Mixed 11-99 4x100 Metre Relay Shuttle Wheelchair Skins

 SOPAC - Site License                                  24-Jan-20 - 8:15 PM
                     Summer Down Under 2020 - Sydney                      
                        Blacktown Athletics Track                         
 
Event 3009  Mixed 11-99 4x100 Metre Relay Shuttle Wheelchair Skins
=======================================================================   
    Team                                                 Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Team 2  'A'                                         1:16.45           
     1) Brown            T34, Montana   2) Luff             T34, Gregory  
     3) Mehfooz          T54, Oozeer    4) Suzuki           T54, Tomoki   
  2 Team 3  'A'                                         1:18.10           
     1) Saul             T54, Brydi     2) Simpson          T54, Victoria 
     3) Noemi            T54, Alphonse  4) Pemberton        T54, Brad     
  3 Team 4  'A'                                         1:22.41           
     1) Brass            T54, Joshua    2) Devereaux  T54, Dennis         
     3) Mcintyre         T54, Alexander 4) Rocha            T54, Aline    
Section  2                                                                
  1 Team 5  'A'                                         1:30.31           
     1)                                 2) Moos             T54, Ethan    
     3) Nakayama         T53, Kazumi    4) Ault-Connell     T54, Eliza    
  2 Team 1  'A'                                         1:33.50           
     1) House            T??, Oliver    2) Crombie          T54, Cory     
     3) Ryan             T54, Cormac    4) Bailey           T54, Luke     
==========================================================================
    Team                                                 Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Team 2  'A'                                         1:16.45   1       
     1) Brown            T34, Montana   2) Luff             T34, Gregory  
     3) Mehfooz          T54, Oozeer    4) Suzuki           T54, Tomoki   
  2 Team 3  'A'                                         1:18.10   1       
     1) Saul             T54, Brydi     2) Simpson          T54, Victoria 
     3) Noemi            T54, Alphonse  4) Pemberton        T54, Brad     
  3 Team 4  'A'                                         1:22.41   1       
     1) Brass            T54, Joshua    2) Devereaux  T54, Dennis         
     3) Mcintyre         T54, Alexander 4) Rocha            T54, Aline    
  4 Team 5  'A'                                         1:30.31   2       
     1)                                 2) Moos             T54, Ethan    
     3) Nakayama         T53, Kazumi    4) Ault-Connell     T54, Eliza    
  5 Team 1  'A'                                         1:33.50   2       
     1) House            T??, Oliver    2) Crombie          T54, Cory     
     3) Ryan             T54, Cormac    4) Bailey           T54, Luke