All Results

Most recent results appear at the top

This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 14 Boys U 6-9 Long Jump 6-9 Long Jump =============================================================== Name Age Team Finals =============================================================== Finals 1 Davies, Mitchell 10 Eastlakes 4.26m 2 Bryant, Axl 8 Macquarie Hunter 2.83m 3 Dowdell, Eddie 7 Unattached 2.57m 4 McDonald, Jayden 6 Forster/Tuncurry 2.45m

This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 13 Girls U 6-9 Long Jump 6-9 Long Jump =============================================================== Name Age Team Finals =============================================================== Finals 1 Croft, Isla 9 Macquarie Hunter 3.90m 2 McDonald, Mia 9 Port Stephens 3.77m 3 Morrison, Jasmine 8 Wallsend Rsl 3.50m 4 Cutfield, Matilda 8 Kotara South 3.34m 5 McDonald, Ella 8 Forster/Tuncurry 3.32m 6 Day, Mikayla 9 Cardiff 3.06m 7 Farlow, Autumn 9 Macquarie Hunter 2.47m 8 Hearnden, Nikki 9 Cardiff J2.47m 9 Croft, Lillian 6 Macquarie Hunter 2.16m 10 Corrigan, Bella 6 Adamstown N.Lambton 2.14m

This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 18 Men 13+ High Jump 1.30 (S/Ht) Open =============================================================== Name Age Team Finals =============================================================== Finals 1 Grant, Riley 18 Mingara Athl 1.80m

This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 17 Women 13+ High Jump 1.30 (S/Ht) Open =============================================================== Name Age Team Finals =============================================================== Finals 1 Sawyer, Isabella 13 Tamworth 1.55m 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 O O O XO XXX

This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Start List Event 48 Boys 8-12 High Jump 1.30 (S/Ht) U13 Years =============================================================================== Saturday 23/01/2021 - 5:00 PM Name Age Team =============================================================================== Flight 1 Finals 1 Bryant, Axl 8 Macquarie Hu 2 Hampton, Teddy 12 Cherrybrook 3 Murphy, Takoda 12 Trinity Athletic 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Start List Event 47 Girls 8-12 High Jump 1.30 (S/Ht) U13 Years =============================================================================== Saturday 23/01/2021 - 5:00 PM Name Age Team =============================================================================== Flight 1 Finals 1 Oudshoorn, Aileesha 11 Port Stephen 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 12 Men 13+ 400 Metre Run Open ================================================================ Name Age Team Finals ================================================================ Section 1 1 Balic, Ivan 14 Asics Wests 53.98 2 Barnes, Jack 16 Eastlakes 54.50 3 Barnes, Lachlan 13 Eastlakes 1:05.27 4 Charlton, Peter 13 Eastlakes 1:42.83 Section 2 1 Gunn, Tyler 21 Gosford 47.56 2 Clarke, Oliver 21 Mingara Athl 51.02 3 Burns, Ewan 17 Kurrajong Bilpin 51.78 =================================================================== Name Age Team Finals H# =================================================================== Finals 1 Gunn, Tyler 21 Gosford 47.56 2 2 Clarke, Oliver 21 Mingara Athl 51.02 2 3 Burns, Ewan 17 Kurrajong Bilpin 51.78 2 4 Balic, Ivan 14 Asics Wests 53.98 1 5 Barnes, Jack 16 Eastlakes 54.50 1 6 Barnes, Lachlan 13 Eastlakes 1:05.27 1 7 Charlton, Peter 13 Eastlakes 1:42.83 1
Image for H1


Image for H2


This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 11 Women 13+ 400 Metre Run Open ================================================================ Name Age Team Finals ================================================================ Section 1 1 Scahill, Sienna 13 Asics Wests 1:01.62 2 Sommer, Annika 15 Newcastle City 1:04.21 3 Phillips, Cayla 15 Uts Northern Sub 1:04.61 4 Hancock, Gemma 19 Unattached 1:11.16 5 Rowntree, Hunter 14 Newcastle City 1:13.18 Section 2 1 Cotton, Emma 17 Port Macquarie 58.00 2 Ogle, Nicole 22 Macquarie Hunter 58.09 3 Pollard, Jemma 15 Kotara South 59.38 4 Watts, Bella 16 Wallsend Rsl 1:00.36 5 Ward, Phoebe 16 Southlakes 1:07.58 =================================================================== Name Age Team Finals H# =================================================================== Finals 1 Cotton, Emma 17 Port Macquarie 58.00 2 2 Ogle, Nicole 22 Macquarie Hunter 58.09 2 3 Pollard, Jemma 15 Kotara South 59.38 2 4 Watts, Bella 16 Wallsend Rsl 1:00.36 2 5 Scahill, Sienna 13 Asics Wests 1:01.62 1 6 Sommer, Annika 15 Newcastle City 1:04.21 1 7 Phillips, Cayla 15 Uts Northern Sub 1:04.61 1 8 Ward, Phoebe 16 Southlakes 1:07.58 2 9 Hancock, Gemma 19 Unattached 1:11.16 1 10 Rowntree, Hunter 14 Newcastle City 1:13.18 1
Image for H1


Image for H2


This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 10 Boys U 6-12 400 Metre Run U13 Years ================================================================ Name Age Team Finals ================================================================ Section 1 1 Ward, Flynn 10 Kotara South 1:11.75 2 Stokes, Jordan 8 Macquarie Hunter 1:18.88 3 Corrigan, Harrison 8 Adamstown N.Lambton 1:23.20 4 Smadja, Issac 12 Adamstown N.Lambton 1:24.67 5 Dowdell, Eddie 7 Unattached 1:32.62 6 Hearnden, Jacob 6 Cardiff 1:45.17 Section 2 1 Croft, Oliver 11 Macquarie Hunter 1:21.59 2 Solman, Blayze 8 Muswellbrook 1:35.98 =================================================================== Name Age Team Finals H# =================================================================== Finals 1 Ward, Flynn 10 Kotara South 1:11.75 1 2 Stokes, Jordan 8 Macquarie Hunter 1:18.88 1 3 Croft, Oliver 11 Macquarie Hunter 1:21.59 2 4 Corrigan, Harrison 8 Adamstown N.Lambton 1:23.20 1 5 Smadja, Issac 12 Adamstown N.Lambton 1:24.67 1 6 Dowdell, Eddie 7 Unattached 1:32.62 1 7 Solman, Blayze 8 Muswellbrook 1:35.98 2 8 Hearnden, Jacob 6 Cardiff 1:45.17 1
Image for H1


Image for H2


This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 9 Girls U 6-12 400 Metre Run U13 Years ================================================================ Name Age Team Finals ================================================================ Section 1 1 Croft, Isla 9 Macquarie Hunter 1:16.90 2 Hearnden, Nikki 9 Cardiff 1:35.13 3 Croft, Lillian 6 Macquarie Hunter 1:45.70 Section 2 1 Dowdell, Chelsea 10 Unattached 1:23.84 2 Solman, Taya 11 Muswellbrook 1:25.79 3 Thorning, Searni 10 Port Stephens 1:26.64 4 Day, Mikayla 9 Cardiff 1:32.28 Section 3 1 Barnes, Lacy 11 Eastlakes 1:16.28 2 Lyne, Imogen 10 Newcastle City 1:19.21 3 Morrison, Jasmine 8 Wallsend Rsl 1:20.83 4 Cutfield, Matilda 8 Kotara South 1:26.64 Section 4 1 Brunckhorst, Marli 11 Macquarie Hunter 1:11.00 2 Trembath, Madison 10 Macquarie Hunter 1:11.33 3 Morrison, Ella 10 Wallsend Rsl 1:20.29 4 Hearnden, Emma 11 Cardiff 1:20.78 =================================================================== Name Age Team Finals H# =================================================================== Finals 1 Brunckhorst, Marli 11 Macquarie Hunter 1:11.00 4 2 Trembath, Madison 10 Macquarie Hunter 1:11.33 4 3 Barnes, Lacy 11 Eastlakes 1:16.28 3 4 Croft, Isla 9 Macquarie Hunter 1:16.90 1 5 Lyne, Imogen 10 Newcastle City 1:19.21 3 6 Morrison, Ella 10 Wallsend Rsl 1:20.29 4 7 Hearnden, Emma 11 Cardiff 1:20.78 4 8 Morrison, Jasmine 8 Wallsend Rsl 1:20.83 3 9 Dowdell, Chelsea 10 Unattached 1:23.84 2 10 Solman, Taya 11 Muswellbrook 1:25.79 2 11 Thorning, Searni 10 Port Stephens 1:26.64 2 12 Cutfield, Matilda 8 Kotara South 1:26.64 3 13 Day, Mikayla 9 Cardiff 1:32.28 2 14 Hearnden, Nikki 9 Cardiff 1:35.13 1 15 Croft, Lillian 6 Macquarie Hunter 1:45.70 1
Image for H1


Image for H2


Image for H3


Image for H4


This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 4 Men 13+ 60 Metre Sprint Open ================================================================ Name Age Team Finals ================================================================ Section 1 1 Phillips, Andrew 49 Adamstown N.Lambton 7.93 2 Newton, Matthew 46 Raymond Terrace 8.07 3 Lyne, William 15 Newcastle Flyers 8.12 4 Charlton, Peter 13 Eastlakes 11.27 Section 2 1 Cain, Jasper 15 Maitland 7.62 2 Balic, Ivan 14 Asics Wests 7.68 3 Barnes, Lachlan 13 Eastlakes 8.47 Section 3 1 Reid, Leroy 18 Macquarie Hunter 7.09 2 Ndlovu, Ashlyn 22 Uts Northern Sub 7.24 3 McCarthy, Michael 14 Maitland 7.26 4 Leseberg, Ernie 49 Gosford 7.37 5 Gray, Kidha 15 Eastlakes 7.59 6 Barnes, Jack 16 Eastlakes 7.75 =================================================================== Name Age Team Finals H# =================================================================== Finals 1 Reid, Leroy 18 Macquarie Hunter 7.09 3 2 Ndlovu, Ashlyn 22 Uts Northern Sub 7.24 3 3 McCarthy, Michael 14 Maitland 7.26 3 4 Leseberg, Ernie 49 Gosford 7.37 3 5 Gray, Kidha 15 Eastlakes 7.59 3 6 Cain, Jasper 15 Maitland 7.62 2 7 Balic, Ivan 14 Asics Wests 7.68 2 8 Barnes, Jack 16 Eastlakes 7.75 3 9 Phillips, Andrew 49 Adamstown N.Lambton 7.93 1 10 Newton, Matthew 46 Raymond Terrace 8.07 1 11 Lyne, William 15 Newcastle Flyers 8.12 1 12 Barnes, Lachlan 13 Eastlakes 8.47 2 13 Charlton, Peter 13 Eastlakes 11.27 1
Image for H1


Image for H2


Image for H3


This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 3 Women 13+ 60 Metre Sprint Open ================================================================ Name Age Team Finals ================================================================ Section 1 1 Kelly, Nicky 48 Mingara Athl 9.23 2 Phillips, Lucy 13 Adamstown N.Lambton 9.27 Section 2 1 Scahill, Sienna 13 Asics Wests 9.03 2 Ingram, Richelle 51 Mingara Athl 9.04 3 Hicks, Sharis 19 Edgeworth 10.02 Section 3 1 Ogle, Nicole 22 Macquarie Hunter 8.21 2 Spannenberg, Abigail 14 Wallsend 8.31 3 Cupitt, Ana 13 Unattached 8.45 4 Gardiner, Faith 13 Macquarie Hunter 8.80 Section 4 1 Skelton, Tiahna 17 Wallsend Rsl 7.73 2 Newton, Ebony 15 Raymond Terrace 7.96 Section 5 1 Harrison, Summah 14 Port Stephens 7.65 2 Munro, Georgia 17 Macquarie Hunter 7.76 3 McGregor, Keira 14 Macquarie Hunter 7.78 4 Sommer, Annika 15 Newcastle City 8.63 =================================================================== Name Age Team Finals H# =================================================================== Finals 1 Harrison, Summah 14 Port Stephens 7.65 5 2 Skelton, Tiahna 17 Wallsend Rsl 7.73 4 3 Munro, Georgia 17 Macquarie Hunter 7.76 5 4 McGregor, Keira 14 Macquarie Hunter 7.78 5 5 Newton, Ebony 15 Raymond Terrace 7.96 4 6 Ogle, Nicole 22 Macquarie Hunter 8.21 3 7 Spannenberg, Abigail 14 Wallsend 8.31 3 8 Cupitt, Ana 13 Unattached 8.45 3 9 Sommer, Annika 15 Newcastle City 8.63 5 10 Gardiner, Faith 13 Macquarie Hunter 8.80 3 11 Scahill, Sienna 13 Asics Wests 9.03 2 12 Ingram, Richelle 51 Mingara Athl 9.04 2 13 Kelly, Nicky 48 Mingara Athl 9.23 1 14 Phillips, Lucy 13 Adamstown N.Lambton 9.27 1 15 Hicks, Sharis 19 Edgeworth 10.02 2
Image for H1


Image for H2


Image for H3


Image for H4


Image for H5


This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 2 Boys U 6-12 60 Metre Sprint U13 Years ================================================================ Name Age Team Finals ================================================================ Section 1 1 Waters, Hayden 12 Westlakes 8.98 2 Hampton, Teddy 12 Cherrybrook 9.47 3 Croft, Oliver 11 Macquarie Hunter 10.34 4 Solman, Blayze 8 Muswellbrook 10.48 Section 2 1 Stokes, Jordan 8 Macquarie Hunter 9.86 2 Smadja, Joshua 10 Adamstown N.Lambton 10.08 3 McDonald, Jayden 6 Forster/Tuncurry 12.03 Section 3 1 Edwards, Zane 11 Raymond terrace 8.68 2 Davies, Mitchell 10 Eastlakes 8.76 3 Abbott-Mebrate, Alazar 10 Kotara South 9.45 4 Mascini, Justin 9 Macquarie Hunter 9.59 5 Bryant, Axl 8 Macquarie Hunter 9.92 =================================================================== Name Age Team Finals H# =================================================================== Finals 1 Edwards, Zane 11 Raymond terrace 8.68 3 2 Davies, Mitchell 10 Eastlakes 8.76 3 3 Waters, Hayden 12 Westlakes 8.98 1 4 Abbott-Mebrate, Alazar 10 Kotara South 9.45 3 5 Hampton, Teddy 12 Cherrybrook 9.47 1 6 Mascini, Justin 9 Macquarie Hunter 9.59 3 7 Stokes, Jordan 8 Macquarie Hunter 9.86 2 8 Bryant, Axl 8 Macquarie Hunter 9.92 3 9 Smadja, Joshua 10 Adamstown N.Lambton 10.08 2 10 Croft, Oliver 11 Macquarie Hunter 10.34 1 11 Solman, Blayze 8 Muswellbrook 10.48 1 12 McDonald, Jayden 6 Forster/Tuncurry 12.03 2
Image for H1


Image for H2


Image for H3


This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 1 Girls U 6-12 60 Metre Sprint U13 Years ================================================================ Name Age Team Finals ================================================================ Section 1 1 Farlow, Autumn 9 Macquarie Hunter 11.91 2 Croft, Lillian 6 Macquarie Hunter 12.08 3 Corrigan, Bella 6 Adamstown N.Lambton 12.18 Section 2 1 Solman, Taya 11 Muswellbrook 10.28 2 Farlow, Sarscha 12 Macquarie Hunter 11.31 Section 3 1 Austin, Molly 9 Macquarie Hunter 9.64 2 McDonald, Ella 8 Forster/Tuncurry 9.96 3 Cutfield, Matilda 8 Kotara South 10.18 4 O'Brien, Nikita 11 Macquarie Hunter 10.24 5 Tedesco, Elke 7 Kotara South 11.07 Section 4 1 Trembath, Madison 10 Macquarie Hunter 9.21 2 Brochtrup, Ruby 10 Aberdeen 9.22 3 Morrison, Ella 10 Wallsend Rsl 9.32 4 Vogt, Penny 10 Wallsend Rsl 9.94 5 Morrison, Jasmine 8 Wallsend Rsl 10.09 Section 5 1 Ross, Ava 12 Kotara South 8.14 2 Brunckhorst, Marli 11 Macquarie Hunter 8.76 3 Bryant, Tayla 10 Macquarie Hunter 8.79 4 Oudshoorn, Aileesha 11 Port Stephens 9.00 5 McDonald, Mia 9 Port Stephens 9.29 =================================================================== Name Age Team Finals H# =================================================================== Finals 1 Ross, Ava 12 Kotara South 8.14 5 2 Brunckhorst, Marli 11 Macquarie Hunter 8.76 5 3 Bryant, Tayla 10 Macquarie Hunter 8.79 5 4 Oudshoorn, Aileesha 11 Port Stephens 9.00 5 5 Trembath, Madison 10 Macquarie Hunter 9.21 4 6 Brochtrup, Ruby 10 Aberdeen 9.22 4 7 McDonald, Mia 9 Port Stephens 9.29 5 8 Morrison, Ella 10 Wallsend Rsl 9.32 4 9 Austin, Molly 9 Macquarie Hunter 9.64 3 10 Vogt, Penny 10 Wallsend Rsl 9.94 4 11 McDonald, Ella 8 Forster/Tuncurry 9.96 3 12 Morrison, Jasmine 8 Wallsend Rsl 10.09 4 13 Cutfield, Matilda 8 Kotara South 10.18 3 14 O'Brien, Nikita 11 Macquarie Hunter 10.24 3 15 Solman, Taya 11 Muswellbrook 10.28 2 16 Tedesco, Elke 7 Kotara South 11.07 3 17 Farlow, Sarscha 12 Macquarie Hunter 11.31 2 18 Farlow, Autumn 9 Macquarie Hunter 11.91 1 19 Croft, Lillian 6 Macquarie Hunter 12.08 1 20 Corrigan, Bella 6 Adamstown N.Lambton 12.18 1
Image for H1


Image for H2


Image for H3


Image for H4


Image for H5


This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 6 Boys U 13+ Triple Jump Open =============================================================== Name Age Team Finals =============================================================== Finals 1 Walter, Elijah 17 Raymond Terrace 11.35m 2 Knapman, Oliver 13 Macquarie Hunter 8.41m

This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 5 Girls U 13+ Triple Jump Open =============================================================== Name Age Team Finals =============================================================== Finals 1 Withnall, Elana 27 Mingara Athl 11.23m 2 Bragg, Madison 14 Wallsend 10.53m 3 Spannenberg, Abigail 14 Wallsend 10.42m 4 Knapman, Caitlin 16 Macquarie Hunter 8.50m 5 Ward, Phoebe 16 Southlakes 7.94m 6 Hicks, Sharis 19 Edgeworth 7.66m

This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 4 Men 10-12 Triple Jump U13 Years =============================================================== Name Age Team Finals =============================================================== Finals 1 Waters, Hayden 12 Westlakes 9.61m 2 Andrews, Caden 11 Macquarie Hunter 8.78m 3 Hampton, Teddy 12 Cherrybrook 8.64m 4 Noonan, William 11 Macquarie Hunter 8.51m 5 Kellett, Archie 10 Newcastle City 8.50m 6 Croft, Oliver 11 Macquarie Hunter 7.01m

This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 3 Girls U 10-12 Triple Jump U13 Years =============================================================== Name Age Team Finals =============================================================== Finals 1 Oudshoorn, Aileesha 11 Port Stephens 9.60m 2 Balic, Liana 12 Asics Wests 9.34m 3 Brunckhorst, Marli 11 Macquarie Hunter 8.86m 4 Bryant, Tayla 10 Macquarie Hunter 8.33m 5 Morrison, Ella 10 Wallsend Rsl 8.30m 6 Brochtrup, Ruby 10 Aberdeen 8.24m 7 Vogt, Penny 10 Wallsend Rsl 7.71m 8 O'Brien, Nikita 11 Macquarie Hunter 7.56m 9 Farlow, Sarscha 12 Macquarie Hunter 5.84m

This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 2 Men 13+ Discus Open =============================================================== Name Age Team Finals =============================================================== Finals 1 Dodgson, Drew 16 Cessnock 46.83m 2 Lyne, William 15 Newcastle Flyers 33.36m 3 Hall, Lucas 13 Mingara Athl 32.24m 4 Withnall, Leanard 70 Nsw Masters 20.77m 5 Waters, Jackson 14 Westlakes 19.99m 6 Charlton, Peter 13 Eastlakes 17.38m

This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 1 Women 13+ Discus Open =============================================================== Name Age Team Finals =============================================================== Finals 1 Blackstock, Ashlyn 16 Eastlakes 45.83m 2 Grubba, Clare 14 Winston Hills 30.19m 3 Doyle, Grace 15 Adamstown N.Lambton 26.26m 4 Ingram, Richelle 51 Mingara Athl 19.48m 5 Withnall, Susan 60 Nsw Masters 13.44m

This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 12 Boys U 6-12 Discus U13 Years =============================================================== Name Age Team Finals =============================================================== Finals 1 Andrews, Caden 11 Macquarie Hunter 31.82m 2 Waters, Hayden 12 Westlakes 29.09m 3 Cashion, Thomas 11 Macquarie Hunter 25.98m 4 Mascini, Justin 9 Macquarie Hunter 24.55m 5 Southby, Michael 9 Campbelltown 22.37m 6 Croft, Oliver 11 Macquarie Hunter 18.09m 7 Solman, Blayze 8 Muswellbrook 15.17m 8 Hearnden, Jacob 6 Cardiff 11.25m

This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 11 Girls U 6-12 Discus U13 Years =============================================================== Name Age Team Finals =============================================================== Finals 1 Farlow, Sarscha 12 Macquarie Hunter 27.81m 2 Croft, Isla 9 Macquarie Hunter 23.83m 3 Vogt, Penny 10 Wallsend Rsl 23.39m 4 O'Brien, Nikita 11 Macquarie Hunter 18.99m 5 Alexander, Zaara 12 Eastlakes 18.54m 6 Lyne, Imogen 10 Newcastle City 16.27m 7 Day, Mikayla 9 Cardiff 15.68m 8 Farlow, Autumn 9 Macquarie Hunter 14.61m 9 Alexander, Javinta 10 Eastlakes 14.37m 10 Hearnden, Emma 11 Cardiff 11.99m 11 Croft, Lillian 6 Macquarie Hunter 11.26m 12 Hearnden, Nikki 9 Cardiff 10.46m 13 Cashion, Sophie 8 Macquarie Hunter 8.59m

This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 10 Men 13+ High Jump 0.90 (S/Ht) Open =============================================================== Name Age Team Finals =============================================================== Finals 1 Lyne, William 15 Newcastle Flyers 1.60m 0.95 1.00 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 P P P P XO XO O O O XXX 2 Knapman, Oliver 13 Macquarie Hunter 1.50m 0.95 1.00 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 P P O P O P O P XXX 3 Waters, Jackson 14 Westlakes 1.35m 0.95 1.00 1.30 1.35 1.40 P P O O XXX

This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 9 Women 13+ High Jump 0.90 (S/Ht) Open =============================================================== Name Age Team Finals =============================================================== Finals 1 Ward, Phoebe 16 Southlakes 1.30m 0.95 1.00 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 P P P O O O O XXX 2 Oudshoorn, Aileesha 11 Port Stephens 1.25m 0.95 1.00 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 O O O O XO O XXX

This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 8 Boys U 8-12 High Jump 0.90 (S/Ht) U13 Years ================================================================ Name Age Team Finals ================================================================ Finals 1 Sawyer, Hayden 11 Tamworth 1.45m 0.90 0.95 1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 P P P P P P O O O O O O XXX 2 Kellett, Archie 10 Newcastle City 1.40m 0.90 0.95 1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 P O P P P P O P XO O XO XXX 3 Waters, Hayden 12 Westlakes J1.40m 0.90 0.95 1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 P P P P P O O O O O XXO XXX 4 Noonan, William 11 Macquarie Hunter 1.25m 0.90 0.95 1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 P P P P O XO O XO XXX 5 Smadja, Issac 12 Adamstown N.Lambton 1.20m 0.90 0.95 1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 O O O P O XO XO XXX 6 Corrigan, Harrison 8 Adamstown N.Lambton 1.05m 0.90 0.95 1.00 1.05 1.10 O O O XO XXX 7 Bryant, Axl 8 Macquarie Hunter J1.05m 0.90 0.95 1.00 1.05 1.10 O X O XO XXX

This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 7 Girls U 8-12 High Jump 0.90 (S/Ht) U13 Years =============================================================== Name Age Team Finals =============================================================== Finals 1 McDonald, Mia 9 Port Stephens 1.15m 0.90 0.95 1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 O O O O XO O XXX 1 Solman, Taya 11 Muswellbrook 1.15m 0.90 0.95 1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 O O O O XO O XXX 3 Brochtrup, Ruby 10 Aberdeen J1.15m 0.90 0.95 1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 P O XO O XO O XXX 4 Vogt, Penny 10 Wallsend Rsl 1.05m 0.90 0.95 1.00 1.05 P O O O 4 Morrison, Jasmine 8 Wallsend Rsl 1.05m 0.90 0.95 1.00 1.05 1.10 O O O O XXX 4 Morrison, Ella 10 Wallsend Rsl 1.05m 0.90 0.95 1.00 1.05 P O O O 7 McDonald, Ella 8 Forster/Tuncurry 1.00m 0.90 0.95 1.00 1.05 O O O XXX

This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 19 Mixed 12+ 5000 Metre Run Open =============================================================== Name Age Team Finals =============================================================== Finals 1 Bailey, Imogen W16 Southlakes 20:58.40
Photofinish Image


This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 8 Men 13+ 100 Metre Sprint Open ================================================================ Name Age Team Finals ================================================================ Section 1 1 Mitchell, Nicholas 13 Unattached 13.77 2 Waters, Jackson 14 Westlakes 17.48 3 Charlton, Peter 13 Eastlakes 19.37 Section 2 1 Newton, Matthew 46 Raymond Terrace 12.88 2 Barnes, Lachlan 13 Eastlakes 13.28 3 Muirhead, Marshall 13 Macquarie Hunter 13.70 Section 3 1 Balic, Ivan 14 Asics Wests 11.86 2 Barnes, Jack 16 Eastlakes 12.09 3 Ferguson, Logan 13 Eastlakes 12.18 4 Walter, Elijah 17 Raymond Terrace 12.31 5 Phillips, Andrew 49 Adamstown N.Lambton 12.46 6 Lyne, William 15 Newcastle Flyers 12.95 Section 4 1 Lightfoot, Mitchell 17 Maitland 11.48 2 Leseberg, Ernie 49 Gosford 11.49 3 Cain, Jasper 15 Maitland 11.70 4 Gray, Kidha 15 Eastlakes 12.06 Section 5 1 Reid, Leroy 18 Macquarie Hunter 10.92 2 Garrett, Oliver 15 Armidale 10.99 3 Wickremaratchy, dinush 17 Macquarie Hunter 11.06 4 Ndlovu, Ashlyn 22 Uts Northern Sub 11.24 5 McCarthy, Michael 14 Maitland 11.54 =================================================================== Name Age Team Finals H# =================================================================== Finals 1 Reid, Leroy 18 Macquarie Hunter 10.92 5 2 Garrett, Oliver 15 Armidale 10.99 5 3 Wickremaratchy, dinush 17 Macquarie Hunter 11.06 5 4 Ndlovu, Ashlyn 22 Uts Northern Sub 11.24 5 5 Lightfoot, Mitchell 17 Maitland 11.48 4 6 Leseberg, Ernie 49 Gosford 11.49 4 7 McCarthy, Michael 14 Maitland 11.54 5 8 Cain, Jasper 15 Maitland 11.70 4 9 Balic, Ivan 14 Asics Wests 11.86 3 10 Gray, Kidha 15 Eastlakes 12.06 4 11 Barnes, Jack 16 Eastlakes 12.09 3 12 Ferguson, Logan 13 Eastlakes 12.18 3 13 Walter, Elijah 17 Raymond Terrace 12.31 3 14 Phillips, Andrew 49 Adamstown N.Lambton 12.46 3 15 Newton, Matthew 46 Raymond Terrace 12.88 2 16 Lyne, William 15 Newcastle Flyers 12.95 3 17 Barnes, Lachlan 13 Eastlakes 13.28 2 18 Muirhead, Marshall 13 Macquarie Hunter 13.70 2 19 Mitchell, Nicholas 13 Unattached 13.77 1 20 Waters, Jackson 14 Westlakes 17.48 1 21 Charlton, Peter 13 Eastlakes 19.37 1
Image for H1


Image for H2


Image for H3


Image for H4


Image for H5


This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 7 Women 13+ 100 Metre Sprint Open ================================================================ Name Age Team Finals ================================================================ Section 1 1 Ingram, Richelle 51 Mingara Athl 14.46 2 Kelly, Nicky 48 Mingara Athl 14.75 3 Hicks, Sharis 19 Edgeworth 16.59 Section 2 1 Ward, Phoebe 16 Southlakes 14.17 2 Phillips, Lucy 13 Adamstown N.Lambton 15.17 Section 3 1 Pollard, Jemma 15 Kotara South 13.02 2 Doran, Poppy 14 Adamstown N.Lambton 13.25 3 Gardiner, Faith 13 Macquarie Hunter 14.09 4 Scahill, Sienna 13 Asics Wests 14.41 Section 4 1 Ogle, Nicole 22 Macquarie Hunter 12.81 2 Withnall, Elana 27 Mingara Athl 13.11 3 Spannenberg, Abigail 14 Wallsend 13.18 4 Sommer, Annika 15 Newcastle City 13.26 5 Xavier, Brooke 14 Macquarie Hunter 13.32 6 Cupitt, Ana 13 Unattached 13.50 Section 5 1 Wearne, Christine 33 Mounties 12.11 2 Newton, Ebony 15 Raymond Terrace 12.58 3 Cotton, Emma 17 Port Macquarie 12.64 Section 6 1 Smee, Katie 23 Macquarie Hunter 11.94 2 Harrison, Summah 14 Port Stephens 12.06 3 Munro, Georgia 17 Macquarie Hunter 12.20 4 McGregor, Keira 14 Macquarie Hunter 12.20 5 Skelton, Tiahna 17 Wallsend Rsl 12.31 =================================================================== Name Age Team Finals H# =================================================================== Finals 1 Smee, Katie 23 Macquarie Hunter 11.94 6 2 Harrison, Summah 14 Port Stephens 12.06 6 3 Wearne, Christine 33 Mounties 12.11 5 4 Munro, Georgia 17 Macquarie Hunter 12.20 6 5 McGregor, Keira 14 Macquarie Hunter 12.20 6 6 Skelton, Tiahna 17 Wallsend Rsl 12.31 6 7 Newton, Ebony 15 Raymond Terrace 12.58 5 8 Cotton, Emma 17 Port Macquarie 12.64 5 9 Ogle, Nicole 22 Macquarie Hunter 12.81 4 10 Pollard, Jemma 15 Kotara South 13.02 3 11 Withnall, Elana 27 Mingara Athl 13.11 4 12 Spannenberg, Abigail 14 Wallsend 13.18 4 13 Doran, Poppy 14 Adamstown N.Lambton 13.25 3 14 Sommer, Annika 15 Newcastle City 13.26 4 15 Xavier, Brooke 14 Macquarie Hunter 13.32 4 16 Cupitt, Ana 13 Unattached 13.50 4 17 Gardiner, Faith 13 Macquarie Hunter 14.09 3 18 Ward, Phoebe 16 Southlakes 14.17 2 19 Scahill, Sienna 13 Asics Wests 14.41 3 20 Ingram, Richelle 51 Mingara Athl 14.46 1 21 Kelly, Nicky 48 Mingara Athl 14.75 1 22 Phillips, Lucy 13 Adamstown N.Lambton 15.17 2 23 Hicks, Sharis 19 Edgeworth 16.59 1
Image for H1


Image for H2


Image for H3


Image for H4


Image for H5


Image for H6


This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 6 Boys U 6-12 100 Metre Sprint U13 Years ================================================================ Name Age Team Finals ================================================================ Section 1 1 Waters, Hayden 12 Westlakes 14.32 2 Hearnden, Jacob 6 Cardiff 20.68 Section 2 1 Stokes, Jordan 8 Macquarie Hunter 16.22 2 Smadja, Joshua 10 Adamstown N.Lambton 16.62 3 Solman, Blayze 8 Muswellbrook 17.47 4 McDonald, Jayden 6 Forster/Tuncurry 19.62 Section 3 1 Edwards, Zane 11 Raymond terrace 13.93 2 Abbott-Mebrate, Alazar 10 Kotara South 15.07 3 Smadja, Issac 12 Adamstown N.Lambton 15.30 4 Kellett, Archie 10 Newcastle City 15.72 5 Bryant, Axl 8 Macquarie Hunter 16.00 6 Ferguson, Lucas 9 Eastlakes 16.20 Section 4 1 Gallard, Zane 12 Cardiff 12.78 2 Andrews, Caden 11 Macquarie Hunter 13.94 3 Davies, Mitchell 10 Eastlakes 14.00 4 Gallard, Eamon 10 Cardiff 14.07 5 Bunn, Cohen 11 Unattached 14.20 =================================================================== Name Age Team Finals H# =================================================================== Finals 1 Gallard, Zane 12 Cardiff 12.78 4 2 Edwards, Zane 11 Raymond terrace 13.93 3 3 Andrews, Caden 11 Macquarie Hunter 13.94 4 4 Davies, Mitchell 10 Eastlakes 14.00 4 5 Gallard, Eamon 10 Cardiff 14.07 4 6 Bunn, Cohen 11 Unattached 14.20 4 7 Waters, Hayden 12 Westlakes 14.32 1 8 Abbott-Mebrate, Alazar 10 Kotara South 15.07 3 9 Smadja, Issac 12 Adamstown N.Lambton 15.30 3 10 Kellett, Archie 10 Newcastle City 15.72 3 11 Bryant, Axl 8 Macquarie Hunter 16.00 3 12 Ferguson, Lucas 9 Eastlakes 16.20 3 13 Stokes, Jordan 8 Macquarie Hunter 16.22 2 14 Smadja, Joshua 10 Adamstown N.Lambton 16.62 2 15 Solman, Blayze 8 Muswellbrook 17.47 2 16 McDonald, Jayden 6 Forster/Tuncurry 19.62 2 17 Hearnden, Jacob 6 Cardiff 20.68 1
Image for H1


Image for H2


Image for H3


Image for H4


This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 5 Girls U 6-12 100 Metre Sprint U13 Years ================================================================ Name Age Team Finals ================================================================ Section 1 1 Farlow, Sarscha 12 Macquarie Hunter 19.07 2 Farlow, Autumn 9 Macquarie Hunter 20.44 3 Croft, Lillian 6 Macquarie Hunter 20.69 4 Corrigan, Bella 6 Adamstown N.Lambton 22.35 Section 2 1 Cutfield, Matilda 8 Kotara South 17.09 2 Tedesco, Elke 7 Kotara South 19.10 3 Hearnden, Nikki 9 Cardiff 19.30 Section 3 1 Vogt, Penny 10 Wallsend Rsl 15.95 2 McDonald, Ella 8 Forster/Tuncurry 16.51 3 Solman, Taya 11 Muswellbrook 16.82 4 Hearnden, Emma 11 Cardiff 16.93 5 Day, Mikayla 9 Cardiff 16.97 6 Thorning, Searni 10 Port Stephens 17.14 Section 4 1 Austin, Molly 9 Macquarie Hunter 15.94 2 Croft, Isla 9 Macquarie Hunter 16.09 3 Lyne, Imogen 10 Newcastle City 16.10 4 Barnes, Lacy 11 Eastlakes 16.64 5 Cashion, Sophie 8 Macquarie Hunter 19.35 Section 5 1 Trembath, Madison 10 Macquarie Hunter 14.56 2 Brochtrup, Ruby 10 Aberdeen 14.58 3 McDonald, Mia 9 Port Stephens 14.66 4 O'Brien, Nikita 11 Macquarie Hunter 15.16 5 Morrison, Ella 10 Wallsend Rsl 15.42 6 Morrison, Jasmine 8 Wallsend Rsl 16.09 Section 6 1 Ross, Ava 12 Kotara South 12.94 2 Oudshoorn, Aileesha 11 Port Stephens 14.27 3 Leadbeatter, Emerson 12 Kotara South 14.30 4 Bryant, Tayla 10 Macquarie Hunter 14.37 5 Brunckhorst, Marli 11 Macquarie Hunter 14.37 =================================================================== Name Age Team Finals H# =================================================================== Finals 1 Ross, Ava 12 Kotara South 12.94 6 2 Oudshoorn, Aileesha 11 Port Stephens 14.27 6 3 Leadbeatter, Emerson 12 Kotara South 14.30 6 4 Bryant, Tayla 10 Macquarie Hunter 14.37 6 5 Brunckhorst, Marli 11 Macquarie Hunter 14.37 6 6 Trembath, Madison 10 Macquarie Hunter 14.56 5 7 Brochtrup, Ruby 10 Aberdeen 14.58 5 8 McDonald, Mia 9 Port Stephens 14.66 5 9 O'Brien, Nikita 11 Macquarie Hunter 15.16 5 10 Morrison, Ella 10 Wallsend Rsl 15.42 5 11 Austin, Molly 9 Macquarie Hunter 15.94 4 12 Vogt, Penny 10 Wallsend Rsl 15.95 3 13 Croft, Isla 9 Macquarie Hunter 16.09 4 14 Morrison, Jasmine 8 Wallsend Rsl 16.09 5 15 Lyne, Imogen 10 Newcastle City 16.10 4 16 McDonald, Ella 8 Forster/Tuncurry 16.51 3 17 Barnes, Lacy 11 Eastlakes 16.64 4 18 Solman, Taya 11 Muswellbrook 16.82 3 19 Hearnden, Emma 11 Cardiff 16.93 3 20 Day, Mikayla 9 Cardiff 16.97 3 21 Cutfield, Matilda 8 Kotara South 17.09 2 22 Thorning, Searni 10 Port Stephens 17.14 3 23 Farlow, Sarscha 12 Macquarie Hunter 19.07 1 24 Tedesco, Elke 7 Kotara South 19.10 2 25 Hearnden, Nikki 9 Cardiff 19.30 2 26 Cashion, Sophie 8 Macquarie Hunter 19.35 4 27 Farlow, Autumn 9 Macquarie Hunter 20.44 1 28 Croft, Lillian 6 Macquarie Hunter 20.69 1 29 Corrigan, Bella 6 Adamstown N.Lambton 22.35 1
Image for H1


Image for H2


Image for H3


Image for H4


Image for H5


Image for H6


This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 18 Men 13+ 800 Metre Run Open ================================================================ Name Age Team Finals ================================================================ Finals 1 Lang, Callam 20 Newcastle Runners 1:56.02 2 Fletcher, Ian 27 Newcastle Runners 2:00.65 3 Serret, Joshua 20 Raymond Terrace 2:01.74 4 Everett, Brayden 15 Newcastle Runners 2:06.99 5 Bradford, Daniel 15 Unattached 2:11.53 6 Barnes, Jack 16 Eastlakes 2:14.85 7 Bradford, Charlie 14 Unattached 2:24.07 8 Charlton, Peter 13 Eastlakes 4:04.35 -- Barnes, Lachlan 13 Eastlakes DQ WA 17.3.1
Photofinish Image


This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 17 Women 13+ 800 Metre Run Open ================================================================ Name Age Team Finals ================================================================ Section 1 1 Leadbeatter, Emerson 12 Kotara South 2:24.86 2 Newitt, Tessa 13 Asics Wests 2:25.56 3 Craig, Rebecca 13 Macquarie Hunter 2:28.62 4 Doran, Phoebe 13 Kotara South 2:32.93 5 Papalexion, Marianne 14 Mingara Athl 2:35.87 6 Ward, Phoebe 16 Southlakes 2:45.28 7 Rowntree, Hunter 14 Newcastle City 2:56.21 Section 2 1 Monk, Montana 16 Macquarie Hunter 2:10.73 2 Brady, Tia 28 Newcastle Runners 2:14.53 3 Pinches, Aiva 14 Adamstown N.Lambton 2:28.65 =================================================================== Name Age Team Finals H# =================================================================== Finals 1 Monk, Montana 16 Macquarie Hunter 2:10.73 2 2 Brady, Tia 28 Newcastle Runners 2:14.53 2 3 Leadbeatter, Emerson 12 Kotara South 2:24.86 1 4 Newitt, Tessa 13 Asics Wests 2:25.56 1 5 Craig, Rebecca 13 Macquarie Hunter 2:28.62 1 6 Pinches, Aiva 14 Adamstown N.Lambton 2:28.65 2 7 Doran, Phoebe 13 Kotara South 2:32.93 1 8 Papalexion, Marianne 14 Mingara Athl 2:35.87 1 9 Ward, Phoebe 16 Southlakes 2:45.28 1 10 Rowntree, Hunter 14 Newcastle City 2:56.21 1
Image for H1


Image for H2


This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 16 Boys U 8-12 800 Metre Run U13 Years ================================================================ Name Age Team Finals ================================================================ Section 1 1 Swadling, Kye 8 Kotara South 2:42.95 2 Pinches, Archie 9 Adamstown N.Lambton 2:47.69 3 Corrigan, Harrison 8 Adamstown N.Lambton 2:56.11 4 Croft, Oliver 11 Macquarie Hunter 2:59.01 5 Stokes, Jordan 8 Macquarie Hunter 3:02.31 Section 2 1 Ward, Nate 12 Kotara South 2:16.37 2 Everett, Cory 12 Newcastle Runners 2:21.98 3 Chalmers, Thomas 10 Kotara South 2:26.52 4 Chalmers, Mitchell 10 Kotara South 2:30.39 5 Taylor, Jayden 10 Kotara South 2:37.83 6 Ward, Flynn 10 Kotara South 2:44.64 =================================================================== Name Age Team Finals H# =================================================================== Finals 1 Ward, Nate 12 Kotara South 2:16.37 2 2 Everett, Cory 12 Newcastle Runners 2:21.98 2 3 Chalmers, Thomas 10 Kotara South 2:26.52 2 4 Chalmers, Mitchell 10 Kotara South 2:30.39 2 5 Taylor, Jayden 10 Kotara South 2:37.83 2 6 Swadling, Kye 8 Kotara South 2:42.95 1 7 Ward, Flynn 10 Kotara South 2:44.64 2 8 Pinches, Archie 9 Adamstown N.Lambton 2:47.69 1 9 Corrigan, Harrison 8 Adamstown N.Lambton 2:56.11 1 10 Croft, Oliver 11 Macquarie Hunter 2:59.01 1 11 Stokes, Jordan 8 Macquarie Hunter 3:02.31 1
Image for H1


Image for H2


This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 15 Girls U 8-12 800 Metre Run U13 Years =============================================================== Name Age Team Finals =============================================================== Finals 1 Bryant, Tayla 10 Macquarie Hunter 2:52.95 2 Barnes, Lacy 11 Eastlakes 2:57.01 3 Croft, Isla 9 Macquarie Hunter 3:04.87 4 Rowntree, Kupa-Lilli 10 Newcastle City 3:16.29 5 Thorning, Searni 10 Port Stephens 3:17.24 6 Hearnden, Emma 11 Cardiff 3:21.85 7 Day, Mikayla 9 Cardiff 3:31.42 8 Cutfield, Matilda 8 Kotara South 3:33.88 9 Hearnden, Nikki 9 Cardiff 3:51.38
Photofinish Image


This meet is an ANSW  permit meet.  Click here for further information
Hunter-Region Summer Series - Round 4 - 23/01/2021 Fearnley Dawes Athletic Track Event 13 Mixed 6-15 4x100 Metre Relay =============================================================== Team Finals =============================================================== Finals 1 Unattached 'E' 46.77 2 Unattached 'F' 51.08 3 Unattached 'C' 56.04 4 Unattached 'A' 1:01.19 5 Unattached 'B' 1:05.62 6 Unattached 'D' 1:16.46
Photofinish Image


My UTS Norths