All Results

Most recent results appear at the top

                     Illawong All Comers - 15/02/20                     
                      Barden Ridge Athletics Track                      
 
Event 11  Men 100 Metre Open
Top 8 Advance by Time
================================================================        
    Name                     Age Team                   Prelims         
================================================================        
Heat  1 Preliminaries   Wind: 3.8                                       
  1 Coorey-Ewings, Carl       22 Sydney University        10.36q        
  2 Mandera, Max              17 Knox Grammar School      10.72q        
  3 Vuong, Kenneth            30 Asics Wests              10.78q        
  4 Bell, Keegan              19 Hills Distri             10.82         
  5 Opoku Mensah, Godwin      19 Westfields               10.86         
  6 Muller, Harrison          19 Knox Grammar School      10.92         
  7 Barclay, Charles          19 U.T.S Northe             10.93         
  8 Goschnik, Luke            19 St George District       10.94         
Heat  2 Preliminaries   Wind: 3.0                                       
  1 Azzopardi, Joshua         21 Camden                   10.56q        
  2 Whitehead, Hugo           21 U.T.S Northe             10.66q        
  3 Fragiadakis, Teri         23 Illawong Rev             10.74q        
  4 Sheffield, Lachlan        25 Unattached               10.96         
  5 O'Neill, Mitchell         22 Athletics Wo             11.23         
  6 Kermond, James            24 Bankstown Sp             11.31         
  7 Lloyd Jones, Daniel       17 The Scots College        11.42         
Heat  3 Preliminaries   Wind: 2.3                                       
  1 Ross, Joshua              39 Mingara                  10.63q        
  2 Baie, Nicholas            25 Sydney Pacific           10.69q        
  3 Rathore, Shakti           27 Sydney University        10.83         
  4 Hornery, Jack             17 Sutherland D             10.93         
  5 Irving, Jacob             20 Camden                   10.95         
  6 Alexis, Kyle              24 Westfields               11.13         
  7 Pintaric, Oscar           19 Sydney University        11.24         
  8 Ockert, George            27 Bankstown Sp             11.26         
Heat  4 Preliminaries   Wind: 3.1                                       
  1 Long, Felix               18 St George District       10.90         
  2 Carter, Ben               20 U.T.S Northe             11.06         
  3 McCann, Liam              21 Illawong Rev             11.08         
  4 Lewis, Matthew            26 Unattached               11.14         
  5 Grovbowski, William       17 Camden                   11.40         
  6 Van Putten, Ashton        17 Glenbrook                11.41         
  7 Chen, Samuel              17 Balmain                  11.46         
  8 McLenaghan, Jake          17 Blue Mountains           11.56         
Heat  5 Preliminaries   Wind: 4.4                                       
  1 Jeffery, Aaron            22 Sydney University        11.02         
  2 Patterson, Robert         18 U.T.S Northe             11.22         
  3 Palma, Iram               18 St George District       11.26         
  4 Wilkinson, Charlie        16 Blue Mountains           11.33         
  5 Kaszonyi, Lachlan         19 Nowra Athlet             11.37         
  6 Chisholm, Cameron         24 Illawarra Bl             11.39         
  7 Lindstrom, Hamish         18 The Scots College        11.40         
  8 Mcpaul, James             21 Athletics Wo             11.59         
Heat  6 Preliminaries   Wind: 1.5                                       
  1 Yang, Chris               18 St George District       11.32         
  2 Wilson, Asher             17 Trinity Athl             11.43         
  3 Myant, William            23 Asics Wests              11.47         
  4 Park, James               17 Trinity Athl             11.62         
  5 Youssef, Hadi             23 Bankstown Sp             11.70         
  6 Axiotis, Peter            23 Unattached               11.80         
  7 Peel, Alexander           17 Glenbrook                12.02         
Heat  7 Preliminaries   Wind: 2.0                                       
  1 Ndlovu, Ashlyn            22 U.T.S Northe             11.51         
  2 Abdon, Jethro             26 Asics Wests              11.55         
  3 Abrahams, Milo            15 Athletics Ea             11.65         
  4 Dibiase, Michael          16 Knox Grammar School      11.76         
  5 Coles, Liam               14 Toukley                  11.94         
  6 Vrachnas, Timothy         27 Unattached               12.00         
  7 Scott, Thomas             17 The Scots College        12.06         
  8 Saldana, Fernando         23 Sydney University        12.22         
Heat  8 Preliminaries   Wind: 1.7                                       
  1 Harris, Alexander         15 Illawarra Bl             11.65         
  2 Prokopis, John            20 Sutherland D             11.70         
  3 Hooker, Jarod             17 Campbelltown             11.80         
  4 Krishnan, Vasanth         24 Sydney University        11.81         
  5 Guerin, Harris            17 The Scots College        11.86         
  6 Brown, Calem              15 Illawarra Bl             12.04         
  7 Coombe, Hamed             18 Mounties                 12.52         
Heat  9 Preliminaries   Wind: 1.2                                       
  1 Sherlock, Alexander       16 Knox Grammar School      11.60         
  2 Jones, Lachlan            15 Douglas Park             11.90         
  3 Vasquez, Marco            27 U.T.S Northe             12.21         
  4 Abdullah, Omar            18 Unattached               12.31         
  5 Hughes, Darren            57 Mounties                 12.35         
  6 Willatt, Tim              31 Balmain                  12.54         
  7 Wearne, Shaun             36 Mounties                 12.65         
  8 Rosette, Jarvis           14 Illawong Rev             12.81         
Heat  10 Preliminaries   Wind: 1.6                                      
  1 Becker, Max               17 Unattached               11.72         
  2 Elias, Ken                34 U.T.S Northe             12.02         
  3 Parmaxidis, Jason         17 Campbelltown             12.09         
  4 Turner, David             44 U.T.S Northe             12.29         
  5 Abrahams, Harvey          15 Athletics Ea             12.66         
  6 Kearney, Danny            13 Sutherland D             13.00         
Heat  11 Preliminaries   Wind: 1.2                                      
  1 Smith, James              16 Balmain                  11.08         
  2 McCathie, Max             17 The Scots College        12.25         
  3 McDonald, Angus           17 The Scots College        12.30         
  4 Plasto, Tom               16 Knox Grammar School      12.39         
  5 Freeman, James            17 The Scots College        12.69         
  6 Vuong, Kevin              27 Asics Wests              12.75         
  7 Wardecki, Krzysztof       52 Balmain                  12.78         
  8 Carroll, Nat              14 Athletics Wo             12.80         
Heat  12 Preliminaries   Wind: 1.3                                      
  1 Watt, Duncan              19 Unattached               11.85         
  2 Napolis, Ricardo          19 Unattached               12.63         
  3 Miljak, Lucas             13 St George District       12.76         
  4 Oldfield, Elias           13 Illawarra Bl             12.90         
  5 Okusitino, Ofa            57 Nsw Masters              12.94         
  6 Rawnsley, Mat             48 Balmain                  13.01         
  7 Caswell, Reilly           13 Nowra Athlet             13.29         
  8 Isbitzki, Harley          13 Westfields               13.50         
Heat  13 Preliminaries   Wind: 1.7                                      
  1 McMullen, Connor          17 The Scots College        12.82         
  2 McLenaghan, Scott         15 Blue Mountains           13.50         
  3 McDonald, Finn            16 Blue Mountains           13.80         
  4 Faulkner, Tom             11 Illawong Rev             14.33         
  5 Watts, Benjamin           11 Asics Wests              14.58         
  6 Luck, David               61 Illawong Rev             14.90         
Heat  14 Preliminaries   Wind: 1.2                                      
  1 Karamil, Vinay            26 Mounties                 11.34         
  2 Has, William              16 Mounties                 11.90         
  3 Farrugia, Lachlan         18 Mounties                 13.97         
  4 Brown, Kian               13 Blue Mountains           14.54         
  5 Rawnsley, Otis            11 Asics Wests              15.06         
 -- Bradley, David            73 Sutherland D               DNF         
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries                                                           
  1 Coorey-Ewings, Carl       22 Sydney University        10.36q  3.8  1
  2 Azzopardi, Joshua         21 Camden                   10.56q  3.0  2
  3 Ross, Joshua              39 Mingara                  10.63q  2.3  3
  4 Whitehead, Hugo           21 U.T.S Northe             10.66q  3.0  2
  5 Baie, Nicholas            25 Sydney Pacific           10.69q  2.3  3
  6 Mandera, Max              17 Knox Grammar School      10.72q  3.8  1
  7 Fragiadakis, Teri         23 Illawong Rev             10.74q  3.0  2
  8 Vuong, Kenneth            30 Asics Wests              10.78q  3.8  1
  9 Bell, Keegan              19 Hills Distri             10.82   3.8  1
 10 Rathore, Shakti           27 Sydney University        10.83   2.3  3
 11 Opoku Mensah, Godwin      19 Westfields               10.86   3.8  1
 12 Long, Felix               18 St George District       10.90   3.1  4
 13 Muller, Harrison          19 Knox Grammar School      10.92   3.8  1
 14 Barclay, Charles          19 U.T.S Northe             10.93   3.8  1
 15 Hornery, Jack             17 Sutherland D             10.93   2.3  3
 16 Goschnik, Luke            19 St George District       10.94   3.8  1
 17 Irving, Jacob             20 Camden                   10.95   2.3  3
 18 Sheffield, Lachlan        25 Unattached               10.96   3.0  2
 19 Jeffery, Aaron            22 Sydney University        11.02   4.4  5
 20 Carter, Ben               20 U.T.S Northe             11.06   3.1  4
 21 McCann, Liam              21 Illawong Rev             11.08   3.1  4
 22 Smith, James              16 Balmain                  11.08   1.2 11
 23 Alexis, Kyle              24 Westfields               11.13   2.3  3
 24 Lewis, Matthew            26 Unattached               11.14   3.1  4
 25 Patterson, Robert         18 U.T.S Northe             11.22   4.4  5
 26 O'Neill, Mitchell         22 Athletics Wo             11.23   3.0  2
 27 Pintaric, Oscar           19 Sydney University        11.24   2.3  3
 28 Ockert, George            27 Bankstown Sp             11.26   2.3  3
 29 Palma, Iram               18 St George District       11.26   4.4  5
 30 Kermond, James            24 Bankstown Sp             11.31   3.0  2
 31 Yang, Chris               18 St George District       11.32   1.5  6
 32 Wilkinson, Charlie        16 Blue Mountains           11.33   4.4  5
 33 Karamil, Vinay            26 Mounties                 11.34   1.2 14
 34 Kaszonyi, Lachlan         19 Nowra Athlet             11.37   4.4  5
 35 Chisholm, Cameron         24 Illawarra Bl             11.39   4.4  5
 36 Grovbowski, William       17 Camden                   11.40   3.1  4
 37 Lindstrom, Hamish         18 The Scots College        11.40   4.4  5
 38 Van Putten, Ashton        17 Glenbrook                11.41   3.1  4
 39 Lloyd Jones, Daniel       17 The Scots College        11.42   3.0  2
 40 Wilson, Asher             17 Trinity Athl             11.43   1.5  6
 41 Chen, Samuel              17 Balmain                  11.46   3.1  4
 42 Myant, William            23 Asics Wests              11.47   1.5  6
 43 Ndlovu, Ashlyn            22 U.T.S Northe             11.51   2.0  7
 44 Abdon, Jethro             26 Asics Wests              11.55   2.0  7
 45 McLenaghan, Jake          17 Blue Mountains           11.56   3.1  4
 46 Mcpaul, James             21 Athletics Wo             11.59   4.4  5
 47 Sherlock, Alexander       16 Knox Grammar School      11.60   1.2  9
 48 Park, James               17 Trinity Athl             11.62   1.5  6
 49 Harris, Alexander         15 Illawarra Bl             11.65   1.7  8
 50 Abrahams, Milo            15 Athletics Ea             11.65   2.0  7
 51 Youssef, Hadi             23 Bankstown Sp             11.70   1.5  6
 52 Prokopis, John            20 Sutherland D             11.70   1.7  8
 53 Becker, Max               17 Unattached               11.72   1.6 10
 54 Dibiase, Michael          16 Knox Grammar School      11.76   2.0  7
 55 Hooker, Jarod             17 Campbelltown             11.80   1.7  8
 56 Axiotis, Peter            23 Unattached               11.80   1.5  6
 57 Krishnan, Vasanth         24 Sydney University        11.81   1.7  8
 58 Watt, Duncan              19 Unattached               11.85   1.3 12
 59 Guerin, Harris            17 The Scots College        11.86   1.7  8
 60 Has, William              16 Mounties                 11.90   1.2 14
 61 Jones, Lachlan            15 Douglas Park             11.90   1.2  9
 62 Coles, Liam               14 Toukley                  11.94   2.0  7
 63 Vrachnas, Timothy         27 Unattached               12.00   2.0  7
 64 Elias, Ken                34 U.T.S Northe             12.02   1.6 10
 64 Peel, Alexander           17 Glenbrook                12.02   1.5  6
 66 Brown, Calem              15 Illawarra Bl             12.04   1.7  8
 67 Scott, Thomas             17 The Scots College        12.06   2.0  7
 68 Parmaxidis, Jason         17 Campbelltown             12.09   1.6 10
 69 Vasquez, Marco            27 U.T.S Northe             12.21   1.2  9
 70 Saldana, Fernando         23 Sydney University        12.22   2.0  7
 71 McCathie, Max             17 The Scots College        12.25   1.2 11
 72 Turner, David             44 U.T.S Northe             12.29   1.6 10
 73 McDonald, Angus           17 The Scots College        12.30   1.2 11
 74 Abdullah, Omar            18 Unattached               12.31   1.2  9
 75 Hughes, Darren            57 Mounties                 12.35   1.2  9
 76 Plasto, Tom               16 Knox Grammar School      12.39   1.2 11
 77 Coombe, Hamed             18 Mounties                 12.52   1.7  8
 78 Willatt, Tim              31 Balmain                  12.54   1.2  9
 79 Napolis, Ricardo          19 Unattached               12.63   1.3 12
 80 Wearne, Shaun             36 Mounties                 12.65   1.2  9
 81 Abrahams, Harvey          15 Athletics Ea             12.66   1.6 10
 82 Freeman, James            17 The Scots College        12.69   1.2 11
 83 Vuong, Kevin              27 Asics Wests              12.75   1.2 11
 84 Miljak, Lucas             13 St George District       12.76   1.3 12
 85 Wardecki, Krzysztof       52 Balmain                  12.78   1.2 11
 86 Carroll, Nat              14 Athletics Wo             12.80   1.2 11
 87 Rosette, Jarvis           14 Illawong Rev             12.81   1.2  9
 88 McMullen, Connor          17 The Scots College        12.82   1.7 13
 89 Oldfield, Elias           13 Illawarra Bl             12.90   1.3 12
 90 Okusitino, Ofa            57 Nsw Masters              12.94   1.3 12
 91 Kearney, Danny            13 Sutherland D             13.00   1.6 10
 92 Rawnsley, Mat             48 Balmain                  13.01   1.3 12
 93 Caswell, Reilly           13 Nowra Athlet             13.29   1.3 12
 94 McLenaghan, Scott         15 Blue Mountains           13.50   1.7 13
 95 Isbitzki, Harley          13 Westfields               13.50   1.3 12
 96 McDonald, Finn            16 Blue Mountains           13.80   1.7 13
 97 Farrugia, Lachlan         18 Mounties                 13.97   1.2 14
 98 Faulkner, Tom             11 Illawong Rev             14.33   1.7 13
 99 Brown, Kian               13 Blue Mountains           14.54   1.2 14
100 Watts, Benjamin           11 Asics Wests              14.58   1.7 13
101 Luck, David               61 Illawong Rev             14.90   1.7 13
102 Rawnsley, Otis            11 Asics Wests              15.06   1.2 14
 -- Bradley, David            73 Sutherland D               DNF   1.2 14

                         Illawong All Comers - 15/02/20                         
                          Barden Ridge Athletics Track                          
 
Event 10  Women 100 Metre Open
Top 8 Advance by Time
================================================================                
    Name                     Age Team                   Prelims                 
================================================================                
Heat  1 Preliminaries   Wind: NWI                                               
  1 Fioravanti, Kiara         27 Asics Wests              12.47q                
  2 Watson, Amy               15 Illawong Rev             12.78                 
  3 Page, Emily               17 Hills Distri             12.79                 
  4 Messent, Natassia         20 Unattached               12.85                 
  5 Kelaher, Morgan           17 U.T.S Northe             12.92                 
  6 de Vries, Sarah           28 Illawarra Bl             13.04                 
  7 Douglas, Susie            19 University of Nsw        13.10                 
Heat  2 Preliminaries   Wind: 1.1                                               
  1 Mciver, Carlie            21 Illawong Rev             12.12q                
  2 King, Kyla                23 Sutherland D             12.32q                
  3 Andrews, Greta            17 U.T.S Northe             12.56q                
  4 Johnson, Lauren           35 Unattached               12.60                 
  5 Cramer, Elysha            17 Sydney Pacific           12.63                 
  6 Bloor, Erin               17 Camden                   12.67                 
  7 Rogers, Sabina            16 Illawong Rev             12.76                 
Heat  3 Preliminaries   Wind: 2.6                                               
  1 Butler, Hayley            36 Westfields               12.03q                
  2 D'Onofrio, Nicolette      18 U.T.S Northe             12.38q                
  3 Economou, Mia             19 Sutherland D             12.50q                
  4 McGovern, Sophie          21 Sydney University        12.58q                
  5 Lammers, Zara             16 Sutherland D             12.61                 
  6 Guthrie, Jasmin           17 U.T.S Northe             12.61                 
  7 Poole, Bronwyn            26 Trinity Athl             12.70                 
Heat  4 Preliminaries   Wind: 0.8                                               
  1 York, Alexandra           17 Trinity Athl             12.65                 
  2 Pye, Scarlett             20 Asics Wests              12.80                 
  3 Lucantonio, Christine Ke  22 Sydney University        13.06                 
  4 Parr, Ashleigh            26 Illawong Rev             13.08                 
  5 Baxter, Julia             18 Cherrybrook              13.45                 
  6 Grinbergs, Edita          19 U.T.S Northe             13.75                 
 -- Merlino, Emma             28 U.T.S Northe                DQ  WA 16.8        
Heat  5 Preliminaries   Wind: 0.7                                               
  1 La Hei, Pascale           18 U.T.S Northe             13.02                 
  2 Cibei, Sophia             18 St George District       13.21                 
  3 Hallam, Charlie           15 Sutherland D             13.22                 
  4 Thompson, Emily           23 Unattached               13.56                 
  5 mccluskey, brodie         13 Nowra Athlet             13.76                 
Heat  6 Preliminaries   Wind: 0.1                                               
  1 Smart, Erin               38 Nowra Athlet             13.21                 
  2 Wheadon, Emma             15 Asics Wests              13.51                 
  3 Sharma, Miloshka          16 Sutherland D             13.68                 
  4 Belunek, Mischa           17 Balmain                  13.68                 
  5 Tobin, Peta               27 Illawong Rev             13.71                 
  6 Fifield, Ruby             19 Athletics Ea             13.73                 
  7 Guercio, Stefania         15 Illawong Rev             13.96                 
  8 Katsilis, Alexandra       17 Trinity Athl             14.60                 
Heat  7 Preliminaries   Wind: 1.6                                               
  1 Pye, Indyanna             15 Asics Wests              13.32                 
  2 Briffa, Renee             45 U.T.S Northe             13.43                 
  3 Allen, Phoebe             14 Blue Mountains           13.96                 
  4 Taylor, Savannah          13 Illawong Rev             14.01                 
  5 Wilkinson, Isabella       13 Unattached               14.02                 
  6 Lee, Regina               16 Trinity Athl             14.09                 
  7 Faulkner, Stephanie       15 Illawong Rev             14.25                 
  8 Campbell, Ashleigh        29 Illawong Rev             14.35                 
Heat  8 Preliminaries   Wind: 2.3                                               
  1 ji, milan                 15 Trinity Athl             13.57                 
  2 Brown, Keeli              16 Blue Mountains           14.05                 
  3 Wilkinson, Harriet        16 Unattached               14.23                 
  4 Cimino, Maria             49 U.T.S Northe             14.76                 
  5 Townsend, Vicki           56 Nsw Masters              15.26                 
  6 Wright-Smith, Maisy       13 Asics Wests              15.50                 
  7 Kelaher, Bronwyn          55 U.T.S Northe             17.01                 
========================================================================        
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#        
========================================================================        
Preliminaries                                                                   
  1 Butler, Hayley            36 Westfields               12.03q  2.6  3        
  2 Mciver, Carlie            21 Illawong Rev             12.12q  1.1  2        
  3 King, Kyla                23 Sutherland D             12.32q  1.1  2        
  4 D'Onofrio, Nicolette      18 U.T.S Northe             12.38q  2.6  3        
  5 Fioravanti, Kiara         27 Asics Wests              12.47q  NWI  1        
  6 Economou, Mia             19 Sutherland D             12.50q  2.6  3        
  7 Andrews, Greta            17 U.T.S Northe             12.56q  1.1  2        
  8 McGovern, Sophie          21 Sydney University        12.58q  2.6  3        
  9 Johnson, Lauren           35 Unattached               12.60   1.1  2        
 10 Lammers, Zara             16 Sutherland D             12.61   2.6  3        
 11 Guthrie, Jasmin           17 U.T.S Northe             12.61   2.6  3        
 12 Cramer, Elysha            17 Sydney Pacific           12.63   1.1  2        
 13 York, Alexandra           17 Trinity Athl             12.65   0.8  4        
 14 Bloor, Erin               17 Camden                   12.67   1.1  2        
 15 Poole, Bronwyn            26 Trinity Athl             12.70   2.6  3        
 16 Rogers, Sabina            16 Illawong Rev             12.76   1.1  2        
 17 Watson, Amy               15 Illawong Rev             12.78   NWI  1        
 18 Page, Emily               17 Hills Distri             12.79   NWI  1        
 19 Pye, Scarlett             20 Asics Wests              12.80   0.8  4        
 20 Messent, Natassia         20 Unattached               12.85   NWI  1        
 21 Kelaher, Morgan           17 U.T.S Northe             12.92   NWI  1        
 22 La Hei, Pascale           18 U.T.S Northe             13.02   0.7  5        
 23 de Vries, Sarah           28 Illawarra Bl             13.04   NWI  1        
 24 Lucantonio, Christine Ke  22 Sydney University        13.06   0.8  4        
 25 Parr, Ashleigh            26 Illawong Rev             13.08   0.8  4        
 26 Douglas, Susie            19 University of Nsw        13.10   NWI  1        
 27 Cibei, Sophia             18 St George District       13.21   0.7  5        
 28 Smart, Erin               38 Nowra Athlet             13.21   0.1  6        
 29 Hallam, Charlie           15 Sutherland D             13.22   0.7  5        
 30 Pye, Indyanna             15 Asics Wests              13.32   1.6  7        
 31 Briffa, Renee             45 U.T.S Northe             13.43   1.6  7        
 32 Baxter, Julia             18 Cherrybrook              13.45   0.8  4        
 33 Wheadon, Emma             15 Asics Wests              13.51   0.1  6        
 34 Thompson, Emily           23 Unattached               13.56   0.7  5        
 35 ji, milan                 15 Trinity Athl             13.57   2.3  8        
 36 Sharma, Miloshka          16 Sutherland D             13.68   0.1  6        
 37 Belunek, Mischa           17 Balmain                  13.68   0.1  6        
 38 Tobin, Peta               27 Illawong Rev             13.71   0.1  6        
 39 Fifield, Ruby             19 Athletics Ea             13.73   0.1  6        
 40 Grinbergs, Edita          19 U.T.S Northe             13.75   0.8  4        
 41 mccluskey, brodie         13 Nowra Athlet             13.76   0.7  5        
 42 Guercio, Stefania         15 Illawong Rev             13.96   0.1  6        
 43 Allen, Phoebe             14 Blue Mountains           13.96   1.6  7        
 44 Taylor, Savannah          13 Illawong Rev             14.01   1.6  7        
 45 Wilkinson, Isabella       13 Unattached               14.02   1.6  7        
 46 Brown, Keeli              16 Blue Mountains           14.05   2.3  8        
 47 Lee, Regina               16 Trinity Athl             14.09   1.6  7        
 48 Wilkinson, Harriet        16 Unattached               14.23   2.3  8        
 49 Faulkner, Stephanie       15 Illawong Rev             14.25   1.6  7        
 50 Campbell, Ashleigh        29 Illawong Rev             14.35   1.6  7        
 51 Katsilis, Alexandra       17 Trinity Athl             14.60   0.1  6        
 52 Cimino, Maria             49 U.T.S Northe             14.76   2.3  8        
 53 Townsend, Vicki           56 Nsw Masters              15.26   2.3  8        
 54 Wright-Smith, Maisy       13 Asics Wests              15.50   2.3  8        
 55 Kelaher, Bronwyn          55 U.T.S Northe             17.01   2.3  8        
 -- Merlino, Emma             28 U.T.S Northe                DQ   0.8  4 WA 16.8

                        Illawong All Comers - 15-Feb-20                        
                         Barden Ridge Athletics Track                          
                               Entry List                                
 
Event 58  Men Long Jump TS 7 Resched Over 5.5m
===============================================================================
Saturday 15-Feb-20 - 8:10 PM
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
  1  Archer, Blake                 17 Hills Distri                
  2  Baker, Phillip                18 Campbelltown                
  3  Banovich, Cameron             15 Westfields                  
  4  Bond, Connor                  17 The Kings                   
  5  Chen, David                   21 University o                
  6  Cullen, Robbie                16 Cherrybrook                 
  7  Davidson, Joel                21 Cherrybrook                 
  8  Davison, Rory                 15 Ryde Centre                 
  9  Gale, Anthony                 21 Independent                 
 10  Hamblin, Toby                 17 Asics Wests                 
 11  Hooker, Jarod                 17 Campbelltown                
 12  Jones, Ryan                   19 Cherrybrook                 
 13  Kabba, Rashid                 15 Westfields                  
 14  Kirk, Kieran                  22 Campbelltown                
 15  Lukauskis, Mathias            27 U.T.S Northe                
 16  Murphy, Finn                  17 Trinity Athl                
 17  Parmaxidis, Jason             17 Campbelltown                
 18  Rossetto, Davide              15 Parramatta C                

                Illawong All Comers - 15/02/20                 
                 Barden Ridge Athletics Track                  
 
Event 33  Women Javelin Throw Under 35m
===============================================================
    Name                     Age Team                    Finals
===============================================================
Finals                                                         
  1 Baltineshter, Tali        14 St George District      37.30m
      35.92m  37.30m                                           
  2 Little, Jessica           14 Sutherland D            32.37m
      32.37m  32.16m                                           
  3 Yavala, Leila             15 St George District      31.95m
      29.89m  31.95m                                           
  4 Blanch, Hayley            14 St George District      27.88m
      27.88m  26.27m                                           
  5 Hampton - F13, Isabelle   25 Athletics Wo            27.47m
      27.47m  24.90m                                           
  6 Matthias, Emma            14 Nepean District         27.08m
      24.04m  27.08m                                           
  7 Naitaka, Kiana            14 Illawong Rev            26.58m
      25.38m  26.58m                                           
  8 McNally, Haylee           14 Sutherland D            23.19m
      FOUL  23.19m                                             
  9 Kalivitis, Tara           16 Trinity Athl            17.98m
      17.98m  15.76m                                           
 10 Stewart, Lily             13 Asics Wests             16.99m
      16.69m  16.99m                                           
 11 Olney, Kwanita            12 Illawong Rev            14.60m
      14.60m  14.33m                                           
 -- Elton, Rachel             14 St George District          ND
      FOUL  FOUL                                               

                Illawong All Comers - 15/02/20                 
                 Barden Ridge Athletics Track                  
 
Event 30  Men Javelin Throw Under 35m
===============================================================
    Name                     Age Team                    Finals
===============================================================
Finals                                                         
  1 Duncum, Jayden            17 Nepean District         41.61m
      35.82m  36.10m  38.44m  41.61m                           
  2 Wende, Max                15 Trinity Athl            28.00m
      27.37m  FOUL  28.00m  FOUL                               
  3 Appleton, John            78 Nsw Masters             26.71m
      24.10m  26.71m  FOUL  FOUL                               
  4 Farrugia, Lachlan         18 Mounties                26.24m
      FOUL  26.24m  FOUL  PASS                                 
  5 Basnet, Jude              16 Kiama                   23.79m
      23.79m  20.67m  21.40m  22.54m                           
  6 Murphy, Takoda            12 Trinity Athl            12.69m
      12.69m  FOUL  FOUL  FOUL                                 

                        Illawong All Comers - 15-Feb-20                        
                         Barden Ridge Athletics Track                          
                               Entry List                                
 
Event 55  Women Javelin Throw Over 35m
===============================================================================
Saturday 15-Feb-20 - 7:55 PM
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
  1  Cibei, Sophia                 18 St George Di                
  2  Grun, Christina               27 Sydney Unive                
  3  Lockwood, Jasmin              18 St George Di                
  4  Portelli, Georgia             17 St George Di                
  5  Shine, Kiara                  16 Asics Wests                 

                        Illawong All Comers - 15-Feb-20                        
                         Barden Ridge Athletics Track                          
                               Entry List                                
 
Event 54  Men Javelin Throw Over 35m
===============================================================================
Saturday 15-Feb-20 - 7:55 PM
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
  1  Crandell, John                29 Asics Wests                 
  2  Downie, Stuart                17 U.T.S Northe                
  3  Greaves, Jack                 16 Trinity Athl                
  4  Nicholson, Luke               16 Sutherland D                
  5  O'Connor, Seamus              18 Trinity Athl                
  6  Stein, Rhys                   24 Asics Wests                 
  7  Ward, Saxon                   25 Asics Wests                 
  8  van Woerkom, Andries          24 Sydney Unive                

                   Illawong All Comers - 15/02/20                    
                    Barden Ridge Athletics Track                     
 
Event 27  Men Triple Jump 11m + 13m Board
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals                                                               
  1 Karamil, Vinay            26 Mounties                14.74m  -1.3
     13.87m(-0.5) 14.20m(-0.6) 14.74m(-1.3) 14.59m(-0.4)             
  2 Marshall, Ryan            18 Sydney Pacific          14.70m   0.2
     14.70m(0.2) 14.43m(-0.3) 14.60m(+0.0) 14.58m(+0.0)              
  3 Pappas, Cameron           24 Trinity Athl            14.55m  -0.3
     14.45m(-0.6) 14.45m(+0.0) 14.55m(-0.3) 14.52m(+0.0)             
  4 Howard, Mark              35 Sydney Pacific          14.33m  -0.5
     FOUL(+0.0) FOUL(+0.0) 14.33m(-0.5) FOUL(-0.8)                   
  5 Murphy, Finn              17 Trinity Athl            13.32m   0.3
     FOUL(+0.0) 13.32m(0.3) FOUL(-0.1) 13.21m(-0.5)                  
  6 Hooker, Jarod             17 Campbelltown            13.16m   0.5
     12.50m(-1.1) 12.93m(-0.3) 12.89m(-0.2) 13.16m(0.5)              
  7 Brown, Kienan             18 Asics Wests             12.93m  +0.0
     FOUL(-0.9) FOUL(-0.4) 12.93m(+0.0) 12.55m(-0.3)                 

                   Illawong All Comers - 15/02/20                    
                    Barden Ridge Athletics Track                     
 
Event 26  Women Triple Jump 11m + 13m Board
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals                                                               
  1 Poole, Bronwyn            26 Trinity Athl            12.32m  -0.5
     FOUL(-0.2) 11.73m(-0.2) 12.32m(-0.5) FOUL(-0.5)                 
  2 York, Alexandra           17 Trinity Athl            12.22m  -0.8
     11.97m(NWI) FOUL(+0.0) 12.07m(NWI) 12.22m(-0.8)                 
  3 Petersen, Alexandra       21 Sydney University       12.14m  -0.2
     FOUL      11.31m(0.5) 11.68m(+0.0) 12.14m(-0.2)                 

                   Illawong All Comers - 15/02/20                    
                    Barden Ridge Athletics Track                     
 
Event 29  Men Triple Jump 7m + 9m Board
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals                                                               
  1 Zanapalis, Ricardo        14 Randwick Bot            11.61m   1.9
     11.60m(1.7) 11.58m(1.4) 11.61m(1.9) 11.48m(0.1)                 
  2 Farrugia, Lachlan         18 Mounties                10.31m   1.5
     10.22m(2.4) 10.31m(1.5) PASS      PASS                          
  3 Murphy, Indiana           14 Trinity Athl            10.19m   2.3
     10.19m(2.3) FOUL(1.2) 9.78m(0.8) FOUL(2.4)                      
  4 Coombe, Hamed             18 Mounties                 9.70m   0.4
     9.27m(+0.0) 9.70m(0.4) PASS      PASS                           
  5 Pittman, Adam             15 Illawong Rev             8.83m   2.2
     8.62m(1.1) 8.64m(1.1) 8.83m(2.2) 8.62m(0.5)                     
  6 Watts, Benjamin           11 Asics Wests              8.44m   1.6
     8.03m(1.1) 8.23m(0.1) 8.44m(1.6) PASS                           
  7 Murphy, Takoda            12 Trinity Athl             8.30m   0.5
     8.30m(0.5) FOUL(2.4) FOUL(1.3) 7.53m(1.6)                       

                   Illawong All Comers - 15/02/20                    
                    Barden Ridge Athletics Track                     
 
Event 28  Women Triple Jump 7m + 9m Board
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals                                                               
  1 Fountas, Jasmine          21 South Sydney            11.82m  +0.0
     11.75m(+0.0) 11.82m(+0.0) 11.77m(3.0) FOUL(2.9)                 
  2 Hallam, Charlie           15 Sutherland D            11.52m   1.0
     11.28m(1.6) 11.52m(1.0) FOUL(1.1) FOUL(0.1)                     
  3 Kowcz Rosinke, Tamara     19 Sydney University       11.10m   2.4
     10.83m(0.8) FOUL(0.5) FOUL(3.2) 11.10m(2.4)                     
  4 Belunek, Mischa           17 Balmain                 10.92m   3.2
     10.37m(0.9) 10.88m(1.0) 10.92m(3.2) 10.83m(2.5)                 
  5 Guerrera, Gabriella       15 Randwick Bot            10.83m   3.3
     10.72m(0.1) FOUL(0.9) FOUL(2.7) 10.83m(3.3)                     
  6 Quinn, Laura              18 Trinity Athl            10.11m   1.3
     FOUL(+0.0) 10.11m(1.3) FOUL(4.3) 9.54m(1.7)                     
  7 de Vries, Sarah           28 Illawarra Bl             9.97m   1.3
     9.62m(1.4) 9.96m(1.9) 9.97m(1.3) 9.40m(1.7)                     
  8 Sutton, Audrey            13 Balmain                  9.97m   4.5
     9.83m(1.7) 9.93m(0.5) 9.97m(4.5) 9.95m(2.3)                     
  9 Stewart, Lily             13 Asics Wests              9.32m   0.8
     9.03m(0.9) 9.32m(0.8) 8.90m(1.7) 9.25m(2.6)                     
 10 Mackenzie, Niamh          12 Illawong Rev             9.23m   0.8
     9.23m(0.8) 8.78m(0.4) 8.70m(2.6) 8.29m(1.6)                     
 11 Smithson, Elizabeth       14 Sutherland D             9.06m  +0.0
     FOUL(0.7) 9.06m(+0.0) 8.64m(2.3) PASS                           
 12 Dehn, Renae               21 Westfields               8.35m   1.4
     8.13m(1.6) 8.35m(1.4) PASS      PASS                            
 13 Townsend, Vicki           56 Nsw Masters              8.00m   1.3
     8.00m(1.3) 7.81m(0.7) PASS      PASS                            

                 Illawong All Comers - 15/02/20                 
                  Barden Ridge Athletics Track                  
 
Event 32  Men High Jump 1.20m Start
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals                                                          
  1 Ockert, George            27 Bankstown Sp             1.68m 
     1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.68 1.80
        P    P    P    P    P    P    O    O    O    O    O  XXX
  2 Michael, Kurt             13 Illawong Rev             1.65m 
     1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.68     
        P    P    P    P    P    O    O    O    O  XXO  XXX     
  3 Stone, Charlie            15 Unattached               1.60m 
     1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65          
        P    P    P    P    O   XO    O   XO    O  XXX          
  4 Halloran, Liam            14 Athletics Wo             1.60m 
     1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65          
        P    P    P    P    O    O    O    O   XO  XXX          
  5 Spieker, Tarquin          14 Illawong Rev             1.60m 
     1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65          
        P    P    P    P    O    O    O    O  XXO  XXX          
  6 Heidke, Charlie           14 Nowra Athlet             1.50m 
     1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55                    
        P    P    P    P    O    O    O  XXX                    
  7 Bender, Jake              13 Illawong Rev             1.40m 
     1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45                              
        P    P    O   XO    O  XXX                              
  8 Procter, Jake             12 Illawong Rev             1.40m 
     1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45                              
        O    O   XO    O  XXO  XXX                              

                        Illawong All Comers - 15-Feb-20                        
                         Barden Ridge Athletics Track                          
                               Entry List                                
 
Event 48  Women High Jump 1.20m Start
===============================================================================
Saturday 15-Feb-20 - 6:50 PM
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
  1  Argall, Kate                  14 Illawong Rev                
  2  Argall, Sarah                 16 Illawong Rev                
  3  Batman, Nova                  12 Sutherland D                
  4  Bevan, Andie                  12 Illawong Rev                
  5  Macarthur, Helena             14 Balmain                     
  6  Mackenzie, Niamh              12 Illawong Rev                
  7  Pokorny, Alana                15 Illawong Rev                
  8  Quinn, Laura                  18 Trinity Athl                
  9  Ramsey, Holly                 15 Illawong Rev                
 10  Townsend, Vicki               56 Nsw Masters                 
 11  Whitney, Brianna              16 Illawong Rev                

                   Illawong All Comers - 15/02/20                    
                    Barden Ridge Athletics Track                     
 
Event 25  Men High Jump 1.5m Start
================================================================     
    Name                     Age Team                    Finals      
================================================================     
Finals                                                               
  1 Kollias, Nicholas         19 Randwick Bot             2.03m      
     1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 1.80 1.85 1.90 1.95 2.00 2.03 2.06
        P    P    P    P    P    P    P    O    O    O    O   XO  XXX
  2 Williams, Corey           20 Illawarra Bl             2.00m      
     1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 1.80 1.85 1.90 1.95 2.00 2.03     
        P    P    P    P    P    P    O    O   XO    O   XO  XXX     
  3 Robinson, Jackson         21 Sydney University        1.90m      
     1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 1.80 1.85 1.90 1.95               
        P    P    P    P    O    P    O    O    O  XXX               
  4 Burnett, Luca             18 St Josephs C             1.80m      
     1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 1.80 1.85                         
        P    P    P    P    P    P   XO  XXX                         
  5 Carroll, Mitchell         17 Bankstown Sp             1.70m      
     1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75                                   
        P    O    O    O   XO  XXX                                   
  6 Ramanauskas, Finn         15 Trinity Athl             1.65m      
     1.50 1.55 1.60 1.65 1.70                                        
        P    P    O    O  XXX                                        
  7 Douglas, Owen             15 The Scots College        1.55m      
     1.50 1.55 1.60                                                  
        P   XO  XXX                                                  

                        Illawong All Comers - 15-Feb-20                        
                         Barden Ridge Athletics Track                          
                               Entry List                                
 
Event 46  Women High Jump 1.5m Start
===============================================================================
Saturday 15-Feb-20 - 4:00 PM
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
  1  Freestone, Nicole             19 Sydney Pacif                
  2  York, Alexandra               17 Trinity Athl                

                        Illawong All Comers - 15-Feb-20                        
                         Barden Ridge Athletics Track                          
                               Entry List                                
 
Event 45  Men Discus Throw Under 40m
===============================================================================
Saturday 15-Feb-20 - 7:05 PM
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
  1  Basnet, Jude                  16 Kiama                       
  2  Farrugia, Lachlan             18 Mounties                    
  3  McLenaghan, Scott             15 Blue Mountai                
  4  Pittman, Adam                 15 Illawong Rev                
  5  Pittman, Benjamin             14 Illawong Rev                
  6  Ramanauskas, Cody             12 Illawong Rev                
  7  Tuqiri, Solomon               16 St George Di                
  8  Wende, Max                    15 Trinity Athl                

                Illawong All Comers - 15/02/20                 
                 Barden Ridge Athletics Track                  
 
Event 31  Women Discus Throw Under 40m
===============================================================
    Name                     Age Team                    Finals
===============================================================
Finals                                                         
  1 Buss, Amity               16 Glenbrook               35.84m
      35.84m  32.34m  FOUL  33.08m                             
  2 Coppolelli, Jessica       14 Cherrybrook             32.54m
      31.23m  30.48m  32.54m  31.64m                           
  3 Buss, Savannah            14 Glenbrook               28.45m
      24.71m  25.46m  28.45m  25.05m                           
  4 Townsend, Vicki           56 Nsw Masters             27.80m
      FOUL  27.27m  27.80m  26.32m                             
  5 Naitaka, Kiana            14 Illawong Rev            27.37m
      FOUL  27.37m  FOUL  26.20m                               
  6 Ward, Jessica             16 Sutherland D            27.01m
      FOUL  26.36m  27.01m  24.20m                             
  7 Prentice, Bronte          15 Trinity Athl            26.87m
      25.62m  26.31m  26.87m  FOUL                             
  8 Williams, Brooke          13 Illawong Rev            25.22m
      FOUL  FOUL  23.68m  25.22m                               
  9 Prentice, Tallulah        12 Trinity Athl            24.88m
      FOUL  FOUL  FOUL  24.88m                                 
 10 Matthias, Emma            14 Nepean District         23.86m
      22.69m  23.86m  FOUL  23.34m                             
 11 Barendregt, Amanda        24 Nepean District         23.76m
      20.18m  23.76m  FOUL  FOUL                               
 12 Elton, Rachel             14 St George District      22.68m
      21.01m  21.97m  22.07m  22.68m                           
 13 Dehn, Renae               21 Westfields              21.26m
      14.20m  16.75m  21.26m  16.74m                           
 14 McNally, Haylee           14 Sutherland D            20.71m
      20.11m  20.71m  FOUL  FOUL                               
 15 Olney, Kwanita            12 Illawong Rev            19.53m
      FOUL  19.53m  FOUL  FOUL                                 
 16 Grant, Nellie             13 Independent Athlete     18.43m
      16.29m  17.43m  18.43m  FOUL                             
 17 Kalivitis, Tara           16 Trinity Athl            15.76m
      15.76m  14.44m  15.63m  15.39m                           

                Illawong All Comers - 15/02/20                 
                 Barden Ridge Athletics Track                  
 
Event 23  Men Discus Throw Over 40m
===============================================================
    Name                     Age Team                    Finals
===============================================================
Finals                                                         
  1 McEntyre, Lachlan         26 Sydney Pacific          49.56m
      FOUL  46.84m  FOUL  49.56m                               
  2 Nolan, Bryce              16 Westfields              48.73m
      45.04m  42.65m  FOUL  48.73m                             
  3 Tutaka, Mataira           15 Bankstown Sp            48.07m
      42.80m  48.07m  45.88m  45.41m                           
  4 Parmaxidis, Jason         17 Campbelltown            48.01m
      FOUL  47.48m  48.01m  47.20m                             
  5 Farrant, Joshua           15 Gosford Litt            46.65m
      43.18m  46.65m  41.79m  44.60m                           
  6 Grant, William            15 Independent Athlete     44.23m
      44.23m  43.31m  43.05m  35.60m                           
  7 Cranston, Kyle            28 Hills Distri            43.80m
      41.08m  43.80m  FOUL  FOUL                               
  8 Lavidis, Mathew           15 Illawong Rev            43.46m
      32.04m  43.46m  3.97m  42.67m                            
  9 Doyle, Corey              17 Nepean District         42.23m
      FOUL  FOUL  FOUL  42.23m                                 
 10 Duncum, Jayden            17 Nepean District         41.43m
      40.17m  39.29m  41.43m  36.98m                           
 11 Rose, Lucas               17 Nepean District         40.92m
      FOUL  FOUL  40.92m  37.13m                               
 12 Chatters, Nick            21 Sydney University       40.82m
      40.00m  40.82m  FOUL  FOUL                               
 13 Hunter, John              18 U.T.S Northe            37.85m
      37.85m  FOUL  FOUL  FOUL                                 
 14 Perry, Max                18 Sydney Pacific          37.39m
      30.29m  34.87m  34.49m  37.39m                           
 15 Cox, Ronald               61 Nowra Athlet            32.98m
      31.25m  32.98m  29.69m  FOUL                             
 16 Green, Lachlan            13 Asics Wests             30.29m
      30.29m  FOUL  FOUL  27.01m                               

                Illawong All Comers - 15/02/20                 
                 Barden Ridge Athletics Track                  
 
Event 22  Women Discus Throw Over 40m
===============================================================
    Name                     Age Team                    Finals
===============================================================
Finals                                                         
  1 Andres, Rachel            33 Unattached              53.15m
      52.73m  51.32m  51.42m  53.15m                           
  2 Shokry, Sally             18 Sutherland D            45.88m
      42.47m  45.88m  44.70m  45.72m                           
  3 Hunter, Kelly             43 Gosford Litt            40.71m
      40.71m  40.06m  38.34m  40.34m                           
  4 Bergfield, Maddy          24 Sydney University       39.13m
      37.96m  34.73m  39.13m  35.91m                           
  5 Wildraut, Sina            21 Bankstown Sp            39.00m
      36.13m  37.24m  39.00m  37.96m                           
  6 Daniels, Zoe              15 Athletics Wo            38.79m
      38.42m  38.79m  35.95m  36.42m                           
  7 Coulter, Kaitlyn          16 Bankstown Sp            38.69m
      38.69m  37.19m  38.60m  34.83m                           
  8 Coulter, Manaia           13 Bankstown Sp            31.62m
      30.94m  PASS  28.59m  31.62m                             
  9 Tutaka, Tevahinemaranuu   13 Bankstown Sp            26.51m
      25.33m  FOUL  24.68m  26.51m                             

                        Illawong All Comers - 15-Feb-20                        
                         Barden Ridge Athletics Track                          
                               Entry List                                
 
Event 41  Men 3000 Metre Open
===============================================================================
Saturday 15-Feb-20 - 8:00 PM
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
  1  Brown, Zac                    18 Trinity Athl                
  2  Burbaud, Antoine              33 Athletics Ea                
  3  Burke, Alexander              13 Randwick Bot                
  4  Cantlon, Patrick              17 Trinity Athl                
  5  Carson, Miles                 14 Illawong Rev                
  6  Christian, Theo               16 Trinity Athl                
  7  Constantine, James            27 Delta Runnin                
  8  Costello, James               43 Athletics Ea                
  9  Felice, Brendan               15 Illawong Rev                
 10  Fink, Brendan                 41 Delta Runnin                
 11  Fryer, Drew                   19 Randwick Bot                
 12  Gair, William                 19 Sutherland D                
 13  Gillard, Luca                 14 Trinity Athl                
 14  Gregory, Mark                 48 Athletics Ea                
 15  Hamilton, Thomas              16 Bankstown Sp                
 16  Hart, Hamish                  16 Knox Grammar                
 17  Ho, Matthew                   36 Delta Runnin                
 18  Larkin, Casper                15 Blue Mountai                
 19  Lascabettes, Paul             24 RunCrew                     
 20  Lenarduzzi, Benjamin          14 Sutherland D                
 21  Lister, Robert                27 Illawong Rev                
 22  Lord, Bevan                   18 Sutherland D                
 23  Mangili-Vincent, Michael      35 Athletics Ea                
 24  Mason, Robert                 55 Asics Wests                 
 25  Morgan, Leo                   16 Randwick Bot                
 26  Mudie, Nathan                 18 Bankstown Sp                
 27  Newell, Richard               27 Randwick Bot                
 28  Oey, Julian                   28 RunCrew                     
 29  Pinkerton, Kyle               27 Newcastle Fl                
 30  Purcell, Darren               50 Athletics Ea                
 31  Russell, Max                  15 Randwick Bot                
 32  Salter, Cody                  18 Kembla Jogge                
 33  Sands, Brendan                49 Athletics Ea                
 34  Solomon, Joel                 15 Sydney Athle                
 35  Stewart, Kobe                 12 Illawong Rev                
 36  Thomas, Ben                   16 Randwick Bot                
 37  Thompson, Joshua              37 Athletics Ea                
 38  Topp, Russell                 16 Blue Mountai                
 39  Virgona, Thomas               18 Trinity Athl                
 40  Wasylkowski, Adam             34 Unattached                  
 41  Wilson, Kenneth               54 Athletics Ea                
 42  Wilson, Luke                  18 Kembla Jogge                
 43  Zavetsanos, Billy             15 Randwick Bot                

                        Illawong All Comers - 15-Feb-20                        
                         Barden Ridge Athletics Track                          
                               Entry List                                
 
Event 40  Men 200 Metre Para
===============================================================================
Saturday 15-Feb-20 - 8:30 PM
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
  1  Etteridge, Jerome             19 Illawong Rev                

                  Illawong All Comers - 15/02/20                   
                   Barden Ridge Athletics Track                    
 
Event 3  Women 400 Metre Hurdles 76.2cm
================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 McAndrew, Kelly           26 Mingara                1:02.49    
  2 Seitaridis, Susie         23 Athletics Wo           1:02.57    
  3 Champoux, Megan           21 Sydney University      1:03.39    
  4 Douglas, Susie            19 University of Nsw      1:03.55    
  5 Brown, Keeli              16 Blue Mountains         1:09.12    
Section  2                                                         
  1 Guthrie, Isabella         17 U.T.S Northe           1:03.88    
  2 Christian, Elena          18 Illawong Rev           1:06.26    
  3 Pye, Scarlett             20 Asics Wests            1:06.94    
  4 Baxter, Julia             18 Cherrybrook            1:12.56    
Section  3                                                         
  1 Richards, Georgia         17 Kembla Joggers Inc.    1:09.53    
  2 Pye, Indyanna             15 Asics Wests            1:10.31    
  3 Burke, Ebony              22 Unattached             1:12.85    
  4 Sharma, Miloshka          16 Sutherland D           1:13.56    
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 McAndrew, Kelly           26 Mingara                1:02.49   1
  2 Seitaridis, Susie         23 Athletics Wo           1:02.57   1
  3 Champoux, Megan           21 Sydney University      1:03.39   1
  4 Douglas, Susie            19 University of Nsw      1:03.55   1
  5 Guthrie, Isabella         17 U.T.S Northe           1:03.88   2
  6 Christian, Elena          18 Illawong Rev           1:06.26   2
  7 Pye, Scarlett             20 Asics Wests            1:06.94   2
  8 Brown, Keeli              16 Blue Mountains         1:09.12   1
  9 Richards, Georgia         17 Kembla Joggers Inc.    1:09.53   3
 10 Pye, Indyanna             15 Asics Wests            1:10.31   3
 11 Baxter, Julia             18 Cherrybrook            1:12.56   2
 12 Burke, Ebony              22 Unattached             1:12.85   3
 13 Sharma, Miloshka          16 Sutherland D           1:13.56   3
Image for H1

Image for H2

Image for H3

                Illawong All Comers - 15/02/20                 
                 Barden Ridge Athletics Track                  
 
Event 2  Men 400 Metre Hurdles 84.0cm
===============================================================
    Name                     Age Team                    Finals
===============================================================
Finals                                                         
  1 Murphy, Samuel            17 Balmain                1:01.44
Photofinish Image

                Illawong All Comers - 15/02/20                 
                 Barden Ridge Athletics Track                  
 
Event 1  Men 400 Metre Hurdles 91.4cm
===============================================================
    Name                     Age Team                    Finals
===============================================================
Finals                                                         
  1 Crowe, Matt               23 U.T.S Northe             53.05
  2 McFadden, Jack            19 U.T.S Northe             54.11
  3 Hunt, Thomas              19 U.T.S Northe             55.22
  4 Dalton, Lachlan           18 St Ignatius              59.46
  5 Long, Nicholas            18 Winston Hills          1:04.18
Photofinish Image

                   Illawong All Comers - 15/02/20                    
                    Barden Ridge Athletics Track                     
 
Event 5  Men 200 Metre Hurdles 76.2cm
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals                                                               
  1 Pasfield, Blake           14 The Kings                30.72   0.3
  2 Halloran, Liam            14 Athletics Wo             32.57   0.3
  3 Isbitzki, Harley          13 Westfields               33.64   0.3
  4 Brown, Kian               13 Blue Mountains           37.76   0.3
Photofinish Image

                     Illawong All Comers - 15/02/20                     
                      Barden Ridge Athletics Track                      
 
Event 4  Women 200 Metre Hurdles 76.2cm
================================================================        
    Name                     Age Team                    Finals         
================================================================        
Section  1     Wind: -0.2                                               
  1 Murphy, Ellen             14 Balmain                  29.72         
  2 Richards, Alexandra       15 Balmain                  29.73         
  3 Taylor, Savannah          13 Illawong Rev             32.94         
  4 Schultz, Hayley           14 Hills Distri             38.68         
Section  2     Wind: -1.2                                               
  1 Hardy, Chynna             14 Illawong Rev             33.53         
  2 Allen, Phoebe             14 Blue Mountains           35.34         
  3 Stewart, Lily             13 Asics Wests              38.92         
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
Finals                                                                  
  1 Murphy, Ellen             14 Balmain                  29.72  -0.2  1
  2 Richards, Alexandra       15 Balmain                  29.73  -0.2  1
  3 Taylor, Savannah          13 Illawong Rev             32.94  -0.2  1
  4 Hardy, Chynna             14 Illawong Rev             33.53  -1.2  2
  5 Allen, Phoebe             14 Blue Mountains           35.34  -1.2  2
  6 Schultz, Hayley           14 Hills Distri             38.68  -0.2  1
  7 Stewart, Lily             13 Asics Wests              38.92  -1.2  2
Image for H1

Image for H2

                        Illawong All Comers - 15-Feb-20                        
                         Barden Ridge Athletics Track                          
                               Entry List                                
 
Event 11  Women 3000 Metre Open
===============================================================================
Saturday 15-Feb-20 - 7:35 PM
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
  1  Alexander, Lucy               15 Sutherland D                
  2  Arentz, beth                  19 Sutherland D                
  3  Cameron, Jade                 17 Illawong Rev                
  4  Carolan, Celeste              13 Kembla Jogge                
  5  Carson, Brooke                12 Illawong Rev                
  6  Christian, Christina          46 Illawong Rev                
  7  Dalrymple, Michaela           16 Campbelltown                
  8  Davidson, Rosie               22 Illawarra Bl                
  9  Gregory, Jude                 51 Athletics Ea                
 10  Groves, Emily                 16 Camden                      
 11  Irwin, Elley                  18 Macquarie Hu                
 12  Lamb, Chloe                   13 Sydney Pacif                
 13  Lambert, Aspen                13 Trinity Athl                
 14  Larkin, Mirah                 16 Blue Mountai                
 15  Martin, Belinda               46 Illawong Rev                
 16  Martin, Jordyn                15 Kembla Jogge                
 17  McPhillips, Ruby              17 Kembla Jogge                
 18  Mishkarudnaya, Stephanie      15 Sutherland D                
 19  Roediger, Rosemary            66 Hills Distri                
 20  Sanday, Niamh                 18 Hills Distri                
 21  Schiffmann, Sarah             17 Macquarie Hu                
 22  Schultz, Sophie               13 U.T.S Northe                
 23  Simpson, Piper                12 Randwick Bot                
 24  Sivills, Olivia               16 Kembla Jogge                
 25  Walker, Chloe                 14 Balmain                     
 26  Wright-Smith, Maisy           13 Asics Wests                 

                Illawong All Comers - 15/02/20                 
                 Barden Ridge Athletics Track                  
 
Event 13  Men 3000 Metre Race Walk Open
===============================================================
    Name                     Age Team                    Finals
===============================================================
Finals                                                         
 -- Gonzalez, Sebastian       12 Balmain                    DNF
 -- Strahl, Caleb             16 St George District         DNF
 -- Dundon, Harry             15 Balmain                    DNF
 -- Barendregt, Travis        20 Nepean District            DNF
 -- Horton, Jai               14 Westfields                 DNF

                        Illawong All Comers - 15/02/20                         
                         Barden Ridge Athletics Track                          
 
Event 12  Women 3000 Metre Race Walk Open
================================================================               
    Name                     Age Team                    Finals                
================================================================               
Finals                                                                         
 -- Cassilles, Ciara          13 Westfields                 DNF                
 -- Pinches, Aiva             14 Adamstown Ne               DNF                
 -- Diaz, Ava                 13 Balmain                    DNF                
 -- Armstrong Reading, Evie   12 South Sydney               DNF  Race cancelled
 -- Parker, Hannah            18 Randwick Bot               DNF                
 -- Boughton, Milly           14 Randwick Bot               DNF                
 -- Stojanovic, Marisa        14 Westfields                 DNF                

                  Illawong All Comers - 15/02/20                   
                   Barden Ridge Athletics Track                    
 
Event 7  Men 800 Metre Open
================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Raimond, Oli              19 Sutherland D           1:51.45    
  2 West, Jared               32 RunCrew                1:52.30    
  3 Newell, Richard           27 Randwick Bot           1:53.93    
  4 Virgona, Thomas           18 Trinity Athl           1:54.27    
  5 Jagger, Benjamin          22 Up Coaching            1:54.77    
  6 Musgrove, Cameron         22 Nowra Athlet           1:55.37    
  7 Lang, Callam              20 Newcastle Runners      1:56.32    
  8 Oey, Julian               28 RunCrew                2:00.02    
Section  2                                                         
  1 Gill, Cameron             18 Illawong Rev           1:55.05    
  2 Stevenson, Connor         30 Newcastle Runners      1:56.61    
  3 Lascabettes, Paul         24 RunCrew                1:57.35    
  4 Pursey, Oscar             21 Sydney University      1:58.04    
  5 King, Michael             15 Mounties               1:58.27    
  6 Johnson, Zachary          20 RunCrew                1:58.80    
  7 Ryan, Joseph              25 Sydney University      1:59.71    
  8 Offord, Dylan             18 Trinity Athl           2:00.58    
Section  3                                                         
  1 Cantlon, Patrick          17 Trinity Athl           1:56.89    
  2 Fryer, Drew               19 Randwick Bot           1:58.61    
  3 Fleming, Cameron          20 Sydney University      1:59.45    
  4 Golledge, Liam            17 Gosford Litt           1:59.64    
  5 Mee, Cameron              25 Randwick Bot           2:01.42    
  6 Halls, Brett              42 Sydney University      2:02.81    
  7 Fletcher, Ian             27 Newcastle Runners      2:03.76    
  8 Hinckfuss, Hugo           17 The Scots College      2:10.93    
Section  4                                                         
  1 Furminger, Corey          24 U.T.S Northe           1:57.43    
  2 Lord, Bevan               18 Sutherland D           1:57.63    
  3 Gray, Tom                 17 South Sydney           1:58.60    
  4 Fleming, Hayden           19 The Scots College      1:59.64    
  5 Habler, Bailey            16 Randwick Bot           1:59.84    
  6 Christian, Theo           16 Trinity Athl           2:00.41    
  7 McNaughton, James         18 Illawong Rev           2:04.53    
  8 Ruiz Davila, Julio        24 Campbelltown           2:04.74    
  9 Klugman, Greg             20 Sydney University      2:08.19    
Section  5                                                         
  1 nicolle, oliver           16 Randwick Bot           2:01.16    
  2 Rodgers, Nicolas          15 Randwick Bot           2:01.96    
  3 Goodyear, Brady           24 Unattached             2:02.52    
  4 Raptis, Paul              22 Bankstown Sp           2:03.79    
  5 Joyce, Matthew            31 Cherrybrook            2:04.00    
  6 McIntosh, Kyle            26 Sutherland D           2:06.22    
  7 Boglioni Beaulieu, Guill  29 Sydney University      2:06.24    
  8 Meaker, Jonathan          15 Trinity Athl           2:07.63    
  9 Zamfir, Andrew            17 Bankstown Sp           2:09.72    
 10 Pliatsikas, Zachary       15 Trinity Athl           2:11.04    
Section  6                                                         
  1 Chand, Praneesh           17 Westfields             2:06.78    
  2 Hogg, Matthew             15 Sydney Strid           2:07.04    
  3 Braun, Samuel             18 The Scots College      2:08.15    
  4 Heil, Andrew              43 Sydney University      2:08.26    
  5 Mudie, Nathan             18 Bankstown Sp           2:10.54    
  6 Davis, Jack               16 Randwick Bot           2:12.21    
  7 Henderson-Walls, Nathan   17 Kembla Joggers Inc.    2:12.91    
  8 Carson, Miles             14 Illawong Rev           2:14.73    
  9 McGrath, Dominic          16 Randwick Bot           2:19.27    
 10 Neate, Oliver             14 St Josephs C           2:21.01    
 11 Ruiz Davila, Javier       16 Campbelltown           2:28.32    
Section  7                                                         
  1 Thompson, Archie          17 The Scots College      2:11.87    
  2 Everett, Brayden          15 Newcastle Runners      2:12.20    
  3 Low, Jesiah               13 Sutherland D           2:13.78    
  4 McDonald, Angus           17 The Scots College      2:14.52    
  5 Wilson, Kenneth           54 Athletics Ea           2:15.46    
  6 Tyrrell, Zachary          15 Randwick Bot           2:15.63    
  7 Gillard, Luca             14 Trinity Athl           2:16.38    
  8 Cox-Wilson, George        16 The Scots College      2:17.46    
  9 Stewart, Kobe             12 Illawong Rev           2:18.38    
 10 Fry, Jamie                18 Sydney University      2:23.20    
Section  8                                                         
  1 McCathie, Max             17 The Scots College      2:15.19    
  2 Etteridge, Jerome         19 Illawong Rev           2:17.27    
  3 Tirado - T13, James       18 Randwick Bot           2:19.45    
  4 Caswell, Reilly           13 Nowra Athlet           2:21.59    
  5 Demasi, Lawrence          48 Camden                 2:22.37    
  6 Christian, Alex           13 Illawong Rev           2:22.84    
  7 Davis, Sam                14 Randwick Bot           2:24.79    
  8 Forato, Callum            13 Athletics Ea           2:25.47    
  9 Rawlings, Max             14 Asics Wests            2:26.25    
Section  9                                                         
  1 Everett, Cory             12 Newcastle Runners      2:26.14    
  2 Dooley, Peter             63 Nowra Athlet           2:26.69    
  3 McLenaghan, Scott         15 Blue Mountains         2:27.55    
  4 Barrett, Cooper           14 Nowra Athlet           2:28.30    
  5 Wheeler, Lcahlan          10 Sutherland D           2:31.95    
  6 Morgan, Hugo              14 Randwick Bot           2:32.75    
  7 Low, Jude                 11 Sutherland D           2:33.42    
  8 Cox-Wilson, Henry         18 The Scots College      2:38.29    
  9 Cassilles, Shea           10 Illawong Rev           2:40.10    
 10 Wendt, Jason              52 Sutherland D           3:00.12    
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Raimond, Oli              19 Sutherland D           1:51.45   1
  2 West, Jared               32 RunCrew                1:52.30   1
  3 Newell, Richard           27 Randwick Bot           1:53.93   1
  4 Virgona, Thomas           18 Trinity Athl           1:54.27   1
  5 Jagger, Benjamin          22 Up Coaching            1:54.77   1
  6 Gill, Cameron             18 Illawong Rev           1:55.05   2
  7 Musgrove, Cameron         22 Nowra Athlet           1:55.37   1
  8 Lang, Callam              20 Newcastle Runners      1:56.32   1
  9 Stevenson, Connor         30 Newcastle Runners      1:56.61   2
 10 Cantlon, Patrick          17 Trinity Athl           1:56.89   3
 11 Lascabettes, Paul         24 RunCrew                1:57.35   2
 12 Furminger, Corey          24 U.T.S Northe           1:57.43   4
 13 Lord, Bevan               18 Sutherland D           1:57.63   4
 14 Pursey, Oscar             21 Sydney University      1:58.04   2
 15 King, Michael             15 Mounties               1:58.27   2
 16 Gray, Tom                 17 South Sydney           1:58.60   4
 17 Fryer, Drew               19 Randwick Bot           1:58.61   3
 18 Johnson, Zachary          20 RunCrew                1:58.80   2
 19 Fleming, Cameron          20 Sydney University      1:59.45   3
 20 Fleming, Hayden           19 The Scots College      1:59.64   4
 21 Golledge, Liam            17 Gosford Litt           1:59.64   3
 22 Ryan, Joseph              25 Sydney University      1:59.71   2
 23 Habler, Bailey            16 Randwick Bot           1:59.84   4
 24 Oey, Julian               28 RunCrew                2:00.02   1
 25 Christian, Theo           16 Trinity Athl           2:00.41   4
 26 Offord, Dylan             18 Trinity Athl           2:00.58   2
 27 nicolle, oliver           16 Randwick Bot           2:01.16   5
 28 Mee, Cameron              25 Randwick Bot           2:01.42   3
 29 Rodgers, Nicolas          15 Randwick Bot           2:01.96   5
 30 Goodyear, Brady           24 Unattached             2:02.52   5
 31 Halls, Brett              42 Sydney University      2:02.81   3
 32 Fletcher, Ian             27 Newcastle Runners      2:03.76   3
 33 Raptis, Paul              22 Bankstown Sp           2:03.79   5
 34 Joyce, Matthew            31 Cherrybrook            2:04.00   5
 35 McNaughton, James         18 Illawong Rev           2:04.53   4
 36 Ruiz Davila, Julio        24 Campbelltown           2:04.74   4
 37 McIntosh, Kyle            26 Sutherland D           2:06.22   5
 38 Boglioni Beaulieu, Guill  29 Sydney University      2:06.24   5
 39 Chand, Praneesh           17 Westfields             2:06.78   6
 40 Hogg, Matthew             15 Sydney Strid           2:07.04   6
 41 Meaker, Jonathan          15 Trinity Athl           2:07.63   5
 42 Braun, Samuel             18 The Scots College      2:08.15   6
 43 Klugman, Greg             20 Sydney University      2:08.19   4
 44 Heil, Andrew              43 Sydney University      2:08.26   6
 45 Zamfir, Andrew            17 Bankstown Sp           2:09.72   5
 46 Mudie, Nathan             18 Bankstown Sp           2:10.54   6
 47 Hinckfuss, Hugo           17 The Scots College      2:10.93   3
 48 Pliatsikas, Zachary       15 Trinity Athl           2:11.04   5
 49 Thompson, Archie          17 The Scots College      2:11.87   7
 50 Everett, Brayden          15 Newcastle Runners      2:12.20   7
 51 Davis, Jack               16 Randwick Bot           2:12.21   6
 52 Henderson-Walls, Nathan   17 Kembla Joggers Inc.    2:12.91   6
 53 Low, Jesiah               13 Sutherland D           2:13.78   7
 54 McDonald, Angus           17 The Scots College      2:14.52   7
 55 Carson, Miles             14 Illawong Rev           2:14.73   6
 56 McCathie, Max             17 The Scots College      2:15.19   8
 57 Wilson, Kenneth           54 Athletics Ea           2:15.46   7
 58 Tyrrell, Zachary          15 Randwick Bot           2:15.63   7
 59 Gillard, Luca             14 Trinity Athl           2:16.38   7
 60 Etteridge, Jerome         19 Illawong Rev           2:17.27   8
 61 Cox-Wilson, George        16 The Scots College      2:17.46   7
 62 Stewart, Kobe             12 Illawong Rev           2:18.38   7
 63 McGrath, Dominic          16 Randwick Bot           2:19.27   6
 64 Tirado - T13, James       18 Randwick Bot           2:19.45   8
 65 Neate, Oliver             14 St Josephs C           2:21.01   6
 66 Caswell, Reilly           13 Nowra Athlet           2:21.59   8
 67 Demasi, Lawrence          48 Camden                 2:22.37   8
 68 Christian, Alex           13 Illawong Rev           2:22.84   8
 69 Fry, Jamie                18 Sydney University      2:23.20   7
 70 Davis, Sam                14 Randwick Bot           2:24.79   8
 71 Forato, Callum            13 Athletics Ea           2:25.47   8
 72 Everett, Cory             12 Newcastle Runners      2:26.14   9
 73 Rawlings, Max             14 Asics Wests            2:26.25   8
 74 Dooley, Peter             63 Nowra Athlet           2:26.69   9
 75 McLenaghan, Scott         15 Blue Mountains         2:27.55   9
 76 Barrett, Cooper           14 Nowra Athlet           2:28.30   9
 77 Ruiz Davila, Javier       16 Campbelltown           2:28.32   6
 78 Wheeler, Lcahlan          10 Sutherland D           2:31.95   9
 79 Morgan, Hugo              14 Randwick Bot           2:32.75   9
 80 Low, Jude                 11 Sutherland D           2:33.42   9
 81 Cox-Wilson, Henry         18 The Scots College      2:38.29   9
 82 Cassilles, Shea           10 Illawong Rev           2:40.10   9
 83 Wendt, Jason              52 Sutherland D           3:00.12   9
Image for H1

Image for H2

Image for H3

Image for H4

                  Illawong All Comers - 15/02/20                   
                   Barden Ridge Athletics Track                    
 
Event 6  Women 800 Metre Open
================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Purcell, Georgie          17 Blue Mountains         2:10.27    
  2 Arentz, beth              19 Sutherland D           2:14.36    
  3 Bennett, Amy              21 Sutherland D           2:16.03    
  4 Smith, Davina             29 Randwick Bot           2:16.48    
  5 Boothroyd, Ivy            13 Sutherland D           2:16.51    
  6 Martin, Belinda           46 Illawong Rev           2:17.09    
  7 Rand, Ada                 15 St George District     2:17.90    
  8 Demasi, Ruby              18 Camden                 2:19.63    
Section  2                                                         
  1 Honore, Ava               16 Westfields             2:16.71    
  2 Alexander, Lucy           15 Sutherland D           2:17.76    
  3 Davidson, Rosie           22 Illawarra Bl           2:17.87    
  4 Patterson, Lillian        18 Blue Mountains         2:19.23    
  5 Smart, Erin               38 Nowra Athlet           2:19.31    
  6 Pinches, Aiva             14 Adamstown Ne           2:24.96    
  7 Simpson, Piper            12 Randwick Bot           2:26.31    
  8 Carson, Brooke            12 Illawong Rev           2:26.62    
  9 Dooley, Olivia            23 Sydney University      2:32.05    
Section  3                                                         
  1 Page, Lana                15 Hills Distri           2:27.07    
  2 Lambert, Aspen            13 Trinity Athl           2:33.52    
  3 Wright-Smith, Maisy       13 Asics Wests            2:37.20    
  4 Wheadon, Cate             18 Asics Wests            2:38.87    
  5 Ruiz Davila, Cecilia      18 Campbelltown           3:11.16    
  6 Keehn, Bianca             37 Nepean District        3:12.14    
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Purcell, Georgie          17 Blue Mountains         2:10.27   1
  2 Arentz, beth              19 Sutherland D           2:14.36   1
  3 Bennett, Amy              21 Sutherland D           2:16.03   1
  4 Smith, Davina             29 Randwick Bot           2:16.48   1
  5 Boothroyd, Ivy            13 Sutherland D           2:16.51   1
  6 Honore, Ava               16 Westfields             2:16.71   2
  7 Martin, Belinda           46 Illawong Rev           2:17.09   1
  8 Alexander, Lucy           15 Sutherland D           2:17.76   2
  9 Davidson, Rosie           22 Illawarra Bl           2:17.87   2
 10 Rand, Ada                 15 St George District     2:17.90   1
 11 Patterson, Lillian        18 Blue Mountains         2:19.23   2
 12 Smart, Erin               38 Nowra Athlet           2:19.31   2
 13 Demasi, Ruby              18 Camden                 2:19.63   1
 14 Pinches, Aiva             14 Adamstown Ne           2:24.96   2
 15 Simpson, Piper            12 Randwick Bot           2:26.31   2
 16 Carson, Brooke            12 Illawong Rev           2:26.62   2
 17 Page, Lana                15 Hills Distri           2:27.07   3
 18 Dooley, Olivia            23 Sydney University      2:32.05   2
 19 Lambert, Aspen            13 Trinity Athl           2:33.52   3
 20 Wright-Smith, Maisy       13 Asics Wests            2:37.20   3
 21 Wheadon, Cate             18 Asics Wests            2:38.87   3
 22 Ruiz Davila, Cecilia      18 Campbelltown           3:11.16   3
 23 Keehn, Bianca             37 Nepean District        3:12.14   3
Image for H1

Image for H2

Image for H3

                        Illawong All Comers - 15-Feb-20                        
                         Barden Ridge Athletics Track                          
                               Entry List                                
 
Event 4  Men 200 Metre Open
===============================================================================
Saturday 15-Feb-20 - 8:55 PM
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
  1  Abdullah, Omar                18 Unattached                  
  2  Alexis, Kyle                  24 Westfields                  
  3  Axiotis, Peter                23 Unattached                  
  4  Becker, Max                   17 Unattached                  
  5  Bell, Keegan                  19 Hills Distri                
  6  Brown, Calem                  15 Illawarra Bl                
  7  Burns, Ewan                   17 Knox Grammar                
  8  Carroll, Nat                  14 Athletics Wo                
  9  Carter, Ben                   20 U.T.S Northe                
 10  Caswell, Reilly               13 Nowra Athlet                
 11  Chisholm, Cameron             24 Illawarra Bl                
 12  Coles, Liam                   14 Toukley                     
 13  Coombe, Hamed                 18 Mounties                    
 14  Crowe, Matt                   23 U.T.S Northe                
 15  Dibiase, Michael              16 Knox Grammar                
 16  Farrugia, Lachlan             18 Mounties                    
 17  Fittler, Emerson              16 Armidale                    
 18  Fittler, Lawson               19 Armidale                    
 19  Fragiadakis, Teri             23 Illawong Rev                
 20  Gillett, Christopher          17 Campbelltown                
 21  Goschnik, Luke                19 St George Di                
 22  Grantham, Callum              13 Illawong Rev                
 23  Harris, Alexander             15 Illawarra Bl                
 24  Hemsworth, Riley              17 The Kings                   
 25  Hooker, Jarod                 17 Campbelltown                
 26  Hughes, Darren                57 Mounties                    
 27  Hunt, Thomas                  19 U.T.S Northe                
 28  Irving, Jacob                 20 Camden                      
 29  Isbitzki, Harley              13 Westfields                  
 30  Kaszonyi, Lachlan             19 Nowra Athlet                
 31  Kearney, Danny                13 Sutherland D                
 32  Kermond, James                24 Bankstown Sp                
 33  Krishnan, Vasanth             24 Sydney Unive                
 34  Laurendet, Rohan              24 Illawong Rev                
 35  Lewis, Matthew                26 Unattached                  
 36  Lloyd Jones, Daniel           17 The Scots Co                
 37  Long, Felix                   18 St George Di                
 38  Long, Nicholas                18 Winston Hill                
 39  Luck, David                   61 Illawong Rev                
 40  Mandera, Max                  17 Knox Grammar                
 41  Mason, Robert                 55 Asics Wests                 
 42  McCann, Liam                  21 Illawong Rev                
 43  McKillop, Lucas               14 Sutherland D                
 44  McLenaghan, Jake              17 Blue Mountai                
 45  McLenaghan, Scott             15 Blue Mountai                
 46  McMahon, Ashley               45 U.T.S Northe                
 47  Mcpaul, James                 21 Athletics Wo                
 48  Miljak, Lucas                 13 St George Di                
 49  Myant, William                23 Asics Wests                 
 50  Ndlovu, Ashlyn                22 U.T.S Northe                
 51  O'Neill, Mitchell             22 Athletics Wo                
 52  Ockert, George                27 Bankstown Sp                
 53  Okusitino, Ofa                57 Nsw Masters                 
 54  Oldfield, Elias               13 Illawarra Bl                
 55  Palma, Iram                   18 St George Di                
 56  Parmaxidis, Jason             17 Campbelltown                
 57  Patterson, Robert             18 U.T.S Northe                
 58  Peel, Alexander               17 Glenbrook                   
 59  Pintaric, Oscar               19 Sydney Unive                
 60  Plasto, Tom                   16 Knox Grammar                
 61  Rathore, Shakti               27 Sydney Unive                
 62  Rawnsley, Otis                11 Asics Wests                 
 63  Rosette, Jarvis               14 Illawong Rev                
 64  Ross, Joshua                  39 Mingara                     
 65  Royal, Russell                14 Illawong Rev                
 66  Ruiz Davila, Julio            24 Campbelltown                
 67  Ryan, Ilett                   28 Independent                 
 68  Scott, Thomas                 17 The Scots Co                
 69  Sharwood, Isaac               19 Trinity Athl                
 70  Sheffield, Lachlan            25 Unattached                  
 71  Sherlock, Alexander           16 Knox Grammar                
 72  Smith, James                  16 Balmain                     
 73  Treeby, Ben                   24 Sydney Pacif                
 74  Turner, David                 44 U.T.S Northe                
 75  Van Putten, Ashton            17 Glenbrook                   
 76  Vane-Tempest, Jack            22 Mingara                     
 77  Vasquez, Marco                27 U.T.S Northe                
 78  Vrachnas, Timothy             27 Unattached                  
 79  Vuong, Kenneth                30 Asics Wests                 
 80  Wardecki, Krzysztof           52 Balmain                     
 81  Watts, Benjamin               11 Asics Wests                 
 82  Wilkinson, Charlie            16 Blue Mountai                
 83  Wilson, Asher                 17 Trinity Athl                
 84  Yang, Chris                   18 St George Di                
 85  Youssef, Hadi                 23 Bankstown Sp                

                        Illawong All Comers - 15-Feb-20                        
                         Barden Ridge Athletics Track                          
                               Entry List                                
 
Event 3  Women 200 Metre Open
===============================================================================
Saturday 15-Feb-20 - 8:35 PM
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
  1  Andrews, Greta                17 U.T.S Northe                
  2  Bates, Eva                    15 U.T.S Northe                
  3  Bloor, Erin                   17 Camden                      
  4  Briffa, Renee                 45 U.T.S Northe                
  5  Butler, Hayley                36 Westfields                  
  6  Champoux, Megan               21 Sydney Unive                
  7  Cibei, Sophia                 18 St George Di                
  8  Cimino, Maria                 49 U.T.S Northe                
  9  Cramer, Elysha                17 Sydney Pacif                
 10  D'Onofrio, Nicolette          18 U.T.S Northe                
 11  Di Prinzio, Sofia             16 Trinity Athl                
 12  Douglas, Susie                19 University o                
 13  Economou, Mia                 19 Sutherland D                
 14  Faulkner, Stephanie           15 Illawong Rev                
 15  Fifield, Ruby                 19 Athletics Ea                
 16  Fioravanti, Kiara             27 Asics Wests                 
 17  Grinbergs, Edita              19 U.T.S Northe                
 18  Guercio, Stefania             15 Illawong Rev                
 19  Guthrie, Isabella             17 U.T.S Northe                
 20  Guthrie, Jasmin               17 U.T.S Northe                
 21  Hemsworth, Mia                18 U.T.S Northe                
 22  Hughes, Claudia               19 Wallsend Rsl                
 23  James, Sarah                  27 Sutherland D                
 24  Johnson, Lauren               35 Unattached                  
 25  Katsilis, Alexandra           17 Trinity Athl                
 26  Kelaher, Morgan               17 U.T.S Northe                
 27  King, Kyla                    23 Sutherland D                
 28  Kuehn, Ava                    15 South Sydney                
 29  La Hei, Pascale               18 U.T.S Northe                
 30  Lammers, Zara                 16 Sutherland D                
 31  Lee, Emma                     15 Sutherland D                
 32  Lee, Regina                   16 Trinity Athl                
 33  Luxford, Sarah                21 Asics Wests                 
 34  McGovern, Sophie              21 Sydney Unive                
 35  McNally, Ainslie              14 Hills Distri                
 36  Mciver, Carlie                21 Illawong Rev                
 37  Merlino, Emma                 28 U.T.S Northe                
 38  Messent, Natassia             20 Unattached                  
 39  Murphy, Ellen                 14 Balmain                     
 40  O'Reilly, Emma                17 Sydney Strid                
 41  Page, Emily                   17 Hills Distri                
 42  Parr, Ashleigh                26 Illawong Rev                
 43  Poole, Bronwyn                26 Trinity Athl                
 44  Pye, Indyanna                 15 Asics Wests                 
 45  Pye, Scarlett                 20 Asics Wests                 
 46  Quinn, Laura                  18 Trinity Athl                
 47  Reed, Yael                    37 U.T.S Northe                
 48  Rogers, Sabina                16 Illawong Rev                
 49  Royal, Channary               13 Illawong Rev                
 50  Ryan, Matilda                 18 Blue Mountai                
 51  Smart, Erin                   38 Nowra Athlet                
 52  Strong, Kylie                 53 U.T.S Northe                
 53  Taylor, Savannah              13 Illawong Rev                
 54  Thompson, Emily               23 Unattached                  
 55  Tobin, Peta                   27 Illawong Rev                
 56  Tougher, Rachel               17 Illawong Rev                
 57  Townsend, Vicki               56 Nsw Masters                 
 58  Wahby, Kate                   19 U.T.S Northe                
 59  Watson, Amy                   15 Illawong Rev                
 60  Watts, Sofia                  14 Asics Wests                 
 61  Wheadon, Emma                 15 Asics Wests                 
 62  de Vries, Sarah               28 Illawarra Bl                
 63  mccluskey, brodie             13 Nowra Athlet                

My UTS Norths