All Results

Most recent results appear at the top

                   Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                   
                     Sydney Olympic Park Athletics Centre                      
 
Event 48  Men 200 m Open
=======================================================================        
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points        
=======================================================================        
Section  1     Wind: -0.3                                                      
  1 Mandera, Max                 Knox Grammar School      21.91                
  2 #889 Bell, Keegan         19 Hills Distri             22.12                
  3 #2424 Treeby, Ben         24 Sydney Pacific           22.18                
  4 #3416 Fullerton, Harry    21 Sydney University        22.19                
  5 #879 Webb, Liam           21 Sydney Pacific           22.67                
  6 #1321 Vuong, Kenneth      30 Asics Wests              23.28                
 -- #719 Dalton, Lachlan      17 St Ignatius                DNS                
Section  2     Wind: -2.1                                                      
  1 #3417 Jeffery, Aaron      22 Sydney University        22.95                
  2 #1275 Ash, Lachlan        19 Campbelltown             23.40                
  3 #1006 Wong, Scott         17 U.T.S Northe             23.65                
  4 #45532 Saunders, Archie   15 Knox Grammar School      24.35                
  5 #2798 Ndlovu, Ashlyn      22 U.T.S Northe             24.75                
 -- #1190 Baker, Phillip      18 Campbelltown               DNS                
Section  3     Wind: -1.9                                                      
  1 #2638 Dowling, Nicholas   17 U.T.S Northe             24.11                
  2 #10097 Adhikari, Shayan   14 Asics Wests              25.45                
  3 #38746 Ho, Jason          17 U.T.S Northe             25.62                
  4 #665 Turner, David        44 U.T.S Northe             27.13                
 -- #1292 Kirk, Kieran        22 Campbelltown               DNS                
 -- #3307 Krishnan, Vasanth   24 Sydney University          DNS                
===============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Wind H# Points
===============================================================================
Finals                                                                         
  1 Mandera, Max                 Knox Grammar School      21.91  -0.3  1       
  2 #889 Bell, Keegan         19 Hills Distri             22.12  -0.3  1       
  3 #2424 Treeby, Ben         24 Sydney Pacific           22.18  -0.3  1       
  4 #3416 Fullerton, Harry    21 Sydney University        22.19  -0.3  1       
  5 #879 Webb, Liam           21 Sydney Pacific           22.67  -0.3  1       
  6 #3417 Jeffery, Aaron      22 Sydney University        22.95  -2.1  2       
  7 #1321 Vuong, Kenneth      30 Asics Wests              23.28  -0.3  1       
  8 #1275 Ash, Lachlan        19 Campbelltown             23.40  -2.1  2       
  9 #1006 Wong, Scott         17 U.T.S Northe             23.65  -2.1  2       
 10 #2638 Dowling, Nicholas   17 U.T.S Northe             24.11  -1.9  3       
 11 #45532 Saunders, Archie   15 Knox Grammar School      24.35  -2.1  2       
 12 #2798 Ndlovu, Ashlyn      22 U.T.S Northe             24.75  -2.1  2       
 13 #10097 Adhikari, Shayan   14 Asics Wests              25.45  -1.9  3       
 14 #38746 Ho, Jason          17 U.T.S Northe             25.62  -1.9  3       
 15 #665 Turner, David        44 U.T.S Northe             27.13  -1.9  3       
 -- #1190 Baker, Phillip      18 Campbelltown               DNS  -2.1  2       
 -- #3307 Krishnan, Vasanth   24 Sydney University          DNS  -1.9  3       
 -- #1292 Kirk, Kieran        22 Campbelltown               DNS  -1.9  3       
 -- #719 Dalton, Lachlan      17 St Ignatius                DNS  -0.3  1       
Image for H1

Image for H2

Image for H3

                 Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                  
                    Sydney Olympic Park Athletics Centre                    
 
Event 47  Women 200 m Open
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Wind Points
============================================================================
Finals                                                                      
  1 #39290 Taylor, Gabriella  14 U.T.S Northe             25.24  -0.8       
  2 #539 Andrews, Greta       17 U.T.S Northe             25.92  -0.8       
  3 #2244 Pickering, Bronte   18 Campbelltown             26.52  -0.8       
  4 #642 Kelaher, Morgan      17 U.T.S Northe             26.81  -0.8       
  5 Wright, Hayley            16 Campbelltown             27.34  -0.8       
  6 #3477 Johnson, Lyrck      17 Sydney University        28.61  -0.8       
Photofinish Image

               Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020               
                 Sydney Olympic Park Athletics Centre                  
 
Event 29  Men 800 Metres Open
=======================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 # 3491 Horenko, Lewis     29 Sydney University      1:52.49        
  2 # 1253 Botrill, James     21 Bankstown Sp           1:52.55        
  3 # 1384 Newell, Richard    27 Randwick Bot           1:53.50        
  4 # 1942 Talbot, Alex       18 Randwick Bot           1:57.85        
  5 # 3490 Rushby, Brodie     21 Sydney University      2:01.48        
  6 # 3469 Fleming, Cameron   20 Sydney University      2:03.08        
  7 #  964 Ruiz Davila, Juli  23 Campbelltown           2:03.65        
  8 # 1381 Soderlund, Zeth    23 U.T.S Northe           2:04.25        
  9 # 3442 Boglioni, Gilliau  29 Sydney University      2:06.78        
 10 # 3489 Heil, Andrew       43 Sydney University      2:08.83        

               Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020               
                 Sydney Olympic Park Athletics Centre                  
 
Event 7  Men Shot Put 7.26kg
=======================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 # 1042 Mcvey, Matthew     20 U.T.S Northe            11.57m        
      10.59m  11.57m  10.80m                                           
  2 #  924 Kirievsky, Anatol  42 Asics Wests              8.81m        
      7.62m  8.70m  8.17m  8.81m                                       
  3 #  561 Jones, Warren      40 U.T.S Northe             8.61m        
      7.42m  8.61m  FOUL  8.55m                                        
  4 # 1519 Reilly, Vincent    18 U.T.S Northe             8.59m        
      8.50m  8.59m  FOUL  8.21m                                        
  5 # 1081 Steanes, Bart      55 U.T.S Northe             8.23m        
      7.83m  7.87m  8.23m                                              
  6 # 1635 Ius, Christopher   20 U.T.S Northe             8.17m        
      7.39m  8.17m  7.86m                                              
  7 # 1076 Joyce, Matthew     31 Cherrybrook              4.23m        
      4.23m    x                                                       
 -- # 2307 Cranston, Kyle     28 Hills Distri               DNS        
 -- # 1185 Baker, Joshua      22 Campbelltown               DNS        
 -- #  417 Clifford, Morgan   44 Raymond Terrace            DNS        

               Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020               
                 Sydney Olympic Park Athletics Centre                  
 
Event 6  Men Shot Put 6kg
=======================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 # 1773 Clark, Robert      59 Cherrybrook              9.12m        
      8.44m  9.12m  8.32m  8.78m                                       
  2 #  931 Bradshaw, Martin   52 Cherrybrook              8.72m        
      7.65m  8.61m  8.72m  8.02m                                       
  3 # 1281 Jones, Ryan        19 Cherrybrook              8.12m        
      7.38m  8.12m  7.50m  8.00m                                       
 -- # 1517 McGrath, Tim       58 U.T.S Northe               DNS        
 -- #  348 Guthrie, William   18 Balmain                    DNS        
 -- # 1654 Taylor, Samuel     19 Macquarie Hunter           DNS        

               Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020               
                 Sydney Olympic Park Athletics Centre                  
 
Event 8  Men Shot Put 5kg
=======================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1       Parmaxidis, Jason   17 Campbelltown            17.31m        
      16.97m  FOUL  16.93m  17.31m                                     
  2 #39909 Nolan, Bryce       16 Westfields              14.59m        
      14.43m  FOUL  FOUL  14.59m                                       
  3 #40438 Archer, Blake      17 Hills Distri            14.40m        
      14.22m  14.06m  14.40m  13.85m                                   
  4 #41940 Noakes, Thomas     17 Athletics Wo            12.42m        
      12.02m  12.24m  12.42m  11.96m                                   
  5 #38337 Cullen, Robbie     16 Cherrybrook             10.52m        
      10.52m  PASS  PASS  PASS                                         
  6 #  349 Guthrie, Ian       66 Balmain                  9.23m        
      7.89m  8.36m  9.23m  8.64m                                       
  7 #  305 Crumpton, Geoff    66 Mingara                  8.19m        
      7.76m  8.19m  PASS  PASS                                         

               Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020               
                 Sydney Olympic Park Athletics Centre                  
 
Event 53  Men Shot Put 4kg
=======================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 #3443 Van Gelder, Nick    24 Sydney University        8.84m        
      7.55m  7.71m  8.16m  8.84m                                       

               Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020               
                 Sydney Olympic Park Athletics Centre                  
 
Event 9  Women Shot Put 4kg
=======================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 #   11 Burnett, Alysha    23 Cherrybrook             13.55m        
      13.43m  12.72m  12.92m  13.55m                                   
  2 # 1363 Denicaucau, Yasen  24 Sutherland D            13.26m        
      12.89m  12.47m  13.26m  FOUL                                     
  3 #   60 Shokry, Sally      18 Sutherland D            12.52m        
      12.46m  12.01m  12.14m  12.52m                                   
  4 #  994 Aldridge, Jessica  21 Bankstown Sp            12.40m        
      12.16m  12.25m  12.12m  12.40m                                   
  5 # 1605 Hicks, Caitlyn     20 Hills Distri            10.46m        
      9.97m  10.29m  10.46m  PASS                                      
  6 # 2491 Adams, Kate        41 Nsw Masters             10.32m        
      9.99m  10.05m  9.36m  10.32m                                     
  7 #  668 keay doak, jemima  18 Cherrybrook              9.69m        
      9.69m  8.66m  9.56m  9.20m                                       
  8 #  219 Cimino, Maria      49 U.T.S Northe             8.10m        
      7.83m  8.10m  7.97m  PASS                                        
 -- # 1045 Bishop, jenny      50 Cherrybrook                DNS        
 -- # 1063 Kely, Sara         19 Cherrybrook                DNS        
 -- # 2065 Jones, Angela      41 Mingara                    DNS        
 -- #  954 Pearson, Alysha    18 Sutherland D               DNS        

               Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020               
                 Sydney Olympic Park Athletics Centre                  
 
Event 51  Women Shot Put 3kg
=======================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 #1783 Falls, Chaela-lee   14 Nepean District         10.04m        
      9.09m  10.04m  9.64m  9.04m                                      

                   Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                   
                     Sydney Olympic Park Athletics Centre                      
                                 Start List                                  
 
Event 64  Women Hammer Throw Under 40m
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Group 1  Finals
  1  Johnston, Jessica             13 Ryde Centre                 
  2  Goetz, Molly                  15 Sutherland D                
  3  Durston, Bev                  56 Mingara                     
  4  Jones, Angela                 41 Mingara                     
  5  Gatmaitan, Isabella           13 Sutherland D                
  6  Chauhan, Keshika              16 Nepean Distr                
  7  Bishop, jenny                 50 Cherrybrook                 
  8  Falls, Chaela-lee             14 Nepean Distr                
  9  Ingram, Richelle              51 Mingara                     
 10  Shokry, Sally                 18 Sutherland D                
 11  Taylor, Jill                  64 Cherrybrook                 
 12  Schmidt-Fuaimau, Mya          14 Sutherland D                
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               

               Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020               
                 Sydney Olympic Park Athletics Centre                  
 
Event 3  Men Hammer Throw Under 40m
=======================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 #  561 Jones, Warren      40 U.T.S Northe            34.10m        
      32.69m  33.88m  34.10m  FOUL                                     
  2 #  349 Guthrie, Ian       66 Balmain                 33.63m        
      33.63m  FOUL  29.61m  27.16m                                     
  3 #  924 Kirievsky, Anatol  42 Asics Wests             32.14m        
      30.58m  30.59m  30.12m  32.14m                                   
  4 #  508 Ward, Richard      72 Blue Mountains          28.75m        
      22.19m  28.75m  26.81m  FOUL                                     
  5 # 1773 Clark, Robert      59 Cherrybrook             28.48m        
      25.95m  28.48m  27.19m  FOUL                                     
  6 #42163 Bugeja, Christoph  14 Campbelltown            26.97m        
      26.97m  FOUL  FOUL  25.86m                                       
  7 #  305 Crumpton, Geoff    66 Mingara                 22.54m        
      22.54m  PASS  PASS  PASS                                         
  8 # 1081 Steanes, Bart      55 U.T.S Northe            18.78m        
      18.06m  FOUL  18.78m  FOUL                                       
  9 #  931 Bradshaw, Martin   52 Cherrybrook             15.12m        
      14.30m  14.44m  FOUL  15.12m                                     
 -- #  348 Guthrie, William   18 Balmain                    DNS        
 -- #  265 Farrugia, Lachlan  18 Mounties                   DNS        
 -- #  417 Clifford, Morgan   44 Raymond Terrace            DNS        
 -- # 1517 McGrath, Tim       58 U.T.S Northe               DNS        

               Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020               
                 Sydney Olympic Park Athletics Centre                  
 
Event 11  Women Hammer Throw Over 40m
=======================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 # 1659 Hulley, Alexandra  23 Sutherland D            66.08m        
      64.55m  FOUL  66.08m                                             
  2 #43393 Hardy, Renee       17 Sutherland D            53.76m        
      51.52m  FOUL  53.76m                                             
  3 #43035 Neich, Teagan      16 Sutherland D            52.64m        
      52.64m  52.07m  50.38m                                           
  4 # 1363 Denicaucau, Yasen  24 Sutherland D            50.86m        
      50.86m  49.97m  41.89m                                           
  5 # 2494 Ringrose, Sarah    21 Westfields              47.56m        
      46.05m  47.56m  FOUL                                             
  6 #42188 Ta'Uo, Unitty      14 Campbelltown            44.22m        
      44.22m  43.71m  FOUL                                             
  7 #42132 Morgan, Amelia     15 Campbelltown            43.36m        
      43.36m  FOUL  43.02m                                             
  8 #43363 Gatmaitan, Isabel  13 Sutherland D            39.12m        
      39.12m  21.94m  FOUL                                             
  9 #43383 Martin, Alannah    16 Campbelltown            37.57m        
      36.16m  FOUL  37.57m                                             
 10 #  219 Cimino, Maria      49 U.T.S Northe            33.98m        
      FOUL  FOUL  33.98m                                               
 -- #  954 Pearson, Alysha    18 Sutherland D               DNS        

               Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020               
                 Sydney Olympic Park Athletics Centre                  
 
Event 12  Men Hammer Throw Over 40m
=======================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 # 1607 Kousparis, Costa   24 Sutherland D            65.13m        
      65.13m  63.24m  63.85m                                           
  2 # 1157 Heyes, Timothy     22 U.T.S Northe            61.67m        
      61.67m  FOUL  FOUL                                               
  3 #  496 Neich, Brendon     18 Sutherland D            50.77m        
      50.77m  43.15m  FOUL                                             
  4 #43431 Perkins, Samuel    15 Sutherland D            45.25m        
      41.59m  43.20m  45.25m                                           

                 Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                  
                    Sydney Olympic Park Athletics Centre                    
 
Event 49  Women Long Jump Under 4.5m
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Wind Points
============================================================================
Finals                                                                      
  1 #1605 Hicks, Caitlyn      20 Hills Distri             5.31m  +0.0       
     5.31m(+0.0)                                                            
  2 #2128 Philip, Alyssa      20 U.T.S Northe             4.69m  +0.0       
     4.54m(+0.0) 4.69m(+0.0) FOUL(-2.2) 4.21m(-0.8)                         
  3 #1449 Quinn, Laura        18 Trinity Athl             4.51m  +0.0       
     4.41m(+0.0) 4.51m(+0.0) 4.33m(2.2) 4.37m(+0.0)                         
  4 #38614 Lowe, Jasmine      15 Epping Distr             3.61m   0.1       
     3.61m(0.1)    x                                                        
  5 Giddings, Summer          18 Nsw Officials            2.78m   1.0       
     FOUL(0.4) FOUL(+0.0) 2.60m(+0.0) 2.78m(1.0)                            

                   Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                   
                     Sydney Olympic Park Athletics Centre                      
 
Event 5  Women Long Jump Over 4.5m
============================================================================   
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Wind Points   
============================================================================   
Group  1                                                                       
  1 #  795 Pont, Tahla        20 Macquarie Hunter        J5.45m   0.6          
     5.40m(0.6) 5.37m(0.1) FOUL      5.45m(0.6)                                
  2 # 3411 McGill, Charlotte  18 Sydney University       J5.45m   0.1          
     5.31m(0.2) 5.45m(0.1) FOUL      5.31m(0.3)                                
  3 # 2024 Banks, Charlotte   19 Cherrybrook             J5.22m   0.5          
     5.12m(0.1) FOUL(+0.0) FOUL      5.22m(0.5)                                
  4       Kavanagh, Sophie    16 Ryde Centre             J5.22m   0.4          
     FOUL      5.22m(0.4) FOUL      FOUL                                       
  5 #43014 Wong, Pui Yiu      16 Girraween                5.16m   0.6          
     5.14m(0.3) 5.16m(0.6) 5.06m(0.3) 5.13m(+0.0)                              
  6 #40348 Kabuyawa, Tuliana  14 Campbelltown             4.98m   0.2          
     4.96m(0.1) 4.98m(0.2) FOUL      4.88m(1.0)                                
  7 #  668 keay doak, jemima  18 Cherrybrook              4.67m  -0.1          
     3.62m(0.4) 4.45m(0.6) 4.52m(0.1) 4.67m(-0.1)                              
  8 #39773 Monzon, Charlize   14 Westfields               4.52m   0.6          
     4.52m(0.6) FOUL(0.5) 4.30m(0.9) FOUL                                      
  9 #42102 Betham, Damita     14 Campbelltown             4.50m   0.2          
     FOUL(0.7) FOUL      FOUL      4.50m(0.2)                                  
 10 #39174 Mills, Gemma       14 Epping Distr             4.29m   0.4          
     4.02m(0.1) 4.18m(0.2) 4.29m(0.4) 4.25m(0.4)                               
 11 # 2331 Alberts, Stephani  29 Sydney Pacific           4.00m  +0.0          
     4.00m(+0.0) FOUL      3.85m(0.4) FOUL                                     
 -- #43402 Laurance, Jessica  17 Campbelltown               DNS   NWI          
 --       Bond, Samara        13 U.T.S Northe               DNS   NWI          
 --       Bond, Sienna        15 U.T.S Northe               DNS   NWI          
 -- # 1783 Falls, Chaela-lee  14 Nepean District            DNS   NWI          
Group  2                                                                       
  1 # 2499 Carroll, Brittany  20 Maitland                 5.69m   0.4          
     FOUL(0.3) FOUL      5.69m(0.4) FOUL                                       
  2 # 1529 Macrow-Cain, Alan  24 Sydney Pacific           4.84m   0.4          
     4.49m(0.9) 4.75m(0.2) 4.77m(0.5) 4.84m(0.4)                               
 --       Worsfold, Brianna   15 Cherrybrook                DNS   NWI          
 -- # 1864 Dale, Samantha     19 Cherrybrook                DNS   NWI          
===============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Wind H# Points
===============================================================================
Finals                                                                         
  1 # 2499 Carroll, Brittany  20 Maitland                 5.69m   0.4  2       
     FOUL(0.3) FOUL      5.69m(0.4) FOUL                                       
  2 #  795 Pont, Tahla        20 Macquarie Hunter        J5.45m   0.6  1       
     5.40m(0.6) 5.37m(0.1) FOUL      5.45m(0.6)                                
  3 # 3411 McGill, Charlotte  18 Sydney University       J5.45m   0.1  1       
     5.31m(0.2) 5.45m(0.1) FOUL      5.31m(0.3)                                
  4 # 2024 Banks, Charlotte   19 Cherrybrook             J5.22m   0.5  1       
     5.12m(0.1) FOUL(+0.0) FOUL      5.22m(0.5)                                
  5       Kavanagh, Sophie    16 Ryde Centre             J5.22m   0.4  1       
     FOUL      5.22m(0.4) FOUL      FOUL                                       
  6 #43014 Wong, Pui Yiu      16 Girraween                5.16m   0.6  1       
     5.14m(0.3) 5.16m(0.6) 5.06m(0.3) 5.13m(+0.0)                              
  7 #40348 Kabuyawa, Tuliana  14 Campbelltown             4.98m   0.2  1       
     4.96m(0.1) 4.98m(0.2) FOUL      4.88m(1.0)                                
  8 # 1529 Macrow-Cain, Alan  24 Sydney Pacific           4.84m   0.4  2       
     4.49m(0.9) 4.75m(0.2) 4.77m(0.5) 4.84m(0.4)                               
  9 #  668 keay doak, jemima  18 Cherrybrook              4.67m  -0.1  1       
     3.62m(0.4) 4.45m(0.6) 4.52m(0.1) 4.67m(-0.1)                              
 10 #39773 Monzon, Charlize   14 Westfields               4.52m   0.6  1       
     4.52m(0.6) FOUL(0.5) 4.30m(0.9) FOUL                                      
 11 #42102 Betham, Damita     14 Campbelltown             4.50m   0.2  1       
     FOUL(0.7) FOUL      FOUL      4.50m(0.2)                                  
 12 #39174 Mills, Gemma       14 Epping Distr             4.29m   0.4  1       
     4.02m(0.1) 4.18m(0.2) 4.29m(0.4) 4.25m(0.4)                               
 13 # 2331 Alberts, Stephani  29 Sydney Pacific           4.00m  +0.0  1       
     4.00m(+0.0) FOUL      3.85m(0.4) FOUL                                     
 --       Bond, Samara        13 U.T.S Northe               DNS   NWI  1       
 --       Bond, Sienna        15 U.T.S Northe               DNS   NWI  1       
 -- #43402 Laurance, Jessica  17 Campbelltown               DNS   NWI  1       
 -- # 1864 Dale, Samantha     19 Cherrybrook                DNS   NWI  2       
 -- # 1783 Falls, Chaela-lee  14 Nepean District            DNS   NWI  1       
 --       Worsfold, Brianna   15 Cherrybrook                DNS   NWI  2       

                   Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                   
                     Sydney Olympic Park Athletics Centre                      
 
Event 10  Men Long Jump Under 5.5m
============================================================================   
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Wind Points   
============================================================================   
Group  1                                                                       
  1 #43046 Elkin, David       17 Girraween                5.61m   0.1          
     5.36m(1.3) 5.61m(0.1) FOUL(0.8) 0.55m(-0.6)                               
  2 # 2560 Carr, Blake        26 Macquarie Hunter         5.23m  -0.1          
     5.09m(1.7) 5.18m(+0.0) FOUL(1.3) 5.23m(-0.1)                              
  3 # 2419 Taylor, Jacob      14 Hills Distri             5.12m   0.3          
     FOUL      5.02m(1.6) 5.12m(0.3) FOUL                                      
  4 #38354 Dewar, Lachlan     15 Cherrybrook              5.01m   1.4          
     4.96m(1.1) 5.01m(1.4) 4.99m(0.2) FOUL                                     
  5 #  787 Harden, James      14 Knox Grammar School      4.99m   0.8          
     4.71m(1.5) 4.99m(0.8) 4.96m(0.9) 4.94m(-1.0)                              
  6       Waldock, Brodie     14 U.T.S Northe             4.77m   0.6          
     4.60m(1.3) 4.56m(0.8) 4.77m(0.6) 4.61m(-0.5)                              
  7 #  931 Bradshaw, Martin   52 Cherrybrook              4.28m   0.7          
     3.92m(1.5) 4.25m(1.3) 3.95m(1.1) 4.28m(0.7)                               
  8 #  752 Trainor, Paul      55 U.T.S Northe             4.09m   0.9          
     3.77m(0.4) 4.09m(0.9) FOUL      FOUL                                      
  9 #  924 Kirievsky, Anatol  42 Asics Wests              3.50m   0.3          
     3.50m(0.3) FOUL      FOUL      FOUL                                       
 -- # 1300 Young, Trevor      62 U.T.S Northe               DNS   NWI          
 -- #38325 Austin, William    14 Cherrybrook                DNS   NWI          
 --       Dawson, Oliver      16 Unattached                 DNS   NWI          
 -- #38353 Dewar, Corey       15 Cherrybrook                DNS   NWI          
 -- # 1629 Bell, Koby         11 Hills Distri               DNS   NWI          
 -- # 1628 bell, rory         15 Hills Distri               DNS   NWI          
Group  2                                                                       
  1       Hall, Dylan         13 Knox Grammar School      5.90m   0.3          
     5.90m(0.3) FOUL      FOUL      FOUL                                       
  2 #  576 Miljak, Lucas      13 St George District       4.95m  -0.5          
     FOUL(0.5) 4.72m(0.6) 4.74m(0.5) 4.95m(-0.5)                               
  3 #  265 Farrugia, Lachlan  18 Mounties                 4.73m   0.7          
     FOUL      4.51m(1.1) 4.73m(0.7) 4.59m(0.8)                                
  4 #  267 Coombe, Hamed      17 Mounties                 4.50m   0.6          
     4.06m(0.7) 4.50m(0.6) 4.41m(+0.0) 4.50m(0.9)                              
  5 #39940 Goetz, Alex        12 Westfields               4.37m   1.6          
     4.06m(0.3) 4.37m(1.6) 4.03m(-0.5) 4.29m(0.2)                              
 -- #  679 giesler, rob       61 Girraween                  DNS   NWI          
 -- # 1773 Clark, Robert      59 Cherrybrook                DNS   NWI          
===============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Wind H# Points
===============================================================================
Finals                                                                         
  1       Hall, Dylan         13 Knox Grammar School      5.90m   0.3  2       
     5.90m(0.3) FOUL      FOUL      FOUL                                       
  2 #43046 Elkin, David       17 Girraween                5.61m   0.1  1       
     5.36m(1.3) 5.61m(0.1) FOUL(0.8) 0.55m(-0.6)                               
  3 # 2560 Carr, Blake        26 Macquarie Hunter         5.23m  -0.1  1       
     5.09m(1.7) 5.18m(+0.0) FOUL(1.3) 5.23m(-0.1)                              
  4 # 2419 Taylor, Jacob      14 Hills Distri             5.12m   0.3  1       
     FOUL      5.02m(1.6) 5.12m(0.3) FOUL                                      
  5 #38354 Dewar, Lachlan     15 Cherrybrook              5.01m   1.4  1       
     4.96m(1.1) 5.01m(1.4) 4.99m(0.2) FOUL                                     
  6 #  787 Harden, James      14 Knox Grammar School      4.99m   0.8  1       
     4.71m(1.5) 4.99m(0.8) 4.96m(0.9) 4.94m(-1.0)                              
  7 #  576 Miljak, Lucas      13 St George District       4.95m  -0.5  2       
     FOUL(0.5) 4.72m(0.6) 4.74m(0.5) 4.95m(-0.5)                               
  8       Waldock, Brodie     14 U.T.S Northe             4.77m   0.6  1       
     4.60m(1.3) 4.56m(0.8) 4.77m(0.6) 4.61m(-0.5)                              
  9 #  265 Farrugia, Lachlan  18 Mounties                 4.73m   0.7  2       
     FOUL      4.51m(1.1) 4.73m(0.7) 4.59m(0.8)                                
 10 #  267 Coombe, Hamed      17 Mounties                 4.50m   0.6  2       
     4.06m(0.7) 4.50m(0.6) 4.41m(+0.0) 4.50m(0.9)                              
 11 #39940 Goetz, Alex        12 Westfields               4.37m   1.6  2       
     4.06m(0.3) 4.37m(1.6) 4.03m(-0.5) 4.29m(0.2)                              
 12 #  931 Bradshaw, Martin   52 Cherrybrook              4.28m   0.7  1       
     3.92m(1.5) 4.25m(1.3) 3.95m(1.1) 4.28m(0.7)                               
 13 #  752 Trainor, Paul      55 U.T.S Northe             4.09m   0.9  1       
     3.77m(0.4) 4.09m(0.9) FOUL      FOUL                                      
 14 #  924 Kirievsky, Anatol  42 Asics Wests              3.50m   0.3  1       
     3.50m(0.3) FOUL      FOUL      FOUL                                       
 --       Dawson, Oliver      16 Unattached                 DNS   NWI  1       
 -- # 1629 Bell, Koby         11 Hills Distri               DNS   NWI  1       
 -- #  679 giesler, rob       61 Girraween                  DNS   NWI  2       
 -- #38325 Austin, William    14 Cherrybrook                DNS   NWI  1       
 -- # 1300 Young, Trevor      62 U.T.S Northe               DNS   NWI  1       
 -- #38353 Dewar, Corey       15 Cherrybrook                DNS   NWI  1       
 -- # 1628 bell, rory         15 Hills Distri               DNS   NWI  1       
 -- # 1773 Clark, Robert      59 Cherrybrook                DNS   NWI  2       

                   Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                   
                     Sydney Olympic Park Athletics Centre                      
                                 Start List                                  
 
Event 56  Men Pole Vault 1.8m Start
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Group 1  Finals
  1  Noakes, Thomas                17 Athletics Wo                
  2  Taylor, Samuel                19 Macquarie Hu                
  3  McGrath, Tim                  58 U.T.S Northe                
  4  jankowski, george             58 Nsw Official                
  5  Cullen, Robbie                16 Cherrybrook                 
  6  Carrero, Phillip              69 Bankstown Sp                
  7                                                               
  8                                                               
  9                                                               
 10                                                               
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               

                   Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                   
                     Sydney Olympic Park Athletics Centre                      
                                 Start List                                  
 
Event 55  Women Pole Vault 1.8m Start
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Group 1  Finals
  1  Hulley, Georgia               20 Bankstown Sp                
  2  Roser, Clare                  16 Bankstown Sp                
  3  Tisdale, Lauren               17 Girraween                   
  4                                                               
  5                                                               
  6                                                               
  7                                                               
  8                                                               
  9                                                               
 10                                                               
 11                                                               
 12                                                               
 13                                                               
 14                                                               
 15                                                               

               Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020               
                 Sydney Olympic Park Athletics Centre                  
 
Event 2  Men Pole Vault 3.0m Start
=======================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 # 2043 Princena-White, E  18 Bankstown Sp             4.85m        
     4.20 4.30 4.40 4.50 4.60 4.75 4.85 5.00                           
       XO    P  XXO    O  XXO   XO  XXO  XXX                           
  2       D'Llenbach, Keanu   20 Unattached               4.50m        
     4.20 4.30 4.40 4.50 4.60                                          
        O    P   XO    O  XXX                                          
  3 # 2664 Simmons, Nickolai  19 Test Club Account       J4.50m        
     4.20 4.30 4.40 4.50 4.60                                          
        O    P  XXO    O  XXX                                          
  4 # 2044 Princena-White, A  16 Bankstown Sp             4.40m        
     4.00 4.10 4.20 4.30 4.40 4.50                                     
        O    O    O    P    O  XXX                                     
  5 # 2448 Jones, Maxwell     19 Bankstown Sp             4.10m        
     4.00 4.10 4.20                                                    
        O   XO  XXX                                                    
  6 # 3413 Wahl, Gabriel      21 Sydney University        4.00m        
     4.00 4.10                                                         
       XO  XXX                                                         
  7 # 2714 Murrell, Alexande  24 Independent Athlete      3.70m        
     3.40 3.50 3.60 3.70 3.80                                          
       XO    P   XO  XXO  XXX                                          
  8 #41940 Noakes, Thomas     17 Athletics Wo             3.50m        
     3.20 3.30 3.40 3.50 3.60                                          
      XXO    O   XO   XO  XXX                                          
  9 # 2673 Gorham, James      18 Athletics Wo             3.20m        
     3.20 3.30                                                         
        O  XXX                                                         
 -- #   15 Diamond, Alec      23 U.T.S Northe                NH        
     4.20                                                              
      XXX                                                              

               Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020               
                 Sydney Olympic Park Athletics Centre                  
 
Event 1  Women Pole Vault 3.0m Start
=======================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 # 1277 Baral, Elizabeth   22 Asics Wests             J3.60m        
     3.40 3.50 3.60 3.70                                               
        O    O    O  XXX                                               
  2 # 1301 Seve, Megan        24 Bankstown Sp            J3.60m        
     3.40 3.50 3.60 3.70                                               
        P   XO   XO  XXX                                               

                   Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                   
                     Sydney Olympic Park Athletics Centre                      
                                 Start List                                  
 
Event 51  Women Shot Put Seated Throw
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Group 1  Finals
  1  Neuenkirchen, Kim             53 Cherrybrook                 
  2  Clifton-Bligh, Sarah Jane Tr  16 Sydney Unive                
  3  Holt - F55, Lynda             48 Athletics Ea                
  4  Charlton, Julie               21 Cherrybrook                 
  5                                                               
  6                                                               
  7                                                               
  8                                                               
  9                                                               
 10                                                               

                   Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                   
                     Sydney Olympic Park Athletics Centre                      
                                 Start List                                  
 
Event 43  Men 400 Metres Para
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                               
  2                                                               
  3                                                               
  4                                                               
  5  Georgallis, Christian         19 Hills Distri                
  6  Newton, Zane                  15 Hills Distri                
  7  mitchell, patrick             23 Athletics Wo                
  8                                                               
  9                                                               

                   Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                   
                     Sydney Olympic Park Athletics Centre                      
                                 Start List                                  
 
Event 42  Women 400 Metres Para
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                               
  2  Filer, Shana                  17 Cherrybrook                 
  3  Giddings, Summer              18 Nsw Official                
  4                                                               
  5                                                               
  6                                                               
  7                                                               
  8                                                               
  9                                                               

                 Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                  
                    Sydney Olympic Park Athletics Centre                    
 
Event 35  Women 100 m Para
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Wind Points
============================================================================
Finals                                                                      
  1 Giddings, Summer          18 Nsw Officials            18.96   3.1       
  2 #1782 Falls, Chandelle    16 Nepean District          19.91   3.1       
Photofinish Image

               Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020               
                 Sydney Olympic Park Athletics Centre                  
 
Event 25  Men 2000 Metres Steeple 76.2cm
=======================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 #39397 Gorman, Cameron    15 U.T.S Northe           6:42.76        
  2 #39793 marendy, timothy   14 Westfields             6:43.92        
  3       Colman, William     17 U.T.S Northe           6:50.11        
  4 #39754 Baptist, Lachlan   14 Westfields             6:50.79        
  5 #  831 Solomon, Joel      15 Sydney Athle           6:56.55        
  6 #44024 Jones, Adrian      16 Up Coaching            7:19.72        

               Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020               
                 Sydney Olympic Park Athletics Centre                  
 
Event 24  Women 2000 Metres Steeple 76.2cm
=======================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1       Kalamvokis, Alexia  14 Illawong Rev           7:16.20        
  2 # 1973 Carey, Eloise      14 St George District     8:07.85        
  3 # 1847 D'Ombrain, Hailey  14 Victory Runners        8:10.13        
  4 #38314 Wilson, Claudia    13 Ryde Centre            8:10.92        
  5 # 1873 Sivills, Olivia    16 Kembla Joggers Inc.    8:16.33        
  6 #39009 Barron, Elli       15 Ryde Centre            8:27.71        
  7 # 1643 Roots, Hannah      14 Blue Mountains         8:28.53        

               Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020               
                 Sydney Olympic Park Athletics Centre                  
 
Event 23  Men 2000 Metres Steeple 84.0cm
=======================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 # 2357 Hinckfuss, Hugo    16 The Scots College      6:50.61        
  2 #38982 Hanna, Ashton      16 Ryde Centre            6:51.56        
  3 #40182 Dorahy, Thomas     16 Asics Wests            6:56.83        
 -- #38958 Bruntsch, Adam     16 Ryde Centre                DNS        
 -- #36097 Elbourne, Brody    16 Randwick Bot               DNS        

               Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020               
                 Sydney Olympic Park Athletics Centre                  
 
Event 26  Women 3000 Metres Steeple 76.2cm
=======================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 # 1024 Beattie, Kirsty    18 Randwick Bot          12:24.35        

               Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020               
                 Sydney Olympic Park Athletics Centre                  
 
Event 22  Men 3000 Metres Steeple 91.4cm
=======================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 #  955 Jagger, Benjamin   22 Up Coaching            9:55.09        

                 Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                  
                    Sydney Olympic Park Athletics Centre                    
 
Event 44  Women 90 m Hurdles 76.2cm
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Wind Points
============================================================================
Finals                                                                      
  1 #41468 Busch, Ella        14 Gosford Litt             18.82  -3.7       
Photofinish Image

                 Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                  
                    Sydney Olympic Park Athletics Centre                    
 
Event 43  Women 100 m Hurdles 76.2cm
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Wind Points
============================================================================
Finals                                                                      
  1 #38524 Tilt, Lily         16 Hills Distri             17.20  -3.7       
 -- #1383 Lee, Regina         15 Trinity Athl               DNS  -3.7       
Photofinish Image

                 Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                  
                    Sydney Olympic Park Athletics Centre                    
 
Event 42  Women 100 m Hurdles 84.0cm
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Wind Points
============================================================================
Finals                                                                      
  1 #313 D'Onofrio, Nicolett  18 U.T.S Northe             14.88  +0.0       
  2 #2224 Hemsworth, Mia      18 U.T.S Northe             15.00  +0.0       
  3 #1732 Stevanovic, Abigai  18 U.T.S Northe             15.41  +0.0       
  4 #1285 Fuller, Sundance    19 Nepean District          15.68  +0.0       
  5 #1605 Hicks, Caitlyn      20 Hills Distri             16.66  +0.0       
 -- #2553 Breslin, Imogen     19 Cherrybrook                DNS  +0.0       
 -- #1446 Parr, Ashleigh      26 Illawong Rev               DNS  +0.0       
Photofinish Image

                 Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                  
                    Sydney Olympic Park Athletics Centre                    
 
Event 41  Men 100 m Hurdles 84.0cm
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Wind Points
============================================================================
Finals                                                                      
  1 #38620 White, Daniel      14 U.T.S Northe             16.17  +0.0       
Photofinish Image

                 Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                  
                    Sydney Olympic Park Athletics Centre                    
 
Event 40  Men 110 m Hurdles 91.4cm
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Wind Points
============================================================================
Finals                                                                      
  1 #2403 Hemsworth, Riley    17 The Kings                14.68  -0.9       
  2 #10008 Atkinson, Jonatha  13 Bankstown Sp             16.58  -0.9       
 -- #1641 Tsai, Fu            16 Randwick Bot               DNS  -0.9       
Photofinish Image

                 Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                  
                    Sydney Olympic Park Athletics Centre                    
 
Event 39  Men 110 m Hurdles 99.1cm
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Wind Points
============================================================================
Finals                                                                      
  1 #44916 Lightfoot, Mitche  17 Raymond Terrace          14.67  -0.9       
Photofinish Image

                 Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                  
                    Sydney Olympic Park Athletics Centre                    
 
Event 38  Men 110 m Hurdles 106.7cm
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Wind Points
============================================================================
Finals                                                                      
  1 #15 Diamond, Alec         23 U.T.S Northe             15.33   0.6       
  2 #3432 Robinson, Jackson   21 Sydney University        15.45   0.6       
  3 #3400 Ellis, James        23 Sydney University        15.64   0.6       
 -- #1790 Swann, Albert       20 U.T.S Northe               DNS   0.6       
Photofinish Image

                Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                 
                   Sydney Olympic Park Athletics Centre                   
 
Event 28  Men 1500 Metres Open
=======================================================================   
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 # 1944 Stevenson, Connor  30 Newcastle Runners      3:56.21           
  2 # 2032 Lang, Callam       20 Newcastle Runners      4:00.33           
  3 # 3309 Ryan, Joseph       25 Sydney University      4:02.51           
  4 #  742 Peterson, Leo      29 U.T.S Northe           4:02.98           
  5 # 1424 Green, Jack        28 RunCrew                4:03.35           
  6 #  575 Gill, Cameron      18 Illawong Rev           4:06.36           
  7 #37867 Christian, Theo    15 Trinity Athl           4:07.71           
  8 # 2168 Gill, Jayden       16 The Kings              4:10.15           
  9 #  873 Gorman, Kieran     18 U.T.S Northe           4:11.16           
 10 # 2023 Fletcher, Ian      27 Newcastle Runners      4:12.05           
 11 # 1397 Longworth, Hamish  18 Bankstown Sp           4:13.63           
 12 # 1567 Johnson, Zachary   19 RunCrew                4:15.03           
 13 #  703 Wylie, Rory        16 Randwick Bot           4:17.63           
 14 #  768 Lord, Bevan        17 Sutherland D           4:18.01           
 15       Hart, Hamish        16 Knox Grammar School    4:18.31           
 16 # 3410 Davidson, Ollie    16 Sydney University      4:20.37           
 17 #44001 Haydon, Will       13 Bankstown Sp           4:33.79           
 -- # 3469 Fleming, Cameron   20 Sydney University          DNS           
Section  2                                                                
  1 # 2694 Bishop, Benjamin   19 Trinity Athl           4:15.43           
  2 # 1882 Nairn, Lachlan     16 Sydney Pacific         4:16.10           
  3 # 2232 Thomas, Ben        16 Randwick Bot           4:17.05           
  4 # 1076 Joyce, Matthew     31 Cherrybrook            4:17.82           
  5 # 1269 Gair, William      18 Sutherland D           4:18.80           
  6 # 1771 Mugarula, Godwin   35 Athletics Ea           4:20.83           
  7 #  323 Thompson, Joshua   37 Athletics Ea           4:21.84           
  8 # 1019 Purcell, Darren    50 Athletics Ea           4:23.59           
  9 # 1263 Rodgers, Nicolas   15 Randwick Bot           4:24.06           
 10 #39345 Gordon, Rafi       16 Sydney Strid           4:24.49           
 11 # 1889 McNaughton, James  17 Illawong Rev           4:24.60           
 12 # 2319 Braun, Samuel      17 The Scots College      4:25.60           
 13 # 1486 Miraglia, Marcus   22 Campbelltown           4:28.59           
 14 #39621 McEvoy, Kalan      17 U.T.S Northe           4:31.01           
 15 #39288 White, Oliver      12 Sydney Athle           4:33.89           
 -- # 2148 Hinchliff, Oliver  15 Trt Running                DNF           
Section  3                                                                
  1       Stewart, Kobe       11 Illawong Rev           4:31.01           
  2 # 1125 McGrath, Dominic   16 Randwick Bot           4:31.85           
  3 #45982 Brien, Keelan      15 Independent Athlete    4:32.31           
  4 # 1510 Bird, Trent        45 Asics Wests            4:33.29           
  5 #  304 Russell, Max       15 Randwick Bot           4:34.33           
  6 #38354 Dewar, Lachlan     15 Cherrybrook            4:37.09           
  7 # 2046 Davis, Jack        16 Randwick Bot           4:37.66           
  8       Colman, William     17 U.T.S Northe           4:39.20           
  9 # 2517 Everett, Brayden   15 Newcastle Runners      4:39.57           
 10 # 1989 Larkin, Casper     15 Blue Mountains         4:40.14           
 11 #  557 zhu, henry         15 Epping Distr           4:41.62           
 12       Harty, Josh         14 Unattached             4:41.98           
 13 #  752 Trainor, Paul      55 U.T.S Northe           4:43.06           
 14 #39321 Scamps-Magro, Jas  12 Sydney Athle           4:43.72           
 15 # 1315 Mentzines, John    18 Balmain                4:45.38           
 16 # 2219 Tyrrell, Zachary   15 Randwick Bot           4:46.99           
 17 # 2518 Everett, Cory      12 Newcastle Runners      5:01.25           
Section  4                                                                
  1 #   49 McIntosh, Kyle     26 Sutherland D           4:17.32           
  2 #10003 Smith, Nathan      40 RunCrew                4:31.48           
  3 # 2045 Davis, Sam         14 Randwick Bot           4:54.77           
  4 #38326 Brown, Bronsen     13 Cherrybrook            4:59.32           
  5 # 1595 Cox-Wilson, Georg  15 The Scots College      5:01.77           
  6 # 1521 Raue, Zac          18 The Scots College      5:02.75           
  7 #38694 Bannister, Zach    12 U.T.S Northe           5:03.94           
  8 # 1614 Nairn, Rohan       12 Sydney Pacific         5:05.39           
  9 # 1130 Sharpe, Brad       59 U.T.S Northe           5:07.51           
 10 #  835 Corry, Eamon       11 Sydney Athle           5:11.36           
 11 #  500 Burton, Joshua     32 Nepean District        5:16.18           
 12 #  301 Doggett, Michael   47 Asics Wests            5:25.91           
 13 #  689 Chamberlain, Kevi  58 U.T.S Northe           5:28.93           
 14 # 2283 Shute, Nathan      46 U.T.S Northe           5:35.49           
 15 #  255 Nixon, Trevor      68 Hills Distri           5:59.24           
 16 #10016 Cox-Wilson, Henry  17 The Scots College      6:16.48           
 17 #  353 Womsley, Garry     57 Nsw Masters            6:54.94           
 -- #44024 Jones, Adrian      16 Up Coaching                DNS           
==========================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 # 1944 Stevenson, Connor  30 Newcastle Runners      3:56.21   1       
  2 # 2032 Lang, Callam       20 Newcastle Runners      4:00.33   1       
  3 # 3309 Ryan, Joseph       25 Sydney University      4:02.51   1       
  4 #  742 Peterson, Leo      29 U.T.S Northe           4:02.98   1       
  5 # 1424 Green, Jack        28 RunCrew                4:03.35   1       
  6 #  575 Gill, Cameron      18 Illawong Rev           4:06.36   1       
  7 #37867 Christian, Theo    15 Trinity Athl           4:07.71   1       
  8 # 2168 Gill, Jayden       16 The Kings              4:10.15   1       
  9 #  873 Gorman, Kieran     18 U.T.S Northe           4:11.16   1       
 10 # 2023 Fletcher, Ian      27 Newcastle Runners      4:12.05   1       
 11 # 1397 Longworth, Hamish  18 Bankstown Sp           4:13.63   1       
 12 # 1567 Johnson, Zachary   19 RunCrew                4:15.03   1       
 13 # 2694 Bishop, Benjamin   19 Trinity Athl           4:15.43   2       
 14 # 1882 Nairn, Lachlan     16 Sydney Pacific         4:16.10   2       
 15 # 2232 Thomas, Ben        16 Randwick Bot           4:17.05   2       
 16 #   49 McIntosh, Kyle     26 Sutherland D           4:17.32   4       
 17 #  703 Wylie, Rory        16 Randwick Bot           4:17.63   1       
 18 # 1076 Joyce, Matthew     31 Cherrybrook            4:17.82   2       
 19 #  768 Lord, Bevan        17 Sutherland D           4:18.01   1       
 20       Hart, Hamish        16 Knox Grammar School    4:18.31   1       
 21 # 1269 Gair, William      18 Sutherland D           4:18.80   2       
 22 # 3410 Davidson, Ollie    16 Sydney University      4:20.37   1       
 23 # 1771 Mugarula, Godwin   35 Athletics Ea           4:20.83   2       
 24 #  323 Thompson, Joshua   37 Athletics Ea           4:21.84   2       
 25 # 1019 Purcell, Darren    50 Athletics Ea           4:23.59   2       
 26 # 1263 Rodgers, Nicolas   15 Randwick Bot           4:24.06   2       
 27 #39345 Gordon, Rafi       16 Sydney Strid           4:24.49   2       
 28 # 1889 McNaughton, James  17 Illawong Rev           4:24.60   2       
 29 # 2319 Braun, Samuel      17 The Scots College      4:25.60   2       
 30 # 1486 Miraglia, Marcus   22 Campbelltown           4:28.59   2       
 31       Stewart, Kobe       11 Illawong Rev           4:31.01   3       
 31 #39621 McEvoy, Kalan      17 U.T.S Northe           4:31.01   2       
 33 #10003 Smith, Nathan      40 RunCrew                4:31.48   4       
 34 # 1125 McGrath, Dominic   16 Randwick Bot           4:31.85   3       
 35 #45982 Brien, Keelan      15 Independent Athlete    4:32.31   3       
 36 # 1510 Bird, Trent        45 Asics Wests            4:33.29   3       
 37 #44001 Haydon, Will       13 Bankstown Sp           4:33.79   1       
 38 #39288 White, Oliver      12 Sydney Athle           4:33.89   2       
 39 #  304 Russell, Max       15 Randwick Bot           4:34.33   3       
 40 #38354 Dewar, Lachlan     15 Cherrybrook            4:37.09   3       
 41 # 2046 Davis, Jack        16 Randwick Bot           4:37.66   3       
 42       Colman, William     17 U.T.S Northe           4:39.20   3       
 43 # 2517 Everett, Brayden   15 Newcastle Runners      4:39.57   3       
 44 # 1989 Larkin, Casper     15 Blue Mountains         4:40.14   3       
 45 #  557 zhu, henry         15 Epping Distr           4:41.62   3       
 46       Harty, Josh         14 Unattached             4:41.98   3       
 47 #  752 Trainor, Paul      55 U.T.S Northe           4:43.06   3       
 48 #39321 Scamps-Magro, Jas  12 Sydney Athle           4:43.72   3       
 49 # 1315 Mentzines, John    18 Balmain                4:45.38   3       
 50 # 2219 Tyrrell, Zachary   15 Randwick Bot           4:46.99   3       
 51 # 2045 Davis, Sam         14 Randwick Bot           4:54.77   4       
 52 #38326 Brown, Bronsen     13 Cherrybrook            4:59.32   4       
 53 # 2518 Everett, Cory      12 Newcastle Runners      5:01.25   3       
 54 # 1595 Cox-Wilson, Georg  15 The Scots College      5:01.77   4       
 55 # 1521 Raue, Zac          18 The Scots College      5:02.75   4       
 56 #38694 Bannister, Zach    12 U.T.S Northe           5:03.94   4       
 57 # 1614 Nairn, Rohan       12 Sydney Pacific         5:05.39   4       
 58 # 1130 Sharpe, Brad       59 U.T.S Northe           5:07.51   4       
 59 #  835 Corry, Eamon       11 Sydney Athle           5:11.36   4       
 60 #  500 Burton, Joshua     32 Nepean District        5:16.18   4       
 61 #  301 Doggett, Michael   47 Asics Wests            5:25.91   4       
 62 #  689 Chamberlain, Kevi  58 U.T.S Northe           5:28.93   4       
 63 # 2283 Shute, Nathan      46 U.T.S Northe           5:35.49   4       
 64 #  255 Nixon, Trevor      68 Hills Distri           5:59.24   4       
 65 #10016 Cox-Wilson, Henry  17 The Scots College      6:16.48   4       
 66 #  353 Womsley, Garry     57 Nsw Masters            6:54.94   4       
 -- # 2148 Hinchliff, Oliver  15 Trt Running                DNF   2       
 -- # 3469 Fleming, Cameron   20 Sydney University          DNS   1       
 -- #44024 Jones, Adrian      16 Up Coaching                DNS   4       

                Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                 
                   Sydney Olympic Park Athletics Centre                   
 
Event 27  Women 1500 Metres Open
=======================================================================   
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 #   19 Martin, Belinda    45 Illawong Rev           4:32.69           
  2 # 2104 Purcell, Georgie   17 Blue Mountains         4:37.07           
  3 #  303 Brady, Tia         28 Newcastle Runners      4:38.59           
  4 # 1255 Bennett, Amy       21 Sutherland D           4:44.98           
  5 # 2175 Smith, Davina      28 Randwick Bot           4:46.09           
  6 #38515 Price, Arabella    16 Ryde Centre            4:58.39           
  7 #39394 Solomon, Rebecca   13 Sydney Athle           4:59.18           
  8 #  871 Newitt, Tessa      13 Asics Wests            4:59.51           
  9 #38407 Frykberg, Kirsten  17 Cherrybrook            5:02.96           
 10 # 2010 Patterson, Lillia  18 Blue Mountains         5:04.95           
 11 #38999 Arcus, Georgia     15 Ryde Centre            5:10.31           
 12 # 1541 Kovacs, Kriszta    47 Nsw Masters            5:11.22           
 13 # 2398 Maple-Brown, Anna  16 U.T.S Northe           5:15.61           
 -- #42763 Bird, Jessica      16 Asics Wests                DNF           
Section  2                                                                
  1 #  597 Vrachliotis, Heat  37 Sydney Pacific         5:19.64           
  2 #  836 Corry, Anneke      14 Sydney Athle           5:30.93           
  3 # 2135 Hathorn, Lara      11 Sydney Athle           5:33.55           
  4 # 2116 Hogg, Jessica      23 Illawarra Bl           5:34.34           
  5 # 1476 Wheadon, Cate      18 Asics Wests            5:42.84           
  6 #42088 Dalrymple, Michae  16 Campbelltown           5:51.19           
  7 # 1032 Hunt, Sally        57 Mingara                5:53.84           
  8 # 1131 Drennan, Deborah   62 U.T.S Northe           6:14.09           
  9 #  649 Roediger, Rosemar  66 Hills Distri           6:14.38           
 10 # 1022 Keehn, Bianca      37 Nepean District        6:50.64           
 11 # 1774 Durston, Bev       56 Mingara                7:24.05           
==========================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 #   19 Martin, Belinda    45 Illawong Rev           4:32.69   1       
  2 # 2104 Purcell, Georgie   17 Blue Mountains         4:37.07   1       
  3 #  303 Brady, Tia         28 Newcastle Runners      4:38.59   1       
  4 # 1255 Bennett, Amy       21 Sutherland D           4:44.98   1       
  5 # 2175 Smith, Davina      28 Randwick Bot           4:46.09   1       
  6 #38515 Price, Arabella    16 Ryde Centre            4:58.39   1       
  7 #39394 Solomon, Rebecca   13 Sydney Athle           4:59.18   1       
  8 #  871 Newitt, Tessa      13 Asics Wests            4:59.51   1       
  9 #38407 Frykberg, Kirsten  17 Cherrybrook            5:02.96   1       
 10 # 2010 Patterson, Lillia  18 Blue Mountains         5:04.95   1       
 11 #38999 Arcus, Georgia     15 Ryde Centre            5:10.31   1       
 12 # 1541 Kovacs, Kriszta    47 Nsw Masters            5:11.22   1       
 13 # 2398 Maple-Brown, Anna  16 U.T.S Northe           5:15.61   1       
 14 #  597 Vrachliotis, Heat  37 Sydney Pacific         5:19.64   2       
 15 #  836 Corry, Anneke      14 Sydney Athle           5:30.93   2       
 16 # 2135 Hathorn, Lara      11 Sydney Athle           5:33.55   2       
 17 # 2116 Hogg, Jessica      23 Illawarra Bl           5:34.34   2       
 18 # 1476 Wheadon, Cate      18 Asics Wests            5:42.84   2       
 19 #42088 Dalrymple, Michae  16 Campbelltown           5:51.19   2       
 20 # 1032 Hunt, Sally        57 Mingara                5:53.84   2       
 21 # 1131 Drennan, Deborah   62 U.T.S Northe           6:14.09   2       
 22 #  649 Roediger, Rosemar  66 Hills Distri           6:14.38   2       
 23 # 1022 Keehn, Bianca      37 Nepean District        6:50.64   2       
 24 # 1774 Durston, Bev       56 Mingara                7:24.05   2       
 -- #42763 Bird, Jessica      16 Asics Wests                DNF   1       

                Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                 
                   Sydney Olympic Park Athletics Centre                   
 
Event 31  Men 400 Metres Open
=======================================================================   
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 #  889 Bell, Keegan       19 Hills Distri             47.21           
  2 # 2181 Crowe, Matt        23 U.T.S Northe             47.94           
  3 # 1900 Fitzsimmons, Sean  25 U.T.S Northe             47.99           
  4 # 3461 Mizzi, Damien      20 Sydney University        48.04           
  5 # 1962 McFadden, Jack     19 U.T.S Northe             49.04           
  6 # 3500 Fisher, Matthew    23 Sydney University        49.28           
  7 #  803 Livirizzi, Chris   22 Illawong Rev             49.64           
  8 # 3488 Bird, Lachlan      25 Sydney University        49.99           
 -- # 2319 Braun, Samuel      17 The Scots College          DNS           
Section  2                                                                
  1 #  879 Webb, Liam         21 Sydney Pacific           48.77           
  2 # 2570 Lynch, Jack        18 Unattached               48.86           
  3 #  995 Carter, Ben        20 U.T.S Northe             49.12           
  4 # 2508 Furminger, Corey   24 U.T.S Northe             49.41           
  5       Goschnik, Andrew    18 St George District       49.81           
  6 # 1972 Burns, Ewan        16 Knox Grammar School      49.93           
  7       Glascott, Thomas    20 Unattached               50.01           
  8 #  607 Jeffreson, Charli  16 The Kings                50.24           
  9 # 1512 Brown, Justin      24 Sydney Pacific           51.42           
Section  3                                                                
  1 # 1275 Ash, Lachlan       19 Campbelltown             49.71           
  2 #  669 Hunt, Thomas       19 U.T.S Northe             49.77           
  3 #  884 Woods, Riley       18 Singleton Tr             50.53           
  4 # 2145 Long, Felix        18 St George District       51.10           
  5 # 3312 Pintaric, Oscar    19 Sydney University        51.89           
  6 #10007 Fleming, Hayden    19 Independent Athlete      52.39           
  7 #19620 Kendrick-Little,   20 Sydney Pacific           52.62           
  8 # 2643 Batten, Joshua     20 Sydney Pacific           53.48           
  9 # 1486 Miraglia, Marcus   22 Campbelltown             54.59           
Section  4                                                                
  1 # 1454 Virgona, Thomas    18 Trinity Athl             50.32           
  2 # 3417 Jeffery, Aaron     22 Sydney University        50.64           
  3 # 2285 Youssef, Hadi      22 Bankstown Sp             51.38           
  4 # 1451 Sharwood, Isaac    19 Trinity Athl             52.69           
  5 # 1185 Baker, Joshua      22 Campbelltown             53.15           
  6       Peter, Abiatara     17 Campbelltown             53.25           
  7 # 2638 Dowling, Nicholas  17 U.T.S Northe             53.61           
  8 # 1691 White, Ethan       17 Sutherland D             55.22           
  9 # 1381 Sã¶derlund, Zeth   23 U.T.S Northe             56.34           
Section  5                                                                
  1 # 2463 Kermond, James     24 Bankstown Sp             49.96           
  2 # 2139 Parsons, Adam      29 Campbelltown             52.67           
  3 #  765 Offord, Dylan      17 Trinity Athl             54.75           
  4 # 1126 Kingsmill, Curtis  18 U.T.S Northe             54.88           
  5 # 1462 Park, James        17 Trinity Athl             55.58           
  6 #10015 Bottomley, Max     17 Unattached               55.85           
  7 #  964 Ruiz Davila, Juli  23 Campbelltown             56.24           
  8 # 1493 Lindstrom, Hamish  18 The Scots College        57.95           
  9 # 1190 Baker, Phillip     18 Campbelltown             58.15           
Section  6                                                                
  1 #38633 Panozzo, Dominic   17 U.T.S Northe             51.64           
  2 #38946 Baker, Jack        16 Ryde Centre              54.05           
  3 # 1076 Joyce, Matthew     31 Cherrybrook              55.48           
  4 # 1863 Holland, Jai       15 Bankstown Sp             56.89           
  5 #  703 Wylie, Rory        16 Randwick Bot             56.90           
  6 # 1281 Jones, Ryan        19 Cherrybrook              57.05           
  7 #   32 Parker, Edward     18 Hills Distri             57.14           
  8 # 1355 Hogg, Matthew      14 Sydney Strid             58.19           
  9 # 2665 Vasquez, Marco     27 U.T.S Northe           1:03.46           
Section  7                                                                
  1 #43652 Thompson, Jordan   17 Hills Distri             52.96           
  2 # 1503 Thompson, Archie   17 The Scots College        55.48           
  3 # 1507 Guerin, Harris     17 The Scots College        55.91           
  4 #38337 Cullen, Robbie     16 Cherrybrook              56.32           
  5 #39912 Masters, Jakob     16 Westfields               56.97           
  6 # 1300 Young, Trevor      62 U.T.S Northe             57.76           
  7 #38354 Dewar, Lachlan     15 Cherrybrook              57.99           
  8 # 1610 Freeman, James     16 The Scots College      1:02.04           
  9 #35084 Walker, Oliver     16 Trinity Athl           1:04.05           
Section  8                                                                
  1 # 2419 Taylor, Jacob      14 Hills Distri             55.21           
  2 #38353 Dewar, Corey       15 Cherrybrook              55.93           
  3 #  830 Plasto, Thomas     15 Knox Grammar School      56.31           
  4 # 1526 Heron, Hamish      16 The Scots College        58.40           
  5 #43030 Shrestha, Neelesh  14 Girraween                58.54           
  6 #39304 Farquhar, Lachlan  16 Sydney Pacific           58.82           
  7 # 2707 Wright, John       61 Mingara                1:00.14           
  8 #  699 Etteridge, Jerome  19 Illawong Rev           1:01.32           
  9 # 1595 Cox-Wilson, Georg  15 The Scots College      1:04.23           
Section  9                                                                
  1 # 1278 Myant, William     23 Asics Wests              57.24           
  2 # 1368 Luu, Jackie        33 Asics Wests            1:01.40           
  3 # 1086 Bouveng, Paul      47 Sydney Pacific         1:01.99           
  4 #  752 Trainor, Paul      55 U.T.S Northe           1:02.30           
  5 # 1491 Scott, Thomas      17 The Scots College      1:03.87           
  6 # 1499 Gu, Louie          17 The Scots College      1:04.66           
  7 # 1992 Taylor, Dean       57 Sydney Pacific         1:05.59           
  8 #40181 Dorahy, Toby       13 Asics Wests            1:09.21           
 -- #  787 Harden, James      14 Knox Grammar School        DNS           
Section  10                                                               
  1 # 2283 Shute, Nathan      46 U.T.S Northe           1:02.94           
  2 #38694 Bannister, Zach    12 U.T.S Northe           1:03.10           
  3 # 1130 Sharpe, Brad       59 U.T.S Northe           1:03.29           
  4 #10000 Yang, Gilbert      16 The Scots College      1:06.51           
  5 #  931 Bradshaw, Martin   52 Cherrybrook            1:08.76           
  6 #  265 Farrugia, Lachlan  18 Mounties               1:10.25           
  7       Carey, Alan         70 Blacktown City         1:10.80           
  8 #  679 giesler, rob       61 Girraween              1:11.26           
Section  11                                                               
  1 #99986 Mackenzie-Wood, T  20 Unattached               51.67           
  2 # 2357 Hinckfuss, Hugo    16 The Scots College        58.49           
  3 #   43 Tirado, James      18 Randwick Bot             58.69           
  4 #42664 Kay, Samuel        12 Asics Wests            1:09.09           
  5 #10016 Cox-Wilson, Henry  17 The Scots College      1:17.22           
  6 # 2119 Kay, Will          14 Asics Wests            1:18.73           
  7 #  550 Luck, David        61 Illawong Rev           1:22.79           
==========================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 #  889 Bell, Keegan       19 Hills Distri             47.21   1       
  2 # 2181 Crowe, Matt        23 U.T.S Northe             47.94   1       
  3 # 1900 Fitzsimmons, Sean  25 U.T.S Northe             47.99   1       
  4 # 3461 Mizzi, Damien      20 Sydney University        48.04   1       
  5 #  879 Webb, Liam         21 Sydney Pacific           48.77   2       
  6 # 2570 Lynch, Jack        18 Unattached               48.86   2       
  7 # 1962 McFadden, Jack     19 U.T.S Northe             49.04   1       
  8 #  995 Carter, Ben        20 U.T.S Northe             49.12   2       
  9 # 3500 Fisher, Matthew    23 Sydney University        49.28   1       
 10 # 2508 Furminger, Corey   24 U.T.S Northe             49.41   2       
 11 #  803 Livirizzi, Chris   22 Illawong Rev             49.64   1       
 12 # 1275 Ash, Lachlan       19 Campbelltown             49.71   3       
 13 #  669 Hunt, Thomas       19 U.T.S Northe             49.77   3       
 14       Goschnik, Andrew    18 St George District       49.81   2       
 15 # 1972 Burns, Ewan        16 Knox Grammar School      49.93   2       
 16 # 2463 Kermond, James     24 Bankstown Sp             49.96   5       
 17 # 3488 Bird, Lachlan      25 Sydney University        49.99   1       
 18       Glascott, Thomas    20 Unattached               50.01   2       
 19 #  607 Jeffreson, Charli  16 The Kings                50.24   2       
 20 # 1454 Virgona, Thomas    18 Trinity Athl             50.32   4       
 21 #  884 Woods, Riley       18 Singleton Tr             50.53   3       
 22 # 3417 Jeffery, Aaron     22 Sydney University        50.64   4       
 23 # 2145 Long, Felix        18 St George District       51.10   3       
 24 # 2285 Youssef, Hadi      22 Bankstown Sp             51.38   4       
 25 # 1512 Brown, Justin      24 Sydney Pacific           51.42   2       
 26 #38633 Panozzo, Dominic   17 U.T.S Northe             51.64   6       
 27 #99986 Mackenzie-Wood, T  20 Unattached               51.67  11       
 28 # 3312 Pintaric, Oscar    19 Sydney University        51.89   3       
 29 #10007 Fleming, Hayden    19 Independent Athlete      52.39   3       
 30 #19620 Kendrick-Little,   20 Sydney Pacific           52.62   3       
 31 # 2139 Parsons, Adam      29 Campbelltown             52.67   5       
 32 # 1451 Sharwood, Isaac    19 Trinity Athl             52.69   4       
 33 #43652 Thompson, Jordan   17 Hills Distri             52.96   7       
 34 # 1185 Baker, Joshua      22 Campbelltown             53.15   4       
 35       Peter, Abiatara     17 Campbelltown             53.25   4       
 36 # 2643 Batten, Joshua     20 Sydney Pacific           53.48   3       
 37 # 2638 Dowling, Nicholas  17 U.T.S Northe             53.61   4       
 38 #38946 Baker, Jack        16 Ryde Centre              54.05   6       
 39 # 1486 Miraglia, Marcus   22 Campbelltown             54.59   3       
 40 #  765 Offord, Dylan      17 Trinity Athl             54.75   5       
 41 # 1126 Kingsmill, Curtis  18 U.T.S Northe             54.88   5       
 42 # 2419 Taylor, Jacob      14 Hills Distri             55.21   8       
 43 # 1691 White, Ethan       17 Sutherland D             55.22   4       
 44 # 1503 Thompson, Archie   17 The Scots College        55.48   7       
 44 # 1076 Joyce, Matthew     31 Cherrybrook              55.48   6       
 46 # 1462 Park, James        17 Trinity Athl             55.58   5       
 47 #10015 Bottomley, Max     17 Unattached               55.85   5       
 48 # 1507 Guerin, Harris     17 The Scots College        55.91   7       
 49 #38353 Dewar, Corey       15 Cherrybrook              55.93   8       
 50 #  964 Ruiz Davila, Juli  23 Campbelltown             56.24   5       
 51 #  830 Plasto, Thomas     15 Knox Grammar School      56.31   8       
 52 #38337 Cullen, Robbie     16 Cherrybrook              56.32   7       
 53 # 1381 Sã¶derlund, Zeth   23 U.T.S Northe             56.34   4       
 54 # 1863 Holland, Jai       15 Bankstown Sp             56.89   6       
 55 #  703 Wylie, Rory        16 Randwick Bot             56.90   6       
 56 #39912 Masters, Jakob     16 Westfields               56.97   7       
 57 # 1281 Jones, Ryan        19 Cherrybrook              57.05   6       
 58 #   32 Parker, Edward     18 Hills Distri             57.14   6       
 59 # 1278 Myant, William     23 Asics Wests              57.24   9       
 60 # 1300 Young, Trevor      62 U.T.S Northe             57.76   7       
 61 # 1493 Lindstrom, Hamish  18 The Scots College        57.95   5       
 62 #38354 Dewar, Lachlan     15 Cherrybrook              57.99   7       
 63 # 1190 Baker, Phillip     18 Campbelltown             58.15   5       
 64 # 1355 Hogg, Matthew      14 Sydney Strid             58.19   6       
 65 # 1526 Heron, Hamish      16 The Scots College        58.40   8       
 66 # 2357 Hinckfuss, Hugo    16 The Scots College        58.49  11       
 67 #43030 Shrestha, Neelesh  14 Girraween                58.54   8       
 68 #   43 Tirado, James      18 Randwick Bot             58.69  11       
 69 #39304 Farquhar, Lachlan  16 Sydney Pacific           58.82   8       
 70 # 2707 Wright, John       61 Mingara                1:00.14   8       
 71 #  699 Etteridge, Jerome  19 Illawong Rev           1:01.32   8       
 72 # 1368 Luu, Jackie        33 Asics Wests            1:01.40   9       
 73 # 1086 Bouveng, Paul      47 Sydney Pacific         1:01.99   9       
 74 # 1610 Freeman, James     16 The Scots College      1:02.04   7       
 75 #  752 Trainor, Paul      55 U.T.S Northe           1:02.30   9       
 76 # 2283 Shute, Nathan      46 U.T.S Northe           1:02.94  10       
 77 #38694 Bannister, Zach    12 U.T.S Northe           1:03.10  10       
 78 # 1130 Sharpe, Brad       59 U.T.S Northe           1:03.29  10       
 79 # 2665 Vasquez, Marco     27 U.T.S Northe           1:03.46   6       
 80 # 1491 Scott, Thomas      17 The Scots College      1:03.87   9       
 81 #35084 Walker, Oliver     16 Trinity Athl           1:04.05   7       
 82 # 1595 Cox-Wilson, Georg  15 The Scots College      1:04.23   8       
 83 # 1499 Gu, Louie          17 The Scots College      1:04.66   9       
 84 # 1992 Taylor, Dean       57 Sydney Pacific         1:05.59   9       
 85 #10000 Yang, Gilbert      16 The Scots College      1:06.51  10       
 86 #  931 Bradshaw, Martin   52 Cherrybrook            1:08.76  10       
 87 #42664 Kay, Samuel        12 Asics Wests            1:09.09  11       
 88 #40181 Dorahy, Toby       13 Asics Wests            1:09.21   9       
 89 #  265 Farrugia, Lachlan  18 Mounties               1:10.25  10       
 90       Carey, Alan         70 Blacktown City         1:10.80  10       
 91 #  679 giesler, rob       61 Girraween              1:11.26  10       
 92 #10016 Cox-Wilson, Henry  17 The Scots College      1:17.22  11       
 93 # 2119 Kay, Will          14 Asics Wests            1:18.73  11       
 94 #  550 Luck, David        61 Illawong Rev           1:22.79  11       
 -- #  787 Harden, James      14 Knox Grammar School        DNS   9       
 -- # 2319 Braun, Samuel      17 The Scots College          DNS   1       
Image for H1

Image for H2

Image for H3

Image for H4

Image for H5

Image for H6

Image for H7

Image for H8

Image for H9

Image for H10

Image for H11

                Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                 
                   Sydney Olympic Park Athletics Centre                   
 
Event 30  Women 400 Metres Open
=======================================================================   
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 # 3436 Bennett, Rebecca   21 Sydney University        53.21           
  2 #  987 Ferrier, Caitlyn   17 Asics Wests              55.12           
  3 #39446 O'Reilly, Emma     17 Sydney Strid             55.64           
  4 # 1959 Bartholomew, Alex  26 U.T.S Northe             55.86           
  5 # 2450 Halmy, Bethany     25 Sydney Pacific           57.10           
  6 # 3496 Wassall, Georgia   24 Sydney University        57.29           
  7 #  974 Guthrie, Sally     18 U.T.S Northe             57.41           
  8 # 3486 Sardelich, Danica  28 Sydney University        57.48           
Section  2                                                                
  1 # 1612 Ryan, Matilda      18 Blue Mountains           56.98           
  2 #  825 Campbell, Paige G  15 Campbelltown             57.64           
  3 # 1898 La Hei, Pascale    18 U.T.S Northe             58.24           
  4 #42102 Betham, Damita     14 Campbelltown             58.69           
  5 # 1427 Demasi, Ruby       18 Camden                   59.04           
  6 #11004 Champoux, Megan    21 Sydney University        59.07           
  7       Wright, Hayley      16 Campbelltown             59.99           
  8 #39202 Smith, Emily       16 U.T.S Northe           1:00.68           
Section  3                                                                
  1 # 1011 Douglas, Susie     18 University of Nsw        57.51           
  2 # 1328 Luxford, Sarah     21 Asics Wests              58.65           
  3 # 2492 Dickson, Evita     17 Independent Athlete      58.87           
  4 # 1759 Wahby, Kate        19 U.T.S Northe             59.02           
  5 # 2280 Merlino, Emma      28 U.T.S Northe             59.20           
  6 #38650 Lynch, Annika      17 U.T.S Northe             59.50           
  7 #40127 McNally, Ainslie   14 Hills Distri           1:01.08           
  8 #99999 Woollett, Lara     18 Epping Distr           1:04.24           
Section  4                                                                
  1 #  984 Pye, Scarlett      20 Asics Wests            1:01.34           
  2 #40198 Page, Lana         15 Hills Distri           1:03.14           
  3 # 1756 Halliday, Amber    13 Asics Wests            1:03.44           
  4 #40130 Schultz, Hayley    14 Hills Distri           1:04.27           
  5 # 1541 Kovacs, Kriszta    47 Nsw Masters            1:06.44           
  6 #43014 Wong, Pui Yiu      16 Girraween              1:06.98           
  7 # 1083 Bouveng, Jayda     17 Sydney Pacific         1:08.35           
Section  5                                                                
  1 # 2384 Metcalf, Jacinta   18 Sydney Pacific         1:04.71           
  2 #  523 Eyears, Sarah      33 Bankstown Sp           1:10.22           
  3 #  767 Scott, Belinda     18 Asics Wests            1:11.20           
  4 # 1131 Drennan, Deborah   62 U.T.S Northe           1:17.52           
  5 # 1032 Hunt, Sally        57 Mingara                1:17.73           
  6 # 1264 Ahmad, Salam       15 Trinity Athl           1:22.67           
  7 # 1774 Durston, Bev       56 Mingara                1:37.07           
 -- #43903 Giampietro, Ainsl  12 Blacktown City             DNS           
==========================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 # 3436 Bennett, Rebecca   21 Sydney University        53.21   1       
  2 #  987 Ferrier, Caitlyn   17 Asics Wests              55.12   1       
  3 #39446 O'Reilly, Emma     17 Sydney Strid             55.64   1       
  4 # 1959 Bartholomew, Alex  26 U.T.S Northe             55.86   1       
  5 # 1612 Ryan, Matilda      18 Blue Mountains           56.98   2       
  6 # 2450 Halmy, Bethany     25 Sydney Pacific           57.10   1       
  7 # 3496 Wassall, Georgia   24 Sydney University        57.29   1       
  8 #  974 Guthrie, Sally     18 U.T.S Northe             57.41   1       
  9 # 3486 Sardelich, Danica  28 Sydney University        57.48   1       
 10 # 1011 Douglas, Susie     18 University of Nsw        57.51   3       
 11 #  825 Campbell, Paige G  15 Campbelltown             57.64   2       
 12 # 1898 La Hei, Pascale    18 U.T.S Northe             58.24   2       
 13 # 1328 Luxford, Sarah     21 Asics Wests              58.65   3       
 14 #42102 Betham, Damita     14 Campbelltown             58.69   2       
 15 # 2492 Dickson, Evita     17 Independent Athlete      58.87   3       
 16 # 1759 Wahby, Kate        19 U.T.S Northe             59.02   3       
 17 # 1427 Demasi, Ruby       18 Camden                   59.04   2       
 18 #11004 Champoux, Megan    21 Sydney University        59.07   2       
 19 # 2280 Merlino, Emma      28 U.T.S Northe             59.20   3       
 20 #38650 Lynch, Annika      17 U.T.S Northe             59.50   3       
 21       Wright, Hayley      16 Campbelltown             59.99   2       
 22 #39202 Smith, Emily       16 U.T.S Northe           1:00.68   2       
 23 #40127 McNally, Ainslie   14 Hills Distri           1:01.08   3       
 24 #  984 Pye, Scarlett      20 Asics Wests            1:01.34   4       
 25 #40198 Page, Lana         15 Hills Distri           1:03.14   4       
 26 # 1756 Halliday, Amber    13 Asics Wests            1:03.44   4       
 27 #99999 Woollett, Lara     18 Epping Distr           1:04.24   3       
 28 #40130 Schultz, Hayley    14 Hills Distri           1:04.27   4       
 29 # 2384 Metcalf, Jacinta   18 Sydney Pacific         1:04.71   5       
 30 # 1541 Kovacs, Kriszta    47 Nsw Masters            1:06.44   4       
 31 #43014 Wong, Pui Yiu      16 Girraween              1:06.98   4       
 32 # 1083 Bouveng, Jayda     17 Sydney Pacific         1:08.35   4       
 33 #  523 Eyears, Sarah      33 Bankstown Sp           1:10.22   5       
 34 #  767 Scott, Belinda     18 Asics Wests            1:11.20   5       
 35 # 1131 Drennan, Deborah   62 U.T.S Northe           1:17.52   5       
 36 # 1032 Hunt, Sally        57 Mingara                1:17.73   5       
 37 # 1264 Ahmad, Salam       15 Trinity Athl           1:22.67   5       
 38 # 1774 Durston, Bev       56 Mingara                1:37.07   5       
 -- #43903 Giampietro, Ainsl  12 Blacktown City             DNS   5       
Image for H1

Image for H2

Image for H3

Image for H4

Image for H5

                   Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                   
                     Sydney Olympic Park Athletics Centre                      
 
Event 36  Men 100 m Open
=======================================================================        
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points        
=======================================================================        
Section  1     Wind: 2.1                                                       
  1 #2424 Treeby, Ben         24 Sydney Pacific           11.16                
  2 #646 Karamil, Vinay       26 Mounties                 11.19                
  3 #2145 Long, Felix         18 St George District       11.20                
  4 #1321 Vuong, Kenneth      30 Asics Wests              11.24                
  5 #1190 Baker, Phillip      18 Campbelltown             11.33                
  6 #879 Webb, Liam           21 Sydney Pacific           11.38                
  7 #2403 Hemsworth, Riley    17 The Kings                11.39                
  8 #3432 Robinson, Jackson   21 Sydney University        11.61                
Section  2     Wind: 2.7                                                       
  1 #1790 Swann, Albert       20 U.T.S Northe             11.21                
  2 #1006 Wong, Scott         17 U.T.S Northe             11.23                
  3 #1275 Ash, Lachlan        19 Campbelltown             11.27                
  4 #2798 Ndlovu, Ashlyn      22 U.T.S Northe             11.38                
  5 #1387 Abdon, Jethro       26 Asics Wests              11.46                
  6 #399 Muhana, Maan         28 Illawong Rev             11.57                
  7 #39905 Korkis, Zaia       16 Mounties                 11.75                
  8 #665 Turner, David        44 U.T.S Northe             12.27                
Section  3     Wind: 1.6                                                       
  1 #719 Dalton, Lachlan      17 St Ignatius              11.84                
  2 #3307 Krishnan, Vasanth   24 Sydney University        11.86                
  3 #38746 Ho, Jason          17 U.T.S Northe             11.99                
  4 #1641 Tsai, Fu            16 Randwick Bot             12.28                
  5 #10097 Adhikari, Shayan   14 Asics Wests              12.48                
  6 #550 Luck, David          61 Illawong Rev             16.03                
 -- #45532 Saunders, Archie   15 Knox Grammar School        DNS                
===============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Wind H# Points
===============================================================================
Finals                                                                         
  1 #2424 Treeby, Ben         24 Sydney Pacific           11.16   2.1  1       
  2 #646 Karamil, Vinay       26 Mounties                 11.19   2.1  1       
  3 #2145 Long, Felix         18 St George District       11.20   2.1  1       
  4 #1790 Swann, Albert       20 U.T.S Northe             11.21   2.7  2       
  5 #1006 Wong, Scott         17 U.T.S Northe             11.23   2.7  2       
  6 #1321 Vuong, Kenneth      30 Asics Wests              11.24   2.1  1       
  7 #1275 Ash, Lachlan        19 Campbelltown             11.27   2.7  2       
  8 #1190 Baker, Phillip      18 Campbelltown             11.33   2.1  1       
  9 #2798 Ndlovu, Ashlyn      22 U.T.S Northe             11.38   2.7  2       
  9 #879 Webb, Liam           21 Sydney Pacific           11.38   2.1  1       
 11 #2403 Hemsworth, Riley    17 The Kings                11.39   2.1  1       
 12 #1387 Abdon, Jethro       26 Asics Wests              11.46   2.7  2       
 13 #399 Muhana, Maan         28 Illawong Rev             11.57   2.7  2       
 14 #3432 Robinson, Jackson   21 Sydney University        11.61   2.1  1       
 15 #39905 Korkis, Zaia       16 Mounties                 11.75   2.7  2       
 16 #719 Dalton, Lachlan      17 St Ignatius              11.84   1.6  3       
 17 #3307 Krishnan, Vasanth   24 Sydney University        11.86   1.6  3       
 18 #38746 Ho, Jason          17 U.T.S Northe             11.99   1.6  3       
 19 #665 Turner, David        44 U.T.S Northe             12.27   2.7  2       
 20 #1641 Tsai, Fu            16 Randwick Bot             12.28   1.6  3       
 21 #10097 Adhikari, Shayan   14 Asics Wests              12.48   1.6  3       
 22 #550 Luck, David          61 Illawong Rev             16.03   1.6  3       
 -- #45532 Saunders, Archie   15 Knox Grammar School        DNS   1.6  3       
Image for H1

Image for H2

Image for H3

                   Treloar Shield 7 - 1/02/2020 to 8/02/2020                   
                     Sydney Olympic Park Athletics Centre                      
 
Event 34  Women 100 m Open
=======================================================================        
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points        
=======================================================================        
Section  1     Wind: 0.2                                                       
  1 #273 Wearne, Christine    33 Mounties                 12.14                
  2 #1285 Fuller, Sundance    19 Nepean District          12.40                
  3 #39290 Taylor, Gabriella  14 U.T.S Northe             12.49                
  4 #539 Andrews, Greta       17 U.T.S Northe             12.50                
  5 #42672 Fichardt, Georgia  16 U.T.S Northe             12.52                
  6 #313 D'Onofrio, Nicolett  18 U.T.S Northe             12.58                
  7 #2244 Pickering, Bronte   18 Campbelltown             12.61                
  8 #2224 Hemsworth, Mia      18 U.T.S Northe             13.11                
Section  2     Wind: 2.0                                                       
  1 #1732 Stevanovic, Abigai  18 U.T.S Northe             12.72                
  2 #1546 Cramer, Elysha      17 Sydney Pacific           12.73                
  3 #642 Kelaher, Morgan      17 U.T.S Northe             12.75                
  4 #40197 Page, Emily        17 Hills Distri             12.92                
  5 #3474 Lucantonio, Christ  22 Sydney University        12.95                
  6 #2400 Trikaliotis, Deyan  21 Campbelltown             13.25                
  7 #1446 Parr, Ashleigh      26 Illawong Rev             13.26                
  8 #2572 Stenberg, Prada     17 U.T.S Northe             13.45                
  9 #3477 Johnson, Lyrck      17 Sydney University        13.71                
Section  3     Wind: 3.1                                                       
  1 #825 Campbell, Paige G    15 Campbelltown             13.08                
  2 #12128 Philip, Alyssa     21 Campbelltown             14.34                
  3 #38614 Lowe, Jasmine      15 Epping Distr             14.36                
  4 #219 Cimino, Maria        49 U.T.S Northe             15.01                
  5 #245 Kelaher, Bronwyn     55 U.T.S Northe             16.31                
 -- #1449 Quinn, Laura        18 Trinity Athl               DNS                
===============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Wind H# Points
===============================================================================
Finals                                                                         
  1 #273 Wearne, Christine    33 Mounties                 12.14   0.2  1       
  2 #1285 Fuller, Sundance    19 Nepean District          12.40   0.2  1       
  3 #39290 Taylor, Gabriella  14 U.T.S Northe             12.49   0.2  1       
  4 #539 Andrews, Greta       17 U.T.S Northe             12.50   0.2  1       
  5 #42672 Fichardt, Georgia  16 U.T.S Northe             12.52   0.2  1       
  6 #313 D'Onofrio, Nicolett  18 U.T.S Northe             12.58   0.2  1       
  7 #2244 Pickering, Bronte   18 Campbelltown             12.61   0.2  1       
  8 #1732 Stevanovic, Abigai  18 U.T.S Northe             12.72   2.0  2       
  9 #1546 Cramer, Elysha      17 Sydney Pacific           12.73   2.0  2       
 10 #642 Kelaher, Morgan      17 U.T.S Northe             12.75   2.0  2       
 11 #40197 Page, Emily        17 Hills Distri             12.92   2.0  2       
 12 #3474 Lucantonio, Christ  22 Sydney University        12.95   2.0  2       
 13 #825 Campbell, Paige G    15 Campbelltown             13.08   3.1  3       
 14 #2224 Hemsworth, Mia      18 U.T.S Northe             13.11   0.2  1       
 15 #2400 Trikaliotis, Deyan  21 Campbelltown             13.25   2.0  2       
 16 #1446 Parr, Ashleigh      26 Illawong Rev             13.26   2.0  2       
 17 #2572 Stenberg, Prada     17 U.T.S Northe             13.45   2.0  2       
 18 #3477 Johnson, Lyrck      17 Sydney University        13.71   2.0  2       
 19 #12128 Philip, Alyssa     21 Campbelltown             14.34   3.1  3       
 20 #38614 Lowe, Jasmine      15 Epping Distr             14.36   3.1  3       
 21 #219 Cimino, Maria        49 U.T.S Northe             15.01   3.1  3       
 22 #245 Kelaher, Bronwyn     55 U.T.S Northe             16.31   3.1  3       
 -- #1449 Quinn, Laura        18 Trinity Athl               DNS   3.1  3       
Image for H1

Image for H2

Image for H3

My UTS Norths