8.18m        
 10  2516 Jemima Pun             Port Hacking             7.67m        
 11 24668 Lexie Millward         Randwick Botany          7.59m        
 12  2272 Hanna El-Helou         Port Hacking             7.09m        
 13  2322 Sophia Casamento       Port Hacking             6.85m        
 -- 27120 Shiloh Day             Sutherland                 DNS        
 --  2453 Marley Mataka          Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 78  Boys U8 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 26.48m  18/02/2001  Adam Thorogood, Sutherland         
       State: S 31.36m  16/02/1992  Gareth Care, Nth Rocks Carlingford 
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26909 Jordan Photi           St George               14.94m        
  2  2527 Morgan Sidey           Port Hacking            13.49m        
  3 27158 Lucas Halaska          Sutherland              13.16m        
  4 26592 Jesse Lo               South Eastern           11.73m        
  5 24852 Noah Samways           Revesby Workers         11.34m        
  6 26524 Vaughn Mitchell        South Eastern           10.71m        
  7  2360 Lyle Andrews           Port Hacking             9.46m        
  8 27031 Zachary May            Sutherland               9.19m        
 -- 25029 Issac Brown            Revesby Workers            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 22  Girls U8 - Discus (500 Gram)
=======================================================================
      Region: R 22.56m  16/02/2008  Sina Wildraut, Revesby Workers     
       State: S 24.42m  23/11/2003  Taylah Sengul, Winston Hills       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2443 Emma Russell           Port Hacking            15.28m        
  2 19420 Zoe Wang               Inner West              10.89m        
  3 15503 Charlotte Antony       Eastern Suburbs         10.74m        
  4 24837 Emily Brennan          Revesby Workers         10.34m        
  5 27362 Lucy Devine            Sutherland               9.33m        
  6 27308 Audrey Laing           Sutherland               9.22m        
  7 15235 Aoife McHale           Eastern Suburbs          8.18m        
  8 19531 Emelie Tannous         Inner West               7.02m        
 -- 27123 Mila Penman            Sutherland                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 60  Boys U17 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 14.93m  3/02/2019   Connor Murphy, Illawong            
       State: S 14.93m  3/02/2019   Connor Murphy, Illawong            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 12223 Uchenna Egbu           Canterbury              13.85m        
  2 26663 Joseph Touma           South Eastern           13.15m        
  3 19365 Luca Ratnavadivel      Inner West              12.32m        
  4  2400 Tristan Tubbs          Port Hacking            12.14m        
  5 27251 Anthony Valenta        Sutherland              12.07m        
  6 26665 Ricardo Zanapalis      South Eastern           11.78m        
  7   836 Tobias Mossman         Balmain                 10.82m        
 --  2268 Jamie Chernich         Port Hacking                ND        
 --  1001 Donovan Roberts        Balmain                    DNS        
 --   888 Joshua Chen            Balmain                    DNS        
 -- 26507 Shai Farhy             South Eastern              DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 25  Girls U17 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 12.52m  30/01/2016  Jasmine Fountas, Randwick Botany   
       State: S 12.52m  31/01/2016  Jasmine Fountas, Randwick Botany   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 15191 Gabriella Guerrera     Eastern Suburbs         11.22m        
  2   117 Ellen Murphy           Balmain                 10.38m        
  3 13931 Janice Leelapatra      Canterbury              10.10m        
  4  2280 Jessica Little         Port Hacking             9.90m        
  5 25015 Sophia Ghantous        Revesby Workers          9.74m        
  6 17545 Holly Ramsey           Helensburgh              9.57m        
  7   111 Montana Chiacchio      Balmain                  9.10m        
  8 31471 Katerina Stojkovsk     St George                8.92m        
  9 27181 Elizabeth Smithson     Sutherland               8.70m        
 10 27145 Rachel Elton           Sutherland               8.60m        
 11  2461 Kyla Gibson            Port Hacking             8.20m        
 -- 26625 Kitty Green            South Eastern              DNS        
 -- 26678 Charlie Hawkins        South Eastern              DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 70  Boys U15 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 13.34m  29/01/2017  Connor Murphy, Illawong            
       State: S 14.35m  21/03/1999  Fabrice Lapierre, Blacktown        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   428 Lian Anagnostopoul     Balmain                 12.13m        
  2  2282 Kurt Michael           Port Hacking            11.61m        
  3 26640 Ronin Khamphet Pea     South Eastern           11.45m        
  4 27125 Michael Paino          Sutherland              10.52m        
  5 24795 Joshua Ottaviano       Randwick Botany         10.24m        
  6 13893 Mateusz Milewski       Canterbury              10.06m        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 33  Girls U15 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 12.00m  21/02/1999  Kate Hoffmeister, Campbelltown     
       State: S 12.42m  21/03/2004  Alyisha House, Kooringal Wagga     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2550 Izobelle Louison-R     Port Hacking            11.06m        
  2 19463 Lily Stewart           Inner West              10.90m        
  3   150 Audrey Sutton          Balmain                 10.51m        
  4 30500 April Howison          Inner West               9.70m        
  5 26636 Sarah Luey             South Eastern            9.64m        
  6   508 Puma Chiacchio         Balmain                  9.34m        
  7   464 Holly Smith            Balmain                  9.19m        
  8 24973 Eliza Marsh            Revesby Workers          8.63m        
  9 27212 Caitlyn Whitbread      Sutherland               7.31m        
 -- 15337 Zoe Laurence           Eastern Suburbs            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 14  Boys U14 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 12.64m  15/02/2003  Damian Evans, South Eastern        
       State: S 13.48m  17/03/1996  David Geddes, Manly Warringah      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27328 Mason Mcgroder         Sutherland              11.66m        
  2 30555 Oliver Facer           Inner West              10.99m        
  3  2359 Alexander Facchin      Port Hacking            10.27m        
  4 24798 Flynn Ilet             Randwick Botany         10.07m        
  5  2290 Hugo France            Port Hacking             9.77m        
  6  2494 Max Murphy             Port Hacking             9.43m        
  7   473 Harry Bibrack          Balmain                  9.08m        
 -- 27389 Toby Calder            Sutherland                 DNS        
 -- 24727 Nicholas Fung          Randwick Botany            DNS        
 -- 19335 Antonio Thillianat     Inner West                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 75  Girls U14 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 11.83m  29/01/2017  Tomysha Clark, Port Hacking        
       State: S 12.15m  16/03/2003  Alyisha House, Kooringal Wagga     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26643 Josie Khoo             South Eastern            9.78m        
  2 19333 Ajaya Owusu            Inner West               9.56m        
  3  2231 Mackenzie Potts        Port Hacking             9.27m        
  4 24905 Niamh Mackenzie        Revesby Workers          8.87m        
  5 19262 Liana Balic            Inner West               8.59m        
 -- 24927 Ryleigh Delacour-b     Revesby Workers            DNS        
 -- 24977 Amelia Oehlman         Revesby Workers            DNS        
 -- 18991 Grace Hooper           Illawong                   DNS        
 -- 26546 Claudia Cox            South Eastern              DNS        
 -- 26921 Olive Kirby            St George                  DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 5  Boys U13 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 11.70m  16/02/2002  Christopher Lawrence, Campbelltown 
       State: S 12.72m  18/03/2007  Nicholas Hough, Hills District     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26867 Dylan Lau              St George                9.53m        
  2 19366 Sasha Ratnavadivel     Inner West               9.51m        
  3   200 Archie McKenzie        Balmain                  9.49m        
  4 19489 Otis Rawnsley          Inner West               9.38m        
  5 19062 Joshua Kannengiess     Illawong                 9.35m        
  6 19316 Benjamin Watts         Inner West               8.81m        
  7 27186 Joshua Gibson          Sutherland               8.49m        
  8 27039 Matthew Ryan-sween     Sutherland               7.61m        
 --   416 James Barry            Balmain                    DNS        
 -- 27265 Cameron Badger         Sutherland                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 94  Girls U13 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 10.98m  1/01/1990   Barbara Nicholas, Balmain          
       State: S 11.66m  25/03/2018  Clara Nourdine, The Ponds          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26641 Audrey Khamphet Pe     South Eastern            9.61m        
  2  2316 Ellie Mai Levi         Port Hacking             9.40m        
  3   174 Almudena Akeng Sad     Balmain                  9.23m        
  4 26675 Georgiana Giatsios     South Eastern            8.95m        
  5  2479 Emily Rebeiro          Port Hacking             8.95m        
  6  2283 Amabel Garvin          Port Hacking             8.94m        
  7 15221 Chenzi Mapp            Eastern Suburbs          8.87m        
  8   113 Madeleine Gifford      Balmain                  8.52m        
  9   377 Laura Belling          Balmain                  8.44m        
 10 24987 Holly Carr             Revesby Workers          8.40m        
 11   340 Tola Blicharska        Balmain                  8.34m        
 12 27154 Haylee Hanley          Sutherland               8.30m        
 13 27321 Lauren Mcnally         Sutherland               7.93m        
 14 26847 Havana Rayner          St George                7.42m        
 15  2628 Amanda Dapas           Port Hacking             7.30m        
 --  2448 Tahlee Kostanti        Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 86  Boys U12 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 12.11m  19/02/1995  Gima Keimelo, Randwick Botany      
       State: S 12.78m  19/03/1995  Gima Keimelo, Randwick Botany      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2390 Brock Lampret          Port Hacking             9.68m        
  2  2551 Mahley Louison-Roe     Port Hacking             9.33m        
  3   126 Oliver Watson          Balmain                  8.91m        
  4  2381 Aidan Bibby            Port Hacking             8.45m        
  5 25059 Damon Beard            Revesby Workers          8.34m        
  6 26510 Remy Mitchell          South Eastern            7.97m        
  7 26651 Max Davoren            South Eastern            7.91m        
  8  2291 Max France             Port Hacking             7.63m        
  9 14119 Ibrahima Yade          Canterbury               7.53m        
 10 27124 Samuel Gibson          Sutherland               7.46m        
 -- 15198 Nathaniel Ng           Eastern Suburbs            DNS        
 --   685 Aidan Shaw             Balmain                    DNS        
 --   154 Max Kelly              Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 98  Girls U12 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 10.68m  20/02/2005  Rachel Handy, South Eastern        
       State: S 11.05m  25/03/2018  Raphaila Idris, Blacktown          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27262 Casey Pendleton-ch     Sutherland               9.85m        
  2  2281 Allegra Little         Port Hacking             9.57m        
  3  2473 Jade Strahl            Port Hacking             9.45m        
  4 19009 Miricah Murdoch        Illawong                 8.94m        
  5 26530 Sophia Kehoe           South Eastern            8.61m        
  6  2244 Mikayla Kludass        Port Hacking             8.54m        
  7 27334 Jasmine Isabella J     Sutherland               8.37m        
  8 24710 Sanja Peric            Randwick Botany          8.10m        
  9 18995 Sienna Bender          Illawong                 7.55m        
 10 18952 Madeleine Felice       Illawong                 7.55m        
 11 24893 Courtney Ho            Revesby Workers          6.96m        
 --   615 Isabella Sartor        Balmain                    DNS        
 -- 26705 Pearl Corcoran         South Eastern              DNS        
 -- 24678 Sophie Dimitrov        Randwick Botany            DNS        
 --  2247 Rhema Adelaja          Port Hacking               DNS        
 -- 26506 Siena Novak            South Eastern              DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 44  Boys U11 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R 10.56m  25/02/1990  Stephen Lai, Randwick Botany       
       State: S 11.06m  27/03/1993  David Geddes, Manly Warringah      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27208 Connor Wirth           Sutherland               8.92m        
  2   370 Leo Balmond            Balmain                  8.29m        
  3 24911 Benjamin Collins       Revesby Workers          7.47m        
  4 27342 Jacob Milionis         Sutherland               7.40m        
  5   507 Billy Sarah            Balmain                  7.15m        
  6   524 Charlie Ackland        Balmain                  6.94m        
  7 26593 Archie Lo              South Eastern            6.58m        
  8 26832 John Calavrias         St George                5.95m        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 49  Girls U11 - Triple Jump
=======================================================================
      Region: R  9.87m  19/02/2011  Chyna Tavai-Williams, Bankstown Spo
       State: S 10.38m  21/03/2004  Rebecca Mounsey, Albion Park       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26513 Olivia Kehoe           South Eastern            8.65m        
  2   571 Eisla Scully           Balmain                  8.46m        
  3 26534 Alina Meers            South Eastern            8.37m        
  4 27078 Chloe Macken           Sutherland               8.10m        
  5 27147 Zara Roper             Sutherland               7.32m        
  6 27217 Bronte Whitbread       Sutherland               7.12m        
  7 19003 Brooke Cross           Illawong                 7.02m        
  8 25008 Grace Delander         Revesby Workers          6.94m        
  9 27381 Hanna Wichgers         Sutherland               6.72m        
 10 27202 Charli Whitbread       Sutherland               6.70m        
 11 18946 Tamia Naitaka          Illawong                 6.60m        
 12   296 Summer Weston          Balmain                  6.36m        
 13 24988 Leila Carr             Revesby Workers          6.35m        
 14 28232 Rose Harper            Tiger Wests              6.13m        
 --   246 Sadie O'Sullivan       Balmain                     ND        
 -- 15127 Zoe Blacker            Eastern Suburbs            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 18  Boys U17 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 6.79m  16/02/2013  Ivor Metcalf, Randwick Botany       
       State: S 7.28m  18/03/2017  Alex Willett, Manly Warringah       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26663 Joseph Touma           South Eastern            6.13m        
  2 26665 Ricardo Zanapalis      South Eastern            6.06m        
  3 26507 Shai Farhy             South Eastern            5.95m        
  4  2400 Tristan Tubbs          Port Hacking             5.95m        
  5 27251 Anthony Valenta        Sutherland               5.93m        
  6 19365 Luca Ratnavadivel      Inner West               5.41m        
  7   562 Aedan Bibrack          Balmain                  5.15m        
  8   491 Daniel Fay             Balmain                  4.81m        
 --   107 Tane Dolan             Balmain                    DNS        
 --   888 Joshua Chen            Balmain                    DNS        
 --   347 Joe Shawcross          Balmain                    DNS        
 -- 24779 Kieran Fung            Randwick Botany            DNS        
 --  2268 Jamie Chernich         Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 59  Girls U17 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.65m  19/02/2012  Josie Nichol, Balmain               
       State: S 5.87m  10/02/2019  Katie Gunn, Gosford                 
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27390 Charlie Hallam         Sutherland               5.23m        
  2 15191 Gabriella Guerrera     Eastern Suburbs          4.99m        
  3   577 Isabella Knezevic      Balmain                  4.87m        
  4 26920 Amelia Kirby           St George                4.71m        
  5 25015 Sophia Ghantous        Revesby Workers          4.68m        
  6  2280 Jessica Little         Port Hacking             4.61m        
  7 15578 Lucy Reid              Eastern Suburbs          4.55m        
  8 13931 Janice Leelapatra      Canterbury               4.54m        
  9 27181 Elizabeth Smithson     Sutherland               4.42m        
 10 17545 Holly Ramsey           Helensburgh              4.39m        
 11 27145 Rachel Elton           Sutherland               4.00m        
 -- 31471 Katerina Stojkovsk     St George                  DNS        
 --   111 Montana Chiacchio      Balmain                    DNS        
 -- 28247 Catherine Pane         Tiger Wests                DNS        
 --   121 Alexandra Richards     Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 4  Boys U15 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 6.53m  2/02/2019   Renato Pane, Tiger Wests            
       State: S 7.12m  20/03/2009  Thomas Soliman, Blacktown           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27371 Taurus Traino          Sutherland               5.99m        
  2  2282 Kurt Michael           Port Hacking             5.74m        
  3   428 Lian Anagnostopoul     Balmain                  5.52m        
  4  2486 Sebastian Miani        Port Hacking             5.28m        
  5 26640 Ronin Khamphet Pea     South Eastern            4.86m        
  6 13893 Mateusz Milewski       Canterbury               4.76m        
 -- 31199 Noah Prouteau          Randwick Botany            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 73  Girls U15 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.73m  19/02/2012  Audrey Kyriacou, Randwick Botany    
       State: S 5.80m  19/03/2005  Jacinta Doyle, Port Hacking         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2550 Izobelle Louison-R     Port Hacking             5.11m        
  2 26610 Jaide Almeida          South Eastern            5.10m        
  3   150 Audrey Sutton          Balmain                  5.00m        
  4 26636 Sarah Luey             South Eastern            4.80m        
  5 30500 April Howison          Inner West               4.75m        
  6 19364 Alessa Ratnavadive     Inner West               4.48m        
  7 27117 Sofia Cutro            Sutherland               4.41m        
  8   508 Puma Chiacchio         Balmain                  4.40m        
  9 27167 Gemma Hanley           Sutherland               4.02m        
 10 27212 Caitlyn Whitbread      Sutherland               3.76m        
 11 26820 Victoria Gao           St George                3.25m        
 --  2368 Jordan O'Neill         Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 82  Boys U14 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 6.05m  4/02/2018   Renato Pane, Tiger Wests            
       State: S 6.52m  17/03/1996  Stephen Jacenko, Balmain            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27328 Mason Mcgroder         Sutherland               5.76m        
  2  2359 Alexander Facchin      Port Hacking             4.88m        
  3 24727 Nicholas Fung          Randwick Botany          4.63m        
  4   116 Sebastian Gonzalez     Balmain                  4.48m        
  5   563 William Wendt          Balmain                  4.28m        
  6  2290 Hugo France            Port Hacking             4.24m        
  7   560 Alexander O'Brien      Balmain                  4.15m        
  8 14106 Lachlan McGeary        Canterbury               4.07m        
 -- 27389 Toby Calder            Sutherland                 DNS        
 -- 19335 Antonio Thillianat     Inner West                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 47  Girls U14 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.53m  18/02/1995  Alexcia Papadatos, Randwick Botany  
       State: S 5.87m  18/03/2017  Tomysha Clark, Port Hacking         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26643 Josie Khoo             South Eastern            4.86m        
  2 13989 Rekha Levine           Canterbury               4.62m        
  3 26546 Claudia Cox            South Eastern            4.57m        
  4 15476 Eliette Millecamps     Eastern Suburbs          4.49m        
  5 26508 Scarlet Mitchell       South Eastern            4.39m        
  6 27200 Charlize Peterson      Sutherland               4.32m        
  7 17620 Andie Bevan            Helensburgh              4.32m        
  8  2309 Lily Jenkins           Port Hacking             4.12m        
  9  2401 Amber Tubbs            Port Hacking             4.11m        
 10 24905 Niamh Mackenzie        Revesby Workers          4.11m        
 11 19333 Ajaya Owusu            Inner West               3.98m        
 12  2231 Mackenzie Potts        Port Hacking             3.74m        
 13 26921 Olive Kirby            St George                3.56m        
 -- 18953 Maddison Dunkley       Illawong                   DNS        
 -- 15261 Lola Nash              Eastern Suburbs            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 92  Boys U13 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.87m  19/02/2012  Alec Nguyen, Bankstown              
       State: S 6.11m  19/03/2006  Kurt Jenner, Mt Pritchard           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 19489 Otis Rawnsley          Inner West               4.99m        
  2 15123 Alexander Jang         Eastern Suburbs          4.82m        
  3 13963 Spencer Bowerman       Canterbury               4.69m        
  4 19316 Benjamin Watts         Inner West               4.52m        
  5 19062 Joshua Kannengiess     Illawong                 4.50m        
  6 19366 Sasha Ratnavadivel     Inner West               4.43m        
  7 15245 Charlie Coutts         Eastern Suburbs          3.94m        
 --   416 James Barry            Balmain                    DNS        
 -- 26818 Hugo Macri             St George                  DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 3  Girls U13 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.41m  20/02/2005  Laura Turner, Port Hacking          
       State: S 5.58m  16/03/2019  Delta Amidzovski, Wollongong City   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26641 Audrey Khamphet Pe     South Eastern            4.65m        
  2  2276 Ahlyrah Lubis          Port Hacking             4.65m        
  3  2448 Tahlee Kostanti        Port Hacking             4.27m        
  4 26675 Georgiana Giatsios     South Eastern            4.09m        
  5   340 Tola Blicharska        Balmain                  4.01m        
  6   377 Laura Belling          Balmain                  3.97m        
  7  2479 Emily Rebeiro          Port Hacking             3.94m        
  8   113 Madeleine Gifford      Balmain                  3.91m        
  9  2283 Amabel Garvin          Port Hacking             3.58m        
 10 27154 Haylee Hanley          Sutherland               3.45m        
 11 15338 Anna Laurence          Eastern Suburbs          2.85m        
 12 26836 Liliana Bishop         St George                2.75m        
 -- 13910 Sienna Verdon          Canterbury                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 24  Boys U12 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.69m  19/02/2011  Alec Nguyen, Bankstown Sports       
       State: S 5.86m  17/03/1996  Michael Doggett, Lithgow            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 19337 Rory Muldowney         Eastern Suburbs          4.65m        
  2 26519 Josef Sikora           South Eastern            4.51m        
  3  2390 Brock Lampret          Port Hacking             4.46m        
  4 24850 Lachie Samways         Revesby Workers          4.40m        
  5 27382 Ben Wichgers           Sutherland               4.35m        
  6  2551 Mahley Louison-Roe     Port Hacking             4.18m        
  7  2381 Aidan Bibby            Port Hacking             4.12m        
  8 26604 Leon Baghdadi          South Eastern            4.04m        
  9 15291 Ryan Cox               Eastern Suburbs          3.77m        
 10 28241 Max Zanic              Tiger Wests              3.76m        
 11 15312 Ryan McNamara          Eastern Suburbs          3.42m        
 -- 13895 Tom Glover             Canterbury                 DNS        
 --  2377 Harry Markou           Port Hacking               DNS        
 --   154 Max Kelly              Balmain                    DNS        
 --   633 Matai Joannou          Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 29  Girls U12 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 4.94m  19/02/2005  Eden Cunningham, Camden             
       State: S 5.42m  16/03/1986  Tracy Blackburn, Kurri Kurri        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2281 Allegra Little         Port Hacking             4.64m        
  2 24678 Sophie Dimitrov        Randwick Botany          4.43m        
  3 27262 Casey Pendleton-ch     Sutherland               4.39m        
  4 26505 Tea McDrury            South Eastern            4.34m        
  5 19009 Miricah Murdoch        Illawong                 4.25m        
  6  2473 Jade Strahl            Port Hacking             4.22m        
  7 26530 Sophia Kehoe           South Eastern            4.14m        
  8  2244 Mikayla Kludass        Port Hacking             3.96m        
  9 19046 Mine Antoinette Sn     Illawong                 3.82m        
 10 27334 Jasmine Isabella J     Sutherland               3.72m        
 11 24701 Daniela Coggan         Randwick Botany          3.64m        
 12 13914 Eliza Dawson           Canterbury               3.47m        
 13   551 Amelia Weston          Balmain                  3.43m        
 -- 15543 Niki Danilis           Eastern Suburbs            DNS        
 --   615 Isabella Sartor        Balmain                    DNS        
 -- 15212 Ella Josselsohn        Eastern Suburbs            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 81  Boys U11 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.06m  19/02/1995  Daniel Riethmuller, Campbelltown    
       State: S 5.34m  7/02/1987   Craig Woodroff, Manly Warringah     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27208 Connor Wirth           Sutherland               4.54m        
  2 15494 James MacGillivray     Eastern Suburbs          4.50m        
  3 15381 Harvey Todd            Eastern Suburbs          4.42m        
  4 17521 Blake Noble            Helensburgh              4.08m        
  5 15335 Hugo Clarke            Eastern Suburbs          3.96m        
  6 24794 Kian Ottaviano         Randwick Botany          3.78m        
  7  2499 Aston Tompsett         Port Hacking             3.59m        
  8 26593 Archie Lo              South Eastern            3.54m        
  9 31188 Bastien Allaume        Randwick Botany          3.36m        
 10 26868 Luke Waller            St George                3.22m        
 11 24662 Jack Quince            Randwick Botany          3.20m        
 12   507 Billy Sarah            Balmain                  3.16m        
 13  2503 Ty Babington           Port Hacking             3.15m        
 --   366 Maximilian Nelson-     Balmain                    DNS        
 -- 31470 Antonio Stojkovski     St George                  DNS        
 -- 26595 Felix Andersen-All     South Eastern              DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 90  Girls U11 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 4.81m  20/02/2011  Eliza Trevena, Holroyd              
       State: S 4.97m  20/03/2011  Chyna Tavai-Williams, Bankstown Spor
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26513 Olivia Kehoe           South Eastern            4.07m        
  2 26534 Alina Meers            South Eastern            3.96m        
  3 27177 Emerson Spence         Sutherland               3.90m        
  4 27128 Sadie Rayment          Sutherland               3.86m        
  5 17619 Ruby Mcgarity          Helensburgh              3.85m        
  6 27174 Layla Peterson         Sutherland               3.71m        
  7  2463 Tenya Kotouc           Port Hacking             3.55m        
  8   128 Piper James            Balmain                  3.38m        
  9   246 Sadie O'Sullivan       Balmain                  3.22m        
 10   296 Summer Weston          Balmain                  3.00m        
 11 24986 Abby Freeman           Revesby Workers          2.98m        
 12 27217 Bronte Whitbread       Sutherland               2.93m        
 13 15234 Maya McHale            Eastern Suburbs          2.59m        
 -- 27301 Frances Gorman         Sutherland                 DNS        
 --  2366 Elena Kousoulis        Port Hacking               DNS        
 -- 13983 Asya Muzaffer          Canterbury                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 12  Boys U10 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 5.04m  1/01/1988   Colin Best, Sutherland              
       State: S 5.17m  16/03/1980  Martin Moore, Bathurst              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2391 Duke Lampret           Port Hacking             4.05m        
  2 18996 Riley Death            Illawong                 4.03m        
  3 27272 Knox Gordon            Sutherland               3.95m        
  4   647 James Russell          Balmain                  3.89m        
  5 15421 Rocky Bolton           Eastern Suburbs          3.81m        
  6 19332 Tyrese-Lloyd Owusu     Inner West               3.80m        
  7 15533 Samuel Smith           Eastern Suburbs          3.75m        
  8   131 Tobias Calvert-Has     Balmain                  3.55m        
  9  2480 Benjamin Rebeiro       Port Hacking             3.55m        
 10 26712 Maximus McFarlane      South Eastern            3.43m        
 11 30318 Cody Payne             Sutherland               3.40m        
 12 27219 Brody Philip           Sutherland               3.37m        
 -- 17504 Ethan Edwick           Helensburgh                DNS        
 -- 17561 Harlem Floyd-kerr      Helensburgh                DNS        
 --   479 Ethan Suleman          Balmain                    DNS        
 -- 31127 Corbyn Fainga'a        St George                  DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 39  Girls U10 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 4.38m  1/01/1989   Ursula Rodway, Port Hacking         
       State: S 4.75m  24/03/1991  Rosemary Hayward, Wyong             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 15475 Capri Vincent          Eastern Suburbs          4.19m        
  2 26504 Alyssa McDrury         South Eastern            4.03m        
  3  2477 Elaina Cook            Port Hacking             3.62m        
  4 24725 Emily Halim            Randwick Botany          3.59m        
  5 17511 Halle Bostick          Helensburgh              3.57m        
  6 26919 Imogen Kirby           St George                3.35m        
  7 24751 Sophie Lester          Randwick Botany          3.33m        
  8 27339 Maggie Treanor         Sutherland               3.31m        
  9 30535 Olivia Bruneau         Inner West               3.09m        
 10 27127 Sage Corran            Sutherland               3.06m        
 11 30328 Harriet Gallagher      Sutherland               3.06m        
 12 13970 Emily Sentas           Canterbury               2.98m        
 13 24880 Gabriella Ho           Revesby Workers          2.89m        
 14 15466 Sienne Maybury         Eastern Suburbs          2.81m        
 --   130 Zara Richards          Balmain                    DNS        
 -- 24998 Aliana Ridgewell       Revesby Workers            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 58  Boys U9 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 4.50m  19/02/1995  Joel Reddy, Sutherland              
       State: S 4.71m  24/03/1991  Grant Buchanan, Illawong            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 24680 Ethan Costa            Randwick Botany          3.92m        
  2 27289 Anson Vella            Sutherland               3.62m        
  3 27256 Noah Van Dyk           Sutherland               3.59m        
  4 24723 Thomas Pendleton       Randwick Botany          3.59m        
  5 18967 Jett Dennis            Illawong                 3.57m        
  6 15544 Henry Ellis            Eastern Suburbs          3.50m        
  7   165 Thomas Beecham         Balmain                  3.45m        
  8   530 Cameron Barry          Balmain                  3.41m        
  9 26837 Baxter Bishop          St George                3.23m        
 10 18969 Frederick Pelham       Illawong                 3.16m        
 11 26523 William Kehoe          South Eastern            3.03m        
 12  2233 Flynn Orsaris          Port Hacking             2.94m        
 13  2365 James Kousoulis        Port Hacking             2.88m        
 14 27034 James Brennan          Sutherland               2.43m        
 -- 26605 Marley Baghdadi        South Eastern              DNS        
 -- 24777 Bailey Savetta         Randwick Botany            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 71  Girls U9 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 3.96m  22/02/1988  Lita Lewis, Camden                  
       State: S 4.42m  16/03/1985  Selina Dundas, Armidale             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2515 Chloe Pun              Port Hacking             3.32m        
  2   159 Rani Batchelor         Balmain                  3.25m        
  3  2516 Jemima Pun             Port Hacking             3.20m        
  4   158 Sienna Keeley          Balmain                  3.16m        
  5  2337 Annika Kumar           Port Hacking             3.11m        
  6   534 Ariana Cassimaty       Balmain                  3.08m        
  7 26802 Ivy Lane               St George                3.08m        
  8 14062 Edie White             Canterbury               3.06m        
  9 17553 Jonesy Hollands        Helensburgh              2.98m        
 10 26611 Isabella Shelley       South Eastern            2.96m        
 11  2421 Tayha Sant             Port Hacking             2.96m        
 12 24712 Alana Peric            Randwick Botany          2.95m        
 13 15395 Billie Rollo           Eastern Suburbs          2.90m        
 14 27160 Hannah Metti           Sutherland               2.89m        
 15 27253 Amilia Srbinovski      Sutherland               2.84m        
 -- 15128 Lara Blacker           Eastern Suburbs            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 48  Boys U8 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 4.24m  21/02/1987  Steven Grant, Port Hacking          
       State: S 4.24m  22/02/1987  Steven Grant, Port Hacking          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   284 Maximilian Yeo         Balmain                  3.49m        
  2 26516 Jude Thorpe            South Eastern            3.31m        
  3 27146 Zayn Hartup            Sutherland               3.30m        
  4 30565 Lachlan Brincat        Inner West               3.29m        
  5  2527 Morgan Sidey           Port Hacking             3.23m        
  6  2335 Nash Redmayne          Port Hacking             3.19m        
  7 27333 Joshua Jackson         Sutherland               3.17m        
  8 27169 Fletcher Weinstein     Sutherland               3.13m        
  9   469 James Nichols          Balmain                  3.13m        
 10   156 Oscar Elliott          Balmain                  3.00m        
 11 17514 Dashiell Bostick       Helensburgh              2.97m        
 12 26674 Brennon Fahey          South Eastern            2.89m        
 13 15175 Lachlan Smith          Eastern Suburbs          2.84m        
 14 17509 Leo Dan-kaat           Helensburgh              2.83m        
 -- 25029 Issac Brown            Revesby Workers            DNS        
 -- 24803 Kash Pickworth         Randwick Botany            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 40  Girls U8 - Long Jump
=======================================================================
      Region: R 3.73m  22/02/1986  B Smith, Bankstown                  
       State: S 4.17m  2/03/1986   Danya Kerr, Winston Hills           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26547 Chelsea Joseph         South Eastern            3.19m        
  2  2286 Olive Ryder            Port Hacking             3.17m        
  3 15503 Charlotte Antony       Eastern Suburbs          3.11m        
  4 15470 Sienna Flower          Eastern Suburbs          3.11m        
  5 27045 Mia Brown              Sutherland               3.07m        
  6  2571 Ava Gardiner           Port Hacking             2.95m        
  7 15468 Zara Maybury           Eastern Suburbs          2.92m        
  8 26600 Frida Leigh-Young      South Eastern            2.83m        
  9   646 Emily Russell          Balmain                  2.73m        
 10 26945 Mila Cook              St George                2.69m        
 11 26808 Tahli Edwards          St George                2.69m        
 12 24756 Maggie Woodland        Randwick Botany          2.65m        
 13 19531 Emelie Tannous         Inner West               2.64m        
 14 15171 Destiny Nguyen         Eastern Suburbs          2.58m        
 15 27362 Lucy Devine            Sutherland               2.54m        
 16  2443 Emma Russell           Port Hacking             2.14m        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 32  Boys U17 - High Jump (S/H 1.35m)
=======================================================================
      Region: R 2.03m  16/02/2013  Ivor Metcalf, Randwick Botany       
       State: S 2.10m  20/03/2010  Brandon Starc, Parramatta           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 12223 Uchenna Egbu           Canterbury               2.03mR       
  2 24779 Kieran Fung            Randwick Botany          1.84m        
  3 27251 Anthony Valenta        Sutherland               1.84m        
  4 17517 Mitchell Waller        Helensburgh              1.76m        
  5   562 Aedan Bibrack          Balmain                  1.70m        
  6 19001 Lucas Cross            Illawong                 1.62m        
  7   836 Tobias Mossman         Balmain                  1.45m        
  8 26663 Joseph Touma           South Eastern            1.40m        
 --  2268 Jamie Chernich         Port Hacking               DNS        
 --   347 Joe Shawcross          Balmain                    DNS        
 -- 26590 Zavier Novak           South Eastern              DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 74  Girls U17 - High Jump (S/H 1.30m)
=======================================================================
      Region: R 1.64m  1/02/2015   Jocelyn Best, Sutherland            
       State: S 1.84m  21/03/2010  Emily Crutcher, Grenfell            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 17545 Holly Ramsey           Helensburgh              1.63m        
  2  2392 Jasynta Lampret        Port Hacking             1.63m        
  3   597 Helena Macarthur       Balmain                  1.61m        
  4 27238 Alana Pokorny          Sutherland               1.59m        
  5 17490 Kate Argall            Helensburgh              1.57m        
  6 27390 Charlie Hallam         Sutherland               1.50m        
  7 19387 Flynn Smith            Inner West               1.50m        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 83  Boys U15 - High Jump (S/H 1.30m)
=======================================================================
      Region: R 1.91m  21/02/1998  Chris Jones, Liverpool City         
       State: S 2.06m  18/03/2000  James Watson, Manly Warringah       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2282 Kurt Michael           Port Hacking             1.80m        
  2   428 Lian Anagnostopoul     Balmain                  1.65m        
  3 24795 Joshua Ottaviano       Randwick Botany          1.63m        
  4 18994 Jake Bender            Illawong                 1.61m        
 -- 26538 Henry Cleaver          South Eastern              DNS        
 -- 24782 Christian Nichol       Randwick Botany            DNS        
 -- 26640 Ronin Khamphet Pea     South Eastern              DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 1  Girls U15 - High Jump (S/H 1.25m)
=======================================================================
      Region: R 1.73m  17/02/2007  Mia MacKinnon, Port Hacking         
       State: S 1.80m  16/03/2008  Amy Pejkovic, Cherrybrook           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2550 Izobelle Louison-R     Port Hacking             1.70m        
  2 26610 Jaide Almeida          South Eastern            1.55m        
  3 19463 Lily Stewart           Inner West               1.49m        
  4 27167 Gemma Hanley           Sutherland               1.43m        
  5   464 Holly Smith            Balmain                  1.37m        
  6 19386 Alexandra Smith        Inner West               1.30m        
 --   150 Audrey Sutton          Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 27  Boys U14 - High Jump (S/H 1.30m)
=======================================================================
      Region: R 1.90m  16/02/1997  Chris Jones, Liverpool City         
       State: S 1.95m  20/03/1994  Justin Hathway, Tamworth            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 24798 Flynn Ilet             Randwick Botany          1.46m        
  2  2494 Max Murphy             Port Hacking             1.46m        
  3   473 Harry Bibrack          Balmain                  1.35m        
 -- 27389 Toby Calder            Sutherland                 DNS        
 -- 24727 Nicholas Fung          Randwick Botany            DNS        
 -- 30555 Oliver Facer           Inner West                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 65  Girls U14 - High Jump (S/H 1.25m)
=======================================================================
      Region: R 1.70m  18/02/2006  Mia Mackinnon, Port Hacking         
       State: S 1.75m  19/03/2006  Mia McKinnon, Port Hacking          
       State: S 1.75m  18/03/2007  Amy Pejkovic, Cherrybrook           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 24905 Niamh Mackenzie        Revesby Workers          1.49m        
  2 26643 Josie Khoo             South Eastern            1.49m        
  3 17620 Andie Bevan            Helensburgh              1.47m        
  4  2320 Annaliese Stackpoo     Port Hacking             1.41m        
  5 19049 Grace Dummett          Illawong                 1.39m        
  6  2231 Mackenzie Potts        Port Hacking             1.35m        
 -- 26603 Rudi Blackley          South Eastern              DNS        
 -- 24978 Anneka Oehlman         Revesby Workers            DNS        
 -- 26546 Claudia Cox            South Eastern              DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 56  Boys U13 - High Jump (S/H 1.25m)
=======================================================================
      Region: R 1.74m  1/02/2015   Kobi Sharp, Port Hacking            
       State: S 1.81m  21/03/2010  Thibaut Potin, Illawong             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 15245 Charlie Coutts         Eastern Suburbs          1.41m        
  2   200 Archie McKenzie        Balmain                  1.41m        
  3 30572 Charlie Savoca         Inner West               1.30m        
 --   416 James Barry            Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 11  Girls U13 - High Jump (S/H 1.20m)
=======================================================================
      Region: R 1.64m  21/02/2004  Caitlyn Cough, Western Suburbs      
       State: S 1.80m  22/03/1987  Sonja Wennekes, Sutherland          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26675 Georgiana Giatsios     South Eastern            1.51m        
  2 26641 Audrey Khamphet Pe     South Eastern            1.49m        
  3   174 Almudena Akeng Sad     Balmain                  1.49m        
  4 24987 Holly Carr             Revesby Workers          1.43m        
  5 15221 Chenzi Mapp            Eastern Suburbs          1.39m        
  6 15460 Lucia Barrington-H     Eastern Suburbs          1.39m        
  7 27154 Haylee Hanley          Sutherland               1.30m        
  8   377 Laura Belling          Balmain                  1.25m        
  9  2283 Amabel Garvin          Port Hacking             1.25m        
 10 27321 Lauren Mcnally         Sutherland               1.25m        
 --   323 Pippa Lloyd Shephe     Balmain                     NH        
 -- 15338 Anna Laurence          Eastern Suburbs            DNS        
 --  2501 Kayla Babington        Port Hacking               DNS        
 --  2369 Amelie O'Neill         Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 41  Boys U12 - High Jump (S/H 1.20m)
=======================================================================
      Region: R 1.61m  3/02/2018   Finn Ramanauskas, Illawong          
       State: S 1.72m  21/03/2009  Thibaut Potin, Illawong             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   513 Benjamin Alorati       Balmain                  1.36m        
  2   126 Oliver Watson          Balmain                  1.36m        
  3  2551 Mahley Louison-Roe     Port Hacking             1.34m        
  4 24850 Lachie Samways         Revesby Workers          1.34m        
  5 28241 Max Zanic              Tiger Wests              1.30m        
  6  2361 Kurt Andrews           Port Hacking             1.25m        
 --  2377 Harry Markou           Port Hacking               DNS        
 -- 15376 Levi Booker            Eastern Suburbs            DNS        
 -- 18961 Kade Mudadana          Illawong                   DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 80  Girls U12 - High Jump (S/H 1.15m)
=======================================================================
      Region: R 1.57m  1/02/2015   Tomysha Clark, Port Hacking         
       State: S 1.65m  20/03/2015  Tomysha Clark, Port Hacking         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 24710 Sanja Peric            Randwick Botany          1.37m        
  2 26530 Sophia Kehoe           South Eastern            1.35m        
  3 27252 Annabel Srbinovski     Sutherland               1.33m        
  4 24701 Daniela Coggan         Randwick Botany          1.33m        
  5  2473 Jade Strahl            Port Hacking             1.31m        
  6 18995 Sienna Bender          Illawong                 1.31m        
  7 18992 Eve Hooper             Illawong                 1.20m        
  7 19028 Marielle Vassilopo     Illawong                 1.20m        
  9 13929 Jessica Laws           Canterbury               1.15m        
 -- 26680 Jasmine Burrows        South Eastern               NH        
 --  2244 Mikayla Kludass        Port Hacking                NH        
 -- 26548 Charlotte Birbeck      South Eastern              DNS        
 --  2273 Sara El-Helou          Port Hacking               DNS        
 -- 26536 Abigail Birbeck        South Eastern              DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 89  Boys U11 - High Jump (S/H 1.10m)
=======================================================================
      Region: R 1.55m  17/02/2007  Ivor Metcalf, Randwick Botany       
       State: S 1.63m  17/03/1996  John Thornell, Green Valley         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   157 Miles Elliott          Balmain                  1.25m        
  2 13922 Khalil Ogle            Canterbury               1.25m        
  3  2499 Aston Tompsett         Port Hacking             1.18m        
  4   747 Zac Dalton             Balmain                  1.16m        
  5 24794 Kian Ottaviano         Randwick Botany          1.16m        
 -- 24662 Jack Quince            Randwick Botany             NH        
 -- 26868 Luke Waller            St George                   NH        
 -- 15222 Chace Mapp             Eastern Suburbs             NH        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 28  Girls U11 - High Jump (S/H 1.05m)
=======================================================================
      Region: R 1.50m  15/02/2014  Tomysha Clark, Port Hacking         
       State: S 1.55m  22/03/2014  Tomysha Clark, Port Hacking         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   571 Eisla Scully           Balmain                  1.43m        
  2 13901 Taylor Verdon          Canterbury               1.41m        
  3 26518 Mimi Tolnay            South Eastern            1.37m        
  4 24988 Leila Carr             Revesby Workers          1.35m        
  5 26513 Olivia Kehoe           South Eastern            1.30m        
  6 27177 Emerson Spence         Sutherland               1.30m        
  7 27199 Jayde Hartup           Sutherland               1.30m        
  8 27078 Chloe Macken           Sutherland               1.25m        
  9 15418 Aria Jensen            Eastern Suburbs          1.25m        
 10 26534 Alina Meers            South Eastern            1.25m        
 11 17531 Eden Enderby           Helensburgh              1.15m        
 12  2366 Elena Kousoulis        Port Hacking             1.10m        
 13   296 Summer Weston          Balmain                  1.10m        
 -- 27301 Frances Gorman         Sutherland                 DNS        
 -- 26627 Elise Green            South Eastern              DNS        
 --   173 Asuncion Akeng Sad     Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 57  Boys U10 - High Jump (S/H 1.00m)
=======================================================================
      Region: R 1.45m  18/02/2007  Thibaut Potin, Illawong             
       State: S 1.51m  21/03/2004  Jake Stein, Warradale               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2391 Duke Lampret           Port Hacking             1.26m        
  2 18996 Riley Death            Illawong                 1.24m        
  3   424 Jack Spencer           Balmain                  1.10m        
  4 15533 Samuel Smith           Eastern Suburbs          1.10m        
  5 24686 Tenison Millward       Randwick Botany          1.10m        
  6  2296 Adam Weinstein         Port Hacking             1.10m        
  7 27219 Brody Philip           Sutherland               1.10m        
  8 26712 Maximus McFarlane      South Eastern            1.10m        
  9 28240 Gabriel Luckan         Tiger Wests              1.00m        
  9 13947 Vinay Menon            Canterbury               1.00m        
 -- 24783 Zayne Ige              Randwick Botany             NH        
 --  2379 Oscar Bibby            Port Hacking                NH        
 --  2406 Patrick Yacoub         Port Hacking                NH        
 --   131 Tobias Calvert-Has     Balmain                    DNS        
 -- 19277 Sidharth Kale          Inner West                 DNS        
 --   444 Isaac O'Brien          Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 72  Girls U10 - High Jump (S/H 0.95m)
=======================================================================
      Region: R 1.45m  21/02/2010  Chyna Tavai-Williams, Bankstown Spor
       State: S 1.47m  24/03/2013  Tomysha Clark, Port Hacking         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 15359 Chloe Antony           Eastern Suburbs          1.22m        
  2 27131 Rylee Nair             Sutherland               1.16m        
  3 26618 Madison Coutts         South Eastern            1.14m        
  4  2477 Elaina Cook            Port Hacking             1.12m        
  5 24751 Sophie Lester          Randwick Botany          1.06m        
  6 17576 Maddison Kendall       Helensburgh              0.95m        
  6  2444 Abigail Russell        Port Hacking             0.95m        
 -- 24917 Amelia Smith           Revesby Workers             NH        
 --   415 Lola Mave              Balmain                     NH        
 -- 15466 Sienne Maybury         Eastern Suburbs            DNS        
 --   130 Zara Richards          Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 2  Boys U9 - High Jump (S/H 0.90m)
=======================================================================
      Region: R 1.33m  20/02/2010  Kurt Picken, Helensburgh            
       State: S 1.40m  17/03/1985  Jamie Shortland, Randwick Botany    
       State: S 1.40m  21/03/2009  Harrison Brierley, Illawong         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27256 Noah Van Dyk           Sutherland               1.13m        
  2 15544 Henry Ellis            Eastern Suburbs          1.07m        
  3   298 Stirling Donaldson     Balmain                  1.05m        
  4 26523 William Kehoe          South Eastern            1.00m        
  4   530 Cameron Barry          Balmain                  1.00m        
  4 26605 Marley Baghdadi        South Eastern            1.00m        
  7 27189 Edward Leyland         Sutherland               1.00m        
  8  2365 James Kousoulis        Port Hacking             1.00m        
  9  2436 Liam Hogan             Port Hacking             1.00m        
 10 26526 Theodore Zagora        South Eastern            0.95m        
 10 24777 Bailey Savetta         Randwick Botany          0.95m        
 --   179 Harry Struthers        Balmain                     NH        
 -- 18969 Frederick Pelham       Illawong                    NH        
 -- 19000 Joshua Wallis          Illawong                   DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 19  Girls U9 - High Jump (S/H 0.85m)
=======================================================================
      Region: R 1.34m  18/02/2012  Tomysha Clark, Port Hacking         
       State: S 1.39m  24/03/2012  Tomysha Clark, Port Hacking         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2529 Zeldi Cilliers         Port Hacking             1.10m        
  2 26831 Arianna Calavrias      St George                1.05m        
  3   159 Rani Batchelor         Balmain                  1.05m        
  4 27120 Shiloh Day             Sutherland               0.97m        
  5 24712 Alana Peric            Randwick Botany          0.95m        
  6 27385 Bronte Wynne           Sutherland               0.95m        
  7 26609 Natalia Giatsios       South Eastern            0.90m        
  7 19436 Henriette Pitman       Inner West               0.90m        
  9 30315 Chloe Lucas            Sutherland               0.90m        
 -- 26802 Ivy Lane               St George                   NH        
 --   330 Scarlett Sarah         Balmain                     NH        
 --  2493 Zara Murphy            Port Hacking                NH        
 -- 24895 Penelope Georges       Revesby Workers            DNS        
 --   295 Juliette Buckman       Balmain                    DNS        
 -- 15128 Lara Blacker           Eastern Suburbs            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 121  Boys U17 - 1500m Walk
=======================================================================
      Region: R 6:49.77  16/02/2014  Thomas Doyle, Randwick Botany     
       State: S 5:56.11  23/03/2014  Tyler Jones, Wyong                
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   123 Zachary Schmidt        Balmain                9:51.01        
 --   101 Xavier Gonzalez        Balmain                     DQ        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:04 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 116  Girls U17 - 1500m Walk
=======================================================================
      Region: R 6:57.93  3/02/2019   Emma Blanch, Port Hacking         
       State: S 6:38.80  17/03/2019  Allanah Pitcher, Gosford          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 25046 Amelia Crocker         Revesby Workers        9:19.60        
  2 26678 Charlie Hawkins        South Eastern         10:52.47        
  3   127 Madeline Watson        Balmain               14:55.03        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 120  Boys U15 - 1500m Walk
=======================================================================
      Region: R 7:07.96  19/02/2012  Luke Jobson, Girraween            
       State: S 5:48.10  22/03/1998  Douglas Connolly, Mt Druitt       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
 -- 13921 Deegan O'Brien-Kra     Canterbury                  DQ        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 115  Girls U15 - 1500m Walk
=======================================================================
      Region: R 6:50.86  4/02/2018   Emma Blanch, Port Hacking         
       State: S 6:24.20  16/03/1997  Renee McAskill, Doonside          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 24896 Ciara Cassilles        Revesby Workers        8:09.19        
  2  2451 Kayleigh O'Donoghu     Port Hacking          10:01.40        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 119  Boys U14 - 1500m Walk
=======================================================================
      Region: R 7:19.77  3/02/2019   Harry Dundon, Balmain             
       State: S 6:13.40  19/03/1995  Troy Sundstrom, Highlanders       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   116 Sebastian Gonzalez     Balmain                9:12.84        
 -- 24746 Tony Zizic             Randwick Botany             DQ        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 114  Girls U14 - 1500m Walk
=======================================================================
      Region: R 7:26.95  29/01/2017  Emma Blanch, Port Hacking         
       State: S 6:15.40  17/03/1996  Renee McAskill, Nepean            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   643 Billie-Rose McDonn     Balmain                9:41.45        
 -- 26693 Evie Armstrong Rea     South Eastern               DQ        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 118  Boys U13 - 1500m Walk
=======================================================================
      Region: R 7:31.95  29/01/2017  Tom Jessep, Port Hacking          
       State: S 6:30.40  28/03/1993  David Beacroft, Blacktown         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 25082 Charbel Khoury         Revesby Workers       10:42.50        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 113  Girls U13 - 1500m Walk
=======================================================================
      Region: R 7:26.83  3/02/2019   Milly Boughton, Eastern Suburbs   
       State: S 6:35.30  19/03/2006  Shannon Jennings, Nepean          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   340 Tola Blicharska        Balmain                9:43.60        
  2   166 Charlotte Rudd         Balmain                9:51.38        
 -- 24672 Emily Henville         Randwick Botany            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 117  Boys U12 - 1500m Walk
=======================================================================
      Region: R 7:41.05  31/01/2016  Tom Jessep, Port Hacking          
       State: S 6:45.20  19/03/2000  Luke Fitzgerald, Nepean           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 15408 Frederick Jones        Eastern Suburbs       10:29.23        
  2 26651 Max Davoren            South Eastern         10:41.05        
 --   633 Matai Joannou          Balmain                     DQ        
 -- 13980 Huon Wright            Canterbury                  DQ        
 -- 26510 Remy Mitchell          South Eastern              DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 112  Girls U12 - 1500m Walk
=======================================================================
      Region: R 7:55.14  4/02/2018   Sofia Watts, Inner West           
       State: S 6:38.70  20/03/1994  Renee McAskill, Nepean            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 18952 Madeleine Felice       Illawong               8:34.01        
  2   122 Daisha Gonzalez        Balmain               10:11.99        
 -- 15543 Niki Danilis           Eastern Suburbs             DQ        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 105  Boys U11 - 1100m Walk
=======================================================================
      Region: R 5:31.22  1/02/2015   Tom Jessep, Port Hacking          
       State: S 5:05.80  21/03/1999  Luke Fitzgerald, Nepean           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2508 Michael Mathison       Port Hacking           7:03.64        
  2 26514 Noah Borlotti          South Eastern          8:34.88        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 104  Girls U11 - 1100m Walk
=======================================================================
      Region: R 5:53.55  3/02/2019   Rudi Blackley, South Eastern      
       State: S 5:01.30  20/03/2005  Kini Chapple, Nepean              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 24887 Erin Cassilles         Revesby Workers        5:59.50        
  2   128 Piper James            Balmain                6:07.14        
  3   321 Chloe Gasper           Balmain                6:11.95        
  4   114 Lilly Gasper           Balmain                6:19.20        
  5 19003 Brooke Cross           Illawong               6:20.20        
  6   414 Juliette Nichols       Balmain                7:41.31        
  7   353 Rose Taylor            Balmain                8:27.27        
  8  2463 Tenya Kotouc           Port Hacking           8:36.26        
 -- 15127 Zoe Blacker            Eastern Suburbs            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 107  Boys U10 - 1100m Walk
=======================================================================
      Region: R 5:41.42  16/02/2014  Tom Jessep, Port Hacking          
       State: S 5:01.70  22/03/1998  Luke Fitzgerald, Nepean           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   342 Ryan Volpato           Balmain                7:03.49        
  2  2379 Oscar Bibby            Port Hacking           8:06.73        
  3 24904 Byron Farrugia         Revesby Workers        8:16.98        
 -- 15499 Tom Richardson         Eastern Suburbs             DQ        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 106  Girls U10 - 1100m Walk
=======================================================================
      Region: R 5:50.87  4/02/2018   Rudi Blackley, South Eastern      
       State: S 5:21.20  21/03/2004  Kini Chapple, Nepean              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 18933 Jessinta Mcanally      Illawong               7:38.49        
  2   541 Annalee Lemura         Balmain                7:39.26        
  3   512 Charlotte Suttor       Balmain                7:49.71        
  4   415 Lola Mave              Balmain                8:32.15        
  5 24903 Caitlin Brennan        Revesby Workers        8:41.23        
 -- 24917 Amelia Smith           Revesby Workers             DQ        
 -- 25048 Zoe Zantiotis          Revesby Workers             DQ        
 --   364 Nina Kumral            Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 109  Boys U9 - 700m Walk
=======================================================================
      Region: R 3:55.98  17/02/2013  Tom Plunkett, Randwick Botany     
       State: S 3:15.36  20/03/2016  Peter Elliott, Quakers Hill       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   384 Nathaniel Jeffrey      Balmain                6:31.21        
 -- 15166 Carter Doyle           Eastern Suburbs             DQ        
 --   162 Darcy McIntosh         Balmain                     DQ        
 -- 15409 Samuel Jones           Eastern Suburbs             DQ        
 -- 19000 Joshua Wallis          Illawong                   DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 108  Girls U9 - 700m Walk
=======================================================================
      Region: R 3:52.99  4/02/2018   Wanda Skuadas, Randwick Botany    
       State: S 3:21.70  21/03/1999  Natasha Agius, Nepean             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   470 Felicity Rudd          Balmain                4:45.87        
  2  2322 Sophia Casamento       Port Hacking           5:07.74        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 97  Boys U17 - 3000m Run
=======================================================================
      Region: R 8:59.49  3/02/2018   Angus Beer, Balmain               
       State: S 8:55.17  16/03/2019  Kai Hammond, St George            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 14068 Jonathan Meaker        Canterbury             8:49.09S       
  2 18980 Brendan Felice         Illawong               9:33.95        
  3 17613 Benjamin Lenarduzz     Helensburgh            9:58.42        
  4   710 Jake Evans             Balmain               10:17.33        
  5   101 Xavier Gonzalez        Balmain               10:53.97        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 93  Girls U17 - 3000m Run
=======================================================================
      Region: R 9:45.64  2/02/2019   Lauren Carey, St George           
       State: S 9:45.64  2/02/2019   Lauren Carey, St George           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2420 Keira Bauer            Port Hacking          10:47.41        
  2 13869 Niamh McMahon          Canterbury            11:07.95        
 -- 27306 Nicole Bowers          Sutherland                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 96  Boys U15 - 3000m Run
=======================================================================
      Region: R 9:22.36  16/02/2013  Luke Dever, Randwick Botany       
       State: S 8:50.60  18/03/2006  Cameron Page, Gosford             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 15525 Archie Daley           Eastern Suburbs       10:01.35        
  2 24901 Cameron Poole          Revesby Workers       11:12.98        
 -- 27195 Jesiah Low             Sutherland                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 92  Girls U15 - 3000m Run
=======================================================================
      Region: R 10:03.79  3/02/2018   Lauren Carey, St George          
       State: S  9:43.02  18/03/2016  Emily Schneider, Sutherland      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   140 Angie Le Roux          Balmain               10:46.81        
  2  2465 Emerson Crabtree       Port Hacking          12:55.81        
 -- 24896 Ciara Cassilles        Revesby Workers            DNS        
 -- 27298 Sienna Alderson        Sutherland                 DNS        
 -- 28256 Maisy Wright-Smith     Tiger Wests                DNS        
 --  2466 Aliesha Crabtree       Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 95  Boys U14 - 3000m Run
=======================================================================
      Region: R 9:47.99  29/01/2016  Angus Beer, Balmain               
       State: S 9:13.83  21/03/2014  Harrison Wade, Ryde               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27287 Oliver Tondi           Sutherland            10:22.59        
  2 24746 Tony Zizic             Randwick Botany       13:15.96        
 -- 27106 Thomas Fogarty         Sutherland                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 91  Girls U14 - 3000m Run
=======================================================================
      Region: R 10:32.89  2/02/2019   Alexandra Field, South Eastern   
       State: S  9:59.16  20/03/2015  Emily Schneider, Sutherland      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 24994 Matilda Richards       Revesby Workers       10:34.28        
 -- 24978 Anneka Oehlman         Revesby Workers            DNS        
 -- 24977 Amelia Oehlman         Revesby Workers            DNS        
 -- 13867 Grace McMahon          Canterbury                 DNS        
 -- 24670 Jessica Henvile        Randwick Botany            DNS        
 -- 26916 Zahra O'Shea           St George                  DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 94  Boys U13 - 3000m Run
=======================================================================
      Region: R 9:50.91  30/01/2015  Angus Beer, Balmain               
       State: S 9:39.60  20/03/2004  Cameron Page, Gosford             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 24871 Jacob Poole            Revesby Workers       10:23.81        
  2 27179 Jude Low               Sutherland            10:59.38        
  3   458 Jayden Bechara         Balmain               11:04.17        
  4 28257 Jerra Wright-Smith     Tiger Wests           11:28.87        
 -- 27201 Daniel Simpson         Sutherland                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 90  Girls U13 - 3000m Run
=======================================================================
      Region: R 9:53.44  3/02/2018   Imogen Stewart, Illawong          
       State: S 9:53.44  4/02/2018   Imogen Stewart, Illawong          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   627 Sienna Colosi          Balmain               11:23.47        
  2 15215 Ayla Farzard           Eastern Suburbs       12:59.29        
  3   408 Agniia Grimstad        Balmain               14:15.83        
  4 26632 Zara Oliver            South Eastern         14:40.23        
 -- 24781 Cindy Barahona         Randwick Botany            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 26  Boys U17 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 3:59.64  2/02/2019   Angus Beer, Balmain               
       State: S 3:59.64  2/02/2019   Angus Beer, Balmain               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 18980 Brendan Felice         Illawong               4:18.94        
  2 17613 Benjamin Lenarduzz     Helensburgh            4:37.57        
  3   710 Jake Evans             Balmain                4:44.89        
  4   101 Xavier Gonzalez        Balmain                4:46.23        
  5   694 Velayus Wynne          Balmain                6:14.88        
 -- 13868 Daniel McMahon         Canterbury                 DNS        
 -- 14068 Jonathan Meaker        Canterbury                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 24  Girls U17 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 4:46.25  2/02/2019   Lauren Carey, St George           
       State: S 4:29.51  24/03/2018  Imogen Gardner, Northern Suburbs  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27126 Mia Toohey             Sutherland             4:49.22        
  2 13869 Niamh McMahon          Canterbury             4:53.36        
  3  2420 Keira Bauer            Port Hacking           4:54.88        
  4 27376 Lucy Alexander         Sutherland             4:56.69        
  5 17650 Aiesha Stevill         Helensburgh            5:09.03        
  6   134 Claudia Peterie        Balmain                5:19.08        
  7   540 Annika Ingwersen       Balmain                5:26.44        
  8 27110 Olivia Robinson        Sutherland             5:43.68        
 --   100 Ada Rand               Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 25  Boys U15 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 4:18.86  3/02/2018   Kai Hammond, St George            
       State: S 4:03.70  15/03/2008  James Connor, Campbelltown UWS    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27195 Jesiah Low             Sutherland             4:18.84R       
  2 15525 Archie Daley           Eastern Suburbs        4:19.86        
  3 15300 Harry Halleen          Eastern Suburbs        4:20.44        
  4 13921 Deegan O'Brien-Kra     Canterbury             5:09.63        
 -- 24901 Cameron Poole          Revesby Workers            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 23  Girls U15 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 4:42.33  30/01/2016  Emily Schneider, Sutherland       
       State: S 4:30.10  19/03/2016  Emily Schneider, Sutherland       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27298 Sienna Alderson        Sutherland             4:54.26        
  2 26857 Alannah Roberts        St George              5:18.70        
  3  2451 Kayleigh O'Donoghu     Port Hacking           6:08.10        
  4  2465 Emerson Crabtree       Port Hacking           6:08.11        
  5  2466 Aliesha Crabtree       Port Hacking           6:38.90        
 --   645 Claudia Meaker         Balmain                    DNS        
 -- 28256 Maisy Wright-Smith     Tiger Wests                DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 22  Boys U14 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 4:19.66  18/02/2012  Josh Dever, Randwick Botany       
       State: S 4:11.93  22/03/2014  Harrison Wade, Ryde               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2455 Rhys Wakeham           Port Hacking           4:40.68        
  2 28245 Benjamin Long          Tiger Wests            4:43.17        
  3 27287 Oliver Tondi           Sutherland             4:50.11        
 -- 15500 Jack Richardson        Eastern Suburbs            DNS        
 -- 27106 Thomas Fogarty         Sutherland                 DNS        
 --   423 Joshua Lubke           Balmain                    DNS        
 -- 19335 Antonio Thillianat     Inner West                 DNS        
 -- 26734 Jack Johnson           South Eastern              DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 21  Girls U14 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 4:49.51  2/02/2019   Ada Rand, Balmain                 
       State: S 4:33.92  24/03/2018  Sarah Schiffmann, Myall Coast     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 24994 Matilda Richards       Revesby Workers        5:04.03        
  2  2320 Annaliese Stackpoo     Port Hacking           5:33.23        
  3  2302 Matilda Arndell        Port Hacking           6:19.96        
 -- 24977 Amelia Oehlman         Revesby Workers            DNS        
 -- 24978 Anneka Oehlman         Revesby Workers            DNS        
 -- 24670 Jessica Henvile        Randwick Botany            DNS        
 -- 13867 Grace McMahon          Canterbury                 DNS        
 -- 14141 Amy Barker             Canterbury                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 20  Boys U13 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 4:35.42  31/01/2015  Angus Beer, Balmain               
       State: S 4:21.30  18/03/2006  James Connor, Campbelltown UWS    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   328 Will Cheshire          Balmain                4:39.12        
  2   373 Leif Ingwersen         Balmain                4:39.72        
  3 27201 Daniel Simpson         Sutherland             4:44.59        
  4 24871 Jacob Poole            Revesby Workers        4:53.63        
  5 15309 Joshua Peters          Eastern Suburbs        5:00.08        
  6 27179 Jude Low               Sutherland             5:10.07        
  7 15245 Charlie Coutts         Eastern Suburbs        5:18.64        
  8 28257 Jerra Wright-Smith     Tiger Wests            5:19.23        
  9 15440 Max Lucas              Eastern Suburbs        5:22.59        
 -- 19327 Joseph Girard          Inner West                 DNS        
 --   458 Jayden Bechara         Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 19  Girls U13 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 4:39.71  3/02/2018   Imogen Stewart, Illawong          
       State: S 4:33.78  24/03/2018  Imogen Stewart, Illawong          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 15323 Sophie Halleen         Eastern Suburbs        5:15.40        
  2   627 Sienna Colosi          Balmain                5:18.84        
  3 15215 Ayla Farzard           Eastern Suburbs        6:27.38        
  4 14061 Alina Ciechanowicz     Canterbury             6:34.36        
  5 26836 Liliana Bishop         St George              6:36.55        
  6   466 Hermione Rudd          Balmain                7:19.98        
 -- 26632 Zara Oliver            South Eastern              DNS        
 -- 24672 Emily Henville         Randwick Botany            DNS        
 -- 24781 Cindy Barahona         Randwick Botany            DNS        
 --   274 Amelie McKee           Balmain                    DNS        
 --   648 Julia Meaker           Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 12  Boys U12 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 4:37.56  2/02/2019   Joshua O'Connell, Balmain         
       State: S 4:27.20  19/03/1983  Peter Stellino, Hills District    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27151 Lachlan Wheeler        Sutherland             4:44.60        
  2 13866 Patrick McMahon        Canterbury             4:45.36        
  3 15294 Evan Rowbotham         Eastern Suburbs        4:46.52        
  4 24881 Shea Cassilles         Revesby Workers        4:56.27        
  5 13971 Sebastian Sentas       Canterbury             5:09.69        
  6 26651 Max Davoren            South Eastern          5:21.26        
  7  2319 William Stackpool      Port Hacking           5:22.81        
  8 13875 Qasim Ogle             Canterbury             5:23.19        
  9  2361 Kurt Andrews           Port Hacking           5:24.90        
 10 27124 Samuel Gibson          Sutherland             5:39.17        
 11 15408 Frederick Jones        Eastern Suburbs        5:55.62        
 -- 15198 Nathaniel Ng           Eastern Suburbs            DNS        
 -- 15376 Levi Booker            Eastern Suburbs            DNS        
 --  2507 David Begovski         Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 11  Girls U12 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 4:45.03  28/01/2017  Imogen Stewart, Illawong          
       State: S 4:34.47  22/03/2014  Abbey Rockliff, Ku-Ring-Gai       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26658 Piper Sweeny           South Eastern          5:03.65        
  2 26552 Lauren Heaney          South Eastern          5:19.50        
  3   568 Sienna Shipp           Balmain                5:26.28        
  4 24866 Ella Van Der Meer      Revesby Workers        5:35.11        
  5   538 Aoibhe Carty           Balmain                5:39.54        
  6 27334 Jasmine Isabella J     Sutherland             5:45.28        
  7 13929 Jessica Laws           Canterbury             6:07.09        
  8 19433 Bridget Cortis-Jon     Inner West             6:26.51        
 --  2241 Grace Vanderwey        Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 10  Boys U11 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 4:49.94  2/02/2019   Matthew McLachlan, Balmain        
       State: S 4:36.90  17/03/1984  Richard McCarthy, Randwick Botany 
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27242 Zwi Ratajczak          Sutherland             4:53.37        
  2 17533 York Mcmanus           Helensburgh            5:01.74        
  3 19338 Joshua Bartle          Inner West             5:05.82        
  4 26815 Owen Lovell-Ward       St George              5:09.27        
  5 13922 Khalil Ogle            Canterbury             5:12.85        
  6 15193 Jett Stokes            Eastern Suburbs        5:23.24        
  7   157 Miles Elliott          Balmain                5:37.99        
  8 24911 Benjamin Collins       Revesby Workers        5:39.66        
  9   524 Charlie Ackland        Balmain                5:39.87        
 10   537 Archie Ackland         Balmain                5:44.80        
 11 27296 Max Proctor            Sutherland             6:12.51        
 12 24662 Jack Quince            Randwick Botany        6:16.12        
 13  2508 Michael Mathison       Port Hacking           6:17.38        
 -- 24694 Ryker Nagy             Randwick Botany            DNS        
 -- 26595 Felix Andersen-All     South Eastern              DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 9  Girls U11 - 1500m Run
=======================================================================
      Region: R 4:51.59  30/01/2016  Imogen Stewart, Illawong          
       State: S 4:44.07  19/03/2016  Imogen Stewart, Illawong          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   502 Gabrielle Moller       Balmain                5:34.34        
  2 24887 Erin Cassilles         Revesby Workers        5:37.02        
  3 25008 Grace Delander         Revesby Workers        5:41.86        
  4 26650 Lily Davoren           South Eastern          5:46.14        
  5 27381 Hanna Wichgers         Sutherland             5:46.72        
  6   321 Chloe Gasper           Balmain                5:50.62        
  7  2265 Tiana Panagopoulos     Port Hacking           5:51.42        
  8 26518 Mimi Tolnay            South Eastern          6:06.15        
  9 26649 Lucy Davoren           South Eastern          6:21.48        
 10   114 Lilly Gasper           Balmain                6:41.70        
 11   446 Emily Gasper           Balmain                6:44.38        
 -- 13890 Maya Ramtel            Canterbury                 DNF        
 --   310 Sophia Keys            Balmain                    DNS        
 -- 15127 Zoe Blacker            Eastern Suburbs            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 179  Boys U17 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 1:54.84  3/02/2019   Angus Beer, Balmain               
       State: S 1:54.00  5/03/2017   Tyler Gunn, Gosford               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2452 Cohen Thompson-And     Port Hacking           2:08.45        
  2 18980 Brendan Felice         Illawong               2:09.65        
  3 26590 Zavier Novak           South Eastern          2:14.19        
  4 12231 Matthew Brawn          Canterbury             2:15.63        
  5   101 Xavier Gonzalez        Balmain                2:18.60        
 -- 13868 Daniel McMahon         Canterbury                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 178  Girls U17 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:13.03  29/01/2017  Emily Schneider, Sutherland       
       State: S 2:12.59  25/03/2012  Kate Spencer, Ryde                
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27126 Mia Toohey             Sutherland             2:20.93        
  2 19394 Adelaide Marshall      Inner West             2:22.56        
  3 17650 Aiesha Stevill         Helensburgh            2:23.70        
  4 27376 Lucy Alexander         Sutherland             2:28.97        
  5 13869 Niamh McMahon          Canterbury             2:33.62        
  6 19322 Emma Wheadon           Inner West             2:35.39        
  7   134 Claudia Peterie        Balmain                2:37.02        
  8 27110 Olivia Robinson        Sutherland             2:42.16        
 --   100 Ada Rand               Balmain                    DNS        
 -- 12229 Amber Lin              Canterbury                 DNS        
 --  2461 Kyla Gibson            Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 177  Boys U15 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:01.50  29/01/2017  Angus Beer, Balmain               
       State: S 1:57.20  20/02/2005  James Kaan, Hills District        
       State: S 1:57.20  16/03/2008  James Connor, Campbelltown UWS    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27195 Jesiah Low             Sutherland             2:02.81        
  2 26861 Bailey-dean Latani     St George              2:04.30        
  3 31199 Noah Prouteau          Randwick Botany        2:07.06        
  4 15300 Harry Halleen          Eastern Suburbs        2:10.84        
  5 26824 Marco Venturino        St George              2:16.98        
  6 13921 Deegan O'Brien-Kra     Canterbury             2:25.15        
 -- 15525 Archie Daley           Eastern Suburbs            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 176  Girls U15 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:19.39  16/02/2014  Alexandra Kerr, Balmain           
       State: S 2:09.57  20/03/2016  Carley Thomas, Hills District     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27298 Sienna Alderson        Sutherland             2:23.32        
  2 28256 Maisy Wright-Smith     Tiger Wests            2:28.38        
  3   620 Charlotte Kurtz-Ma     Balmain                2:30.78        
  4 26857 Alannah Roberts        St George              2:38.41        
  5 27117 Sofia Cutro            Sutherland             2:40.12        
  6  2465 Emerson Crabtree       Port Hacking           2:43.13        
  7 27335 Jacqui Jackson         Sutherland             2:54.22        
  8  2466 Aliesha Crabtree       Port Hacking           2:59.42        
  9  2451 Kayleigh O'Donoghu     Port Hacking           3:02.16        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 175  Boys U14 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:02.90  19/02/2012  Josh Dever, Randwick Botany       
       State: S 2:01.40  19/03/2017  Joshua Atkinson, Hills District   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2455 Rhys Wakeham           Port Hacking           2:18.01        
  2 26734 Jack Johnson           South Eastern          2:19.88        
  3   423 Joshua Lubke           Balmain                2:22.59        
  4 27215 Jack Robinson          Sutherland             2:23.45        
  5 19367 Henri Carli            Inner West             2:26.04        
  6 24798 Flynn Ilet             Randwick Botany        2:48.01        
  7   563 William Wendt          Balmain                2:51.89        
  8   560 Alexander O'Brien      Balmain                2:56.98        
 --   116 Sebastian Gonzalez     Balmain                    DNS        
 -- 27106 Thomas Fogarty         Sutherland                 DNS        
 -- 30562 Zaid Khan              Inner West                 DNS        
 -- 15500 Jack Richardson        Eastern Suburbs            DNS        
 --  2323 Sebastien Impey        Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 174  Girls U14 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:18.93  17/02/2013  Alex Kerr, Balmain                
       State: S 2:13.20  20/03/1988  Suzy Walsham, Ku-Ring-Gai         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27141 Mathilda Delfs         Sutherland             2:19.45        
  2 17560 Rosalee Floyd-kerr     Helensburgh            2:26.51        
  3 26603 Rudi Blackley          South Eastern          2:26.56        
  4   505 Emilia Williams        Balmain                2:28.25        
  5 24994 Matilda Richards       Revesby Workers        2:30.74        
  6  2320 Annaliese Stackpoo     Port Hacking           2:31.49        
 -- 13867 Grace McMahon          Canterbury                 DNS        
 -- 18978 Brooke Carson          Illawong                   DNS        
 -- 26916 Zahra O'Shea           St George                  DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 173  Boys U13 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:13.96  1/02/2015   Angus Beer, Balmain               
       State: S 2:06.10  17/03/1985  Robert Wunder, Northern Suburbs   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   328 Will Cheshire          Balmain                2:17.18        
  2   373 Leif Ingwersen         Balmain                2:18.10        
  3 27201 Daniel Simpson         Sutherland             2:18.39        
  4 24871 Jacob Poole            Revesby Workers        2:22.78        
  5 27377 Austin Alexander       Sutherland             2:27.96        
  6 27179 Jude Low               Sutherland             2:31.65        
  7   458 Jayden Bechara         Balmain                2:33.61        
  8 19327 Joseph Girard          Inner West             2:41.24        
 -- 28257 Jerra Wright-Smith     Tiger Wests                DNS        
 -- 15309 Joshua Peters          Eastern Suburbs            DNS        
 -- 26951 Jone Tuqiri            St George                  DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 172  Girls U13 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:15.74  4/02/2018   Imogen Stewart, Illawong          
       State: S 2:14.30  25/03/2018  Imogen Stewart, Illawong          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 15323 Sophie Halleen         Eastern Suburbs        2:30.80        
  2 26872 Sienna Latanis         St George              2:32.61        
  3  2263 Evie Boulos            Port Hacking           2:41.35        
  4   323 Pippa Lloyd Shephe     Balmain                2:48.52        
  5 15215 Ayla Farzard           Eastern Suburbs        2:58.75        
  6   408 Agniia Grimstad        Balmain                3:01.81        
  7 26632 Zara Oliver            South Eastern          3:04.57        
  8  2628 Amanda Dapas           Port Hacking           3:22.34        
 -- 24781 Cindy Barahona         Randwick Botany            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 171  Boys U12 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:13.13  3/02/2019   Joshua O'Connell, Balmain         
       State: S 2:12.80  17/03/2019  Joshua O'Connell, Balmain         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 15294 Evan Rowbotham         Eastern Suburbs        2:17.67        
  2 27151 Lachlan Wheeler        Sutherland             2:21.31        
  3 13866 Patrick McMahon        Canterbury             2:21.34        
  4 24881 Shea Cassilles         Revesby Workers        2:23.85        
  5 13971 Sebastian Sentas       Canterbury             2:31.53        
  6 27382 Ben Wichgers           Sutherland             2:32.78        
  7 26620 Joshau Tancred         South Eastern          2:37.11        
  8  2319 William Stackpool      Port Hacking           2:37.54        
  9 26651 Max Davoren            South Eastern          2:38.87        
 10  2361 Kurt Andrews           Port Hacking           2:44.21        
 11 15408 Frederick Jones        Eastern Suburbs        2:55.53        
 -- 24993 Eoin Richards          Revesby Workers            DNF        
 -- 15198 Nathaniel Ng           Eastern Suburbs            DNS        
 --   263 Leo Liquete            Balmain                    DNS        
 --  2507 David Begovski         Port Hacking               DNS        
 -- 15291 Ryan Cox               Eastern Suburbs            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 170  Girls U12 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:18.33  29/01/2017  Imogen Stewart, Illawong          
       State: S 2:16.34  23/03/2014  Abbey Rockliff, Ku-Ring-Gai       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26506 Siena Novak            South Eastern          2:27.34        
  2 26552 Lauren Heaney          South Eastern          2:34.24        
  3   568 Sienna Shipp           Balmain                2:36.89        
  4   538 Aoibhe Carty           Balmain                2:41.65        
  5 24796 Amelie Evans           Randwick Botany        2:46.60        
  6 13929 Jessica Laws           Canterbury             2:47.13        
  7   591 Sienna Rose Watson     Balmain                2:51.75        
  8  2241 Grace Vanderwey        Port Hacking           2:53.26        
  9  2273 Sara El-Helou          Port Hacking           2:55.65        
 10 26898 Zoe De Cean            St George              2:58.40        
 11   168 Emily Batterham        Balmain                3:04.76        
 12 27395 Belle Gardner          Sutherland             3:09.86        
 13   122 Daisha Gonzalez        Balmain                3:14.04        
 14 19028 Marielle Vassilopo     Illawong               3:15.29        
 -- 19433 Bridget Cortis-Jon     Inner West                 DNS        
 --  2358 Isla Smyth             Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 169  Boys U11 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:20.91  3/02/2019   Matthew McLachlan, Balmain        
       State: S 2:17.37  24/03/2013  Luke Young, Macquarie Hunter      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27242 Zwi Ratajczak          Sutherland             2:24.14        
  2 17533 York Mcmanus           Helensburgh            2:31.30        
  3 19338 Joshua Bartle          Inner West             2:33.06        
  4 13922 Khalil Ogle            Canterbury             2:33.65        
  5 26815 Owen Lovell-Ward       St George              2:33.77        
  6 15193 Jett Stokes            Eastern Suburbs        2:44.60        
  7   157 Miles Elliott          Balmain                2:49.27        
  8 24911 Benjamin Collins       Revesby Workers        2:50.08        
  9   524 Charlie Ackland        Balmain                2:51.16        
 10 26648 Jonathan Tancred       South Eastern          2:51.63        
 11   537 Archie Ackland         Balmain                2:57.23        
 12  2285 Sebastian Ryder        Port Hacking           3:01.29        
 -- 27296 Max Proctor            Sutherland                 DNS        
 --  2545 Xavier Terides         Port Hacking               DNS        
 -- 17638 Harlan Taylor          Helensburgh                DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 168  Girls U11 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:22.64  31/01/2016  Imogen Stewart, Illawong          
       State: S 2:21.80  20/03/2016  Imogen Stewart, Illawong          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   502 Gabrielle Moller       Balmain                2:42.16        
  2  2265 Tiana Panagopoulos     Port Hacking           2:47.36        
  3 27381 Hanna Wichgers         Sutherland             2:48.12        
  4 24887 Erin Cassilles         Revesby Workers        2:50.85        
  5 26650 Lily Davoren           South Eastern          2:51.27        
  6 15310 Elle Skene             Eastern Suburbs        2:51.32        
  7   497 Gabrielle Buckman      Balmain                2:56.35        
  8   321 Chloe Gasper           Balmain                2:57.22        
  9 15188 Daisy McMenamin-Ph     Eastern Suburbs        3:05.11        
 10 27206 Catherine Simpson      Sutherland             3:08.30        
 -- 13983 Asya Muzaffer          Canterbury                 DNS        
 -- 15127 Zoe Blacker            Eastern Suburbs            DNS        
 --   397 Mirei Kikuchi          Balmain                    DNS        
 -- 26518 Mimi Tolnay            South Eastern              DNS        
 --  2509 Alexia Mathison        Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 181  Boys U10 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:26.33  4/02/2018   Kobe Stewart, Illawong            
       State: S 2:21.60  25/03/1979  Paul Kelly, Greystanes            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 18981 Billy Herb             Illawong               2:33.60        
  2   484 Davin Carty            Balmain                2:35.31        
  3 17561 Harlem Floyd-kerr      Helensburgh            2:39.02        
  4  2260 Elias Umlil            Port Hacking           2:39.63        
  5 27307 Matthew Faulkner       Sutherland             2:40.46        
  6 13923 Khaled Ogle            Canterbury             2:44.84        
  7 13947 Vinay Menon            Canterbury             2:45.65        
  8  2412 Luke Morris            Port Hacking           2:48.16        
  9   523 Algernon Marchant      Balmain                2:50.05        
 10 27329 Andre Guppy            Sutherland             2:50.52        
 11 19008 Jacob Fox              Illawong               2:57.19        
 12 27228 Isaac Wheeler          Sutherland             2:59.71        
 13 24663 Connor Tharenou        Randwick Botany        3:00.84        
 14 26848 Kagan Rayner           St George              3:05.02        
 15   529 Ashton Keys            Balmain                3:07.88        
 --  2506 Daniel Begovski        Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 180  Girls U10 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:31.84  1/02/2015   Imogen Stewart, Illawong          
       State: S 2:27.30  19/02/2012  Abbey Rockliff, Ku-Ring-Gai       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27069 Sage Boothroyd         Sutherland             2:44.33        
  2 27131 Rylee Nair             Sutherland             2:51.72        
  3 19231 Chloe Symonds          Inner West             2:53.92        
  4 15172 Portia Salter          Eastern Suburbs        2:58.07        
  5 24739 Harriet Hay            Randwick Botany        2:59.83        
  6 13970 Emily Sentas           Canterbury             2:59.93        
  7 15152 Betsan Leary           Eastern Suburbs        3:01.34        
  8 30328 Harriet Gallagher      Sutherland             3:02.19        
  9 24903 Caitlin Brennan        Revesby Workers        3:06.96        
 10  2339 Hayley Preston         Port Hacking           3:10.76        
 11   450 Freya Ingwersen        Balmain                3:11.07        
 12 27099 Catherine Mcculloc     Sutherland             3:14.04        
 13 28255 Skye Pogoy             Tiger Wests            3:19.43        
 14 15466 Sienne Maybury         Eastern Suburbs        3:21.06        
 -- 27387 Ella Plummer           Sutherland                 DNS        
 -- 15326 Aria Calabro           Eastern Suburbs            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 183  Boys U9 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:37.19  29/01/2017  Kobe Stewart, Illawong            
       State: S 2:25.70  17/03/2002  Alex Pettigrew, Hornsby           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   532 Alexander Miller       Balmain                2:38.01        
  2 15544 Henry Ellis            Eastern Suburbs        2:50.19        
  3 27189 Edward Leyland         Sutherland             2:50.20        
  4 19263 Thomas Chabo           Inner West             2:54.08        
  5 26837 Baxter Bishop          St George              2:54.60        
  6 24865 Hunter Olney           Revesby Workers        2:57.74        
  7 18972 Elliott Hagan          Illawong               3:04.93        
  8 27256 Noah Van Dyk           Sutherland             3:07.20        
  9 27081 Kruz Fallon            Sutherland             3:07.38        
 10 24755 Kobe Morgan            Randwick Botany        3:09.66        
 11  2517 Axel Slater            Port Hacking           3:10.79        
 12  2230 Xavier Potts           Port Hacking           3:17.71        
 13 15409 Samuel Jones           Eastern Suburbs        3:23.86        
 -- 19000 Joshua Wallis          Illawong                   DNS        
 -- 26526 Theodore Zagora        South Eastern              DNS        
 --   420 Jacob Bechara          Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 182  Girls U9 - 800m Run
=======================================================================
      Region: R 2:38.63  16/02/2014  Imogen Stewart, St George         
       State: S 2:33.00  20/03/2011  Abbey Rockliff, Ku-Ring-Gai       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27375 Lani Alexander         Sutherland             2:52.53        
  2 26831 Arianna Calavrias      St George              2:57.57        
  3  2421 Tayha Sant             Port Hacking           2:59.15        
  4   330 Scarlett Sarah         Balmain                3:08.23        
  5  2272 Hanna El-Helou         Port Hacking           3:11.43        
  6  2516 Jemima Pun             Port Hacking           3:11.63        
  7 15115 Carina Ng              Eastern Suburbs        3:11.70        
  8 26611 Isabella Shelley       South Eastern          3:17.75        
  9 14062 Edie White             Canterbury             3:23.03        
 10   319 Reica Kikuchi          Balmain                3:48.91        
 11 17505 Ava Edwick             Helensburgh            3:55.79        
 --  2549 Alana Gibb             Port Hacking                DQ        
 -- 12260 Sophie Bentley         Revesby Workers            DNS        
 -- 26629 Shanti Inder           South Eastern              DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 111  Boys U8 - 700m Run Pack Start
=======================================================================
      Region: R 2:17.04  31/01/2016  Kobe Stewart, Illawong            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 18983 Archie Herb            Illawong               2:22.3h        
  2 30310 Amir Sapateh           Sutherland             2:34.1h        
  3  2428 Connor Beattie         Port Hacking           2:34.9h        
  4 27333 Joshua Jackson         Sutherland             2:35.7h        
  5   156 Oscar Elliott          Balmain                2:36.7h        
  6  2360 Lyle Andrews           Port Hacking           2:37.4h        
  7 26674 Brennon Fahey          South Eastern          2:40.0h        
  8   469 James Nichols          Balmain                2:42.8h        
  9 26524 Vaughn Mitchell        South Eastern          2:51.0h        
 10 15173 Sebastian Salter       Eastern Suburbs        2:52.8h        
 11 17509 Leo Dan-kaat           Helensburgh            2:55.7h        
 12 27209 Jake Faulkner          Sutherland             2:59.0h        
 -- 26594 Finlay Andersen-Al     South Eastern              DNS        
 -- 19249 Toby Skinner           Inner West                 DNS        
 --   155 Sam Kelly              Balmain                    DNS        
 --  2335 Nash Redmayne          Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 110  Girls U8 - 700m Run Pack Start
=======================================================================
      Region: R 2:27.34  17/02/2013  Imogen Stewart, St George         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   445 Jiselle Bechara        Balmain                2:34.34        
  2  2286 Olive Ryder            Port Hacking           2:44.34        
  3 26600 Frida Leigh-Young      South Eastern          2:46.12        
  4   172 Gertrudis Akeng Sa     Balmain                2:50.73        
  5   355 Rosa Belling           Balmain                2:57.56        
  6 26805 Akira Malik            St George              3:00.58        
  7 26812 Anais Wilson           St George              3:07.90        
  8  2443 Emma Russell           Port Hacking           3:08.14        
  9  2423 Amahlia Sant           Port Hacking           3:17.30        
 10 27121 Shaya Day              Sutherland             3:42.13        
 -- 27123 Mila Penman            Sutherland                 DNS        
 -- 26547 Chelsea Joseph         South Eastern              DNS        
 -- 14094 Ana Celic-Bonin        Canterbury                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 8  Boys U17 - 300m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 37.69  28/01/2017  Mark Fokas, Randwick Botany         
       State: S 37.14  18/03/2017  Sebastien Moir, South Eastern       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26517 Josh Ralph             South Eastern            40.08        
  2 12223 Uchenna Egbu           Canterbury               40.47        
  3  2254 Matthew Basanovic      Port Hacking             41.16        
  4 14043 Benjamin Iveson        Canterbury               41.75        
  5  1001 Donovan Roberts        Balmain                  44.71        
  6   123 Zachary Schmidt        Balmain                  47.34        
  7   101 Xavier Gonzalez        Balmain                  50.66        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 7  Girls U17 - 300m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 45.13  3/02/2018   Mia Economou, South Eastern         
       State: S 42.35  16/03/2019  Tiahna Skelton, Wallsend RSL        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26659 Isabel Nystrom         South Eastern            45.47        
  2 27210 Jaimie Byrne           Sutherland               46.74        
  3   117 Ellen Murphy           Balmain                  47.75        
  4 19398 Indyanna Pye           Inner West               48.11        
  5 17545 Holly Ramsey           Helensburgh              54.80        
  6 27181 Elizabeth Smithson     Sutherland               56.03        
 -- 19387 Flynn Smith            Inner West                 DNS        
 -- 26863 Georgie Latanis        St George                  DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 6  Boys U15 - 300m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 41.62  3/02/2018   Andrew Goschnik, Port Hacking       
       State: S 38.92  18/03/2017  Thomas Hunt, Northern Suburbs       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26861 Bailey-dean Latani     St George                43.63        
  2 13921 Deegan O'Brien-Kra     Canterbury               46.60        
 -- 15164 Christian Kotis        Eastern Suburbs            DNS        

 LANSW Region 8                                       20/02/2022 - 5:03 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 5  Girls U15 - 300m Hurdles (76cm)
==========================================================================
      Region: R 47.11  28/01/2017  Hayley Waters, Sutherland              
       State: S 44.10  24/03/2018  Isabella Guthrie, Northern Districts   
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1  2368 Jordan O'Neill         Port Hacking             47.18   2       
  2 27190 Jordan Moore           Sutherland               47.20   2       
  3  2277 Savannah Taylor        Port Hacking             48.24   2       
  4 19463 Lily Stewart           Inner West               48.70   2       
  5 14042 Tilly Iveson           Canterbury               49.93   2       
  6   150 Audrey Sutton          Balmain                  51.61   2       
  7  2451 Kayleigh O'Donoghu     Port Hacking             58.03   1       
  8 26820 Victoria Gao           St George              1:03.10   1       
 --  2395 Arabella Penfold       Port Hacking               DNS   1       

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 4  Boys U14 - 200m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 26.17  18/02/2012  Jarrod Cullen, Canterbury           
       State: S 24.64  15/03/2008  Nicholas Hough, Hills District      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 19258 Lucas Duong            Inner West               27.98        
  2 26639 Tomi Reynaldo          South Eastern            30.09        
  3   461 Egor Grimstad          Balmain                  33.74        
 -- 30555 Oliver Facer           Inner West                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 3  Girls U14 - 200m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 28.17  30/01/2016  Abigail Stevanovic, Inner West      
       State: S 27.04  18/03/2006  Carly Rodger, Port Hacking          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2308 Neve Jenkins           Port Hacking             30.07        
  2  2389 Tammin Lampret         Port Hacking             30.47        
  3 26508 Scarlet Mitchell       South Eastern            30.66        
  4  2255 Jessica Basanovic      Port Hacking             32.55        
  5 19333 Ajaya Owusu            Inner West               33.87        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 2  Boys U13 - 200m Hurdles (68cm)
=======================================================================
      Region: R 26.63  18/02/2012  Alec Nguyen, Bankstown              
       State: S 26.21  19/03/2011  Jarrod Cullen, Canterbury           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   200 Archie McKenzie        Balmain                  31.26        
  2 19489 Otis Rawnsley          Inner West               31.55        
  3 27039 Matthew Ryan-sween     Sutherland               33.89        
  4 27186 Joshua Gibson          Sutherland               34.43        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 1  Girls U13 - 200m Hurdles (68cm)
=======================================================================
      Region: R 28.80  31/01/2015  Abigail Stevanovic, Inner West      
       State: S 27.56  24/03/2018  Chantelle Barnard, Campbelltown Coll
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27122 Molly Rayment          Sutherland               30.20        
  2   113 Madeleine Gifford      Balmain                  32.15        
  3  2238 Amelie Morrell         Port Hacking             33.15        
  4   377 Laura Belling          Balmain                  33.61        
  5 26872 Sienna Latanis         St George                34.63        
  6 15498 Lola Richardson        Eastern Suburbs          34.79        
  7  2479 Emily Rebeiro          Port Hacking             35.86        
  8   408 Agniia Grimstad        Balmain                  36.27        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 133  Boys U17 - 110m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 13.91  19/02/2012  Brendan Madeira, Randwick Botany    
       State: S 13.60  25/03/2018  William Humberstone, Port Hacking   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2254 Matthew Basanovic      Port Hacking             14.30        
  2 26517 Josh Ralph             South Eastern            14.46        
  3 12223 Uchenna Egbu           Canterbury               15.25        
  4  1001 Donovan Roberts        Balmain                  16.12        
  5   137 Cooper Hall            Balmain                  16.97        
  6   123 Zachary Schmidt        Balmain                  19.07        
 --   491 Daniel Fay             Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 132  Girls U17 - 100m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 14.56  4/02/2018   Sophia Cibei, St George             
       State: S 13.87  21/03/2010  Michelle Jenneke, Cherrybrook       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   121 Alexandra Richards     Balmain                  14.40R       
  2  2392 Jasynta Lampret        Port Hacking             14.70        
  3 26659 Isabel Nystrom         South Eastern            15.16        
  4 27210 Jaimie Byrne           Sutherland               15.50        
  5 15430 Lara Roets             Eastern Suburbs          16.17        
  6   117 Ellen Murphy           Balmain                  16.76        
  7 27181 Elizabeth Smithson     Sutherland               17.10        
  8   127 Madeline Watson        Balmain                  22.50        
 -- 17545 Holly Ramsey           Helensburgh                DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 131  Boys U15 - 100m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 13.62  20/02/2011  Ivor Metcalf, Randwick Botany       
       State: S 12.64  22/03/2009  Nicholas Hough, Hills District      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   654 Billy Blair            Balmain                  13.16R       
  2 26861 Bailey-dean Latani     St George                14.57        
  3 26640 Ronin Khamphet Pea     South Eastern            15.89        
  4 13921 Deegan O'Brien-Kra     Canterbury               15.93        
 -- 15164 Christian Kotis        Eastern Suburbs            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:03 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 130  Girls U15 - 90m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 13.07  19/02/2012  Courtney Young, South Eastern       
       State: S 12.44  3/03/2007   Carly Rodger, Port Hacking          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27190 Jordan Moore           Sutherland               13.27        
  2 26610 Jaide Almeida          South Eastern            13.57        
  3  2277 Savannah Taylor        Port Hacking             13.74        
  4 26636 Sarah Luey             South Eastern            14.12        
  5 19463 Lily Stewart           Inner West               14.25        
  6 19386 Alexandra Smith        Inner West               17.16        
  7 26820 Victoria Gao           St George                19.19        
 -- 30500 April Howison          Inner West                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 129  Boys U14 - 90m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 12.74  19/02/2012  Jarrod Cullen, Canterbury           
       State: S 12.04  16/03/2008  Nicholas Hough, Hills District      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 30555 Oliver Facer           Inner West               12.90        
  2 26639 Tomi Reynaldo          South Eastern            13.60        
  3  2476 Kingston Yavala        Port Hacking             14.68        
  4   116 Sebastian Gonzalez     Balmain                  15.34        
  5 24727 Nicholas Fung          Randwick Botany          15.54        
  6   473 Harry Bibrack          Balmain                  16.35        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 128  Girls U14 - 80m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 12.58  20/02/2011  Samantha Geddes, Port Hacking       
       State: S 11.94  19/03/2006  Carly Rodger, Port Hacking          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2308 Neve Jenkins           Port Hacking             12.79        
  2 26508 Scarlet Mitchell       South Eastern            13.05        
  3  2309 Lily Jenkins           Port Hacking             13.52        
  4  2255 Jessica Basanovic      Port Hacking             13.66        
  5 19333 Ajaya Owusu            Inner West               14.31        
  6 26643 Josie Khoo             South Eastern            14.32        
 -- 27211 Jade Pawson            Sutherland                 DNS        
 --  2389 Tammin Lampret         Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 127  Boys U13 - 80m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 12.49  19/02/2012  Alec Nguyen, Bankstown              
       State: S 12.04  16/03/1997  Ahmed Abou-Mahmoud, Winston Hills   
       State: S 12.04  19/03/2000  Ross Roberts, Gosford               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27265 Cameron Badger         Sutherland               12.76        
  2 26818 Hugo Macri             St George                13.33        
  3 19062 Joshua Kannengiess     Illawong                 13.76        
  4   200 Archie McKenzie        Balmain                  13.96        
  5 15313 Emmanuel Moros         Eastern Suburbs          14.08        
  6 15518 Sam Patterson          Eastern Suburbs          14.13        
  7 19489 Otis Rawnsley          Inner West               15.10        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 126  Girls U13 - 80m Hurdles (76cm)
=======================================================================
      Region: R 12.85  1/02/2015   Abigail Stevanovic, Inner West      
       State: S 12.26  15/02/2015  Mia Hemsworth, Ku-Ring-Gai          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27122 Molly Rayment          Sutherland               13.24        
  2 26641 Audrey Khamphet Pe     South Eastern            14.12        
  3 26872 Sienna Latanis         St George                14.26        
  4 15221 Chenzi Mapp            Eastern Suburbs          14.31        
  5 17651 Harmony-jade Taylo     Helensburgh              14.36        
  6  2238 Amelie Morrell         Port Hacking             14.50        
  7 26675 Georgiana Giatsios     South Eastern            14.57        
  8   377 Laura Belling          Balmain                  15.55        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 125  Boys U12 - 80m Hurdles (68cm)
=======================================================================
      Region: R 13.06  2/02/2020   Oliver Facer, Inner West            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26510 Remy Mitchell          South Eastern            13.27        
  2  2390 Brock Lampret          Port Hacking             13.37        
  3 26519 Josef Sikora           South Eastern            13.39        
  4 19337 Rory Muldowney         Eastern Suburbs          13.68        
  5 24850 Lachie Samways         Revesby Workers          13.84        
  6  2381 Aidan Bibby            Port Hacking             14.02        
  7  2291 Max France             Port Hacking             14.21        
  8   126 Oliver Watson          Balmain                  14.47        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 124  Girls U12 - 80m Hurdles (68cm)
=======================================================================
      Region: R 12.76  2/02/2020   Tammin Lampret, Port Hacking        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2247 Rhema Adelaja          Port Hacking             12.64R       
  2  2473 Jade Strahl            Port Hacking             13.22        
  3  2281 Allegra Little         Port Hacking             13.56        
  4 26506 Siena Novak            South Eastern            13.67        
  5 15543 Niki Danilis           Eastern Suburbs          14.22        
  6 19046 Mine Antoinette Sn     Illawong                 15.07        
  7 19009 Miricah Murdoch        Illawong                 15.25        
  8 27262 Casey Pendleton-ch     Sutherland               15.94        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 123  Boys U11 - 80m Hurdles (60cm)
=======================================================================
      Region: R 13.56  2/02/2020   Jet Powell, South Eastern           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 15381 Harvey Todd            Eastern Suburbs          13.14R       
  2 15335 Hugo Clarke            Eastern Suburbs          13.52R       
  3  2499 Aston Tompsett         Port Hacking             14.10        
  4 17537 Jayden Borg            Helensburgh              14.50        
  5 27342 Jacob Milionis         Sutherland               14.84        
  6   370 Leo Balmond            Balmain                  14.86        
  7 24794 Kian Ottaviano         Randwick Botany          15.13        
 --   366 Maximilian Nelson-     Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 122  Girls U11 - 80m Hurdles (60cm)
=======================================================================
      Region: R 13.45  2/02/2020   Amelie O'Neill, Port Hacking        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2509 Alexia Mathison        Port Hacking             12.97R       
  2 27128 Sadie Rayment          Sutherland               13.12R       
  3 27177 Emerson Spence         Sutherland               13.99        
  4 15418 Aria Jensen            Eastern Suburbs          14.25        
  5   414 Juliette Nichols       Balmain                  14.58        
  6 13983 Asya Muzaffer          Canterbury               14.96        
  7   128 Piper James            Balmain                  15.31        
  8 15234 Maya McHale            Eastern Suburbs          16.40        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 32  Boys U10 - 60m Hurdles (60cm)
=======================================================================
      Region: R 10.22  20/02/2010  Jaime Boutros, Bankstown Sports     
       State: S  9.74  16/03/2002  Sean Potter, Macquarie Shores       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 18996 Riley Death            Illawong                 10.94        
  2 15533 Samuel Smith           Eastern Suburbs          11.21        
  3  2296 Adam Weinstein         Port Hacking             11.26        
  4 15407 Charles Carrano        Eastern Suburbs          11.26        
  5   424 Jack Spencer           Balmain                  11.39        
  6 15421 Rocky Bolton           Eastern Suburbs          11.61        
  7 26720 Max Israel             South Eastern            11.71        
  8   342 Ryan Volpato           Balmain                  11.78        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 31  Girls U10 - 60m Hurdles (60cm)
=======================================================================
      Region: R 10.01  20/02/2010  Chyna Tavai-Williams, Bankstown Spor
       State: S  9.78  24/03/2018  Tammin Lampret, Port Hacking        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 15353 Marnie Laurence        Eastern Suburbs          10.08        
  2 15359 Chloe Antony           Eastern Suburbs          10.56        
  3  2477 Elaina Cook            Port Hacking             12.19        
  4   541 Annalee Lemura         Balmain                  12.23        
  5 27161 Lola Rayment           Sutherland               12.47        
  6   667 Beatrix Dargaville     Balmain                  13.07        
  7   364 Nina Kumral            Balmain                  13.27        
  8  2235 Georgia Galanopoul     Port Hacking             13.53        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 30  Boys U9 - 60m Hurdles (45cm)
=======================================================================
      Region: R 10.01  18/02/2012  Kepo Donje, Randwick Botany         
       State: S  9.54  21/02/1999  Joshua Mulligan, Gosford            
       State: S  9.54  21/03/2009  Rory Barkley, Northern Suburbs      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27289 Anson Vella            Sutherland               11.03        
  2 27256 Noah Van Dyk           Sutherland               11.08        
  3   165 Thomas Beecham         Balmain                  11.15        
  4   162 Darcy McIntosh         Balmain                  11.78        
  5 15195 Tobias Jordan          Eastern Suburbs          11.81        
  6 24723 Thomas Pendleton       Randwick Botany          12.00        
  7  2233 Flynn Orsaris          Port Hacking             12.25        
  8   179 Harry Struthers        Balmain                  12.29        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 29  Girls U9 - 60m Hurdles (45cm)
=======================================================================
      Region: R 10.09  28/01/2017  Tammin Lampret, Port Hacking        
       State: S  9.84  21/02/2009  Chyna Tavai-Willams, Bankstown Sport
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27375 Lani Alexander         Sutherland               11.83        
  2   158 Sienna Keeley          Balmain                  11.85        
  3  2529 Zeldi Cilliers         Port Hacking             11.87        
  4  2337 Annika Kumar           Port Hacking             11.99        
  5 15395 Billie Rollo           Eastern Suburbs          12.06        
  6 27120 Shiloh Day             Sutherland               12.19        
  7 27385 Bronte Wynne           Sutherland               12.59        
  8 24712 Alana Peric            Randwick Botany          12.74        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 28  Boys U8 - 60m Hurdles (45cm)
=======================================================================
      Region: R 10.78  20/02/2010  Dylan Barclay, Canterbury           
       State: S 10.63  15/02/2014  Jesse Ingleton, Camden              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 15233 Nicholas Kondilios     Eastern Suburbs          11.68        
  2 27333 Joshua Jackson         Sutherland               12.05        
  3 19505 Nyri Gutierrez-Mor     Inner West               12.11        
  4 31365 Thomas Verghios        St George                12.18        
  5 26516 Jude Thorpe            South Eastern            12.22        
  6  2527 Morgan Sidey           Port Hacking             12.54        
  7   469 James Nichols          Balmain                  13.01        
  8  2360 Lyle Andrews           Port Hacking             13.25        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 27  Girls U8 - 60m Hurdles (45cm)
=======================================================================
      Region: R 10.92  30/01/2016  Tammin Lampret, Port Hacking        
       State: S 10.92  30/01/2016  Tammin Lampret, Port Hacking        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27045 Mia Brown              Sutherland               12.24        
  2  2571 Ava Gardiner           Port Hacking             12.33        
  3 26808 Tahli Edwards          St George                12.39        
  4   386 Maeve O'Brien          Balmain                  12.44        
  5 27362 Lucy Devine            Sutherland               12.67        
  6 26805 Akira Malik            St George                12.69        
  7 15503 Charlotte Antony       Eastern Suburbs          12.73        
  8 26600 Frida Leigh-Young      South Eastern            13.02        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 61  Boys U17 - 400m Sprint
=======================================================================
      Region: R 50.25  15/02/2014  Jarrod Cullen, Canterbury           
       State: S 48.09  17/03/2017  Tyler Gunn, Gosford                 
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 19288 Ivan Balic             Inner West               50.92        
  2 14043 Benjamin Iveson        Canterbury               53.94        
  3  2254 Matthew Basanovic      Port Hacking             54.67        
  4 12231 Matthew Brawn          Canterbury               56.39        
  5 26590 Zavier Novak           South Eastern            57.44        
  6   491 Daniel Fay             Balmain                1:01.64        
 -- 24943 Benjamin Pittman       Revesby Workers            DNS        
 -- 26623 Aden Goodridge         South Eastern              DNS        

 LANSW Region 8                                       20/02/2022 - 5:02 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 60  Girls U17 - 400m Sprint
==========================================================================
      Region: R 58.92  2/02/2019   Alma Robb, Port Hacking                
       State: S 55.25  24/03/2018  Caitlin Ferrier, Kurrajong Bilpin      
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 19394 Adelaide Marshall      Inner West             1:00.31   2       
  2 15452 Larisa Arnautovic      Eastern Suburbs        1:00.41   2       
  3 27037 Polly Mcevoy           Sutherland             1:00.99   2       
  4 27115 Sophie Rogers          Sutherland             1:01.21   2       
  5 17650 Aiesha Stevill         Helensburgh            1:02.59   2       
  6 19398 Indyanna Pye           Inner West             1:03.19   1       
  7 19387 Flynn Smith            Inner West             1:03.36   1       
  8 19322 Emma Wheadon           Inner West             1:04.76   1       
  9 15578 Lucy Reid              Eastern Suburbs        1:05.95   1       
 10 27246 Molly Fitzpatrick      Sutherland             1:06.96   1       
 11 28261 Nikita Grima           Tiger Wests            1:10.16   1       
 --   100 Ada Rand               Balmain                    DNS   2       
 -- 12229 Amber Lin              Canterbury                 DNS   1       
 -- 27376 Lucy Alexander         Sutherland                 DNS   2       
 -- 28258 Angela Windshuttle     Tiger Wests                DNS   2       

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 59  Boys U15 - 400m Sprint
=======================================================================
      Region: R 50.77  19/02/2011  James Kermond, Bankstown Sports     
       State: S 49.64  15/03/1997  David Geddes, Manly Warringah       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 18976 Callum Grantham        Illawong                 50.60R       
  2  2486 Sebastian Miani        Port Hacking             52.24        
  3 27198 Danny Kearney          Sutherland               53.28        
  4 27125 Michael Paino          Sutherland               53.64        
  5 31199 Noah Prouteau          Randwick Botany          54.74        
  6 26824 Marco Venturino        St George                56.34        
 -- 26861 Bailey-dean Latani     St George                  DNS        

 LANSW Region 8                                       20/02/2022 - 5:02 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 58  Girls U15 - 400m Sprint
==========================================================================
      Region: R 58.82  31/01/2015  Morgan Griffiths, St George            
       State: S 55.74  18/02/1996  Rosemary Hayward, Toukley              
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1  2368 Jordan O'Neill         Port Hacking           1:02.63   2       
  2 14042 Tilly Iveson           Canterbury             1:03.15   1       
  3 24973 Eliza Marsh            Revesby Workers        1:03.53   2       
  4  2311 Isobel Usher           Port Hacking           1:03.75   2       
  5 26897 Lani De Cean           St George              1:04.94   2       
  6   620 Charlotte Kurtz-Ma     Balmain                1:06.65   2       
  7 27335 Jacqui Jackson         Sutherland             1:07.79   1       
  8  2465 Emerson Crabtree       Port Hacking           1:10.10   1       
  9  2466 Aliesha Crabtree       Port Hacking           1:16.57   1       
 10  2395 Arabella Penfold       Port Hacking           1:19.00   1       
 --  2451 Kayleigh O'Donoghu     Port Hacking               DNS   1       
 --   645 Claudia Meaker         Balmain                    DNS   2       
 --   374 Leah Russell           Balmain                    DNS   2       
 -- 27298 Sienna Alderson        Sutherland                 DNS   2       

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 57  Boys U14 - 400m Sprint
=======================================================================
      Region: R 52.35  18/02/2012  Jarrod Cullen, Canterbury           
       State: S 50.97  23/03/2012  Jarrod Cullen, Canterbury           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 19258 Lucas Duong            Inner West               54.93        
  2 27328 Mason Mcgroder         Sutherland               55.14        
  3 26700 Aidan Pearson          South Eastern          1:00.49        
 --  2323 Sebastien Impey        Port Hacking               DNS        
 --   423 Joshua Lubke           Balmain                    DNS        
 -- 15500 Jack Richardson        Eastern Suburbs            DNS        
 -- 26639 Tomi Reynaldo          South Eastern              DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 56  Girls U14 - 400m Sprint
=======================================================================
      Region: R 59.72  20/02/2010  Natasha Fountas, Randwick Botany    
       State: S 56.02  23/03/2012  Molly Blakey, South Eastern         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27141 Mathilda Delfs         Sutherland               59.07R       
  2 13979 Adelena Wright         Canterbury             1:01.84        
  3 26603 Rudi Blackley          South Eastern          1:04.82        
  4  2231 Mackenzie Potts        Port Hacking           1:09.67        
 -- 24927 Ryleigh Delacour-b     Revesby Workers            DNS        
 -- 24670 Jessica Henvile        Randwick Botany            DNS        
 --   505 Emilia Williams        Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 55  Boys U13 - 400m Sprint
=======================================================================
      Region: R 55.86  18/02/2012  Nana Bobby, Holroyd                 
       State: S 53.33  17/03/2017  Donovan Bradshaw, Cherrybrook       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27265 Cameron Badger         Sutherland               58.79        
  2   210 Freddie Von Menger     Balmain                1:00.65        
  3 13889 Xavier Milewski        Canterbury             1:04.29        
  4 13963 Spencer Bowerman       Canterbury             1:08.75        
 -- 24871 Jacob Poole            Revesby Workers            DNS        
 --   269 Harrison Adams         Balmain                    DNS        
 -- 15522 Dominic Smith          Eastern Suburbs            DNS        
 --   328 Will Cheshire          Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 54  Girls U13 - 400m Sprint
=======================================================================
      Region: R 1:00.34  20/02/2010  Monique Byers, Tiger Wests        
       State: S   57.24  16/03/1986  Jo-anne Swan, Camden              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 24792 Siara McCreery         Randwick Botany        1:03.90        
  2   174 Almudena Akeng Sad     Balmain                1:04.32        
  3  2448 Tahlee Kostanti        Port Hacking           1:06.83        
  4  2263 Evie Boulos            Port Hacking           1:07.98        
  5   323 Pippa Lloyd Shephe     Balmain                1:13.52        
  6   408 Agniia Grimstad        Balmain                1:14.12        
  7 15215 Ayla Farzard           Eastern Suburbs        1:16.63        
  8 13872 Rubi-May Andrew-Ma     Canterbury             1:18.80        

 LANSW Region 8                                       20/02/2022 - 5:02 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 71  Boys U12 - 400m Sprint
==========================================================================
      Region: R 59.38  15/02/2014  Angus Beer, Balmain                    
       State: S 56.88  18/03/2016  Donovan Bradshaw, Cherrybrook          
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 15294 Evan Rowbotham         Eastern Suburbs          59.08R  2       
  2 13903 Taj Ramtel             Canterbury               59.32R  2       
  3 27151 Lachlan Wheeler        Sutherland             1:00.92   2       
  4 24850 Lachie Samways         Revesby Workers        1:04.00   2       
  5 27382 Ben Wichgers           Sutherland             1:07.49   2       
  6 13875 Qasim Ogle             Canterbury             1:08.79   1       
  7 13971 Sebastian Sentas       Canterbury             1:08.99   1       
  8 26651 Max Davoren            South Eastern          1:09.88   2       
  9  2319 William Stackpool      Port Hacking           1:10.28   1       
 10  2234 Joshua Potts           Port Hacking           1:15.05   1       
 --   263 Leo Liquete            Balmain                    DNS   2       
 -- 13866 Patrick McMahon        Canterbury                 DNS   2       
 --  2377 Harry Markou           Port Hacking               DNS   1       

 LANSW Region 8                                       20/02/2022 - 5:02 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 70  Girls U12 - 400m Sprint
==========================================================================
      Region: R 1:02.19  3/02/2018   Larisa Arnautovic, Eastern Suburbs   
       State: S   57.74  21/02/1979  Nicole Leistenschneider, Manly Warrin
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 26506 Siena Novak            South Eastern          1:02.90   2       
  2 15334 Elizabeth Somervil     Eastern Suburbs        1:03.71   2       
  3  2473 Jade Strahl            Port Hacking           1:03.87   2       
  4 15140 Lola Upfold            Eastern Suburbs        1:04.14   2       
  5 26552 Lauren Heaney          South Eastern          1:08.30   2       
  6 19009 Miricah Murdoch        Illawong               1:09.85   2       
  7   591 Sienna Rose Watson     Balmain                1:11.47   1       
  8 27395 Belle Gardner          Sutherland             1:13.31   1       
  9 31192 Tea Prouteau           Randwick Botany        1:13.46   1       
 10   551 Amelia Weston          Balmain                1:13.62   2       
 11  2241 Grace Vanderwey        Port Hacking           1:14.15   1       
 12 17552 Kelsey Holands         Helensburgh            1:14.33   1       
 13   168 Emily Batterham        Balmain                1:17.54   1       
 --   568 Sienna Shipp           Balmain                    DNS   2       
 -- 19538 Tanisha Young          Inner West                 DNS   1       

 LANSW Region 8                                       20/02/2022 - 5:02 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 69  Boys U11 - 400m Sprint
==========================================================================
      Region: R 1:02.32  20/02/2010  Alex Kyriacou, Randwick Botany       
       State: S   57.64  23/03/1979  Chris Newman, Queanbeyan             
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 27242 Zwi Ratajczak          Sutherland             1:02.32R  2       
  2 17533 York Mcmanus           Helensburgh            1:06.29   2       
  3 15381 Harvey Todd            Eastern Suburbs        1:06.64   2       
  4 19338 Joshua Bartle          Inner West             1:07.38   2       
  5 26630 Krishna Inder          South Eastern          1:07.72   2       
  5 13922 Khalil Ogle            Canterbury             1:07.72   2       
  7   370 Leo Balmond            Balmain                1:09.88   2       
  8 26815 Owen Lovell-Ward       St George              1:10.44   2       
  9 17638 Harlan Taylor          Helensburgh            1:12.37   1       
 10 15120 Felix Connor           Eastern Suburbs        1:13.82   1       
 11   747 Zac Dalton             Balmain                1:14.07   1       
 12  2285 Sebastian Ryder        Port Hacking           1:15.80   1       
 13 31470 Antonio Stojkovski     St George              1:24.16   1       
 14 27296 Max Proctor            Sutherland             1:25.19   1       
 15 27239 Aiden May              Sutherland             1:27.73   1       
 --  2445 Lachlan Hennessy       Port Hacking               DNS   1       

 LANSW Region 8                                       20/02/2022 - 5:02 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 68  Girls U11 - 400m Sprint
==========================================================================
      Region: R 1:05.26  20/02/2010  Alex Kerr, Balmain                   
       State: S 1:01.34  12/03/1978  Michelle Moroney, Bankstown          
       State: S 1:01.34  17/03/2001  Jacinta Doyle, Port Hacking          
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1   173 Asuncion Akeng Sad     Balmain                1:05.41   2       
  2 27023 Mia Wood               Sutherland             1:06.48   2       
  3  2509 Alexia Mathison        Port Hacking           1:08.68   2       
  4   310 Sophia Keys            Balmain                1:08.99   1       
  5 13901 Taylor Verdon          Canterbury             1:09.80   2       
  6   502 Gabrielle Moller       Balmain                1:10.49   2       
  7 27174 Layla Peterson         Sutherland             1:10.67   2       
  8 27381 Hanna Wichgers         Sutherland             1:10.88   1       
  9 19003 Brooke Cross           Illawong               1:11.56   2       
 10 13890 Maya Ramtel            Canterbury             1:11.82   1       
 11  2463 Tenya Kotouc           Port Hacking           1:14.62   1       
 -- 24918 Liliana Anthony-li     Revesby Workers            DNS   1       
 -- 15188 Daisy McMenamin-Ph     Eastern Suburbs            DNS   1       
 -- 26627 Elise Green            South Eastern              DNS   2       
 -- 18989 Suriya Royal           Illawong                   DNS   1       

 LANSW Region 8                                       20/02/2022 - 5:02 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 67  Boys U10 - 400m Sprint
==========================================================================
      Region: R 1:05.15  19/02/2011  William Fagan, Eastern Suburbs       
       State: S 1:01.34  16/03/2003  Alex Pettigrew, Parramatta           
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 26720 Max Israel             South Eastern          1:06.85   2       
  2 18981 Billy Herb             Illawong               1:07.80   2       
  3 17561 Harlem Floyd-kerr      Helensburgh            1:09.70   2       
  4   484 Davin Carty            Balmain                1:09.70   2       
  5 15517 Stirling Patterson     Eastern Suburbs        1:10.23   2       
  6 27329 Andre Guppy            Sutherland             1:11.96   1       
  7   342 Ryan Volpato           Balmain                1:11.99   2       
  8  2412 Luke Morris            Port Hacking           1:12.44   2       
  9 13923 Khaled Ogle            Canterbury             1:12.67   1       
 10  2260 Elias Umlil            Port Hacking           1:13.22   1       
 11 24686 Tenison Millward       Randwick Botany        1:13.43   1       
 12 13947 Vinay Menon            Canterbury             1:14.12   1       
 13   523 Algernon Marchant      Balmain                1:14.64   1       
 --  2506 Daniel Begovski        Port Hacking               DNS   1       
 -- 27292 Austin Watson-notl     Sutherland                 DNS   2       
 -- 15194 Jaydon Hancock         Eastern Suburbs            DNS   1       

 LANSW Region 8                                       20/02/2022 - 5:02 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 66  Girls U10 - 400m Sprint
==========================================================================
      Region: R 1:07.54  16/02/2013  Krystal Blackwell, Helensburgh       
       State: S 1:03.84  15/03/2003  Paige Fenech, Albion Park            
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1 15475 Capri Vincent          Eastern Suburbs        1:08.42   2       
  2 27069 Sage Boothroyd         Sutherland             1:10.82   2       
  3 24725 Emily Halim            Randwick Botany        1:13.99   2       
  4 19231 Chloe Symonds          Inner West             1:16.08   1       
  5 26911 Lindsy Jabonillo       St George              1:17.47   2       
  6 15152 Betsan Leary           Eastern Suburbs        1:18.63   2       
  7 15172 Portia Salter          Eastern Suburbs        1:19.81   2       
  8 13970 Emily Sentas           Canterbury             1:20.77   1       
  9 24751 Sophie Lester          Randwick Botany        1:21.17   1       
 10 26919 Imogen Kirby           St George              1:21.85   2       
 11 27055 Ruby Carrick           Sutherland             1:23.86   1       
 12 24890 Emilia Cazon           Revesby Workers        1:25.21   1       
 13   450 Freya Ingwersen        Balmain                1:27.01   1       
 14 28255 Skye Pogoy             Tiger Wests            1:28.44   1       
 --   364 Nina Kumral            Balmain                    DNS   1       
 -- 27387 Ella Plummer           Sutherland                 DNS   2       

 LANSW Region 8                                       20/02/2022 - 5:02 PM
                    REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                    
                                    .                                     
 
Event 65  Boys U9 - 400m Sprint
==========================================================================
      Region: R 1:09.07  19/02/2011  Julian Markworth Scott, Eastern Subur
       State: S 1:04.40  23/03/1975  Glen Murgatroyd, Campbelltown        
    Name                     Age Centre                   Final  H# Points
==========================================================================
Final                                                                     
  1   532 Alexander Miller       Balmain                1:08.78R  2       
  2 27189 Edward Leyland         Sutherland             1:12.56   2       
  3 15544 Henry Ellis            Eastern Suburbs        1:14.61   2       
  4 26837 Baxter Bishop          St George              1:15.22   2       
  5 24865 Hunter Olney           Revesby Workers        1:17.49   2       
  6 18972 Elliott Hagan          Illawong               1:17.94   1       
  7 30507 William Symonds        Inner West             1:19.24   2       
  8 15195 Tobias Jordan          Eastern Suburbs        1:19.47   1       
  9  2517 Axel Slater            Port Hacking           1:20.02   2       
 10 27081 Kruz Fallon            Sutherland             1:21.76   2       
 11 26523 William Kehoe          South Eastern          1:22.76   1       
 12  2230 Xavier Potts           Port Hacking           1:23.36   1       
 13 24755 Kobe Morgan            Randwick Botany        1:24.42   1       
 14 15409 Samuel Jones           Eastern Suburbs        1:29.29   1       
 -- 26715 Izzy Izaac Farhy       South Eastern              DNS   1       
 --   420 Jacob Bechara          Balmain                    DNS   1       

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 64  Girls U9 - 400m Sprint
=======================================================================
      Region: R 1:09.95  18/02/2012  Krystal Blackwell, Helensburgh    
       State: S 1:06.64  24/03/1990  Rosemary Hayward, Wyong           
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27051 Lana Bozic             Sutherland             1:13.56        
  2 27375 Lani Alexander         Sutherland             1:15.38        
  3  2421 Tayha Sant             Port Hacking           1:17.38        
  4   330 Scarlett Sarah         Balmain                1:17.68        
  5  2549 Alana Gibb             Port Hacking           1:20.22        
  6 26831 Arianna Calavrias      St George              1:20.37        
  7 19436 Henriette Pitman       Inner West             1:33.93        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 63  Boys U8 - 400m Run Pack Start
=======================================================================
      Region: R 1:10.97  30/01/2016  Callum Grantham, Illawong         
       State: S 1:07.94  23/03/1975  David Misson, Randwick Botany     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   155 Sam Kelly              Balmain                1:14.96        
  2 18983 Archie Herb            Illawong               1:16.36        
  3 30310 Amir Sapateh           Sutherland             1:18.50        
  4 17492 Channing Taylor        Helensburgh            1:21.17        
  5  2428 Connor Beattie         Port Hacking           1:21.23        
  6 26674 Brennon Fahey          South Eastern          1:21.41        
  7 27019 Luke Johnston          St George              1:25.83        
  8   469 James Nichols          Balmain                1:26.95        
  9 18943 Alfie Stevenson        Illawong               1:28.15        
 10   289 River Stampar          Balmain                1:28.76        
 11 15173 Sebastian Salter       Eastern Suburbs        1:30.87        
 12 24793 Ethan Fairbairn        Randwick Botany        1:31.88        
 13   421 Jackson Teoh           Balmain                1:39.97        
 14 25010 Azzam Masri            Revesby Workers        1:45.22        
 -- 24803 Kash Pickworth         Randwick Botany            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 62  Girls U8 - 400m Run Pack Start
=======================================================================
      Region: R 1:15.87  3/02/2018   Sienna Latanis, St George         
       State: S 1:11.44  21/03/1981  Jo-anne Swan, Camden              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   445 Jiselle Bechara        Balmain                1:20.20        
  2 30533 Madeleine Bruneau      Inner West             1:22.53        
  3 27362 Lucy Devine            Sutherland             1:24.19        
  4 27045 Mia Brown              Sutherland             1:24.55        
  5 26644 Jolyn Khoo             South Eastern          1:27.66        
  6   386 Maeve O'Brien          Balmain                1:28.73        
  7 26805 Akira Malik            St George              1:28.91        
  8 26600 Frida Leigh-Young      South Eastern          1:28.97        
  9 26547 Chelsea Joseph         South Eastern          1:29.94        
 10   355 Rosa Belling           Balmain                1:30.19        
 11 15503 Charlotte Antony       Eastern Suburbs        1:31.26        
 12  2404 Hadley McManus         Port Hacking           1:34.49        
 13 26808 Tahli Edwards          St George              1:37.06        
 -- 19289 Isla Chauncy           Inner West                 DNS        
 --   606 Mia Antonopoulos       Balmain                    DNS        
 -- 27123 Mila Penman            Sutherland                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 199  Boys U17 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 22.61  29/01/2017  Mark Fokas, Randwick Botany         
       State: S 21.32  19/03/2017  Yadin Ngeng, Bankstown Sports       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 24813 Zac Urbach             Randwick Botany          22.45R       
  2 19288 Ivan Balic             Inner West               22.84        
  3 24656 Barnabas Ronto         Randwick Botany          23.07        
  4 14043 Benjamin Iveson        Canterbury               23.15        
  5  2254 Matthew Basanovic      Port Hacking             24.23        
  6 27380 Jett Dunn              Sutherland               24.71        
  7 24943 Benjamin Pittman       Revesby Workers          25.41        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 198  Girls U17 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 25.27  4/02/2018   Tierney Dunne, Helensburgh          
       State: S 24.08  25/03/2018  Caitlin Ferrier, Kurrajong Bilpin   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2392 Jasynta Lampret        Port Hacking             24.94R       
  2 13917 Ledia Ekoue            Canterbury               25.19R       
  3 28258 Angela Windshuttle     Tiger Wests              25.23R       
  4 15298 Eden Levit             Eastern Suburbs          26.01        
  5 27260 Amy Watson             Sutherland               26.53        
  6 15452 Larisa Arnautovic      Eastern Suburbs          26.53        
  7 26873 Aleisha Foundotos      St George                26.79        
  8 25015 Sophia Ghantous        Revesby Workers          26.83        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 197  Boys U15 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 22.23  4/02/2018   Jack Hornery, Sutherland            
       State: S 21.74  22/02/2009  Nicholas Hough, Hills District      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   654 Billy Blair            Balmain                  22.66        
  2 27371 Taurus Traino          Sutherland               23.31        
  3 27276 Daniel Hornery         Sutherland               23.60        
  4  2486 Sebastian Miani        Port Hacking             23.64        
  5 27125 Michael Paino          Sutherland               24.36        
  6 27198 Danny Kearney          Sutherland               24.49        
  7 26824 Marco Venturino        St George                24.81        
  8 27193 Jett Murphy            Sutherland               25.00        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 196  Girls U15 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 24.72  17/02/2013  Jessica Thornton, Randwick Botany   
       State: S 24.24  20/03/2005  Olivia Tauro, Kurri Kurri           
       State: S 24.24  22/02/2009  Ella Nelson, Sutherland             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27190 Jordan Moore           Sutherland               25.34        
  2 28262 Nastasia Grima         Tiger Wests              26.80        
  3 24973 Eliza Marsh            Revesby Workers          27.01        
  4  2550 Izobelle Louison-R     Port Hacking             27.02        
  5 14042 Tilly Iveson           Canterbury               27.59        
  6 19364 Alessa Ratnavadive     Inner West               28.19        
 -- 31179 Sienna Durante         Randwick Botany            DNS        
 --  2368 Jordan O'Neill         Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 195  Boys U14 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 23.30  19/02/2012  Jayden Ripinskis, Campbelltown      
       State: S 22.64  19/02/2006  Luke Hamer, St George               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27328 Mason Mcgroder         Sutherland               25.10        
  2 30562 Zaid Khan              Inner West               25.11        
  3 19258 Lucas Duong            Inner West               25.42        
  4 19367 Henri Carli            Inner West               26.58        
  5 26700 Aidan Pearson          South Eastern            26.89        
  6 27236 Antony Holt            Sutherland               27.76        
  7  2290 Hugo France            Port Hacking             28.01        
 --   563 William Wendt          Balmain                    DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 194  Girls U14 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 24.95  19/02/2012  Molly Blakey, South Eastern         
       State: S 24.54  16/03/2008  Ella Nelson, Sutherland             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2308 Neve Jenkins           Port Hacking             26.98        
  2  2255 Jessica Basanovic      Port Hacking             27.18        
  3 15476 Eliette Millecamps     Eastern Suburbs          27.37        
  4 17560 Rosalee Floyd-kerr     Helensburgh              27.42        
  5 13979 Adelena Wright         Canterbury               27.60        
  6 26546 Claudia Cox            South Eastern            28.14        
 -- 27211 Jade Pawson            Sutherland                 DNS        
 --  2389 Tammin Lampret         Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 193  Boys U13 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 23.91  19/02/2012  Alec Nguyen, Bankstown              
       State: S 23.34  18/03/2007  Nicholas Hough, Hills District      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27265 Cameron Badger         Sutherland               25.82        
  2 26867 Dylan Lau              St George                26.54        
  3   210 Freddie Von Menger     Balmain                  26.91        
  4 15518 Sam Patterson          Eastern Suburbs          27.19        
  5 15123 Alexander Jang         Eastern Suburbs          27.49        
  6 13889 Xavier Milewski        Canterbury               27.61        
  7 13963 Spencer Bowerman       Canterbury               28.92        
 -- 19366 Sasha Ratnavadivel     Inner West                 DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 192  Girls U13 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 25.99  20/02/2011  Molly Blakey, South Eastern         
       State: S 24.96  19/03/2017  Alice Dixon, Northern Suburbs       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2276 Ahlyrah Lubis          Port Hacking             26.93        
  2 27122 Molly Rayment          Sutherland               27.54        
  3   174 Almudena Akeng Sad     Balmain                  27.87        
  4 17507 Scarlett Dunne         Helensburgh              28.19        
  5 26641 Audrey Khamphet Pe     South Eastern            28.70        
  6   113 Madeleine Gifford      Balmain                  28.80        
  7  2448 Tahlee Kostanti        Port Hacking             28.83        
  8  2263 Evie Boulos            Port Hacking             29.49        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 191  Boys U12 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 25.29  17/02/2013  James Roach, Randwick Botany        
       State: S 24.43  25/03/2018  Rashid Kabba, Holroyd               
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 13903 Taj Ramtel             Canterbury               27.02        
  2 19337 Rory Muldowney         Eastern Suburbs          27.08        
  3 26604 Leon Baghdadi          South Eastern            27.60        
  4 24850 Lachie Samways         Revesby Workers          27.69        
  5 26519 Josef Sikora           South Eastern            28.28        
  6  2551 Mahley Louison-Roe     Port Hacking             29.03        
  7 25059 Damon Beard            Revesby Workers          29.07        
  8 15291 Ryan Cox               Eastern Suburbs          29.34        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 190  Girls U12 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 27.03  29/01/2017  Ariana Jamieson, Randwick Botany    
       State: S 25.69  25/03/2018  Chelsea Ezeoke, Wollongong City     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2247 Rhema Adelaja          Port Hacking             27.16        
  2 24678 Sophie Dimitrov        Randwick Botany          27.96        
  3 27262 Casey Pendleton-ch     Sutherland               28.13        
  4 26505 Tea McDrury            South Eastern            28.50        
  5 27252 Annabel Srbinovski     Sutherland               28.60        
  6 15140 Lola Upfold            Eastern Suburbs          28.86        
  7 15334 Elizabeth Somervil     Eastern Suburbs          28.94        
  8 24893 Courtney Ho            Revesby Workers          30.71        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 189  Boys U11 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 27.68  19/02/2012  Sidney Noppen, St George            
       State: S 25.84  11/03/1978  Robert Stanford, Nepean             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 15494 James MacGillivray     Eastern Suburbs          28.37        
  2 27208 Connor Wirth           Sutherland               28.48        
  3 26630 Krishna Inder          South Eastern            29.16        
  4  2445 Lachlan Hennessy       Port Hacking             29.91        
  5 15335 Hugo Clarke            Eastern Suburbs          30.85        
  6 17537 Jayden Borg            Helensburgh              31.27        
  7 27342 Jacob Milionis         Sutherland               31.51        
  8 17638 Harlan Taylor          Helensburgh              31.63        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 188  Girls U11 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 28.49  31/01/2016  Ariana Jamieson, Randwick Botany    
       State: S 26.12  19/03/2017  Chelsea Ezeoke, Albion Park         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   173 Asuncion Akeng Sad     Balmain                  27.86R       
  2 27174 Layla Peterson         Sutherland               29.31        
  3 15418 Aria Jensen            Eastern Suburbs          29.39        
  4 27128 Sadie Rayment          Sutherland               29.71        
  5   310 Sophia Keys            Balmain                  30.19        
  6   571 Eisla Scully           Balmain                  30.23        
  7 13901 Taylor Verdon          Canterbury               30.54        
  8 24918 Liliana Anthony-li     Revesby Workers          31.27        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 201  Boys U10 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 28.64  19/02/2012  Julian Markworth-Scott, Eastern Subu
       State: S 26.94  11/03/1978  Chris Newman, Queanbeyan            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 31127 Corbyn Fainga'a        St George                29.34        
  2 18958 Nolan Grantham         Illawong                 29.58        
  3 18981 Billy Herb             Illawong                 29.87        
  4 26720 Max Israel             South Eastern            30.01        
  5 15517 Stirling Patterson     Eastern Suburbs          30.93        
  6   324 William Bailey         Balmain                  31.01        
  7 24686 Tenison Millward       Randwick Botany          31.42        
  8 27272 Knox Gordon            Sutherland               31.60        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 200  Girls U10 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 28.65  17/02/2013  Zuni Mendez, Eastern Suburbs        
       State: S 28.22  21/03/2010  Kristie Edwards, Manly Warringah    
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 15353 Marnie Laurence        Eastern Suburbs          28.49R       
  2 15475 Capri Vincent          Eastern Suburbs          28.84        
  3 26911 Lindsy Jabonillo       St George                30.50        
  4 26504 Alyssa McDrury         South Eastern            31.33        
  5 15359 Chloe Antony           Eastern Suburbs          31.38        
  6 24725 Emily Halim            Randwick Botany          31.53        
  7 17511 Halle Bostick          Helensburgh              32.40        
  8  2235 Georgia Galanopoul     Port Hacking             32.49        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 203  Boys U9 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 29.45  19/02/2012  Kepo Donje, Randwick Botany         
       State: S 28.44  22/03/1975  Glen Murgatroyd, Campbelltown       
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 24680 Ethan Costa            Randwick Botany          30.74        
  2 27162 Grayson Roper          Sutherland               31.03        
  3   532 Alexander Miller       Balmain                  31.77        
  4  2517 Axel Slater            Port Hacking             32.01        
  5 15195 Tobias Jordan          Eastern Suburbs          32.85        
  6 18967 Jett Dennis            Illawong                 32.93        
  7 27189 Edward Leyland         Sutherland               34.98        
  8  2343 Jett Carroll           Port Hacking             36.27        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 202  Girls U9 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 30.03  19/02/2012  Tomysha Clark, Port Hacking         
       State: S 28.74  25/03/1990  Rosemary Hayward, Wyong             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27051 Lana Bozic             Sutherland               32.64        
  2  2515 Chloe Pun              Port Hacking             34.59        
  3 27180 Cleo Elsdon            Sutherland               34.98        
  4  2337 Annika Kumar           Port Hacking             35.29        
  5   158 Sienna Keeley          Balmain                  35.47        
  6 24924 Asha Ram               Revesby Workers          35.79        
  7 14062 Edie White             Canterbury               35.89        
  8  2272 Hanna El-Helou         Port Hacking             38.43        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 186  Boys U8 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 31.96  19/02/2012  Nathaniel Calvelo, Ingleburn RSL    
       State: S 30.64  19/02/2017  Joseph Ezekiel, Werrington          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   155 Sam Kelly              Balmain                  32.64        
  2 30310 Amir Sapateh           Sutherland               32.88        
  3   284 Maximilian Yeo         Balmain                  34.11        
  4  2526 Dominic Bowyer         Port Hacking             34.84        
  5 19505 Nyri Gutierrez-Mor     Inner West               35.71        
  6 18983 Archie Herb            Illawong                 35.87        
  7 27146 Zayn Hartup            Sutherland               36.31        
  8 17492 Channing Taylor        Helensburgh              37.09        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 187  Girls U8 - 200m Sprint
=======================================================================
      Region: R 32.32  4/02/2018   EllieMai Levi, Port Hacking         
       State: S 31.74  18/03/1984  Bronwyn Piening, Nepean             
       State: S 31.74  16/02/1997  Emily Pollett, Manly Warringah      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2286 Olive Ryder            Port Hacking             35.34        
  2 30533 Madeleine Bruneau      Inner West               35.55        
  3   445 Jiselle Bechara        Balmain                  35.74        
  4 26644 Jolyn Khoo             South Eastern            36.65        
  5 26805 Akira Malik            St George                38.26        
  6 27056 Lola Carrick           Sutherland               38.31        
  7 26694 Samantha Penningto     South Eastern            39.16        
  8 27080 Ella Ralston           Sutherland               40.73        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 79  Boys U17 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 10.92  28/01/2017  Mark Fokas, Randwick Botany         
       State: S 10.80  17/02/2018  Godfrey Okerenyang, Camden          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 24813 Zac Urbach             Randwick Botany          11.41        
  2 19350 Thomas Comer           Inner West               11.60        
  3 24656 Barnabas Ronto         Randwick Botany          11.95        
  4 14043 Benjamin Iveson        Canterbury               12.00        
  5  2254 Matthew Basanovic      Port Hacking             12.36        
  6  1001 Donovan Roberts        Balmain                  12.45        
  7 12223 Uchenna Egbu           Canterbury               12.64        
  8 27380 Jett Dunn              Sutherland               13.09        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 78  Girls U17 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 11.89  28/01/2017  Maisie Stevens, Eastern Suburbs     
       State: S 11.89  28/01/2017  Maisie Stevens, Eastern Suburbs     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 28258 Angela Windshuttle     Tiger Wests              12.77        
  2 13917 Ledia Ekoue            Canterbury               12.82        
  3  2392 Jasynta Lampret        Port Hacking             12.83        
  4 15298 Eden Levit             Eastern Suburbs          13.05        
  5 27260 Amy Watson             Sutherland               13.18        
  6 25015 Sophia Ghantous        Revesby Workers          13.40        
  7 15452 Larisa Arnautovic      Eastern Suburbs          13.40        
 -- 15430 Lara Roets             Eastern Suburbs            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:02 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 77  Boys U15 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 10.96  3/02/2018   Jack Hornery, Sutherland            
       State: S 10.84  21/03/2009  Nicholas Hough, Hills District      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   654 Billy Blair            Balmain                  11.28        
  2 27371 Taurus Traino          Sutherland               11.84        
  3 27276 Daniel Hornery         Sutherland               12.09        
  4 27198 Danny Kearney          Sutherland               12.34        
  5 27193 Jett Murphy            Sutherland               12.60        
  6 26824 Marco Venturino        St George                12.61        
 --   428 Lian Anagnostopoul     Balmain                    DNS        
 --  2282 Kurt Michael           Port Hacking               DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:01 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 76  Girls U15 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 12.17  28/01/2017  Tierney Dunne, Helensburgh          
       State: S 12.04  21/03/1992  Sonia Willis, Wagga PCYC            
       State: S 12.04  20/03/1999  Preya Carey, Hills District         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27190 Jordan Moore           Sutherland               12.86        
  2  2311 Isobel Usher           Port Hacking             13.13        
  3  2550 Izobelle Louison-R     Port Hacking             13.17        
  4 28262 Nastasia Grima         Tiger Wests              13.55        
  5  2277 Savannah Taylor        Port Hacking             13.71        
  6 19364 Alessa Ratnavadive     Inner West               13.85        
  7   150 Audrey Sutton          Balmain                  14.12        
  8   464 Holly Smith            Balmain                  14.28        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:01 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 75  Boys U14 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 11.56  28/01/2017  Iram Palma, Sutherland              
       State: S 11.34  17/03/1996  Matthew Manns, Ingleburn RSL        
       State: S 11.34  15/03/2008  Nicholas Hough, Hills District      
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 30555 Oliver Facer           Inner West               12.31        
  2 27328 Mason Mcgroder         Sutherland               12.70        
  3 30562 Zaid Khan              Inner West               12.90        
  4 19367 Henri Carli            Inner West               13.48        
  5  2476 Kingston Yavala        Port Hacking             13.68        
  6  2290 Hugo France            Port Hacking             13.69        
  7 27236 Antony Holt            Sutherland               13.97        
  8   461 Egor Grimstad          Balmain                  14.14        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:01 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 74  Girls U14 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 12.56  2/02/2019   Emma Lee, Sutherland                
       State: S 12.14  23/03/1991  Shelley Peattie, Macquarie Shores   
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 15476 Eliette Millecamps     Eastern Suburbs          13.09        
  2  2308 Neve Jenkins           Port Hacking             13.35        
  3  2255 Jessica Basanovic      Port Hacking             13.43        
  4 13989 Rekha Levine           Canterbury               13.86        
  5 26508 Scarlet Mitchell       South Eastern            14.01        
  6  2309 Lily Jenkins           Port Hacking             14.32        
  7 19333 Ajaya Owusu            Inner West               14.88        
  8 26666 Gabriella Zanapali     South Eastern            15.28        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:01 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 73  Boys U13 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 12.01  15/02/2014  James Roach, Randwick Botany        
       State: S 11.72  22/03/2014  James Roach, Randwick Botany        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26867 Dylan Lau              St George                13.11        
  2 27374 Jahree Katene          Sutherland               13.64        
  3 26818 Hugo Macri             St George                13.77        
  4 15518 Sam Patterson          Eastern Suburbs          13.90        
  5 13889 Xavier Milewski        Canterbury               14.11        
  6 15123 Alexander Jang         Eastern Suburbs          14.22        
  7 30572 Charlie Savoca         Inner West               14.46        
 -- 24679 Joshua Costa           Randwick Botany            DNS        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:01 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 72  Girls U13 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 12.78  15/02/2014  Sara Dougan, Balmain                
       State: S 12.34  15/03/1986  Jo-anne Swan, Camden                
       State: S 12.34  7/03/1987   Rebecca Vormister, Wollongong       
       State: S 12.34  17/03/1996  Haylee Mathieson, Wollongong        
       State: S 12.34  19/02/2005  Laura Turner, Port Hacking          
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2276 Ahlyrah Lubis          Port Hacking             13.42        
  2 27122 Molly Rayment          Sutherland               13.48        
  3  2448 Tahlee Kostanti        Port Hacking             13.72        
  4   174 Almudena Akeng Sad     Balmain                  13.82        
  5 24792 Siara McCreery         Randwick Botany          13.84        
  6   113 Madeleine Gifford      Balmain                  13.86        
  7 17507 Scarlett Dunne         Helensburgh              14.02        
  8  2263 Evie Boulos            Port Hacking             14.28        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:01 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 89  Boys U12 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 12.61  28/01/2017  Henri Hiles-Fraser, Helensburgh     
       State: S 12.04  20/03/1999  Todd Shanahan, Macquarie Shores     
       State: S 12.04  23/03/2013  James Roach, Randwick Botany        
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 15312 Ryan McNamara          Eastern Suburbs          13.01        
  2 19337 Rory Muldowney         Eastern Suburbs          13.41        
  3 13903 Taj Ramtel             Canterbury               13.54        
  4 26519 Josef Sikora           South Eastern            13.84        
  5 26604 Leon Baghdadi          South Eastern            13.85        
  6 24850 Lachie Samways         Revesby Workers          14.15        
  7 25059 Damon Beard            Revesby Workers          14.41        
  8 26510 Remy Mitchell          South Eastern            14.45        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:01 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 88  Girls U12 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 12.93  20/02/2010  Molly Blakey, South Eastern         
       State: S 12.53  24/03/2018  Chelsea Ezeoke, Wollongong City     
       State: S 12.64  16/03/2002  Jacinta Doyle, Port Hacking         
       State: S 12.64  19/02/2005  Annaliese Gardiner, Ku-Ring-Gai     
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1  2281 Allegra Little         Port Hacking             13.70        
  2  2247 Rhema Adelaja          Port Hacking             13.73        
  3 24678 Sophie Dimitrov        Randwick Botany          13.88        
  4 26505 Tea McDrury            South Eastern            13.90        
  5 27252 Annabel Srbinovski     Sutherland               14.37        
  6 15140 Lola Upfold            Eastern Suburbs          14.47        
  7 26530 Sophia Kehoe           South Eastern            14.72        
  8  2481 Scarlett Sams          Port Hacking             14.73        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:01 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 87  Boys U11 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 13.18  20/02/2010  Alec Nguyen, Bankstown Sports       
       State: S 12.64  12/03/1978  Robert Stanford, Nepean             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 15494 James MacGillivray     Eastern Suburbs          14.16        
  2 26630 Krishna Inder          South Eastern            14.24        
  3  2445 Lachlan Hennessy       Port Hacking             14.39        
  4 27208 Connor Wirth           Sutherland               14.44        
  5   747 Zac Dalton             Balmain                  14.83        
  6 15335 Hugo Clarke            Eastern Suburbs          14.87        
  7 17537 Jayden Borg            Helensburgh              15.03        
  8   366 Maximilian Nelson-     Balmain                  15.13        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:01 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 86  Girls U11 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 13.55  20/02/2010  Denise Youssef, Bankstown Sports    
       State: S 12.94  12/03/1978  Michelle Moroney, Bankstown         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   173 Asuncion Akeng Sad     Balmain                  14.10        
  2 15418 Aria Jensen            Eastern Suburbs          14.24        
  3 27023 Mia Wood               Sutherland               14.51        
  4 27128 Sadie Rayment          Sutherland               14.69        
  5 27174 Layla Peterson         Sutherland               14.73        
  6 24918 Liliana Anthony-li     Revesby Workers          15.14        
  7   310 Sophia Keys            Balmain                  15.16        
  8 24986 Abby Freeman           Revesby Workers          15.46        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:01 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 85  Boys U10 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 13.85  20/02/2010  Sebastien Moir, South Eastern       
       State: S 12.94  12/03/1978  Philip Provenzano, Randwick Botany  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 31127 Corbyn Fainga'a        St George                14.27        
  2  2299 George Lambousis       Port Hacking             14.69        
  3 18958 Nolan Grantham         Illawong                 14.75        
  4 18996 Riley Death            Illawong                 14.93        
  5   324 William Bailey         Balmain                  15.03        
  6 15407 Charles Carrano        Eastern Suburbs          15.18        
  7 19332 Tyrese-Lloyd Owusu     Inner West               15.19        
  8 15517 Stirling Patterson     Eastern Suburbs          15.22        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:01 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 84  Girls U10 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 14.21  6/02/2021   Sophie Howson, Port Hacking         
       State: S 13.54  12/03/1978  Annette Osborne, Lethbridge Park    
       State: S 13.54  23/03/1991  Rosemary Hayward, Wyong             
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 15353 Marnie Laurence        Eastern Suburbs          14.29        
  2 15475 Capri Vincent          Eastern Suburbs          14.78        
  3 26911 Lindsy Jabonillo       St George                15.02        
  4 26504 Alyssa McDrury         South Eastern            15.21        
  5 17511 Halle Bostick          Helensburgh              15.75        
  6 27131 Rylee Nair             Sutherland               15.80        
  7 24725 Emily Halim            Randwick Botany          15.86        
  8 27339 Maggie Treanor         Sutherland               15.92        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:01 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 83  Boys U9 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 14.49  28/01/2017  Jay Robinson, Sutherland            
       State: S 13.64  21/02/1998  Christopher Lawrence, Campbelltown  
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 24680 Ethan Costa            Randwick Botany          14.77        
  2 24752 Lachlan Chappell       Randwick Botany          15.70        
  3  2517 Axel Slater            Port Hacking             16.03        
  4 27162 Grayson Roper          Sutherland               16.10        
  5 27289 Anson Vella            Sutherland               16.13        
  6 24865 Hunter Olney           Revesby Workers          16.35        
  7 15195 Tobias Jordan          Eastern Suburbs          16.35        
  8 18967 Jett Dennis            Illawong                 16.36        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:01 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 82  Girls U9 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 14.84  20/02/2010  Mercedes Sovilj, Campbelltown Colleg
       State: S 14.14  23/03/1979  Kate Farrell, Holroyd               
       State: S 14.14  15/03/1980  Helen Clarke, Orange                
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27051 Lana Bozic             Sutherland               16.04        
  2 15395 Billie Rollo           Eastern Suburbs          16.32        
  3  2515 Chloe Pun              Port Hacking             16.32        
  4 27180 Cleo Elsdon            Sutherland               16.69        
  5 24924 Asha Ram               Revesby Workers          16.81        
  6   158 Sienna Keeley          Balmain                  16.87        
  7  2529 Zeldi Cilliers         Port Hacking             17.19        
  8 14062 Edie White             Canterbury               17.35        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 81  Boys U8 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 15.30  20/02/2010  Zac Kambos, Randwick Botany         
       State: S 14.24  12/03/1978  Tim Harper, Weston Creek            
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1   155 Sam Kelly              Balmain                  16.12        
  2 15233 Nicholas Kondilios     Eastern Suburbs          16.29        
  3   284 Maximilian Yeo         Balmain                  16.53        
  4  2526 Dominic Bowyer         Port Hacking             16.54        
  5 30310 Amir Sapateh           Sutherland               16.60        
  6 24852 Noah Samways           Revesby Workers          16.91        
  7 19505 Nyri Gutierrez-Mor     Inner West               17.03        
  8 31365 Thomas Verghios        St George                17.12        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 80  Girls U8 - 100m Sprint
=======================================================================
      Region: R 15.14  3/02/2018   EllieMai Levi, Port Hacking         
       State: S 14.44  23/03/1979  Helen Clarke, Orange                
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27045 Mia Brown              Sutherland               16.77        
  2 26644 Jolyn Khoo             South Eastern            17.09        
  3  2286 Olive Ryder            Port Hacking             17.23        
  4   386 Maeve O'Brien          Balmain                  17.34        
  5   445 Jiselle Bechara        Balmain                  17.52        
  6  2571 Ava Gardiner           Port Hacking             17.59        
  7 15468 Zara Maybury           Eastern Suburbs          18.85        
  8 19514 Charlize June          Inner West               19.38        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:01 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 163  Boys U10 - 70m Sprint
=======================================================================
      Region: R  9.99  17/02/2013  Kepo Donje, Randwick Botany         
       State: S  9.54  20/03/1999  Christopher Lawrence, Campbelltown  
       State: S  9.54  19/03/2000  Josh Mulligan, Gosford              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 31127 Corbyn Fainga'a        St George                10.05        
  2 18958 Nolan Grantham         Illawong                 10.23        
  3 15407 Charles Carrano        Eastern Suburbs          10.26        
  4  2299 George Lambousis       Port Hacking             10.33        
  5 26720 Max Israel             South Eastern            10.51        
  6   324 William Bailey         Balmain                  10.60        
  7 19332 Tyrese-Lloyd Owusu     Inner West               10.61        
  8  2391 Duke Lampret           Port Hacking             10.67        
  9   647 James Russell          Balmain                  10.79        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:01 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 162  Girls U10 - 70m Sprint
=======================================================================
      Region: R 10.20  2/02/2022   Sophie Howson, Port Hacking         
       State: S  9.84  19/03/2000  Grace Naseby, Griffith              
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 15353 Marnie Laurence        Eastern Suburbs          10.05R       
  2 26504 Alyssa McDrury         South Eastern            10.65        
  3 17511 Halle Bostick          Helensburgh              10.78        
  4 27127 Sage Corran            Sutherland               10.94        
  5  2235 Georgia Galanopoul     Port Hacking             11.24        
  6   541 Annalee Lemura         Balmain                  11.34        
  7 26618 Madison Coutts         South Eastern            11.40        
  8 24880 Gabriella Ho           Revesby Workers          11.41        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:01 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 165  Boys U9 - 70m Sprint
=======================================================================
      Region: R 10.26  19/02/2012  Kepo Donje, Randwick Botany         
       State: S  9.94  22/03/1998  John Grant, Canowindra              
       State: S  9.94  20/02/2000  Daniel Perkins, Sutherland          
       State: S  9.94  19/03/2000  Michael Oldfield, Manly Warringah   
       State: S  9.94  18/03/2007  Benjamin Alessio, St George         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 24680 Ethan Costa            Randwick Botany          10.38        
  2 24752 Lachlan Chappell       Randwick Botany          10.71        
  3 24723 Thomas Pendleton       Randwick Botany          10.80        
  4 27162 Grayson Roper          Sutherland               10.89        
  5 27289 Anson Vella            Sutherland               11.05        
  6 26837 Baxter Bishop          St George                11.06        
  7  2343 Jett Carroll           Port Hacking             11.50        
  8   530 Cameron Barry          Balmain                  11.62        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:01 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 164  Girls U9 - 70m Sprint
=======================================================================
      Region: R 10.49  19/02/2012  Rachel Tougher, Sutherland          
       State: S 10.14  22/03/1998  Briony Kanard, Port Hacking         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 27051 Lana Bozic             Sutherland               10.74        
  2  2515 Chloe Pun              Port Hacking             11.09        
  3 15395 Billie Rollo           Eastern Suburbs          11.19        
  4   330 Scarlett Sarah         Balmain                  11.45        
  5 27180 Cleo Elsdon            Sutherland               11.49        
  6 17553 Jonesy Hollands        Helensburgh              11.70        
  7  2421 Tayha Sant             Port Hacking             11.71        
  8 24924 Asha Ram               Revesby Workers          11.75        
  9 24828 Ella-Skye Beetson      Randwick Botany          11.94        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 167  Boys U8 - 70m Sprint
=======================================================================
      Region: R 10.96  19/02/2012  Nathaniel Calvelo, Ingleburn RSL    
       State: S 10.34  11/03/1978  Tim Harper, Weston Creek            
       State: S 10.34  11/03/1978  Mark Lever, Hornsby                 
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 15233 Nicholas Kondilios     Eastern Suburbs          11.13        
  2 19505 Nyri Gutierrez-Mor     Inner West               11.34        
  3  2526 Dominic Bowyer         Port Hacking             11.34        
  4   284 Maximilian Yeo         Balmain                  11.38        
  5 26516 Jude Thorpe            South Eastern            11.59        
  6 17492 Channing Taylor        Helensburgh              11.72        
  7 27031 Zachary May            Sutherland               12.07        
  8 15175 Lachlan Smith          Eastern Suburbs          12.16        

 LANSW Region 8                                    20/02/2022 - 5:05 PM
                  REGION TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                   
                                   .                                   
 
Event 166  Girls U8 - 70m Sprint
=======================================================================
      Region: R 10.95  4/02/2018   EllieMai Levi, Port Hacking         
       State: S 10.54  16/03/1980  Annette Cavanagh, Blacktown         
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1 26644 Jolyn Khoo             South Eastern            11.89        
  2   386 Maeve O'Brien          Balmain                  11.92        
  3  2571 Ava Gardiner           Port Hacking             12.19        
  4  2423 Amahlia Sant           Port Hacking             12.42        
  5 26694 Samantha Penningto     South Eastern            12.54        
  6 27056 Lola Carrick           Sutherland               12.58        
  7 27308 Audrey Laing           Sutherland               12.85        
  8 19514 Charlize June          Inner West               12.93        

My UTS Norths