All Results

Most recent results appear at the top

This meet is an AA permit meet.  Click here for further information
Illawong & Districts Athletics Club 9/01/2021 - 8:06 PM Illawong High Velocity Meet 3 - 9/01/2021 The Ridge Athletics Track Event 2 Men High Jump ======================================================================= Name Year Team Finals Points ======================================================================= Finals 1 Clark, Angus Sydney Uni 2.09m 1.95 2.00 2.03 2.06 2.09 2.12 O O P O XO XXX 2 Tilley, Matthew Sydney Pacific 2.06m 2.00 2.03 2.06 2.09 O P O XXX 3 Moir, William Trinity 2.00m 1.80 1.85 1.90 1.95 2.00 2.03 O P O P O XXX 4 Peter, Ashvin Trinity 1.80m 1.60 1.65 1.70 1.75 1.80 1.85 O O XO XXO XO XXX 5 Waller, Mitchell Illawong Rev 1.75m 1.65 1.70 1.75 1.80 O O O XXX 6 Michael, Kurt Illawong Rev J1.75m 1.65 1.70 1.75 1.80 O O XO XXX 7 Halloran, Liam Athletics Wo 1.65m 1.50 1.55 1.60 1.65 1.68 1.70 O O XXO XO P XXX 8 Bender, Jake Illawong Rev J1.65m 1.50 1.55 1.60 1.65 1.68 O O O XXO XXX 9 Saravanja, Maksimir Knox Grammar School 1.55m 1.50 1.55 1.60 O O XXX 10 Noyeaux, Ryan Sutherland District 1.50m 1.40 1.45 1.50 1.55 O XXO O XXX 11 Tran, Chester Bankstown Sports 1.35m 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 O O O O XXX 12 Lewanavanua, Ratu Viliam Epping J1.35m 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 XO O O XXO XXX 13 Murphy, Takoda Trinity J1.35m 1.25 1.30 1.35 1.40 XO XO XXO XXX 13 Brooks, Myles Camden J1.35m 1.25 1.30 1.35 1.40 XXO O XXO XXX 15 Hampton, Teddy Cherrybrook 1.30m 1.25 1.30 1.35 O O XXX

This meet is an AA permit meet.  Click here for further information
Illawong & Districts Athletics Club 9/01/2021 - 8:06 PM Illawong High Velocity Meet 3 - 9/01/2021 The Ridge Athletics Track Event 1 Women High Jump ======================================================================= Name Year Team Finals Points ======================================================================= Finals 1 Staples, Elizabeth Cherrybrook 1.67m 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.67 1.70 O O O O O O XXX 2 Koster, Ella Uts Norths 1.60m 1.50 1.55 1.60 1.65 O O XXO XXX 3 Bell, Karina Trinity J1.60m 1.55 1.60 1.65 XO XXO XXX 4 Argall, Kate Illawong Rev 1.55m 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 O O O XO XXX 5 Ramsey, Holly Illawong Rev 1.50m 1.40 1.45 1.50 1.55 O O O XXX 6 Louison-Roe, Izobelle St George District J1.50m 1.40 1.45 1.50 1.55 O XO O XXX 7 Davis, Chloe Uts Norths J1.50m 1.40 1.45 1.50 1.55 O O XO XXX 8 Argall, Sarah Illawong Rev 1.45m 1.40 1.45 1.50 O O XXX 8 Mackenzie, Niamh Illawong Rev 1.45m 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 O O O O O XXX 10 Bennett, Ellie Illawong Rev 1.40m 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 O O O O XXX 11 Warner, Paige Illawong Rev J1.40m 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 O O O XXO XXO XXX 12 Ruediger, Lauren Camden 1.35m 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 O O XO XO XXX

This meet is an AA permit meet.  Click here for further information
Illawong & Districts Athletics Club 10/01/2021 - 9:58 AM Illawong High Velocity Meet 3 - 9/01/2021 The Ridge Athletics Track Event 6 Women 200 Metre ======================================================================= Name Year Team Finals Points ======================================================================= Section 1 Wind: -0.5 1 Quirk, Monique Campbelltown 24.14 2 Carroll, Bronte Mingara 24.56 3 McAndrew, Kelly Mingara 24.90 4 Oboya, Bendere Uts Norths 25.01 5 Power, Stephanie Uts Norths 25.09 6 Thornton, Jessica Illawong Rev 32.08 Section 2 Wind: -1.5 1 Mciver, Carlie Illawong Rev 24.85 2 Oakley, Bridget Uts Norths 25.84 3 Fuller, Sundance Campbelltown 25.86 4 Kabuyawa, Tuliana Campbelltown 25.98 5 Matthews, Emma Camden 26.22 6 Alizart, Alexandra Westfields Sports 26.39 Section 3 Wind: -0.7 1 Idris, Raphaila Campbelltown 26.04 2 Johnson, Lauren Victory Runners 26.21 3 Cason, Olivia Uts Norths 26.41 4 Moore, Kailee Athletics Wo 26.82 5 Ekoue, Ledia Sydney Uni 27.08 Section 4 Wind: -0.6 1 McGOON, Destiny Westfields Sports 26.62 2 Peter, Esther Campbelltown 27.27 3 Koster, Ella Uts Norths 27.33 4 James, Sarah Sutherland District 27.38 5 Tougher, Rachel Illawong Rev 27.65 6 McEvoy, Polly Sutherland District 28.03 7 Hazelton, Emma Camden 28.42 Section 5 Wind: -0.6 1 Rogers, Sophie Sutherland District 27.27 2 Youssef, Denise Bankstown Sports 27.51 3 Court, Mackenzie Camden 27.72 4 Davis, Chloe Uts Norths 27.76 5 Staples, Elizabeth Cherrybrook 28.42 6 Floyd-Kerr, Rosalee Illawong Rev 28.49 7 Trope, Amelie Randwick Bot 28.74 Section 6 Wind: -1.3 1 Lowe, Jasmine Epping 28.76 2 Lira-Loloa, Isabella Mounties 29.01 3 Guercio, Stefania Illawong Rev 29.13 4 Toohey, Keira Sutherland District 30.00 5 Bell, Karina Trinity 30.08 6 Philip, Alyssa Uts Norths 30.37 Section 7 Wind: -1.2 1 Chauvin, Bianca Camden 28.49 2 Luey, Sarah Athletics East 29.92 3 Eyears, Sarah Bankstown Sports 30.21 4 Diep, Elysse Bankstown Sports 30.39 5 Carruthers, Savannah Bankstown Sports 31.29 6 Cowgill, Sarah Unsw 31.39 7 Warszawska, Ronia Sutherland District 32.08 =============================================================================== Name Year Team Finals Wind H# Points =============================================================================== Finals 1 Quirk, Monique Campbelltown 24.14 -0.5 1 2 Carroll, Bronte Mingara 24.56 -0.5 1 3 Mciver, Carlie Illawong Rev 24.85 -1.5 2 4 McAndrew, Kelly Mingara 24.90 -0.5 1 5 Oboya, Bendere Uts Norths 25.01 -0.5 1 6 Power, Stephanie Uts Norths 25.09 -0.5 1 7 Oakley, Bridget Uts Norths 25.84 -1.5 2 8 Fuller, Sundance Campbelltown 25.86 -1.5 2 9 Kabuyawa, Tuliana Campbelltown 25.98 -1.5 2 10 Idris, Raphaila Campbelltown 26.04 -0.7 3 11 Johnson, Lauren Victory Runners 26.21 -0.7 3 12 Matthews, Emma Camden 26.22 -1.5 2 13 Alizart, Alexandra Westfields Sports 26.39 -1.5 2 14 Cason, Olivia Uts Norths 26.41 -0.7 3 15 McGOON, Destiny Westfields Sports 26.62 -0.6 4 16 Moore, Kailee Athletics Wo 26.82 -0.7 3 17 Ekoue, Ledia Sydney Uni 27.08 -0.7 3 18 Peter, Esther Campbelltown 27.27 -0.6 4 19 Rogers, Sophie Sutherland District 27.27 -0.6 5 20 Koster, Ella Uts Norths 27.33 -0.6 4 21 James, Sarah Sutherland District 27.38 -0.6 4 22 Youssef, Denise Bankstown Sports 27.51 -0.6 5 23 Tougher, Rachel Illawong Rev 27.65 -0.6 4 24 Court, Mackenzie Camden 27.72 -0.6 5 25 Davis, Chloe Uts Norths 27.76 -0.6 5 26 McEvoy, Polly Sutherland District 28.03 -0.6 4 27 Hazelton, Emma Camden 28.42 -0.6 4 28 Staples, Elizabeth Cherrybrook 28.42 -0.6 5 29 Chauvin, Bianca Camden 28.49 -1.2 7 30 Floyd-Kerr, Rosalee Illawong Rev 28.49 -0.6 5 31 Trope, Amelie Randwick Bot 28.74 -0.6 5 32 Lowe, Jasmine Epping 28.76 -1.3 6 33 Lira-Loloa, Isabella Mounties 29.01 -1.3 6 34 Guercio, Stefania Illawong Rev 29.13 -1.3 6 35 Luey, Sarah Athletics East 29.92 -1.2 7 36 Toohey, Keira Sutherland District 30.00 -1.3 6 37 Bell, Karina Trinity 30.08 -1.3 6 38 Eyears, Sarah Bankstown Sports 30.21 -1.2 7 39 Philip, Alyssa Uts Norths 30.37 -1.3 6 40 Diep, Elysse Bankstown Sports 30.39 -1.2 7 41 Carruthers, Savannah Bankstown Sports 31.29 -1.2 7 42 Cowgill, Sarah Unsw 31.39 -1.2 7 43 Warszawska, Ronia Sutherland District 32.08 -1.2 7 44 Thornton, Jessica Illawong Rev 32.08 -0.5 1
Image for H1

Image for H2

Image for H3

Image for H4

Image for H5

Image for H6

Image for H7

This meet is an AA permit meet.  Click here for further information
Illawong & Districts Athletics Club 10/01/2021 - 9:58 AM Illawong High Velocity Meet 3 - 9/01/2021 The Ridge Athletics Track Event 5 Men 200 Metre ======================================================================= Name Year Team Finals Points ======================================================================= Section 1 Wind: 0.2 1 Browning, Rohan Sydney Uni 20.77 2 Azzopardi, Joshua Camden 21.31 3 Abu Ganaba, Anas Campbelltown 21.46 4 Asim, Abdoulie Uts Norths 21.52 5 Roberts, Will Asics Wests 21.97 6 Rathore, Shakti Sydney Uni 21.98 7 O'Neill, Mitchell Athletics Wo 22.04 Section 2 Wind: -1.6 1 Hanna, Michael Illawong Rev 22.04 2 smith, jamee Illawong Rev 22.13 3 Baker, Phillip Campbelltown 22.15 4 Stenmark, Louis Uts Norths 22.19 5 Fullerton, Harry Sydney Uni 22.34 6 Goschnik, Andrew St George District 22.56 7 Ash, Lachlan Campbelltown 23.23 Section 3 Wind: -1.4 1 Mizzi, Damien Sydney Uni 22.64 2 Winsor, Matthew Mingara 22.76 3 Jeffery, Aaron Uts Norths 22.90 4 Kermond, James Bankstown Sports 22.96 5 Vane-Tempest, Jack Mingara 23.00 6 Vuong, Kenneth Asics Wests 23.13 7 Quintana, Ethan Uts Norths 23.24 8 Baker, Joshua Campbelltown 23.45 Section 4 Wind: +0.0 1 Boadu, Emmanuel Campbelltown 22.77 2 Livirizzi, Chris Illawong Rev 22.80 3 McCann, Liam Illawong Rev 22.96 4 Burns, Ewan Knox Grammar School 23.13 5 Tshuma, Taboka Uts Norths 23.37 Section 5 Wind: 0.3 1 Yang, Chris St George District 22.74 2 Ndlovu, Ashlyn Uts Norths 22.77 3 Kaszonyi, Lachlan Nowra 22.99 4 Hall, Eli Unsw 23.05 5 McLenaghan, Jake Blue Mountains 23.06 6 Nolan, Daniel Uts Norths 23.18 7 Denham, Benjamin Mingara 23.60 8 Peter, Abiatara Campbelltown 23.66 Section 6 Wind: 0.1 1 Dennis, Joseph Uts Norths 23.10 2 Leseberg, Ernie Gosford 23.30 3 Karamil, Vinay Mounties 23.47 4 Rann, Callum Athletics Wo 23.80 5 McKay, Luke St George District 23.89 6 Karagiannis, James Unattached 24.15 7 Kirk, Kieran Campbelltown 24.38 Section 7 Wind: 1.1 1 Brown, Calem Illawarra Bl 23.45 2 Dueza, Ryan Campbelltown 23.68 3 Noyeaux, Sean St George District 24.02 4 Samsa, Daniel Bankstown Sports 24.17 5 Illangantilake, Dylan Campbelltown 24.60 6 Patterson, Robert Sydney Uni 25.09 Section 8 Wind: 0.1 1 Brown, Justin Manly Warringah 23.09 2 Myant, Will Asics Wests 23.75 3 Banovich, Cameron Westfields Sports 23.80 4 D'Arcy, Jack Campbelltown 24.19 5 Jones, Lachlan Douglas Park Wilton 24.27 6 Masters, Jakob Westfields Sports 24.71 7 Garner, Taj Mingara 25.43 Section 9 Wind: +0.0 1 Cai, Desmond Unsw 23.51 2 Lewis, Matthew Sutherland District 23.88 3 Li, Christopher Unsw 24.10 4 Huynh, Clinton Bankstown Sports 24.42 5 Noyeaux, Ryan Sutherland District 24.65 6 Richardson, Owen South Sydney 24.83 Section 10 Wind: +0.0 1 Kelly, Evander Campbelltown 24.12 2 Ottaviano, Marcello Bankstown Sports 24.63 3 Rosette, Jarvis Illawong Rev 24.63 4 Trad, Gabriel Bankstown Sports 24.79 5 Carroll, Nat Athletics Wo 25.20 6 Grantham, Callum Newington College 25.24 7 Wiesenhaan, Lynden Asics Wests 25.70 Section 11 Wind: -0.1 1 Uzoma, Franklin Bankstown Sports 25.35 2 Diep, David Bankstown Sports 25.40 3 Saadi, Muhammadjawad St George District 26.10 4 Hughes, Darren Mounties 26.34 Section 12 Wind: 0.7 1 Turner, David Uts Norths 26.02 2 Wardecki, Krzysztof Balmain 26.22 3 Kearney, Danny Sutherland District 26.35 4 McLenaghan, Scott Blue Mountains 26.81 5 Reid, Matthew Nowra 26.83 Section 13 Wind: +0.0 1 Calicetto, Adam Bankstown Sports 28.07 2 Best, Koben Westfields Sports 29.26 3 Ratajczak, Zwi Sutherland District 29.37 4 Spadaro, Alex Campbelltown 29.63 5 Carson, Hamish Illawong Rev 29.93 6 Lewanavanua, Ratu Viliam Epping 30.47 7 Kratochvil, Karel Athletics East 30.69 8 James, Craig Sutherland District 30.72 =============================================================================== Name Year Team Finals Wind H# Points =============================================================================== Finals 1 Browning, Rohan Sydney Uni 20.77 0.2 1 2 Azzopardi, Joshua Camden 21.31 0.2 1 3 Abu Ganaba, Anas Campbelltown 21.46 0.2 1 4 Asim, Abdoulie Uts Norths 21.52 0.2 1 5 Roberts, Will Asics Wests 21.97 0.2 1 6 Rathore, Shakti Sydney Uni 21.98 0.2 1 7 O'Neill, Mitchell Athletics Wo 22.04 0.2 1 7 Hanna, Michael Illawong Rev 22.04 -1.6 2 9 smith, jamee Illawong Rev 22.13 -1.6 2 10 Baker, Phillip Campbelltown 22.15 -1.6 2 11 Stenmark, Louis Uts Norths 22.19 -1.6 2 12 Fullerton, Harry Sydney Uni 22.34 -1.6 2 13 Goschnik, Andrew St George District 22.56 -1.6 2 14 Mizzi, Damien Sydney Uni 22.64 -1.4 3 15 Yang, Chris St George District 22.74 0.3 5 16 Winsor, Matthew Mingara 22.76 -1.4 3 17 Ndlovu, Ashlyn Uts Norths 22.77 0.3 5 18 Boadu, Emmanuel Campbelltown 22.77 +0.0 4 19 Livirizzi, Chris Illawong Rev 22.80 +0.0 4 20 Jeffery, Aaron Uts Norths 22.90 -1.4 3 21 Kermond, James Bankstown Sports 22.96 -1.4 3 22 McCann, Liam Illawong Rev 22.96 +0.0 4 23 Kaszonyi, Lachlan Nowra 22.99 0.3 5 24 Vane-Tempest, Jack Mingara 23.00 -1.4 3 25 Hall, Eli Unsw 23.05 0.3 5 26 McLenaghan, Jake Blue Mountains 23.06 0.3 5 27 Brown, Justin Manly Warringah 23.09 0.1 8 28 Dennis, Joseph Uts Norths 23.10 0.1 6 29 Burns, Ewan Knox Grammar School 23.13 +0.0 4 30 Vuong, Kenneth Asics Wests 23.13 -1.4 3 31 Nolan, Daniel Uts Norths 23.18 0.3 5 32 Ash, Lachlan Campbelltown 23.23 -1.6 2 33 Quintana, Ethan Uts Norths 23.24 -1.4 3 34 Leseberg, Ernie Gosford 23.30 0.1 6 35 Tshuma, Taboka Uts Norths 23.37 +0.0 4 36 Baker, Joshua Campbelltown 23.45 -1.4 3 37 Brown, Calem Illawarra Bl 23.45 1.1 7 38 Karamil, Vinay Mounties 23.47 0.1 6 39 Cai, Desmond Unsw 23.51 +0.0 9 40 Denham, Benjamin Mingara 23.60 0.3 5 41 Peter, Abiatara Campbelltown 23.66 0.3 5 42 Dueza, Ryan Campbelltown 23.68 1.1 7 43 Myant, Will Asics Wests 23.75 0.1 8 44 Rann, Callum Athletics Wo 23.80 0.1 6 45 Banovich, Cameron Westfields Sports 23.80 0.1 8 46 Lewis, Matthew Sutherland District 23.88 +0.0 9 47 McKay, Luke St George District 23.89 0.1 6 48 Noyeaux, Sean St George District 24.02 1.1 7 49 Li, Christopher Unsw 24.10 +0.0 9 50 Kelly, Evander Campbelltown 24.12 +0.0 10 51 Karagiannis, James Unattached 24.15 0.1 6 52 Samsa, Daniel Bankstown Sports 24.17 1.1 7 53 D'Arcy, Jack Campbelltown 24.19 0.1 8 54 Jones, Lachlan Douglas Park Wilton 24.27 0.1 8 55 Kirk, Kieran Campbelltown 24.38 0.1 6 56 Huynh, Clinton Bankstown Sports 24.42 +0.0 9 57 Illangantilake, Dylan Campbelltown 24.60 1.1 7 58 Ottaviano, Marcello Bankstown Sports 24.63 +0.0 10 59 Rosette, Jarvis Illawong Rev 24.63 +0.0 10 60 Noyeaux, Ryan Sutherland District 24.65 +0.0 9 61 Masters, Jakob Westfields Sports 24.71 0.1 8 62 Trad, Gabriel Bankstown Sports 24.79 +0.0 10 63 Richardson, Owen South Sydney 24.83 +0.0 9 64 Patterson, Robert Sydney Uni 25.09 1.1 7 65 Carroll, Nat Athletics Wo 25.20 +0.0 10 66 Grantham, Callum Newington College 25.24 +0.0 10 67 Uzoma, Franklin Bankstown Sports 25.35 -0.1 11 68 Diep, David Bankstown Sports 25.40 -0.1 11 69 Garner, Taj Mingara 25.43 0.1 8 70 Wiesenhaan, Lynden Asics Wests 25.70 +0.0 10 71 Turner, David Uts Norths 26.02 0.7 12 72 Saadi, Muhammadjawad St George District 26.10 -0.1 11 73 Wardecki, Krzysztof Balmain 26.22 0.7 12 74 Hughes, Darren Mounties 26.34 -0.1 11 75 Kearney, Danny Sutherland District 26.35 0.7 12 76 McLenaghan, Scott Blue Mountains 26.81 0.7 12 77 Reid, Matthew Nowra 26.83 0.7 12 78 Calicetto, Adam Bankstown Sports 28.07 +0.0 13 79 Best, Koben Westfields Sports 29.26 +0.0 13 80 Ratajczak, Zwi Sutherland District 29.37 +0.0 13 81 Spadaro, Alex Campbelltown 29.63 +0.0 13 82 Carson, Hamish Illawong Rev 29.93 +0.0 13 83 Lewanavanua, Ratu Viliam Epping 30.47 +0.0 13 84 Kratochvil, Karel Athletics East 30.69 +0.0 13 85 James, Craig Sutherland District 30.72 +0.0 13
Image for H1

Image for H2

Image for H3

Image for H4

Image for H5

Image for H6

Image for H7

Image for H8

Image for H9

Image for H10

Image for H11

Image for H12

Image for H13

This meet is an AA permit meet.  Click here for further information
Illawong & Districts Athletics Club 10/01/2021 - 9:58 AM Illawong High Velocity Meet 3 - 9/01/2021 The Ridge Athletics Track Event 4 Women 100 Metre ======================================================================= Name Year Team Finals Points ======================================================================= Section 1 Wind: 0.7 1 Stevens, Maisie Unattached 11.81 2 McAndrew, Kelly Mingara 11.90 3 Laurance, Jessica Campbelltown 11.91 4 Adeniran, Shola Westfields Sports 11.98 5 Carroll, Bronte Mingara 11.98 6 Stoilova, Aleksandra Westfields Sports 12.04 7 Dunne, Tierney Athletics Wo 12.26 Section 2 Wind: 0.8 1 Mciver, Carlie Illawong Rev 12.03 2 Wearne, Christine Mounties 12.04 3 Matthews, Emma Camden 12.35 4 Moore, Kailee Athletics Wo 12.52 4 King, Kyla Sutherland District 12.52 6 Kelaher, Morgan Uts Norths 12.82 Section 3 Wind: -1.3 1 Johnson, Lauren Victory Runners 12.72 2 Alizart, Alexandra Westfields Sports 12.89 3 windshuttle, Angelina Bankstown Sports 12.90 4 Richards, Alexandra Balmain 13.02 5 James, Sarah Sutherland District 13.35 6 Cosgrove, Michaela Bankstown Sports 13.39 Section 4 Wind: 1.4 1 Ekoue, Ledia Sydney Uni 12.71 2 McGOON, Destiny Westfields Sports 12.89 3 Parr, Ashleigh Illawong Rev 12.89 4 Jackson, Rachael Mounties 13.14 5 Trikaliotis, Deyana Campbelltown 13.19 6 Kuehn, Ava South Sydney 13.58 7 McEvoy, Polly Sutherland District 13.66 8 Trope, Amelie Randwick Bot 13.87 Section 5 Wind: 1.7 1 Louison-Roe, Izobelle St George District 13.38 2 Lowe, Jasmine Epping 13.48 3 Hazelton, Emma Camden 13.50 4 Ackland, Inge Uts Norths 13.58 5 Fifield, Ruby Athletics East 13.63 6 Johnson, Annabelle Campbelltown 13.69 Section 6 Wind: 0.1 1 Court, Mackenzie Camden 13.44 2 Guercio, Stefania Illawong Rev 13.74 3 Lira-Loloa, Isabella Mounties 13.90 4 Luey, Sarah Athletics East 13.99 5 Ruediger, Lauren Camden 14.02 6 Taylor, Savannah Illawong Rev 14.06 7 Toohey, Keira Sutherland District 14.33 8 Faulkner, Stephanie Illawong Rev 14.61 Section 7 Wind: +0.0 1 Eyears, Sarah Bankstown Sports 14.43 2 Howson, Sophie Sutherland District 14.46 3 Diep, Elysse Bankstown Sports 14.53 4 Carruthers, Savannah Bankstown Sports 14.90 5 Wearne, Sylvette Mounties 14.94 6 Cowgill, Sarah Unsw 15.03 7 Cimino, Maria Uts Norths 15.17 Section 8 Wind: -0.7 1 Goetz, Molly Sutherland District 14.25 2 Symonds, Karlee Athletics Wo 15.02 3 Taylor, Harmony-Jade Illawong Rev 15.23 4 Warszawska, Ronia Sutherland District 15.39 5 Lamb, Christine Illawong Rev 17.14 =============================================================================== Name Year Team Finals Wind H# Points =============================================================================== Finals 1 Stevens, Maisie Unattached 11.81 0.7 1 2 McAndrew, Kelly Mingara 11.90 0.7 1 3 Laurance, Jessica Campbelltown 11.91 0.7 1 4 Adeniran, Shola Westfields Sports 11.98 0.7 1 5 Carroll, Bronte Mingara 11.98 0.7 1 6 Mciver, Carlie Illawong Rev 12.03 0.8 2 7 Wearne, Christine Mounties 12.04 0.8 2 8 Stoilova, Aleksandra Westfields Sports 12.04 0.7 1 9 Dunne, Tierney Athletics Wo 12.26 0.7 1 10 Matthews, Emma Camden 12.35 0.8 2 11 King, Kyla Sutherland District 12.52 0.8 2 11 Moore, Kailee Athletics Wo 12.52 0.8 2 13 Ekoue, Ledia Sydney Uni 12.71 1.4 4 14 Johnson, Lauren Victory Runners 12.72 -1.3 3 15 Kelaher, Morgan Uts Norths 12.82 0.8 2 16 McGOON, Destiny Westfields Sports 12.89 1.4 4 17 Alizart, Alexandra Westfields Sports 12.89 -1.3 3 18 Parr, Ashleigh Illawong Rev 12.89 1.4 4 19 windshuttle, Angelina Bankstown Sports 12.90 -1.3 3 20 Richards, Alexandra Balmain 13.02 -1.3 3 21 Jackson, Rachael Mounties 13.14 1.4 4 22 Trikaliotis, Deyana Campbelltown 13.19 1.4 4 23 James, Sarah Sutherland District 13.35 -1.3 3 24 Louison-Roe, Izobelle St George District 13.38 1.7 5 25 Cosgrove, Michaela Bankstown Sports 13.39 -1.3 3 26 Court, Mackenzie Camden 13.44 0.1 6 27 Lowe, Jasmine Epping 13.48 1.7 5 28 Hazelton, Emma Camden 13.50 1.7 5 29 Ackland, Inge Uts Norths 13.58 1.7 5 30 Kuehn, Ava South Sydney 13.58 1.4 4 31 Fifield, Ruby Athletics East 13.63 1.7 5 32 McEvoy, Polly Sutherland District 13.66 1.4 4 33 Johnson, Annabelle Campbelltown 13.69 1.7 5 34 Guercio, Stefania Illawong Rev 13.74 0.1 6 35 Trope, Amelie Randwick Bot 13.87 1.4 4 36 Lira-Loloa, Isabella Mounties 13.90 0.1 6 37 Luey, Sarah Athletics East 13.99 0.1 6 38 Ruediger, Lauren Camden 14.02 0.1 6 39 Taylor, Savannah Illawong Rev 14.06 0.1 6 40 Goetz, Molly Sutherland District 14.25 -0.7 8 41 Toohey, Keira Sutherland District 14.33 0.1 6 42 Eyears, Sarah Bankstown Sports 14.43 +0.0 7 43 Howson, Sophie Sutherland District 14.46 +0.0 7 44 Diep, Elysse Bankstown Sports 14.53 +0.0 7 45 Faulkner, Stephanie Illawong Rev 14.61 0.1 6 46 Carruthers, Savannah Bankstown Sports 14.90 +0.0 7 47 Wearne, Sylvette Mounties 14.94 +0.0 7 48 Symonds, Karlee Athletics Wo 15.02 -0.7 8 49 Cowgill, Sarah Unsw 15.03 +0.0 7 50 Cimino, Maria Uts Norths 15.17 +0.0 7 51 Taylor, Harmony-Jade Illawong Rev 15.23 -0.7 8 52 Warszawska, Ronia Sutherland District 15.39 -0.7 8 53 Lamb, Christine Illawong Rev 17.14 -0.7 8
Image for H1

Image for H2

Image for H3

Image for H4

Image for H5

Image for H6

Image for H7

Image for H8

This meet is an AA permit meet.  Click here for further information
Illawong & Districts Athletics Club 10/01/2021 - 9:58 AM Illawong High Velocity Meet 3 - 9/01/2021 The Ridge Athletics Track Event 3 Men 100 Metre ======================================================================= Name Year Team Finals Points ======================================================================= Section 1 Wind: -1.1 1 Browning, Rohan Sydney Uni 10.23 2 Holdsworth, Zach Illawong Rev 10.56 3 Azzopardi, Joshua Camden 10.68 4 Hanna, Michael Illawong Rev 10.87 5 Rathore, Shakti Sydney Uni 11.04 6 Fullerton, Harry Sydney Uni 11.08 7 Khan, Nabill Sydney Uni 11.11 Section 2 Wind: -2.1 1 Baker, Phillip Campbelltown 11.06 2 Zustovich, Sam Athletics Wo 11.13 3 Vuong, Kenneth Asics Wests 11.14 4 Kabba, Rashid Westfields Sports 11.16 5 Stenmark, Louis Uts Norths 11.36 6 Sultana, Sebastian Campbelltown 11.37 7 Weinstein, Jack St George District 11.90 Section 3 Wind: -0.3 1 Goschnik, Luke St George District 11.14 2 Louison-Roe, Jay St George District 11.28 3 Ndlovu, Ashlyn Uts Norths 11.31 4 Ash, Lachlan Campbelltown 11.40 5 Vane-Tempest, Jack Mingara 11.46 6 Denham, Benjamin Mingara 11.52 7 Karagiannis, James Unattached 11.89 Section 4 Wind: 1.0 1 Moir, William Trinity 11.15 2 Winsor, Matthew Mingara 11.32 3 McCann, Liam Illawong Rev 11.33 4 Hall, Eli Unsw 11.36 5 McLenaghan, Jake Blue Mountains 11.42 6 Quintana, Ethan Uts Norths 11.49 7 McKay, Luke St George District 11.57 8 Patterson, Robert Sydney Uni 12.04 Section 5 Wind: 1.7 1 Zaineddine, Zac Westfields Sports 11.20 2 Kaszonyi, Lachlan Nowra 11.29 3 Boadu, Emmanuel Campbelltown 11.30 4 Tucker, Thomas Sydney Uni 11.30 5 Lewis, Matthew Sutherland District 11.36 6 Myant, Will Asics Wests 11.42 -- Cai, Desmond Unsw DQ TR 16.8 Section 6 Wind: 0.2 1 Burns, Ewan Knox Grammar School 11.32 2 Dennis, Joseph Uts Norths 11.39 3 Leseberg, Ernie Gosford 11.48 4 Nolan, Daniel Uts Norths 11.52 5 Kalantzis, Yianni Illawong Rev 11.59 6 D'Arcy, Jack Campbelltown 11.62 7 Karamil, Vinay Mounties 11.68 Section 7 Wind: 1.6 1 Abdon, Jethro Asics Wests 11.21 2 Collins, Timothy Bankstown Sports 11.45 3 Brown, Calem Illawarra Bl 11.48 4 Maistry, William Trinity 11.53 5 Rann, Callum Athletics Wo 11.70 6 Peter, Abiatara Campbelltown 11.84 7 Vasquez, Marco Sydney Uni 11.85 Section 8 Wind: -0.5 1 Li, Christopher Unsw 11.43 2 Kirk, Kieran Campbelltown 11.78 3 Harris, Alex Unattached 11.82 4 Jones, Lachlan Douglas Park Wilton 11.84 5 Garner, Taj Mingara 12.12 6 Masters, Jakob Westfields Sports 12.12 Section 9 Wind: 0.8 1 Besters, Bryse Westfields Sports 11.20 2 Brown, Justin Manly Warringah 11.31 3 Banovich, Cameron Westfields Sports 11.59 4 Palma, Iram St George District 11.67 5 Huynh, Clinton Bankstown Sports 11.73 6 Saadi, Muhammadhadi St George District 11.81 7 Link, Jett Athletics Wo 11.86 8 Crawford, Riley St George District 12.23 Section 10 Wind: -0.4 1 Dueza, Ryan Campbelltown 11.85 2 Samsa, Daniel Bankstown Sports 11.99 3 Clues, Angus Blue Mountains 12.04 4 Trad, Gabriel Bankstown Sports 12.06 5 Uzoma, Franklin Bankstown Sports 12.33 6 Cheung, Callum Unsw 12.35 7 Wiesenhaan, Lynden Asics Wests 12.66 -- Kelly, Evander Campbelltown DQ TR 16.8 Section 11 Wind: 0.2 1 Ottaviano, Marcello Bankstown Sports 11.63 2 Rosette, Jarvis Illawong Rev 11.97 3 Carroll, Nat Athletics Wo 12.06 4 Noyeaux, Ryan Sutherland District 12.23 5 Grantham, Callum Newington College 12.24 6 Diep, David Bankstown Sports 12.26 7 Dam, Samuel Bankstown Sports 12.37 Section 12 Wind: 0.3 1 Palabrica, Noel Bankstown Sports 12.15 2 Labade, Aryan Bankstown Sports 12.40 3 Jones, Joshua Westfields Sports 12.45 4 Mccarthy, Michael Unattached 12.45 5 Saadi, Muhammadjawad St George District 12.47 6 Turner, David Uts Norths 12.57 7 Reid, Matthew Nowra 13.15 Section 13 Wind: +0.0 1 Hughes, Darren Mounties 12.62 2 Vuong, Kevin Asics Wests 12.73 3 Wardecki, Krzysztof Balmain 12.76 4 Halloran, Liam Athletics Wo 12.80 5 Menon, Kunal Westfields Sports 12.94 6 Goetz, Alex Westfields Sports 13.03 7 Kearney, Danny Sutherland District 13.11 Section 14 Wind: +0.0 1 McLenaghan, Scott Blue Mountains 12.98 2 Murray, Caerl Uts Norths 13.50 3 Calicetto, Adam Bankstown Sports 13.68 4 Best, Koben Westfields Sports 13.77 Section 15 Wind: -0.8 1 Lee, Andy Mounties 13.82 2 Faulkner, Tom Illawong Rev 14.04 3 Tran, Chester Bankstown Sports 14.18 4 Spadaro, Alex Campbelltown 14.23 5 Kratochvil, Karel Athletics East 14.78 Section 16 Wind: 0.8 1 Ratajczak, Zwi Sutherland District 14.37 2 Lewanavanua, Ratu Viliam Epping 14.58 3 James, Craig Sutherland District 14.62 4 Spieker, Alex Illawong Rev 15.34 5 Spieker, David Illawong Rev 15.38 =============================================================================== Name Year Team Finals Wind H# Points =============================================================================== Finals 1 Browning, Rohan Sydney Uni 10.23 -1.1 1 2 Holdsworth, Zach Illawong Rev 10.56 -1.1 1 3 Azzopardi, Joshua Camden 10.68 -1.1 1 4 Hanna, Michael Illawong Rev 10.87 -1.1 1 5 Rathore, Shakti Sydney Uni 11.04 -1.1 1 6 Baker, Phillip Campbelltown 11.06 -2.1 2 7 Fullerton, Harry Sydney Uni 11.08 -1.1 1 8 Khan, Nabill Sydney Uni 11.11 -1.1 1 9 Zustovich, Sam Athletics Wo 11.13 -2.1 2 10 Goschnik, Luke St George District 11.14 -0.3 3 11 Vuong, Kenneth Asics Wests 11.14 -2.1 2 12 Moir, William Trinity 11.15 1.0 4 13 Kabba, Rashid Westfields Sports 11.16 -2.1 2 14 Besters, Bryse Westfields Sports 11.20 0.8 9 15 Zaineddine, Zac Westfields Sports 11.20 1.7 5 16 Abdon, Jethro Asics Wests 11.21 1.6 7 17 Louison-Roe, Jay St George District 11.28 -0.3 3 18 Kaszonyi, Lachlan Nowra 11.29 1.7 5 19 Boadu, Emmanuel Campbelltown 11.30 1.7 5 20 Tucker, Thomas Sydney Uni 11.30 1.7 5 21 Ndlovu, Ashlyn Uts Norths 11.31 -0.3 3 22 Brown, Justin Manly Warringah 11.31 0.8 9 23 Winsor, Matthew Mingara 11.32 1.0 4 24 Burns, Ewan Knox Grammar School 11.32 0.2 6 25 McCann, Liam Illawong Rev 11.33 1.0 4 26 Hall, Eli Unsw 11.36 1.0 4 27 Lewis, Matthew Sutherland District 11.36 1.7 5 27 Stenmark, Louis Uts Norths 11.36 -2.1 2 29 Sultana, Sebastian Campbelltown 11.37 -2.1 2 30 Dennis, Joseph Uts Norths 11.39 0.2 6 31 Ash, Lachlan Campbelltown 11.40 -0.3 3 32 McLenaghan, Jake Blue Mountains 11.42 1.0 4 33 Myant, Will Asics Wests 11.42 1.7 5 34 Li, Christopher Unsw 11.43 -0.5 8 35 Collins, Timothy Bankstown Sports 11.45 1.6 7 36 Vane-Tempest, Jack Mingara 11.46 -0.3 3 37 Brown, Calem Illawarra Bl 11.48 1.6 7 38 Leseberg, Ernie Gosford 11.48 0.2 6 39 Quintana, Ethan Uts Norths 11.49 1.0 4 40 Denham, Benjamin Mingara 11.52 -0.3 3 41 Nolan, Daniel Uts Norths 11.52 0.2 6 42 Maistry, William Trinity 11.53 1.6 7 43 McKay, Luke St George District 11.57 1.0 4 44 Banovich, Cameron Westfields Sports 11.59 0.8 9 45 Kalantzis, Yianni Illawong Rev 11.59 0.2 6 46 D'Arcy, Jack Campbelltown 11.62 0.2 6 47 Ottaviano, Marcello Bankstown Sports 11.63 0.2 11 48 Palma, Iram St George District 11.67 0.8 9 49 Karamil, Vinay Mounties 11.68 0.2 6 50 Rann, Callum Athletics Wo 11.70 1.6 7 51 Huynh, Clinton Bankstown Sports 11.73 0.8 9 52 Kirk, Kieran Campbelltown 11.78 -0.5 8 53 Saadi, Muhammadhadi St George District 11.81 0.8 9 54 Harris, Alex Unattached 11.82 -0.5 8 55 Jones, Lachlan Douglas Park Wilton 11.84 -0.5 8 56 Peter, Abiatara Campbelltown 11.84 1.6 7 57 Dueza, Ryan Campbelltown 11.85 -0.4 10 58 Vasquez, Marco Sydney Uni 11.85 1.6 7 59 Link, Jett Athletics Wo 11.86 0.8 9 60 Karagiannis, James Unattached 11.89 -0.3 3 61 Weinstein, Jack St George District 11.90 -2.1 2 62 Rosette, Jarvis Illawong Rev 11.97 0.2 11 63 Samsa, Daniel Bankstown Sports 11.99 -0.4 10 64 Patterson, Robert Sydney Uni 12.04 1.0 4 65 Clues, Angus Blue Mountains 12.04 -0.4 10 66 Carroll, Nat Athletics Wo 12.06 0.2 11 66 Trad, Gabriel Bankstown Sports 12.06 -0.4 10 68 Garner, Taj Mingara 12.12 -0.5 8 69 Masters, Jakob Westfields Sports 12.12 -0.5 8 70 Palabrica, Noel Bankstown Sports 12.15 0.3 12 71 Noyeaux, Ryan Sutherland District 12.23 0.2 11 72 Crawford, Riley St George District 12.23 0.8 9 73 Grantham, Callum Newington College 12.24 0.2 11 74 Diep, David Bankstown Sports 12.26 0.2 11 75 Uzoma, Franklin Bankstown Sports 12.33 -0.4 10 76 Cheung, Callum Unsw 12.35 -0.4 10 77 Dam, Samuel Bankstown Sports 12.37 0.2 11 78 Labade, Aryan Bankstown Sports 12.40 0.3 12 79 Jones, Joshua Westfields Sports 12.45 0.3 12 80 Mccarthy, Michael Unattached 12.45 0.3 12 81 Saadi, Muhammadjawad St George District 12.47 0.3 12 82 Turner, David Uts Norths 12.57 0.3 12 83 Hughes, Darren Mounties 12.62 +0.0 13 84 Wiesenhaan, Lynden Asics Wests 12.66 -0.4 10 85 Vuong, Kevin Asics Wests 12.73 +0.0 13 86 Wardecki, Krzysztof Balmain 12.76 +0.0 13 87 Halloran, Liam Athletics Wo 12.80 +0.0 13 88 Menon, Kunal Westfields Sports 12.94 +0.0 13 89 McLenaghan, Scott Blue Mountains 12.98 +0.0 14 90 Goetz, Alex Westfields Sports 13.03 +0.0 13 91 Kearney, Danny Sutherland District 13.11 +0.0 13 92 Reid, Matthew Nowra 13.15 0.3 12 93 Murray, Caerl Uts Norths 13.50 +0.0 14 94 Calicetto, Adam Bankstown Sports 13.68 +0.0 14 95 Best, Koben Westfields Sports 13.77 +0.0 14 96 Lee, Andy Mounties 13.82 -0.8 15 97 Faulkner, Tom Illawong Rev 14.04 -0.8 15 98 Tran, Chester Bankstown Sports 14.18 -0.8 15 99 Spadaro, Alex Campbelltown 14.23 -0.8 15 100 Ratajczak, Zwi Sutherland District 14.37 0.8 16 101 Lewanavanua, Ratu Viliam Epping 14.58 0.8 16 102 James, Craig Sutherland District 14.62 0.8 16 103 Kratochvil, Karel Athletics East 14.78 -0.8 15 104 Spieker, Alex Illawong Rev 15.34 0.8 16 105 Spieker, David Illawong Rev 15.38 0.8 16 -- Kelly, Evander Campbelltown DQ -0.4 10 TR 16.8 -- Cai, Desmond Unsw DQ 1.7 5 TR 16.8
Image for H1

Image for H2

Image for H3

Image for H4

Image for H5

Image for H6

Image for H7

Image for H8

Image for H9

Image for H10

Image for H11

Image for H12

Image for H13

Image for H14

Image for H15

Image for H16

This meet is an AA permit meet.  Click here for further information
Illawong & Districts Athletics Club 10/01/2021 - 9:58 AM Illawong High Velocity Meet 3 - 9/01/2021 The Ridge Athletics Track Event 2 Women 60 Metre ======================================================================= Name Year Team Finals Points ======================================================================= Section 1 Wind: 1.5 1 Quirk, Monique Campbelltown 7.35 2 Adeniran, Shola Westfields Sports 7.51 3 Power, Stephanie Uts Norths 7.57 4 Laurance, Jessica Campbelltown 7.60 5 Stoilova, Aleksandra Westfields Sports 7.61 6 Kabuyawa, Tuliana Campbelltown 7.81 7 Lammers, Zara Sutherland District 8.33 Section 2 Wind: +0.0 1 Stevens, Maisie Unattached 7.69 2 Fuller, Sundance Campbelltown 7.84 3 Matthews, Emma Camden 7.86 4 Idris, Raphaila Campbelltown 8.09 5 Perry, Monique Uts Norths 8.16 6 Richards, Alexandra Balmain 8.23 7 Cosgrove, Michaela Bankstown Sports 8.25 Section 3 Wind: 0.6 1 Kelaher, Morgan Uts Norths 7.94 2 Moore, Kailee Athletics Wo 8.01 3 Parr, Ashleigh Illawong Rev 8.12 4 Ekoue, Ledia Sydney Uni 8.13 5 Jackson, Rachael Mounties 8.35 6 Trikaliotis, Deyana Campbelltown 8.40 7 Peter, Esther Campbelltown 8.52 Section 4 Wind: 1.8 1 Johnson, Annabelle Campbelltown 8.48 2 Trope, Amelie Randwick Bot 8.50 3 Fifield, Ruby Athletics East 8.54 4 Taylor, Savannah Illawong Rev 8.60 5 Guercio, Stefania Illawong Rev 8.65 6 Philip, Alyssa Uts Norths 8.84 7 Diep, Elysse Bankstown Sports 9.05 7 Cimino, Maria Uts Norths 9.05 Section 5 Wind: 1.0 1 Ackland, Inge Uts Norths 8.45 2 Luey, Sarah Athletics East 8.78 3 Goetz, Molly Sutherland District 8.83 4 Faulkner, Stephanie Illawong Rev 8.90 5 Carruthers, Savannah Bankstown Sports 9.18 -- Symonds, Karlee Athletics Wo NT Section 6 Wind: -0.7 1 Howson, Sophie Sutherland District 9.08 2 Wearne, Sylvette Mounties 9.22 3 Taylor, Harmony-Jade Illawong Rev 9.35 4 Warszawska, Ronia Sutherland District 9.52 5 Lamb, Christine Illawong Rev 10.28 =============================================================================== Name Year Team Finals Wind H# Points =============================================================================== Finals 1 Quirk, Monique Campbelltown 7.35 1.5 1 2 Adeniran, Shola Westfields Sports 7.51 1.5 1 3 Power, Stephanie Uts Norths 7.57 1.5 1 4 Laurance, Jessica Campbelltown 7.60 1.5 1 5 Stoilova, Aleksandra Westfields Sports 7.61 1.5 1 6 Stevens, Maisie Unattached 7.69 +0.0 2 7 Kabuyawa, Tuliana Campbelltown 7.81 1.5 1 8 Fuller, Sundance Campbelltown 7.84 +0.0 2 9 Matthews, Emma Camden 7.86 +0.0 2 10 Kelaher, Morgan Uts Norths 7.94 0.6 3 11 Moore, Kailee Athletics Wo 8.01 0.6 3 12 Idris, Raphaila Campbelltown 8.09 +0.0 2 13 Parr, Ashleigh Illawong Rev 8.12 0.6 3 14 Ekoue, Ledia Sydney Uni 8.13 0.6 3 15 Perry, Monique Uts Norths 8.16 +0.0 2 16 Richards, Alexandra Balmain 8.23 +0.0 2 17 Cosgrove, Michaela Bankstown Sports 8.25 +0.0 2 18 Lammers, Zara Sutherland District 8.33 1.5 1 19 Jackson, Rachael Mounties 8.35 0.6 3 20 Trikaliotis, Deyana Campbelltown 8.40 0.6 3 21 Ackland, Inge Uts Norths 8.45 1.0 5 22 Johnson, Annabelle Campbelltown 8.48 1.8 4 23 Trope, Amelie Randwick Bot 8.50 1.8 4 24 Peter, Esther Campbelltown 8.52 0.6 3 25 Fifield, Ruby Athletics East 8.54 1.8 4 26 Taylor, Savannah Illawong Rev 8.60 1.8 4 27 Guercio, Stefania Illawong Rev 8.65 1.8 4 28 Luey, Sarah Athletics East 8.78 1.0 5 29 Goetz, Molly Sutherland District 8.83 1.0 5 30 Philip, Alyssa Uts Norths 8.84 1.8 4 31 Faulkner, Stephanie Illawong Rev 8.90 1.0 5 32 Diep, Elysse Bankstown Sports 9.05 1.8 4 32 Cimino, Maria Uts Norths 9.05 1.8 4 34 Howson, Sophie Sutherland District 9.08 -0.7 6 35 Carruthers, Savannah Bankstown Sports 9.18 1.0 5 36 Wearne, Sylvette Mounties 9.22 -0.7 6 37 Taylor, Harmony-Jade Illawong Rev 9.35 -0.7 6 38 Warszawska, Ronia Sutherland District 9.52 -0.7 6 39 Lamb, Christine Illawong Rev 10.28 -0.7 6 -- Symonds, Karlee Athletics Wo NT 1.0 5
Image for H1

Image for H2

Image for H3

Image for H4

Image for H5

Image for H6

This meet is an AA permit meet.  Click here for further information
Illawong & Districts Athletics Club 10/01/2021 - 9:58 AM Illawong High Velocity Meet 3 - 9/01/2021 The Ridge Athletics Track Event 1 Men 60 Metre ======================================================================= Name Year Team Finals Points ======================================================================= Section 1 Wind: 2.7 1 Holdsworth, Zach Illawong Rev 6.69 2 Abu Ganaba, Anas Campbelltown 6.72 3 Clarke, Josh Sydney Uni 6.76 4 Hanna, Michael Illawong Rev 6.84 5 Mawson, Adam Illawong Rev 7.47 Section 2 Wind: 0.2 1 Zustovich, Sam Athletics Wo 6.96 2 Kabba, Rashid Westfields Sports 7.06 3 Khan, Nabill Sydney Uni 7.07 4 Besters, Bryse Westfields Sports 7.10 5 Goschnik, Andrew St George District 7.10 6 Goschnik, Luke St George District 7.11 7 Ndlovu, Ashlyn Uts Norths 7.16 Section 3 Wind: 1.6 1 Sultana, Sebastian Campbelltown 7.03 2 Kessie, Malikye Westfields Sports 7.05 3 Cai, Desmond Unsw 7.10 4 smith, jamee Illawong Rev 7.12 5 Tucker, Thomas Sydney Uni 7.15 6 Tshuma, Taboka Uts Norths 7.15 7 Lewis, Matthew Sutherland District 7.30 8 Kalantzis, Yianni Illawong Rev 7.46 Section 4 Wind: 0.3 1 Leseberg, Ernie Gosford 7.27 2 McMahon, Ashley Uts Norths 7.35 3 Kotis, James The Scots College 7.40 4 D'Arcy, Jack Campbelltown 7.49 5 Jones, Brandan Illawong Rev 7.69 6 Crawford, Riley St George District 7.71 Section 5 Wind: 3.7 1 Louison-Roe, Jay St George District 7.11 2 Collins, Timothy Bankstown Sports 7.24 3 Li, Christopher Unsw 7.36 4 Harris, Alex Unattached 7.40 5 Kaszonyi, Lachlan Nowra 7.42 6 Weinstein, Jack St George District 7.43 7 Samsa, Daniel Bankstown Sports 7.65 Section 6 Wind: 1.8 1 Abdon, Jethro Asics Wests 7.09 2 Hall, Eli Unsw 7.21 3 Noyeaux, Sean St George District 7.47 4 Huynh, Clinton Bankstown Sports 7.47 5 Carroll, Nat Athletics Wo 7.68 6 Jones, Joshua Westfields Sports 7.76 Section 7 Wind: 1.7 1 Brown, Calem Illawarra Bl 7.31 2 Banovich, Cameron Westfields Sports 7.42 3 Palabrica, Noel Bankstown Sports 7.53 4 Jones, Lachlan Douglas Park Wilton 7.56 5 Dueza, Ryan Campbelltown 7.57 6 Patterson, Robert Sydney Uni 7.63 7 Illangantilake, Dylan Campbelltown 7.65 Section 8 Wind: 2.8 1 Ottaviano, Marcello Bankstown Sports 7.45 2 Link, Jett Athletics Wo 7.45 3 Vasquez, Marco Sydney Uni 7.51 4 Karagiannis, James Unattached 7.56 5 Trad, Gabriel Bankstown Sports 7.67 6 Mccarthy, Michael Unattached 7.70 7 Labade, Aryan Bankstown Sports 7.74 8 Cheung, Callum Unsw 7.80 Section 9 Wind: +0.0 1 Palma, Iram St George District 7.39 2 Diep, David Bankstown Sports 7.69 3 Hughes, Darren Mounties 7.83 4 Turner, David Uts Norths 7.94 5 Vuong, Kevin Asics Wests 8.12 6 Wardecki, Krzysztof Balmain 8.14 7 Aroyan, George Epping 8.26 Section 10 Wind: 0.8 1 Yang, Chris St George District 7.28 2 Clues, Angus Blue Mountains 7.71 3 Isbitzki, Harley Westfields Sports 8.06 4 Goetz, Alex Westfields Sports 8.07 5 Murray, Caerl Uts Norths 8.33 6 Calicetto, Adam Bankstown Sports 8.48 7 Holmes, Max Uts Norths 8.49 8 Kotis, Christian The Scots College 9.31 Section 11 Wind: +0.0 1 Dam, Samuel Bankstown Sports 7.75 2 Uzoma, Franklin Bankstown Sports 7.78 3 Ackland, Lars Uts Norths 7.91 4 Lee, Andy Mounties 8.52 5 Kotis, Con The Scots College 8.56 6 Faulkner, Tom Illawong Rev 8.60 7 Spadaro, Alex Campbelltown 8.74 Section 12 Wind: -1.1 1 Menon, Kunal Westfields Sports 8.11 2 Ratajczak, Zwi Sutherland District 8.98 3 Holmes, Sam Uts Norths 9.11 4 Kratochvil, Karel Athletics East 9.14 5 Spieker, Alex Illawong Rev 9.41 6 Spieker, David Illawong Rev 9.44 7 McMahon, Zion Uts Norths 9.48 8 Dardaneliotis, Zaharias Illawong Rev 12.74 =============================================================================== Name Year Team Finals Wind H# Points =============================================================================== Finals 1 Holdsworth, Zach Illawong Rev 6.69 2.7 1 2 Abu Ganaba, Anas Campbelltown 6.72 2.7 1 3 Clarke, Josh Sydney Uni 6.76 2.7 1 4 Hanna, Michael Illawong Rev 6.84 2.7 1 5 Zustovich, Sam Athletics Wo 6.96 0.2 2 6 Sultana, Sebastian Campbelltown 7.03 1.6 3 7 Kessie, Malikye Westfields Sports 7.05 1.6 3 8 Kabba, Rashid Westfields Sports 7.06 0.2 2 9 Khan, Nabill Sydney Uni 7.07 0.2 2 10 Abdon, Jethro Asics Wests 7.09 1.8 6 11 Cai, Desmond Unsw 7.10 1.6 3 12 Besters, Bryse Westfields Sports 7.10 0.2 2 13 Goschnik, Andrew St George District 7.10 0.2 2 14 Louison-Roe, Jay St George District 7.11 3.7 5 15 Goschnik, Luke St George District 7.11 0.2 2 16 smith, jamee Illawong Rev 7.12 1.6 3 17 Tucker, Thomas Sydney Uni 7.15 1.6 3 18 Tshuma, Taboka Uts Norths 7.15 1.6 3 19 Ndlovu, Ashlyn Uts Norths 7.16 0.2 2 20 Hall, Eli Unsw 7.21 1.8 6 21 Collins, Timothy Bankstown Sports 7.24 3.7 5 22 Leseberg, Ernie Gosford 7.27 0.3 4 23 Yang, Chris St George District 7.28 0.8 10 24 Lewis, Matthew Sutherland District 7.30 1.6 3 25 Brown, Calem Illawarra Bl 7.31 1.7 7 26 McMahon, Ashley Uts Norths 7.35 0.3 4 27 Li, Christopher Unsw 7.36 3.7 5 28 Palma, Iram St George District 7.39 +0.0 9 29 Harris, Alex Unattached 7.40 3.7 5 30 Kotis, James The Scots College 7.40 0.3 4 31 Banovich, Cameron Westfields Sports 7.42 1.7 7 32 Kaszonyi, Lachlan Nowra 7.42 3.7 5 33 Weinstein, Jack St George District 7.43 3.7 5 34 Ottaviano, Marcello Bankstown Sports 7.45 2.8 8 35 Link, Jett Athletics Wo 7.45 2.8 8 36 Kalantzis, Yianni Illawong Rev 7.46 1.6 3 37 Noyeaux, Sean St George District 7.47 1.8 6 38 Huynh, Clinton Bankstown Sports 7.47 1.8 6 39 Mawson, Adam Illawong Rev 7.47 2.7 1 40 D'Arcy, Jack Campbelltown 7.49 0.3 4 41 Vasquez, Marco Sydney Uni 7.51 2.8 8 42 Palabrica, Noel Bankstown Sports 7.53 1.7 7 43 Karagiannis, James Unattached 7.56 2.8 8 44 Jones, Lachlan Douglas Park Wilton 7.56 1.7 7 45 Dueza, Ryan Campbelltown 7.57 1.7 7 46 Patterson, Robert Sydney Uni 7.63 1.7 7 47 Samsa, Daniel Bankstown Sports 7.65 3.7 5 48 Illangantilake, Dylan Campbelltown 7.65 1.7 7 49 Trad, Gabriel Bankstown Sports 7.67 2.8 8 50 Carroll, Nat Athletics Wo 7.68 1.8 6 51 Diep, David Bankstown Sports 7.69 +0.0 9 52 Jones, Brandan Illawong Rev 7.69 0.3 4 53 Mccarthy, Michael Unattached 7.70 2.8 8 54 Clues, Angus Blue Mountains 7.71 0.8 10 55 Crawford, Riley St George District 7.71 0.3 4 56 Labade, Aryan Bankstown Sports 7.74 2.8 8 57 Dam, Samuel Bankstown Sports 7.75 +0.0 11 58 Jones, Joshua Westfields Sports 7.76 1.8 6 59 Uzoma, Franklin Bankstown Sports 7.78 +0.0 11 60 Cheung, Callum Unsw 7.80 2.8 8 61 Hughes, Darren Mounties 7.83 +0.0 9 62 Ackland, Lars Uts Norths 7.91 +0.0 11 63 Turner, David Uts Norths 7.94 +0.0 9 64 Isbitzki, Harley Westfields Sports 8.06 0.8 10 65 Goetz, Alex Westfields Sports 8.07 0.8 10 66 Menon, Kunal Westfields Sports 8.11 -1.1 12 67 Vuong, Kevin Asics Wests 8.12 +0.0 9 68 Wardecki, Krzysztof Balmain 8.14 +0.0 9 69 Aroyan, George Epping 8.26 +0.0 9 70 Murray, Caerl Uts Norths 8.33 0.8 10 71 Calicetto, Adam Bankstown Sports 8.48 0.8 10 72 Holmes, Max Uts Norths 8.49 0.8 10 73 Lee, Andy Mounties 8.52 +0.0 11 74 Kotis, Con The Scots College 8.56 +0.0 11 75 Faulkner, Tom Illawong Rev 8.60 +0.0 11 76 Spadaro, Alex Campbelltown 8.74 +0.0 11 77 Ratajczak, Zwi Sutherland District 8.98 -1.1 12 78 Holmes, Sam Uts Norths 9.11 -1.1 12 79 Kratochvil, Karel Athletics East 9.14 -1.1 12 80 Kotis, Christian The Scots College 9.31 0.8 10 81 Spieker, Alex Illawong Rev 9.41 -1.1 12 82 Spieker, David Illawong Rev 9.44 -1.1 12 83 McMahon, Zion Uts Norths 9.48 -1.1 12 84 Dardaneliotis, Zaharias Illawong Rev 12.74 -1.1 12
Image for H1

Image for H2

Image for H3

Image for H4

Image for H5

Image for H6

Image for H7

Image for H8

Image for H9

Image for H10

Image for H11

Image for H12

My UTS Norths