All Results

Most recent results appear at the top

 UTS Norths Athletics Club                                           6/12/2021 - 9:53 AM
                   UTS Norths All-comers Summer Series 4 - 4/12/2021                    
                                 Rotary Athletics Field                                 
 
Event 311  Men Shot Put
=================================================================================       
    Name                     Age Team                    Finals            Points       
=================================================================================       
Finals                                                                                  
  1 Archer, Blake             18 Hills                   14.46m   47-05.25        6kg   
      13.45m  13.69m  14.46m  FOUL  13.65m                                              
  2 Murray, Gavin                Unattached              11.56m   37-11.25        5kg   
      11.14m  11.56m  11.11m  11.26m  11.14m                                            
  3 McGrath, Tim              59 UTS Norths              10.24m   33-07.25        6kg   
      10.24m  10.20m  9.67m  PASS  PASS                                                 
  4 Butler-White, Simon       62 NSW Masters             10.09m   33-01.25        5kg   
      9.19m  9.67m  9.52m  9.46m  10.09m                                                
  5 Billingsley, Justin       13 Unattached               9.64m   31-07.50        3kg   
      9.08m  9.64m  8.99m  9.54m  8.66m                                                 
  6 Bastas, Nicolas           83 UTS Norths               7.67m   25-02.00        3kg   
      7.03m  7.67m  7.41m  7.29m  PASS                                                  
  7 Archer, Steven               Sydney Pacific           7.63m   25-00.50        7.26kg
      7.26m  7.46m  7.63m  7.30m  7.59m                                                 
  8 Terranova, Nicolas        63 Hills                    7.56m   24-09.75        5kg   
      6.66m  7.56m  7.56m  7.54m  7.50m                                                 
  9 Billingsley, Blake        11 Unattached               6.69m   21-11.50        2kg   
      5.78m  6.56m  6.59m  6.69m  6.63m                                                 
 10 Allomes, Graham           77 Sydney Pacific           6.34m   20-09.75        4kg   
      5.95m  6.34m  5.96m  6.10m  FOUL                                                  

 UTS Norths Athletics Club                                        6/12/2021 - 9:53 AM
                  UTS Norths All-comers Summer Series 4 - 4/12/2021                  
                               Rotary Athletics Field                                
 
Event 310  Women Shot Put
=================================================================================    
    Name                     Age Team                    Finals            Points    
=================================================================================    
Finals                                                                               
  1 Lovell, Sarah                UTS Norths               9.95m   32-07.75        3kg
      9.95m  8.43m  9.47m  8.79m  9.92m  9.56m                                       
  1 Lovell, Louise               UTS Norths               9.95m   32-07.75        3kg
      9.15m  9.33m  9.62m  9.95m  9.87m  9.45m                                       
  3 Cox, Pauline              60 Unattached               9.11m   29-10.75        3kg
      8.48m  9.11m  8.78m  8.97m  8.69m  8.61m                                       
  4 Cimino, Maria             50 UTS Norths               8.77m   28-09.25        3kg
      PASS  8.40m  8.77m  8.31m  7.78m  8.09m                                        
  5 Morison, Elizabeth        36 UTS Norths               8.29m   27-02.50        4kg
      PASS  PASS  7.78m  8.29m  PASS  PASS                                           
  6 Watkins, Amelia           14 UTS Norths               7.96m   26-01.50        3kg
      PASS  7.08m  PASS  7.96m  PASS  PASS                                           
  7 Naylon, Janet             55 UTS Norths               7.10m   23-03.50        3kg
      7.10m  7.07m  6.83m  PASS  PASS  PASS                                          
  8 Schell, Jenny             59 UTS Norths               7.06m   23-02.00        3kg
      5.66m  6.08m  6.25m  6.50m  7.06m  PASS                                        
  9 Day, Hanna                13 UTS Norths               6.43m   21-01.25        3kg
      5.74m  6.43m  PASS  PASS  PASS  PASS                                           
 10 Jones, Liz                   Sydney Pacific           5.77m   18-11.25        3kg
      5.04m  PASS  PASS  5.44m  5.53m  5.77m                                         
 11 Davis, Joanna             45 UTS Norths               5.75m   18-10.50        4kg
      5.69m  5.40m  5.75m  PASS  PASS  PASS                                          
 12 Senior, Jillian           69 UTS Norths               5.72m   18-09.25        3kg
      5.25m  5.44m  5.14m  5.49m  5.72m  5.46m                                       
 13 Ryan, Jenna               56 Unattached               5.26m   17-03.25        3kg
      4.35m  4.94m  4.94m  5.16m  4.87m  5.26m                                       

 UTS Norths Athletics Club                                         6/12/2021 - 9:53 AM
                  UTS Norths All-comers Summer Series 4 - 4/12/2021                   
                                Rotary Athletics Field                                
 
Event 307  Men Javelin Throw
=================================================================================     
    Name                     Age Team                    Finals            Points     
=================================================================================     
Finals                                                                                
  1 McGrath, Tim              59 UTS Norths              35.04m     114-11        700g
  2 Roughan, Charlie          15 UTS Norths              34.90m     114-06        700g
  3 Butler-White, Simon       62 NSW Masters             34.12m     111-11        600g
  4 Idris, Tony               54 UTS Norths              33.43m     109-08        700g
  5 Billingsley, Justin       13 Unattached              32.89m     107-11        600g
  6 Terranova, Nicolas        63 Hills                   29.23m      95-11        600g
  7 Young, Trevor             63 UTS Norths              27.22m      89-04        600g
  8 Bastas, Nicolas           83 UTS Norths              21.59m      70-10        400g
  9 Billingsley, Blake        11 Unattached              17.61m      57-09        400g
 10 Allomes, Graham           77 Sydney Pacific          14.95m      49-00        500g
 11 Gillies, Leslie           74 UTS Norths              11.93m      39-02        500g

 UTS Norths Athletics Club                                         6/12/2021 - 9:53 AM
                  UTS Norths All-comers Summer Series 4 - 4/12/2021                   
                                Rotary Athletics Field                                
 
Event 306  Women Javelin Throw
=================================================================================     
    Name                     Age Team                    Finals            Points     
=================================================================================     
Finals                                                                                
  1 Lovell, Sarah                UTS Norths              31.70m     104-00        500g
  2 Lovell, Louise               UTS Norths              25.02m      82-01        500g
  3 Cimino, Maria             50 UTS Norths              24.82m      81-05        500g
  4 Cox, Pauline              60 Unattached              22.32m      73-03        500g
  5 Naylon, Janet             55 UTS Norths              17.45m      57-03        500g
  6 Schell, Jenny             59 UTS Norths              14.07m      46-02        500g
  7 Jones, Liz                   Sydney Pacific          12.87m      42-03        500g
  8 Thomas, Margaret          65 UTS Norths              12.21m      40-01        500g
  9 Ryan, Jenna               56 Unattached              11.07m      36-04        500g
 10 Senior, Jillian           69 UTS Norths              10.66m      35-00        500g

 UTS Norths Athletics Club                                    6/12/2021 - 9:53 AM
                UTS Norths All-comers Summer Series 4 - 4/12/2021                
                             Rotary Athletics Field                              
 
Event 305  Mixed High Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
Finals                                                                           
  1 Archer, Blake            M18 Hills                    1.70m    5-07.00       
     1.15 1.20 1.26 1.31 1.36 1.41 1.46 1.51 1.56 1.61 1.70 1.75                 
        P    O    P    P    P    P    P    O    P    O    O  XXX                 
  2 Roughan, Charlie         M15 UTS Norths               1.56m    5-01.25       
     1.15 1.20 1.26 1.31 1.36 1.41 1.46 1.51 1.56 1.61                           
        P    P    P    P    P    O    O    O   XO   XX                           
  3 Elias, Ken               M35 UTS Norths               1.51m    4-11.50       
     1.15 1.20 1.26 1.31 1.36 1.41 1.46 1.51 1.56                                
        P    O    P    O    O    P  XXO    O  XXX                                
  4 Day, Hanna               W13 UTS Norths               1.46m    4-09.50       
     1.15 1.20 1.26 1.31 1.36 1.41 1.46 1.51                                     
        P    O    P   XO   XO  XXO  XXO  XXX                                     
  5 Lovell, Louise             W UTS Norths               1.41m    4-07.50       
     1.15 1.20 1.26 1.31 1.36 1.41 1.46 1.51                                     
        P    P    P    P   XO    O    P   XX                                     
  6 Davis, Joanna            W45 UTS Norths               1.36m    4-05.50       
     1.15 1.20 1.26 1.31 1.36                                                    
        P    O    O    O    O                                                    
  7 Lovell, Sarah              W UTS Norths               1.31m    4-03.50       
     1.15 1.20 1.26 1.31                                                         
        O    P    P    O                                                         
  7 Morison, Elizabeth       W36 UTS Norths               1.31m    4-03.50       
     1.15 1.20 1.26 1.31 1.36                                                    
        P    O    O    O  XXX                                                    
  9 McMahon, Zion            M12 UTS Norths               1.26m    4-01.50       
     1.15 1.20 1.26 1.31                                                         
        O    O    O  XXX                                                         
  9 Archer, Steven             M Sydney Pacific           1.26m    4-01.50       
     1.15 1.20 1.26 1.31                                                         
        P    O    O  XXX                                                         

 UTS Norths Athletics Club                                        6/12/2021 - 9:53 AM
                  UTS Norths All-comers Summer Series 4 - 4/12/2021                  
                               Rotary Athletics Field                                
 
Event 304  Men Hammer Throw
=================================================================================    
    Name                     Age Team                    Finals            Points    
=================================================================================    
Finals                                                                               
  1 Murray, Gavin                Unattached              38.15m     125-02        5kg
  2 Billingsley, Justin       13 Unattached              21.56m      70-09        3kg
  3 Billingsley, Blake        11 Unattached              18.18m      59-08        2kg

 UTS Norths Athletics Club                                        6/12/2021 - 9:53 AM
                  UTS Norths All-comers Summer Series 4 - 4/12/2021                  
                               Rotary Athletics Field                                
 
Event 303  Women Hammer Throw
=================================================================================    
    Name                     Age Team                    Finals            Points    
=================================================================================    
Finals                                                                               
  1 Cimino, Maria             50 UTS Norths              38.56m     126-06        4kg
  2 Schell, Jenny             59 UTS Norths              25.71m      84-04        3kg
  3 Cox, Pauline              61 NSW Masters             25.57m      83-11        3kg
  4 Senior, Jillian           69 UTS Norths              18.88m      61-11        3kg
  5 Thomas, Margaret          65 UTS Norths              16.49m      54-01        3kg
  6 Jones, Liz                   Sydney Pacific          15.05m      49-04        3kg

 UTS Norths Athletics Club                                    6/12/2021 - 9:53 AM
                UTS Norths All-comers Summer Series 4 - 4/12/2021                
                             Rotary Athletics Field                              
 
Event 302  Men Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
Finals                                                                           
  1 Archer, Blake             18 Hills                    6.03m   19-09.50       
      5.42m  FOUL  FOUL  6.03m                                                   
  2 McGrath, Tim              59 UTS Norths               4.55m   14-11.25       
      4.22m  4.08m  4.55m  4.44m                                                 
  3 Butler-White, Simon       62 NSW Masters              4.00m   13-01.50       
      3.72m  3.95m  3.99m  4.00m                                                 
  4 Ramondetta, Victor        67 UTS Norths               3.63m   11-11.00       
      3.63m  FOUL  FOUL  FOUL                                                    
  5 Bastas, Nicolas           83 UTS Norths               3.50m   11-05.75       
      FOUL  FOUL  FOUL  FOUL  3.50m                                              

 UTS Norths Athletics Club                                    6/12/2021 - 9:53 AM
                UTS Norths All-comers Summer Series 4 - 4/12/2021                
                             Rotary Athletics Field                              
 
Event 301  Women Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
Finals                                                                           
  1 Lovell, Sarah                UTS Norths               4.64m   15-02.75       
      4.64m  FOUL  4.37m  4.38m                                                  
  2 Lovell, Louise               UTS Norths               4.42m   14-06.00       
      4.42m  3.88m  FOUL  4.18m                                                  

 UTS Norths Athletics Club                          6/12/2021 - 9:53 AM
           UTS Norths All-comers Summer Series 4 - 4/12/2021           
                        Rotary Athletics Field                         
 
Event 104  Mixed 3000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 Gore, Suzanne            W59 Ryde                  17:45.8h        
  2 Allomes, Graham          M77 Sydney Pacific        24:15.2h        
  3 Naylon, Janet            W55 UTS Norths            26:17.4h        
  4 Shoesmith, Ronald        M74 UTS Norths            32:39.8h        

 UTS Norths Athletics Club                             6/12/2021 - 9:53 AM
            UTS Norths All-comers Summer Series 4 - 4/12/2021             
                          Rotary Athletics Field                          
 
Event 103  Mixed 400 Meter Dash
=======================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Renshaw, Liam            M13 UTS Norths               57.3h           
  2 Williams, Adrian         M53 Unattached             1:01.2h           
  3 Bates, Eva               W16 UTS Norths             1:07.0h           
  4 Greatrex, Charlotte      W16 UTS Norths             1:08.7h           
Section  2                                                                
  1 Young, Trevor            M63 UTS Norths             1:01.8h           
  2 Ramondetta, Victor       M67 UTS Norths             1:08.0h           
  3 Greatrex, Chris          M52 UTS Norths             1:10.5h           
  4 McGrath, Tim             M59 UTS Norths             1:14.9h           
Section  3                                                                
  1 Roughan, Charlie         M15 UTS Norths             1:02.6h           
  2 Jones, Sacha             W14 UTS Norths             1:16.0h           
  3 Lowe, Jasmine            W15 Eppings Dist           1:17.1h           
  4 Allomes, Graham          M77 Sydney Pacific         1:55.90           
  5 Gledhill, Lloyd            M Sydney Pacific         2:06.0h           
  6 Shoesmith, Ronald        M74 UTS Norths             2:53.6h           
Section  4                                                                
  1 Archer, Steven             M Sydney Pacific         1:02.7h           
  2 Drennan, Deborah         W63 UTS Norths             1:21.0h           
  3 Thomas, Margaret         W65 UTS Norths             1:44.6h           
  4 Naylon, Janet            W55 UTS Norths             1:52.3h           
  5 Kass, Dorothy            W68 UTS Norths             1:58.8h           
  6 Jones, Liz                 W Sydney Pacific         2:00.0h           
  7 Archbold, David            M Unattached             2:08.9h           
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Renshaw, Liam            M13 UTS Norths               57.3h   1       
  2 Williams, Adrian         M53 Unattached             1:01.2h   1       
  3 Young, Trevor            M63 UTS Norths             1:01.8h   2       
  4 Roughan, Charlie         M15 UTS Norths             1:02.6h   3       
  5 Archer, Steven             M Sydney Pacific         1:02.7h   4       
  6 Bates, Eva               W16 UTS Norths             1:07.0h   1       
  7 Ramondetta, Victor       M67 UTS Norths             1:08.0h   2       
  8 Greatrex, Charlotte      W16 UTS Norths             1:08.7h   1       
  9 Greatrex, Chris          M52 UTS Norths             1:10.5h   2       
 10 McGrath, Tim             M59 UTS Norths             1:14.9h   2       
 11 Jones, Sacha             W14 UTS Norths             1:16.0h   3       
 12 Lowe, Jasmine            W15 Eppings Dist           1:17.1h   3       
 13 Drennan, Deborah         W63 UTS Norths             1:21.0h   4       
 14 Thomas, Margaret         W65 UTS Norths             1:44.6h   4       
 15 Naylon, Janet            W55 UTS Norths             1:52.3h   4       
 16 Allomes, Graham          M77 Sydney Pacific         1:55.90   3       
 17 Kass, Dorothy            W68 UTS Norths             1:58.8h   4       
 18 Jones, Liz                 W Sydney Pacific         2:00.0h   4       
 19 Gledhill, Lloyd            M Sydney Pacific         2:06.0h   3       
 20 Archbold, David            M Unattached             2:08.9h   4       
 21 Shoesmith, Ronald        M74 UTS Norths             2:53.6h   3       

 UTS Norths Athletics Club                          6/12/2021 - 9:53 AM
           UTS Norths All-comers Summer Series 4 - 4/12/2021           
                        Rotary Athletics Field                         
 
Event 102  Mixed 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 UTS Northern Suburbs Athletic  'A'                    52.5h        
     1) Murray, Caerl 46                2) Elias, Ken 35               
     3) Ramondetta, Victor 67           4) Davis, Joanna 45            
  2 UTS Northern Suburbs Athletic  'B'                    53.2h        
     1) Maciver, Jessica 18             2) Da Silva, Eliza 17          
     3) 	bonaccorso, Isabella 14        4) Morison, Elizabeth 36       
  3 UTS Northern Suburbs Athletic  'C'                    55.3h        
     1) Jones, Sacha 14                 2) Roughan, Charlie 15         
  4 UTS Northern Suburbs Athletic  'D'                    59.2h        
     1) Greatrex, Chris 52              2) Greatrex, Charlotte 16      
     3) McMahon, Zion 12                4) Day, Hanna 13               

 UTS Norths Athletics Club                             6/12/2021 - 9:53 AM
            UTS Norths All-comers Summer Series 4 - 4/12/2021             
                          Rotary Athletics Field                          
 
Event 101  Mixed 100 Meter Dash
=======================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Da Silva, Eliza          W17 UTS Norths               12.6h           
  2 Maciver, Jessica         W18 UTS Norths               13.1h           
  3 Bonaccorso, Isabella     W14 UTS Norths               13.5h           
  4 Morison, Elizabeth       W36 UTS Norths               14.6h           
Section  2                                                                
  1 Archer, Blake            M18 Hills                    11.9h           
  2 Elias, Ken               M35 UTS Norths               12.3h           
  3 Murray, Caerl            M46 UTS Norths               13.2h           
Section  3                                                                
  1 Davis, Joanna            W45 UTS Norths               14.4h           
  2 Ramondetta, Victor       M67 UTS Norths               14.6h           
  2 McGrath, Tim             M59 UTS Norths               14.6h           
  4 Greatrex, Chris          M52 UTS Norths               15.2h           
Section  4                                                                
  1 Senior, Jillian          W69 UTS Norths               20.9h           
  2 Ryan, Jenna              W56 Unattached               21.3h           
  3 Kass, Dorothy            W68 UTS Norths               21.9h           
  4 Jones, Liz                 W Sydney Pacific           22.9h           
Section  5                                                                
  1 Lowe, Jasmine            W15 Eppings Dist             13.8h           
  2 Jones, Sacha             W14 UTS Norths               14.2h           
  2 Lovell, Sarah              W UTS Norths               14.2h           
  4 Lovell, Louise             W UTS Norths               14.6h           
Section  6                                                                
  1 Schell, Jenny            W59 UTS Norths               15.90           
  2 Drennan, Deborah         W63 UTS Norths               16.1h           
  3 Thomas, Margaret         W65 UTS Norths               20.1h           
  4 Gillies, Leslie          M74 UTS Norths               21.3h           
Section  7                                                                
  1 Day, Hanna               W13 UTS Norths               15.2h           
  2 McMahon, Zion            M12 UTS Norths               15.9h           
  3 Davie, EJ                M50 Sydney Striders          17.3h           
  4 Bastas, Nicolas          M83 UTS Norths               17.7h           
  5 Shoesmith, Ronald        M74 UTS Norths               26.9h           
Section  8                                                                
  1 McKenzie, Nicholas       M19 69126                    12.1h           
  2 Roughan, Charlie         M15 UTS Norths               13.0h           
  3 Archer, Steven             M Sydney Pacific           14.3h           
  4 Naylon, Janet            W55 UTS Norths               19.4h           
Section  9                                                                
  1 Mahmud, Daanish          M20 UTS Norths               12.9h           
  2 Young, Trevor            M63 UTS Norths               13.6h           
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Archer, Blake            M18 Hills                    11.9h   2       
  2 McKenzie, Nicholas       M19 69126                    12.1h   8       
  3 Elias, Ken               M35 UTS Norths               12.3h   2       
  4 Da Silva, Eliza          W17 UTS Norths               12.6h   1       
  5 Mahmud, Daanish          M20 UTS Norths               12.9h   9       
  6 Roughan, Charlie         M15 UTS Norths               13.0h   8       
  7 Maciver, Jessica         W18 UTS Norths               13.1h   1       
  8 Murray, Caerl            M46 UTS Norths               13.2h   2       
  9 Bonaccorso, Isabella     W14 UTS Norths               13.5h   1       
 10 Young, Trevor            M63 UTS Norths               13.6h   9       
 11 Lowe, Jasmine            W15 Eppings Dist             13.8h   5       
 12 Lovell, Sarah              W UTS Norths               14.2h   5       
 12 Jones, Sacha             W14 UTS Norths               14.2h   5       
 14 Archer, Steven             M Sydney Pacific           14.3h   8       
 15 Davis, Joanna            W45 UTS Norths               14.4h   3       
 16 Ramondetta, Victor       M67 UTS Norths               14.6h   3       
 16 Lovell, Louise             W UTS Norths               14.6h   5       
 16 Morison, Elizabeth       W36 UTS Norths               14.6h   1       
 16 McGrath, Tim             M59 UTS Norths               14.6h   3       
 20 Day, Hanna               W13 UTS Norths               15.2h   7       
 20 Greatrex, Chris          M52 UTS Norths               15.2h   3       
 22 Schell, Jenny            W59 UTS Norths               15.90   6       
 22 McMahon, Zion            M12 UTS Norths               15.9h   7       
 24 Drennan, Deborah         W63 UTS Norths               16.1h   6       
 25 Davie, EJ                M50 Sydney Striders          17.3h   7       
 26 Bastas, Nicolas          M83 UTS Norths               17.7h   7       
 27 Naylon, Janet            W55 UTS Norths               19.4h   8       
 28 Thomas, Margaret         W65 UTS Norths               20.1h   6       
 29 Senior, Jillian          W69 UTS Norths               20.9h   4       
 30 Ryan, Jenna              W56 Unattached               21.3h   4       
 30 Gillies, Leslie          M74 UTS Norths               21.3h   6       
 32 Kass, Dorothy            W68 UTS Norths               21.9h   4       
 33 Jones, Liz                 W Sydney Pacific           22.9h   4       
 34 Shoesmith, Ronald        M74 UTS Norths               26.9h   7       

 UTS Norths Athletics Club                             6/12/2021 - 9:53 AM
            UTS Norths All-comers Summer Series 4 - 4/12/2021             
                          Rotary Athletics Field                          
 
Event 100  Mixed 1500 Meter Run
=======================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Terranova, Nicolas       M63 Hills                  6:03.8h           
  2 Drennan, Deborah         W63 UTS Norths             6:11.5h           
  3 Woodward, Antoinette     W65 UTS Norths             7:26.3h           
  4 Reid, Robert             M49 Sydney Pacific         7:36.6h           
  5 Gonye, Leslie            M63 Univ of NSW            7:54.8h           
  6 Allomes, Graham          M77 Sydney Pacific         8:46.1h           
  7 Jones, Liz                 W Sydney Pacific         8:46.8h           
  8 Kass, Dorothy            W68 UTS Norths             9:19.4h           
  9 Shoesmith, Ronald        M74 UTS Norths            14:27.5h           
Section  2                                                                
  1 Archer, Steven             M Sydney Pacific         4:52.2h           
  2 Sharpe, Brad             M60 UTS Norths             5:18.9h           
  3 Middleton, Charlotte     W51 Sydney Pacific         5:20.4h           
  4 Watkins, Amelia          W14 UTS Norths             5:30.6h           
  5 Chamberlain, Kevin       M59 UTS Norths             5:31.2h           
  6 Shute, Nathan            M48 UTS Norths             5:33.3h           
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Archer, Steven             M Sydney Pacific         4:52.2h   2       
  2 Sharpe, Brad             M60 UTS Norths             5:18.9h   2       
  3 Middleton, Charlotte     W51 Sydney Pacific         5:20.4h   2       
  4 Watkins, Amelia          W14 UTS Norths             5:30.6h   2       
  5 Chamberlain, Kevin       M59 UTS Norths             5:31.2h   2       
  6 Shute, Nathan            M48 UTS Norths             5:33.3h   2       
  7 Terranova, Nicolas       M63 Hills                  6:03.8h   1       
  8 Drennan, Deborah         W63 UTS Norths             6:11.5h   1       
  9 Woodward, Antoinette     W65 UTS Norths             7:26.3h   1       
 10 Reid, Robert             M49 Sydney Pacific         7:36.6h   1       
 11 Gonye, Leslie            M63 Univ of NSW            7:54.8h   1       
 12 Allomes, Graham          M77 Sydney Pacific         8:46.1h   1       
 13 Jones, Liz                 W Sydney Pacific         8:46.8h   1       
 14 Kass, Dorothy            W68 UTS Norths             9:19.4h   1       
 15 Shoesmith, Ronald        M74 UTS Norths            14:27.5h   1       

My UTS Norths